Sjoelen Titel meisjes-pupillen Stapje terug voor De Gouwe Veel clubrecords De Gouwe Streek Nipt verlies voor Korbis WSE won met 3-0 van WSB Weer titel bij Aeolus Basketbal- topper in Duikelaar TOOS bij titelstrijd in Bleiswijk Be Fair BI blijft ongeslagen Be Fair-leiding uit in De Point Prestatieloop in Zevenhuizen Laatste plaats volleybalsters ook toen slordige fouten werden gemaakt. Door op sommige mo menten een staaltje van goed vol leybal te laten zien en het enthou siasme in de ploeg te houden werd deze 2e set met 13-15 door Be Fair gewonnen. TE HUUR Be Fair Dames Heren WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE i, De Schans 25, Alphen a.d. Rijn 01720- 75 155 Nissan en Mercedes bij Woensdag 22 januari 1992 Weekblad voor Waddinxveen ’t Gooi en slechts met 13-12 verloren Be Fair naar en plaatsingswed- :derlands Kam- won: haald worden, ook niet door de dubbele wissel die werd toege past. Door een 15-11 winst in de ze 3e set nam Kalinko een voor sprong van 2-1. De dames van Be Fair konden niet meer in hun spel komen en hadden bovendien nog de pech van een technisch zeer zwak flui tende scheidsrechter, zodat ook de 4e set verloren ging (15-11). In de wedstrijd van zaterdag a.s. in hun eigen ’Groenswaard’, ho pen ze tegen Nokia/VTC 3 het betere volleybal te laten zien. De wedstrijd begint om 16.30 uur. Door blessures van Iers gedwongen, heeft Ben Stuk- art een sterk gewijzigd Be Fair team in het veld moeten sturen. In de beginfase moesten de spe lers dan ook wennen aan een voor De meisjes-pupillen van Be Fair-voetbal. (Foto: Wim de Lange). LSL IS EEN ACTIVITEIT VAN BV LIAM Pagina 25 Evenals in de vorige twee sets kreeg Kalinko in de 3e set een voorsprong van een paar punten. Deze keer konden ze niet terugge- Met maar één doelpunt verschil moest Korbis-korfbal in de streekderby tegen Vriendenschaar in Bode graven het onderspit delven. Daarmee kreeg de Bodegraafse ploeg wat teveel van het goede, waar een gelijkspel immers de verhouding toch wel het beste had weergegeven. Zeker van invloed was het uitval len van Pieter Slootweg bij een 3-5 voorsprong. Van deze veran dering maakte Vriendenschaar goed gebruik door vlak voor de pauze 5-5 te scoren. Toch jammer want Korbis had in die eerste 30 minuten speeltijd genoeg kansen gehad om een ruime voorsprong te kunnen nemen. Opmerkelijk feit was wel dat geen enkel doelpunt uit een afstand schot tot stand kwam; de score kwam tot stand uit doorloopballen en strafworpen. Voor de Wad- dinxveense score tekende in de eerste helft Pieter Slootweg 2x, Marko van Leeuwen, Yvonne Vis ser en Frits Visser elk met 1 tref fer. Voor de tweede helft gingen de toeschouwers er een goed voor Voordat Arjan Groenendijk—ziin nriTKTV,,CCKT rentree in de hoofdmacht einde- .D1NaVE,E,N Van te voren was de wedstrijd in Zaanstad tegen Nereus als zwaar gekwalificeerd. Derhalve had De Gouwe weinig hoop op een goed resultaat. Achteraf kan worden gesteld, dat De Gouwe zich toch bijzonder veel kansen wist te cre- eeren en uitzicht heeft gehad op een veel hogere score, als lat en paal niet in de weg hadden ge staan. Dankzij de 5-3 overwinning van het team van Delft op het team van DKC legde het 3e team van Aeolus alsnog ten koste van het 9e team van DKC beslag op de 2e plaats in de 3e klasse, afdeling 25, waarmee het team aanspraak maakt op promotie naar de 2e klasse. Bij aanvang kregen zij de op dracht mee de verdediging van WSB onder druk te zetten, het geen dan ook gedaan werd met enige kansjes voor Erwin Pleus en Marco Scheurwater als gevolg. In de 9e minuut was het raak. Een corner werd door Patrick Rijnbeek doorgekopt waarna Er win Pleus de bal het laatste zetje gaf (0-1). Een terechte voor sprong. WSE bleef het beste spel tonen, maar moest toch toezien hoe WSB enige kansjes kreeg. De scherpte ontbrak echter bij de an ders zo levensgevaarlijke spitsen. Kort voor rust klutste de bal voor het