Nicole Kok ICOLOPHONI Weekblad voor- Aquarobic Verkiezing ’’Rijnland” ■GEVONDEN! IVERLOREN! KFRK Van Toi-Toi, Maskerade en Spin Theo den Boon exposeert in Doesburg KLACHTEN BEZORGING WADDINXVEEN: Jeugdtitels bij Florida The Scene bij RTW Ét BnflfflÈ H Rolluiken steeds populairder Weekenddienst dierenarts: Gevonden Programma Polderlasten Communicatie Verloren isi Oproep Rabobank te r Algemene vergadering van de J. Slager, Kerkweg-Oost 220, tel. 12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts W.C.M. v.d. Heuvel, Driewegplein 8, Gouda, tel. 01820-11215). WADDINXVEEN - In het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater aan de Kerkstraat in Waddinxveen wordt zaterdagavond 23 november om acht uur (zaal open om half acht) de eerste Waddinxveense eenacter- avond gehouden. Op deze eenmalige manifestatie geven acte de presence de toneelvereniging Toi-Toi, de toneelvereniging Maskerade en de thea- terprojectgroep Spin. SWEELINCKHOF 31 - TELEFOON 18950 KLACHTEN? DONDERDAG TUSSEN 14.30-18.30 UUR BELLEN!!! 1 Pagina 5 WADDINXVEEN /- WADDINXVEEN - De sportief geschoolde Nicole Kok - Duson van de Graanakker (’s avonds tel. 01828 - 10684) geeft ook in dit seizoen lessen Callanetics en aerobic-fitness in dansschool Van der Lubbe aan de Sniep- weg. In het Gouwebad ”de Sniep” is de Waddinxveense ook eenmaal per week werkzaam als zwemonderwijzeres, waar ze lessen aquarobic geeft. GOUDA/WADDINXVEEN - Oud-VVD-Gouda-voorzitter en secreta ris van de (landelijke) Coornhertstichting ir. Hans van de Kasteele, is één van de kandidaten waarop huiseigenaren/grondbezitters in onze regio op woensdag 13 november hun stem uit kunnen brengen. Op die dag worden er weer verkiezingen gehouden voor het bestuur van het Hoogheemraad schap van "Rijnland”. Het werkingsgebied van ’’Rijnland” strekt zich uit van de lijn Haarlem-Amsterdam in het noorden tot de lijn Wassenaar- Gouda in het zuiden. In het Zuidhollandse deel van dit gebied wordeh verkiezingen gehouden. •L IXm Fl iX diensten Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 6 november 1991 Apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255. I 4 Waddinxveense I I Het Bestuur. ZONDAG 10 NOVEMBER 1991 In.uezi mden mededeling) ?cz rolluik spcci;ili\lcn /iiiiw rriuusspvcijlitlrii 1 I De Rabobank is een coöperatieve bank. Dus een bank met leden. Leden die door middel van ledenvergaderingen het door hen gexozen bestuur, invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Dat is een garantie voor u, dat bij elk advies dat de Rabobank geeft het belang van de leden en cliënten zwaar weegt. VERKORTE AGENDA Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 1990 Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1990 liggen vanaf heden op het hoofdkantoorvan de bank voor de leden ter inzage. De Hoeksteen: 9.30 uur ds. P.B. Verspui, Ottoland 18.30 uur ds. H. Schipaanboord Bethelkerk: 9.30 uur ds. H. Schipaanboord 17.00 uur ds. T. Ouwerkerk, Ridderkerk Dienstdoende verloskundige: A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 16801. Mededeling: De regeling ’’medische weekeinddienst” is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zon dag van 10.00-11.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. Voor de praktijk van de huisartsen Blom, Glaser, Van der Linde, Hemminga en Vreeken heeft dienst: Arts: P.J.E. van der Linde, Souburghlaan 2-4, tel. 14100. Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uur ds. C. van Vliet, Aalst 17.00 uur ds. L. Wüllschleger, Den Haag Immanuëlkerk: 10.00 uur ds. A.A. van Houwelingen 17.00 uur ds. G.G.S. van Hoogstraten, Krimpen aan den IJssel Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinxveen Er zijn kandidaat Hoofdingelanden (huiseigenaren/grondbezitters worden ingelanden genoemd) voor de groep ’’onbebouwd”, - zeg maar boeren - en voor de groep ’’bebouwd”. Alle inge landen hebben een verkiezingsoproep in de bus gekregen. Gouwenaar ir. Hans van Kasteele is kandidaat voor district 4 in de groep ’’bebouwd”, wat zoveel wil zeggen dat hij vertegenwoor diger van de stedelijke bevolking in dit gebied kan worden. Hieronder valt ook een deel van Waddinxveen. 4 4 I Waddinxveen Uitgeverij: VETA B.V. Directie: F. van Kempen Redactie: B.J. Woudenberg Redactie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Advertentie-afdeling: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 116, 2740 AC Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: Maandag t/m Donderdag: 8 30-17.30 uur Vrijdag: 8.30-12.30 uur Klachten bezorging: Sweelinckhof 31, 2742 CB Waddinxveen Telefoon: 01828-18950 Klachten over de bezorging vóór donderdag 18.00 uur melden. Postabonnement: 34,-per halfjaar. Advertentie-tarieven Losse mm-prijs 0,51 (exclusief BTW); contract-tarieven en tekst-advertenties op aanvraag. ZATERDAG 9 NOVEMBER 1991 EN ZONDAG 10 NOVEMBER 1991 Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms heeft dienst: Arts: W.A. v. Heel, Mozartlaan 2-4, tel. 12112. GER. KERK (VRIJGEMAAKT) Kerkgebouw Kruiskerk, Passage 8.30 uurds. L.S.K. Hoogendoorn 14.45 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn CHR.GER.KERK BOSKOOP 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00uurds. H. v.d. Steege, Papendrecht Kinderportemonnee (rood met blauw randje); geel emmertje; kinderwant (mintgroen); wit/grijs poesje; diverse sleutels; rood/wit jong poesje; bruine etui met pennen en mes; rose/gele vouwportemonnee; lapjeskat; zilveren plaatarmband met inscriptie; een geld bedrag; geruite pet. BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfatorkapel Molenwerfstraat: 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. J. Hebly lichaam is. Mijn advies aan de mensen is dan ook altijd let op waarop je springt en indien thuis oefeningen wor den herhaald, doe dit nooit op parket wat op beton ligt”. Voor zowel aerobic-fitness als Callane tics geldt dat de deelnemers ƒ5,- per lesuur betalen. Het voordeel van deze wijze van betalen voor de deelnemers is dat indien men ziek, vrij of bij vakan ties niet behoeft door te betalen. i I NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk: 9.30uurds. A.A.W. Boon, Schoonhoven 17.00 uur ds. C. v.d. Bergh, Noordwijk REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinnig Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur geen dienst GEREFORMEERDE KERKEN Kruiskerk: 10.15 uur ds. J.C. de Moor 17.00 uur ds. J. de Winter, Den Haag Ontmoetingskerk: 9.30uurds. P.A.C. Bongers 17.00 uur geen dienst CHR. AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat 3: 9.30 uur ds. N. v.d. Want 17.00 uur ds. N. v.d. Want Elke Woensdagavond: 19.30 uur ds. N. v.d. Want GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 15.00uurds. A. Bac Het concrete aanbod ziet er als volgt uit: Maskerade opent de avond met de eenacter "Theater van A. Viruly. OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg 29: Iedere zondag 10.00 en 18.30 uur leesdienst WADDINXVEEN/DOESBURG - De Waddinxveense