Alleen Be Fair weet te winnen WINST KWIEK Hier is uw Rijn en Gouwe krant te koop 11 ■I t WSE delft onderspit tegen Nieuwkoop Prijzen Geraniumrit Dames van De Gouwe Nederlaag WSE-jeugd Opbrengst collecte Korbis gaat onderuit met 9-10 Open avond bij Meeting judoka’s Den Edel beginnen Volle winst selecties van Flyers Strand wandeling Sensatie Be Fair B-l Viswedstrijd WADDINXVEEN - Op initiatief van)) de wijk- en speeltuinvereniging De>lJ Paddestoel (Lijsterbesstraat) heeft dejj jeugd van de Bomenwijk hun tweedeii* en laatste viswedstrijd gehouden. Honderdste bonier is negenjaar WADDINXVEEN - Zes jaar na de op Waddinxveen-zo Sombere dag Junioren WSE Belangrijke winst Aeolus Florida is oppermachtig Be Fair Titels S WADDINXVEEN: Albert Heijn, Kon. Wilhelminaplein 41 Asscheman, Brederolaan 8 Boekhandel Burger, Dorpsstraat 39 Boonstoppel, J.v. Stolberglaan 1 De Bruin zelfbediening, Zuidkade 206 Cency B.V., Passage 15 Jonkheid B.V., Chopinlaan 2b Kool 4=6, Ieplaan71 Plusmarkt Riwa, Zuidplaslaan 184/186 Shell station G. Gouw, Henegouwerweg 26 Sig. Mag. van de Krans, Kerkweg 175 Sonneveld, Kon. Wilhelminaplein 6 Spar van Maurik, Passage 208 Super Groensvoorde, Groensvoorde 4 Texaco van Beynum, Dreef 20 Drukkerij Veldwijk, Oranjelaan 9 - j if* Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 2 oktober 1991 Paginl met die deze ploeg thuis op kan brengen. nan saris wonnen beiden lx. Ook Kwiek-4 debuteerde in de tweede klasse. Ilac-7 was een maatje te groot en ging met 7-3 winst naar huis. Ying Jun Wang won 2x, Sjouk Walraven lx. Hans van der Drift kwam niet tot winst. WADDINXVEEN - In Waddinxveen heeft de collecte voor het Prinses Bea trix Fonds 12.884,55 opgebracht. Helaas gaat het met de F-groep nog niet goed. F-l moest helaas de meer dere erkennen in Nieuwerkerk en wel met 8-0. F-2 kreeg klop van Be Fair F-4 en wel met 1-7. Wel kan WSE zeggen dat men bezig is een F-3 op te richten, wat misschien betere tijden inhoudt. In de moeilijke uitwedstrijd van Wad- dinxveen-zondag tegen Lekkerkerk was Vrouwe Fortuna deze week niet met de geelzwarten. Waar vorige week op de valreep een gelijkspel afgedon gen werd, was het deze keer dat in de laatste minuut de wedstrijd verloren ging, uitslag 2-1. De eerste helft begon Lekkerkerk voortvarend met pressievoetbal. Eric v.d. Krans, die libero Rob Flier uitste kend verving, moest alle zeilen bijzet ten om de voorwaartsen te stuiten. Vooral de lange pass, waar Lekkerkerk veel gebruik van maakte, was op het natte veld erg gevaarlijk, omdat de bal len ver doorschoten. Hierdoor ontstond een wedstrijd met Voor het eerst in het seizoen 91/92 was het een matige zaterdag voor de WSE- voetbaljeugd. Van de 15 wedstrijden gingen er 10 verloren en maar 5 op winst. A-l ging ten onder aan het Bleiswijkse Soccer Boys met 3-0. A-2 verloor thuis van Sportlust A-2 met 1-4. B-l moest ook het onderspit delven te gen Alphense Boys en wel met 3-1 (doelpunt Julien Vogelzang). B-2 is ook nog niet op gang en verloor dan ook afgetekend van Be Fair met 4-0. C-l wist in een spannende wedstrijd net niet aan het langste eind te trekken. In de laatste minuut trok Gouda C-l de punten naar zich toe. C-2 is het eerste lichtpuntje. In een spannende wed strijd tegen koploper Be Fair wisten ze met 2-1 te winnen. Ook C-3 wist te win nen. In Bergambacht werd de plaatse lijke FC met 1-2 verslagen. D-l ging de boot in tegen Floreant. De paradepaardjes van WSE dit weekend waren de E-tjes. De resultaten bewij zen dat de trainers P.J. Blokzijl en Rocco Geers goed bezig zijn. E-l won met 9-0 van Ona E-l. E-2 won met 9-1 van Zwammerdam E-l met 4 doelpun ten van Spider Willemse. E-3 wist