doel via enige WSE-benen bij na over de doellijn echter Bert WADDINXVEEN - Zaterdag 18 januari hebben de regionale turn- kampioenschappen voor dames plaats gevonden in sporthal De Rijneveen te Bleiswijk. Tijdens deze wedstrijd werd gestreden om de regiokampioenstitel in de cate gorieën C en D. Tevens plaatsen de beste turnsters van deze wed strijd in de categorie C zich voor de toestelfinales op 21 maart in Waddinxveen en voor de plaat- singswedstrijden op 7 maart in Aalsmeer. In categorie D kon men zich plaatsen voor de provin ciale kampioenschappen op 29 fe bruari in Den Haag. In een gezellige en druk bezette sporthal was TOOS tijdens deze wedstrijden goed vertegenwoor digd met 14 dames in de verschil lende categorieën. De wedstrijd, goed georganiseerd door de wed- strijdsportcommissie van de regio in samenwerking met gymnastiek vereniging Saturnia uit Bleiswijk, was verdeeld in een ochtend- en middagwedstrijd. Tijdens de ochtendwedstrijd wist Chantal Koele door een goede wedstrijd te draaien een derde plaats te behalen in de categorie 5D. Doordat er in deze categorie geen doorstroming is was dit voor haar de laatste wedstrijd op indi vidueel niveau. Wel wisten Claudia Sleeuwen- hoek en Mariel Peeters zich te plaatsen voor de provinciale kam pioenschappen door respectieve lijk een le en 3e plaats te behalen in de categorie ID. Krista Brug man miste met 0,2 punt net een plaatsing in de categorie 3D voor de provinciale kampioenschappen. Tijdens de middagwedstrijd waar de categorie C hun wedstrijd draaide wisten Chantal Domman- schet en Isabelle v.d. Nieuwen- dijk zich in de categorie IC te plaatsen voor de strijd voor het Nei pioenschap. De eerste plaatsings- wedstrijd is op 7 maart in Aal smeer. In de categorie 2C wist Yada v.d. Hoek een derde plaats te behalen, ze draaide een redelijk goede wedstrijd en was de enige die op de balk bleef staan tijdens haar oefening. Miriam v. Herk wist in de categorie 3C een 2e plaats te behalen. Beide dames hebben zich met dit resultaat ook ge plaatst voor de plaatsingswed- strijd. Door een nieuw initiatief van de Regio zijn er dit jaar voor het eerst Toestelfinales. De dames met het hoogste cijfer op de ver schillende toestellen hebben zich hiervoor geplaatst. Voor TOOS betekent dit, dat Miriam v.d. Herk, Yada v.d. Hoek en Isabelle v.d. Nieuwendijk zich hiervoor geplaatst hebben. Zij moeten aan treden op de ongelijke brug en vloer. De toestelfinales worden op 21 maart in de sporthal De Sniep in Waddinxveen gehouden. hebben iedere wedstrijd laten zien, dat teamgeest training en plezier hebben in de voetbalsport, leidt tot goede prestaties. De lei ders en ouders van deze groep zijn apetrots. Dit bleek wel uit het feit dat de kampioenswed strijd in het verre Krimpen a/d IJssel met een zware colonne van 7 auto’s vol met supporters be zocht werd. Het le team van Aeolus, bestaan de uit Natasje van Es, Anita van der Starren, Tjeerd Hillerts en Marco Overes, sloot vorige week woensdag de competitie winnend i af door het 4e team van Eridos in Zoetermeer met 8-0 te verslaan. Met 28 punten uit 14 wedstrij den, 100 gewonnen en slechts 12 verloren partijen wordt de dis- trictscompetitie met een record partijsaldo van +88 vaarwel ge zegd en gaat het le team van de Waddinxveense vereniging haar geluk volgend seizoen in de lande lijke competitie beproeven. zitten: wie zou aan het langste eind gaan trekken? Vooralsnog was daar niet veel van te zeggen aangezien beide achttallen beurte lings de korf wisten te vinden. Toch sloop gaandeweg in het Kor- bis-spel de onnauwkeurigheid bin nen omdat de afronding van enke le fraaie kansen niet tot resultaat leidde. Jammer genoeg kon de ploeg daarom niet meer het initia tief in eigen hand houden en werd teveel het succes gezocht met steeds maar verzandende indivi duele acties in aanvallende zin. Met goed samenspel, voortkomen de uit zelfvertrouwen, valt