Caravan 22.000 GEZINNEN Leger des Heils in Waddinxveen uitgebrand Beauty-verwendagen succes bij Jane Aud Zondagmiddag weer samenkomst in Het Trefpunt Leesactie bibliotheek van W’veen Aanvaring op Gouwe Theater in Open Cirkel Compleet en gevarieerd dagprogramma in schoonheidssalon Kat raakt staart kwijt Kunstwerk naar Kreater Poppentheater ”De overkant” Jazz in café Sport Volleybal- sters Be Fair verliezen Korbis speelt weer gelijk Overkant kijkt terug Nieuwe lessen van TOOS in De Duikelaar Voertuigen Vernielingen Fietsen Aanrijdingen Winkel dievegge Inbraken Exposities Daders bekend Vv\ UW ADVERTENTIE BEREIKT Waddinxveen WADDINXVEEN - Het Leger des Heils uit Gouda wordt in Waddinx veen steeds actiever. Het Gouwedorp heeft van de heilssoldaten de status van ’’buitenpost” gekregen. WADDINXVEEN - In de avond van woensdag 16 oktober rukte de Wad dinxveense brandweer uit voor een brand in een caravan op de camping aan de Henegouwerweg. De bewoners waren juist elders op de camping op bezoek toen de caravan door tot nu toe onbekende oorzaak vlam vatte. WADDINXVEEN - De Waddinxveense schoonheidssalon Jane Auad aan de Prinses Beatrixlaan 50 is in Waddinxveen gestart met iets heel nieuws: beauty-verwendagen voor vrouwen. Aangeboden wordt (op werkdagen) een compleet dagprogramma tussen 9.00 en 17.00 uur, dat in het teken staat van een volledige verzorging en ontspanning van lichaam en geest. AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! FAqRFFK Pagina 13 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 23 oktober 1991 MARY (OHR Schoonheidsspecialiste Jane A uad aan het werk in haar salon aan de Prinses Beatrixlaan waar sinds kort beauty- l J naast hem korpssecretaris mevrouw H. Horree. Op donderdag 17 oktober werd op de Maarten Schoutenstraat een te Woer den ontvreemde bestelauto aangetrof fen. De wagen was in de nacht van woensdag 16 op donderdag 17 oktober ontvreemd. Vermoedelijk hebben de daders na het achterlaten van de auto, overnacht in een caravan die op de M. Schoutenstraat geparkeerd stond. De gestolen auto is door een takelbedrijf afgevoerd. De vorige week vanaf de Minervalaan ontvreemde Opel Vectra is op vrijdag 18 oktober in Amersfoort aangetrof fen. De wagen was daar door onbeken den met de achterzijde een winkelpand ingereden. Zowel de winkel als de auto werden zwaar beschadigd. De politie van Amersfoort stelt een ander onder zoek in. De auto is weer ter beschik king van de Waddinxveense eigenaar Van een school aan de J. Catslaan werd een ruit vernield. Deze werd met een steen ingegooid. De schade bedraagt 630,-. Twee auto’s die op de kruising van het Noordeinde-Zijde geparkeerd stonden werden in de nacht van vrijdag 18 op zaterdag 19 oktober zwaar beschadigd. Onbekenden hebben over het dak van een van de auto’s gelopen, de gehele rechterzijde van deze auto in elkaar ge trapt en diverse vernielingen aan de voertuigen aangericht. Omtrent het motief tast de politie in het duister. Ge tuigen wordt verzocht contact op te ne men met de politie Waddinxveen en/of Boskoop. Door de rijkspolitie zijn een groene he renfiets merk Juncker, een zwarte da mesfiets van onbekend merk met te rugtrapremmen en een grijze Raleigh herenfiets aangetroffen. Gestolen werden op zaterdag 12 okto ber een rood kinderfietsje merk Panda en op zaterdag 19 oktober een bruine Holland herenfiets met trommelrem- men (p.c. 2742 EB). WADDINXVEEN - Op woensdag avond 30 oktober vanaf acht uur geeft de klein-theatergroep Voetlicht in de hervormde ontmoetingskring De Open Cirkel in Het Anker aan de Nesse weer een voorstelling van ongeveer een uur. De titel van de voorstelling is: ’’Op tocht door de tijd; van schepping tot eeuwigheid”. De symbolische optocht door de tijd wordt door de groep op het toneel ge bracht. Ze staan vooral stil bij de hoog tepunten en dieptepunten. Centraal staat de vraag hoe je standpunt als christen is in deze optocht en hoe je met de gebeurtenissen tijdens deze optocht omgaat. verwendagen worden gegeven. