ilJiwA til i p BE FAIR BOVENAAN Hier is uw Rijn en Gouwe Korbis pakt ook Vriendenschaar Label strijd bij Be Fair Romantisch? Wij zorgen voor sfeer. krant te koop WSE zonder punten C-3 IN HET NIEUW Redelijke vangst H.S.W. Goede start van Aeolus Fietstocht in W’veen BE FAIR Klaverjassen De Gouwe breekt record Titels bij Love ’70 in Moerkapelle Schaatsmarkt in Gouda Loterij De Sperwer FLORIDA MAAKT VLIEGENDE START 249/ Programma van De Paddestoel F 9 Harwa I! i Waddinxveen-zo WSE ITS WADDINXVEEN: Albert Heijn, Kon. Wilhelminaplein 41 Asscheman, Brederolaan 8 Boekhandel Burger, Dorpsstraat 39 Boonstoppel, J.v. Stolberglaan 1 De Bruin zelfbediening, Zuidkade 206 Cency B.V., Passage 15 Jonkheid B.V., Chopinlaan 2b Kool 4=6, Ieplaan71 Plusmarkt Riwa, Zuidplaslaan 184/186 Shell station G. Gouw, Henegouwerweg 26 Sig. Mag. van de Krans, Kerkweg 175 Sonneveld, Kon. Wilhelminaplein 6 Spar van Maurik, Passage 208 Super Groensvoorde. Groensvoorde 4 Texaco van Beynum, Dreef 20 Drukkerij Veldwijk, Oranjelaan 9 - Pagina 33 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 18 september 1991 1 I I I I I I I I t I I I I I I Groensvoorde 12 2742 DJ Waddinxveen Tel. 01828-16119 haar grote verrassing is Willy Geerling nummer 1 geworden, hetgeen be kroond werd met een wisselbeker. Zij nam dit jaar voor het eerst aan het labe len deel. Vorig jaar vond oefenmeester Andringa het beter even te wachten. Eerst moest ze haar slagen verbeteren. En met succes. Be Fair won met 3-1 van Alphia en staat met 4 punten uit 2 wedstrijden aan kop in de vierde klasse. WSE verloor met 1-2 van Soccer Boys en staat met 0 punten uit 2 wedstrijden onderaan in de derde klasse. In de afdeling Gouda speelde Waddinxveen-zondag met 2-2 gelijk tegen Ammerstol en vergaarde daarmee 1 punt uit twee wedstrijden. Bij de B-regionalen won Be Fair met 5-0 van Rodenburg en WSE speelde gelijk (1-1) tegen Olym pia. WADDINXVEEN - Het eerste com- petitieweekeinde in zowel bonds- als districtscompetitie is voor badminton club Florida succesvol verlopen. Het tweede team, uitkomend in de derde klasse van de bondscompetitie, kwam in de uitwedstrijd tegen Voor burg 1 niet verder dhn een 4-3 achter stand, de beslissende mix-partij werd afgebroken wegens een Voorburgse blessure. De bond bepaalt in zo’n geval de definitieve uitslag, normaliter bete kent dat dus een punt voor Florida en een gelijkspel (4-4. Opvallend waren het verlies in de en kelspelen van Liesbeth van Bergeijk en Jean Lamaison (2 keer 18-17). Florida 3 wist thuis het Zoetermeerse Eridos 6 Maar wie Korbis heeft zien spelen kan er toch niet omheen om dit achttal ze ker een middenmoot-positie toe te ken nen. In elk geval werd er collectief zeer goed gespeeld; er stond zondermeer een team binnen de lijnen. Voor de vele toeschouwers werd het trouwens een boeiende wedstrijd. Ze ker wat betreft de score. Nimmer kon Korbis in de eerste helft van de tegen stander afstand nemenWel was het feit dat de Waddinxveners wat de score be treft doorlopend het initiatief namen, waardoor Vriendenschaar telkens ach ter de feiten aan moest lopen. Met een 5-6 voorsprong werd het einde van de eerste speelhelft gehaald. Wat de score betreft lukte het Pieter Sloot weg om de korf driemaal met succes te beproeven; de andere doelpunten kwa- menvande hand van J aco WinekeMi riam de Boer en Wim Lebbing. De tweede speelhelft bracht voor Kor- Be Fair-voetbal. WADDINXVEEN - Door zaterdagmiddag in Bodegraven de plaatselijke korfbalvereniging Vriendenschaar