er na tuurlijk veel meer te bereiken, maar dat zat er gewoonweg niet meer in. Wel maakte Korbis over het alge meen verdedigingd een goede in druk, zodat Vriendenschaar niet echt gevaarlijk kon worden. Dat verhinderde echter niet na zo’n 10 minuten spel dat de Bodegra vers een demarage wisten te plaat sen, welke resulteerde in een 7-10 voorsprong. Nog was Korbis niet verslagen want, treffers van Marko van Leeuwen (strafworp) en Pauline van Brero betekende prompt aan sluiting met nog ongeveer 10 mi nuten te gaan (10-9). Helaas kon Korbis daarna niet meer tot scoren komen, ook al omdat de wat tegenvallende scheidsrechter de bal maar niet op de stip wilde leggen bij een - overigens dubieus - onregelemen- tair onderbroken Korbis doelpo ging. Daardoor bleven de punten in Bodegraven en droop Korbis teleurgesteld af. Komende zaterdag vindt in sport hal de Sniep het belangrijke tref fen plaats tussen Korbis en DES uit Delft. Bij een goed Waddinx veense resultaat is Korbis in elk geval het volgend seizoen verze kerd van districtskorfbal, maar meer dan een sub-top klassering zit er dit seizoen in elk geval niet meer in. Aanvang van de wedstrid is om kwart voor acht. De uitslagen van de laatste wed strijden van de andere teams lui den als volgt: Aeolus 4-Delft 10: 5-3; Aeolus 6-Satumus ’68: 7-1; Aeolus 7-Drop Shot 13: 1-7; Shuttle ’74 11-Aeolus 8: 4-4. Aanstaande weekeinde, 25 en 26 januari, worden in sportzaal ”De Duikelaar” de jaarlijkse clubkam- pioenschappen voor senioren ver speeld in het dames- en herenen kelspel, het gemengd dubbel en de dames- en herendubbel. Gezien de breedte en het geringe niveauverschil in zowel de selectie als bij de lagere teams zal er spra ke zijn van veel strijd en spannen de wedstrijden op de zaterdag van 10.00-19.00 uur en de zondag van 10.00-18.00 uur. Alle periodes vertoonden een vrij wel gelijkopgaande strijd. In de eerste periode wist alleen Nereus te scoren (1-0). Met name in de tweede periode sloeg de pech voor De Gouwe toe. Zelf raakten zij vijf a zes keer lat en paal en al leen Mirjam Overdam kon 2-1 la ten aantekenen. Doch Nereus wist wel te profiteren en liep uit tot 6-1. In de derde periode scoorde alleen Mirjam Overdam met een krachtige omhaal 7-2. Tenslotte maakte Nereus in de vierde perio de nog twee doelpunten en be paalde de eindstand op 9-2. Zondag speelt dames 1 tegen OZ- PC uit Oldenzaal. Aanvang 15.30 uur in zwembad ’Vondersa’ te Oldenzaal. Op het scorebord stond na de der de periode nog 10-7, maar in de vierde periode bleek al snel dat De Gouwe niet de vorm had om nogeens terug te komen. De Gou we zakte weg en Rotterdam profi teerde hier danig van. Alleen Jaco de Jong wist in de laatste periode nog tot scoren te komen. Eind stand 14-8. lijk met een fraaie kopbal-doel- punt kon bekronen, waren er in deze tweede helft al ruim dertig minuten gespeeld. Opnieuw was het Erik Valk, die zijn verdediger twee maal uitkapte en vervolgens een voorzet op maat losliet die door Arjan Groenendijk doeltref fend werd ingekopt. Kort hierna werd Erik Valk ver vangen door Renze Overdijk en Arjan Groenendijk door Rini Breugel. De grootste kans om de score nog op te voeren kreeg Dirk Griffioen, die opnieuw een straf schop mocht nemen, omdat Henk Jan Verzijl door een tegenstander werd neergelegd. Deze tweede strafschop wist de Alphia keeper echter te stoppen, zodat de stand ongewijzigd bleef. Aanstaande zaterdag staat de uit wedstrijd tegen De Sleutels uit Leiden op het programma en de jongens van trainer Ben Stukart zijn erop gebrand om revanche te zijn persoonlijk record met wel 5 seconden. De volgende morgen heeft Ronald Bunnik de 500 en 1000 meter ge reden. Op de 500 meter ging hij niet zo snel als de vorige keer en kwam uit op 47.96. Op zijn 1000 meter maakte hij alles weer goed door een persoonlijk record te rij den. Zijn eindtijd was 1.37.27. ’s-Avonds hebben ook nog Geert Veenstra, Klaas