GEMEENTE WADDINXVEEN Mooie avond met Franse chansons Hier is uw Titelstrijd Aeolus boeiend Rabobank Starthypotheek krant te koop 8,4% (effectief 8,8%) Rijn en Gouwe Kleuren-tv van WSE naar Katwijk Op bedrijvenpark Coenecoop met extra lage rente vanaf Vier socio woningen in gebruik Rabobank Q Volleybal- heren verslaan RVV Meer bank voor je geld coLlectevergunning TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN BEKENDMAKINGEN SPREEKUREN RABOBANK WADDINXVEEN BEL VOOR EEN AFSPRAAK. VERGADERINGEN 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-93511 01828-17613 01820-28011 KERKWEG-OOST 161 - WADDINXVEEN TELEFOON 01828-14566 RTW-RADIO A Pagina 3 Woensdag 5 februari 1992 Weekblad voor Waddinxveen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) 01820-16066 010-362244 01820-15767 Wijziging Algemene Politieverordening Waddinxveen 1983 Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen ter open bare kennis, dat gedurende drie maanden ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, sectie Bestuurszakèn, voor een ieder ter inzage ligt en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is, de door de gemeenteraad op 20 november 1991 vastgestelde Veror dening tot tiende wijziging van de Algemene Politieverordening Waddinxveen 1983. Inspraak ontwerp-bestemmingsplan Gijsberterf Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat in voorbereiding is een partiële herziening van het bestemmingsplan Deze wijziging heeft betrekking op het nieuw-vastgestelde beleid in zake hinderlijk drankgebruik op de openbare weg. Bij brief van 22 januari 1992, nr. WEB/119605, hebben Gedepu teerde Staten het vereiste bericht van ontvangst als bedoeld in arti kel 198 van de gemeentewet afgegeven. Deze wijziging van de Algemene Politieverordening treedt in wer king op zaterdag 8 februari 1992. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur VRIJDAG 7 FEBRUARI 20.00 uur: Da Capo. Semi klassie ke muziek. Presentatie: Jan Koor- engevel. 21.00 uur: ’t NieuwsCafé. Nieuws en actualiteiten uit de Waddinx- veense regio. 14433 14433 14433 (toestel 159) 12570 Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. WADDINXVEEN: Albert Heijn, Kon. Wilheiminaplein 41 Asscheman, Brederolaan 8 Boekhandel Burger, Dorpsstraat 39 Boonstoppel, J.v. Stolberglaan 1 De Bruin zelfbediening, Zuidkade 206 Cency B.V., Passage 15 Jonkheid B.V., Chopinlaan 2b Kool 4=6, Ieplaan71 Plusmarkt Riwa, Zuidplaslaan 184/186 Shell station G. Gouw, Henegouwerweg 26 Sig. Mag. van de Krans, Kerkweg 175 Sonneveld, Kon. Wilheiminaplein 6 Supermarkt van Mourik, Passage 208 Super Groensvoorde, Groensvoorde 4 Texaco van Beynum, Dreef 20 Drukkerij Veldwijk, Oranjelaan 9 ’’Sportvelden”. Deze herziening heeft betrekking op een gebied, glo baal gelegen tussen de hockeyvelden aan de Dreef, Herbarenerf, Piasweg en het tennispark in het sportpark Sniepweg. Over dit be leidsvoornemen is in maart 1991 inspraak gehouden. De resultaten van de inspraak zijn voor het gemeentebestuur mede aanleiding ge weest het bestemmingsplan op onderdelen aan te passen. De wijzigingen hebben met name betrekking op de verkaveling, aan tal woningen (27) en de inrichting van de Piasweg ter plaatse van de nieuwbouwlocatie. In verband hiermee worden ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende, natuurlijke en rechtspersonen opnieuw in de gelegenheid gesteld hun mening omtrent het beleids voornemen, zoals is vastgelegd in het in voorbereiding zijnde concept-plan met verkavelingsschets, kenbaar te maken en daaro ver met het gemeentebstuur van gedachten te wisselen. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt vanaf donderdag 6 februari 1992 op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur gedurende tien dagen ter in zage bij de afdeling Ruimte en Bouw, Raadhuisplein 1, alhier. Ge durende deze termijn kunnen schriftelijke meningen kenbaar worden gemaakt ten aanzien van het beleidsvoornemen. Eveneens kunnen meningen kenbaar worden gemaakt tijdens een inspraakbijeenkomst, welke zal worden gehouden op maandag 17 februari 1992, aanvang 17.00 uur in de raadzaal van het gemeente huis. Op deze bijeenkomst wordt uitsluitend het beleidsvoornemen omtrent het concept-bestemmingsplan aan de orde gesteld. De inspraakbijeenkomst is niet bedoeld voor toekomstige kopers en/of huurders van de te bouwen woningen. kelijks wereldwijd verzenden en importeren van tv-meubels naar en van Amerika, Europa en Cana da en Okkerse Agencies BV voor wereldwijze verzending van diver se produkten. Sinds de start van Holland Ship ping BV in maart 1986 heeft het Succesvolle jaren! Daarom wil de afdeling Boskoop j even vrolijk en feestelijk vieren. Op vrijdag 14 februari in de grote zaal van het Anne Frank-centrum te Waddinxveen. Uitbreiding Holland Shipping voltooid Commissie voor de Financiën op donderdag 6 februari 1992, aan vang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - voorstel inzake planontwikkeling Brugcentrum; - garantie geldlening tennisvereniging Be Fair ten behoeve van verlichting drie tennisbanen; - beschikbaar stellen krediet ten behoeve van promotieboekje openbaar onderwijs; - beschikbaar stellen krediet ten behoeve van aanpassing subsi die enkele sportverenigingen; - beschikbaar stellen krediet naar aanleiding van notitie ’’Naar een intensivering van het gemeentelijk milieubeleid”; - beschikbaar stellen krediet ten behoeve van subsidie 1992 ge handicaptenplatform; - beschikbaar stellen krediet ten behoeve van openbare verlich ting Noordkade buiten bebouwde kom; - beschikbaar stellen krediet ten behoeve van vervanging kabels lichtinstallatie voetbalvereniging Waddinxveen; - beschikbaar stellen krediet in verband met wijziging kostenwet invordering rijksbelastingen en aanpassen vergoeding gemeen telijke deurwaarder; - beschikbaar stellen krediet ten behoeve van onderhoud diverse gemeentelijke gebouwen; - beschikbaar stellen krediet ten behoeve van subsidie 1992 Buro slachtofferhulp; - beschikbaar stellen krediet ten behoeve van aanvulling eerste inrichting onderwijsleerpakket en meubilair Kardinaal Alfrink school. Commissie voor de Sociale Zorg op donderdag 6 februari 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - advies met betrekking tot de maaltijdvoorziening voor ouderen; meter krentenbrood, C.B. Boer (Waddinxveen): kistje wijn, R.E. de Jong (Gouda): dartspel, B. Smit (Waddinxveen): staatslot. De volgende trekking staat ge pland op zondag 16 februari. Dan zal de hoofdprijs een magnetron van Heemskerk BV uit Waddinx veen zijn. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. De hoofdmoot van het program ma zal zijn het optreden van de in Nederland zo langzamerhand zeer bekende Franse chansonnier, Phi lippe Elan, met aan de vleugel Martijn Breebaart. Philippe Elan woont sinds 1985 in Amsterdam, spreekt inmiddels goed Neder lands en geeft bij zijn chansons meestal een korte toelichting in het Nederlands. Hij was enkele weken geleden op de tv te zien in een middagpro gramma en er werd zondag 19 ja nuari een concert in het muziek centrum te Utrecht voor de radio uitgezonden. Hij heeft de voor keur voor het traditionele Franse chanson, afgewisseld met actuele composities, vaak speciaal voor hem geschreven, en enkele Ne derlandse chansons. In 1986 won hij in Amsterdam het Concours Charles Trenet en sindsdien stijgt zijn ster gestaag. Martijn Breebaart, zijn begelei der, was kort geleden de begelei der van Liesbeth List in een con cert in de Doelen te Rotterdam. WADDINXVEEN - Op het bedrijvenpark Coenecoop in Wad dinxveen heeft het Waddinxveense bedrijf Holland Shipping BV (internationale expediteurs) de bedrijfsvestiging eens zo groot gemaakt. Holland Shipping verhuisde in september 1990 van de Prins Bernhardlaan naar Waddinxveen-Zuid. Waddinxveense bedrijf voortdu rend te maken gehad met een on stuimige groei. Het eind daarvan is nog lang niet in zicht. Voor dit jaar heeft het bedrijf be langrijke grote projecten op stapel staan. Op het eigen Coenecoop- terrein is geen ruimte meer voor nieuwe expansie aanwezig. Daar om heeft directeur-eigenaar Cor Straver van Holland Shipping BV alvast een optie op 4.000 vierkan te meter grond genomen in het bedrijvenpark Coenecoop 2. ZONDAG 9 FEBRUARI 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van Loon. 02.00 uur: Continue muziek. 