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Op vrijd’ag 18 ok tober hoorde een autobestuurder, die zijn auto aan de Kerkstraat geparkeerd had, een hoop gekrijs onder de motor kap van zijn auto komen nadat hij de auto gestart had. Toen de bestuurder polshoogte nam onder de motorkap bleek daar een kat vast te zitten tussen startmotor en de fan. De kat was in ie der geval zijn staart al kwijt geraakt maar leefde nog wel. De dierenambu lance heeft zich over het ongelukkige diertje ontfermd. WADDINXVEEN - B. en W. hebben besloten om, ter vervanging van het vo rig jaar verloren gegane kunstwerk ’de Mummie’ hetwelk in de hal van het ge meentehuis een nieuw beeld, genaam ’Tammoez’ aan te kopen. Omdat dit nieuwe beeld, met name qua kleur niet geheel paste in de hal, is te vens besloten het te plaatsen in de hal van het Centrum voor Kunstzinnige Vorming ’Kreater’. POLITIENIEUWS In een gezellige en sfeervolle ambiance wordt er vanaf 9.00 tot 17.00 uur, met groepjes van vier dames gewerkt. Men hoeft niets mee te brengen zoals bad jassen en slippers. Daar wordt voor ge zorgd door de gastvrouw Ria, die ook drankjes en hapjes tussendoor zal aan bieden. Uiteraard wordt er tussen de middag voor de gasten een goedver zorgde lunch geserveerd. Door middel van een complete gelaats- behandeling, lichaamspeeling en mas sage (met essentiële olieën), pedicure of manicure, haarverzorging en een aangepaste make-up worden de gasten van top tot teen verzorgd. Tussen de behandelingen door staan de sauna, Tegen een Waddinxvener wordt pro- ces-verbaal opgemaakt omdat hij op maandag 14 oktober na een aanrijding is doorgereden. De botsing vond plaats op de Kerkweg Oost waar de betrok ken bestuurder bij het wegrijden een andere geparkeerde auto aanreed. Via getuigen kon de verdachte worden ach terhaald. Een 37-jarige Waddinxvener liep hoofdletsel op toen hij met zijn auto op het parkeerterrein van het Gouwebad tegen een lantaarnpaal opreed. De man werd afgeleid door motorrijles die ter plaatse aan een aantal motorrijders werd gegeven. Doordat de bestuurder meer oog had voor de motorrijders zag hij de lantaarnpaal over het hoofd. Met flinke schade en een paar hechtingen kon de gelukkige bestuurder zijn weg vervolgen. Een onbekend gebleven bestuurder van verm. parelmoer-groene Peugeot 605 heeft op vrijdag 18 okotber een af- scheidingshek op de Sniepweg aange reden. De politie trof diverse onderde len van de doorgereden auto bij het hek aan. De wagen moet aan de rechter- voorzijde beschadigd zijn. Later in de week liep een op de Es- doornlaan geparkeerde auto schade op door een onbekend gebleven tegenpar tij. De politie achterhaalde wel een vrachtwagen die mogelijk bij de aanrij ding betrokken kon zijn maar kon dat niet met zekerheid vaststellen. Labora torium onderzoek moet evt. aantonen dat de vrachtwagen de personenauto geraakt heeft. Tegen een inwoonster van Waddinx veen wordt proces-verbaal opgemaakt omdat zij op maandag 14 oktober voor de tweede maal in korte tijd betrapt werd op een winkeldiefstal bij een zelf- bedieningszaak aan de Passage. WADDINXVEEN - Doordat de les sen van de gymnastiekvereniging TOOS in sportzaal De Duikelaar zeer druk bezet zijn, heeft het bestuur be sloten om nieuwe lessen in De Duike laar te starten. De nieuwe lessen zullen worden gege ven op woensdagmiddag. Van 15.45 tot 16.45 wordt er in één zaal jazz-tiek ge geven voor kleuters tot en met 6 j aar en aan de andere kant wordt er gymnas