voorzitter m Waddinxveen Enkelen op open huis Beroep voor dr. G. v.d. End Nieuwe CNV- t - WÉÉ *■52 44 Waddinxveen telt 1.400 woningzoekenden Fotoprints van huid bij Mieke Ouderen genoten van toneel Leon van Gelder in circussfeer Engelse politie in Waddinxveen Bingo in de Oranjewijk Van Hervormd Waddinxveen Open dag 8 februari HAVO- Atheneum WADDINXVEEN menwerkingsschool HAVO-Atheneum aan Sniepweg in Waddinxveen houdt met het oog op het nieu we schooljaar een Open Dag op zaterdag 8 februari a.s. van 10.30 uur tot 14.00 uur. 14' iipj Herinrichting Gouds museum De Moriaan I Weekblad voor Waddinxveen Pagina 13 Woensdag 29 januari 1992 en De bouwlokatie Kastanjelaan bij de Sniepweg-Limaweg. Het rijkspolitiebureau aan de Mozartlaan in Waddinxveen, waar deze week Engelse politie- mensen een kijkje komen nemen. (Foto: Archief/Sjaak Noteboom) WADDINXVEEN - Enkelingen hebben zaterdag op de slotdag van de ’’Week van het Recht” het open huis van het notariskantoor mr. P.L. van der Meulen en mr. J.A.M. Koek aan de Prinses Bea- trixlaan en van In ’t Veen Advo caten in gebouw De Staring aan de Staringlaan bezocht. WADDINXVEEN - De Centrale Hervormde Gemeente van Waddinxveen heeft in de kerkdiensten van zondag meegedeeld dat er in de vacature van ds. G.C. Kunz een nieuwe predikant is beroepen. verheelde dat teleurstellingen ge- maar De nieuwe voorzitter van het landelijk CNV, Anton Westerla- ken. Hij volgt in juli Henk Hofstede in die functie op. (Foto: CNV) acht beschikbare advocaten mr. M.L. Groen en mr. J. Vermeulen klaar om vragen te beantwoorden. Dit advocatenkantoor, dat zijn oorsprong vindt aan de Jan Dorre- kenskade-Oost, is sinds 1 januari 1990 in Waddinxveen aan de Sta ringlaan gevestigd. De mogelijk heid bestaat dat dit kantoor een vestigingsplaats elders in Wad dinxveen gaat betrekken, bijvoor beeld in een wellicht bij de Limaweg/ Kastanjelaan te bouwen nieuw bedrijfscomplex. Wijkje versterkt de Bomenwijk Het gaat hier om dr. G. v.d. End uit het Noordhollandse Hui zen. de derde predikant is die Her vormd Waddinxveen heeft ver- der Meulen (links) en mr. Archief/Sjaak Noteboom). De Sa- voor de De nieuwe CNV-voorzitter zal welkom worden geheten door de Waddinxveense CNV-voorzitter M.P. Oosterom. Vervolgens reikt hij gouden insignes aan trouwe le den uit. Na de pauze met verlo ting treedt de Reeuwijkse toneel vereniging VIOS op met het blij spel ”De onbekende wereld”. In ”De onbekende wereld” zijn voor fabrikant Emiel Deventer slecht twee dingen belangrijk: geld en aanzien. Daarvoor be dreigt hij zijn medemensen en telt zelfs het geluk van zijn doch ter Lenny niet mee. Door de komst van Bassie, de behanger en Réne, de vriend van Lenny, wordt hij gedwongen zijn ogen te ope nen voor een wereld waar alles an- WADDINXVEEN/ LEIDERDORP - Donderdagmid dag 30 januari brengt een aantal Engelse politiemensen een bezoek aan het groepsbureau van de rijks politie aan de Waddinxveense Mozartlaan. Ze zullen in Wad dinxveen en vervolgens in Nieu- werkerk aan den IJssel surveillan ces meemaken. De Engelse politiemensen zijn een paar dagen de gast van de lei ding van het district ’s-Gravenha- ge van het korps der Rijkspolitie. Het bezoek vindt plaats in het ka der van de Europese samenwer king in 1992. De Engelsen zijn dinsdag in Nederland aangeko men. In een paar dagen zullen ze be kend worden gemaakt met de werkwijze van de Nederlandse po litie. Onder andere is de recher cheschool in Zutphen bezocht, brengen ze een bezoek aan de af deling verkeer in Ypenburg en worden er dus gezamenlijke sur veillances uitgevoerd in Waddinx veen en in Nieuwerkerk aan den IJssel. Dr. Van der End is gevraagd om de plaats in te nemen van de in oktober naar Hervormd Papen- drecht vertrokken ds. G.C. Kunz. De Centrale