de Knikker en Gerard van Dijk gereden. Geert Veenstra (clubkampioen ’90-’91) zou de 500 de 1500 meter moeten rijden, maar in zijn categorie werd alleen de 500 meter gere den. Zijn eindtijd was 43.12 Klaas de Knikker heeft de 1500 meter gereden en kwam uit op 2.36.18. Ook Gerard van Dijk heeft de 1500 meter geschaatst. Hij heeft zijn persoonlijke record weten te verbreken met precies 1,5 seconden en kwam uit op 2.28.49. Een week later heeft Arie Rij kaart de 500 en 1500 meter gere den. Op beide afstanden wist hij zijn persoonlijk record te verbre ken. Van zijn 500 metertijd heeft hij bijna een seconde af weten te halen en kwam op 51.44 sec. De 1500 meter was nog nieuw voor hem maar hij wist gelijk een tijd van 2.36.44 neer te zetten. De volgende morgen heeft Eelco Hoedemaker gereden. Na een paar dagen ziek te zijn geweest wist hij toch nog dicht bij zijn persoonlijke record te komen en kwam uit op 45.74 sec. Op de 1000 meter wist hij wel zijn persoonlijk record te verbete ren en kwam uit op 1.33.68. Met deze tijd promoveerde hij net tot de hoogste categorie van zijn leef tijdsgenoten. Op 12 januari stonden Geert Veenstra en Gerard van Dijk weer op het ijs. Deze keer waren de af standen de 500 en de 1000 meter. Geert Veenstra reed op deze af standen 43.28 sec. (500) en 1.33.30 (1000). Gerard van Dijk wist nu ook weer zijn persoonlijke records te verbreken en kwam uit op 48.28 sec. (500 meter en 1.37.94 (1000 meter). Het 3e team van Aeolus was na vorige week zondag zelf reeds uit gespeeld. Toch keek het team, be staande Kora Stuij, Jolande van Waas, Hans van Grieken, Gijs Heikamp en Aitze Bouma, met belangstelling uit naar de resulta ten in de laatste wedstrijden in haar afdeling. Met name het duel tussen het 7e team van Delft en het 9e team van het Haagse DKC had hun interesse. WADDINXVEEN - Bij De Gouwe-waterpolo gaat het normale leven weer zijn gangetje. Immers, afgelopen donderdag speelde het Russische dameswaterpoloteam MGÜ Moskou nog een laat ste oefenwedstrijd tegen De Gouwe. De Russische dames won nen nipt met 7-6, nadat zij eerder in de week met 11-8 hadden gewonnen van ’t Gooi en slechts met 13-12 verloren van Donk/Diana. Toen afgelopen vrijdag het team van MGU Moskou weer in het vliegtuig stapte, was het bagage- gewicht per persoon toegenomen met rond 50 kg per persoon. Me- der hieruit blijkt, dat niet alleen dit team de week van hun leven hebben gehad, doch ook, dat de gastgezinnen enorm veel plezier hebben beleefd aan hun bezoek en derhalve zeker voor herhaling vatbaar is. Zoals gezegd, het normale leven ging afgelopen weekend bij De Gouwe gewoon door. Dit beteken de weer zware wedstrijden voor De Gouwe. Dames 1 moest vrij dagavond aantreden tegen het hooggeplaatste Nereus in Zaan stad. Ondanks, dat de uitslag an ders doet vermoeden, kende het team van trainer/coach Wim Groen veel pech en verloor met 9-2. Dames 2 won thuis met 6-2 zeer verdiend van Merwede 2 uit Dordrecht. Heren 1 moest zaterdag op be zoek bij Rotterdam. De Gouwe verloor met 14-8. Heren 2 won za terdag royaal met 9-4 van Double Duty/VZC 3 uit Veenendaal. De heren van De Gouwe moesten afgelopen zaterdag op bezoek bij Rotterdam. Rotterdam, onlangs gedegradeerd uit de hoofdklasse, heeft dit jaar wederom de ambitie om terug te keren naar de hoofd klasse. De Gouwe was ditmaal het slachtoffer, zij verloren met 14-8. De Waddinxveense heren moes ten in de beginfase wennen aan het donkere en smalle zwembad in Rotterdam. Ondanks deze pro blemen speelden de Waddinxve- ners in het begin redelijk. De eer ste periode werd afgesloten met 2-2 door doelpunten van Paul van Doome en Marc Faber. De tweede periode verliep beter. De Gouwe raakte meer gewend aan de omstandigheden en scoor de goed uit de man-meer situatie. Aan het eind van deze tweede pe riode verslapte De Gouwe enigs zins en Rotterdam kon uitlopen naar een 5-3 voorsprong. In de derde