kunstschilder Theo den Boon exposeert eind deze maand en in december niet alleen recente schilderijen in de raadzaal van het Waddinxveense gemeentehuis, maar ook in art gallery Gooijer Fine Art (GFA) in Doesburg. De expositie aan de Eekstraat 4 (op N 317 afslag richting Steenderen) gaat in aanwezigheid van Theo den Boon van start op zondagmiddag 10 november van 15.00-17.30 uur. De tentoonstel ling duurt tot en met zaterdag 28 de cember. De openingstijden zijn van woensdag tot en met zondag 13.00- 17.00 uur en op afspraak. Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank ’’Waddinxveen” B.A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene ledenvergadering die gehouden wordt op maandag 25 november 1991 om 20.00 uur ten kantore van de bank Kerkweg-Oost 161 te Waddinxveen. Elektrische bediening of gcautomaii- seerde besturing verlengt bovendien de levensduur van de rolluiken. Geen naar beneden kletterende lamellen meer, geen kwetsbare oprolmechanismen, die bovendien vaak op een lastige plaats gemonteerd. Nee. voonaan is de bedie ning een kwestie van maximaal een druk op de knop en het rolluik /et zich pro bleemloos in beweging. ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk: Zondag: 09.30 uur Woensdag: 19.00 uur Ontmoetingskerk: Zaterdag: 19.00 uur Zondag: 11.15 uur Dinsdag: 09.00 uur Donderdag: 09.00 uur Elke 2e vrijdag van de maand: Anne Frank-centrum om 10.00 uur Met de eerste Waddinxveense eenac- teravond willen de drie Waddinx veense toneelverenigingen het ama teurtoneel in het lokale culturele leven verstevigen. Het fantastische en unieke evenement is toegankelijk tegen beta ling van 7,50 per persoon. Telefo nisch reserveren kan bij C. de Knikker (tel. 01828-17634), A. Nic twerf (tel. 01828-14020) en R. Roza (tel. 01828- 13417). Het idee om een dergelijke avond in Kreater te organiseren ontstond min of meer tegelijkertijd bij de drie betrok ken clubs. Begin oktober hebben zij ie der afzonderlijk samen met acht an dere verenigingen uit Midden-Hol- land, meegewerkt aan het eenacterfes- tival in de Garenspinnerij te Gouda. Dit festival wordt reeds enige jaren georganiseerd door het Amateur To neel Promotieplan. Dus beschikten de Waddinxveense verenigingen over drie eenacters die tot op heden slechts door weinig Waddinxveners zijn bekeken en gezamenlijk een leuk avondvullend jui>anastraui 24 showroom gc<; Tel 01727 13890 Fa« 01 Moderne bediening... een kwestie van hooguit een druk op de knop Rolluiken veroveren Nederland. In de landen om ons heen zijn rolluiken al langer ingeburgerd.' Maar Nederland is snel bezig z’n achterstand in te halen. Dit komt doordat de huidige rolluiken uitgenist kunnen worden met moderne 1 motoren en besturingen. Daarmee is het bezwaar van het met de hand optrekken en neerlaten van de vaak zware rollui ken weggenomen. Het elektrisch bedie nen van rolluiken kan op vele manieren gebeuren. Met een eenvoudige druk knop. waardoor de rolluiken zich zacht zoemend in beweging zetten, of geavan ceerder: met behulp van een digitale lij- schakelklok of afstandsbesturing. WADDINXVEEN - Met veel enthou siasme en enorme inzet hebben ruim 55 jeugdleden van de Waddinxveense badmintonclub Florida in sporthal ”de Sniep” gestreden om de prijzen bij de jeugdclubkampioenschappen ’’singles”. De tribunes aan de Sniep- weg waren goed gevuld met ouders en vrienden. Bij de mini’s, waar jongens en meisjes tegen elkaar speelden, werden de prij zen na veel strijd als volgt verdeeld: 1. Karsten v.d. Vlist, 2. Maurice Koster en 3. Henriette v.d. Groep. Bij de B-meisjes (10-13 jaar) ging de eerste prijs naar Maaike v.d. Wey, die in 2 sets won van Wendy Hoogerbrug. Derde in deze groep is Esther Passchier geworden. Fabian van Minnen nam de eerste prijs mee naar huis bij de B-jongens na in een moeilijke twee-setter gewonnen te hebben van Roel Kalkman en de derde prijs ging naar Patrick van Esseveld. 