Show vol sfeer van Concordia Waddinxveen heeft volop specialistes schoonheids PIMI [gèslotenI Waar is het gebleven? Op beurs 22 W’veense bedrijven Frans van Vliet in de VUT HT o In Bleiswijkse veilinghal RTW-RADIO ZVH verliest in Portugal Inzameling Skiën bij Hooftman Legpenning Showavond werd ook geweldige lichtshow Amnesty zoekt schrijvers Hockeysters: l-Ö [leeg Noviteiten Felste kleuren Kwade kunsten Revolutionair (O OUDHEIDKAMER i I I Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 6 november 1991 i El!^ WOENSDAG 6 NOVEMBER VRIJDAG 8 NOVEMBER M. MOS Sr. ZONDAG 10 NOVEMBER de Op de bij Van Leeuwen Oliehandel BV aan de Piasweg gemaakte foto van links naar rechts de heren W.A. den 1 - Banketbakkerij en partyservice Van WADDINXVEEN - Vrijdagavond 1 november. Buiten regent het en het waait. In sporthal ”de Sniep” is het behaaglijk en op de tribune zitten 200 mensen, volwassenen en kinderen met ongeduld te wachten op de show die de Waddinxveense muziekvereniging Concordia zou weggeven. In het oude India van 4500 jaar geleden werden de nagels lang gedragen en meestal gekleurd, behalve door non nen. De nagels werden geknipt met speciale nagelknippers of soms uitge trokken, afgekauwd of tegen een muur geschuurd. In Frans van Vliet mist Van Leeuwen een zeer trouwe en bekwame tankwa genchauffeur, maar het bedrijf hoopt dat Frans van de welverdiende rust zal kunnen genieten. en Frans van Vliet was Van Leeuwen BV. Frans van Vliet stond z’n man netje, of het nou ’s morgens vroeg was of ’s nachts, het maakte allemaal niets uit, Frans regelde het. 20.00 uur - Non-stop-muziek. 22.00 uur - Da Capo. Presentatie: ^aji Koorengevel. W Pagina 19 Ma de FM-hand 87.9 (kabel) en 105.8 (ether). Staringlaan 2. postbus 330. 2740 AH Waddimseen. l el. 01828-10379. I WADDINXVEEN - De dames yt n hockeyclub Waddinxveen hebben m|t 1-0 van koploper Woerden verlore: Een gelijk spel had de verhoudinge a beter weergegeven. Protesten tege n het enige Woerdense doelpunt hielpen niet, hoewel volgens de Waddinxveea- sen vier dames buiten spel stonden. WADDINXVEEN - Frans van Vliet, tankwagenchauffeur bij Van Leeuwen oliehandel BV, aan de Piasweg, heeft na 32,5 jaar dienstverband zijn tank auto aan de kant gezet en is op 1 no vember welverdiend gaan genieten van de VUT. 19.00-23.00 uur - Nederlands op'z’t best. Presentatie: Frank Deurknop er Klaas Vaak. De terugkeer van het gebruik van make-up in de Middeleeuwen werd in Europa niet makkelijk aanvaard. Vooral de kerk keurde deze ’’ontuch tige dwaasheden” af. Pas in de Renais sance kwam er weer een opleving in het persoonlijk versieren wat een hoogte punt bereikte ten tijde van Koning Lo- dewijk de Veertiende. WADDINXVEEN - Waddinxveen wordt wel eens een gemeente van schoonheidsspecialistes genoemd. Nergens in deze streek lijken zoveel mensen beroepsmatig actief op het gebied van gezichts- en lichaamsbe- handeling als in dit Gouwedorp. Daarom de beantwoording van de vraag: Waar komt make-up eigenlijk vandaan 00.00 uur - In het Holst. Presentatie Ferry van Loon. 02.00 uur - Non Stop Muziek. 08.00 uur - Non Stop Gospel Mix den Berg - Van Berkesteijn Wooncultuur - Brewacom Computers BV - Car Clean Production Holland - DMZ Automatisering BV - MGT Adviesbureau Eiger - Flexom BV - Gemeente Waddinxveen - Gerritsen van der Hoop BV - Grontmij NV Ten Hoope Interieurprojecten BV - Van Leeuwen Truckservice -Van Noort BV - Rahms en Partners BV - Rep Reclame BV - Service Centrum Midden-Holland - Stuurman Partners BV - Treffers en Polgar BV - A. Vis BV - Weurman Waddinxveen BV. Boer, Frans van Vliet, P.J. van Leeuwen en J. van Leeuwen. Op de bedrijvenbeurs verzorgt het ge meentebestuur van Waddinxveen een presentatie van het nieuwe bedrijven park