08.00 uur: Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver zorgd door de Rooms-Katholieke kerk. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Henk Laan. 14.00 uur: Bon Voyage. Informa tie over reizen en recreatie met Kate Goudriaan. 15.00 uur: De Komische Noot. Conferences en muziek met Gert Frank van der Poel. 16.00 uur: RTW Sportcafe. 18.00 uur: Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 20.00 uur: Trendy. Met onderwer pen voor en door jongeren. Pre sentatie: Natascha Adrienne. 21.00 uur: Xtra. Presentatie: Luuk van Dijk en Diederick Hui zinga. 22.00-24.00 uur: Avonduren. Pre sentatie: Ron Menke. WOENSDAG 5 FEBRUARI 19.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best. Nederlandstalige muziek met Frank Deurknop en Klaas Vaak. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. - advies inzake verlenen subsidie voor 1992 aan het Platform Gehandicapten Waddinxveen; - subsidieverzoek 1992 Buro Slachtofferhulp. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. WADDINXVEEN - Tijdens het weekeinde van 25 en 26 janua ri j.l. werd er door de leden van badmintonclub Have en Goed/Aeolus in sportzaal De Duikelaar gestreden om de clubti- tels bij de senioren. In een tijdsbestek van 17 uur werden er in totaal 191 partijen gespeeld in het dames- en herenenkel, het ge mengd dubbel en de dames- en herendubbel. Ook de andere 3 jeugdteam speel den een uitwedstrijd. In tegenstel ling tot het le team waren zij minder succesvol. De vraag is echter of het verlies van deze teams te wijten is aan het eigen speelniveau. Meer valt te denken aan een verkeerde sterkteopgave van de diverse tegenstanders, dan wel aan een onjuiste indeling van de verschillende klassen door het districtsbureau van de NBB. Team 2 verloor met 6-2 van het Zoetermeerse BC Aigis 1; team 3 ging met 8-0 kansloos ten onder in Zoetermeer tegen BC Eridos 2; team 4 tenslotte verloor nipt met 5-3 van BC Saturnus ’68 te Woer den. Het le jeugdteam ging zaterdag uitstekend van start in de uitwed strijd tegen het le jeugdteam van BC Mix te Naaldwijk. Alhoewel men door een blessure van een van de spelers nog niet in de sterkste opstelling aan kon treden won men de wedstrijd toch met 5-3. Het herenteam van Aeolus toog dinsdag naar Pijnacker voor de wedstrijd tegen het le herenteam van BC Pijnacker. Ook dit team ging met een 5-3 overwinning uit stekend van start. Beide zijn dus musici van formaat en er dus alle reden voor de zilve ren Alliance Francaise om er trots op te zijn het tweetal voor het ju bileumfeest te hebben kunnen contracteren. Gezien de breedte en het geringe krachtsverschil op de diverse spelniveau’s was er sprake van ve le aantrekkelijke en spannende partijen. Dit leidde tevens tot een aantal ’’verrassingen” in de diver se speldisciplines, hetgeen eens te meer aantoont dat het door de Waddinxveense vereniging ge voerde beleid haar vruchten af werpt. In het damesenkel wist Nienke Hillerts (2e team) ten koste van Anita v.d. Starren (1 team) de 2e plaats te veroveren. In de finale bleef Natasja van Es (le team) haar in 3 games (2-11/11-5/11-2) uiteindelijk nog de baas. De finale in het herenenkel was een onderonsje tussen de le team leden Tjeerd Hillerts en Marco Overes. Na een wisselvallig com- petitieseizoen bleek Marco Over es in een zeer goede vorm te ste ken en klopte Tjeerd Hillerts in 2 games (17-15/15-3). Op de 3e plaats eindigde Joeri Kraaijestein voor Dennis v.d. Berg (beiden 2e team). Voor een daverende verrassing zorgde het gemengd dubbel Ilse van Steijn/Joeri Kraaijestein (2e team). In de finalepoule bleek het duo sterker dan de beide koppels van het le team. Natasja van Es/Tjeerd Hillerts en Anita v.d. Starren/Marco Overes, en door brak daarmee de hegemonie van het le team. Zowel in de dames- als herendub bel bleven de le teamspe(e)l(st)ers die van het 2e team echter nog wel voor. In de damesdubbel behaalden