Hervormde Gemeen te van Waddinxveen heeft nu nog drie predikantsplaatsen. Dat wor den er dit jaar vier. De pastorie van de nieuwe dominee staat aan de Stationsstraat en zijn werkter rein is wijk Oost. Ds. Kunz nam op zondagmiddag 6 oktober vorig jaar in een over- volle Brugkerk aan de Kerkweg- Oost afscheid. Met aan het orgel J.P.G. van Dijk en als dienstdoen de koster N. Vermeulen maakte de dominee zich met een preek over de tekst ”Zijt getrouw tot de dood en Ik zal u geven de kroon des levens” uit Openbaringen 2 10b los van Hervormd Waddinx veen. De naar Papendrecht vertrokken dominee stond bijna vijf jaar in Waddinxveen als opvolger van de naar Capelle aan den IJssel gega- ne ds. J. Maasland. Hij betoogde altijd, ook in momenten van span ning, steeds naar de stem van ’’on ze God” te hebben geluisterd en er op uit te zijn geweest het ’’Woord van mijn Meester te die nen”. ”De Heere bleef tot hulp aan ons bereid”, vond ds. Kunz, die niet i1J_ durende zijn Waddinxveense riode hem en zijn gezin niet spaard zijn gebleven, ”n steeds nam de Heere ons bij de hand”. Het was zijn wens geweest om met een sobere (maar niet sombere) kerkdienst stil te staan bij zijn afscheid van Waddinx veen. ”De Heiland was het hart van mijn prediking”, aldus destijds dominee Kunz, die zijn God ge trouw, sterk en rechtvaardig noemt. In de afscheidsdienst, die werd bijgewoond door loco-burge- meester P.F.J. van Schie (CDA) en wethouder J. Neele (PCW), riep hij iedereen op die in Hem gelooft getrouw te zijn. De enige toespraak toen kwam van zijn col lega ds. H. Schipaanboord, die opmerkte dat ds. Kunz na ds. L. vroegindeweij en ds. D. van Vliet WADDINXVEEN - Vorige week maandagavond werd in de toneel zaal van het Anne Frank-centrum weer een culturele avond van de Stichting Welzijn Ouderen ge houden voor alle ouderen en min- dervaliden. Opgevoerd werd het toneelstuk ’’Schat ik ben ’r door” door de Stolwijkse toneelvereniging Ex celsior. Deze vereniging is al meer opgetreden voor de culture le commissie en met succes. De talrijke aanwezigen genoten van het goede spel, maar ook van het toneelstuk. Tal van verwikke lingen deden zich voor in de rol wisseling in twee gezinnen waar de vrouwen de taak van de man overnamen en de mannen het huishouden gingen doen. Ook kwam er nogal wat jaloezie om de hoek kijken, wat het geheel steeds komischer maakte. In de eerste twee bedrijven was het spel van dien aard dat er wat minder gelachen werd. Dat was echter nodig omdat in het derde bedrijf de ontknopingen kwamen en er daverend werd gelachen. Vooral de thuiskomst van de dochter met twee baby’s waarvan de grootou ders niets wisten bracht de lach spieren in beweging. In zijn slot woord dankte voorzit ter A. Both de leden van Excelsi or voor het goede spel, maar ook voor het duidelijk en verstaanbaar uitspreken van de tekst. ”U bent in Wadddinxveen geen onbekende en u wordt geen onbekende, want als de toneelzaal blijft bestaan komt u zeker nog wel eens een keer terug om een nieuw stuk op te voeren”. Het was een succesvolle avond en wederom werd, gezien het grote aantal aanwezigen, bewezen, dat door het organiseren van deze avonden in een grote behoefte wordt voorzien. De volgende avond wordt gehou den op maandag 17 februari. Het mandoline-orkest Melodia uit Stolwijk zal de avond verzorgen met een gevarieerd programma van muziek, zang, sketjes, voor dracht, muziek enz. Na afloop werd door een groot deel van de ouderen gevraagd op welke manier actie kan worden gevoerd en welke acties zullen worden gevoerd om de toneelzaal te behouden. genten bevordert de druk op de woningmarkt en daardoor op de volkshuisvesting in de toekomst,- voorspelt wethouder Van Soest. ”Ook in Waddinxveen zullen we hierbij niet gespaard