Brand door vogelnestje Chemo-car van regeling kwijtschelding 1GEV0NDEN1 en 1 VERLOREN! Nieuw seizoen hondensporters ’’Uitkleden” rijdt weer 9 i Makelaars verwachten duurdere woningen In 1990 6.252 kg ingezameld Illegaal steigertje Restaurants gesloten, De Diamond is geopend Jeugdweek Moerkapelle Export- instuif Kamer in Campanile Hotel Gouda f:zz I Conclusies - Onaanvaardbaar Gevonden Verloren AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! H S RW NU If go //y"' I Pagina 11 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 7 augustus 1991 UW Brand op de bovenverdieping van een woonhuis aan de Alpherbrink in de Oostpolderwijk. De vrijwillige brand weer zorgde ervoor dat het vuur zich niet verder verspreidde. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). r Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinxveen WADDINXVEEN - PCW-gemeente- raadslid Henk de Bas heeft geconsta teerd dat er aan de Kleikade een ille gaal steigertje is gebouwd om daarop de minicontainers te kunnen plaatsen. Hij heeft daarvan melding gemaakt in de raadscommissie openbare werken en verkeer. De gemeente zal het een en ander nagaan.. Bij FOCWA Garantiebedrijf GLASBEEK Noordkade 24 Telefoon (01828) 12588 Waddinxveen sprake meer zijn omdat de brand al te veel om zich heen had gegrepen. De brandweer, die door vele mensen uit de buurt werd gadegeslagen, stelde ook succesvolle pogingen in het werk om de naastgelegen woningen van de woningbouwvereniging SSW brandvrij te houden. De schade loopt in de dui zenden guldens. WADDINXVEEN - De hondensportvereniging Waddinxveen (HSVW) begint deze maand het nieuwe seizoen op het terrein aan de Middelburg- seweg, waar de hondensporters minder last hebben van de gemeentelijke afvalafslag dan onlangs in deze krant is bericht, zo laat althans HSVW- voorzitter R.B. Franken weten. De voornaamste conclusies zijn: 1. Voorkeur voor koopwoning neemt toe. 2. Toename aantal (potentiële) door stromers. 3. Consument oriënteert zich langer, wordt kritischer. 4. Gemiddelde prijzen van woningen 1991 t.o.v. 1990 stabiel. 5. Aantal transacties stijgt le halfjaar met gemiddeld 17%met name gereali seerd in 2e kwartaal. Eerste kwartaal: aanbod stijgt door mondiale onzeker heid, koper stelt aankoopbeslissing uit. Tweede kwartaal: koper effectueert zijn aankoopbeslissing, er ontstaat een inhaalvraag en het aanbod daalt. 6. Relatief meer vraag naar apparte menten. Relatief meer vraag naar wo ningen van 100.000,- - 300.000,-. 7. Doorstroming komt op gang Meer vrije sector bouw in de periode 1988- 1989-1990: a) in aantallen, b) in hoger prijssegment. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Ook tientallen minimale Waddinx- veense huishoudens dreigen kwijtschelding van (gemeentelijke) belastin gen mis te lopen door een nieuwe maatregelen die staatssecretaris Van Amelsvoort (Financin) per 1 januari 1992 wil invoeren. De Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) heeft over het ’’uitkleden” van de kwijtscheldingsregeling door het instellen van hogere normen zijn beklag gedaan bij de Tweede Kamer. De door de staatssecretaris voorge stelde normering van de woonlasten component in het kwijtscheldingsbe- leid leidt volgens de VNG tot een on aanvaardbare aanscherping van dit be leid. Aangezien de minimale eigen huurbij- drage ingevolge de Algemene Bij standswet 277 gulden bedraagt, bete kent dit dat binnen het kwijtscheldings- beleid geen rekening meer wordt ge houden met de woonlasten voor zover die meer bedragen dan 277 gulden. Door deze maatregel zal voor naar schatting 480.000 huishoudens met een inkomen op minimumniveau - dat is bijna 50 procent van alle huishoudens op minimumniveau - de mogelijkheid van kwijtschelding van belasting ko men te vervallen. Een dergelijke aan