Verkeersactie W’veense actief voor Stichting Na Schooltijd Kamermuziek in raadzaal Intocht van Sinterklaas ONTDEK Jeugdtheater in Kreater Groensvoorde Sint in Waddinxveen mhbö Bewoners willen maatregelen Bruidsshow in Gouda Schaatsen op Uithof TOOS-jazz op Haagse Demogyjada D’66 bijeen Optreden Raphael Kwartet Philipse steviger aan kop Bridge drive met 1.450,- Dievegge Sponsor- wedstrijd bij TOOS WS’ HARWA Mi I Programma s Pagina 13 4 Het nieuwste, het beste, het mooist, het opvallendste. Dat alles is bij Harwa. Maar dat spreekt natuurlijk voor zich. Loop eens vrijblijvend binnen. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fat soen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. I VLOERBEDEKKING, GORDIJNEN EN SLAAPCOMFORT Groensvoorde 12 - Waddinxveen Telefoon 01828-16119 WADDINXVEEN - Bewoners van de Groensvoorde in Waddinxveen hebben zich verenigd om de verkeersoverlast in hun straat aan te pakken. Veel te hard rijdende auto’s rijdende auto’s en motoren veroorzaken ge- WADDINXVEEN - Zoals aangekondigd wordt donderdagavond 21 no vember om half negen in de raadzaal van Waddinxveense gemeentehuis. Het Raphael Kwartet speelt dan werken van Haydn, Grieg en Shostako vich. De toegangsprijs bedraagt 11,25 per persoon. CJP-houders en 65- plussers betalen 8,50. R.V. de Lange Kievitdreef 65 Noteboom). -sBN F i J - L 1 - vaarlijke situaties en geluidshinder. de Groensvoorde Burgemeester C. M. van der Linden verwelkomde Sint Nicolaas bij zijn aankomst in Waddinxveen. Foto: Sjaak over de politie bekend een portemon- De TOOS-demonstratiegroep jazz zal Het jeugdtheater Flierevogel van Mare Nota en Simone Henken. Het RapHkël-kwartet. nomen uit het Bleuland Ziekenhuis in Gouda. WADDINXVEEN - Sint Nicolaas is weer in Waddinxveen. Zaterdagmor gen zette hij op de Nesse vaste voet aan de wal in een koud Gouwedorp. Er wa ren ondanks het koude weer, heel veel kinderen naar het Brugcentrum geko men. De Spaanse kindervriend, die getuige Goedheiligman maakte met iedereen een praatje. De aankomst van Sint Nicolaas, die la ter op de dag een rondgang langs zeven winkelcentra maakte, betekende ook het begin van de jaarlijkse Sint Nico- laasactie van de Waddinxveense mid- denstandsvereniging hoe een mens zich ook zonder taal ver staanbaar kan maken. Als eerste werk staat op het pro gramma het strijkkwartet in G gr.t. op. 76 nr. 1 Hob III 75 van Joseph Haydn (1732-1809). Haydn wordt beschouwd als de grondlegger van het genre strijk kwartet. Niet alleen was hij de grondlegger van De Stichting Na Schooltijd is het enige niet-commerciële huiswerk instituut in Gouda en omgeving. De stichting startte haar activiteiten in de herfst van het jaar 1987 op de zolderverdieping van ’t Brandpunt, Turfmarkt 58. De initiatiefnemers, de heer B. Ver donk en mevrouw G. v.d. Toorn-Bu- walda, zagen dat steeds meer jongeren GOUDA/WADDINXVEEN - Aan het Jaagpad 13 in Gouda verricht mevrouw drs. M.N. Schenk (orthopedagoge en landelijk bekend op het gebied van remedial teaching) vrijdagmiddag 22 november om twee uur door het planten van een boom de officiële opening van de "Stichting Na Schooltijd" (SNS, huiswerkbelegciding, remedial teaching), waaraan de Waddinxveense mevrouw G. v.d. Toorn - Buwalda (tel. 01828 - 14190) is verbonden. Na de opening is er tot 17.00 uur een receptie. de kade werden in het gedrang haast in de Gouwe geduwd. Mijn vraag is of er eerst ongelukken moeten gebeuren voor het organisatie comité maatregelen neemt!!! Dit is niet het eerste jaar dat dit boven staande gebeurd is en elk jaar hoop ik dat het comité leert van zijn fouten, maar elk jaar komen er honderden kin deren weer bedrogen uit. Sint-Nicolaas