SPONTAAN WINKELMEISJE VISIE OP D. Sonneveld SOLIDAK DAKBEDEKKINGEN HUUR.. Schipbreuk voor bouwplan Met Apron geen relatie PvdA mistig over sloop bejaarden woningen ’’Utopie”, zegt burgemeester Peggy Postma maakt naam in Engeland Kruiswerk: Opvoeden een kunst HUIS-AAN-HUIS IN WADDINXVEEN, ZEVENHUIZEN EN MOERKAPELLE Mario Bross- competitie met 47 man Nieuwsblad S7 Onafhankelijk GEVRAAGD: vanaf 16 jaar Kon. Wilhelminaplein 6 Waddinxveen Telefoon 01828-13061 na 18.00 uur 01828-30898 Voor inlichtingen vragen naar: Dianne WS’ HARWA VAN DER LINDE D.V. TBremmer SCHOENEN Kom eens vrijblijvend kijken bij HARWA aan de Groensvoorde, als u eens wilt veranderen in uw interieur. Wij adviseren u graag. Bitumen Shingles Dakisolatie Lood- en zinkwerk Reparatie onderhoud en nieuwbouw 10 jaar garantie Gratis dakinspectie Vrijblijvende offerte 01726*17720 Wilgenoord 73 - Bodegraven 8 X o o HollandWolland® RIJOPLEIDING op VIDEO SKUBOX SNEEUWKETTINGEN toyota van Leeuwen HAKKEN - KLAAR TERWIJL U WACHT SCHOENMAKERIJ INTERTOTAL AFBOUWCENTRUM WOERDEN RUIMT OP! 30 tot 50% korting! Telefoon: 01828 - 14788 Telefax: 01828 - 15637 Se Jaargang Nu. 02271 Weekmarkt A NIEUW!! OVO MOTORRIJLES Woensdag 12 februari 1992 ten. (Foto: Archief/Sjaak Noteboom). Wim WOL IE ’DEKBEDDEN voor ’n paar tientjes meer slaapt u al onder een wollen dekbed van Hoofdredacteur: B J Woudenberg, Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828- 15594 Kantoor: Drukkerij Veldwijk. Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Kerkweg-Oost 177-Waddinxveen Telefoon 01828-12012 VLOERBEDEKKING, GORDIJNEN EN SLAAPCOMFORT Groensvoorde 12 - Waddinxveen Telefoon 01828-16119 Weekblad voor Waddinxveen OPLAGE 13.SOO EXEMPLAREN Boskoop: Zijde 3-7 Waddinxveen: Dorpstraat 38 Waddinxveen: Passage 21 c o 2 c_ Doe-het-zelf materialen Keukens - Kasten Wand- en vloertegels Tuinhout - Sierbestrating v 01828-12596 Noordeinde 76a N. Waddinxveen Bij Flex Rent dealer Van Leeuwen uw Mont Blanc (12.50 p./dag) ot (750 p./dag) Piasweg 16 Waddinxveen Telefoon 01828-21800 gemaakt dat het ging om een fi nancieel haalbaar woon- en win- kelplan van 21 miljoen gulden met 17.500 vierkante meter win kelruimte, 200 luxe woningen in de vorm van 6 torentjes, 840 par keerplaatsen en een weekmarkt op een deel van het winkeldak. De verplaatsing van Be Fair-voet- bal zou 5 miljoen gulden kosten, de aanpassing van de infrastruc tuur 10 miljoen gulden en de ver goeding aan eigenaren en onder nemers in de huidige Passage 10 miljoen gulden. De vergoeding was gebaseerd op een functiewij ziging van ongeveer 5.000 vier kante meter detailhandel. Apron gaat uit van een bedrag van f 1.200,- per vierkante meter voor de waardevermindering van de panden alsmede een bedrag van circa f 800,- voor verhuizing en inventaris voor de gebruikers (huurders en eigenaren). en kleinbedrijf dan ook een ’’te rug naar af”. Bij alle betrokkenen staat intussen één ding voorop en dat is dat Waddinxveen recht heeft op een behoorlijk centrum, zeker in rela tie tot het inwonertal van ruim 25.000. Het nieuwe winkelhart moet wel een naadloos geheel vor men met daarin voldoende trek kers. De variant Kerkweg-Oost werd in de heloten vergadering dan ook een aanvaardbare oplos sing gevonden, maar er moeten dan nog wel diverse goede ver keerstechnische oplossingen wor den gevonden. Probleem vormt namelijk de ver keersafwikkeling bij een verkeers vrije Kerkweg-Oost. Daarbij moet worden bereikt dat het (toene mende) verkeer geen gelegenheid krijgt zich tussen de beide helften van het nieuwe winkelcentrum door te wringen. In dit beeld past ook een autovrije Kanaalstraat. Ook zal het verkeer vanaf de hef- brug zijn veilige weg moeten vin den, waarbij