met 12-8 te verslaan behaalde Korbis de tweede korfbalzege in successie. Bovendien leverde deze zege een koppositie in de nieuwe districtsklasse; iets waar nu niet onmiddellijk bij de start van de competitie aan werd gedacht. WADDINXVEEN - Komende zater dag 21 september zal in Waddinxveen weer de jaarlijkse fietstocht ten gunste van de Nederlandse Hartstichting en de Nierstichting Nederland worden ge houden. De tocht kan in twee afstan den gemaakt worden: 25 km en 45 km. Het zijn verrassingstochten, hetgeen betekent dat men niet weet waarheen de tocht leidt. Zij zijn weer uitgezet door C. Boomes uit Waddinxveen zodat men er van kan uitgaan dat ze door de mooiste en ge zelligste streken uit de omgeving voe ren. Deelname staat voor iedereen open, volwassenen betalen 3,- en kin deren en 65-plus 2,- per persoon. Start vanaf het politiebureau aan de Mozartlaan in Waddinxveen vanaf 9.00 uur. Met deze fietstocht hebben de deelne mers niet alleen een prettige en gezel lige dag, maar men houdt ook het hart actief bezig. Bovendien zorgt men voor de hart- en nierpatienten in Nederland. Deze fietstocht is tevens de opening van de collecteweek ten bate van de Nierstichting Nederland (23 tot 28 sep tember). In Waddinxveen zal daartoe, zoals gebruikelijk, huis aan huis een collectant met de bekende bus langs komen. Het organisatiecomité dat dit jaarlijks organiseert, is ook nu weer enthousiast daarmee bezig maar kampt met een ernstig tekort aan collectanten. Oor zaak daarvan is de uitbreiding van de gemeente en het verminderen van het aantal collectanten door verhuizing. Het aanmelden van nieuwe collectan ten zal <Jan ook op hoge prijs worden gesteld. Van de collectanten wordt ge vraagd één (of meerdere )dag(en) met een bus rond te gaan. De daaraan te be steden tijd bedraagt 1 a 2 uur per dag. Met wensen betreffende ”uw” wijk wordt zoveel mogelijk rekening gehou den. Aanmelden als collectant kan men doen bij mevr. C.G. Meyaard, Klaver veld 16, tel. 14693. Bij geen gehoor kan men (tijdens praktij kuren) ook zijn of haar aanmelding kwijt op het praktij- kadres van de huisartsen G. Siemons en W. A. van Heel, Mozartlaan 2-4, tel. 12676. WADDINXVEEN - De vier leden van de commissie van Be Fair-tennis die het maandagavondlabelen verzorgt, de he ren Landstra, Koetsier, Rotteveel en De Groot, hebben getracht dit jaar de opkomst nog groter te doen zijn dan al gebruikelijk was. Ze hebben daartoe een systeem be dacht waarbij gedurende de maanden mei tot en met september steeds één, niet van te voren bekend gemaakte maandagavond werd aangewezen als geldend voor het kampioenschap. Er mag worden deelgenomen door E-, D2- en Dl-spelers. Er worden partijen gespeeld van een half uur, normaliter met vier mensen op één baan. De baan- indeling is voorbehouden aan de label- commissie. Minstens tien partijen moeten er dan in het seizoen gespeeld worden. Uit dit al les ontstaan dan kampioenen die het zich eigenlijk niet bewust waren. Maandagavond 9 september zijn de kampioenen bekend gemaakt. Tot Het in het nieuw gestoken C 3 van te kloppen met 7-1, alleen Gert Bo- gaards verloor het enkelspel. Vier teams van Florida speelden tegen Zigo uit Alphen aan den Rijn. Florida 4-won uit van Zigo 4 met 5-3, Florida 5 wist thuis, gesteund door invalster Janneke van der Knaap, Zigo met 7-1 te ver slaan. Zigo 6 boekte 1 wedstrijdpunt tegen Florida 6 (4-4), Florida 9, ver sterkt met Sebastiaan Hage, stuurde Zigo 10 met 7-1 naar huis. Op bezoek bij Voorburg 12 had het