periode sloeg Rotter dam een gat en bereikte zelfs een voorsprong van 7-3, maar De Gouwe herstelde zich goed en via doelpunten van Paul van Doorne (3x) kon De Gouwe terugkomen gekendi TA Is/,» I',- r~ korte opbloeiing gedaan met de Waddinxveners. Rotterdam nam het spel in handen en liet weinig kansen meer toe aan zijn tegen stander. vierde plaats WADDINXVEEN - Vierdeklasser Be Fair heeft zaterdagmid dag met 3-0 van Alphia gewonnen. De Waddinxveners staan met 14 punten uit 13 wedstrijden op de vierde plaats. Zondagder- deklasser WSE won met 3-0 van WSB. De oranje-zwarten staan met 13 punten uit 12 wedstrijden in de middenmoot. In de KNVB-afdeling Gouda verloor Waddinxveen-zondag met 2-3 van Floreant. De Waddinxveners hebben 8 punten uit 12 wed strijden en staan vier plaatsen van onderen. Bij de B-regionale jeugd won Be Fair met 1-3 van Alphense Boys en staan trots met 24 punten uit 12 wedstrijden ongeslagen bovenaan. De WSE-jeugd verloor met 1-3 van DSO. nemen voor de nederlaag in het begin van de competitie. WADDUBXVEEN - De meisjes- pupillen van Waddinxveen-voet- bal zijn kampioen geworden in hun afdeling. Deze meiden, die nu anderhalf jaar bij elkaar spe len, verloren geen enkele wed strijd. Een prestatie, die er niet om liegt, te meer daar deze groep, die bestaat uit 9 meiden in de leeftijd van 8 tot 12 jaar, een echt pupillenelftal is. Deze meiden drie basis-spe- TT/QAT eft Ren Cfnlr. ^L, Wedstrijden tussen WSB WSE zijn doorgaans doelpuntrijk. Uitslagen als 1-8, 4-4 en 5-2 wer den in het verleden bereikt, hun vreemde plaats. Wel heeft Be WSB trok daarbij steeds aan het Fair het laag-geplaatste Alphia vanaf het begin onder druk gezet, maar de voorhoede wist de gebo den kansen nog niet te benutten. In de 30e minuut werd een hoge bal door de keeper van de bezoe kers niet vastgehouden en kon Le on Hogenelst de bal bemachtigen. WADDINXVEEN - Komende vrijdag wordt in sporthal De Dui kelaar om 20.45 uur één van de belangrijkste, zo niet dé belang rijkste basketbal wedstrijd van dit seizoen gespeeld. Flyers dames I speelt dan namelijk tegen het Utrechtse Midland om de eerste plaats. Midland staat momenteel eerste, bij winst van Flyers zullen de teams de eerste plaats delen in de 2e klasse. Voor de Flyers dames is het ko mende duel de mogelijkheid om de koppositie te heroveren want afgelopen weekeinde verspeelden ze, onverwacht, die plaats. Tegen het laaggeklasseerde Jump (Noordwijkerhout) leden de Wad- dinxveensen een zeer gevoelige nederlaag. De uitwedstrijd maak te duidelijk dat Flyers kwetsbaar is als ze niet over de complete se lectie kan beschikken, dan blijkt het spel op te weinig pijlers te rusten. Het was vooral ook Jump’s zone-verdediging welke Flyers nekte. Men ”had geen schot” waardoor de tegenstander in feite de wedstrijd kon maken WADDINXVEEN - In de laatste speelweek van de districtscompe- titie begroette de badmintonclub Have en Goed/Aeolus de 5e kam pioen. Ditmaal viel de eer te beurt aan het 10e team van de Waddinxveense vereniging. Met 5 kampioensteams, 2 teams die als 2e zijn geëindigd en daar mee een promotieplaats afdwin gen en 3 teams die een plaats in de middenmoot verwierven kijkt men bij Aeolus terug op een zeer geslaagde competitie. Te meer als men bedenkt dat vorig seizoen 5 van de destijds 8 teams waren ge promoveerd. Na de 6-2 overwinning vorige week in het rechtstreekse duel te gen de naaste concurrent, het 16e team van het Alphense Flair, had het 10e team van Aeolus de beste papieren in handen voor een titel. Echter voor men zich kampioen kon noemen moest er wel eerst nog gewonnen worden van het 3e team van het eveneens Alphense Molenwetering. Aangezien men de thuiswedstrijd nipt had gewonnen met 5-3 ging het 10e team van Aeolus, bestaan de uit Paula van Bekkum, Suzette Plooy, Onno de Wit, Harry Hei kamp en Cor Voskuilen, vorige week dinsdag met gemengde ge voelens op pad naar Alphen a/d