Nieuwerkerk te verslaan met 0-15, waarin Ronnie Berkhouwer een hoofd rol opeiste met 4 doelpunten. goed spelende Yvonne Visser en Frits Visser, werd op spectaculaire wijze de rust bereikt. Toen de felle Ester Visser de stand van afstand op 6-5 bracht, gingen de vele toeschouwers er eens goed voor staan. En niet zonder reden trouwens want hoewel Dijkvogels tot 6-6 terug wist te komen, kreeg Korbis het betere van het spel en met resultaat: Yvonne Vis ser - opnieuw - en Pieter Slootweg brachten Korbis op 8-6 voorsprong. Hoewel Dijkvogels snel daarna 8-7 scoorde, beproefde Wim Lebbing uit een van zijn half-afstandschoten met succes ditmaal de korf (9-7). Een over winning lag toen min of meer voor het WADDINXVEEN - Het eerste senio renteam van tafeltennisvereniging Kwiek is de competitie gestart met een overwinning. In Bleiswijk werd aange treden tegen Combat-1. Kwiek, dat vlot van start ging door overwinningen van Wim van Wageningen en Ronald Verboon, kwam halverwege op een 3-2 achterstand te staanHet was toen even alle zeilen bijzetten. Spannend werd het wel. Vijf partijen werden in drie games beslist, waarbij de eindstand tenslotte op 6-4 in het voordeel van Kwiek kwam. Wim van Wageningen, Ronald Verboon en Cees Vos kwamen alle drie 2 keer tot winst. Kwiek-2 moest met dezelfde cijfers de eer laten aan het Haastrechtse TOP-3. Rob Kappé won 2x, Henk Bloks en Marco van Wageningen ieder lx. Het dubbelspel ging jammer genoeg in de drie games met 14-21/21-19/21-18 ver loren. Kwiek-3 dat debuteerde in de tweede klasse, moest eveneens met 6-4 de eer aan de tegenstander laten. Tegen het Het werd uiteindelijk 7-3 voor het derde team. Bij Kwiek-3 scoorde Den nis Pronk 3x, Remco Hofstede 2x en Stefan de Kogel lx. Bij het vierde scoorde Sebastiaan van Ommeren 2x en Martin Loef lx. Michel van der Lans scoorde niet. Het eerste jeugdteam speelde thuis te gen het eerste team van de vereniging Huizen. Leon Bouwman won 2x, Mar lijn Gilhuis lx. Marco Hoogendam kwam niet tot winst. Dank zij winst in het dubbelspel kwam de eindstand uit op 4-6. Omdat in de landelijke compe titie de gewonnen partijen bepalend zijn voor de rangschikking, is dit een al leszins redelijk resultaat te noemen. Kwiek-2 verloor met 6-4 van het Nieuwkoopse TTVN-2. Kwiek-3 en -4 die samen met Kwiek-2 in dezelfde poule spelen, troffen elkaar afgelopen zaterdag. Het werd een enerverende ontmoeting, waarbij maar liefst zeven keer een derde game nodig was om een Goudse Ilac-6 scoorde Patrick Verburg partij te beslissen. 2x, Ed Slappendel en Ronald Commis- Ontgoocheld leed WSE zondag een ne derlaag tegen Nieuwkoop. Een volle dig onnodig verlies gezien de vele doel- rijpe kansen die met name in de eerste 43 minuten gecreëerd werden en ver volgens om zeep geholpen. De uitstekende keeper en de doelpaal sleepten Nieuwkoop er doorheen. Tien minuten voor rust kwam de hoogver- diende voorsprong. Willy Beelen (grote inzet, ongelukkig in de afwer king) speelde Martijn v.d. Wal aan, die vervolgens een klassieke voorzet losliet die even klassiek door Patrick Rijn beek werd ingekopt (1-0). De zon leek zowel letterlijk als figuur lijk te gaan schijnen op het WSE-com- plex ware het niet dat Nieuwkoop non chalant uitverdedigen afstrafte: Ferry v.d. Haak scoorde 1-1. Nieuwkoop kwam zelfs nog bijna op voorsprong. Een inzet uit een corner werd van de lijn gehaald. Gezien het speelbeeld een dominerend WSE ge durende 43 minuten. Slechts gevaar van Nieuwkoop zijde was er kort voor rust. De tweede helft was echter nog geen minuut oud of 1-2 werd gescoord. WSE trok de buitenspelval open terwijl Wil Hofstede deze ontweek. De grensrech ter vergat echter te