Coenecoop 2. Waddinxveen en een aantal bedrijven nemen ook deel aan een gezamenlijke presentatie. Centraal in deze beurscluster staat Coenecoop 2 onder het motto ’’Teken voor Coenecoop”. De Waddinxveense bedrijven die voor de bedrijvenbeurs hebben ingeschre ven zijn: - Alpha Vertaalbureau en Taalonder richt - Axis-Aandrijvingen BV Op 16 maart 1959 kwam Frans bij Van Leeuwen in dienst als chauffeur bij de toenmalige directeur P. van Leeuwen. WADDINXVEEN/BLEISWIJK - Op de vijfde editie van de bedrijven beurs ’’Ondernemen in Midden-Holland” staan dinsdag 19 en woensdag 20 november (op beide dagen vanl3.00 tot 22.00 uur) in het Bleiswijkse veilingcomplex De Kring tenminste twee en twintig Waddinxveense be drijven en instellingen. Verwacht wordt dat de lustrumbeurs voor het eerst meer dan 11.000 bezoekers (vorig jaar 9.600) zal trekken. ZEVENHU1ZEN/WADDINXVEEN - Ondanks indrukwekkend en deels ’’il legaal" spionagewerk van de Waddinx- vener Jaap Akkerhuis heeft het eerste herenteam van de Zevenhuizense vol leybalvereniging Rentokil-ZVH zater dag de eerste ronde in de Europa Cup- II-volleybal van Sporting Lisboa in Portugal toch met 3-0 verloren. De set standen waren 15-9, 15-9 en 15-8. Binnen een uur en tien minuten spelen wist ZVH dat alle hoop op een ontmoe ting met wereldkampioen Milaan in de tweede ronde volledig was wegge vaagd, want de return deze week in Ze venhuizen is naar alle waarschijnlijk heid slechts een formaliteit. ZVH liet zich door de Portugezen vol komen verrassen. Door waarschijnlijk verkeerde videobeelden van het tweede Portugese team hadden de Ze venhuizenaren zich op het verkeerde been laten zetten, want ze troffen in Lissabon een topploeg aan met vijf sterke buitenlandse spelers. De wedstrijd werd gadegeslagen door 800 uitzinnige supporters, die door prikkeldraadversperringen van speel vloer waren gescheiden. Rentokil-ZVH 2 won voor de beker- competitie met 0-3 van Ekspalvo. De setstanden waren 7-15,4-15 en 9-15. De beroemde Egyptische koningin Ne- fertete (ofwel ”de schone”), leefde vol gens de geschiedenisboekjes rond 1360 voor Christus. Zij stond bekend om haar koraalrode nagels. Ook Cleopa tra, die leefde van 69 tot 30 voor Chris tus, baarde veel opzien met haar ’’ge durfde” uiterlijk. Strak zwart haar, rode lippen en een opvallende eyeliner sierde haar gezicht. Het kleuren van de nagels en bewuste opmaak van het ge zicht werd dus al ruim duizend jaar voor Christus op grote schaal toege past. De nagellak van toen werd vaak ge maakt met behulp van hennabladeren. Het mengen van de poeders en pasta’s tot de gewenste kleur was een zeer tijd rovende bezigheid. Ook het verwijde ren van de aangebrachte kleuren le verde problemen op aangezien de kleurpigmenten in de nagels trokken. Het knippen van de gehele nagels was vaak de enige oplossing, hetgeen na tuurlijk bijzonder pijnlijk was! Kleur gebruik was in die tijd gerelateerd aan de sociale klasse: hoe hoger de klasse hoe feller de kleuren. Uiteraard haalde niemand het in zijn hoofd om met de schitterende, felle kleuren van de ko ningin te pronken. In tegenstelling tot Egyptische vrou wen, maakten de vrouwen uit de Griekse aristocratie zich haast niet op. Alleen aan de lippen en wangen werd wat kleur gegeven. In Sparta werd het gebruik van make-up zelfs verboden omdat deze ’’kwade kunsten” het ge drag van de mannen op gevaarlijke wijze wouden beïnvloeden. De Romeinse vrouwen waren minder terughoudend in het gebruik van make- up. Geel en blauw waren echter taboe aangezien die kleuren waren voorbe houden aan de vele ’’slechte” meisjes die Rome rijk was. Na de val van het Romeinse Rijk komt in Europa het make-up gebruik slechts in geringe mate voor. Pas wanneer de kruisridders in de elfde