MARIJT voor bedrijven en particulieren... Rl i is onvoldoende” ’’Noodhulp alleen Oscar Balbuena: ’’Openhouden is ondenkbaar Marktmeester geraakt door werk van de Kerngroep RTW-RADIO Sint-actie Waddinxveen is geslaagd Voorrangs- regeling Apollolaan Randstad 4 heeft volop j werk Uil W rr Politiek ■v randstad uitzendbureau Persoonlijk I Structuren Armoede Kern Zorgvuldig r Hartverwarmend n UW RVS ADVISEUR WENST U PRETTIGE KERSTDAGEN EN EEN VOORSPOEDIG 1992 AUTO- POETS- CENTRALE J. SPEK Jan Dorrekenskade 43 2741 HT Waddinxveen telefoon (01828) 147 55 ilk WADDINXVEEN - Dat ontwikkelingssamenwerking móet, ook in de gemeente, is voor de Waddinxvener Jaap Hak een uitgemaakte zaak. Toch is dat in de politieke kring (SGP) waarin hij verkeert niet altijd zo geweest, weet hij zich te herinneren. Toen er indertijd binnen de fractie moest worden beslist over al dan niet deelname aan de Kerngroep Ont wikkelingssamenwerking Waddinxveen leverde dat een stevige discussie op. Was ontwikkelingssamenwerking niet een zaak van de overheid, werd er vanuit de kerken, met name de zending en het werelddiakonaat al niet meer dan genoeg gedaan? Wat zou dan de taak van de lokale burgerge- meente nog kunnen zijn? WADDINXVEEN - ”Of de inwoners van Waddinxveen meer of minder bewust «ijn dan anderen van wat er gebeurt in de Derde Wereld, weet ik niet zeker. Ik denk dat de Waddinxveners bewuster zijn. Maar ik weet wel, dat er veel goed werk wordt gedaan. Ik heb veel waardering voor de vrijwilligers van de Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Waddinx veen, die professioneel werk doen. De Kerngroep is op de goede weg en moet doorgaan. Doorgaan met geld inzamelen en steun geven aan kleine projecten, dat is het belangrijkste”. J Magazijnmedewerkers m/v Kashulp m/v 4 '«R fe Pagina 31 Woensdag 18 december 1991 Kinderen zetten Jan Meijer aan het denken 119916, dan twintig jaar werkzaam is. s 14 -T KSHSS» VRIJDAG 27 DECEMBER MAANDAG 30 DECEMBER WOENSDAG 18 DECEMBER MAANDAG 23 DECEMBER VRIJDAG 20 DECEMBER DINSDAG 31 DECEMBER ZATERD AG 21 DECEMBER DINSDAG 24 DECEMBER WOENSDAG 1 JANUARI WOENSDAG 25 DECEMBER ZOND AG 22 DECEMBER DONDERDAG 2 JANUARI DONDERDAG 26 DECEMBER 01.00 uur - Non Stop muziek. den komen brengen. Dat geval heeft me aan het denken gezet. haald. Dat betekent hoge prijzen e'n lage inkomend. Kapitaal voor kleine ondernemingen is duur en bijna niet te krijgen. 19.00-23.00 uur - Nederlands op z’n best. Presentatie: Frank Deurknop en Klaas Vaak. 20.00 uur - Da Capo. Presentatie: Jan Koorengevel. 21.00 uur - Non Stop Muziek. tie: Diederick Huizinga. 15.00 uur - RTW Aktueel. 17.00 uur - Sportuitslagen. Presentatie: Menno Jamming. 18.00 uur - Het Muziekcentrum. Pre sentatie: Peter Teunisse. 19.00 uur - Hitfront Danceable. Pre sentatie: Gert Voogd. 22.00 uur - De Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. 00.00 uur - Non Stop Muziek. 07.00 uur - Luuk van Dijk. 09.00 uur - Ron Menke. 12.00 uur - Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 14.00 uur - Diederick Huizinga. 16.00 uur - Gert Voogd. 18.00 uur - Ferry van Loon. 20.00 uur - Peter Teunisse. 22.00 uur - Non stop muziek. 02.00 uur - Non Stop Muziek. 09.00 uur - Kerstuitzending. Verzorgd door de Immanuelkerkgemeente. 12.00 uur - Non Stop Muziek. 13.00 uur - Gouden Kersturen. Presen tatie: Frank Deurknop Klaas Vaak, met vanaf 19.00 uur Nederlands op z'n best. 01.00 uur - Sluiting. 34855, 55938, 00.00 uur - Non Stop Muziek. 07.00 uur - Luuk van Dijk. 09.00 uur - Ron Menke. 