vlaggen voor bui tenspel van minimaal twee andere Nieuwkopers. Vervolgens was Bert v.d. Kaa kansloos. Deze snelle treffer brak WSE. Er knapte zichtbaar iets in veel tempowisselingen en met de meeste kansen in deze fase voor Lek kerkerk. Toch waren de meest doel- rijpe kansen voor Waddinxveen. Dit leidde vlak voor rust tot een mooie goal van Robin Leunissen. De aanval begon van achteruit via Marcel van Leeuwen en Gert van Bruggen tot bij Willem Hoogendoorn. Deze snijdt naar binnen en met een gave bal in de diepte lan ceert hij Robin. In volle ren passeert hij de goalie en laat 1-0 aantekenen. Na rust een stabiele partij, waarin Waddinxveen zijn zaakjes goed op orde had. Toch een ongelukkig mo ment, ook onnodig, na een kwartier spelen. Vanuit de achterhoede komt de linksback gevaarlijk opzetten. Met een simpele een-twee speelt hij de verdedi ging uit en gaat alleen op Wilco Ver- meij af. Op de inzet is ook de grandioos keepende Vermeij kansloos: 1-1. Van twee kanten blijft aanvallend gevoet bald worden en het is jammer dat voor ons aan de verkeerde kant het beslis sende doelpunt valt. In de laatste mi nuut mag Lekkerkerk een vrije trap ne men. De buitenspelval klapt helemaal verkeerd dicht en zo vergaart Lekker kerk het zo belangrijke doelpunt, wat tevens de eindscore wordt: 2-1 Zondag wacht de belangrijke thuis wedstrijd tegen koploper RVC uit Reeuwijk, die Floreant zijn eerste ne derlaag toebracht. Aanvang 14.00 uur. WADDINXVEEN - In de derde speel- week van de districtscompetitie bleven 5 van de 10 teams van de badminton club Have en Goed/Aeolus aan de posi tieve kant van de score. Daarnaast speelden 3 teams gelijk en dienden 2 teams hun meerdere te erkennen in hun opponenten. Ondanks het feit dat Anita van der Starren nauwelijks hersteld was van een flinke griep kwam zij afgelopen weekeinde toch uit voor het le team van de Waddinxveense vereniging. He laas bleek zij toch niet volledig op krachten te zijn gekomen en verloor daardoor nipt haar enkelspel. In de gemengd- en damesdubbel werd haar plaats ingenomen door 2e team- speelster Caroline Slootjes. Mede dankzij haar inzet en het feit dat de an dere teamgenoten goed op dreef waren werd in sportzaal ‘De Duikelaar’ het 5e van BC Delft met 6-2 aan de zegekar gebonden. Het 2e team trad derhalve in haar thuis wedstrijd zonder een van haar vaste da mes aan tegen het 2e team van BC Nieuwkoop. Het 2e team werd aan het begin van het seizoen toch al onaange naam getroffen door het bericht dat Dennis van den Berg deze competitie waarschijnlijk niet meer in actie zal ko men voor zijn team vanwege een verve lende aandoening. Doch het team, onder normale omstan digheden bestaande uit Nienke Hillerts (17), Ilse van Steijn (16), Caroline Slootjes (23), Joeri Kraaijestein (17) en Dennis van den Berg (17), lijkt lang zaam op weg haar ritme te hervinden. Na een aanvankelijk aarzelende start met nipte overwinningen, werd dit weekeinde met medewerking van in valler Han Pansters het Nieuwkoopse team met 8-0 verslagen. De andere teams kwamen tot de vol gende resultaten: Delft 7-Aeolus 3: 4- 4; Zigo 4-Aeolus 4: 4-4; Delft 13-Aeo- lus 5: 2-6; Don Quishuttle 2-Aeolus 6: 6-2; Voorburg 12-Aeolus 7: 1-7; Aeo lus 8-Vederlicht 5: 0-8; Flair 15-Aeolus 9: 4-4; Aeolus 10-Vederlicht 8: 8-0. WADDINXVEEN - Het interkerke lijk koor Meeting houdt woensdag avond 9 oktober van 20.00-22.15 uur in de Kruiskerk aan de Passage een open repetitieavond. Bij Meeting gaat het vooral om het en thousiasme en om het doorgeven van de boodschap van God. "Wij zijn geen professionals, maar enthousiaste ama teurs, die met veel plezier elke woens dagavond komen zingen”, aldus