Bromfietsers naar ziekenhuis Henk van Erk’s natuurlijk! Bij C.V. (combi) ketel huren? Waar? zesde VW Golf Meisje werd lastig gevallen Volle zaal in Kreater 01820-82289 Jubileum- tournooi van Den Edel Annemieke Altewischer aan te top Café van humanisten Druk open huis bij Randstad Rommel markt bij Dreef op 25 april WADDINXVEEN - Zaterdag 25 april wordt op het parkeerterrein aan de Dreef voor de 18e maal door de Centrale Hervormde Ge meente van Waddinxveen weer een rommelmarkt georganiseerd. De laatste zaterdag van april is traditioneel de rommelmarktdag in Waddinxveen en niet zonder reden. In het voorjaar ruimt me nigeen het één en ander op en schaft weer nieuwe spullen aan. Twee elementen die belangrijk zijn voor het houden van een rom melmarkt. En met succes, want het afgelopen jaar bedroeg de op brengst maar liefst ƒ47.000,-. Dit wordt verdeeld over allerlei pro- jecten op het gebied van jeugd- en evangelisatiewerk. Stijldansen in De Paddestoel Nel Benschop in Ger. Kerk Zevenhuizen Lid van HAVO- Atheneum WADDINXVEEN - B. en W. hebben de gemeenteraad ge vraagd per 1 april een nieuw plaatsvervangend lid te benoemen van de commissie van bestuur van de Samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum. MEDISCHE DIENSTEN KERKDIENSTEN BURGERLIJKE STAND KLACHTEN BEZORGING WADDINXVEEN: ^NERGIE gl^ERVICEBV Diefstallen Fietsen LAATSTE KANS!! ^TJaag GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden Verloren Onder invloed Aanhouding Vernielingen COLOPHON Pagina 7 Woensdag 25 maart 1992 Weekblad voor Waddinxveen KERK Rijinstructeur Henk van Erk neemt bij Van Beynum BV aan en de Brederolaan zijn zede VW Golf in ontvangst. (Foto: Interco- I lor De Rooy). EnergieService BV is een samenwerkingsverband tussen Energiebedrijf Midden-Holland NV Gastechnische Erkende Installateurs. groep Waddinxveen), Stichting Vluchtelingenwerk Waddinxveen e.o. en Kerngroep Ontwikkelings samenwerking Waddinxveen. Ongeveer 70 mensen luisterden naar de Peruaanse vluchteling Jo sé Alcantara, die op een indruk wekkende manier vertelde over de huidige moeilijke situatie in zijn land. ai REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur ds. geen dienst lUI INI INI SWEEL1NCKHOF 31 - TELEFOON 01828-18950 KLACHTEN? DONDERDAG TUSSEN 14.30-18.30 UUR BELLEN!!! CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEEN TE Kerkgebouw Dorpstraat: 9.30 uur ds. N. van der Want 17.00 uur ds. N. van der Want Elke woensdagavond: 19.30 uur ds. N. van der Want reau BV aan de Nesse. Links de twee Waddinxveense intercendentes Ina Kooien (links) Anne- Monique van Son. Rechts de rayonmanager. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Bij drie botsingen raakten even zoveel bromfietsers en een fietser gewond. Drie van hen moesten naar het ziekenhuis worden vervoerd. Op de kruising van de afrit van rijksweg A12 en de Beijerinck- laan vond op maandag 16 maart een aanrijding plaats tussen een bromfietser en een auto. Hierbij kwam de bromfietser ten val en liep lichte verwondingen op aan zijn been. Diezelfde dag kwamen een fietser en een bromfietser met elkaar in aanrijding op het fietspad van de Sniepweg nabij de daar gelegen scholen. Een vanaf de scholen ko mende fietser verleende geen vrije doorgang aan de bromfiet ser. Beide bestuurders zijn ter ob servatie naar het ziekenhuis ver voerd. Op de kruising van de Staringlaan met de Herman Heijermanslaan vond in de avond van zaterdag 21 maart een aanrijding plaats waar bij een bromfietser en een auto mobilist betrokken waren. Er werd geen voorrang verleend. De bromfietsbestuurder is naar Het Groene Hartziekenhuis (Bleu- land) in Gouda overgebracht. WADDINXVEEN - Zelfstandig rijschoolhouder Henk van Erk (43) van de Vijverlaan in Wad dinxveen rijdt in een nieuwe les