worden. Het wordt dan ook hoog tijd dat in Waddinxveen op grond van de nieuwe regeling woninggebonden subsidies van 1 januari jl. een ei gen gemeentelijk huisvestingsbe leid wordt opgezet en neergelegd in een volkshuisvestingsplan. Een aanzet om te komen tot zo’n plan is inmiddels op het gemeentehuis gemaakt. In overleg met de wo ningbouwverenigingen zal het plan worden opgezet”, aldus het Waddinxveense lid van het colle ge van B. en W. Volgens hem zal één van de be langrijkste aandachtspunten in Waddinxveen zijn en blijven het bevorderen van de doorstroming om bestaande goedkope woningen vrij te maken voor mensen met la gere inkomens. Doordat minder gesubsidieerde woningen worden gebouwd ontstaat een behoorlijke scheefheid. Enerzijds wonen er inmiddels veel mensen met te hoge inkomens in woningen met lage huren (in Ne derland naar schatting 600.000) en anderzijds moeten mensen met lage inkomens - mede door de ho ge bouwkosten - forse huren beta len, vaak met inzet van huursubsi die. Een instrument om die scheefheid te verminderen is aan scherping van het woningtoewij zingsbeleid, in Waddinxveen een verantwoordelijkheid van wethou der Van Soest. ”In Waddinxveen knelt de situa- Omdat er in het nieuwe wijkje met 48 woningen, waarvoor de voetbalvereniging Waddinxveen een ander veld kreeg, ook sociale huurwoningen voor senioren wor den gebouwd door de woning bouwvereniging Waddinxveen ziet de Waddinxveense wethouder daarin de genoemde versterking van de Bomenwijk. Hij hoopt dat hiervoor een zekere doorstroming vanuit de Sniep het gevolg zal zijn. Volgens Van Soest is een betere doorstroming nodig om een even wichtige verdeling van de woon ruimte mogelijk te maken. ”Dat betekent niet alleen domweg méér bouwen, maar met name ook het bouwen afstemmen op de vraag van nu en van de toekomst”, al dus de liberale wethouder. ”Het is bekend dat de geboorte golf van na de oorlog doorwerkt tot in de komende eeuw. Dat be tekent onder meer dat er - ook in Waddinxveen - meer aandacht be steed moet worden aan bouwen voor ouderen. Dat klinkt simpel, maar dat is het in de praktijk niet. Dat wil zeggen: niet meer”. Het rijksbeleid is er op gericht om bouwsubsidieregelingen af te bouwen. Dat houdt in dat het moeilijker wordt goedkope wonin gen te gaan bouwen. Dit vergt van gemeente en woningbouwver enigingen een enorme krachtsin spanning omdat zij door het de centralisatie- en verzelfstandi- gingsbeleid meer taken en verant woordelijkheden krijgen. Niet alleen de afbouw van bouw subsidieregelingen, maar zeker ook de afname van woningcontin- Beide kantoren hielden tussen elf en vier uur een gratis inloop voor iedereen die wilde weten welke andere rechten en plichten pre cies gelden nu op 1 januari van dit jaar het nieuw Burgerlijk Wet boek in werking is getreden. Lan delijk hebben zo’n 70.000 mensen een kijkje genomen achter de schermen van rechtbanken, advo catenkantoren en notariskantoren. De open dagen volgden op een week van activiteiten die door de AVRO-televisie vorige week don derdagavond werden ondersteund met het programma ”Ons goed recht”. In Waddinxveen kregen de enkelingen die bij het notaris kantoor en het advocatenkantoor langskwamen op alle vragen ant woord, zoals die op het gebied van wettelijke aansprakelijkheid en op het gebied van kopen en verkopen. Notaris mr. P.L. van der Meulen WADDINXVEEN - De maande lijkse bingo-avond van de speel tuinvereniging Oranjewijk aan de J.W. Frisoweg is zaterdagavond 1 februari om acht uur. De zaal is open om kwart voor acht. De prijs voor een boekje bedraagt voor leden ƒ10,- en voor net-leden ƒ12,50. Tussen de gewone bingo- ronden door is er een superronde met prachtige prijzen. De bingo wordt geleid door Arno. WADDINXVEEN - De woningbouw aan de