eeuw uit Pale stina terugkeren, neemt het gebruik weer toe. Dit in tegenstelling tot landen buiten Europa, waar make-up vaak een tradi tie was en regelmatig werd gebruikt. Zo werd in Afrika eeuwenlang make- up gebruikt, zowel door mannen als door vrouwen. De mannen kleurden gezicht, lichaam en handen om op de eerste plaats hun vijanden af te schrik ken en op de tweede plaats waarschijn lijk om vrouwen te lokken. Modieuze Japanse en Chinese dames gebruikten al eeuwenlang witte verf en rood-roze rouge voor het gezicht, en kleurden de nagels met nagellak. Duizenden jaren geleden werd er al veel aandacht besteed aan het uiterlijk van nagels en handen. Mooi verzorgde handen verfraaiden niet alleen het ui terlijk, maar zeiden tevens iets over de persoonlijkheid. ’’Manicuren” is hier mee één van de oudste schoonheidsbe- handelingen ter wereld. Al 3200 jaar voor Christus besteedden Babylonische en Romeinse krijgers uren aan hun uiterlijk voordat zij ten strijde trokken. Het haar werd uitge breid gekruld en gekleurd en de nagels werden in dezelfde kleur geverfd als de lippen. van de mogelijkheid om hun handen gemakkelijk en snel op te sieren. Men deed dit dan ook naar hartelust. In 1938 werd de eerste parelmoer na gellak geïntroduceerd. Om dit glan zende effect in de nagellak te krijgen, werden visschubben gebruikt. Na de Tweede Wereld Oorlog kwam voor Cutex de echte doorbraak in Eu ropa met de ’’Original American Nail polish”. Cutex bleef echter innovatief. In 1951 werd het ’’Spillproof” nagellak- flesje op de markt gebracht. De voor delen van deze nieuwe uitvinding wa ren een betere dosering en een mors- vrij flesje. Cutex heeft altijd een leidende rol bin nen de cosmeticaindustrie gespeeld. In 1952 was zij de eerste die op het idee kwam om bij de nagellak een passende kleur lipstick te maken. Het Cutex kleurenaanbod werd steeds groter en afgestemd op de diverse smaken en stij len binnen de vele verschillende lan den. Ook intensieve contacten met de modewereld zijn altijd van invloed ge weest op het harmonieuze kleuren gamma van Cutex. In 1971 kwam Cutex wederom met een nieuwe primeur; de nagelverharder. Deze unieke ”body-builder” voorna- gels versterkt en verzorgt de nagel zo dat deze minder snel scheurt of af breekt. Fabrieken werden uitgebreid en bui tenlandse markten werden steeds meer veroverd. Anno 1991 is Cutex op alle continenten met een uitgebreide make- up lijn aanwezig, variërend van nagel lak tot lipstick tot oogschaduw, blusher en mascara. De nagellak is en blijft echter één van de historische paradepaardjes van Cu tex; voor manicuren is Cutex dan ook wereldwijd de specialist bij uitstek. WADDINXVEEN - Donderdag 7 no vember wordt er in Waddinxveen een kledinginzameling gehouden door de Stichting Aktie 68”Het gemeentebe stuur van Waddinxveen heeft voor deze inzameling toestemming ver leend. 9.00-12.00 uur - Uitzending van deGd- reformeerde Kerk. Programma: 9.00 uur - luistermuziek, 9.30 uur - kerk dienst met ds. P.A.C.. Bongers, 10.3) uur - gesprek met medewerker vanbc - reau Halt uit Gouda over alternatief straffen voor de jeugd. 12.00 uur - RTW Klassiek. Presentatie: Henk Laan. 14.00 uur - Vakantiemagazine. 15.00 uur - De Komische Noot. Presen tatie: Gert-Frank van der Poel. 16.00 uur - RTW Sportcafé. 18.00 uur - Jeugdloon. Presentatie!: Ferry van Loon. 20.00 uur - Trendy Jongerenmagazine. Presentatie: Natascha. 21.00 uur - XTRA. Presentie: Luuk van Dijk Diederick Huizinga. 22.00 uur - De Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. 