de koorleden. Meeting is een koor met leden tussen de 16 en 50 jaar, dat zijn medewerking verleent aan jeugddienstenbijzondere diensten en concerten, waarn er ruimte is voor het woord van God. Meeting heeft ook al 3 reli-musicals ingestu deerd en ten gehore gebracht. WADDINXVEEN - Judoka’s van de Waddinxveense sportschool Den Edel zijn volop in de prijzen gevallen tijdens de judokampioenschappen "Het Rinus van Buren"-toernooi in de Bergam- bachtse sporthal "De Waard”. Aan het spektakel ramen ruim 350 judoka’s uit de gehele regio deel. De volgende judoka’s van sportschool Den Edel vielen in de prijzen: Op een eerste plaats kwamen Ricky de Kruyff, Eline Gunning, Ronald Barbé, Kevin Aerts, Gert Jan de Bruyn, Mat- thieu van Duyn, Jos van Leeuwen, Niels Benders, Peter van Rooyen, Martin de Kruyff, André Verwey, Babs Woest. Bart Jan de Bas, Jan Hen drik v.d. Berg, Tom Griekspoor, Jen nifer v.d. Loo, Tjeerd Laméris, Wou ter van Kleunen, Vincent Versluys, Rudy Los, Steven Ramdutt, Joris van Dorp, Johan van Berkel, Rob Verwey, Mark Douma, Ivo van Bennekom, Er win v.d. Heul, Ronald Pauw, Henk Kramer, Jasper van Meurs, Nardi Velt- man, Corné Hoogendoorn, Michel van Reede, Jan Peter v.d. Velde, Richard v.d. Berg, Kees Kroon, Edward Brem- mert, Lodewijk Vormer, Dennis Leeu- wangh, Andy Wijnandts en André Kers. Op een tweede plaats kwamen Martijn de Rooy, Robin Wientjens, René van Meurs, Peter v.d. Heul, Jordi v.d. Windt, Ricardo van Klaveren, Erik Hagen, Danny Aerts, Ralf Wientjens, Ryan Derks, Stefan Lenselink, Linda Slagter, Esther Kleinhoonte van Os, Jan Willem Hordijk, Fouad Anaimi, Michiel v.d. Leede, Theo van Berkel, Peter v.d. Leede. Niels de Wilde, Wil bur v.d. Bas, Janneke Maas, Remco Hoogendoorn, Herman Wesseling, Gert Visser en Bart Schmitz. Op een derde plaats kwamen Femke v.d. Sluis, Fouad Achbar, Margje v.d. Woude, Kenneth Strijk, Maurice Schuyt, Matthijs Tetteroo, Kim v.d. Weel, Barend Emmerzal, Onno Schmitz, Remco van Stijn, Michiel Weiman, Marijke Kramer, Leurens van Arnhem, Gerben Boot, Jouke Göddeke, Michiel v.d. Geest, Eelco Oskam, Monique Strijk, Emiel Dees, Wiebe de Haan, Jacoline Groenendijk, Dennis Bremmer, Niels v.d. Veer, An- nerens Verhey, Johan Verhoeff, Jon Balen en Sander Pols. grijpen. Dat was ook nog toen na en slemielige bal van Dijkvogels (9-8), Korbis prima kansen kreeg op 10-8, maar ja, benutten is natuurlijk een an dere zaak. Even later zat Korbis echt in de proble men toen een dubieuze strafworp Dijk vogels op gelijke hoogte bracht. Hoe wel coach Van de Brink nog Marco van Leeuwen in de ploeg bracht, eerder was ook Miriam de Boer vervangen door Pauline van Brero, mocht dat niet meer baten, want de in de slotminuten gescoorde treffer 9-10 gaf Dijkvogels niet meer uit handen, alhoewel dat laatste niet hun verdienste was maar meer het gevolg van pech toen een prachtig schot van Jaco Wineke vlak voor tijd uit de korf tolde. Hoewel dus verlies voor Korbis I, Kor bis II blijft alsmaar winnen, op weg als ze zijn naar het geplande kampioen schap. Nu werd thuis Oranje Nassau 6 met de duidelijke cijfers 13-5 naar Vlaardingen teruggestuurd/ WADDINXVEEN - Komend week end begint het eerste damesteam van De Gouwe-waterpolo aan hun eerste hoofdklasseseizoen. Dat het een zwaar seizoen zal worden staat bij voorbaat vast. Doch, mede gezien de resultaten uit de vrij lange voorbereiding, is bij het team van trainer/coach Wim Groen vol doende vertrouwen aanwezig, dat da mes 1 zich in de hoofdklasse zal hand haven. In de voorbereiding werd aan diverse toernooien deelgenomen waar bij redelijke resultaten werden be haald. De eerste echte confrontatie vond afge lopen weekend