de geluidsoverlast krachtig in de hand moet worden gehouden. Gouwebrug WADDINXVEEN - Het is een utopie om in Waddinxveen te denken aan de mogelijkheid van een derde oeververbinding over de Gouwe in het verlengde van de Willem de Zwijgerlaan. Ook een verplaatsing van de vrijdagse weekmarkt van de Willem de Zwijgerlaan naar een nieuw winkelhart aan de Kerkweg-Oost be hoort voorlopig niet tot de mogelijkheden. Dit alles valt af te leiden uit het recent gemaakte vertrouwelijke verslag dat is gemaakt van een niet openbare bijeenkomst van Waddinxveense gemeenteraadsle den, het college van B. en W. en de Stuurgroep Centrum over de uitbreiding van het winkelcen trum de Passage in oostelijke richting. Een nieuwe oeververbinding over de Gouwe, naast de bestaande hefbrug (1936) en de betrekkelijk nieuwe Coenecoopbrug (1987), wordt vooral door burgemeester Kees van der Linden als een uto pie beschouwt. Naast de plannen uit 1990/1991 van Apron Projectontwikkeling BV uit Capelle aan den IJssel hebben ook particuliere winkel- hartplannen uit 1991 van direc teur C.L.M. Hiddes van Onnimé Projectontwikkeling BV (90 wo ningen in Passage-West op de plek van de Kruiskerk, Het Tref punt, Kruisgebouw Midden-Hol land en C.P. Broer BV, uitge werkt door architectenbureau Treffers en Polgar BV) en van Rehorst Bouw BV en architecten bureau L. Roggeveen BV uit 1987 (eveneens voor de Passage- West) schipbreuk geleden. Het pand van WADDINXVEEN - Voor het Waddinxveense college van Bur gemeester en Wethouders zijn en blijven GAK (belegger), MAB BV (projectontwikkelaar), bureau Goudappel Coffeng BV (verkeerskundigen) en het KNOV-Waddinxveen (midden- en kleinbedrijf) de belangrijkste partners waarmee binnen de ge meentelijke Stuurgroep Centrum wordt samengewerkt om dit Gouwedorp aan een nieuw winkelhart te helpen. De particuliere plannenmaker Apron Projectontwikkeling BV uit Capelle aan den IJssel, bekend van het omstreden nieuwbouw- plan voor het Be Fair-voetbalter- rein in het Warnaarplantsoen, blijft dan ook als het aan B. en W. ligt helemaal buiten beeld. ’’Met Apron heeft de gemeente geen enkele relatie”, aldus burge meester C.M. van der Linden, die daarmee in een vertrouwelijk overleg met de gemeenteraad rea geerde op een concrete vraag van PvdA-fractie voorzitter mevrouw A. Vermeij. ’’Bovendien is het te kort in het door hen ingediende plan dermate groot dat het geen zin heeft om met Apron in zee te gaan”. Directeur drs. A.L. de Bruin van Apron kwam in juli 1990 met zijn nieuwbouwplan op de proppen. Hij heeft dat op eigen initiatief gepresenteerd. Omdat niemand in het gemeentehuis hier op zat te wachten kreeg de projectontwik kelaar geen enkele officciële mo gelijkheid zijn plan toe te lichten en van commentaar te voorzien. In december 1991 kregen ten lan ge leste de politieke partijen in Waddinxveen de stukken van Apron toegestuurd, omdat het be drijf veronderstelde dat ook de lo kale volksvertegenwoordigers zich bewust zijn van de noodzaak om een modern, goed bereikbaar en centraal gelegen kernwinkelappa- raat te hebben. ”De spreiding van de winkels in Waddinxveen en de concurrentie van andere gemeenten zullen op termijn het verzorgingsniveau ver der aantasten. Een nieuw centrum zal niet alleen voor de consument qua assortiment en comfort, maar ook voor de ondernemer op lange termijn voor zijn bestaansmoge lijkheden belangrijk zijn”, aldus drs. De Bruin Aan de hand van een boekje met plattegronden, foto’s en maquet tes werd de raadsleden door Apron (bekend van het Internati onal Trade Center in Boskoop/Hazerswoude) duidelijk (Ingezonden mededeling) Diverse showroomkeukens, badka mers en Boley design openhaarden. Alles met Let op! Weg is