24.00 uur: Sluiting. WADDINXVEEN - Zaterdag 16 no vember van 10.00-17.00 uur gaat bij Volvo-dealer Hooftman BV op Coene coop weer het jaarlijkse Volvo Ski Open van start. Dit in nauwe samen werking met de Nederlandse Ski Ver eniging - een organisatie overigens, waar Volvo hoofdsponsor van is. En het wordt een evenement waar geen automobilist en geen wintersporter verstek mag laten gaan. Om te beginnen worden de bezoekers deskundig geïnformeerd over alle denkbare zaken betreffende autorijden in de winter. Zo zal bijvoorbeeld wor den stilgestaan bij nut en noodzaak van sneeuwkettingen, snowgrips en winter handen, en ook andere winteraccessoi- res passeren uitgebreid de revue. Volvo-rijders kunnen daarnaast een complete wintercontrolebeurt laten uitvoeren tegen het speciale tarief van 35,-, inclusief een handige attentie voor de winter. Bovendien staan di verse Volvo’s startklaar voor een proefrit en krijgt men een leuke Polo- roid-foto mee als aandenken. Op het Volvo Ski Open ligt voor iedere bezoeker een leuke attentie te wach ten. Daarnaast is aan het Volvo Ski Open een Winterkwis verbonden met bijzonder fraaie prijzen. De hoofdprijs is 5.000,-. Overige prijzen zijn een Carvox 4000 autotelefoon, een ski-safari of profes sionele Head ski’s met bindingen. WADDINXVEEN - Vrijdagmiddag om kwart over vier heeft Waddinxve- ner G.Th.B. Mulleman als lid van de Kamer van Koophandel voor Midden- Holland, de zilveren KvK-legpenning uitgereikt aan de heer J. Pires Soares, trouwe medewerker van de kaarsenfa briek Gouda BV aan de Mercuriusweg. Tijdens de receptie is hem, als blijk van waardering voor de betoonde inzet, de zilveren legpenning van de Kamer van Koophandel uitgereikt. Deze penning kan gezien worden als een dankbetui ging voor de indirecte steun, welke door een dergelijk langdurig dienstver band aan de regionale economie wordt gegeven. De legpenning, waartoe ook een oor konde en reversspeld behoort, is verf raaid met de afbeelding van Mercurius, de Romeinse God van de Handel. De klok tikt de minuten weg en exact om acht uur worden de lichten ge doofd. Schimmige figuren zoeken hun plaats op en als het licht weer aan flitst blazen negen blazers als intro de ope- ningsfanfare. Het begin van een show van Concor dia, met tamboers alias slagwerken- semble, minirettes, majorettes en als gast een demonstratiegroep van TOOS jazz-ballet. Bestuur en dirigent Gerrit de Knegt hebben over de invulling van deze be slist diep nagedacht. Geen gemakke lijke opgave en al gaf het publiek door middel van applaus te kennen het gebo- dene te waarderen, op onderdelen kan nog wel wat verbeterd worden. Zo zou de presentatie van de muziek vereniging met een beetje meer fanta sie wat spectaculairder kunnen zijnge bruik makend van de ruimte die er is. Door de ontbijtshow van het slagwer- kerensemble werden we niet verrast. Dit hadden we als eens eerder gehoord De verrassing kwam na de pauze, toen de negen slagwerkers de toehoorders confronteerden met onverwachte ge beurtenissen op het slagwerkarsenaal. De minirettes en majorettes deden hun best. Niet alle minirettes hebben echter voldoende gevoel voor ritme. Hoewel, het vergt toch wel moed om in het licht van de schijnwerpers je kunnen te to nen, dan zouden de zenuwen mogelijk parten kunnen spelen. De zeven majorettes waren numme- riek in de minderheid, maar leverden een waardevolle bijdrage aan de show. Een preciese uitvoering van de figura tie alleen is echter niet genoeg. Gemist werd de broodnodige uitstraling van de meisjes, zonder de (glim) lach blijft het te oppervlakkig. Het eerste optreden van de demonstra tiegroep van TOOS kon niet voldoende boeien. Dat lag niet aan de meisjes, maar aan de keuze van de mechanische (jazz??) muziek, die te veel afleidde. Hun tweede optreden maakte echter veel goed. De meest waardevolle instrumentele bijdrage leverde Concordia zelf. In een wervelende show reisde men muzikaal vanuit Holland