achtste team geen tegenstand: 0-8. Molenwetering 2 tegen Florida 10 werd 2-6. Het eerste en het zevende team waren vrij, dus tellen we 6 overwinnin gen en 2 gelijke spelen, een knappe start. WADDINXVEEN - De Stichting Wijkwerk De Zuidplas organiseert vrijdagavond 20 september weer een gezellige klaverjasavond in Het Zuid- honk (Zuidplaslaan). Aanvang 20.00 uur. Inleg 2,50 per persoon. few wéw t r-, L^***~W ƒ.1 n'. bis het felbegeerde succes. Reeds in de eerste minuut bracht Jaco Wineke uit een doorloopbal de stand fraai op 5-7. Toch gaf Vriendenschaar zich niet zo maar gewonnen want al spoedig was de aansluittreffer eenn feit 6-7). Korbis kreeg nu toch wel het betere van het spel in handen en had daardoor wat meer balbezit. Ellen van de Ent gelukte het via een omdraaibal fraai voor 6-8 aan te tekenen en het wachten was toen eigenlijk wanneer de score tot drie doelpunten zou worden uitgebreid. Vooralsnog zat dat er toch niet echt in want Vriendenschaar bood prima te genstand (7-8). Na zo’n 10 minuten spelen gelukte het toch aan Korbis om door te drukken en wel via doelpunten van Miriam de Boer (afstand) en Frits Visser (doorloopbal). Nog even kwam Vriendenschaar terug middels een du bieuze strafworp (8-10). Gelukkig bleef Korbis het initiatief be houden en met nog zo’n 5 minuten te spelen waren de beste kansen weer voor de Waddinxveners. En bij kansen alleen bleef het niet, want Wim Leb bing smaakte het genoegen om de score vlak voor tijd nog ruim in Waddinx- veens voordeel uit te bouwen (8-12). Komende zaterdag speelt Korbis I om 4 uur ’s middags de tweede thuiswed strijd aan de Dreef. Bij winst - en dat moet kunnen - is de fraaie koppositie nog steeds in handen. Na rust een herboren Waddinxveen. Vanaf de eerste minuut werd Ammer stol op eigen helft teruggedrongen. Tim Bunnik brak op rechts door en zijn inzet kon maar ternauwernood tot cor ner verwerkt worden. Een paar minuten later werd Robin Leunissen in stelling gebracht. Zijn in zet ging net naast. Vervolgens brak De wedstrijd van Waddinxveen-zon dag in en tegen Ammerstol was er één met vele gezichten. De uiteindelijke uitslag van 2-2 was voor de geelzwarten wellicht teleurstellend, maar in de rust van het duel zou iedereen er voor gete kend hebben. De eerste tien minuten was het Wad dinxveen wat de klok sloeg. Vloeiend spel met kansen voor Wim Hoogen- doorn en een hard schot van Karei Bin nendijk waren het gevolg hiervan. Na dit onstuimige begin kwam Ammerstol beter in het spel. In de 12e minuut was goed keeperswerk nodig van Wilco Vermeij, na een gevaarlijke voorzet van rechts. Waddinxveen zakte in deze periode verder weg en in de 23e minuut werd dit afgestraft. Na een vrije trap werd te passief gereageerd en vanaf de zestien meterlijn werd de Waddinxveense goa lie kansloos gepasseerd. Het werd nog erger toen tien minuten later de goedleidende scheidsrechter buitenspel liet doorgaan. De totale ver dediging stond op het verkeerde been en wederom werd er beheerst ge scoord. Tot de rust kwam er geen ver betering in het Waddinxveense spel, zodat het gelukkig was dat de achter stand niet groeide. Vervolgens kwamen Jan de Bruin en Jan Rozendaal voor de tweede of de derde plaats in aanmerking. Ze hadden evenwel beiden evenveel punten. Ze moesten daarom met een door de com missie aangewezen partner nog even een half uur tegen elkaar spelen. Jan de Bruin vergaarde daarbij de meeste punten en werd dus nummer 2. De an dere Jan nam de derde plaats in. Het woensdagochtendlabelen, geleid