tiek gegeven voor meisjes van 6 tot 8 jaar. Van 16.45 tot 17.45 wordt er gymnastiek gegeven voor meisjes van 8 tot 10 jaar. Belangstellenden kunnen zich op de les opgeven. Voor informatie over deze nieuwe lessen en over de andere lessen die bij TOOS gegeven worden kan men bellen met het secretariaat: tel. 01828- 13839. Waddinxveen draagt de Goudse kapi tein W.W. Koskamp en in het bijzon der de korpssecretaris mevrouw H. Horree uit Zoetermeer. Het Leger des Heils houdt al geruime tijd op woensdagavond in de her vormde Rehobotschool aan de Sper- waarna men de autoradio probeerde weg te nemen. Dit laatste lukte niet. In de nacht van vrijdag 11 op zaterdag 12 oktober werd vanaf een op de Brug weg geparkeerde auto een kenteken plaat ontvreemd. De afgelopen week werd aangifte ge daan van het feit dat vorige week woensdag een drietal portemonnees zijn ontvreemd uit een gymzaal aan de Sniepweg. Op dat moment werd in de betreffende gymzaal jazz-les gegeven. Op dinsdag 15 oktober werd aangifte gedaan van diefstal van een portemon nee uit een kleedkamer van de voetbal vereniging WSE. Twee dagen later werden een aantal knaapjes betrapt toen zij uit de kleedruimte van deze voetbalvereniging kwamen. Ook toen bleek een portemonnee te zijn ont vreemd. Tijdens het politieverhoor bleven de knulletjes echter ontkennen betrokken geweest te zijn bij de be doelde diefstallen. De politie is kort en bondig in het ad vies: ’’Laat geen waardevolle spullen onbeheerd achter in kleedruimtes e.d.”. In de periode tussen donderdag 10 en dinsdag 15 oktober werd ingebroken in een woning aan de Kerkweg-Oost. Ontvreemd werden een koelkast, ge- reedschapskoffer en boormachine. Men wist binnen te komen door het in slaan van een ruitje. Een dag later werd ingebroken in een woning aan de Willem de Zwijgerlaan. Door een keukendeur te forceren wist men in de woning te komen. Voorlopig wordt een bedrag van 25,- vermist. Op donderdag 17 oktober werd gecon stateerd dat was ingebroken in een wo ning aan het Herbarenerf. De bewo ners waren op dat moment wegens vakantie afwezig en de inbraak werd door de sleutelhouder ontdekt. In de woning werden diverse ruimtes door zocht. Het is nog niet bekend wat er weg is. Op vrijdag 18 oktober werd een porte monnee gerold van een vrouw, die boodschappen deed bij Albert Heijn. Toen de vrouw bij de kasse wilde afre kenen bleek de portemonnee uit haar tas, die in het winkelwagentje stond, te zijn weggenomen. Vanuit een kelderbox aan de Tollens laan is in de periode tussen maandag 14 en vrijdag 18 oktober een hoeveelheid computer-apparatuur gestolen. De brandweer kon niet voorkomen dat de caravan geheel uitbrandde. Cara vans die aan beide zijde van de afge brande caravan stonden, liepen even eens brandschade op. Door de techni sche recherche wordt een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de brand. Op maandag 14 oktober is aangifte ge daan van een inbraak in een fabriek spand aan de Wilhelminakade. Onbe kenden verschaften zich toegang tot het pand en hebben twee kasten gefor ceerd. Ook werd getracht een kluis te openen hetgeen niet lukte. Vooralsnog wordt er niets vermist. Flinke waterschade ontstond na een in braak in een bedrijfspand op het Coe- necoopterrein. Onbekenden wilden door het openbreken van het dak in het bewuste pand binnendringen. Vermoe delijk zijn zij niet in het pand gekomen. De hevige regenval zorgde echter voor een flinke schadepost omdat het he melwater door het ontstane gat in het kantoor stroomde Diezelfde dag werd aangifte gedaan van een inbraak in een personenauto, welke geparkeerd stond op de Onder weg. Een portierslot werd geforceerd WADDINXVEEN - Zaterdag 26 okto ber geeft het poppentheater ”De Toverdoos” een