via James Last op klom pen, naar de typische Duitse schlagers en de weldadige Edelweiscompositie uit Oostenrijk. Via Russische volksliederen en de zwoele Spaanse dansen namen we de oversteek naar de USA om op Broad way te flaneren met songs van Elvis Presley en de Moonlightserenade, waarbij TOOS nog even de lambada demonstreerde. Dirigent Gerrit de Knegt (die echt de VUT nog niet in hoeft) kreeg zijn en semble mee in de steeds wisselende ka rakters van de muziek uit diverse lan den. Hoogtepunt was de finale, waaraan alle medewerkers meededen. Onder de to nen van Sail, waarbij het slagwerken- semble met een strakke begeleiding als een rode draad doorheen liep, vorm den de meisjes met brandende fakkels een halve cirkel, waarmee een sfeervol- decor werd bereikt. De vele medewerkers, want er komt heel veel voor kijken bij zo’n show, en de vele bedrijven die financieel bij droegen werden door de voorzitter van Concordia hartelijk bedankt. Jeanne Bogaards-Futselaar gaf als lady-speaker deskundige toelichting, hetgeen verduidelijkend werkte. Na tuurlijk waren er voor alle medewer kers een bloemetje. En de dank van het publiek, die van deze avond heeft ge noten. In Amerika werd het oude gebruik van nagelverzorging begin deze eeuw in ere hersteld dankzij Northam Warren. Hij was het die vrouwen zich weer bewust maakte van hun handen en met zijn uit vinding van de cuticle remover de vrouw een eenvoudig en handig middel bood om de nagels te manicuren. Northam Warren, geboren in 1879 te New York, studeerde onder andere aan het Detroit College voor Pharma cy. Zijn uitvinding van de vloeibare cu ticle remover maakte hem in één klap wereldberoemd. De introductie in 1911 ontketende een ware revolutie op het gebied van manicuren. Vóór deze uit vinding was het verwijderen van de na gelriemen een vervelend, langdurig en soms pijnlijk karwei, maar vanaf de in troductie van de cuticle remover be hoorde dit voorgoed tot het verleden! Met het op de markt brengen van deze eerste vloeibare cuticle remover werd tevens de naam Cutex geboren. ”Cut” van cuticle (nagelriem) gevolgd door ”ex” (weg), een populair achtervoegsel in die tijd. In 1916 werd de tweede uitvinding van Northam Warren geïntroduceerd; de eerste vloeibare kleurloze nagellak. Het kleuren van de nagels werd voor deze tijd immers gedaan met poeders en pasta’s, dus lakken was een geheel nieuwe methode die revolutionair bleek te zijn. Deze eerste nagellak werd een enorm succes. Het manicuren ;.T99 .bad .jÓV Op beurs in het veilingcomplex Kring aan de Klappolder 1 in Bleiswij staan 300 stands met tal van intere - santé noviteiten. Er is 12.000 vierkam s meter beursvloer vol techniek, bouv automatisering, kantoorefficiency, e: - port-adviezen, promotie, horeca, m: - nagementadvies en zakelijke diens - verlening. In het veilingcomplex is een energïé-e - land voor doelmatiger energiegebruil Verder is er een innovatieplan vo< r nieuwe produktieprocessen. Ook "is i r een sfeervol beursrestaurant. Èe i boeiend symposium over het Groen Hart, geleid door RTL-4-presenfatc r Koos Postema, maakt de tweedaags j beurs compleet. De mede-orgams< - rende Kamer van Koophandel en- F; - brieken voor Midden-Holland is aai - wezig met de expositie ”175 jaar bejjri - vigheid”. WADDINXVEEN De muziek vereniging Concordia heeft een goede greep gedaan door de tradi tionele taptoe van vroeger te ver vangen voor een showavond in sporthal ”de Sniep”. Ook werd af gestapt van de Ontmoetingskerk als uitvoeringsruimte. Dat betekende ditmaal voldoende muziek- en dansruimte voor Con cordia, de uitgenodigde demon stratiegroep van TOOS-jazz, de voor het eerste gebruikte en gewel dige lichtinstallatie en het gelukkig volop aanwezige publiek, dat