Kastanjelaan bij de Litnaweg en de Sniepwegin Waddinxveen moet ook worden ge zien als een versterking van de Bomenwijk. Dat is de mening van VVD-wethouder K.W.Th. van Soest. Hij sloeg voor dit wijk je, dat als nieuwbouwplan een schakel vormt tussen de Bomen wijk en de wijk Zuidplas, einsd vorig jaar op uitnodiging van het bouwbedrijf Egbo BV uit Hazerswoude een eerste paal. GOUDA - Burgemeester en Wet houders van Gouda hebben de herinrichtingplannen voor het pij pen- en aardewerkmuseum De Moriaan in Gouda definitief goed gekeurd. De Moriaan is vanaf maandag 27 januari gesloten. Als alles volgens plan verloopt zal het museum aan het begin van de zo mer weer geopend worden voor het publiek. De herinrichting van De Moriaan is voornamelijk bedoeld om het museum ’publieksvriendelijker’ te maken. De vaste opstelling wordt voorzien van duidelijke informatie in meerdere talen. Ook zal meer gebruik worden gemaakt van video’s en diaseries. De ingang en de balie worden aangepast en overal komen nieuwe, beter bevei ligde vitrines. De herinrichting van De Moriaan wordt vormgege ven door het Rotterdamse ont werpbureau Voorhout en Heijdra. De indeling van het gebouw zelf blijft grotendeels hetzelfde: bene den de pijpencollectie, attributen met betrekking tot het roken en de authentieke tabakswinkel uit de 18e eeuw. Op de bovenste ver diepingen wordt Gouds aardewerk van de plateelfabrieken Zuid-Hol- land, Regina, Ivora, Goede- waagen, Flora en de Zenith opge steld. De geschiedenis van de aarde- werkindustrie, de diverse produc tieprocessen en de arbeidsomstan digheden in de fabrieken worden toegelicht aan de hand van foto’s, tekeningen en documenten. In de toekomst worden in de Moriaan ook tijdelijke tentoonstellingen georganiseerd op de zolderverdie ping. De tegelcollectie zal uit de Mor- aan verdwijnen. Veel van de ge leende tegels gaan terug naar de eigenaars. De mooiste en interes santste exemplaren worden straks in het Catharina Gasthuis geëxpo seerd. De herinrichting van de Moriaan maakt deel uit van een reeks ver bouwingen in de Stedelijke Mu sea Gouda. De afgelopen jaren zijn achtereenvolgens de speel goedzaak het Prentenkabinet en de Arntzenius-zalen van het Ca tharina Gasthuis in een nieuw jas je gestoken. De verbouwing van de Moriaan zal, net als die van de Arntzenius- zalen, gesponsord worden doorhet Gouds Catharina Gilde. Jaarlijks schenkt het Gilde een bedrag van ƒ80.000,- aan het Catharina Gast huis en de Moriaan om de verbou- wings- en herinrichtingsplannen te kunnen realiseren. WADDINXVEEN - Parfumerie- drogisterij-byoux Mieke aan de Juliana van Stolberglaan heeft drie dagen lang de Shiseido-advi- seuse en het Direct Skin Sensor in de Passage-winkel voor een per fecte huidanalyse van de bezoek ster op basis van een fotografische vergroting. Het nieuwe huiddiagnose-appa- raat Direct Skin Sensor bepaalt wetenschappelijk en heel precies de huidige conditie van ieders huid. Het geeft hiervan doormid del van een sensor de beelden door aan een monitor. Deze beel den worden vervolgens afgedrukt. Op basis van deze afdruk kan de Shiseido-adviseuse nauwkeurig de conditie van de huid bepalen. Men ontvangt de afdruk samen met een persoonlijk schoonheids- advies, gegeven door de Shiseido- schoonheidsspecialiste. De adviseuse van de vooraanstaan de Japanse cosmeticafabrikant Shiseido is bij Mieke aanwezig op woensdag 5, donderdag 6 en vrij dag 7 februari. Shiseido, dat letterlijk betekent ’’Huis dat nieuw leven brengt”, ontwikkelt regelmatig nieuwe pro- dukten die een mengeling van Ja panse cultuur, traditie en weten schap uitstralen. Het cosmetica- concern blijft op zoek naar het mysterieuze en ontastbare geheim van de schoonheid. In de Beauty Science Laboratoria van Shiseido is een