GEMEENTE WADDINX VEEN Exportinstuif bij Volvo op Coenecoop Luxe spitsbussen elk kwartier naar Den Haag Start over vier weken op maandag 9 maart Hulp bij leerproblemen Kerkdienst TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN F0CW4 INZAMELINGSA CTIE COLLECTE VERGUNNING GEMEENTEGIDS 1992 CHEMO-CAR IN WADDINXVEEN HINDERWET BEKENDMAKING BOUWPLANNEN VERGADERINGEN BOUWVERGUNNINGEN KAMERMUZIEKCONCERT IN RAADZAAL SPREEKUREN OPROEP KANDIDATEN COMMIS SIE VOOR KUNST EN CULTUUR 1 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-93511 01828-17613 01820-28011 AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! Veel overleg Enquête Vrij Baan 21 Lunches Sneldienst 241/242 Vrij Baan 21 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 12 februari 1992 Gouwebad ”De Sniep” (informatie) 01820-16066 010-362244 01820-15767 I Maarten Schoutenstraat 6 Schaepmanhoeve 53 Zuidplashof 1 en 3 n dienst gaat starten sneldienst gestart kan worden. Haag is voorzien. (Illustratie: Westnederland). in de Velser Bedrijven, die wettelijk verplicht zijn hun chemisch afval op een verantwoor de wijze af te voeren kunnen niet bij de Chemo-car terecht. Storingsdiensten Gas en elektriciteit i i i i i i Prunusstraat 37 Tesselschadelaan 20-112 Tesselschadelaan 116-208 Busken Huetlaan 2-94 Bredeweg 23 Welke soorten mogen worden ingeleverd: - folie dat is gebruikt als zogeheten kuilzeil; - kunstmest- c.q. veevoederzakken vervaardigd van folie (geen geweven materiaal); - zogeheten schermfolie van tuinbouwbedrijven. Vanaf maandag 17 tot en met donderdag 20 februari 1992 bestaat de mogelijkheid om landbouwfolie in te leveren op de gemeente- werf, Noordkade 48 tussen 08.00-12.00 en van 13.00-16.00 uur. Met de inzameling wordt een substantieel aandeel geleverd aan de recycling van afvalplastic. 6 april 4 mei 15 juni Opmerkingen, regels, tijden, plaatsen Als u twijfelt of iets chemisch afval is neem dit mee en vraag het bij Chemo-car. Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen worden weggegooid, nadat ze met water zijn om gespoeld, in de grijze container, danwel vuilniszak. Naar aanleiding van klachten nog het volgende: - u dient het klein chemisch afval PERSOONLIJK aan de chauffeur van de Chemo-car te geven. Indien dit niet moge lijk is, mag u het chemisch afval absoluut NIET vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kun nen gaan spelen. Men kan vrijblijvend inlichtingen of schriftelijk informatie aanvra gen, tel. 01727-13560. Waterleiding Centale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. I I 1 I I I I I 1 I I I I I I I 14433 14433 14433 (toestel 159) 12570 Pagina 3 -wW INZAMELINGSACTIE LANDBOUWFOLIE GEMEENTE WADDINXVEEN Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen In de week van 17 tot en met 29 februari 1992 zal er gecollecteerd worden door het Leger des Heils. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legitimatiebewijs. De gemeentegids 1992 Waddinxveen wordt deze week huis aan huis verspreid. De gids, met veel informatie op allerlei gebied, is geheel geactualiseerd. Als u de gids niet heeft ontvangen, kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Bayrak van de afdeling Algemene Zaken, telefoon 14433, toestel 149. Een exemplar wordt u dan alsnog toegezonden. Op vrijdag 14 februari a.s. kunt u het bewaarde klein chemisch af val persoonlijk aan de Chemo-car afgeven. Bij FOCWA garantiebedrijf GLASBEEK Noordkade 24 Telefoon (01828) 12588 Waddinxveen NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERIEBEDRUF Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op onderstaande aanvragen om vergunning ingevolge de Hin derwet tot het oprichten en in werking hebben positief te beschik ken onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving van: - de directie van Boonstoppel Truckservice B.V. ten behoeve van een herstelinrichting bedrijfswagens op het perceel Coenecoop 68; - de-directie van V.O.F. Snelleman Keramiek ten behoeve van een keramisch bedrijf op het perceel Coenecoop 71. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 13 februari 1992 tot 28 februari 1992 ter inzage bij de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kun nen tot 28 februari 1992 schriftelijk bij hun college worden inge- onderzoek wordt vastgesteld of de leerling gebaat is bij individuele hulp voor het vak Nederlands of vreemde talen, óf dat het zinvol ler is zich te richten op de aanpak van het huiswerk in het algemeen. Mevrouw Hutten heeft ruime er varing met dyslectische leerlin gen. Verder besteedt zij veel aandacht aan het motiveren van de leerling en het bestrijden van de vaak aan wezige faalangst. Mevrouw Hut ten heeft ruim 20 jaar ervaring als docent in uiteenlopende vormen van voortgezet onderwijs. De laat ste jaren werkt zij vooral als re medial teacher. Ze is lid van de Landelijke Beroepsvereniging Re medial Teaching. Aard van het bouwplan: het oprichten van een warenhuis het gedeeltelijk veranderen van een bedrijspand in een garage met showroom het geheel vernieuwen en het ver groten van een werkplaats met kantoor- en lesruimte Maarten Schoutenstraat 11 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een bedrijfsruimte het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis het vergroten van een school gebouw het vergroten van een woonhuis het gedeeltelijk veranderen van 3 woongebouwen (uitsluitend de 3 centrale ingangen) het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een bedrijspand met kantoorruimte (Lehmann Troost) het geheel vernieuwen en het vergroten verbreden) van een brug BOSKOOP - In de parktijk van Jannie Hutten Mansfeld is nog plaats voor enkele middelbare scholieren. Door middel van een Kanaaldijk (v.m: Noord Ringdijk) ter hoogte van Wilhelminakade 57 Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen wor den gevraagd. zijn op het betrokken werkterrein, danwel daar grote affiniteit mee bezitten, zodat van hen een nuttige inbreng in het werk van de com missie kan worden verwacht. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. I.C. van ’t Hof, afdeling Welzijn, telefoonnummer 14433. Zij die belangstelling hebben voor het lidmaatschap van de com missie, danwel geschikte kandidaten voor benoeming willen voor dragen, worden uitgenodigd hiervan vóór 21 februari 1992 schriftelijk mededeling te doen aan: het college van burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Wad dinxveen. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat verzoeken om afgifte van bouwvergunningen zijn ontvangen van: 1. Noorlander beheer Nederland B.V. te Leiderdorp, voor het oprichten van 12 woonhuizen (type: twee-onder-één-kap) met bijbehoren aan de Thorbeckehoeve (toekomstige huisnum mers 32 t/m 54 even); 2. mevrouw T.S. Wilms voor het vergroten van de (nog in aan bouw zijnde) woning Troelstrahoeve 66 met praktijkruimten alsmede voor het oprichten van een garage. De bouw zal qua aard, afmeting en (toekomstig) gebruik in over eenstemming zijn met de in voorbereiding zijnde en binnenkort in procedure te brengen 28e Uitwerking van het bestemmingsplan ’’Wijk Zuidplas 1980”. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om, vooruitlopend op het van kracht worden van het Uitwerkingsplan, de gevraagde bouwvergunning te verlenen en met het oog hierop de vooraf beno digde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, een en ander als voor geschreven in artikel 15, zesde en zevende lid, van de voorschriften van genoemd bestemmingsplan. In verband hiermde liggen de bouwplannen met ingang van don derdag 13 februari 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter in zage, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden tegen het voornemen om de bouwvergunningen te verlenen schriftelijk bezwaren indienen bij het college van bur gemeester en wethouders, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (post adres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). De Chemo-car stopt op de volgende plaatsen en tijden: 08.30-09.15 uur: Wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte 09.15-10.00 uur: Wijk Zuidplas, cirkelflats 10.00-10.45 uur: Bomenwijk, winkelcentrum leplaan 10.45- 11.30 uur: St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid 11.30- 12.15 uur: Oostpolderwijk, Overtoom 12.45- 13.30 uur: Centrum, Passage ingang stationszijde 13.30- 14.15 uur: Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan 14.15-15.00 uur: Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde 15.00-16.00 uur: Willem de Zwijgerlaan, bij de markt BIJ GLADHEID IS HET VERBODEN OM MET DE CHEMO-CAR TE RIJDEN, dus bij ijzel en sneeuw komt de Chemo-car niet. Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften op donderdag 13 februari 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - bezwaarschrift tegen een beschikking tot verlaging van een bijzondere bijstandsuitkering ingevolge de Algemene Bijstandswet in de vervoerskosten wegens deelname aan het maatschappelijk verkeer; - bezwaarschrift tegen een beschikking tot afwijzing van een verzoek om toestemming voor het gebruik van een loods op het perceel Abraham Kroesweg 19, ten behoeve van niet- agrarische doeleinden c.q. tot weigering van medewerking aan een vrijstellingsprocedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage. VERLEENDE BOUWVERGUNNING Bouwperceel: Bloemendaalseweg 20-22 Wilhelminakade 57 U KUNT WEL: het chemisch afval bewaren tot de volgende inzameling; te weten: 10 april, 12 juni, 14 augustus, 9 oktober, 11 december uw buren of kennissen vragen om het klein chemisch afval te brengen/af te geven u kunt het ook op werkdagen brengen naar de gemeentewerf, adres Noordkade 48, openingstijden 08.00-12.00 en 13.00-16.00 uur Op donderdag 13 februari 1992 vanaf 20.30 uur zullen in de raad zaal van het gemeentehuis Hein Meens en Leo van Doeselaar op treden. Op het programma staat ’’Die Winterreise” van Frans Schubert. Toegangskaarten kunt u telefonisch reserveren op werkdagen tus sen 09.00-12.00 uur onder nummer 01828-14433, toestel 165. De ge reserveerde kaarten dienen dan aan de zaal te worden betaald. Indien u geen kaarten heeft gereserveerd kunt u aan de zaal kaarten kopen vanaf een half uur voor de aanvang van het concert. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. 24 augustus t/m 27 augustus 29 september t/m 1 oktober 9 november t/m 12 november ALPHEN AAN DEN RIJN - Zondagavond 16 februari om half zeven zal in de Kerk van de Bap tistengemeente Alphen aan den Rijn aan de Vijverlaan, Kelly Sparkle muzikale medewerking verlenen aan de dienst. Zij is afkomstig uit de Karst-fa- milie en heeft al verschillende ke ren opgetreden bij EO en NCRV. Ook is zij bekend van de VelserjLj Landdag. -I Iedereen is van harte welkom om de dienst, waar ds. H.G. Koek koek zal voorgaan, bij te wonen. B Op basis van de enquêtegegevens is op papier de spitssneldienstlijn 241/242 ontstaan vanuit Boskoop/Waddinxveen naar Den Haag en ’s middags uiteraard re tour. Vervolgens dienen diverse personen en instanties overtuigd te worden van het goede van deze sneldienst. Veel overleg is het gevolg, zoals met het ministerie van Verkeer en Waterstaat om de exploitatiekos ten afgedekt te krijgen (de finan ciële middelen zijn beperkt door de Tussenbalans, ook het open baar vervoer ontkomt niet aan be zuinigingen) en met de wegbe- heerders om tijdig doorstromings- van Koophandel Holland/Zeeland. (Zaken doen met Rusland, in sa menwerking met KPMG Klyn- veld Gouda) en 31 maart (Zaken doen in/met Wallonië, via de Ex portclub Luik), als co-produktie van de samenwerkende Kamers Zuid- diend door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergun ning en hen die daartoe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn ge weest. Degenen die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Milieudienst Midden-Holland, nrs. 1323/91 en 2665/91. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood terd leefmilieu. Vóór 2000 moet het gebruik van het regionaal openbaar vervoer in de Randstad verdubbeld zijn. Het presenteren van een ambiti eus actieplan is één stap, de verta ling naar concrete en succesvolle sneldiensten is de volgende stap. Dat dit kan bewijst de sneldienst lijn 240 tussen Alphen a/d Rijn en Den haag. In één jaar tijd heeft deze spits- sneldienst 62.000 reizigers ver voerd. Uit onderzoek is gebleken dat ruim 40% van deze reizigers voorheen de woon-werkrit met de auto maakte. Een enquête onder de inwoners van Waddinxveen in februari 1991 heeft uitgewezen dat de be hoefte aan een snelle, directe ver binding met Den Haag groot is. Naar verwachting zullen elke och tend 300 a 400 reizigers gebruik maken van de sneldienst naar Den Haag. WADDINXVEEN - De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland houdt dinsdagavond 10 maart van zeven tot negen uur bij Volvo Bedrijfswagens BV op het bedrijvenpark Coenecoop de driemaandelijkse export/import-instuif. het bijvoorbeeld ook mogelijk dat deze werkmaatschappij zich (op basis van zijn produkt- of markt kennis) op verzoek van de eerder genoemde divisie bezig kan hou den met de begeleiding en ont wikkeling van activiteiten in bij voorbeeld Oost-Europa. De Kamer organiseert enkele ma len per jaar een export/import-in stuif, telkens bij een ander be drijf. De bedoeling hiervan is on dernemers en import/export me dewerkers van verschillende be drijven in informele sfeer met el kaar in contact te brengen. Tij dens een drankje kunnen gedach ten uitgewisseld worden met be trekking tot bepaalde landen en/of produkten, zodat men van eikaars ervaring kan leren. Ook beginnende exporteurs/importeurs zijn hierbij welkom. Om contacten te bevorderen wordt een overzicht uitgereikt van de aanwezige bedrijven met vermelding naar welke landen men exporteert/wenst te exporte ren resp. importeert of wenst te importeren en welke produkten. De toegang is gratis. In de Commissie voor Kunst en Cultuur is een vacature ontstaan. De commissie heeft tot taak het college van burgemeester en wet houders te adviseren over het kunst- en cultuurbeleid in de meest brede zin en over de subsidiëring daarvan. Als lid van de commissie zijn benoembaar personen die deskundig Respons Gesteld mag worden dat uw medewerking het afgelopen jaar prima was: in 1991 is totaal 9056 kg opgehaald. In 1989 was dit 6595 kg en in 1990 6252 kg. Het hoofdthema van deze export/import-instuif is ”Van im porteur naar market company”. Van diverse ondernemers ontving de Kamer in het recente verleden het verzoek meer aandacht te be- 'steden aan de importzijde van het /internationaal zakendoen. De Ka mer geeft aan dat verzoek graag gevolg. De heer J.L. van Setten, presi dent van Volvo Bedrijfswagens Nederland BV, zal het onderwerp /tijdens de bijeenkomst nader uit- 'diepen. Er zal volop gelegenheid '/zijn tot het stellen van vragen. Met het oog op de vrije Europese markt na 1 januari 1993 besloot Volvo Truck Corporation enkele jaren geleden al tot een ingrijpen de heroriëntatie van zijn activitei ten. Volvo’s mondiale operaties werden in divisies ondergebracht, die met grote zelfstandigheid de marketing, produktie en verkoop van de in die divisie onderge bracht produkten en diensten in dat specifieke deel van de wereld uitvoeren. Deze in het kort geschetste veran deringen hebben uiteindelijk op het functioneren van de nationale importeurs-organisaties grote in vloed gehad. De verdergaande verfijning van distributietechnie- ken, de introductie van wijdver takte computernetwerken en een verdere optimalisatie van produk- tietechnieken en produktie- programma’s hebben in enkele ja ren geleid tot een structurele ver betering van de efficiency in de keten toeleveranciers, producent, importeur, dealerorganisatie en [eindgebruiker. Uiteindelijk heeft de invoering van deze technieken geresulteerd in een andere aanpak van het fenomeen ’’importeur”. Volvo Bedrijfswagens Nederland BV, een onderdeel van de Volvo Truck Europa Divisie, is verant woordelijk voor de marketing en verkoop van bedrijfswagens (trucks en bussen) en een breed pakket dienstverlening in Neder land en noemt zich tegenwoordig dan ook een ’’market company”. Vanuit deze nieuwe filosofie is Niet toegestaan is: - folie dat als loopfolie is gebruikt in tuinbouwbedrijven in ver band