een toegangsprijs van vijf gulden per persoon betaalde. Het door de bekwame dirigent Gerrit de Knegt geleide orkest van Concordia, met een slagwerken- semble onder leiding van Jan Al- blas, zat midden in de sporthal, be licht met orkestverlichting van de audiovisuele groep ’’Volumen” uit Waddinxveen. Na de indrukwekkende opening trad de TOOS-jazzgroep onder lei ding van Arienne Zwijnenburg op. De muziek kwam van Mathilde Santing op band. Cora Verkade en Els Uitenbroek tekenden voor de optredens van de mini- en majorettes. Voor dit twee tal was het de laatste show, want maandagavond 4 november heb ben zij na ongeveer tien jaar lid ge weest te zijn van Concordia af scheid genomen van de Waddinx veense muziekvereniging. Op maandag 11 november zal een nieuwe instructrice de groepen overnemen. De showavond werd afgesloten met het muziekstuk Sailing. De sport hal was op dat moment verlicht met fakkels. Het slotwoord van Con- cordia-voorzitter B. van Rutten gaf aan dat de Waddinxveense muziek vereniging van plan is dergelijke showavonden vaker in de toekomst te zullen geven. ZATERDAG 9 NOVEMBER: 00.00 uur - Dag week, hallo weekend Presentatie: Peter Teunisse. 01.00 uur - Non-stop-muziek. 07.00 uur - Stekker uit je wekker. Geit Voogd. 09.00 uur - Ochtend Magazine. Preser- tatie: Ferry van Loon. 11.00 uur - Hitherinneringen. Samen stelling Ed Schuurman en Gerben lan Kruistum. 13.00 uur - Huis op je radio. Presenta tie: Diederick Huizinga. 15.00 uur - RTW Aktueel. Presentatie: Door Oremus. 17.00 uur - Sportuitslagen. Presentatie: Menno Tamming. 18.00 uur - Het Muziekcentrum. Pre sentatie: Ed Schuurman. 19.00 uur - Hitfront Danceable. Pre sentatie: Gert Voogd. 22.00 uur - De Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. genoot een enorme ’’revival” in heel Amerika. In 1917 volgde de eerste nagellak met een zacht roze, transparante tint, waarna pas in 1930 een uitbreiding in het kleurassortiment volgde met crème nagellakkleuren. Het merk Cutex was al snel een begrip. Overal in Amerika werden vrouwen zich opeens bewust WADDINXVEEN - In deze maand november kan er voor drie door Am nesty International geadopteerde ge vangenen geschreven worden op de volgende tijden en plaatsen: - Maandagmiddag 11 november vanaf 13.30 uur bij Ineke de Wolff, Peuleyen 174, tel. 15376; - Maandagavond 11 november vanaf 20.00 uur bij Anja Dijkhuizen, Klaver veld 23, tel. 17640; - Dinsdagmiddag 12 november vanaf 13.45 uur bij Astrid v.d. Berg, Molen- ring63,tel. 16229; - Woensdagavond 13 november van 20.00 tot 21.00 uur bij Hannie Okkes, Chopinlaan 26, tel. 16078; - Maandagavond 18 november van 19.00 tot 20.00 uur bij Marijke de Groot, Kievitdreef 19, tel. 10082. Men kan schrijven en zo vrijlating vra gen voor: - Bonar Tigor Naipospos, 29 jaar oud en afgestudeerd in de politieke weten schappen in Indonesië. Hij is vorig jaar veroordeeld tot 8,5 jaar gevangenis straf omdat hij deelnam aan een studie club en verboden literatuur verspreid de; - Timotheos Kabourakis, 20 jaar oud, zit in Griekenland wegens dienstweige ring een gevangenisstraf uit van 4 jaar. Vervangende dienstplicht is in Grie kenland niet mogelijk; - Enrique Gonzalez, 25 jaar oud en rechtenstudent in de Verenigde Staten. Hij is veroordeeld tot 2,5 jaar gevange nisstraf op beschuldiging van desertie. De werkzaamheden die gedaan moes ten worden pakte Frans zonder proble men aan. Hij heeft bijna alle energietijdperken meegemaakt zoals kolen, zware stook olie en lichte aardolieprodukten. Al die produkten heeft hij altijd met ontzet tend veel plezier vervoerd en heeft daardoor ook een hele spciale band met zijn klanten opgebouwd. Van Leeuwen BV was Frans van Vliet

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 19