is toch een feest voor kin deren en niet alleen voor de Midden stand van Waddinxveen. Ik hoop met deze brief het organisatiecomité eens wakker te kunnen schudden, zodat zij eindelijk eens een kindvriendelijke in tocht willen organiseren. Dit houdt volgens mij het volgende in: De intocht van Sint-Nicolaas aanpas sen aan de landelijke acties. De organisatie rondom de Nesse ver beteren. Het politieapparaat meer instructies geven, zodat er geen ongelukken kun nen gebeuren en alle kinderen van de intocht van Sint-Nicolaas kunnen ge nieten. en muziekkeuze. Dat leeftijd daarbij geen enkele rol speelt, kan iedereen weer met eigen ogen aanschouwen in J Den Haag. Kaarten a 15,- voor dit jazzdansspektakel zijn alleen verkrijg- baar bij het KNGB (tel. 05765-2131). het strijkkwartet, Haydn zelf bracht in slechts één generatie tijd dit genre tot op een hoog ontwikkeld niveau. Zijn opus 76 dateert uit zijn late periode en is een demonstratie van dat hoge ni veau. Mozart bewonderde Haydn’s strijk kwartetten zo zeer dat hij een cyclus strijkkwartetten naar hem vernoemde, de zogenaamde "Haydn kwartetten”. Als tweede werk staat geprogram meerd het strijkkwartet nr. 9 in ES gr.t. op. 117 van Dmitri Shostakovich (1906- 1975). Shostakovich is een componist die de laatste tijd volop in de belang stelling staat. In het communistische Rusland stond het werk van Shostakovich onder strenge staatscensuur. Dit leverde Shostoakovich enkele reprimandes op. Ogenschijnlijk voegde Shostakovich zich naar de heersende normen. Uit zijn memoires blijkt echter dat hij zich niet bij die censuur wilde neerleggen. Onder de toplaag van zijn muziek, die aan de staatscensuur voldeed, wist hij een ondertoon te creëren die aan zijn eigen normen beantwoordde. Zijn strijkkwartetten staan bekend als mu ziek die tot de uiterste essentie is terug gebracht. Juist die soberheid geeft deze muziek een bijzondere dramatiek. Met Edward Grieg (1843-1907) wordt dit concert besloten. Het strijkkwartet in F gr.t. op. posth. is het enige strijk kwartet dat Grieg schreef. Dit kwartet is zelden te horen in de concertzaal. Met zijn lyrische karakter neemt dit kwartet een aparte plaats in onder de kwartetlitcratuur. om 13.00 uur afgelopen zijn.Tijdens de wedstrijd zal de demonstratie groep van de Jazz-afdeling van TOOS een wen. De toegang is gratis voor degenen die een sponsorbewijs kunnen laten zien, voor iedereen die dit niet kan laten zien kost het een gulden om te komen kij ken. Voorts vragen zij aandacht voor de kruising Beethovenlaan/Groensvoor- de. Nadat fietsers, waaronder veel scholieren eerst de Groensvoorde moesten overwinnen, met voorbij ra zende auto’s en motoren, is deze krui sing een volgend gevaarlijk obstakel in Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 20 november 1991 WADDINXVEEN - In het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater aan de Kerkstraat in Waddinxveen is zondagmiddag 24 november om twee uur te zien de jeugdtheatervoorstelling Flierevogel van Mare Nota en Simone Henken. De toegangsprijs bedraagt vijf gulden. ”Wat komt er uit het ei van Moeder Kloek? Ze heeft geen idee. Al heel lang zit ze op een raar ei. Alle witte en bruine eieren zijn al uitgekomen, mgar dit ei wil niet. Óp een dag komt er een rondtrekkende Flierefluiter langs. Moeder Kloek vindt dat zo leuk dat ze een rondje wil vliegen. Ze geeft het ei aan de Flierefluiter in bewaring. Maar als ze terugkomt.”