Rijn. Doch de zenuwen bleek men goed onder controle te heb ben en met een 8-0 zege werd het kampioenschap op overtuigende wijze beklonken in de 9e klasse, afdeling 117. WADDINXVEEN - De eerste wedstrijd van de tweede helft van de competitie hebben de volley- baldames van Be Fair geen pun ten opgeleverd. De Waddinxveen se, die met 6 punten uit 12 duels de laatste plaats bezetten, verlo ren met 3-1 van Kalinko. De heren deden het beter door met 3-0 van GSC in de promotie klasse B te winnen. De Waddinx veners bezetten de vierde plaats. Met acht personen op de tribune wist Kalinko bij de dames de eer ste set te pakken (15-11). De tweede set verliep beter, hoewel langste eind (behalve een 2-1 overwinning 2 jaar geleden). Geladen en met een prima oefen reeks in de benen (6-2 winst op derdeklasser Wippolder, nipte 1-0 nederlaag tegen zaterdag eerste klasser ARC) trok de selectie van Ad v.d. Herik richting Noord- Voordat hij echter tot scoren kon wijkerhout. komen werd hij door de keeper onderuitgehaald. De terecht toe- le strafschop werd door tot 7-6. Helaas was het na deze Dirk Griffioen in een doelpunt omgezet. Vlak voor rust wist Be Fair de score nog te verdubbelen, toen Otto Kempkes een goede voorzet van de uitblinkende Erik Valk wist te verzilveren. In de eerste minuut na de rust had Henk Jan Verzijl een uitste kende kans op een doelpunt, maar alleen voor de doelman van de be zoekers kon hij niet tot scoren ko men. Hetzelfde overkwam Arjan Groenendijk in de zesde minuut, toen hij bijna vanaf de middellijn alleen op het vijandelijke doel af ging, maar ook hij kon deze kans niet benutten. Na tien minuten in de tweede helft maakte Otto Kempkes hands binnen het beruchte gebied en kreeg Alphia aanvoerder Ro nald van Wieringen de gelegen heid om vanaf de stip te proberen de achterstand te verkleinen, maar een uitstekende reactie van de Be Fair doelman Henk Ver- mulm voorkwam een tegendoel punt. WADDINXVEEN - Komende zaterdag 25 januari staat Be Fair- voetbal weer een spektakel te wachten in bar-restaurant ”De Point” aan de Wingerd. Een ieder die zich dit seizoen ac tief maakt binnen de organisatie van Be Fair-jeugd werd uitgeno digd voor dit evenement. Leiders, (hulp)trainers, scheidsrechters, jeugdcommissie, oud papier opha lers en de nodige eregasten zullen in sporthal Groenswaard kunnen genieten van 2 uur zaalvoetbal, tussen teams van zeer goede voet ballers. Daarna is ”De Point” af gehuurd. Om 22.30 uur wordt be gonnen aan een gezellig samenzijn onder het genot van een koud buffet en een drankje. ZEVENHUIZEN - Komende za terdag 25 januari houdt de Stich ting Bevordering Recreatiesport een prestatieloop rond de Zeven- huizerplas in Zevenhuizen. Het parcours is over de zonnewei den en het strand. Velen komen in de zomer naar de recreatieplas voor zwem- en zongenot, maar ook in de winter is het er goed toeven zeker voor sportief inge stelde personen. Daarom wil de stichting een ieder die zo’n instelling heeft deze te helpen uitbouwen door middel van een recreatieveloop, dus ook de trimmer en de jogger is van harte welkom. De start en finish is nabij het sporteiland. de Zevensprong aan de Strandweg in Oud-Verlaat ge- meente Zevenhuizen. Inschrijven is in de kantine van het sportei land waar tevens kleed en douche- gelegenheid is. De start is om 14.00 uur voor 4,5 kilometer en 9 kilometer, resp. één of twee rondjes om de plas. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ5,- per persoon. Tot en met 14 jaar is het ƒ2,50 per persoon. Voor elke deelnemer is er een fraaie herinnering. Een tijdklok is aanwezig zodat ieder kan aflezen welke tijd is gelopen. Nadere in formatie bij het secretariaat van de stichting: tel. 01802-2598 of 2395. Deze loop komt tot stand in sa menwerking met: Intersport Eu- rosurfing, Sport en Tenniscen trum De Zevensprong, Camping Zevenhuizen en Recreatie Ver- weij. WADDINXVEEN - Volgende week woensdagavond 29 januari wordt er weer gesjoeld in het clubgebouw van de schuttersvere niging Waddinxveen aan de Al- berdingk Thijmlaan. Vrijdagavond 31 januari gaan er 5 koppels van elk 3 personen weer deelnemen aan het Visserskoppel- tournooi in Aalsmeer. Dit tour- nooi bestaat uit 2 avonden. De eerste is geweest vrijdag 1 novem ber. De uitslagen van de laatste sjoel- avond zijn: Klasse A: 1. Jan Kers bergen (1402 pnt), Klasse B: 1. Teunie v. Leeuwen (1297 pnt), Klasse C: 1. Wilma v. Ofwegen (1193 pnt), Klasse D: 1. Marco Heuvelman (1051 pnt), Klasse E: 1. Edwin v. Abshoven (818 pnt). en met duidelijke cijfers 52-41. Flyers heren I hadden tegen Schiestreek 3 (R’dam) een sleu- telwedstrijd: winst zou aanslui- ting-houden met de middenmoot betekenen, verlies zou de degra datiezone erg dichtbij brengen. Het werd een wedstrijd van hard werken voor Flyers maar het re sultaat was er naar. Na een goede eerste helft waarin Wolter Zwij- nenburg en Marlon Elcherbout excelleerden leidde Flyers ruim. Na rust viel Flyers, mede op con ditionele basis, terug waardoor de Schiestreek toch nog terugkwam. Flyers had moeite met de zone welke de Rotterdammers neerzet ten. Doordat de Waddinxveense ploeg er voor bleef knokken wis- WADDINXVEEN - De .laatste weken heeft een aantal leden van de Waddinxveense schaatsvereniging De Gouwe Streek weer wedstrijden gereden. Deze wedstrijden zijn geschaatst in de half overdekte ijsbaan ”De Uithof’ te Den Haag. Bij alle wedstrijden was de temperatuur goed zodat de ijskwaliteit ook goed was. Tijdens de in totaal 18 gereden afstanden werden maar liefst 10 persoonlijke records verbroken. Op zondagavond 22 december konden Kees Landmeter, Bert Steenbergen en Dammus Bunnik een limietwedstrijd rijden. Als ze onder een bepaalde limiet wisten te rijden konden ze zich plaatsen voor KNVB-wedstrijden. De af standen waren 500 en 1500 me ter. Kees Landmeter reed de tij den 49.53 en 2.39.05, allebei een persoonlijke verbetering. Dam mus Bunnik reed op de 500 meter 55.00 en op de 1500 meter 2.53.48. Marco de Knikker heeft op zater dagavond 28 december de 3000 meter gereden. Dat was de eerste 3000 meter van dit seizoen. Met als eindtijd 5.10.09 Ijeeft hij uit stekend gereden. Hij verbeterde WADDINXVEEN - Ook in het nieuwe jaar is het regionale B-elf- tal van Be Fair-voetbal nog niet te verslaan. De winterperiode had hen toch enige zorgen gebracht. Enige wedstrijden konden niet doorgaan en pas afgelopen woens dag kon men weer het groene gras op in een lichtwedstrijd bij Soccer Boys. Die wedstrijd, belangrijk voor bei de elftallen, aangezien beiden goede kansen hebben op het kam pioenschap, was het hard nodig wedstrijdritme op te doen. Het werd een krachtspektakel voor Be Fair: 1-7 winst. De wedstrijd afgelopen zaterdag tegen Alphense Boys was zeer be langrijk. Weliswaar 5 punten voorsprong, maar Alphense Boys - nog niet eerder in de competitie ontmoet gold - als één van de twee, samen met Noordwijk, die nog roet in het eten kon gooien. In een eerste helft waar Be Fair enige goede kansen liet liggen en Alphense Boys niet gevaarlijk kon worden, bleek toch dat angst in het team aanwezig was. Een ge richt ’’gesprek” in de rust door in terim coach Hans Appel, vervan ger voor de voor onbepaalde tijd uitgeschakelde Cor van Triet, en Jan Kraan deed wonderen. Direkt in de eerste minuut een massaal aanvallend Be Fair met Egon Termorshuizen uiterst scherp en scorend (0-1). Na 20 minuten was Wim v.d. Starre weer los en dat betekende 0-2. Al phense Boys bleef aanvallen en kon na een schitterende goal uit een corner terugkomen tot 1-2. Het was opnieuw Wim v.d. Starre die na een prachtige rusch Cees Sol in staat stelde om definitief een einde te maken aan de onze kerheid: 1-3 winst voor de Wad dinxveners. Met nog 8 wedstrij den voor de boeg gaan zij het on gelooflijke karwei afmaken. Een Waddinxveense club, Be Fair ge naamd, gaat