scherping van het beleid is naar het oor deel van de VNG niet acceptabel op een moment waarop van de burgers, juist ook van de burgers die zich bevin den op of net boven het minimumni veau, toch al veel financiële offers wor den gevraagd. Huurverhogingen verla ging van de individuele huursubsidie treffen vooral de lagere inkomensgroe pen. De kwijtschelding van belastingen wordt gekenmerkt door een indivi duele toetsing van de betalingscapaci- teit van de belastingplichtige. De voor gestelde normering van de woonlasten doorkruist dit karakter van de indivi duele toetsing. Volgens de VNG zou bij de beoorde ling of iemand in aanmerking komt voor kwijtschelding van belastingen re kening moeten worden gehouden met de werkelijke woonlasten, waarvan de subsidiabele servicekosten behoren deel uit te maken. MOERKAPELLE - De kinderen van 6 t/m 12 jaar in Moerkapelle behoeven zich in de laatste week van de vakantie, bepaald niet te vervelen. Evenals voor gaande jaren wordt door de jeugdra den van de Gereformeerde - en Her vormde Gemeenten in het Dorpshuis ”Op Moer” een jeugdweek georgani seerd. Het centrale thema waarvoor dit jaar gekozen werd is: ”Er is er maar Eén!”. Voor de kinderen worden rond dit thema enkele bijbelverhalen verteld en liederen gezongen. Zo zal op maandag morgen 12 augustus het verhaal van Mozes en de tocht door de woestijn verteld worden. Op vrijdag wordt het thema afgerond met de gelijkenis, die bekend staat onder de naam: de verlo ren zoon. Daamast is er ook een spelprogramma. De spelen zijn door de jeugdweeklei- ding (door de kinderen ooms en tantes genoemd) zelf helemaal uitgedacht. De namen van de spelen zal menig kind nieuwsgierig maken: Vier op een vrij; O, wat een pech mijn fiets is weg; een avontuurlijk spel: Robinson Crusoë. Dit zijn maar drie spelen van de vijf. De ochtenden beginnen om half negen en eindigen omstreeks 12.15 uur. Ou ders, die hun kinderen komen ophalen mogen rustig een kijkje binnen komen nemen. Waar meer dan 250 kinderen bijeen zijn kunnen ook nog wel een paar vaders en moeders bij Op vrijdag mogen de kinderen de ge hele dag komen. (Programma duurt dan tot ongeveer 15.45 uur). Vele va ders en moeders zorgen dan voor pan- nekoeken. ’s Middags is er een verras- singsprogramma. Al de dagen van de jeugdweek zijn ge heel gratis. Na afloop van iedere dag krijgen de kinderen een blijvende her innering mee naar huis. In de week voor de jeugdweek worden er huis-aan-huisfolders verspreid waarin alle noodzakelijke informatie voor de ouders en de kinderen vermeld staan. Elke jongen en elk meisje is vanaf maandagmorgen 12 augustus 8.30 uur van harte welkom in dorpshuis ”Op Moer” Voor informatie over de och tenden kan men R. de Gooijer, Rijn land 1, tel. 1292 bellen. In Waddinxveen voert het gemeente bestuur ten behoeve van de minst draagkrachtige inwoners al jarenlang een kwijtscheldingsbeleid dat door de voorstellen van de regering op de tocht komt te staan. Het Gouwedorp kent sinds 1991 een volledige kwijtschel dingsregeling voor de afvalstoffenhef fing in plaats van een tot in 1990 gel dende beperkte regeling. Voor kwijtschelding komen mensen in aanmerking die volgens bepaalde nor men te veel belasting dreigen te moeten betalen. Volgens het voorstel van de staatssecretaris wordt straks geen reke ning meer gehouden met de werkelijke woonlasten van de belastingplichtige. In plaats daarvan wordt de norm voor de kosten van levensonderhoud met 290 gulden verhoogd. Deze verande ring, die geleidelijk in vijf jaar wordt ingevoerd, betekent een vooruitgang voor mensen met een huur van 290 gul den of minder (dat wil zeggen: zij ko men eerder in aanmerking voor kwijt schelding) en een achteruitgang van maximaal 190 gulden voor degenen die een huur van 290 gulden tot 480 gulden