Ton ariingen Presentatie Bedrijvencentrum 'De Valk' 25 oktober ADVOCATEN Pagina 28 Woensdag 23 oktober 1991 Bedrijvencentrum "De Valk" vindt u te Boskoop, aan de Valkenburgerlaan 3. Tot ziens op 25 oktober 1991 Wij zetten de puntjes op de "i" Tot onze klanten behoren zowel particulieren, bedrijven als instellingen. Wilt u inlichtingen? V Adviseurs voor overheid en gezondheidszorg. "De Valk" in historisch perspectief De assurantie-adviseur die het u gemakkelijk maakt! Het adres voor al uw verzekeringen. Specialist in sparen. Wij zijn agent van de NMS. Voor telefonische informatie 01727-15140. U kunt te allen tijde een afspraak maken voor een strikt vertrouwelijk (oriënterend) gesprek. Ons telefoonnummer in Boskoop is 01727-15500. Bedrijvencentrum "De Valk" biedt nu plaats aan een aantal bedrijven die plaatselijk, regionaal en zelfs landelijk hun cliënten van dienst zijn. U bent van harte welkom op 25 oktober 1991 om kennis te maken met de diverse vormen van dienstverlening die in dit pand verenigd zijn. Om 16.00 uur zal Drs. J.C. Brink, directeur/algemeen secretaris van de Kamer van Koophandel de officiële openingshandeling verrichten. Het open huis duurt tot 19.00 uur. Gebouwd voor het Proefstation voor de Boomkwekerij heeft "De Valk" aan de Valkenburgerlaan 3 in Boskoop ruim dertig jaar het kantoor en het laboratorium van het Proefstation gehuisvest. De proeftuinen lagen aan de overzijde van het gebouw. In 1988 is het Proefstation verhuisd naar een grote, nieuwe locatie aan de rand van Boskoop. De proeftuinen verhuisden mee. Op die plek werd woningbouw gerealiseerd. Het gebouw op nummer 3 bleef gewoon staan. Een goed persoonlijk contact met de cliënt en betrokkenheid bij de oplossing van het juridisch probleem staan voorop. Acht advocaten verstrekken juridische adviezen en voeren gerechtelijke procedures op zowel bedrijfsmatig als particulier vlak. In 't Veen Advocaten is verankerd in de regio Rijn en Gouwe met kantoren in de drie plaatsen met een hefbrug over de Gouwe. De werkzaamheden van deze divisie bestaan uit verzorging van al uw secretariaats-, en telecommunicatiewerkzaamheden, alsmede het opzetten en verzorgen van direct mailing. Ook kan zij al uw kopieerwerk verzorgen. Tijdens het open huis zal ter plekke verdere uitleg gegeven worden over het nieuwe produktaanbod. Tevens zijn er brochures verkrijgbaar. Deze kunt u ook telefonisch aanvragen. Ons telefoonnummer is 01727-10145. Daarnaast zal per 25 oktober 1991 een tweede divisie worden opgezet onder de naam Kantoorservice van Kampen. Ons dienstenpakket strekt zich uit van tapijt reinigen tot en met complete periodieke verzorging van bedrijfspanden. Brochures met meer informatie kunt u verkrijgen tijdens ons open huis op 25 oktober 1991, of telefonisch op nummer 01727-10231. Telefoon Telefax 01727-16881 01727-16861 ADMINISTRA TIEKANTOOR P.C.A.M. VAN KAMPEN-VAN DER PIJL Ter gelegenheid van het feit dat het bedrijvencentrum nu geheel gevuld is, presenteren de andere bedrijven uit het bedrijvencentrum zich eveneens. Zij zijn tijdens het open huis aanwezig om tekst en uitleg te geven over hun produktaanbod. Een gespecialiseerd juridisch adviesbureau op het gebied van arbeidsvoorwaarden, arbeidsomstandigheden en medezeggenschap. Het ontwikkelen, voorbereiden en uitvoeren van het arbeidsvoorwaardenbeleid en -overleg vormt de kern van de dienstverlening. Geadviseerd wordt met betrekking tot rechtspositiereglementen, functiewaardering, beloning, beoordeling, aanstelling, ontslag, sociale statuten enz. Zonodig worden procedures gevoerd bij (Ambtenaren) gerecht en (Centrale) Raad van Beroep, alsook bij de Raad van State. ASSURANTIEKANTOOR Op vrijdagmiddag 25 oktober 1991 vieren de bedrijven Administratiekantoor P.C.A.M. van Kampen-van der Pijl en Gerco schoonmaakbedrijf de verhuizing naar een zelfstandige vleugel van bedrijvencentrum "De Valk" met een open huis. Het bekende adres voor het administratieve en fiscale ondersteuningspakket voor bedrijf en particulier. Ook voor salarisadministraties. Wij zijn lid van het NVAK. Van Kleef Partners werkt landelijk voor gemeenten, waterschappen, hoogheemraadschappen, politiekorpsen, instellingen voor gezondheidszorg, sociale werkvoorzieningsverbanden, onderwijsinstellingen en bedrijven. - Specialiste in administratie en belastingzaken IN’TVEEN SS i SCHOONMAAKBEDRIJF kk k.K

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 28