voorstelling voor kin deren van 5 tot en met 10 jaar bij de speeltuinvereniging De Overkant aan de Lijsterbesstraat. Kinderen van leden hebben gratis toe gang niet-leden betalen 2,50 entree. Tijdens de voorstelling is de zaal rook vrij en worden geen alcoholhoudende dranken verkocht. De voorstelling begint om 14.00 uur. Op de aankondiging van de beauty-ver wendagen, waarbij de privacy gewaar borgd is, heeft vrouwelijk Waddinx veen en omgeving zeer enthousiast ge reageerd. Jane Auad blijkt een goed initiatief te hebben genomen met haar beauty-verwendagen die all-in 195,- kosten. Vele mannen hebben inmid dels hun vrouwen een dergelijk dag ca deau gedaan. Op tal van plaatsen in ons land worden de beauty-verwendagen steeds meer een begrip. De belangstelling en vraag naar dergelijke dagen nemen hand over hand toe. Vele instituten kunnen de vraag nau welijks aan, zodat reserveringen voor deze dagen vaak maanden van tevoren moeten worden vastgelegd. ”Dat de De Openbare Bibliotheek staat deze maand bol van de exposities over de meest uiteenlopende onderwerpen. ’’Contemporary Britisch novelists” laat de bezoekers (hernieuwd) kennisma ken met hedendaagse schrijvers uit het Engelstalige gebied. Niet alleen Enge land en Amerika leveren bekende au teurs, ook Ierland, India en het Caraï- bisch gebied dragen hun steentje bij. Uiteraard zijn de boeken van de ge noemde schrijvers te leen, óók in het Nederlands. Het werken met kraaltjes is en hobby waar mevrouw W. Hannessen veel ge noegen aan beleeft. Vooral de kralen- boompjes in de kleuren van de seizoe nen zijn fraai, er zijn soms wel 3000 kraaltjes in verwerkt. Een hobby, die veel tijd èn geduld vraagt. De verzamelingen zijn deze maand van Nigelle Stolk (nijlpaarden) en Linda van der Voort (lucifersdoosjes). Eind oktober geeft de aquariumvereniging ”De Gouwe Vis” acte-de présence met een aantal aquaria die op verschillende manieren zijn ingericht (25 oktober tot 2 november). WADDINXVEEN - In het afgelopen seizoen is Dik Roos van café Sport aan de Kerkstraat na een stilte van 15 jaar weer gestart met een jazz-middag op zondag en wel elke laatste zondag van de maand. Deze maand is er voor de eerste keer in dit seizoen op zondagmiddag 27 okto ber weer swingende jazz in cafe Sport. Voor de bezoekers treedt op het kwar tet van Mischa Bijlsma met als speciale gast Koos van der Sluis (trompet). Alle spelers hebben hun sporen in jazzmu ziek verdiend, waarvan Koos van der Sluis al meer dan 30 jaar. Hij is tevens werkzaam als leraar op het Arnhems conservatorium. Elke laatste zondag van de maand t/m april 1992 is er dus weer swingende jazz in café Sport. Dik Roos en de organisa tor Frans van der Heijden heten ieder een van harte welkom tussen 16.00 en 20.00 uur. belangstelling zo enorm is toegeno men, is eigenlijk niet zo vreemd. In het hedendaagse drukke leven heeft ieder mens best eens behoefte aan een dag ontspanning, om er daarna weer fris te genaan te kunnen”, aldus de Waddinx veense Jane Auad. Dit was de aanleiding voor haar schoonheidsintituut aan de Prinses Beatrixlaan om vanaf deze maand de beauty-verwendagen te organiseren. Jane Auad. gediplomeerd Stivas en Omnia-schoonheidsspecialiste, is reeds een aantal jaren werkzaam in Wad dinxveen. Geassisteerd door Jolanda, die ook een gediplomeerd specialiste is, zal alle aandacht geschonken wor den aan een totale ontspanning van li chaam en geest met een individuele be nadering. zonnebank met gezichtsbruiner en de ontspannings-accessoires in de rust ruimte geheel ter beschikking. Tal van apparatuur worden in de be handeling gebruikt of het effect van de produkten in de huid te versterken. Te vens, nieuw voor Jane Auad, wordt de ’Mary Cohr CatiovitaF’-methode toe gepast. Door