echt weg!! In een showroom vol woonplezier aan de Leidsestraatweg 67 vindt u uw voordeel! van de naar de Zuid- De bruggedachte was in de ge dachtenwisseling achter gesloten deuren weer eens van stal gehaald door het gemeentelijk verkeers kundig bureau Goudappel Cof feng als één van de mogelijke op lossingen voor de dreigende ver keersproblematiek na afsluiting van de Kerkweg-Oost en Kanaal straat voor het doorgaande ver keer. Het bureau blijft een nieuwe brug over de Gouwe ondanks alles als een mogelijke (waarschijnlijk te dure) oplossing zien van de ver keersproblematiek rond de bouw van een nieuwe winkelstrip van 5.600 vierkante meter ten noor den van de Kerkweg-Oost. Het door wijlen dokter P. van der Linde bewoonde hoekpand aan de Kerkweg-Oost, dat door buurman NMB Bank is aange kocht. (Foto: Archief/Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - In wijkge- bouw Het Zuidhonk aan de Zuid- plaslaan (naast sportzaal De Dui kelaar) is zaterdag 8 februari de eerste ronde gespeeld in de Su- per-Mario-Bross-3 competitie. In een spannende strijd moest wor den uitgemaakt wie van de vier deelnemers zou worden verslagen en dus niet meer kon meedoen in de rest van de competitie. Uiteindelijk moest Dennis Geerts het veld ruimen nadat hij was ge komen tot in het tweede land van de achtste wereld. Loek Beuker, Jeroen Franken en Wim Dekker gaan verder in één van de volgen de spelronden. Hierbij kan iedere belangstellende (ouders?) aanwezig zijn. De spel ronden worden gehouden op elke zaterdagmiddag tot en met 25 april in Het Zuidhonk. De aan vangstijd is 13.30 uur. 47 Deelnemers hebben zich opge geven voor deze competitie, zodat deze activiteit van de Stichting Wijkwerk ”De Zuidplas” ge slaagd mag worden genoemd. Bij voldoende belangstelling wordt er een tweede competitie georgani seerd. Alle Waddinxveners kunnen zich hiervoor opgeven bij Cees Meiderwijk, tel. 01828-12237 (na 18.00 uur). De spelcompetitie is door Van de Wal Speelgoed ter beschikking gesteld. pel worden door mij persoonlijk geen onoverkomelijke problemen verwacht”, luidde het commen taar van onze eerste burger. Langs de Kerkweg-Oost blijkt zo’n 5.600 vierkante meter win kelruimte te zijn voorzien als de villa’s daar zijn gesloopt. De nieu we bebouwing bestaat uit een overdekte winkelpassage met bo venwoningen en een verkeersvrije Kerkweg-Oost/Kanaalstraat. ’’Zo wel de huidige Passage als het nieuwe winkelgedeelte moeten aan elkaar gekoppeld worden. Er moeten trekkers komen, zowel uit de food- als de non-foodsector”, staat er in het vertrouwelijke ver slag over de invulling van de nieu we winkelstrip. De aantasting van een stukje oud- Waddinxveen zit oud-PvdA-wet- houder drs. Martin Kraaijestein overigens wel dwars bij een uit breiding van de Passage in ooste lijke richting. In de besloten bij- WADDINXVEEN - Is de vijf- mansfractie van de Partij van de Arbeid nu voor of tegen de even tuele sloop van bejaardenwonin gen aan de Prins Bernhardlaan voor de bouw van een nieuw win kelhart Die vraag doemt op nu uit een vertrouwelijk verslag van een in formatieve niet openbare bijeen komst van de gemeenteraad, het college van B. en W. en de Stuur groep Centrum blijkt dat PvdA- fractievoorzitter Bep Vermeij heeft gezegd dat ’’Passage-Noord- plannen mèt eventueel sloop van bejaardenwoningen voor de Partij van de Arbeid eventueel nog be spreekbaar is”. In een in Waddinxveen verspreid pamflet hadden de sociaal-demo- craten juist in hun jaaroverzicht gemeld actie te hebben gevoerd tegen de sloop van alle 20 of slechts 10 bejaardenwoningen aan de Prins Bernhardlaan. De sloop van de bejaardenwonin gen is op dit moment weer buiten beeld omdat voor de realisatie van het nieuwe