12.00 uur - Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 14.00 uur - Diederick Huizinga. 16.00 uur - Gert Voogd. 18.00 uur - Ferry van Loon. 20.00 uur - Peter Teunisse. 22.00 uur - Non Stop Muziek. 00.00 uur - Muzikaal Vuurwerk. 01.00 uur - First Party of the Year 1992. Live Nieuwjaarsprogramma. 03.00 uur - Non Stop Muziek. programma voor jongeren. Presenta tie: Adrienne. 21.00 uur - XTRA. Presentatie: Luuk van Dijk Diederick Huizinga. 22.00 uur - De Avonduren. 00.00 uur - Non Stop Muziek. 07.00 uur - Luuk van Dijk. 09.00 uur - Ron Menke. 12.00 uur - Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 14.00 uur - Diederick Huizinga. 16.00 uur - Gert Voogd. 18.00 uur - Ferry van Loon. 20.00 uur - eter Teunisse. 22.00 uur - Non Stop Muziek. «s«ssss» V 00.00 uur - Non Stop muziek. 07.00 uur - Luuk van Dijk. 09.00 uur - Ron Menke. 12.00 uur - Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 14.00 uur - Diederick Huizinga. 16.00 uur - Gert Voogd. 18.00 uur - Ferry van Loon. 20.00 uur - Da Capo. Presentatie: Jan Koorengevel. 21.00 uur - RTW-Aktueel. Toch denkt Jan Meijer, die al 23 jaar in Waddinxveen woont en 8 jaar gemeen- tebode is na een dienstverband bij de Posterijen, dat aan ontwikkelingssa menwerking geen eind zal omen. ”Er zullen altijd wel mensen blijven, die het slechter hebben dan wijDat heeft ook met politiek te maken. Het is heus niet alleen de schuld van de mensen zelf, dat ze in de armoe zitten. Het is in die landen vaak oneerlijk verdeeld”. X ia <le FM-band 87.9 (kabel) en 105.8 (ether). Staringlaan 2. postbus 330. 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. Informatie bij Ina Kooien, tel. 01828-30 233, Waddinxveen, Nesse 34a. Wilhelminakade 58 Waddinxveen - 01828-18468 Geopend: ma. t/m vrij. 8.30-17.30 uur De bezitters van de prijswinnende loten kunnen contact opnemen met penningmeester D. Sonneveld van de KNOV-afdeling Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 5, Wad dinxveen, tel. 01828-13061. 16.00 uur - RTW Sportcafe. Presenta tie. 18.00 uur - Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 20.00 uur - Trendy Jongerenmagazine. Presentatie: Natascha. 21.00 uur - XTRA. Presentie: Luuk van Dijk Diederick Huizinga. 22.00 uur - De Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. 24.00 uur: Sluiting. De cholera-epidemie is nu gelukkig bijna uitgewoed. Dat kunnen we niet zeggen van de golf van aanslagen door de beweging ’’Lichtend Pad". Die heeft het nu ook gemunt op mensen die zich inzetten om de omstandigheden van de arme bevolking te verbeteren. Ook wij zijn dus doelwit”. "Daarom vind ik ook, dat er geld naar projecten moet en niet naar regerin gen. Geld moet ook niet gebruikt wor den als middel om te zeggen: je moet het zo en zo doen. En aan de andere kant moeten wij ook niet zeggen: Kijk eens hoe goed we zijn, we hebben dat of dat voor die arme mensen gedaan. Er zijn ook mensen, die zeggen: je kan beter geld stoppen in dat of dat land, of wat je nu hoort, Oost-Europa, want dan kunnen we er ook nog wat aan ver dienen. Ik vind dat je aan de armoede Directe betrokkenheid is in de visie van Jaap Hak de kracht van de Kerngroep. ’’Directe betrokkenheid, dat persoon lijk contact is erg belangrijk. Als men als burgers van Waddinxveen via het werk van de Kerngroep kan kennisma ken met het leven van alledag van men sen zoals wij in Toma, in Lima, gaat het vage begrip ontwikkelingssamenwer king leven voor ons Waddinxveners. Het versterkt de band. De mensen in Lima voelen ook die band, dat is be langrijk, dat geeft steun. Voorlopig dan ook nog maar doorgaan”. 