plaats tijdens de voor ronde van het Sportfondsenbekertoer nooi te Katwijk. Hier moesten de De Gouwedames hun meerdere erkennen van de Polar Bears uit Ede en De Futen uit Amstelveen. Beide keren werd door De Gouwe met 12-8 verloren. Po lar Bears en De Futen eindigden in de vorige competitie op respectievelijk een vierde en zesde plaats. Zoals wel licht bekend promoveerden de De Gouwedames de laatste twee seizoe nen via de eerste klasse naar de hoofd klasse KNZB. Afgelopen weekeinde moesten de he ren van De Gouwe aantreden tegen Argo uit St. Oedenrode. Argo speelt dit seizoen voor het eerst in de derde klasse bond. De Gouwe bleek dan ook een maatje te groot te zijn voor de Bra banders. Argo ging ten onder met 28-1 Voor de Waddinxveners moet zaterdag a.s. blijken of de ploeg klaar is voor de competitie. Zoals gezegd begint aanstaande week end het echte spektakel. Degene, die verzekerd wil zijn van enkele uren spanning en sensatie, kan aanstaande zaterdag terecht in het Gouwebad De Sniep. Eerst speelt dames 2 tegen de Haagse Zwemclub Zian, waarna om 17.45 uur dames 1 wederom de strijd aanbindt met de Polar Bears, waarvan de return overigens de dag daarop om 16.00 uur in Ede wordt gespeeld. De Gouwe-heren spelen zaterdag even eens tegen HZ Zian. Deze wedstrijd begint om 19.00 uur. WADDINXVEEN - Het WSE-jeugd- team is een oefenserie begonnen met een wedstrijd tegen de landelijke jeugd van Elinkwijk. Het is de bedoeling dat er maandelijks gespeeld wordt tegen gerenommeerde tegenstanders. De wedstrijd wordt op video opgenomen waarna naar aanlei ding hiervan en bespreking en een trai ning zal volgen aan het eind van die week. De eerste tegenstander Elinkwijk was voetbaltechnisch een stuk verder. De nederlaag was dan ook terecht en viel met 2-1 zelfs nog klein uit. Voor WSE scoorde Tim van Vliet mid dels een penalty kort voor tijd. De score had hoger uit kunnen vallen maar de afwerking van Elinkwijk faalde. richting heeft de jeu de boulesvereni-i ging Waddinxveen het honderdste lid! ingeschreven. Het honderdste lid is te-’ vens het jongste lid van de bloeiende! vereniging. Krishnan de Jong is 9 jaar en helemaal] verzot op het jeu de boulespel. Hui heeft zijn eerste twee tournooien al achter de rug. Tijdens het onlangs gs®. houden barbecuetournooi speelde hij samen met Ditmar Tabbe, een andere jeugdspeler, menig geroutineerde spe ler van de baan. Voorzitter Jan Joziasse, uiteraard zeer verheugd met deze mijlpaal, zei extra verheugd te zijn dat het honderdste lid een adspirant is. Inmiddels de zesde jeugdspeler bij de vereniging. Marco van Wageningen en Francisca Laning zullen zich speciaal met de trai ning van de jeugd bezig houden. De jeu de boulesvereniging heeft een jeugd- fonds gevormd waaruit de extra activi teiten voor d.e jeugd bekostigd worden. WADDINXVEEN - Het vlaggeschip van badmintonclub Florida won de thuiswedstrijd tegen Delft 2 met 7-1. De herendubbel ging verloren met 18- 17 in de 3e game. Een harde les voor de gedoodverfde winnaars van de clubkampioenschap- pen in het dubbelspel, die zondag 6 ok tober in sporthal De Sniep worden ge speeld. In de namiddag, vanaf 15.00 uur, zullen de halve finales en finales worden gespeeld, waarbij we kunnen genieten van badminton op nationaal niveau, toeschouwers zijn van harte welkom. Het tweede team verloor op onthut sende wijze van Velo 5. De Wateringse topclub had wat versterking ingezet in de vorm van de Zuidhollands kam pioen. Florida 2 ging met 2-6 ten onder. Herma Schwiebbedie zeer binnenkort in het huwelijk treedt met Jos van der Heiden (team 5), had haar gedachten niet bij het badmintonspel. Florida 3 doet het goed in de 