winkelhart thans uit sluitend wordt gekeken naar een uitbreiding van het winkelcen trum de Passage in oostelijke richting (langs de noordkant van de Kerkweg-Oost). Passage-Noord, met één van de varianten de sloop van alle of een deel van de bejaardenwoningen, verdween vorig jaar overigens uit beeld vanwege de financiële on haalbaarheid. Intussen is het niet openbare ver slag van de vertrouwelijke infor- matiebijeekomst onderwerp van gesprek geweest in de fractie van de PvdA, zo bevestigde ons frac tievoorzitter Bep Vermeij. Vol gens haar vindt de hele fractie dat dit verslag niet de sfeer, de inten tie en het onbehagen van de ge meenteraad ten aanzien van het collegebeleid rond de centrum- plannen weergeeft. ’’Sommige passages zijn uit hun verband gerukt en nuanceringen zijn weggelaten”, aldus Bep Ver meij over het werkstuk, dat is op gesteld door de Waddinxveense gemeente-ambtenaar drs. P.A.M. Kooien. door BERT J. WOUDENBERG WADDINXVEEN - De onvermijdelijke sloop van de voor Wad dinxveen karakteristieke woningen aan de noordkant van de Kerkweg-Oost tussen de Juliana van Stolberglaan en de Oranje laan komt steeds meer dichterbij. De vijf huizen daar moeten te zijner tijd verdwijnen als het winkelcentrum de Passage defini tief in de richting van de hefbrug over de Gouwe zal worden uit gebreid. Het amoveren van de woningen voor een winkeluitbrei- ding van circa 5.600 vierkante meter met daarboven 18 tot 20 dure huizen zal echter niet zonder slag of stoot gaan. Dit alles blijkt uit een vertrouwe lijk verslag dat dezer dagen in het gemeentehuis is gemaakt naar aanleiding van de eind vorig jaar gehouden niet openbare informa tieve bijeenkomst van 20 Wad dinxveense gemeenteraadsleden, het voltallige college van B. en W. en de leden van de plaatselijke Stuurgroep Centrum met hun ad viseurs. Deze bijeenkomst werd toen afgesloten met een nietszeg gend perscommuniqué van 17 re gels. Op concrete vragen van CDA- fractievoorzitter Jan Hielema stel de burgemeester Kees van der Linden blijkens het niet-openbare verslag dat de verwerving van de gronden aan de Kerkweg-Oost vijf panden en een strook grond voor autobedrijf Boonstoppel BV be treffen. De NMB Bank bezit twee panden (het eigen kantoor en het leeg staande pand van wijlen dokter P. van der Linde). Hierover heeft de gemeente contact met de betref fende bankinstelling, die el enige tijd ter plaatse (of direct in de buurt) nieuwbouw wil plegen. Op de hoek Kerkweg-Oost-Oran- jelaan staat het in de Oudejaars nacht van 1990 vernielde lege woonhuis van de naar de Zuidplas verhuisde familie A.P.C. Rehorst. ”De eigenaar wacht momenteel af, een en ander lijkt bespreek baar. De eigenaren van de twee overige panden zijn reeds bena derd en zijn niet enthousiast”, al dus burgemeester Van der Linden in de besloten bijeenkomst. ’’Volgens mij worden deze twee panden een ’’hoofdstuk apart”. Wellicht dat er onteigend moet gaan worden. Ten aanzien van de strook grond bij garage Boonstop- drie miljoen gulden mee helpen -i:.i. rond te maken. In de besloten bijeenkomst met de raadsleden, B. en W. en de Stuurgroep Centrum met hun ad viseurs (onder wie oud-directeur Openbare Werken en -Bedrijven ing. A.M. Zwamborn) stond de winkeluitbreiding van de Passage in oostelijke richting centraal als ”het meest actuele plan”. ’’Knelpunt in dit plan is de ver keersproblematiek”, betoogde ge meentesecretaris Cees Loose, die vervolgens nog wees op de positie ve effecten van nieuwbouw langs de Kerkweg-Oost voor het Brug- centrum. Het nieuwe plan gaat uit van de mogelijkheid om in Waddinxveen een winkelhart te realiseren van 13.000 vierkante meter (inclusief bestaande Passa- ge-winkels). Het nieuwe winkelhart - waarvoor de lokaties Passage-West (enkele varianten), Passage-Noord (enkele varianten) en het Be Fair-terein afvielen - krijgt in ieder geval vol doende stedebouwkundige en commerciële kwaliteit, zo stelde de projectontwikkelaar (MAB). Bovendien moeten de onderne mers in zo’n nieuw centrum een goede boterham kunnen verdie nen en moet het een behoorlijke aantrekkingskracht hebben voor consumenten uit Waddinxveen en omgeving. Passage-West (5.000 tot 6.000 Geen derde Sloop huizen Kerkweg Oost komt dichterbij eenkomst opperde hij het idee om het Warnaarplantsoen te gebrui ken voor het nieuwe winkelhart. Achter de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum en de christelijke scholengemeenschap De Wadde kan dan een nieuw plantsoen worden aangelegd. ”Het nieuwe centrum ligt dan op loop afstand van de Passage”, meende hij. Hoewel met de sloop van de hui zen aan de Kerkweg-Oost een stukje oud-Waddinxveen ver dwijnt wilde CDA-wethouder Paul van Schie daar niet drama tisch over doen. ”Passage-Oost is een logische stap in de ontwikke lingen die niet altijd door de ge meente in de hand zijn te hou den”, gaf de christen-democraat te kennen. Burgemeester Van der Linden mengde zich in deze discussie achter gesloten deuren door op te merken dat de gemeente aanvan kelijk met een grote boog om een karakteristiek stuk Waddinxveen is heengegaan, ’’maar dat de tijd en de ontwikkelingen de Stuur groep Centrum op dit spoor heeft gebracht”. De woorden van de eerste burger werden ter vergadering door de belegger (GAK) onderstreept. Van die zijde werd opgemerkt dat het plan Kerkweg-Oost voor de belegger het meest interessante plan is, ook in relatie tot de Be jectontwikkelaar MAB op dit Fair-variant. Voor deze optie, die L£‘ nog verder doorgerekend moet worden, is uit de gemeentekas 1 miljoen gulden beschikbaar voor infrastructuur en 750.000 gulden voor andere kosten. Huuropbreng sten en parkéergelden moeten de investeringen van misschien wel Het pand van de NMB Bank aan de Kerkweg-Oost. Op die plek of direct in de buurt wil de bank een nieuw pand neerzet- Dit is het dichtgetimmerde hoekpand plas verhuisde familie A.P.C. Rehorst. vierkante meter erbij) verdween vorig jaar van tafel omdat zowel de ene variant als de andere finan cieel onbetaalbaar waren. Het grote geld vormde ook een knel punt bij Passage-Noord, waarvoor alle 20 of slechts 10 bejaardenwo ningen aan de Prins Bernhardlaan gesloopt zouden moeten worden. De financiën haalde ook een forse streep door de rekening van een winkelhart op het Be Fair-voet- balterrein, waarheen de hele Pas sage (dure uitkoop van winkeliers) verplaatst zou moeten worden. Kerkweg-Oost is volgens de pro- -- m0. ment hét uitgangspunt in relatie tot de stedebouwkundige aspec ten, de voldoende commerciële kracht en de relatie tot de overige winkelcentra, die niet verstoord wordt. Nieuwe bebouwing daar is zelfs zo sterk dat hierbij geen rol hoeft te spelen of de supermarkt van Albert Heijn nu wel of niet wordt overgeplaatst van het Koningin Wilhelminaplein naar de Passage (600 vierkante meter). AH zou aan het KW-plein zelfs nog be perkt uitgebreid kunnen worden, zonder dat dit grote gevolgen heeft voor het nieuwe winkelhart. Deze visie van de projectontwik kelaar MAB wordt gedeeld door de afdeling Waddinxveen van het Koninklijk Nederlands Onderne mers Verbond (KNOV), dat altijd al winkels had willen bouwen tus sen de Passage en het Brugcen- trum. De nieuwe optie om te ko men tot een integratie van oud (inclusief een gerenoveerde Passa ge) en nieuw is voor het midden- Voor een verplaatsing van de weekmarkt moet, gezien het hui dige aantal kramen, in het cen trum zo’n 2.400 tot 3.000 meter beschikbaar