interregionaal spelen. Op een gelijke hoogte met het be taalde voetbal. A-l kreeg loon naar werken. De gehele winterstop hadden zij doorgevoetbald. Klaar waren zij voor de match tegen Soccer Boys. Na een spannende {5ot werd het 2-0. Doelpunten van Ron van Tol en Wijnand van Triet geven A-l weer kansen op regionaal voetbal volgend seizoen. A-2 verloor met 4-2 van Bodegra ven A-l. B-2 verloor, na een 2-5 achterstand met 4-5 van RVC B-l en dat was jammer. Ook B-3 ver loor maar net, met 1-2 van Spirit. Het C-l elftal verspeelde een punt. Thuis tegen Soccer Boys werd het 1-1. El win scoorde de enige goal. Be Fair kreeg in deze wedstrijd duidelijk te kort, ver speelde een belangrijk punt en ziet Gouda, maar ook Soccer Boys kansen hebben in deze hoog ste groep van de afd. Gouda, waarin zij volgende week bij Sportlust op bezoek gaan. C-2 presteerde bij Rohda C-l en won daar met 1-3. Doelpunten van Robin Stokes, Jelle van Her pen en Wilco Slagboom. C-4 haal de alles uit de kast. Bij Soccer Boys werd het 1-5. Menno v.d. Stoel en Mark Hoogenberg scoor den beiden 2x. Uitblinker was Olaf den Drijfer. v.d. Kaa (andermaal goed op dreef) redde de 0-1. Na rust kwam WSE snel op 0-2. Opnieuw een scrimmage voor het doel waar Erwin Pleus andermaal van profiteerde. VVSB moest ui teraard wat terugdoen. De trainer ruilde twee man tegelijk en men ging achterin 1 op 1 spelen. Dit leverde meer druk op voor het WSE-doel, echter ook counter kansen voor WSE. Erwin Pleus werd daarbij bij her haling getorpedeerd, hetgeen zijn directe tegenstander een rode kaart kostte. Een rode kaart die eerder in de wedstrijd al getoond had kunnen worden aan een ande re VVSB-speler wegens natrap pen. Toch wond de goallie van VVSB zich dermate op, dat hij weliswaar niet geboekt werd maar wel een vrijetrap tegen kreeg (ongeveer 6 meter voor z’n doel. Ondanks een paarsgele muur op de doellijn was dit een kolfje naar de hand voor de verder niet opval lende Ron Scheurwater. Mensont erend hard joeg hij de bal door de muur tegen het net (0-3). Daarmee was 10 minuten voor tijd de strijd gestreden en kon Guilliaume v. Wilgen de kant op zoeken en mocht A-junior Arnold Staarthof zijn competitie debuut maken. Een zeer nuttige overwinning waardoor WSE contact houdt met de kop en meer afstand neemt van de staart. Een staart die ge vormd wordt door het met 4 pun ten stijf onderaan staande TOGB, de tegenstander van zondag (thuis 14.00 uur). Op papier een eenvoudige klus, echter een kat in het nauw makt rare sprongen. Koning Winter ligt ook nog op de loer, dus wellicht zullen we weer weken van compe- titievoetbal verstoken blijven. Een zware tegenvaller voor de ploeg van Albert Spijker, die hiermee de tweede plaats in het klassement kwijt is. De Gouwe moet volgende week aantreden te gen het eveneens sterke HZ Zian in Den Haag. Willen de heren hun kansen op promotie behouden dan moet a.s. zaterdag zeker ge wonnen worden. ten ze uiteindelijk een zeer ver diende 87-79 te behalen. Wolter Zwijnenburg had 32, Marlon Elckerbout21 punten. De dames 2-selectie is sterk uitge dund en moet dus spelen met in valsters van andere teams. Tegen Fun deden de invallende junioren het goed waardoor de vaste speel sters met hen een flinke voor sprong op konden bouwen. Van de voorsprong hielden de Flyers doordat Fun steeds meer grip op het spel kreeg, bij het eindsignaal precies één puntje over: wél 2 vol le punten voor de stand waard! El len Geerts en Nathalie Gielliet scoorden het meest. De meisjes-junioren waren tegen mede-nummer 1 DAS zenuwach tig en speelden een niet zo beste wedstrijd. Flyers was kwalitatief de betere ploeg maar gaven wat met goede aanvallen werd ver diend door een te zwakke verdedi ging te vaak weer weg. Het werd evenwel een redelijk dikke winst vooral ook dankzij de goed spelen de Chantal Mahien en Chantal Niels.

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 25