7-Bij de A-meisjes (13-18 jar) won voor het tweede achtereenvolgende jaar Debbie Pietjouw de wisselbeker na in de finale gewonnen te hebben van Sha ron den Adel. Bij de A-jongens mocht Remon van Gemeren de wisselbeker definitief be houden omdat hij voor het derde ach tereenvolgende jaar kampioen werd in deze klasse, na vrij gemakkelijk te heb ben gewonnen van Dennis Steenland. Alle deelnemers kregen nog een herin- neringsvaantje, beschikbaar gesteld door Bruna Jongejan uit Boskoop, waarna iedereen moe maar voldaan naar huis ging. Rolluiken weren niet alleen de zon... Van den Berg - rolluikenspecialist heeft al die moderne techniek in huis en toont u graag de toegevoegde waarde in rol luiken. De heer Philippo van \an den Berg - rolluiken: ’’Steeds meer mensen zien een rolluik niet alleen als schild om doel treffend de zon te weren. Rolluiken zijn ook uiterst doeltreffend tegen inbraak en vandalisme. Bovendien zijn ze ener giebesparend en geluidswerend. Wie langs een drukke weg of spoorbaan woont, zou zeker vanwege de geluidsi solatie rolluiken moeten overwegen. Datzelfdegeldt voor mensen met wissel- diensicn, die vaak overdag moeten sla pen. Rolluiken garanderen niet alleen volledige rust, maar ook volledige duis ternis” programma vormen. ”Een leuk initiatief om ons met elkaar en eikaars voorstellingen in contact te brengen in onze eigen woonplaats, bij ons eigen publiek”, aldus de organisa toren. Voorts ligt nog vers in het geheugen de speech van P. Hermens (voorzitter van het Kreaterbestuur) welke hij hield ter gelegenheid van de officiële opening van het gebouw aan de Kerkstraat en dan vooral zijn opmerking dat het to neel ten opzichte van de overige cultu rele activiteiten tot op heden slechts een zeer klein onderdeel vormt. Vandaar dat Kreater voor 100% achter dit initiatief staat en gaarne haar ac commodatie voor dit doel ter beschik king stelt. Dus voldoende redenen om deze een- acteravond te organiseren in het cen trum voor kunstzinnige vorming Krea ter. Naar verwachting zullen velen wil len komen kijken naar de prestaties van de drie deelnemende clubs en zal het de onderlinge samenwerking ver der intensiveren. eenacteravond Elly Verkerk, Adrie Nieuwerf, Ans Huyzer, Jaap de Jong en Cor Verkerk bijten de spits af met deze enige eenac ter. Door deze vorm zijn de lessen een soort instuif geworden, als men zin of de gelegenheid heeft kan men aan de lessen deelnemen. Voor de mensen die verzekerd van een plaats willen zijn houdt Nicole Kok zonder verdere ver plichtingen een deelnemerslijst bij. Ie dereen is in principe welkom, maar vol is vol. Dus indien men van plan is om een keer mee te doen van te voren even bellen of er plaats is. Naast het lesgeven in aerobic-fitness en Callanetics is de Waddinxveense in het zwembad ”de Sniep” als zwemonder wijzeres werkzaam, waarbij ze iedere woensdagochtend van 9.45 tot 10.15 uur en van 10.30 tot 11.00 uur aquaro bic geeft. Hieraan kan iedereen die op dat moment in het zwembad aanwezig is gratis deelnemen. Bij Callanetics traint men alle spieren in het