komen, zo blijkt uit een berekening van CDA-wethou der Paul van Schie. ”Het is derhalve geen eenvoudige zaak om de markt in de huidige omvang te verplaatsen. Op dit moment zie ik geen mogelijkhe den tot verplaatsing”, aldus de christen-democraat. In antwoord op concrete vragen daarover van CDA-gemeente- raadslid Jan Hielema antwoordde de wethouder dat te zijner tijd nog eens zal worden bekeken of er inderdaad mogelijkheden voor verplaatsing aanwezig zijn. CHELTENHAM/ WADDINX VEEN - De schilderes Peggy Postma, die haar bijzondere carri ère in Waddinxveen is begonnen, maakt steeds meer naam als beel dend kunstenares in Engeland. Ze is zelfs zo succesvol dat ze is uit gekozen tot de beste beeldend kunstenares van Zuid-Engeland. Peggy Postma exposeerde in Waddinxveen rond de viering van het 750-jarig bestaan van dit Gouwedorp (1983). Haar schilde rijen hingen in de voormalige mu ziekschool aan de Zuidkade. De opening van deze voor haar baan brekende tentoonstelling was toen in handen van tv-regisseur van Baarle uit Waddinxveen. De kunstenares woont nu zo’n ne gen jaar in Engeland. Omdat haar moeder nog steeds in Waddinx veen woont komt ze éénmaal i. tweemaal per jaar naar het vaste land. Ze heeft het op dit moment druk met schilderen omdat er drie ex posities van haar op stapel staan. Het gaat hier om exposities in Bath (Breakthrough 1992: Wo men Artists from the South West), Plymouth (Museums Art Gallery) en Edinburgh (369 Gallery). Peggy Postma woont aan de Char grove Lane in Cheltenham. Ze werd in 1962 in Canada geboren en volgde opleidingen in de beel dende kunst in Rotterdam (1980-1983) en in Engeland (1983-1986). Exposities van haar werk waren er sinds 1982 in Den Haag en Amsterdam. Verder nam ze ook deel aan talrij ke groepsexposities in binnen- en buitenland. In de tweede helft van de jaren tachtig won ze gere geld niet onbelangrijke kunstprij zen met haar werk in Birmingham en Gloucester. In 1989 was ze finalist in de ’’Bri tish Airwys Most Promising Ar tist Awards” en in 1991 behaalde ze de” Major Fine Arts Awards - South West Arts”. MOERKAPELLE - Het Kruis werk Midden-Holland organiseert in Moerkapelle een serie van zes themabijeenkomsten voor ouders/verzorgers van kinderen tussen 1 en 314 jaar. Elke bijeen komst begint met een inleiding over een onderwerp dat betrek king heeft op de opvoeding van een peuter. Veel ouders zitten met dezelfde vragen, bijvoorbeeld hoe pak ik een driftige of ondeugende peuter aan, werkt het om een jong kind te straffen of te belonen, wat is goed speelgoed, hoe leer ik mijn kind te spelen. De deelnemers kunnen ook zelf onderwerpen inbrengen en krijgen ruimschoots de gelegenheid om vragen te stellen. Zij kunnen in deze themabijeenkomsten ervarin gen uitwisselen en praktische ken nis opdoen over de ontwikkelings fase van hun kind. De bijeenkomsten staan onder de deskundige leiding van wijkver pleegkundige Marian de Groot en opvoedingsvoorlichtster Francien Ochtman van Kruiswerk Midden- Holland. De eerste bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 10 maart van 20.00 tot 22.00 uur in het wijkge- bouw te Moerkapelle, Herenweg 13. De volgende bijeenkomsten steeds een week later. Het is de bedoeling dat de deelnemers alle bijeenkomsten bijwonen. Voor leden van Kruiswerk Mid den-Holland kost de cursus ƒ15,-, voor niet-leden ƒ65,-. Aanmelden vóór 21 februari bij secretariaat district Gouwe-IJssel, mw. L. Brouwers, op werkdagen van 9.00-16.30 uur, tel. 01803-14144. Nadere informatie bij de wijkver pleegkundigen van Zevenhuizen/Moerkapelle, op werkdagen van 12.00-13.00 uur, tel. 01802-1280 of 01793-1615. hlr’ Siinwil W 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 1