. Kwaliteit en variëteit zijn de sleutelbe grippen bij het aanbod van kinderthea ter van Kreater. Na de succesvolle start van het seizoen met poppentheater Thije met "Ijsbeer” (naar het boek ”Een ijsbeer in de tropen”) is het nu de beurt aan het danstheater van Mare Nota en Simone Henken om de voor stellingenserie te continueren. Zij doen dat met een voorstelling waar de pers over schreef: ’’Dromerige schoonheid in eierdans” (NRC Kunst 26-1-90), "Met behulp van een aantal rekwisieten (een houten pinguin, een paar papegaaivormige pantoffels) laat Flierevogel zien, dat ballet echt leuk kan zijn”. Flierevogel vertelt het verhaal van moeder Kloek, die al heel lang op een raar ei zit te broeden, waar niks uit komt. Zij krijgt daarbij hulp van een passerende Flierefluiter die een geheel eigen kijk op het broeden blijkt te heb ben. Als het ei eindelijk uitkomt vindt moeder Kloek het maar een rare vogel. De dansen in de voorstelling gaan uit van diverse speelgoedobjecten. Het to neelbeeld is sober; het nest van moeder Kloek als centrale plaats waaromheen alles zich afspeelt. Moeder Kloek ver telt het verhaal, terwijl de Flierefluiter middels dans en beweging laat zien, de dans "Road to heil” op muziek van Chris Rea laten zien. Voor de uit circa 15 dames bestaande groep, die ruim 2 uur per week trainen, is het niet de eer ste keer dat ze aan de Landelijke De- mogyjada deelnemen. Ook de afgelo pen twee jaar is de jazzgroep geselec teerd om deel te nemen. De uitnodi ging om deel te nemen is dan ook de be kroning voor het jazzdansseizoen. WADDINXVEEN - Zondagmiddag 24 november om 13.30 uur start in het Congresgebouw in Den Haag de 13e landelijke "Demogyjada". Demogy jada staat voor demonstratie jazz- gymnastiek en jazzdans. De TOOS-jazz-demo-groep (onder lei ding van Arienne Zwijnenburg) is daar aanwezig met het nummer van Chris Rea ’’Road to heil”. De Waddinxve- ners werden geselecteerd uit meer dan 800 groepen met ruim 10.1X10 dansers. Dit gebeurde tijdens de 22 regionale Demogyjada’s, die het afgelopen jaar werden gehouden. k Het resultaat is een toonaangevende h jazzdansselectie op basis van choreo- I grafie, originaliteit, uitvoering, kleding GOUDA - Donderdag 28 november houdt een 25-tal bedrijven voor de eer ste maal de bruidsbeurs in de Goudse Agnietenkapel. Vanaf 14.00 uur ’s mid dags tot 21.00 uur ’s avonds presente ren zich diverse ondernemingen aan toekomstige bruidsparen. Deze presentatie in de Agnietenkapel in Gouda op de Nieuwe Markt is gratis to9egankelijk en kan doorlopend be zocht worden. Naast diverse modeshows worden er ook video films gedraaid op een ver groot video-scherm. De presentatie zal bestaan uit: bruidsmode, zonnecen- trum, video en vakfotografie, catering en zaalverhuur, assurantieën, heren mode, kapper, drukwerk, banketbak ker, reisbureau, beddenspeciaalzaak, naaimachines, makelaar, bruidssui- kers, audio/video apparatuur, rotan meubelen, koetsen, woninginrichting, bloemist, felicitatiedienst. Tevens zal ook de gemeente Gouda medewerking verlenen. Door deze grote verscheidenheid van informatie zal de bruidsbeurs Agnie tenkapel een onmisbare informatie bron zijn voor alle toekomstige bruids paren. WADDINXVEEN - De afgelopen da gen zijn er weer door enkele schaatsen rijders van de schaatsclub De Gouwe Streek wedstrijden op de ijsbaan ”De Uithof” in Den Haag. Op zondagavond 3 november hebben Kees Landmeter en Bert Steenbergen allebei de 500 en de 1000 meter moeten rijden. Kees Landmeter reed de 500 meter in 52,20 sec. en op de 1000 meter haalde hij de tijd 1.44.08. Bert Steen bergen heeft helaas de 500 meter ge mist, maar heeft wel de 1000 meter ge reden, maar zijn tijd (1.46.00) is door een computerfout niet officieel geregi streerd. Op zondagmorgen 10 november heeft Eelco Hoedemaker 3 sprintafstanden, de 100, 300 en 500 meter, gereden. Hij wist op de 100 en op de 300 meter zijn persoonlijke records te verbreken. De 