middel van geavanceerde apparatuur en een reeks van werkzame producten, samengesteld uit aloësap, calendula en collageen worden de drie meest voorkomende huidproblemen radicaal aangepakt, te weten rimpels en veroudering, deshydratatie (voch- tarme huid) en vette huid en acné. Naast de beauty-verwendagen voert Jane Auad uiteraard nog steeds de indi viduele gelaats- en lichaamsbehande- ling volgens de filosofie Totaal-Kosme- tiek. Ook behoren de verkorte gelaatsbe- handeling, de zogenaamde ’’behande ling op maat”, voor degenen met wei nig tijd, nu tot één van de vele moge lijkheden. In kortere tijd wordt een be paald huidprobleem specifiek aange pakt, waarbij het resultaat optimaal is. Zoals voorheen zal Jane Auad de make-up en huidverzorgings-cursussen wederom van tijd tot tijd laten plaats vinden. Wie meer wil weten over de beauty-verwendagen of over één van de vele overige behandelingen kan te lefonisch contact opnemen op nummer 01828-19253. Op woensdag 16 oktober werd voor de tweede maal in korte tijd ingebroken in een snackbar aan de Zuidplaslaan. Men wist via een uitzetraam in het pand te komen. De daders gingen er vandoor met een magnetron, een stereo-instal latie en een onbekend geldbedrag. Later in de week werden door de poli- tie Schoonhoven een viertal Rotter dammers, in de leeftijd van 18 en 19 jaar aangehouden, die de inbraak be kenden. De geluidsapparatuur werd in hun bezit aangetroffen. Onderzocht wordt of deze dadergroep ook voor de eerdere inbraak in aanmerking komt. De politie Schoonhoven leidt het on derzoek. WADDINXVEEN - De volleybalda- mes van CVB Bank-Be Fair hebben niet kunnen imponeren in de met 3-1 verloren uitwedstrijd tegen VTC Woerden. Komend weekeinde ont moetten ze in sportzaal Groenswaard Delta uit Delft. Be Fair startte voortvarend. Met goed spel wisten de Waddinxveensen vrij ge makkelijk deze eerste set met 7-15 te winnen. In de tweede set liep VTC Woerden snel uit tot 7-0 door veel fouten in de pass. Toen de pass weer beter bij spel- verdeelster Cora Bos aankwam kon Be Fair wat inlopen, maar de opmars was niet voldoende om de setwinst binnen te halen (15-10). Ook de derde set werd gekenmerkt door veel persoonlijke fouten van de kant van Be Fair. Brigitte Claassen mocht in deze set haar eerste competi- tie-punten spelen in de 3e divisie. Ook zij kon niet voorkomen dat de derde set verloren ging (15-8). In de 4e set wisten de dames van Be Fair geen enkele keer tot scoren te ko men, en verloren met de alleszeggende cijfers van 15-0. De speelsters geloof den niet meer in eigen kunnen en de persoonlijke fouten hoopten zich op. Met 3-1 ging de wedstrijd dus verloren WADDINXVEEN - Voor de derde maal in successie behaalde het eerste team van Korbis-korfbal in deze com petitie een gelijkspel (5-5) tegen het Rijswijkse ODS. Een lage score voor de Waddinxveners, die het de gehele tweede helft maar niet voor elkaar kre gen de bal door de korf te krijgen. Het scoren lukte wel in de eerste helft toen een bij vlagen uitstekend spelend Korbis via doelpunten van Pieter Sloot weg en Frits Visser tot 2-0 weg kon lo pen. Toen even later door gevarieerd aanvalsspel Jaco Wineke en opnieuw Frits Visser Korbis op een 5-1 voor sprong zette leek alles nog prima te gaan. Een betwistte strafworp vlak voor rust bracht ODS weer wat dichterbij, maar er was toen nog zeker geen reden tot bezorgdheid. Na rust zou Korbis dit karwei bekwaam afhandelen. Een gemiste strafworp door Wim Leb- bing gaf ODS na 5 minuten spelen weer wat moed, wat resulteerde in een 5-3 score. Plots leek wel al het zelfvertrouwen weg; een onmisbaar ingredient om de nog steeds volop aanwezige kansen in doelpunten om te zetten. En dat wilde maar niet lukken hoezeer de Korbis- acht