00.00 uur - Non Stop Muziek. 07.00 uur - Luuk van Dijk. 09.00 uur - Ron Menke. 12.00 uur - Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 14.00 uur - Diederick Huizinga. 16.00 uur - Gert Voogd. 18.00 uur - Ferry van Loon. 19.00 uur - Kerkuitzending verzorgd door de Centraal Hervormde Ge meente met om 19.00 uur een kinder programma, om 19.30 uur de kerk dienst met ds. H. Schipaanboord en om 21.00 uur een gospelprogramma. 22.00 uur - Non Stop Muziek. en verdrukking, waar rijk heerst over arm zullen structuren moeten verande ren. Daar zal Gerechtigheid een plaats moeten krijgen, een Bijbelse op dracht”. enorm. En dit ondanks het feit dat de mensen al het mogelijk proberen om hun situatie te verbeteren. Het pijn lijke is dat een belangrijk deel van de oorzaken buiten henzelf ligt. Een aantal voorgaande regeringen, al dan niet goedwillend, heeft grote be dragen geleend. Dat geld is maar voor een klein deel ten bate van het volk ge komen. De schuld bedraagt nu 40 mil jard gulden. Om renté en aflossing te kunnen beta len heeft de huidige regering de broe kriem van de bevolking extra aange- ZONDAG 29 DECEMBER 00.00 uur - In ’t Holst. Presentatie: Ferry van Loon. 02.0Ó uur - Non Stop Muziek. 08.00 uur - Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur - Kerkuitzending. Uitzending verzorgd door Rooms Katholieke Kerk. 12.15uur-RTWKlassiek. Presentatie: Ben Evertse. 14.00 uur - Vakantiemagazine. Presen tatie: Kate Goudriaan. 15.00 uur - De Komische Noot. Presen tatie: Kate Goudriaan. 16.00 uur - RTW Sportcafé. 18.00 uur - Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 20.0Ó uur - Trendy. Een informatief naar grote groepen mensen. Tenslotte is er ook het verschil tussen het in han den nemen van je eigen lot en maar moeten afwachten. We zien om ons heen wat er allemaal nog gedaan moet worden. We weten dat ons werk vruch ten afwerpt voor grote groepen men sen. Dat dwingt ons ertoe ons volledig in te blijven zetten. Ophouden is on denkbaar”. ”Als er binnen onze partij over de noodzaak van internationale hulp wordt gesproken, dan staan daarbij twee Bijbelse kernwoorden centraal”, aldus Jaap Hak. ’’Barmhartigheid en Gerechtigheid. Denken wij aan Barm hartigheid dan zal het vooral gaan om directe hulp, noodhulp aan slachtoffers van hongersnood, vluchtelingen en die verdienen sowieso onze steun. Maar het is duidelijk dat ze het met noodhulp alleen niet redden. In samenlevingen waar honger heerst, armoede, onrecht Jan Meijer (43 jaar) is hoofdbode van de gemeente Waddinxveen, verant woordelijk voor de ’’huishouding” in het gemeentehuis en hij treedt weke lijks op als marktmeester. Hij maakt de Toma-Limagroep van nabij mee, om dat de groep in het gemeentehuis mag vergaderen. En zijn waardering voor dat werk is alleen maar gegroeid. ’’Eerst wist ik er niet zo veel van af”, zegt hij. ’’Maar op een gegeven mo ment gebeurde er iets, dat diepe indruk heeft gemaakt. Op een dag stonden twee kinderen van een jaar of acht voor mijn deur met een spaarpotje. Ze wil den geld hebben voor de Kerngroep. Op school hadden ze gehoord van die groep en de Derde Wereld, er zal op hun school wel een speciale les zijn ge weest”. ”Die kinderen gingen spontaan geld ophalen. Ik dacht: dat kan zo maar niet, ze hebben vast geen vergunning. Ik heb wel geld in het busje gedaan, maar ik heb die kinderen gezegddat ze moesten ophouden. Daarna heb ik ie mand van de Kerngroep gebeld om te zeggen, dat die kinderen het busje zou- ZATERDAG 28 DECEMBER 00.00 uur - Dag week, Hallo weekend. Presentatie: Peter Teunisse. 