met sterke verontreiniging met grond; - folie dat is gebruikt bij het ontsmetten van grond; - plastic voorwerpen zoals jerrycans en buismateriaal. inleveren kan dit jaar verder nog op de volgende data: 16 maart t/m 19 maart t/m 9 april t/m 7 mei t/m 18 juni Wij rekenen erop dat u ook meedoet, verzamel het landbouw folie en lever dit bij ons in, op een van de bovenstaande dagen. maatregelen te treffen op knel punten in de busroute. Veel geduld werd gevraagd van de initiatiefnemers bij Westneder land, maar vooral van de potentië le reizigers. Vanaf februari 1991 is Westnederland bijna dagelijk gebeld door enthousiaste reizigers met de vraag wanneer de snel dienst gaat starten. In januari is het geduld beloond door een verlossende brief van het ministerie van Verkeer en Water staat met de mededeling dat de fi nanciering rond is en daarmee de WADDINXVEEN/BOSKOOP - Over krap vier weken krijgen Boskoop en Waddinxveen een nieuwe sneldienst met Den haag. Vanaf maandag 9 maart mengen zich elk kwartier negen luxe autobussen van NV Verenigd Streekvervoer Westnederland in het ochtend- en middagspitsverkeer in Boskoop en Waddinx veen. De nieuwe sneldiensten 241 en 242 naar Den Haag zijn een uit werking van Vrij Baan 21, een ac tieplan voor een verbeterd regio naal openbaar vervoer in de Rand stad. Van Vrij Baan 21 naar de sneldienst is een lange weg met veel creativiteit, nog meer overleg en eindeloos geduld. In het najaar van 1990 presenteer den de drie randstedelijke open baarvervoerbedrijven NZH, Cen traal Nederland en Westneder land het ambitieuze actieplan Vrij Baan 21. VB 21 bestaat uit een snelnet en een basisnet. Het snelnet voorziet in nieuwe rechtstreekse en snelle verbindingen tussen wonen en werken. Het basisnet zorgt ervoor dat alle lokaties in het vervoerge bied bereikbaar zijn. Bovendien geeft het een goede aansluiting op het snelnet, op de treinen en op het stadsvervoer. Speciale businfrastructuur is on ontbeerlijk om snelheid, stiptheid, betrouwbaarheid en regelmaat te kunnen garanderen. VB 21 bevat tevens vele infrastructuurplannen om de doorstroming van de (snel)bussen te bevorderen. Vrije busbanen moeten aangelegd worden over een totale lengte van 800 kilometer. Op zo’n 1800 kruispunten moeten doorstro- mingsmaatregelen getroffen wor den in de vorm van busstroken en verkeerslichtenbeïnvloedingen. De benodigde investeringen om alle infrastructuurplannen te reali seren bedragen in totaal 4 miljard gulden. Het doel van VB 21 is een wezen lijke bijdrage te leveren aan een betere bereikbaarheid van de Randstad, beperking van de auto mobiliteit en daarmee een verbe- Deze illustratie uit de Vrij Baan 21-brochure van NV Verenigd Streekvervoer Westnederland laat een vrije busbaan zien, gecombineerd met verkeerslichtenbeïnvloeding langs een hoofdweg voor autoverkeer, zoals die in de toekomst langs rijksweg A 12 tussen Waddinxveen en Den Nieuw van de Goudse Kamer zijn de zogenaamde ”Voor- lichtings-lunchbijeenkomsten”, welke in samenwerking met ande re Kamers en organisaties, zoals accountantskantoren, banken en andere, verspreid over het jaar worden gehouden. Doel daarbij is ondernemers met exportervaring of tenminste ex- portinteresse over een bepaald ac tueel thema kort en krachtig te informeren gedurende een infor mele lunchbijeenkomst in het Goudse KvK-vergadercentrum. Indien daartoe behoefte bestaat kan een dergelijk thema dan op een later tijdstip verder worden uitgediept, bijvoorbeeld door mid del van een seminar, workshop, bedrijfsbezoek of handelsmissie. De eerste twee lunchbijeenkom- sten zijn gepland op 28 februari JBL Op maandag 9 maart start de spitssneldienst Boskoop/Waddinxveen - Den Haag. Van deze sneldienst wordt een handzame folder gemaakt. Om de sneldienst eens te probe3 ren worden gratis plaatsbewijzen voor 6 ritten verstrekt. Geïnteresseerden kunnen de fol der en het gratis plaatsbewijs aan vragen bij de Westnederland in- formatiekantoren te Gouda (01820-14720) en Alphen a/d Rijn (01720-73643).

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3