Natasja van Es en Anita v.d. Starren de le plaats voor Nienke Hillerts en Caroline Slootjes, terwijl in de he rendubbel Tjeerd Hillerts en Marco Overes de titel behaalden voor het koppel Joeri Kraaijestein en Dennis v.d. Berg. Een jaar na de bouw van de eerste fase - een opslaghal met een capa citeit van 1.200 palletplaatsen - is er op Coenecoop 99 nu ruimte voor ruim 2.500 palletplaatsen. Het nieuwe gedeelte van het com plex heeft thans ook de status van douaneloods gekregen en daar is Holland Shipping bijzonder ver heugd over. Vooral ook met het oog op de komst van een grenzen- vrij Europa, waarbij Nederland als Europees distributiepunt een belangrijke rol zal gaan spelen. Het is de ervaring van de Wad dinxveense internationale expedi teurs dat steeds meer bedrijven het opslaan, verpakken en vervoe ren overlaten aan derden. Holland Shipping speelt op die trend dui delijk in en dat is een succesfor mule gebleken, zo laat directeur- eigenaar Cor Straver weten. Het beleid bij Holland Shipping BV is er op gericht om snel en ef fectief aan de vragen van exporte rende bedrijven te voldoen. Een groot voordeel om een expediteur in te schakelen is dat de expedi teur altijd aan de eisen van de op drachtgever kan voldoen. ’’Men sen bellen ons niet alleen om een pakketje van 15 kg naar Brussel te verzenden, maar ook voor het op efficiënte wijze verrichten van grote verzendopdrachten”, vertelt >Cor Straver. De opdrachtgevers van Holland Shipping BV bevinden zich door geheel Europa, maar sinds de ves tiging op het Waddinxveense be drijvenpark Coenecoop zijn er ook steeds meer Waddinxveense en regionale bedrijven, die hun import en export door Holland Shipping laten verzorgen. Voorbeelden daarvan zijn Satcom BV voor de export van communi- catie-apparatuur, Machinefabriek Van den Berg Waddinxveen BV voor het verschepen van een 12- tal containers naar Taiwan, Hage man Collection BV voor het we- In de week van 10 tot en met 15 februari 1992 zal er gecollecteerd worden door de Vereniging Dierenambulance Gouda e.o. (DAGO). Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legitimatiebewijs. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. Tijdens de prijsuitreiking werden ook het le, 2e, 4e, 9e en 10e team van Aeolus gehuldigd naar aanlei ding van het behalen van het kampioenschap in de diverse klas sen tijdens de recent beëindigde districtcompetitie gedurende het seizoen 1991/1992. Op bijgaande foto staan de spelers van de be treffende kampioensteams. Afgelopen weekeinde gingen de jeugd-, dames- en herencompeti tie weer van start. In de jeugd- competitie is WBC Have en Goed/Aeolus met 4 teams verte genwoordigd, terwijl zowel aan de dames- als herencompetitie 1 team van de Waddinxveense ver eniging deelnemen. WADDINXVEEN - Met een concert van Franse chansons op vrijdagavond 14 februari om acht uur in het Anne Frank-cen trum aan het Jan van Bijnenpad gaat de afdeling Boskoop van Alliance Francaise des Pays-Bas het zilveren jubileum vieren. De toegangsprijs (inclusief drankjes en hapjes) bedraagt ƒ15,- voor leden/cursisten en ƒ17,50 voor introducees en belangstel- WADDINXVEEN - Er zijn nu zo’n 140 prijzen uitgedeeld in het kader van het WSE-voetbalprij- zenfestijn. Vijf trekkingen zijn nu achter de rug, vijf staan er nog op de rol. De hoofdprijs van de maand janu ari - een portable kleuren-tv van Expert-Hagoort in Boskoop, ging naar T. Rozema uit Katwijk. De overige prijzen kwamen als volgt terecht: W. Sticker (Gou da): Week-arrangement voor 2 personen, J. Bulder (Gouda): Ju welenbon, L.J. Pol (Waddinx veen): C-D speler, J. Zuiderduin (Katwijk): fiets, G. Duyzer (Den Haag): Foto compact camera, R. Daelman (Waddinxveen): Beauty case, W.A.J. Droog (Waddinx veen): gasbarbecue, A.J. Zwanen burg (Bodegraven): klop-boorma- chine, G. Keuzenkamp (Delft): fles champagne, A.v.d. Rijn (Moerkapelle): champagne-ont- bijt, A. v.d. Stam (Gouda): diner bon 2 personen, H.W. van Es (Waddinxveen): Badlakenset, J. Marse (Alphen): Bloemenbon, G.F. Verbeeten (Nieuwegein): WADDINXVEEN - De vier so- ciowoningen, die in