100 metertijd werd 12.10 sec en de 300 metertijd 29.80 sec. Op de 500 meter vind hij zijn tijd van 47.30 sec in verge lijking met de andere afstanden niet goed genoeg. De volgende week zullen Klaas de Re delijkheid, Marco de Knikker, Ronald Bunnik en Philip Kroes de 500 en 1000 meter rijden. Erik Nugteren rijdt dan de 1500 meter en Klaas de Knikker en Gerard van Dijk de 500 en 1500 meter. WADDINXVEEN - Volgende week maandag 25 november om 20.00 uur zal de afdeling Waddinxveen van D’66 de halfjaarlijkse algemene afdelingsver- gadering houden in de openbare Theo Thijssenschool aan de Kerkweg-Oost. Op de agenda staan onder andere het Werkplan en de begroting 1992, het jaarverslag en de ondersteuning van de fractie. Belangstellenden zijn van harte welkom. In de zomer van 1982 hebben vier aan voerders van strijkersgroepen uit ver schillende NOS radio-orkesten een kwartet gevormd onder de naam van de door hen bewonderde Italiaanse schil der, beeldhouwer, architect en archeo loog Raphael. Ronald Hoogeveen is concertmeester van het Radio Filharmonisch Orkest. Rami Koch bekleedt deze functie bij het Metropole Orkest. Zoltan Benyacs is solo-altist bij het Radio Kamerorkest en Henk Lambooy is solo-cellist bij het Radio Filharmonisch Orkest. Onafhankelijk van elkaar hadden ze reeds geruime tijd allerlei vormen van kamermuziek beoefend en zich onder scheiden bij solistische optredens. Reeds na enkele malen te hebben op getreden werd het Raphael Kwartet uitgenodigd voor concerten in Duits land, Oostenrijk, Zweden, Italië, Amerika en Canada. In april 1983 werden door de jury van het Festival voor Strijkkwartetten van de European Broadcasting Union vier onderscheidingen aan het Raphael Kwartet toegekend. Het Raphael Kwartet heeft verscheidene plaat- en cd opnamen gemaakt. 1; gebruikt worden om de trainingsfacili- teiten van de keurploeg nog verder te verbeteren. De wedstrijd begint om 10.00 uur en zal - jazz-demonstratie ge' beroep gedaan mee te werken aan een oplossing. Verder hebben zij hun zorg over de verkeersonveiligheid onder de aandacht gebracht bij alle fracties van politieke partijen die in de gemeente raad zijn vertegenwoordigd. Zij roepen ook diegenen op die woon achtig zijn in aangrenzende straten om te reageren. Als gebruiker van de Groensvoorde ondervinden ook zij het gevaarlijke karakter van de Groens voorde. Zij kunnen hun mening (het liefst schriftelijk) kenbaar maken bij M.G. Goedhart, Groensvoorde 132. Hij zegt: ’’Maatregelen zijn dringend gewenst, voor er ernstige ongevallen gebeuren”. ”Wij vinden de Groensvoorde een der mate gevaarlijke straat dat spoedige maatregelen zeer gewenst zijn. Auto’s en motoren rijden met zeer hoge snel heden over de Groensvoorde. Een snelheidscontrole in november en de cember 1990 heeft aangetoond dat meer dan de helft van de motorvoertui gen de snelheidslimiet overschrijdt”, zo laat hij namens de bewoners weten. Naast de geluidshinder die dit veroor zaakt, zijn de hoge snelheden volgens de bewoners onverantwoord gezien: - Het aantal kinderen dat woonachtig is op en speelt aan de Groensvoorde; - De hoeveelheid fietsers (vooral jeug digen aan het begin en einde van de schooltijden); - De in de wijk gelegen scholen, het winkelcentrum en een kerk met elk hun bestemmingsverkeer; - De gevaarlijke zijstraten Lindcn- gaarde en Berkengaarde; - De verkeersstroom afkomstig van de aan de Groensvoorde gelegen flats. WADDINXVEEN - In de interne competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV werd met de elfde ronde de eerste periode afgeslo ten. Door het verlies van zijn directe achtervolgers Hennink en Smitskamp wist Philipse zijn koppositie te verstevi