01.00 uur - Non Stop muziek. 07.00 uur - Stekker uit je wekker. Pre sentatie: Gert Voogd. 09.00 uur - Ochtendmagazine. Presen tatie: Ferry van Loon. 11.00 uur - Hitherinneringen. Samen stelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur - Huis op je radio. Presenta tie: Diederick Huizinga. 15.00 uur - RTW-Aktueel. 17.00 uur - Sportuitslagen. Presentatie: Menno Jamming. 18.00 uur - Het Muziekcentrum. Pre sentatie: Peter Teunisse. 19.00 uur - Hitfront Danceable. Pre sentatie: Gert Voogd. 22.00 uur - De Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. Een simpel incident, waardoor de Derde Wereld ook voor Jan Meijer dichterbij is gekomen. ”Als ik aan de Derde Wereld dacht - en nog hoor - zie ik armoe. En onrecht. Het zijn geen leuke beelden, die ik te zien krijg. Ik geloof best, dat die mensen daar soms gelukkig kunnen zijn. Je ziet ook, dat ze blij zijn met wat ze krijgen. Meer het beeld van armoe overheerst”. ”Je ziet dagelijks de armoede via de te- levisie-beelden. Het is normaal, dat je het ziet, maar wat je ziet is niet nor maal. ”Je kan er ook niet te lang bij blijven stilstaan, want je kan er toch niet direct iets aan doen. Geld geven voor projecten en af en toe bij acties als in een land de nood heel erg is, meer niet. Ik denk dat geld inzamelen een belangrijke rol zal blijven spelen”. ”De manier waarop de Kerngroep het met het geld doet, vind ik goed. Wat ze verder doen, weet ik niet zo goed. Ik Een groothandel in Waddinxveen zoekt gemotiveerde medewerkers voor het verzamelen van orders. U gaat werken in een modem bedrijf met leuke collega's. Goede verdiensten en reiskostenvergoeding is mogelijk. Heeft u groene vingers, dan hebben wij een leuke opdracht voor u bij een bedrijf in Zevenhuizen. U gaat bloemen plukken en gereed maken voor de veiling. Deze opdracht is voor lange tijd. 00.00 uur - In het Holst. Presentatie: Ferry van Loon. 02.0Ó uur - Non Stop Muziek. 08.00 uur - Non Stop Gospel Mix 09.00 uur - Kerkuitzending. 12.00 uur - RTW Klassiek. Henk Laan. 14.00 uur - Vakantiemagazine. Presen tatie: Kate Goudriaan. 15.00 uur - De Komische Noot. Presen tatie: Kate Goudriaan. "De kern van ons werk bestaat uit ver sterking van de weerbaarheid van arme bevolkingsgroepen. Dat doen we on der andere door bevordering van de in terne organisatie van groepen met zelf bestuur, in overleg met deze groepen zelf. Daardoor kunnen zij beter opko men voor hun belangen. Zoals jullie weten heeft dit al resultaten opgele verd. Verder verlenen we technische en ad ministratieve bijstand waar men dit no dig vindt, onder andere in de vorm van opleidingen. Wanneer we daarvoor de benodigde middelen hebben gevon den, geven we ook financiële onder steuning, niet in de vorm van giften, maar van leningen. Het voortbestaan van ondernemingen kan daarvan af hangen”. Op het eerste gezicht lijkt het mis schien te gaan om kleine effecten. Maar het gaat wel om verschillen als wel of geen werk, goed of slecht voed sel en drinkwater, wel of geen riolering en elektriciteit. En er is een uitstraling Jaap Hak zat jarenlang als SGP’er in de schaduwfractie van de PCW en was van daaruit lid van de Kerngroep Torna-Li ma. Voor het Reformatorisch Dagblad heeft hij geruime tijd het correspon dentschap in Waddinxveen verzorgd. Hij is lid van de Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland en kerkt in het kerkgebouw aan de Mercuriusweg. Het gesprek