ook bleven korfballen. Natuurlijk komt dan toch langzaam de tegenstander dichterbij. Zo ook ODS dat met zo’n 5 minuten spelen de stand zowaar gelijk wist te brengen. Bijna had Korbis nog aan het langste eind getrokken, maar de goed ge creëerde doorloopbal werd te ruim ge nomen en het gelijke spel was - helaas - een feit. Komende zaterdag wordt er niet ge speeld. Misschien dat deze vrije speel dag het nodige zelfvertrouwen in de ploeg terug kan brengen als de week daarna moet worden gespeeld tegen Velocitas in Leiderdorp. Niet alleen Korbis 1 was actief, ook de andere Korbis-achttallen boekten suc ces. Allen behaalden overwinningen. Korbis 2 behaalde een 4-6 zege in Nieu- werkerk in een overigens matige wed strijd. Korbis 3 daarentegen speelde een zeer verdienstelijke wedstrijd tegen Bolnes 2 en wist de ploeg met de duidelijke cij fers 15-8 naar huis terug te sturen. Korbis 4 tenslotte bond thuis ’t Water schip in een leuke wedstrijd aan de ze gekar. Elke zondag om de vier weken wordt er ’s middags in Het Trefpunt een samen komst gehouden. Zo ook weer ko mende zondag 27 oktober om drie uur. Er is dan zang en muziek. De verantwoordelijkheid voor de acti viteiten van het Leger des Heils in WADDINXVEEN - De Openbare Bi bliotheek aan de Van Mecklenburg Schwerinlaan in Waddinxveen begint na de Kinderboekenweek weer met het jaarlijkse leesprogramma. Verder zijn er in het bibliotheekgebouw weer ex posities over de meest uiteenlopende onderwerpen. Alle kinderen die van lezen houden kunnen (weer) meedoen met het lees programma. Dit jaar kunnen de kinde ren vijf boeken lezen rond het thema ’s Nachts”, ’s Nachts als iedereen slaapt zijn er boeven, spoken en nachtdieren wakker. Er zijn boeken over dit thema voor kinderen van 4 tot 14 jaar. Wie mee wil doen, kan een deelnemer- spasje halen in de bibliotheek. Voor elk boek, dat gelezen is, krijgt men een sticker tot je er vijf zijn. Dan krijgt ie dereen een leuke beloning. WADDINXVEEN - Onbekendheid met een nieuwe boot leidde op zater dag 19 oktober tot een aanvaring op de Gouwe. De melder die een plezier- bootje tegen de wal zag varen lichtte de politie in omdat hij vermoedde dat de bestuurder of dronken was of onwel ge worden was. Toen de politie ter plaatse kwam bleek de boot verdwenen. Later traceerde de surveillance het bootje in Gouda. Uit een gesprek met de booteigenaar bleek dat hij de boot pas één dag in zijn bezit had en de ’automatische piloot’ uit wilde proberen. Dat lukte maar hij wist niet hoe hij dit apparaat moest uitschakelen. Het ge volg was dat het bootje onbestuurbaar op de walkant klapte. Alleen de boot liep schade op. De vierwekelijkse samenkomsten moeten er toe leiden dat er meer activi teiten mogelijk worden, zoals bijbel- kringen en bejaardenwerk. Deze acti viteiten zijn een verlengstuk van het werk dat het Leger des Heils in Gouda doet. WADDINXVEEN - Aan de voor avond van het 30-jarig bestaan houdt de speeltuinvereniging De Overkant aan de Kromme Esse een historische terugblik. Op zondag 3 november zal met foto’s, dia’s en film een beeld gegeven worden van 30 jaar acitiviteiten. Oud-leden en oud-bewoners van de Zeeheldenbuurt zijn van harte wel kom Het programma voor 3 november is: ’s middags 14.00-17.30 uur expositie van foto’s kranten e.d ’s avonds vanaf 19.00 uur vertoning van dia’s, film, vi deo. werhoek op woensdagavond om zes uur kinderbijeenkomsten voor 4-12-ja- rigen. Bij FOCWA r <4 Garantiebedrijf Noordkade 24 Telefoon (01828) 12588 Waddinxveen NEDERLANDSE VERENIGING /f vAS ONDERNEMERS N Hf’ CARRQSSER'EBEDR'JE -34 oskamp en - A 'anuit Gouda is het Leger des Heils actief in de "buitenpost'' Waddinxeen. Links kapitein

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 13