gen. Met wit speelde hij tegen Kardol een Pirc in de voorhand zonder enig risico te nemen; tot een beslissing kwam het niet maar de afgebroken stand met een pion voorsprong biedt hem goede kan sen. Claassen-Hennink speelde een Spaanse partij, waarin Hennink het spaans benauwd kreeg. In het midden spel deed wit een schijn-offer i het cen trum dat door zwart niet goed werd op gevangen en op de langere termijn de winst voor wit betekende. Van Woudenberg-Smitskamp was in tegenstelling tot wat men gewend was van deze spelers, een laffe partij, waarin wit de langste adem bleek te hebben en de volle winst kon incasse ren. D.J. van Offeren-Besemer maak ten er een Italiaanse partiggOOO, waarin wit slechts uit de opening kwam. Na af ruil bleek hij enkele pionnen kwijt te zijn, dat was fnuikend en Besemer schoof zijn extra pionnetjes rustig naar de promotielijn, waarna wit kon opge ven. De nieuwkomers V.d. Heiden en De Vries draaien ook langzaam warm. Zij wonnen beiden overtuigend van res pectievelijk Ponsioen en Van Sandijk. Van der Heiden klom nu met 366 pun ten naar de 33e plaats en De Vries met 352 naar de 36e plaats. Muit-Reus gingen nog eens goed zitten voor het uitspelen van hun afgebroken partijwaarin Reus een kwaliteit voor stond maar Muit aanvallende compen satie had. Toen de partij dreigde vast te lopen in een remise-stelling, offerde Reus een pion wat beloond werd met een doorbraak en de uiteindelijke winst. De Niet-v.d. Bom werd een Siciliaanse partij, waarin wit voorzichtig speelde en zwart het initiatief greep door een opmars van pionnen in het centrum. Toen V.d. Bom even verslapte coun terde De Niet over de Koningsvleugel terug en wist zowaar in een ingewik kelde stelling mat of dame-winst te creëren, waarna zwart opgaf. De overige uitslagen waren: Muit-v.d. Starre en T. Goor-Brobbel afgebro ken. Van Oort-v.d. Hoek 1-0, Ritter- Wiersma 0-1De Bock-Stam 1-0, Bos- Prins 0-1 en Versluis-Brinkhorst, H.E. van Offeren-Kloet en Torenbeek-de Pater allen remise. De top-tien ziet er nu als volgt uit: Phi lipse 901, Hennink 745, Ellers 735, Reus 726, Jansen 706, Claassen 702, Smitskamp 687, Van Woudenberg 669, Kardol 657, deTriet 650, Stouten 609 en Van Oort 600.’ HUtsnoi; gri t Verhoeven, p--U— zijn toespraak een waterpololiefheber moet zijn, werd ontvangen door burge meester C.M. van der Linden. Werd op de boot de muziek verzorgd door de blaaskapel van Concordia, aan de wal traden de Cormula’s op. De Zwarte Pieten deelden naar hartelust pepernoten en kleurplaten uit. De Eindelijk na 5 jaar toch maar eens in de pen geklommen, omdat ik mij nu zor gen ga maken over de organisatietalen ten van het Sint-Nicolaascomite ’’Wad dinxveen”. Al jaren ben ik gedwongen door mijn kinderen van 7 en 5 jaar naar de intocht van Sint-Nicolaas te gaan. Zoals ook in voorgaande jaren waren wij weer ruim van te voren aanwezig en namen wij plaats achter het hek, vlakbij de plek waar al jaren de boot aankomt. Tot mijn verbazing gingen bij aan komst van de boot weer ouders en kin deren tussen het hek en de boot staan. Het gevolg was dat kinderen, die al een half uur netjes stonden te wachten, niets meer konden zien. Ik heb toen netjes aan de dienstdoende agenten ge vraagd of zij er voor konden zorgen dat deze ouders en hun kinderen op hun fouten konden worden gewezen. He laas had de rijkspolitie geen zin om te gen dit soort praktijken op te treden. Waar blijft de tijd dat agenten voor een rechtvaardige zaak opkomen? Als gevolg namen er steeds meer kin deren plaats tussen de kade en het hek. Ik heb toen in het gedrang angstaanja gende taferelen aanschouwd. Kinde ren, die balancrerden op de rand van LEZERS schrijven