2e klasse van de districtscompetitie, wederom 6- 2 winst, ditmaal tegen het Bodegraafse Vederlicht. Florida 4 ging op bezoek bij Saturnus in Woerden. Saturnus bracht bij de heren 1 jeugdlid en twee superzwaargewichten in stelling. Vele 3-setters en bijna 5 uur later bleek 4-4 de terechte einduitslag. Joke de Jong gaat steeds beter draaien, zij won haar enkelspel overtuigend. Florida 5, met Henk ’Bjorn’ Colpa weer in de basis, had geen moeite met Saturnus 4: 8-0. Florida 6 speelde vo rige week maandag al tegen Don Quis huttle en verloor met 6-2. Florida 7 ver sloeg Randstad 5 met 8-0. Florida 8 won van Pijnacker 8 met 1-7, Margot Hoogendoorn verloor haar single. Team 9 won van Vederlicht 4 met 7-1. Team 10 redde het niet tegen Flair 14 (2-6), ondanks de strijdlust van de 12-jarige invaller Rémon van Geme- ren, die zijn enkelspel won en ook een ruim aandeel had in de winst in het he rendubbelspel. Met 6 gewonnen wedstrijden, 3 keer verlies en 1 gelijkspel een redelijk suc cesvolle speelweek. de ploeg. Een tweede klap kwam hal verwege de tweede helft. Bert v.d. Kaa maakte juist buiten het strafschopge bied hands met als consequentie dat hij het veld kon ruimen. Richard Scheur water kwam er in voor Ramon Vakkers die opgeofferd werd. WSE moest met 10 man verder en pro beerde met man en macht de gelijkma ker te forceren, hetgeen niet lukte. Nieuwkoop had zelfs nog kans op 1-3. Het schot stuitte gelukkig op de lat. Het bleef 1-2 en daarmee was WSE zeer teleurgesteld. Het had de neder laag aan zichzelf te danken (scoren blijft moeizaam), echter ook deels aan de arbiter die zeer inconsequent om ging met de zogenaamde nieuwe regel geving en Nieuwkoop met name de tweede treffer kado deed (in samen werking met de grensrechter). Zondag de wedstrijd NSV’46 - WSE. Een pot waar niet reikhalzend naar uit- Helaas léék, want na rust vielen de Waddinxveensen erg terug. Tegen de zone-verdediging van The Jump werd te veel aangerommeld en de eigen ver dediging kwam ronduit te kort. De voorsprong verdween hierdoor bijna geheel. Pas bij 63-61 kreeg Flyers de wedstrijd weer onder controle waar door 7ede betere ploeg zij ndemet 67- 61 een terechte overwinning pakte. Score: Anita van Unen 24, Babette Heerkens 16 en Astrid Frikken 11 pnt. De meisjes-selectie had tegen Jumpers een echt scorefestijn: moeiteloos werd WADDINXVEEN - De competities tart van het eerste damesteam van Flyers-basketbal leek een zeer goede te worden want in de eerste helft van de wedstrijd tegen The Jump overtuigde het team haar publiek met goed basket bal. Behoorlijk makkelijk werd de te genstander op een achterstand gezet en met een 40-29 ruststand leek het ”kat in ’t bakkie” voor Flyers. met 106-32 gewonnen. De verwachting dat Flyers een grote rol in de competitie zal spelen is hiermee dik onderstreept. Scores: Marion Houweling29, Chantal Niels 27, Mireille Raaphorst 16 pnt. Een kraker van de eerste orde was de wedstrijd tussen de jongens-selectie en Woody Blues. Dat de teams aan elkaar gewaagd waren bleek wel uit het feit dat pas in de tweede verlenging de be slissing viel en wel in het voordeel van de Flyers. Met 64-61 pakten zij een te rechte overwinning. Terecht want Flyers was de ploeg met de meeste diepte hetgeen vooral ook door de bankspelers Juri-Jan Klaric en Mare Lesschen werd bewezen. Scores: Ste fan Gielliet 26, Lennart van Aggelc ij en Marcel Pentier 10 pnt. In een leuke wedstrijd met enthousiast basketbal wonnen de jongens welpen door goed samen te spelen met 64-12. Scores: Ronny van Zomeren 20, Ralph Bink 14 pnt. Dames 3 maakte haar promotie waar door Guards 1 goed tegenspel te bieden maar kwam wissels tekort