betalen, voorzover ze in aanmerking komen voor kwijtschelding. Daarbo ven geldt een regeling voor individuele huursubsidie. Bij de beoordeling of iemand in aan merking komt voor kwijtschelding van belastingen moet rekening worden ge- ten er wellicht taboes op bepaalde ma terialen of kleuren? - Hoe vallen uw kritische vragen over de distributiemogelijkheden in Joego slavië? - Is men in India geïnteresseerd in verzuchtingen over het weer? - Waarom lacht er in dat Arabische land niemand om dat grapje dat het an ders zo goed doet? - Welke gesproken en ongesproken signalen kunnen er zijn, waaruit blijkt dat men belangstelling heeft voor u en uw produkt, of juist niet? De sprekers tijdens deze avond zijn: - De heer H. Graat, commercieel ma nager Campanile Hotels Benelux. - Drs. Paul R. Voogt, sinds 1986 ver boden aan de afdeling Onderwijs Training van het Koninklijke Instituut voor de Tropen in Amsterdam. Orga nisator en/of spreker in cursussen en zakenbriefings over uiteenkopende landen. Gespecialiseerd in zakendoen en cultuur in Zuidoost-Azië. Publiceert regelmatig over Zuidoost-Azië in dag en weekbladen. Verricht voor het Tro peninstituut regelmatig onderzoek on der Nederlnadse managers in Zuid oost-Azië. - De heer G.Th. Steenland, directeur van Steenland Chocoladefabriek B.V. te Gouda. Dit bedrijf produceert holle chocolade figuren, chocolade munten en chocolade sigaretten en exporteert deze wereldwijd. Puttend vanuit zijn eigen brede export- en reiservaring zal de heer Steenland aangevenwaar men zoals op moet letten en wat er kan ge beuren in andere landen en culturen. Er is volop gelegenheid tot het stellen van vragen aan de inleiders. De Kamer organiseert enkele malen per jaar een export/import-instuif, telkens bij een ander bedrijf. De bedoeling hiervan is ondernemers en import/exportmede- werkers van verschillende bedrijven in informele sfeer met elkaar in contact te brengen. Tijdens een drankje kunnen gedachten uitgewisseld worden met betrekking tot bepaalde landen en/of produkten, zodat men van eikaars ervaring kan le ren. Ook beginnende exporteurs/im- porteurs zijn hierbij welkom. Om contacten te bevorderen wordt een overzicht uitgereikt van de aanwezige bedrijven met vermelding naar welke landen men exporteert/wenst te expor teren resp. importeert of wenst te im porteren en welke produkten. De toe gang is gratis. WADDINXVEEN - Broei in kurk droge vogelnestjes en ander gortdroog spul onder een kantelraam op de zolder van de woning van Albert en Marrie de Koning aan de Alpherbrink in de Oost polderwijk zorgde afgelopen vrijdag rond het middaguur voor een brandje. Het vuur werd in korte tijd door de snel aanwezige vrijwillige brandweer van Waddinxveen geblust. Op het moment dat de brand uitbrak was het gehele ge zin thuis. Het had juist besloten er maar een dagje op uit te trekken, toen zoon Jasper (14) naar boven lopend plotseling rook en vlammen ontdekte. Snel werden de meest noodzakelijke spullen op de zolderverzieping bij el kaar gehaald en werd vlug de brand weer gebeld. Van zelf blussen kon geen WADDINXVEEN/GOUDA - De Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland houdt dinsdag avond 10 september van zeven tot ne gen uur een exportimport-instuif in het Campanile Hotel Gouda aan de Kam penringweg 39-41. Het hoofdthema van deze export-im- port-instuif is ”De inter-culturele as pecten bij het zakendoen in het buiten land”. De tijden zijn voorbij dat een Westerse zakenman overal in de we reld automatisch een voorsprong had. En binnen Europa wordt de Neder landse aanpak van kort en krachtig zeg gen waarop het staat ook bepaald niet altijd gewaardeerd. Steeds vaker wordt ingezien dat bij het zakendoen in andere landen culturele informatie een vast bestanddeel dient te zijn van