Waddinxveen aan de Zuidplaslaan in opdracht van de christelijke woongemeen schap De Hooge Burch in Zwam- merdam zijn gebouwd, worden vrijdag 20 maart officieel in ge bruik genomen. Bij deze woningen hoort een Dag Activiteiten Centrum in gebouw De Staring aan de Staringlaan. In de vier sociowoningen, onder gebracht in een rijtje eengezins woningen, wonen onder begelei ding 34 licht verstandelijk gehan dicapte mensen. In twee huizen wonen er elk 9 en in de overige twee huizen elk 8. De bedoeling van de sociowonin gen is licht verstandelijk gehandi capten zo zelfstandig mogelijk te laten wonen. Ze deden dat ook al in de woningen aan de rand van het Hooge Burch-complex in Zwammerdam, maar in Waddinx veen heeft het integratieaspect al le aandacht gekregen. De Hooge Burch probeert met an dere instellingen in Midden-Hol- land internaatplaatsen over te brengen, die er nu nog niet zijn. Dat moeten er mettertijd 200 worden. Bodegraven en Waddinx veen zijn daar voorbeelden van. In Waddinxzveen zou voor dat doel in Zuidplas-extra (achter Van Leeuwen BV) gebouwd kun nen gaan worden. Andere instel lingen zijn of worden op dit ter rein actief in de Krimpenerwaard. In de Waddinxveense sociowonin gen beschikt elke eenheid over groepsleiding. Die ziet er op toe dat de bewoners zelfstandig ko ken, wassen, huishoudelijke kar weitjes doen, hun fiets maken en met het openbaar vervoer reizen. Sociowoningen zijn er het bewijs van dat de landelijke overheid is afgestapt van grote internaten. Grote complexen voor verstande lijk gehandicapten zijn achter haald. Omdat sociowoningen het sym bool zijn van integratie worden ook wonen, werken, recreëren, be- handelingsvorming en dagbeste ding aan elkaar gekoppeld. In dit verband bestaat de relatie met het nieuwe Dag Activiteiten Centrum aan de Staringlaanin Waddinx veen. De Hooge Burch huurt hiervoor een gedeelte van gebouw De Staring. ZATERDAG 8 FEBRUARI 00.00 uur: Dag Week Hallo Weekend. Presentatie: Luuk van Dijk. 03.00 uur: Continue muziek. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie Gert Voogd. 09.00 uur: Ochtendniveau. Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je radio. Pre sentatie: Diederick Huizinga. 17.00 uur: Het Muziekcentrum. Presentatie: Peter Teunisse. 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. 22.00 uur: Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I V 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. J lenden. Voor aanmeldingen kan men bellen: 01727-14996 (me vrouw C.L.M. Smeets, Kruiskruid 19, Boskoop). Op 17 december 1966 werd de Alliance Francaise in Boskoop luisterrijk gestart. Het was toen een prachtige feestavond, in aan wezigheid van afvaardiging van het hoofdbestuur te Amsterdam, de heer Pierre d’Ailly van de Franse ambassade en de heer Ja cob, landbouwattache van de am bassade, die tevens de aanwezigen voorzag van wijn en Franse kaas. Voorts waren aanwezig de toen malige burgemeester van Bos koop, G.W. baron van Dedem en zijn echtgenote, en een vertegen woordigers van de Alliance Fran caise van Gouda, die de nieuwe afdeling vereerde met een Franse vlag. De pers noemde deze op- richtingsavond een ’’vrolijke, fees telijke avond”. Inmiddels zijn 25 jaar verlopen. a ......I EV,.„,<1 zt a dit jubileum WADDINXVEEN - In sportzaal Groenswaard wonnen de volley- balheren van Be Fair in drie sets (15-10, 15-11, 15-10) van RVV uit Rijnsburg. De volleybaldames van Be Fair verloren met 3-0 van koploper Delta. Be Fair-RVV was een wedstrijd waarin beide ploegen in principe even sterk waren. De eerste set ging voor Be Fair verloren door een te groot aantal foute services, waardoor het uitlo pen van RVV net niet meer in te halen was. Be Fair begon daarentegen sterk in de tweede set, maar kon dit niet goed handhaven. Zo ging me de door pech en door te weinig controle over de wedstrijd de winst naar RVV. Dat was jammer voorhet thuispubliek, daar het best een goede wedstrijd was om naar te kijken, mede door een aantal zeer spectaculaire reddin gen en aanvallen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3