om te win nen: 46-52. Scores: Ineke Kuypers 16, Anita Lammertse 14 pnt. Heren 1 had zondag in het Rotte/- t damse Schiestreek 3 een niet zo’n sterke tegenstander. Voor rust pakten de heren in een hoog wedstrijd -tempo overtuigend een dikke voorsprong. Goed samenspel en wederom een sterk schot leidden tot een 47-26 ruststand. De tweede helft lieten beide teams rommelig spel zien, het verschil leef zo dat Flyers met 88-61 won. Scores: Wol ter Zwijnenburg 18, Hugo Sijlaar 17, Rudo van Loo 14, Marlon Elckerbout 14 en Rijk Meuleman 12 pnt. WADDINXVEEN - Korbis-korfbal leed zaterdagmiddag de eerste thuisne derlaag van dit seizoen tegen het be zoekende Dijkvogels. Met 9-10 trok de ploeg uit het Westland aan het langste korfbal-eind. De wedstrijd was van prima gehalte en een verdiend onbeslist had er dik inge zeten. maar een onproductieve periode aan het einde van de wedstrijd was in feite oorzaak van het puntenverlies. Dijkvogels had qua kracht het beste van het spel. Korbis speelde beter op de combinatie en zodoende was het leuk om naar te kijken. Na 0-1 wist Pieter Slootweg 1-1 op het heuse scorebord te krijgen en even la ter was ook Miriam de Boer succesvol. Even later zag het er na deze treffer voor Korbis slecht uit want Dijkvogels wist tot tweemaal toe een 2-punts voor sprong te nemen (2-4en 3-5). Gelukkig wist Jaco Wineke de schade te beper ken en via 2 doelpunten in de laatste minuut gespoord uit handen van de WADDINXVEEN - Be Fair overtroefde zaterdag in de vierde klasse Reeuwijk met 2-0 en staat nu op de tweede plaats met 6 punten uit 4 wed strijden. WSE verloor zondag in de derde klasse net 1-2 van Nieuwkoop en staat met 2 punten uit 4 wedstrijden op de voorlaatste plaats. In de Goudse afdeling verloor Waddinxveen-zondag met 2-1 van Lekkerkerk. De Waddinxveners staan met 2 punten uit 4 wedstrijden op de derde plaats van onderen. NIEUWERKERK AAN DEN IJS- SEL - Vrijdagavond 4 oktober houdt de automobiel- en motorclub The Sky- masters in Nieuwerkerk a.d IJssel. de Geraniumrit. Dit is een autopuzzelrit op basis van een routebeschrijving. Voor de A- en B-klasse wordt de rit verreden volgens het NRR/TRR regle ment, voor de Gezelligheidsklasse geldt een aangepast reglement. De lengte van de rit is ongeveer 30 km, de duur 1 1/2 uur. Inschrijven voor de rit is mogelijk in café-restaurant ”De Koperen Ketel”, Klein Hitland 8 te Nieuwerkerk a/d IJs sel (nabij de steenovens langs de IJssel- dijk), tussen 20.00 en 21.00 uur. De eerste deelnemer start om 20.30 uur. Be Fair is er in geslaagd om het laag ge klasseerde CVC Reeuwijk met een 2-0 nederlaag te confronteren. De bezoe kers kwamen goed uit de startblokken en wisten direct al voor gevaar voor de Reeuwijkers te zorgen, maar ten koste van enkele overtredingen tegen Erik Valk konden de gastheren hun doel schoon houden. Hierna ontwikkelde zich een strijd, die zich hoofdzakelijk op het middenveld heeft afgespeeld. Hoewel Be Fair zich de betere kansen wist te scheppen, kwam de rust met een dubbelblanke stand. Na de rust veranderde het spelbeeld nauwelijks ten opzichte van de eerste. Het eerste vermeldenswaardige feit heeft echter niets met de wedstrijd zelf te maken, maar betreft een blessure be handeling aan het been van de scheids rechter. Na deze behandeling heeft hij gekeken wordt gezien de fysieke kracht zich opnieuw uitstekend van zijn taak J’* J-1*K-- gekweten. Halverwege de tweede helft bracht trainer Ben Stukart een nieuwe spits in De enigszins teleurstellende Richard Karsten werd vervangen door Leon Konijn. De wissel bleek een gouden wissel, want het was deze Leon Konijn, die verantwoordelijk was voor de Wad dinxveense