lichaam. Vooral de dieper gele gen spieren komen aan bod (bijvoor beeld bekken en bodemspieren). Er wordt spierversterkend en lenigma- kend getraind. Callanetics is figuurvor- mend en niet conditiegericht. Bij aerobic/fitness wordt sterk condi tiegericht getraind, de spieren worden minder intensief belast dan bij Callane tics. De hartspier vormt hierop een uit zondering. Zowel rek- en strekoefenin gen als spring- en huppeloefeningen worden hierbij gebruikt. Voor beide vormen gebruikt Nicole Kok elastieken (Dyna-bands) om de oefeningen te verzwaren. De opkomst bij deze verkiezingen ligt altijd bijzonder laag. De landbouw heeft wel een herkenbaar belang bij een goed polderbestuur, dat verant woordelijk is voor de waterstand en de waterkwaliteit in ’’Rijnland”. In de sterk gegroeide stedelijke gebieden leeft de invloed die men als huiseige- naar/grondbezitter kan uitoefenen op de samenstelling van het Bestuur van het Hoogheemraadschap veel minder. Hans van de Kasteele vindt dit jammer. Immers de betrokken burgers betalen honderden guldens per jaar aan polder lasten, terwijl zij niet of onvoldoende weten wat er met hun geld gebeurt en hoe daarover wordt besloten. WADDINXVEEN - Zondag zal RTW-radio een exclusief interview uit zenden met de Nederlandstalige band The Scene. The Scene, een band die alle nummers in het Nederlands zingt, werd vooral bekend met het nummer ’’Blauw”. Het interview met deze band zal te be luisteren zijn in het jongerenpro gramma Trendy. Daarnaast zal Trendy het hebben over huiswerkbegeleiding, de jongeren organisatie van de VVD, oftewel de JOVD, en ook zal een ac tuele gast aan de tand gevoeld worden. Trendy is te horen op 105.8 FM, zon dagavond van acht tot negen. MEDlSCHEai.„„en en 1 JEHOVAH’S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Trooststraat 4: 10.00 uur openbare toespraak 11.00 uur wachttorenbespreking Nicole Kok is sinds 1983 rijksgediplo- meerd sportleidster CIOS (Centraal Instituut Opleiding Sportleraren) te Overveen. Ze is bevoegd in het lesge ven van alle takken van sport. Tijdens haar opleiding heeft ze zich in scher men, aerobicjazzballet, judo, turnen en sport recreatie gespecialiseerd. Tevens behaalde ze het diploma sport- masseuse en -verzorgster. Door bij- scholingscursussen die via het CIOS worden georganiseerd is Nicole Kok momenteel ook bevoegd in het lesge ven van Callanetics. Vanaf 1982 is ze in de Waddinxveense gemeentezalen actief met Aerobics. Na jaren zoeken van een lokatie waar ze haar cursisten meer service kon bieden in de vorm van de mogelijkheid om wat na het sporten te drinken en wat na te kunnen praten heeft ze voor dit seizoen 1991 en 1992 gevonden in dansschool Van der Lubbe. Deze uitstekend geoutilleerde dans school heft naast comfortabele zitjes en een bar ook spiegelwanden, waardoor de cursisten zichzelf kunnen zien en hun houding kunnen corrigeren. Op de donderdagavond geeft Nicole Kok hier les van 19.30-20.35 uur Calla netics en van 20.20-21.25 uur, afwisse lend de ene week aerobic-fitness, de andere week Callenetics. Op de maandagochtend geeft ze in sporthal De Duikelaar/Het Zuidhonk van 9.30-10.30 uur Callanetics-les. ”De reden dat ik hier geen aerobic-fitness geeft is dat hier de ondergrond een be tonnen vloer is. Aangezien bij aerobic/ fitness ook springoefeningen voorko men is dit zeer schadelijk voor de rug en benen met name de enkels en knieën”, aldus Nicole Kok. "Het komt helaas nog maar al te vaak voor dat doordat het sportlesgeven