1 GEMEENTE WADDINXVEEN 22.000 PCOB viert 2e lustrum Politie neemt auto in beslag Expositie VERGADERINGEN HINDERWET BOUWVERGUNNINGEN BEKENDMAKING ONTEIGENINGSBESLUIT CHEMO-CAR IN WADDINXVEEN SPREEKUREN COLLECTEVERGUNNING VOORBEREIDINGS- BESLUITEN BEKENDMAKING BOUWPLANNEN TELEEOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN I 01820-15767 01727-14044 01828-17613 01820-28011 UW ADVERTENTIE BEREIKT GEZINNEN Ter inzagelegging beschikkingen 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 12 juni 1991 Pagina 3 14433 (toestel 159) 01820-16066 010-362244 1. Zuidkade-Wilhelminakade, Verzoeken om vrijstelling (zgn. kruimelgevallen) 1. Oranjelaan 12: 4. Zuidkade49: 5. Brugweg 141: De chemo-car komt dit jaar verder nog op de volgende data: Schaepmanhoeve 41 Sparrengaarde 13 en 23 Milieudienst Midden-Holland, nrs. 8070/89,10324/90 en 10325/9Ö. t Burgemeester en wethouders zijn voornemens ten behoeve van ge noemde aanvragen deze vrijstelling te verlenen. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Buiten kan tooruren in overleg met de gemeentesecretaris. - de directie van de Goudsche Machinefabriek B.V. ten behoeve van een machinefabriek op het perceel Coenecoop 88; - de directie van H.B.D. Waddinxveen B.V. ten behoeve van een overslagmagazijn op het perceel Coenecoop 107; - PTT Telecom B.V. ten behoeve van een telefooncentrale op het perceel Schielandweg 2. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking, danwel tot het tref fen van een voorlopige voorziening en een dergelijk verzoek wordt ingewilligd. Commissie voor de Financiën op donderdag 13 juni 1991, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Het bouwplan ligt metingang van 13 juni 1991 gedurende 14dagen, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinx veen. doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis - zogenoemde ’’kruimelgevallen” - als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en in artikel 21 van het Besluit op de Ruim telijke Ordening. In dergelijke gevallen zijn burgemeester en wethouders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder vooraf gaande planologische procedure. Noordeinde74 Bonenakker7 en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schriftelijk bezwa ren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Wad dinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400,2740 AK Waddinxveen). Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Milieu-telefoon (voor milieuklachten) AARD VAN HET BOUWPLAN: het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak het oprichten van een bedrij fsloods het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het oprichten van een erfafscheiding het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het plaatsen van twee dakkapellen op de resp. achtergeveldakvlakken het oprichten van een berging in de achtertuin; het oprichten van een zij- en achtererf scheiding; het oprichten van zij- en achter erf scheidingen; het oprichten van een berging in de achtertuin; het oprichten van een berging. - 9 augustus 1991 -11 oktober 1991 - 13 december 1991 In het belang van een schoon milieu wordt ook dit keer weer gere kend op uw medewerking. Afwas- en schoonmaakmiddelen - Boenwas - Glansmiddel - Waspoeders - WC-reiniger - Zeep Auto - Anti-roestmiddel - Autoshampoo - Autowax - Koelvloeistof - Remvloeistof - Smeerolie Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Insecticiden en pesticiden - Mosdoders - Onkruidverdelgers - Rattenvergif Vetten - Fondue-olie - Frituurolie - Frituurvet - Smeerolie Brandstoffen - Benzinerestjes - Petroleum - Spiritus voor fonduestellen - White Spirit Medicijnen - Ether - Gebruikte en ver vallen medicijnen en geneesmiddelen 14433 14433 Willem de Zwijgerlaan 20 Otto-erf 38 Nadere informatie wordt desgevraagd graag verstrekt door de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433, toestel 147. Onderhoudsmiddelen - Bijts - Houtbeschermingsmiddelen - Kwastenreiniger - Lak - Lijm - Terpentijn - Verf - Verfafbijter - Vernis - Vlekkenwater - WC-ontstopper De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 85 juncto artikel 84 van de Onteigeningswet be kend, dat met ingang van donderdag 13 juni 1991 gedurende een maand ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, sectie Bestuurszaken, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (openingstijden op werkdagen van 08.30 - 12.30 uur), voor een ieder ter inzage ligt Op vrijdag 14 juni a.s. kunt u het klein chemisch afval, dat u be waard heeft in uw bewaarbox met behulp van de verwisselbare bin- nenemmer persoonlijk aan de chemo-car afgeven. In 1990 werd er door u in totaal 6.252 kg klein chemisch afval aan de chemo-car af- Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak met de secre taresse. U kunt wèl: - het chemisch afval bewaren tot de volgende inzameling; - uw buren of kennissen vragen om het klein chemisch afval te ge ven; - u kunt het ook op werkdagen brengen naar de gemeentewerf, Noordkade 48 (openingstijden 08.00 - 12.00 uur en 13.00 -16.00 uur). Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrij stelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, aangezien het bouwplan in strijd is met de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: fietsen, en geparkeerde auto’s verbete ren”. De thuiszorg van de ouder wordende mens is een ander terrein van de PCOB, die vindt dat de ouderen niet hulpbehoevend zijn, noch zielig of uit gerangeerd. ”Wij bevorderen onze le den om nog steeds actief te zijn op alle terreinen van het leven, zowel in de po litiek, als kerkelijk. Ook bevorderen wij het onderling contact met eigen tijdgenoten. Tevens worden zieke le den en jarigen bezocht en worden ge zellige busreisjes georganiseerd”, al dus de PCOB. Wanneer voor een perceel een voorbereidingsbesluit geldt of een bestemmingsplan in procedure is gebracht, bepaalt de Woningwet (artikel 50, lid 2) dat burgemeester en wethouders hun beslissing over bouwaanvragen moeten aanhouden tot de dag waarop dat voorbereidingsbesluit vervalt, of waarop het nieuwe plan van kracht wordt. Het is mogelijk deze aanhoudingsplicht te doorbre ken. Artikel 50, lid 8, van de Woningwet stelt als voorwaarde dat een bouwplan in overeenstemming moet zijn met zowel het gel dende bestemmingsplan als met het toekomstige plan. Aan die voorwaarde voldoet het bovenstaande bouwplan. WADDINXVEEN - Een 44-jarige Waddinxvener is zijn auto kwijtge raakt. De wagen werd door de rijkspo litie op de Beukenhof in beslag geno men, omdat hem eerder het besturen van een auto wegens drankgebruik was ontzegd. Cosmetica - Lippenstift - Nagellak - Nagellakverwijderaar - Parfums - Spuitbussen deodorant haarlak De datum van inwerkingtreding van het besluit is bepaald op 13 juni 1991. Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende tekening ligt voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en Bouw van de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1. Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL: Anna de Waalhoeve 17 WADDINXVEEN - De afdeling Waddinxveen van de Protestants Christelijke Ouderenbond (PCOB) bestaat tien jaar. Het tweede lustrum wordt gevierd op maandag 17 juni om half drie ’s middags in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad. De beschikkingen en alle daarop betrekking hebbende stukken lig gen vanaf 13 juni tot 13 juli 1991 ter inzage bij de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw in het gemeente huis, alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren. Een beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. In verband hiermede liggen de verzoeken om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekenin gen, ter inzage met ingang van 13 juni 1991 gedurende 14 dagen, tij dens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Open bare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Raad huisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). 2. VanLippe Biesterfeldlaan 24: 3. Berkengaarde 19 en 21 gegeven. De chemo-car is een speciaal ingerichte wagen voor ont vangst en vervoer van schadelijke stoffen uit huishoudens zoals: Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. De sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur De sociaal raadsvrouw: elke werkdag van 9.00-12.30 uur en donderdagavond van 19.00-20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een af spraak hebt gemaakt. Doorbreken aanhoudingsplicht De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemees ter en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en gebruikmaking van de zogeheten al gemene verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel: 1. Wilhelminakade 25: het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een bedrijfsgebouw (het wijzigen van de voorgevel inclusief het deels 1 meter naar voren plaatsen). GOUDA - In de maanden juni en juli exposeert de Goudse Patricia van Leer- sum voor de eerste maal haar werk in ’de Passage’ aan de St. Antoniestraat te Gouda. Haar werk bestaat uit tekenin gen waarbij gebruik is gemaakt van ve lerlei materialen waaronder pastel krijt, inkt en aquarelverf. Patricia van Leersum’s werd wordt ge kenmerkt door uiterste detaillering en vaak door bijzonder originele tafere len. De bezwaarschriften dienen te worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, door tussenkomst van de Minister van Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Van Alkemadelaan 85,2597 AC Den Haag. Tot 13 juli 1991 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren hebben ingediend; d. andere belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. Belanghebbenden kunnen gedurende bovengenoemde termijn van terinzagelegging tegen dit besluit bezwaren indienen bij de Kroon. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter inzage met ingang van 13 juni 1991 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur voor een ieder in het ge meentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Open bare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. De te onteigenen percelen gelegen in het gebied van het bestem mingsplan ’’Bedrijvenpark Coenecoop II” zullen worden ingericht als bedrijfsterrein met wegen, bermen, parkeervoorzieningen, wa terpartijen, waterkeringen etc. Op 10 juni 1981 was de oprichtingsver gadering van de PCOB afdeling Wad dinxveen. Op deze vergadering hebben zich toen 25 personen als lid opgege ven. In de jaren daarna is het ledental van deze afdeling steeds toegenomen. De gemeente behoeft de beschikking over deze percelen ten be hoeve van de realisering van de bestemmingsplannen Bedrijven park Coenecoop II” en ’’Landelijke gebied West, 3e herziening”. Op de agenda o.a.: - a. kredietoverzicht bouwrijp maken grondbedrijf per 1 april 1991; b. (aanvullende) kredieten bouwrijp maken grondbedrijf 1991. - Beschikbaarstellen krediet t.b.v. aanleg C.A.I. Zuidplas vak A 2e fase. - Subsidieverzoek Katholieke Bond voor Ouderen 1990 en 1991. - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve aanpassing A.N.W.B.- bewegwijzering. - (Herziening) exploitatie-opzetten: a. Oostpolderwijk; b. Zuidplas ’80; c. Zuidplas ’90; d. Coenecoop I; e. Coenecoop II. - Beschikbaarstellen aanvullend krediet woonwagencentrum. - Advies om deel te nemen aan de Regionale banenpool Midden- Holland (inclusief krediet). - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van automatisering ge bouwenbeheer. - Vaststelling subsidie over 1991 van de Stichting Openbare Biblio theek Waddinxveen. - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van de aanschaf van au tomatische schuifdeuren ten behoeve van de hoofdingang van het gemeentehuis. - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van scholenschouw/arti- kel 74 WBO-aanvragen (andere voorzieningen) r.k. basisonder wijs. - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van vijfde uitbreiding eerste inrichting (onderwijsleerpakket en meubilair Koningin Beatrixschool). - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van electronische bevei liging gebouwen openbare en bijzondere basisscholen en de Kohnstamm-mavo - Raambesluit tot verlening van geldelijke steun ten behoeve van bouw van: 16 shs-woningen in het A3-terrein; 38 shs-woningen in de Kastanjelaan e.o. - Subsidie 1991 Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen. - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van renovatie volière Burgemeester Warnaarplantsoen en bouw afdakje bijenkorven. - Begrotingswijziging begroting Zwembad 1991. - Financiële aspecten reorganisatie SCW-CKV. - Financiële aspecten Kinderopvang (inclusief verbouw Bonke- laar). - Vervolgnotitie sociale vernieuwing (incl. toedeling van gelden). Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder opleeeine van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving op 4 juni 1991 vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten of in werking hebben is verleend aan: De bouw zal qua aard, afmetingen en (toekomstig) gebruik in over eenstemming zijn met de in procedure zijnde eerste tot en met zesde uitwerking (UW 1 t/m 6) van het bestemmingsplan ’’Wijk Zuidplas 1980” met dien verstande, dat ten behoeve van het bij 3. genoemde bouwplan de ontwerp-bestemming ’’Tuin” langs de zij gevel van de woning bij vaststelling van het Uitwerkingsplan zal worden gewijzigd in ”Erf” (E3). De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen: 1. Regeling Kom bij de Brug; 2. Oranjewijk’75; 3. Groenswaard I en II; 4. Zuidkadel; 5. Brugweg ’80, Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrij stelling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunning te verlenen. Verzoek om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van: 1. St. Victorstraat 6: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een wijkgebouw. In de periode van 17 t/m 29 juni 1991 zal er gecollecteerd worden door Prins Bernhard Fonds (Anjerfonds). Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waarop duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende in stelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legitimatiebewijs. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebe stuur worden gebracht. De chemo-car stopt op negen plaatsen in de gemeente. De stand plaatsen van de chemo-car zijn: - 08.30 - 09.15 uur Wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte; - 09.15 -10.00 uur Wijk Zuidplas, cirkelflats; - 10.00- 10.45 uurBomenwijk, Winkelcentrum leplaan; - 10.45 - 11.30 uur St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; - 11.30 -12.15 uur Oostpolderwijk, Overtoom; - 12.45 - 13.30 uur Centrum, Passage ingang Stationszijde; - 13.30-14.15 uur Vondelwijk, Winkelcentrum Luifelbaan; - 14.15 -15.00 uur Groenswaard, Winkelcentrum Groensvoorde; - 15.00 -16.00 uur Willem de Zwijgerlaan, bij de markt. Lege plasticflessen van gloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen weg gegooid worden bij het restafval in de grijze container. Diversen - Fotografische produkten (ontwikkelaar, fixeer) - Inkt (toner, stempel- kussen) - Laboratoriumafval - TL-buizen Op dit moment zijn er 164 leden. "Nog steeds kunnen wij nog nieuwe ge bruiken. Het is zo dat men reeds met 55 jaar lid kan worden. Mensen van die leeftijd hebben wij hard nodig”, aldus de PCOB-Waddinxveen. het raadsbesluit d.d. 29 mei 1991 tot onteigening van enkele perce len grond met opstallen gelegen aan de Zuidelijke Dwarsweg te Waddinxveen. De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 29 mei 1991 heeft besloten te verklaren, dat een herziening van het bestem mingsplan wordt voorbereid voor een perceel, gelegen nabij de On derweg, kadastraal bekend gemeente Waddinxveen, sectie C, nrs. 2584 (ged.) en 1897 (ged.) en sectie A, nrs. 1190 (ged.) en 1193 (ged.); één en ander ten behoeve van de aanleg van provinciaal fietspadnr. 97. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om, vooruitlopend op het van kracht worden van het Uitwerkingsplan UW 1 t/m 6, de gevraagde bouwvergunningen te verlenen en met het oog hierop de vooraf benodigde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, een en ander als voorge schreven in artikel 15, zesde en zevende lid, van de voorschriften van genoemd bestemmingsplan. In verband hiermede liggen de bouwplannen met ingang van don derdag 13 juni 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouw van de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden tegen het voor nemen om de bouwvergunningen te verlenen schriftelijk bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Raad huisplein 1 te Waddinxveen (postadres Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Raad huisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. ’’Ouderen mogen nooit het sluitpost op de begroting zijn. In de toekomst ho pen wij aan onze leden, door middel van nieuwsbrieven, nog meer informa ties te verschaffen”. Naar aanleiding van klachten nog het volgende: - u dient het klein chemisch afval persoonlijk aan de chauffeur van de chemo-car te geven. Indien dit niet mogelijk is, mag u het che- misch-afval absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen. Bedrijven die wettelijk verplicht zijn hun chemisch afval op een verantwoorde wijze af te voeren, kunnen niet bij de Chemocar te recht. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Op het te onteigenen perceel gelegen in het gebied van het bestem mingsplan ’’Landelijk gebied West, 3e herziening” zal worden aan gelegd een (gedeelte van de) verbindingsweg met bermen etc. tus sen de Beijerincklaan en de spoorwegovergang in de Zuidelijke Dwarsweg. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat verzoeken om afgifte van bouwvergunningen zijn ontvangen van: 1. de heer C. Portengen, Sperwerhoek 26, voor het oprichten van zij- en achtererfafscheidingen bij de percelen Sperwerhoek 24 en 26; 2. De heer H.G.P. van Zeelst voor het oprichten van een achter- erfscheiding bij diens woning Kievitdreef 83; 3. de heer A.J. van Rijsbergen voor het vergroten van diens wo ning Boekweitakker 1 met een zij- en achtergevelaanbouw; 4. de heer C. Portengen voor het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak van diens woning Sperwerhoek 26. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat verzoeken om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend ten behoeve van: Batterijen - Auto-accu’s - Batterijen voor transistors, lampen enz. - Knoopcellen Bovenstaande en vele andere gelijksoortige produkten kunt u inle veren bij de chemo-car. Als u twijfelt of een bepaald produkt wel chemisch afval is, neemt u het dan mee naar de chemo-car. ”Wij willen op grond van ons belijden en beleven medewerking verlenen aan zeer verschillende activiteiten. Zo zijn wij behulpzaam bij diverse zaken zoals onroerend-goedbelasting, huursubsi die, verontreinigingsbelasting en be zwaarschriften”. ”Ook willen wij de veiligheid op de trottoirs voor de ouderen, waar ze te maken hebben met losse tegels, vuilnis op de stoep, gladheid, geparkeerde

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 3