vindt plaats in het fraaie kantoor van Houthandel Houtex qan de Willem de Zwijgerlaan, waar Jaap Hak, thans procuratiehouder, al meer zie die mensen vergaderen en ik zie ze geld inzamelen. En ik heb er het volste vertrouwen in, dat het geld goed te recht komt. Dat vind ik erg belangrijk. En geld sturen naar projecten alleen is niet voldoende, er moet ook begelei ding zijn. Als ik dan hoor, dat een pro ject als in Torna zelfstandig kan draai en. dan heeft de Kerngroep het volgens mij goed gedaan”. van andere mensen nooit mag verdie nen”. ”De Kerngroep moet doorgaan, samen met de gemeente. Waddinxveen is vol gens mij een voorbeeld voor heel veel andere gemeenten. Veel meer gemeen ten zouden dat moeten doen. Ik zeg: het geven van geld moet vrijwillig blij ven het mag geen verplichting worden. Een collecte is dus goed. Aan de an dere kant worden we als inwoners van Waddinxveen met z'n allen verplicht door de gemeentelijke subsidie. Stop pen ermee mag volgens mij niet: wie A zegt, moet ook B zeggen”. Vanuit dat besef kon ik van harte mee draaien binnen de Kerngroep Toma- Lima”, aldus Jaap Hak. ”Ook al raak je bij het streven naar Gerechtigheid - en dus structuurverandering - vaak aan politiek gevoelige kwesties, vanuit mijn overtuiging kan ik toch niet aan e nood van de wereld voorbijgaan en de steun aan de naasten aan anderen over laten. Wel moet je natuurlijk zorgvul dig bekijken met wie je in zee gaat”. Jaap Hak denkt met plezier terug aan zijn tijd als lid van de Kerngroep Toma- Lima, ’’goede tijd, leerzaam oojc. Door de directe betrokkenheid met eerst Torna en later ook Lima kreeg ik een goed begrip voor de problematiek, ging je mensen in Afrika en Zuid-Amerika ook anders zien. Doordat je meer in zicht kreeg, had je ook oog voor de moed van die mensen en het hoopvolle dat ze uitstralen”. 00.00 uur - Dag week, hallo weekend. Presentatie: Peter Teunisse. 01.00 uur - Non-stop-muziek. 07.00 uur - Stekker uit je wekker. Gert Voogd. 09.00 uur - Ochtend Magazine. Presen tatie: Ferry van Loon. 11.00 uur - Hitherinneringen. Samen stelling Ed Schuurman en Gerben van Kruistum. 13.00 uur - Huis op je radio. Presenta- 00.00 uur - Non stop muziek, 07.00 uur - Luuk van Dijk. 09.00 uur - Ron Menke. 12.00 uur - Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 14.00 uur - Diederick Huizinga. 16.00 uur - Gert Voogd. 18.00 uur - Ferry van Loon. 20.00 uur - Peter Teunisse. 22.00 uur - Non stop muziek. 23.00 uur - Nachtmis vanuit de Ont- moetingskerk, verzorgd door de Rooms-Katholieke kerk. WADDINXVEEN - Oscar Balbuena is directeur van de Peruaanse organisa tie CIDIAG, waarmee de Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Wad dinxveen intensief contact onderhoudt In september dit jaar was hij nog op be zoek in Waddinxveen. Oscar Balbuena: ”Ik woon in wat de Derde Wereld wordt genoemd. Die is heel groot en erbinnen bestaan grote verschillen. Maar ik ken de situatie in Peru natuurlijk het best; wij hebben daar dagelijks mee te maken. Het probleem van de armoede is In zulke omstandigheden is het hart verwarmend te weten dat je elders in de wereld vrienden hebt die met de meele ven. We stellen de contacten met Wad dinxveen dan ook zeer op prijs. Voor de toekomst is het belangrijk dat jullie van binnenuit een rijk land aan drang uitoefenen op bijvoorbeeld het opheffen van handelsbelemmeringen. Financiële steun via NOVIB vragen wij niet graag, maar helaas voor ons werk wel nodig”. WADDINXVEEN - Mevrouw H.M. Hartmans-v.d. Meer en haar man van de