nog een vrij beroep is, degene die lesgeeft niet zo nauw neemt met de vloer waarop wordt gesport waardoor het sporten eerder on- dan gezond voor het ker over het voetlicht te krijgen. Hij vindt het in elk geval belangrijk als ook de burgers in de stedelijke gebieden de kans om eens in de zes jaar hun stem te’ laten horen op 13 november grijpen. Ir. Van de Kasteele heeft zich dan ook voorgenomen om naast de voor de hand liggende taak om samen met de andere Hoofdingelanden te zorgen voor ’’droge voeten en schoon water” in onze provincie, vooral zorg te gaan dragen voor een veel betere communi catie tussen het Hoogheemraadschap en haar ’’ingelanden”. Hans van de Kasteele vindt dit des te meer noodzakelijk omdat er op het bordje van "Rijnland” en andere pol derbesturen steeds vaker milieu-vraag- stukken komen te liggen. Zeker op dit terrein is het belang van de stadsbewo ners en bewoners van verstedelijkte dorpen (zoals Waddinxveen) in onze streken veel duidelijker te maken, vindt ir. Van de Kasteele. Hij neemt zich dan ook voor om, als hij verkozen wordt op 13 november, direct aan de slag te gaan om de activiteiten van het Hoogheemraadschap duidelij- Diverse sleutels; diverse portemon- nees/portefeuilles met geld en/of be scheiden; pakje sigaretten met aanste ker; gouden schakelarmband; meisjes horloge (zwart bandje, wit kastje, ge werkte wijzerplaat); gouden ketting met diamant; diverse bank- en giropas- sen; goudkleurige vlinderbroche; bankbiljet 50,-; groene kanarie; gou den dameshorloge met diamantjes; blauw/paars/rode rugzak met school spullen; wieldop Mazda; toilettas met inhoud; gouden oorbel met parel. Centraal staat het thema: Wat is thea ter? Iemand die zijn kunstjes vertoont tussen de schuifdeuren? Of hoort het alleen maar thuis op het grote toneel, voor een volle zaal? En: Spelen wij niet allemaal een rol? Schuilt er niet in ons allemaal een manisch-maniakaal, nar- cistisch-eromaan, exhibitionistisch, schizofreen type? Wat is er op tegen dat leuk te vinden? Voor de regie tekent Koos Schinkel. Vervolgens speelt Spin het spel ”De Overledene” van R. de Obaldia. Siepie van Exter en Erna Hermans zullen ge tweeën deze mooie eenacter opvoeren. Twee vrouwen, dagelijkse ontmoetin gen. Er wordt heel wat afgekletst, en er wordt heel wat afgevochten. Het ge heel werd geregisseerd door René Ro za. Toi-Toi sluit de avond af met de eenac ter ”De Woesteling” van Anton Tsje- chov in de vertaling van Godfried Bo mans. Julia Roos, Bert Klijn en Michel Boere zullen met plezier dit lichtvoerige stuk spelen. Tsjechov spelen is dankbaar spelen. Hij laat de gewone mensen in hun da gelijkse belevenissen zien, zonder daar een oordeel over te vellen. Dat laat hij aan de toeschouwers over. De woeste ling is een prachtige eenacter, die tot de nodige hilariteit aanleiding zal geven. De regie is in handen van Joke Hen driks. Boskoop opend na tel afspraak) Dg g 06 52703468 727 16553 WADDINXVEEN - Het publiek heeft enthousiast de kennismaking met de vernieuwde Dorpstraat, waar door de gemeente een winkelerf is aangelegd als onderdeel van een 30 km-gebied, vernieuwd. Ook het autoverkeer weet wat het is om door de Dorpstraat te rijden. Zowel de kruisingen bij de Kerkweg-West als bij de Onderweg/Ieplaan (zie foto) zijn verfraaid en verle vendigd. Er zijn daar vriendelijke oplossingen gecreëerd om het autoverkeer met lagere snelheden te laten rijden. (Foto: Sjaak Noteboom). i

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 5