computer ont wikkeld waarmee direct een foto van het huidoppervlak genomen kan worden. Deze Direct Skin Sensor of DSS genaamd is het re sultaat van jarenlange studie en onderzoek naar het functioneren en de conditie van de huid. De Direct Skin Sensor is de eerste in zijn soort in de wereld en is snel en gemakkelijk in gebruik. De genomen foto wordt 38x ver groot weergegeven op de monitor waarvan door middel van een computer printer een afdruk op een foto verschijnt. De Direct Skin Sensor kan 2 foto’s in het geheugen opslaan: één van de wangpartij en één van de oog hoek. Beide foto’s kunnen naast elkaar op de monitor via een screen worden getoond. Ook hier van is een fotoprint mogelijk. ruild voor hervormd Papendrecht. De nieuw beroepen predikant is 49 jaar, promoveerde vorig jaar op een theologisch onderwerp en diende eerder de hervormde ge meenten van Zalk, Papendrecht en Kampen. In Huizen is hij sinds 1986 actief. Eerder bracht de Centrale Her vormde Gemeente van Waddinx veen een beroep uit op ds. H. Harkema uit Onstwedde, maar deze predikant liet na enig beraad weten niet de vrijheid te kunnen vinden om met zijn gezin naar Waddinxveen te vertrekken. tie helemaal doordat er, ondanks de woningbouw van de laatste ja ren, een behoorlijke stijging is waar te nemen in het aantal wo ningzoekenden”, weet de Wad dinxveense wethouder. ”In 1990 zijn we voor het eerst de 1.000 gepasseerd en we hebben 1991 af gesloten met maar liefst 1.400 woningzoekenden”. Binnen dit woningzoekendenbe stand vormt de groep 65-plus een duidelijke oververtegenwoordi ging, namelijk ruim 20%. Met de groep 55-plus erbij is dit percen tage zelfs 30%. ”Als u zich reali seert dat deze groep uit 1 of 2 persoonshuishoudens bestaat dan mag het duidelijk zijn dat hier voor een speciaal type woning - liefst in complexen - gebouwd moet worden”. De bouw van het wijkje Kastanje laan (48 seniorwoningen, waarvan 38 sociale huurwoningen en 10 vrije sector koopwoningen) volgt op het neerzetten van 31 senior woningen door de woningbouw vereniging SSW op de hoek Julia na vanb Stolberglaan-Prins Bernhardlaan Het bouwplan ken de een voorspoedige voorberei ding, want in januari vorig jaar maakte het architectenbureau Treffers en Polgar BV de eerste tekeningen, waarna in mei 1991 met het bouwbedrijf Egbo BV overeenstemming werd bereikt over de bouwsom. In een half jaar tijd waren alle benodigde proce dures afgewikkeld, zodat aan het eind van dat jaar met de bouw kon worden gestart. De woningen aan de Kastanjelaan zullen worden gekenmerkt door een fraaie vormgeving. De gevels worden wit en de lessenaarsdaken zijn rood. Kwalitatieve extra’s zijn een goede geluidsisolatie tussen de woningen, een goede warmte- isolatie van gevels, daken en vloe ren en een aangepast bouwpro gramma op het gebied van woon- programma, woningindeling, deurbreedtes, draairichtingen en seniorensloten op voordeuren. Voorts is er een trap met tussen- bordes bij de bovenwoningen die geschikt is voor het installeren van een rolstoellift. Met de Vrouwen Advies Commis sie voor de woningbouw in Wad dinxveen heeft zich sterk gemaakt voor een aantal van die kwalitatie ve toevoegingen. ”De VAC heeft hiermee weer eens aangetoond dat zij als woonconsumentenbelangen groep binnen de gemeente een niet meer weg te denken plaats heeft ingenomen”, aldus wethou der Van Soest. De naar Hervormd Papendrecht vorig najaar vertrokken ds. G.C. Kunz en zijn vrouw. (Foto: Archief/Ton Bennemeer) WADDINXVEEN - De benoemde nieuwe voorzitter van de vakcentrale CNV, Anton Westerlaken (die deze zomer Henk Hofstede zal opvolgen), is vrijdagavond 7 februari a.s. om half acht te gast op de CNV-avond in het Anne Frank-centrum. An ton Westerlaken is nu nog landelijk CNV-bestuurslid. ders