de voorbereiding. Men heeft niet meer genoeg aan alleen de douane- voorschirften en de importcijfers, aan de credit cards en het nette pak. Men moet bijvoorbeeld ook weten hoe de hiërarchische verhoudingen er liggen. Enkele zaken-voorbeelden: - Maakt u in Pakistan een vriendelijk praatje met de secretaresse terwijl u om onduidelijke redenen moet wach ten of niet? Waarom laten ze u eigen lijk wachten en is 20 minuten nog nor maal of is dat een slecht teken? - Betekent dat doorvragen in Indone sië, over de samenstelling van uw pro dukt, dat ze zelf plannen hebben of rus- Kortom: iedereen is er weer klaar voor. Buiten haar ledenbestand (ongeveer 120 mensen) hoopt de HSVW weer on geveer 75 nieuwe cursisten welkom te kunnen heten. Wie interesse heeft in het volgen van een gedrag- en gehoor- zaamheidscursus maakt aanspraak op een plaats bij zowel de maandagavond- groep als bij de zaterdagmiddag-groe- pen. Er zijn daar nog enkele plaatsen vrijDe andere cursussen en trainingen zijn al reeds enige tijd volgeboekt. Wiens interesse naar hondenafrichten uitgaat wordt door de HSVW uitgeno digd eens langs te komen op haar trai- ningsaccommodatie Voor meer informatie kan men zich wenden tot het secretariaat van de HSVW, tel. 01727-16476. Gymschoen maat 41; basketbal; plastic zak met twee handdoeken; lange blauwe regenjas; plastic zak met bruin badlaken en T-shirt; plastic tas met diverse kledingstuk ken onder andere een blauw over hemd; zwarte portemonnee met Belgisch geld; blauw geldkistje inh. diverse munten en bruine porte monnee; geelgroene parkiet; zwarte tas met inhoud; gouden rin getje met kleine donkerblauwe steen; zilveren kinderarmband ’’Diana”; witte parkiet met blauwe vlek; zwarte kater met vlooien band; blauw kinderschoentje; twee konijntjes in doos; diverse sleutels en sleutelbossen. WADDINXVEEN/NIEUWEGEIN - De gemiddelde prijs van een huis steeg in het eerste halfjaar met 0,7% tot 177.400,-. In dezelfde periode vorig jaar was de gemiddelde prijs van een huis 176.200,-. Voor de rest van dit jaar ligt een lichte prijsstijging van koopwoningen in het verschiét. Dit heeft de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM) bekend ge maakt bij de presentatie van de half- jaar-cijfers van de koopwoningen- markt over de eerste zes maanden van 1991. Oorzaak is de toegenomen koopbe reidheid na een periode van mondiale onzekerheid die door de Golfcrisis werd veroorzaakt en het mede daar door verminderde vertrouwen van de consument in de economie. De afgelopen 6 maanden steeg het aan tal verkopen met 17%. Deze stijging werd met name gerealiseerd in het tweede kwartaal van dit jaar. Meer mensen boden hun huis te koop aan en kopers die eerst nog afwachtten, beslo ten in het 2e kwartaal van 1991 te ko pen. De economische vooruitzichten waren in die periode dan ook beter. Sprake is dus van een inhaaleffect. Nu meer mensen koopbereid zijn, ver wacht de NVM dat de prijs onder op waartse druk komt te staan. Waar meer vraag is naar woningen, zal de prijs stij gen. Gezien de vraag/aanbodverhou- dingen, verwacht de NVM dan ook een lichte prijsstijging. Uit de NVM-cijfers blijkt ook dat ook in de eerste helft van 1991 meer vraag is ontstaan naar flats en woningen in de prijsklasse van 100.000,- tot 300.000,-. Deze tendens was vorig jaar voor ’t eerst zichtbaar. In deze prijs klasse werd naar verhouding meer ver kocht. Uit het NVM-cijfermateriaal blijkt ver der dat de doorstroming op gang begint te komen. Lange tijd heeft de NVM ge pleit voor meer woningen in de prijs klasse van 200.000,- tot 300.000,-. De afgelopen jaren zijn meer woningen in dit prijssegment gebouwd. Dit betekent dat mensen in een goed kopere woning gemakkelijker een huis in de door hen gewenste hogere prijs klasse konden vinden. Hierdoor kwa