Johannes Postlaan hebben in het kader van de DA-Kraskaart-Sportactie een vijfdaagse reis voor twee personen naar Parijs per KLM gewonnen. De prijs, inclusief een ver blijf in het driesterrenhotel Alexandria en gratis parkeren op Schiphol, werd dezer dagen uitgereikt in de winkel van DA-dro- gisterij Bouma in het winkelcentrum Groensvoorde. Vorige w eek maandag 9 december stond de jury van de DA-Kraskaart- Sportaktie voor de moeilijke taak uit de vele duizenden reacties de meest creatieve en originele inzendingen te selecteren als prijswinnaars van deze landelijke DA-actie. Er werden 21 hoofdprijzen en 750 troostprijzen door de jury uitgekozen. De hoofdprijzen bestonden uit een reis naar Parijs en weekendarrangementen in een sporthotel. De troostprijzen bestonden uit sportartikelen, die een duidelijke relatie hebben met de 4 sporten, die de landelijke DA-organisatie in Zeist al jaren sponsort, zoals Dunlop-tennisrackets, Speedo-badpakken. Brooks-trainingspakken en runningschoenen en Zandstra schaatsen. Op foto overhandigt mevrouw Bouma van DA-drogisterij Bouma de reischeque aan de heer en mevrouw Hartmans en feliciteert mevrouw Bouma het Waddinxveense echtpaar met de door haar gewonnen hoofdprijs. WADDINXVEEN - De gemeente Waddinxveen heeft besloten een voor- rangsregeling te treffen op de kruising Apollolaan-Mercuriusweg, mede met het oog op de verwachte toename van het fietsverkeer als langs de Apollolaan het nieuwe woonwijkje zal zijn gereali seerd. Op de kruising Apollolaan-Mercurius weg wordt de voorrang gerégeld door middel van borden die aangeven dat verkeer op de Apollolaan voorrang heeft op dat uit de Mercuriusweg. Op de kruising Kanaaldijk-Apollo- laan-Mercuriusweg wordt een ver- keersregelinstallatie geplaatst. Deze zal het fietsverkeer op de kruising con- flictvrij regelen. Derhalve is het gewenst het fietsver keer vanuit de Apollolaan op te vangen op fietsstroken. Deze fietsstroken wor den aangelegd tussen de Mercuriusweg en de Kanaaldijk aan weerszijden van de weg. Voor beide verkeersmaatregels geldt dat belanghebbenden worden gewezen op de mogelijkheid tot het indienen van een beroepschrift bij de Kroon. WADDINXVEEN - De Sint Nico- laasactie van KNOV-afdeling Wad dinxveen is weer voorbij. De plaat selijke middenstand kan terugzien op een succesvol evenement, dat zelfs een beter resultaat opleverde dan een jaar geleden. De actie omvatte het uitdelen van gratis lootjes bij elke bestede tien gulden. Er waren acht trekkingen met in totaal 80 briefjes van hon derd gulden aan prijzen. Het notariskantoor mr. P.L. van der Meuten en mr. J.A.M. Koek verrichtte vrijdag voor een week de achtste en laatste trekking: Vrijdag 6 december: 76909, 179434, 69179, 167400, 59421, 103000, 98040, 116897, 93401,99360 De uitslagen van de overige zeven trekkingen zijn: Woensdag 4 december: 72636, 97380, 97792. 112834, 116222, 72890, 128695, 56355,177825. Maandag 2 december: 106130, 49636, 107283, 34993, 42786, 88003, 08938, 114232, 129465,108979. Vrijdag 29 november: 150751, 40866, 46847, 135262. 173418. 28383, 150989, 121490, 49546, 52493. Woensdag 27 november: 41771, 25731, 199306. 141515. 49264, 07754, 07074, 195424. Maandag 25 november: 00697, 35513, 17670,13796, 49031, 10756, 39724, 13974, 148056, 27762. Vrijdag 22 november: 175120, 175215, 14170, 146602, 35808, 52346, 145216, 08408, 52327,48992. Woensdag 20 november: 158045, 45216, 195511, 33166, 06179, 29691, 54360, 159075, 51433,19919.

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 31