door mevr. Corrie en heer Jo Witte kent een dergelijk kampioenschap niet. Desalniettemin is de opkomst, vooral van dames, steeds bijzonder groot. de zijlijn gedrongen maar wist toch nog knap voor te geven. De vrij voor het doel staande Erwin Pleus kopte vanaf twee meter voor het doel jammerlijk over. Hierna kwam Soccer Boys een beetje onder de druk van WSE uit en kon zelf nog op zoek naar een pikdoelpuntje. Zover liet WSE het echter niet meer komen hetgeen echter inhield dat na twee wedstrijden de ploeg nog steeds met lege handen staat. Sommige spelers zullen hun kritiek op alles en iedereen moeten omzetten in meer inzet voor de ploeg anders zal deze competitie voor WSE uitdraaien op degradatie voetbal. WADDINXVEEN - De zwemmers en zwemsters van de zwem- en waterpolo- club De Gouwe hebben in het afgelo pen weekeinde tijdens hun eerste wed strijd van dit seizoen een formidabele prestatie geleverd. Tijdens de nachtmarathon in het zwembad De Wedde te Voorschoten braken de pupillen van trainster Trudy Vermeulen het afstandrecord van dit evenement, dat jaarlijks door het Leidse LZ’86 wordt georganiseerd. In een zeer wisselende maar ook span nende race zwommen de De Gouwe- zwemmers naar hun zege van 58,850 km gevolgd door het eerste team van LZ’86 met 58,625 km. en Stadskanaal als derde met 58,525 km. Aan deze wedstrijden werd overigens door acht teams deelgenomen, te we ten: Rapido uit Haarlem, AZ&PC uit Amersfoort, CZM uit Uden, De Hoog werf uit Naaldwijk, Stadskanaal uit Stadskanaal, De Gouwe uit Waddinx veen en twee teams van het Leidse LZ’86. De ploeg van De Gouwe, bestaande uit Wilco v.d. Broek, Christian de Groot, Marion van Hooft, Ilse v.d. Dussen, Mark v.d. Zijden, Jan Willem v.d. Hoek, Sandra Berckenkamp, Natasja Matheeuwsen, Peter de Bruijn, Sharon Stayen, Yvette de Beer en Edgar ter Braake, zwom telkens acht maal een 20 min. individueel nummer, gevolgd door 20 min. 50m estafette die door vier zwemmers werd gezwommen. Naast de onderlinge strijd tussen de verschillende teams was er tevens een spannend gevecht gaande tussen de zwemmers Marcel Wouda, nationaal kampioen, zwemmend voor Stadska naal en Jan Willem v.d. Hoek en Mark v.d. Zijden beiden zwemmend voor De Gouwe, om de grootste individuele af stand. Uiteindelijk wist Marcel met slechts een voorsprong van 100m de eerste plaats op zijn naam te brengen met 7200 meter. Jan Willem en Mark kwa men met een respectabele 7100 meter op de tweede plaats. MOERKAPELLE - Onder bijzonder goede weersomstandigheden werden gedurende de laatste twee weken de clubkampioenschappen 1991 van de Moerkapelse tennisvereniging Love ’70 afgewerkt. Het nieuwe experiment om de deelne mers in poules in te delen bleek bijzon der goed te werken. Iedereen was hier door verzekerd van het spelen van ten minste 3 partijen. Het slotweekend liet in alle categorieën zeer spannende wedstrijden zien die, ook al dankzij het mooie weer, door behoorlijk wat leden werden gevolgd. Het onlangs uitgebreide terras gaf hier toe dan ook alle mogelijkheden. Onbe twist kampioen bij de dames werd Sa rah Pothecary die niet alleen de single titel op haar naam schreef maar ook met Janny van der Linde de dubbeltitel en met Michel Hessing de gemengd dubbel titel behaalde. De single-titel bij de heren werd na een uitermate spannende partij een buit voor Claes Oosterhoff die Michel Hes- sings jeugdige overmoed op kalme en bekeken wijze afstrafte. Samen met Gerard de Jager pakte Claes Ooster hoff ook de titel voor