men weer woningen in de goekopere prijsklasse vrij. Nieuwe woningen moeten naar behoef ten in de markt worden gebouwd. Overleg tussen alle betrokkken markt partijen, zoals overheid, bouwers en makelaars, biedt een goede waarborg voor het bouwen van het huiste huis op de juist plek, aldus de NVM. WADDINXVEEN - Menig restaurant in Waddinxveen is in deze vakantiewe ken gesloten (zowel de Gouwe Dis als ’t Baarsje, Bibelot, De Unie en Royal- Inn zijn tegelijk gesloten), maar daar entegen is bijvoorbeeld het biljartcen- trum en eetcafé De Diamond aan de Passage ook tijdens de vakantieperiode elke dag geopend. Eetcafé is wat magertjes uitgedrukt voor een plaats waar je goed en niet duur kunt eten. De naam Diamond dekt de lading beter, een zuiver en eer lijk sieraad. Dat is precies wat deze ho recagelegenheid wil zijn. Voor de snookerliefhebbers en de bil- jartfreaks staan er in een afgescheiden ruimte drie professionele biljarts en twee snookertafels. De scheiding tus sen de biljarts- of snookerspelers en de andere gasten is eigenlijk wel zo plezie rig. De biljart-snookerzaal heeft een ei gen bar. De Diamond biedt de gezelligheid van het café, ruime mogelijkheid tot goed en professioneel biljarten en snooker en lekker eten zonder overdreven poespas. Wie na zijn werk nog even wil bijko men, of met collega’s nog enkele din gen te bespreken heeft, is welkom op het happy hour van De Diamond, ie dere werkdag van 17.00 tot 18.30 uur. De openingstijden van De Diamond zijn van maandag tot en met donderdag van 12.00 tot 24.00 uur, vrijdag en za terdag van 12.00 tot 01.00 uur en zon dag van 15.00 tot 24.00 uur. Donkerblauwe damestas; bruin le ren tasje met bescheiden; lichtge kleurde portemonnee; spijker broek met fles ketchup; poedel; le ren rugzak met bruin regenpak; paars met rose/geel kinderjasje; zwarte bloemetjesportemonnee met 10,-; gouden broche in de vorm van strikje; Eurochequepas met Eurocheques; halve leesbril in bruin etui; groene portemonnee met klitteband en 70,-; paars ba byschoentje; trouwring ”Cor” en 1942; rieten mand met bruinlede ren schoudertas; zwart poesje; geel/rose portemonnee O’Neill; portemonnee inhoud 250,-; bjril- lekoker met bril; zilver/gouden .horloge Seiko, kastnr. 54305070; A.J. Kwak-portemonnee 115,-; Lotto sportschoen wit/mint; Ray- Ban zonnebril met groene geslepen glazen; bruingroen zwemshort met binnenbroek XL; bruin hondje (knuffelbeest); blauwwitte porte monnee met klitteband 25,-; di verse sleutels en sleutelbossen. Terwijl nog vrij recent het eerste deel van 1991 door de hondensportvereni ging Waddinxveen met een spectacu laire mini- hondenbiathlon werd afge sloten vindt de start van het tweede sei zoen plaats op zaterdag 17 augustus. Vanaf 15.00 uur die zaterdag zullen alle trainingen zoals gebruikelijk weer plaatsvinden. Met de maandagavond- trainingen wordt op maandag 19 augus tus weer aangevangen. Enkele africh- tingsdiscipline’es zullen de week daarna starten. In de tussenliggende periode hebben HSVW-bestuur en -trainers zich weer volop voorbereid op het nieuwe sei zoen en heeft de trainingsaccommoda- tie aan de Middelburgseweg 6b weer een grondige onderhoudsbeurt gehad. houden met de werkelijke woonlasten van de belastingplichtige. Subsidiabele servicekosten maken van deze woon lasten deel uit, vindt de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. De VNG reageert hiermee afwijzend op het voornemen van staatssecretaris Van Amelsvoort om de woonlastencompo nent in het kwijtscheldingsbeleid te normeren. Van Amelsvoort wil het kwijtschel dingsbeleid zodanig wijzigingen dat bij de berekening van de betalingscapaci- teit geen rekening meer wordt gehou den met de werkelijke woonlasten van de belastingplichtige en het inkomen van inwonende verdienende kinderen. In