doelpunt. Het eerste doelpunt kwam voort uit een combinatie tussen Erik Valk en Mi chel Noordhoek kreeg Leon Konijn een niet te missen kans. Na ongeveer 35 minuten spelen dus de verlossende voorsprong. Hierna gingen de Reeu wijkers nog fanatiek in de aanval en kregen door een slechte uittrap van de Be Fair doelman Bart van Eenenaam, nog een prima kans maar de keeper maakte zijn fout goed, door te redden ten koste van een corner. Het bezoekende Be Fair kreeg door dit aandringen nog enkele goede kansen, maar na het missen van enkele prima doelkansen was het weer Leon Konijn, die in de 44e minuut aan alle onzeker heid een einde maakte, door zijn en Be Fair’s tweede doelpunt te scoren. Voor zaterdag staat de moeilijke uit wedstrijd tegen KRV op het program ma. De Katwijkers hebben na vier wedstrijden evenveel punten als Be Fair. De Waddinxveners kunnen zich bij een overwinning vaster in de top van de rangschikking nestelen. ZEVENHUIZEN - In het Hervormd Centrum aan de Dorpsstraat in Zeven huizen is het komende vrijdagavond verzamelen voor een strandwandeling in Scheveningen 3,50 per persoon). Later op de avond is het plan om nog ergens wat te drinken en te eten op ei gen kosten. Wie mee wil moet om 19.30 uur in het Hervormd Centrum zijn. WADDINXVEEN - Het regionale B-l elftal van Be Fair-voetbal zorgde op nieuw voor voetbalgenot, maar ditmaal vooral voor sensatie. Wonnen zij vo rige week bij DSO. in Zoetermeer met 3-4, ditmaal speelden zij thuis tegen Katwijk en na een 1-0 voorsprong ston den zij bij de rust met 1-4 achter. Karakter en vechtlust werden van zeer speciale klasse getoond door Be Fair B- 1Men wist in de tweede helft tot 4-4 te komen en kregen enkele seconden voor tijd loon naar werken. De win nende goal viel. Er werd met 5-4 ge wonnen. Uit 4 wedstrijden staat Be Fair met 8 punten bovenaan in de re gionale afdeling, 1 punt boven Noord- wijk. dat gelijkspeelde. Zaterdag om 12.45 uur zal de topper in die afdeling worden verspeeld. Opnieuw een thuis wedstrijd Be Fair B-l -Noordwijk B-L B-2 presteerde opnieuw zeer goed. Er werd met 4-0 gewonnen van WSE. Doelpunten van Fabian Aldequer(2x), Johnny Burger en Arthur Haverkamp. A-l speelde met 1-1 gelijk tegen Spirit A-L Ruime winst voor Be Fair’s C-l, dat met 8-1 «Jon van Esto. De leden van de jeu de boulesverejjjr ging Waddinxveen hebben onderling hun krachten gemeten. Zo werd een tété a tété (1 tegen 1) tournooi ge speeld. Winnaars werden: 1. Willem Hendriks, 2. Norbert Schifferling, 3. Ben Sas. Voorts traden de doublettes (2 tegen 2) ten strijde. Winnaars werden: 1. Betsie Stuut en Piet v.d. Made, 2. Wilfried en Joop Dries, 3. Dino Giancaspero en Wim van Bockom Maas. Verder was de beurt aan de triplettes (3 tegen 3). Betsie Stuut en Piet v.d. Ma de, ditmaal geassisteerd door Thea Springer, legden weer beslag op de eer ste plaats tweede werden Hans v.d. Klis, Truus van Eeden en Wim VW Bockom Maas. Derde werden Adriaan Warmelink, Cas de Gier en Edwardt< Springer. i’ Na het nodige rekenwerk werd Betsie1 j Stuut gehuldigd als clubkampioen. Piet!*, v.d. Made werd tweede en Norbert!)} Schifferling derde. De uitslag hiervan is: 1Denny Rupke|l met 29 vissen de grootste vis van 34 cm]} (158 pnt.), 2. Natasja Verhoef met 21Hi vissen (65 pnt.) en 3. Ronald v.d. Vaartj[< met 23 vissen (57 pnt.). De poedelprijs w as voor Kuno MoorenjP met 1 vis (9 pnt.) en de aanmoediijgs-]’, prijs ging naar Melissa Kooren mat li|| vis (9pnt.). De wisselbeker werd ■ge-lij wonnen door Danny Rupke. De poe-^ delprijs was beschikbaar gesteld door W.T. van Leeuwen. ging Waddinxveen het honderdste lid!

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 33