is. De algemene vergadering van het CNV heeft op 20 januari unaniem bestuurder Anton Westerlaken gekozen als voorzitter van de vak centrale CNV. Deze post komt 1 juli aanstaande vacant omdat de huidige voorzitter, Henk Hofste de, op die datum aftreedt. Westerlaken was in een eerder stadium al door de Verbondsraad met algemene stemmen naar vo ren geschoven. Anton Westerlaken (36) is mo menteel CNV-bestuurder sociaal- economisch beleid. Uit hoofde van die functie is hij onder meer verantwoordelijk voor het arbeids voorwaarden- en arbeidsmarktbe leid, consumentenaangelegenhe den en Europese zaken. Westerlaken begon zijn loopbaan in 1974 bij de Rotterdamse poli tie. Vanaf 1975 was hij actief in het afdelingsbestuur van de Alge- meen-Christelijke Politiebond (ACP). In 1986 stapte hij over naar de vakcentrale waar hij be stuurder werd. In 1990 kreeg hij zijn huidige portefeuille. In die hoedanigheid was hij afgelopen zomer vanuit het CNV coördina tor van de acties tegen de kabi netsplannen inzake Ziektewet en w.a.o. Ook was hij actief in de Stichting van de Arbeid, de Soci aal Economische Raad en andere adviesorganen. Van In 't Veen Advocaten aan de Staringlaan waren de advocaten mr. M.L. Groen (rechts) present op de open dag. (Foto: Sjaak Noteboom) en mr. J.A.M. Koek waren de ge hele dag beschikbaar. De avond tevoren had mr. Koek een inter view weggegeven voor de RTW- radio. Beide notarissen hadden half december ook al meegewerkt aan een informatieavond van de Rabobank Waddinxveen in het hoofdkantoor aan de Kerkweg- Oost. Bij In ’t Veen Advocaten, die niet alleen in Waddinxveen, maar ook in Boskoop en in Alphen aan den Rijn is gevestigd, stonden van de Open huis was er zaterdag ook bij de notarissen mr. P.L. van (links) en mr. J.A.M. Koek (rechts). (Foto: Notebi WADDINXVEEN - De openbare Leon van Gelderschool aan de Es- sengaarde zal van 4 t/m 27 febru ari a.s. in het teken staan van het circus. In alle klassen zullen acti viteiten worden gedaan die iets met dit onderwerp te maken heb ben. Op dinsdag 4 februari mogen de kinderen ’s middags verkleed op school komen. Er zal dan een op tocht door de buurt gehouden worden alsof er een circus het dorp binnen trekt. Het project wordt op donderdag 27 februari afgesloten met een ei gen circus-voorstelling op school, ’s Morgens zijn er optredens door leerlingen die hun eigen bedachte en ingestudeerde acts zullen ver tonen. Dit alles begeleid door de opperstalmeester van het circus Pim van der Tas. ’s Avonds is er van half zeven tot half acht ’Open Huis’. De resulta ten van de lessen over in en om het circus zijn dan in de klassen te bewonderen. Ook ouders zullen in het circus optreden goochelaars, vuurvre ters, evenwichtskunstenaars, jong leurs, fratsenmakers en dieren temmers. Komt dat zien, komt dat zien: de Leon van Gelderschool maakt vanhet circusproject een gigan tisch festijn. Een maand vol cir cusactiviteiten. Op deze dag worden in het ge bouw diverse activiteiten geor ganiseerd, opdat ouders en toe komstige leerlingen kennis kunnen nemen van de vele fa cetten van de Samenwerkings school. Aandacht besteed zal gaan worden aan presentatie van al le vakken, lesmateriaal, leer lingbegeleiding, tweejarige brugperiode, doorstroming HAVO/Atheneum, leerlingac- tiviteiten, bibliotheek, boeken- fonds, computeronderwijs en kennis van het geestelijk leven. Verder vindt de school het be langrijk, dat de bezoekers ook van gedachten kunnen wisselen met de verschillende geledin gen binnen de school: Commis sie van Bestuur, Vereniging, Ouderraad, Medezeggen schapsraad, docenten, onder wijsondersteunend personeel, schoolleiding en natuurlijk leerlingen. mr. J. Vermeulen (links) en V- F M

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 13