het herendubbel en hield daarmee de nummers 2 en 3te weten Michel Hessing/Guy Martienus en Jan de Knegt/Hennie Barendregt op afstand. Tweede plaats dames single was voor Forra Gras, terwijl de tweede plaats dames dubbel werd opgeëist door Lenny Visser en Pamela Pothecary. Bij de mixed dubbel ging de tweede prijs naar Joke en Hennie Barendregt en de troostronde van diezelfde catego rie was een prooi voor het koppel Janny van der Linde en Hans Borghouts. Tweede plaatstenslottein deze mixed dubbel troostronde werd zeer verdiend ingenomen door het echtpaar Tine en Nico Heesterman. Al met al kon de organisatie terugzien op een alleszins geslaagd toernooi, waarbij de fraaie entourage zowel voor de deelnemers als voor de toeschou wers voor een goede stemming zorgde. Pasgetrouwde Ruud van Ruler van Soccer Boys scoorde zondag in de Oranje wijk beide doelpunten tegen WSE: 1-2. De gasten uit Bleiswijk ver dienden de overwinning zeer wel om dat WSE verzuimde de bal vooral snel rond te laten gaan. De opbouw van achter uit ging al veel te traag en als de afspeelmogelijkheden dan ook nog be perkt zijn dan blijf je als ploeg constant onder druk staan. Toch was het WSE dat de eerste kans kreeg. Een sterke solo van René Moons met een dieptepass van Willy Beelen trof haast het Bleiswijkse net. Maar daarna was het toch Soccer Boys dat de eerste helft domineerde. Kansen van Ruud van Ruler en Bart van Dijk waren er al na 10 minuten en een kwar tier. Soccer Boys bleef aandringen en de slordigheden bij WSE stapelden zich op. Na een half uur twijfelde de overigens knap keepende Bert v.d. Kaa bij een dieptepass van Soccer Boys, de keeper gleed onderuit en de slimme Van Ruler lobde de bal in het lege doel. De re^en begon hierna hard naar beneden te val len en het veld werd erg glad waardoor de spelers moeite hadden om tot goed voetbal te komen. In de tweede helft liet WSE zich weer opsluiten en al na 10 minuten was het weer raak. Een dieptepass bereikte Van Ruler. WSE stond massaal met de handen te zwaaien vanwege vermeend buitenspel, Ruud van Ruler trok zich hier niets van aan en scoorde beheerst zijn tweede treffer. Hierna lieten de gasten uit Bleiswijk de teugels wat vieren en begon bij WSE het besef door te dringen dat de tweede verliespartij zich aftekende. Trainer Ad v.d. Herik wisselde eerst de veelal druk stimulerende Patrick Rijnbeek voor Marco Scheurwater en even later Rob Verbakel voor Guillaume van Wilgen. Hierdoor kwam er meer druk op het Bleiswijkse doel. Verkeerd uitlopen van keeper Wim Meijer dreef Marco Scheurwater naar de zijlijn, hij kwam hier echter goed uit, gaf een goede voorzet aan Erwin Pleus die beheerst de aansluitende tref fer in schoot. Even later kwam de hard werkende Willy Beelen zwaar gehin derd vrij voor het doel maar zijn schot ging net een meter naast. In dezelfde minuut liet WSE een unieke kans liggen op de gelijkmaker. Marco Scheurwater werd op identieke manier door keeper Wim Meijer naar WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar tiende wedstrijd in het Noord-Hollands kanaal. De vangst was redelijk te noemen; de uitslag was als volgt: LM. van Leeuwen (9280 gr), 2. M. Reichard 6560 gr), 3. J. Rupke (4020 gr), 4. A. van Leeuwen (3750 gr), 5. W. Houtman (3300 gr). Met nog twee wedstrijden te gaan is de stand aan de kop: 1. W. Houtman (75.620 gr), 2. A. van Leeuwen (59.250 gr), 3. J. Rupke (33.360 gr), 4. M. van Leeuwen (36.460 gr) en 5. M. Reichard (32.690 gr). De volgende wedstrijd in deze compe