WADDINXVEEN - De bridge-drive, georganiseerd door de Lions Club Waddinxveen, is opnieuw succesvol ge weest. De avond werd gekenmerkt >1 door boeiende spellen en een ontspan- nen, gezellige sfeer. Ook de loterij in de pauze was een groot succes, mede door de hoofdprijs, een verrassingsdiner voor twee perso- nen, beschikbaar gesteld door Restau- rant Bibelot. De opbrengst, 1.450,-, gaat dit jaar, zoals aangekondigd, naar de actie "Sight First”, die wordt gehouden on- der het motto ’’Open uw ogen voor de blinden in de wereld”. De uitslagen dit j aar warengroep A1 mevr. Ebens-de heer Schutte; 2. heren Knijf-Anker; groep B: 1. heren Zwij gers-Vaandrager, 2. heren Akkerhuis- Hulshof; groep C: 1. dames Lodder- -2. heren Veenhuizen- Pruymboot# op school in de problemen kwamen. Door ruimte- en tijdgebrek binnen dat voortgezet onderwijs waren er weinig of geen opvangmogelijkheden. Heel vaak is niet het tekort aan intelli gentie, maar het gebrek aan studietech- niek, concentratie en zelfdiscipline de oorzaak van het falen van leerlingen in hun schoolloopbaan. S.N.S. schenkt aandacht aan deze problematiek, en leert leerlingen op de juiste manier om gaan met hun schoolwerk. Naast de oprichters van S.N.S. is een team van 10 enthousiaste medewekers - uit het onderwijs afkomstig- dagelijks paraat om kinderen te helpen bij hun studie. Die hulp is gericht op werken naar zelfstandigheidzodat een leerling na zes tot acht maanden de studie weer alleen aan kan. Inmiddels hebben al zo’n 200 leerlin gen geprofiteerd van de hulp van S.N.S. Eventuele leerstoornissen wor den door twee ervaren remedial teach- ters opgespoord en hanteerbaar ge maakt. Naast de Stichting Na Schooltijd is de Stichting Steunfonds S.N.S. in het le ven geroepen, die fondsen verzamelt om financiële bijstand te verlenen aan ouders voor wie de maandelijkse bij drage problemen oplevert. Begonnen aan de Turfmarkt bleek de zolder van het Brandpunt al gauw te klein. Door intern verbouwen trachtte men in de afgelopen jaren de toeloop te verwerken, en de hoeveelheid beschik bare plaatsen groeide uit tot 40. Ver dere uitbreiding was in dat gebouw niet mogelijk. Sinds september j.l. is S.N.S. gevestigd aan de Burgemeester Martenssingel 36Awaar uiteindelijk ongeveer 80 leerlingen geplaatst zullen kunnen wor den. Met de inzet van een aantal vrij willigers is namelijk de tweede verdie ping van de Julianaschool geschikt ge maakt voor gebruik. Een goede reden om a.s. vrijdag 22 no vember de nieuwe huisvesting officieel te openen. Voor ouders, docenten van het voortgezet onderwijs en andere be langstellenden de mogelijkheid eens een kijkje te nemen bij S.N.S. WADDINXVEEN/GOUDA - Een 33-jarige Waddinxveen heeft tegen over de politie bekend een portemon nee van een bezoeker te hebben wegge- I S.-o- de schoolroute. i Overigens zijn aan diverse scholen gevestigd, alsmede een kerk een winkelcentrum, ieder met ei- gen bestemmingsverkeer en allen be- i gaat bij een veiliger bereikbaarheid. Op het gemeentebestuur en de rijkspo litie is door de bewoners een dringend WADDINXVEEN - Zaterdag 23 no vember wordt voor de TOOS-keur- groep een sponsorwedstrijd georgani seerd in de sporthal ”de Sniep”. Deze wedstrijd geldt tevens als onderlinge wedstrijd voor de keurgroep. De turnsters en turners van TOOS zijn ruim een maand geleden begonnen met het werven van sponsors. Deze spon- sors dienen voor ieder punt dat de tum(st)er haalt op 23 november een bepaald bedrag te betalen Degene die voor het hoogste bedrag per punt gesponsord wordt, krijgt een extra prijs. Het bedrag dat via deze wedstrijden bijeen gebracht wordt, zal t

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 13