plaats van rekening te houden met de werkelijke woonlasten zullen de normen voor de kosten van levenson derhoud worden verhoogd met een be drag van 277 gulden. Van Amelsvoort heeft zijn standpunt, dat is voorbereid door de interdepartementale werk groep Inkomensbeleid/Kwijtschel- dingsbeleid, waarvan de VNG deel uit maakt, in een brief aan de voorzitter van de Commissie voor Financiën uit de Tweede Kamer kenbaar gemaakt. Aanleiding voor de wijziging die Van Amelsvoort heeft voorgesteld, was het verzoek van de grenoemde commissie om te onderzoeken of ’’bepaalde be standdelen van servicekosten niet zo onlosmakelijk verboden zijn met de huur van een woning dat zij in de (kale) huur begrepen zouden dienen te zin”. Bij de berekening van de betalingsca- paciteit in verband met een kwijtschel- dingsverzoek wordt de verleende huur subsidie met betrekking tot de service kosten als inkomen in aanmerking ge nomen, terwijl de servicekosten zelf niet mogen worden meegerekend. WADDINXVEEN - Komende vrijdag 9 augustus rijdt van 8.30-16.00 uur voor de vierde keer dit jaar de chemo-car door Waddinxveen voor het ophalen van klein chemisch afval, dat particu lieren in de bewaarbox met verwissel bare binnenemmer hebben ingeza meld. De chemo-car stopt op negen plaatsen. Vorig jaar werd door de Waddinxve- ners in totaal 6.252 kilogram klein che misch afval aan de chemo-car afgege ven. Tot nu toe werd dit jaar 2.879 kg ingezameld en wel 193 kg op 8 februari (wegens het slechte weer werd het op halen vroegtij dig gestaakt)1642 kg op 12 april en 1.044 kg op 14 juni. De chemo-car rijdt na komende vrijdag dit jaar nog tweemaal in Waddinxveen rond en wel op vrijdag 11 oktober en op vrijdag 13 december. In het belang van een schoon milieu rekent het Waddinx- veense gemeentebestuur telkens op ie ders medewerking. De chemocar is een speciaal ingerichte wagen voor ontvangst en vervoer van schadelijke stoffen uit huishoudens. Een lijst van schadelijke stoffen vindt men in de brochure die ieder huishou den heeft ontvangen tegelijk met de be waarbox voor het klein chemisch afval (KCA-box). Wie twijfelt of iets chemisch afval is, neemt het gewoon mee en vraagt het bij de chemo-car. Lege plasticflessen van chloor, ammonia en spiritus kun nen worden Weggegooid, nadat ze met water zijn omgespoeld, in de grijze container, danwel vuilniszak. Bedrijven die wettelijk verplicht zijn hun chemisch afval op een verant woorde wijze af te voeren, kunnen niet bij de Chemo-car terecht. De chemo-car stopt op negen plaatsen in de gemeente. De standplaatsen Van de chemo-car zijn: - 08.30-09.15 uur Wijk Zuidplas, ZuidplashoL kringloophalte; NEDERLANDSE VERENIGING ONOERN-.MERS >N HE' -- c o ee i o j - 09.15-10.00 uur Wijk Zuidplas, cir- kdflats - 10.00-10.45 uur Bomenwijk, Win kelcentrum leplaan: - 10.45-11.30 uur St. Victorwijk, wijk- gebouw Zonnig Zuid; - 11.30-12.15 uur Ostpolderwijk, Overtoom; - 12.45-13.30 uur Centrum, Passage ingang Stationszijde; - 13.30-14.15 uur Vondelwijk, Win kelcentrum Luifelbaan; - 14.15-15.00 uur Groenswaard, Win kelcentrum Groensvoorde: - 15.00-16.00 uur Willem de Zwijger- laan, bij de markt. Naar aanleiding van klachten nog het volgende. Men dient het klein che misch afval persoonlijk aan de chauf feur van de chemo-car te geven. Indien dit niet mogelijk is, mag men het che misch afval absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventu eel kinderen ermee kunnen gaan spe len. Men kan wel het chemisch afval bewa ren tot de volgende inzameling; buren of kennissen vragen om het klein che misch afval af te geven en het op werk dagen brengen naar de gemeentewerf Noordkade 48 (openingstijden 08.00- 12.00 uur en 13.00-16.00 uur). «5 I f i Wz >ZZ fO-'99*CW

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 11