titie wordt gehouden op zaterdag 28 september in de Haarlemmer Ring vaart. Vertrek vanaf het NS-station Waddinxveen om 06.00 uur. De herfstdag-wedstrijd wordt dit jaar gehouden op zaterdag 12 oktober. De wintercompetitie start dit jaar op zater dag 19 oktober. Voor belangstellenden is het wedstrijdprogramma te verkrij gen bij de leden van Je wedstrijdcom- missie. GOUDA - Op zaterdag 21 september organiseert de schaatsclub Gouda de inmiddels traditioneel geworden schaatsmarkt. Deze wordt gehouden in de sporthal De Mammoet aan de Cals- laan in Gouda. Van 10.00 tot 12.00 uur is er een ruilbeurs voor schaatsen en schaatskleding. Ook niet-leden kunnen materiaal te koop aanbieden. Tevens zijn er demonstraties schaat- senslijpen en oefenen op de schaats- plank. De schaatsclub Gouda verzorgt schaatslessen voor de jeugd van 7 tot en met 12 jaar uit Gouda en omstreken. Tijdens het winterseizoen gaat er op za terdag een groep kinderen met de bus naar de Weena ijshal in Rotterdam, ’s Middags gaat er nog een groep naar de kunstijsbaan De Uithof in Den Haag. De kinderen kunnen in Gouda, Reeu- wijk, Nieuwerkerk of Zevenhuizen op stappen. Tijdens de schaatsmarkt wordt er uit gebreid informatie gegeven over het jeugdschaatsen. Een informatieboekje is beschikbaar en er worden videobeel den vertoond van activiteiten van vo rige seizoen. Voor jeugdschaatsers be staat er de mogelijkheid om schaatsen te huren. Gehuurde schaatsen worden 1 maal per maand gratis geslepen. Wim Hoogendoorn door de verdedi ging. Hij trekt de bal terug naar de goedspelende John Schijff en diens schot ging maar net voor langs. Een groot gevaar in de tweede helft vormde de lange passes van aanvoerder Rob Flier. Met een van deze ballen be reikte hij Robin Leunissen en deze schoot snoeihard in: 2-1. Wederom Rob Flier bereikte in de 19e minuut Karei Binnendijk en deze doorzetter passeerde op beheerste wijze de Am- merstoldoelman: 2-2. In de resterende tijd heeft Waddinxveen nog menige kans gehad. Martien Schouten werd ingezet voor de moegestreden Tim Bunnik en dit leidde tot nieuwe aanvalsgolven van rechts. Gescoord werd er jammer ge noeg niet meer zodat de punten eerlijk verdeeld werden. Zondag wacht de thuiswedstrijd tegen Nieuwerkerk. Aanvang 14.00 uur. Saragossa Een 100% polyamide frisé tapijt, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, trap en vloer verwarming. In 17 schitterende kleurstel lingen, op 400 cm breedte. Met jute rug en anti-statisch. WS’-prijs p.str.m. WADDINXVEEN - Zaterdag 14 sep tember verrichte kandidaat-notaris mr. J.A.M. Koek de trekking van de door de postduivenvereniging De Sperwer gehouden loterij De loterij werd gehouden om het lo kaal aan het Stationsplein een opknap beurt te kunnen geven. Vanaf juni tot september werden alle 5000 loten ver kocht. De hoofdprijs (dames- en herenrijwiel) viel op lotnummer 2325. De tweede prijs (CD-speler) viel op lotnummer 0734 en de derde prijs (boormachine) op lotnummer 4530. De overige prijzen vielen op lotnummers 2699,0770,1437, 2600, 1124, 3306,1724, 3584 en 4250. Voor het afhalen van de gewonnen prijzen kan men de volgende telefoon nummers bellen: 18255, 15152 of 18923.X: I I I I WADDINXVEEN - In de voorberei ding op het nieuwe seizoen heeft de badmintonclub Have en Goed/Aeolus de zaken serieus aangepakt. Aangezien het le senioren team dit seizoen debu teert in de hoofdklasse van de NBB dis trict Zuid-Holland traint de selectie van de Wadinxveense vereniging dit seizoen tweemaal anderhalf uur in de week. Dankzij de financiële inbreng van de sponsor Have en Goed Verzekeringen uit Zoetermeer is men in staat een trai- nersstaf van 10 man onder leiding van de Rotterdammer Karei Mulder te for meren. In sportzaal ”De Duikelaar” verzorgt Iwan Sutrisno om de andere week op de dinsdagavond de technische training voor de selectie. Op de andere dinsda gen onderwerpt conditietrainer Aire Plaisier de selectie, aangevuld met de jeugdspelers van team 9, aan een ste vige test. Iedere vrijdagavond tenslotte traint de hoofdtrainer Karei Mulder, geassis teerd door Jeffry van Ham, de selectie en team 9 op techniek en tactiek in sportzaal ’’Groenswaard”. De competitieteams 3, 5, 6, 7, 8 en 10 1 trainen eveneens op de dinsdagavond o.l.v. Louis Jourdan, die op zijn beurt wordt geassisteerd door Dick van Lig- ten. Doch ook voor de recreaties- pe(e)l(st)ers is er de mogelijkhedi om hun badmintonspel te verbeteren. In sportzaal ’’Groenswaard” werdt le teamspeler Tjeerd Hillerts aan het ni veau van de gevorderde recreanten, terwijl Hans Hillerts en Nico van Cjrie* ken in sportzaal ”De Duikelaar” de be- ginnende recreanten (met name nieuwe leden) de basis van het badmin tonspel trachten bij te brengen. In de komende seniorencompetitie zal het le team gecoacht worden door Adrie Sip, teneinde het team de drem pel naar de Bondskompetitie te helpen nemen. Afgelopen weekeinde werd in de eerste wedstrijd, thuis tegen het 4e team van het Zoetermeerse BC Eridos, in ieder geval duidelijk een visitekaar tje afgegeven met een klinkende 8-0 overwinning. Ondanks het feit dat de beide andere selectieteams door ziekte slechts op halve kracht aan konden treden, wisten zowel team 2 (5-3 tegen Nieuwveen 1) als team 4 (4-4 tegen Delft 4) toch pun ten uit het vuur te slepen in hun uitwed strijden. De overige teams behaalden de volgende resultaten. Nivo 8-Aeolus 3: 3-5; Eridos 10-Aeolus 5: 1-7; Satur- nus ’68 5-Aeolus 6: 2-6; Drop Shot 13- Aeolus 7: 7-1; Aeolus 8-Shuttle ’74 11: 8-0; Aeolus 10-Molenwetering 3: 5-3. Het 9e team hoefde dit weekeinde nog niet in aktie te komen. WADDINXVEEN - Het voetbalsei- zoen is al weer volop begonnen. Voor - Be Fair C-3 is dat leuk begonnen in I nieuwe kleding. Zij willen langs deze weg alle Waddinxveense bedrijven en particulieren bedanken voor hun vrij- i willige bijdrage. Zij hopen er lang ple- zier van te hebben. ■4 i WADDINXVEEN - Het programma 4 van de wijk- en speeltuinvereniging De Paddestoel ziet er dit seizoen zo uit: Maandagmiddag: Instuif voor volwas- Senen van 13.30 tot 16.00 uur. Maandagavond: Meisjesclub 6-12 jaar J .van 19.00 tot 20.30 uur. Dinsdagmiddag: Aerobic van 13.45 tot i '14.45 uur. Dinsdagavond: Handwerkclub van 19:30 tot 22.00 uur. Woensdagmiddag: Jeugdinstuif van 13.30 tot 15.00 uur. Donderdagmiddag: Gym voorouderen ’van 13.45 tot 14.45 uur. •Vrijdagavond: eerste vrijdag van de maand kaarten in wedstrijdverband vanaf 20.00 uur. Tweede vrijdag van de maand Bingo vanaf 20.00 uur. Derde vrijdag van de maand disco 9 t/m 14 jaar van 19.00 tot 20.30 uur en disco 15 ;t/m 20 jaar van 21.00 tot 24.00 uur. Vierde vrijdag van de maand stijldan sen voor ouderen van 20.30 tot 24.00 uur. Zaterdag: Iedere eerste zaterdag van de maand ruilbeurs van 14.00 tot 17.00 !uur. Op 18 september is er het tweede ge deelte van de viswedstrijd. Wie voor de beker in aanmerking wil komen zal ',weer mee moeten doen, zelfde tijd en .zelfde plaats als vorige wedstrijd. V ÉM

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 33