wagen. Donderdagavond 26 maart om zeven uur bouwt hij daar een feestje om heen bij VW/Audi- dealer Van Beynum aan de Brede rolaan. Henk van Erk heeft inmiddels de sleutels van zijn zoveelste nieuwe VW Golf in ontvangst genomen uit handen van J.M. Clarenbeek. Dit gebeurde op vrijdag 20 maart bij van Beynum in Waddinxveen. Donderdag 26 maart om 19.00 Twee onbekende knapen hebben zondag 15 maart bij insluipingen in woningen aan de Passage en de Souburghlaan kans gezien om en kele portemonnees te ontvreem den. Op de Passage hingen de jongens een smoes op tegen de bewoonster en liepen vervolgens achter de be woonster de woning in waarbij zij in diverse kamers keken. Nadat de knapen de woning hadden ver laten vermistte de bewoonster haar portemonnee. Ook vorige week is de Waddinx veense politie weer geconfron teerd met diefstallen uit vrachtauto’s op het veilingterrein In Waddinxveen werden weer fietsen gestolen. Bij het NS-sta- tion verdween een goudkleurige Gazelle primeur damesfiets, bij de Passage een roodbruine Bata vus damesfiets (na enige tijd te rug), bij de Kerkweg en zwarte opoefiets en bij het NS-station een grijze herenfiets (merk Valu- as). Aangetroffen werden een bruine Batavus damesfiets, een bruine Gazelle herenfiets, een blauwe Montana herenfiets en een groene Batavus Intercycle herenfiets. Een onderonsje tijdens het open huis in de Waddinxveense vestiging van Randstad Uitzendbu- Veel mensen gaven uiting aan hun betrokkenheid door het schrijven- van brieven aan de Peruaanse au toriteiten en door het onderteke nen van een petitie. De Latijnsamerikaanse dichter/muzikant Luis Barros zong en speelde eigen composi ties. ALLE- rijlessen 35.50 (60 min.) als u zich aanmeldt voor 1 april '92 iedere maandagavond theorieles ook voor 17 jarigen Rijschool 'Bijna' Graanakker 84 - 2743 EL Waddinxveen Telefoon 01828-19852, b.g.g. 15950 ZONDAG 29 MAART 1992 NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: 9.30 uur ds. W.H.Th. Moehn, Reeuwijk 17.0Buur ds. J.W. Goossen De Hoeksteen, Esdoornlaan: 9.30 uur ds. H.C. Marchand, Ermelo 18.30 uur ds. J. Muller, Reeu wijk Bethelkerk, Bilderdijklaan: 9.30 uur ds. A.J. Zoutendijk, Utrecht 17.00 uur ds. H. Schipaan- boord Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uur ds. H. Schipaanboord 17.00 uur ds. H.G. Abma, Gouda Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan: 10.00 uur ds. A.A. van Hou- welingen 17.00 uur ds. A.A. van Hou- welingen Ondertrouwd: W.T.J. Verhoef en B.C.M. Bergsma; J.B. Seinen en S.J. Blundell; A. Hooijmeijer en W.C. van Wijk; J.M. Bakker en E.A. Zijderhand. Gehuwd: A.J. van Zoest en A. Bakker; H. Oskam en I. van Vliet; I. Muhammad en C.M. Uilenbroek. ZEVENHUIZEN - Zondagmid dag 29 maart om vier uur is er weer de samenkomst ’’Ontmoe ting over drempels heen” in de Gereformeerde Kerk van Zeven huizen aan de Dorpsstraat. Kerke lijke en niet-kerkelijke mensen zijn van harte welkom. Het thema van de samenkomst is ditmaal ”We gaan door de zee”. Nel Benschop zal enkele declama ties verzorgen. Het Gereformeerd Kerkkoor zingt enkele op muziek gezette gedichten van Nel Ben schop. Jaap Akkerhuis begeleidt de koor- en samenzang. Voor de allerkleinsten is er oppas. Peter van der Niet vertelt aan de kinderen het verhaal van de seder- maaltijd. De kerk aan de Dorpsstraat 106 is om 15.15 uur open. Koffie en li monade staan klaar. iQyerleden: de Vlieg, Cornelis, oud 97 jaar; de Joode, Jenneke M., qud 84 jaar; Bos wv van Veen, Elisabeth A., oud 86 jaar: Tol, Cor nells, oud 79 jaar; van Herwijnen wv de Waal, Johanna A., oud 87 jBör; de Joode, Cornelis A„ oud 86 jaar; van Eek, Arie P., oud 73 Ja3r; Wolffensperger ev Wolters, Christina, oud 67 jaar. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 27 maart om half negen is er weer stijldansen in wijkgebouw De Paddestoel (Lijsterbesstraat). De toegangsprijs is ƒ3,50 (inclu sief een kopje koffie en diverse hapjes). Alle kinderen en volwassenen, die in het afgelopen seizoen bij De Paddestoel een danscursus heb ben gevolgd, zijn geslaagd voor het examen. De kinderen van 9 t/m 14 jaar hebben brons gehaald en gaan volgend seizoen door voor brons-ster. De volwassenen (ge vorderden) hebben zilver gehaald en gaan volgend seizoen door voor zilver-ster. OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDER LAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst Geboren: Johanna d.v. N. van der Want en J. Edelman; Caroline Josepha Martine d.v. M.L. Flohil en J.J.J. Mulders; Thijs Alexan der z.v. H.J. Spruijt en A.P.G. van Vuuren; Danny z.v. C. van der Kraats en C.P.A. Moerings; Joanne d.v. N. Monster en C.C. van Oort; Arne z.v. A. de Wilde en A.M.J.C. van Geest. Mededeling: De regeling ’’medische weekeinddienst” is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 ‘■”17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken ge maakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoed gevallen bereikbaar. Weekeinddienst dierenarts: J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 01828-12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Driewegplein <8, Gouda, tel. 01820-11215). €-.de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 17, tel. 10462 (bij afwezigheid dierenarts C. Moons, tel. 01829-2568). ZATERDAG 28 MAART EN ZONDAG 28 MAART Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms (groep I) heeft dienst: Arts: W.A. van Heel, Mozartlaan 2-4, tel. 12676. Voor de praktijk van de huisartsen Blom, Glaser, Van der Linde, Hemminga en Vreeken (groep II) heeft dienst: Arts: J. Hemminga, Dorpstraat 66, tel. 12078. GEREFORMEERDE KERKEN Kruiskerk, Passage: '♦0.15 uur ds. J. Végh, Den TOitmoetingskerk, Groensvoor- ■^>30 uur ds. P.A.C. Bongers 'JT-00 uur dhr. C.M. Cornelis- sg, Nieuwerkerk aan den IJs- sel Dienstdoende apotheek: fcsF. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255. IW Dienstdoende verloskundige: X'Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 01727-13898. uur wordt de auto officiéél in ge bruik genomen, waarbij de mu ziekkapel ”de Notenkrakers” er een vrolijk feest van zal maken. Henk van Erk is al 21 jaar rijin structeur, in samenwerking met rijschool Lagrouw aan de Zuidka de. Zijn nieuwe VW Golf van het ty pe A3 is zijn zesde. In september 1977 begon hij met zijn eerste VW Golf en heeft inmiddels met dit model 1.284.000 km afgelegd. Vorige week leverde Henk van Erk zijn 1300e geslaagde leerling af voor het autorijbewijs. k Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinxveen Div. sleutels; zonnebril. Div. sleutels, div. portemonnees portefeuilles met geld en/of bescheiden; gouden trouwring met inscrip tie; tas met gymspullen; brui ne hond (met witte bef); zilve ren bedelarmband; bankpas. aan de Bredeweg. Van geparkeer de auto’s werd de laadruimte ge opend waarna hoofdzakelijk le vensmiddelen werden buitge maakt. Onbekenden hebben in de nacht van zondag 15 maart een volière geopend aan de Nesse. Hierdoor kozen parkieten, kanaries en een kwartel het vrije luchtruim. Op listige wijze werd op zondag 15 maart een te koop aangeboden bromfiets ontvreemd vanaf de Overtoom. Bij de verkoper ver voegde zich een potentiële koper die een proefritje wilde maken en vervolgens niet meer terugkwam. In de nacht van woensdag 18 maart is voor de tweede maal de zender van de lokale omroep RTW ontvreemd. De zender, die in een gebouw bij de omroep was aangebracht, kon ondanks de be veiliging door een alarminstallatie toch worden weggenomen. De afgelopen week is in de nacht van donderdag 19 op vrijdag 20 maart ingebroken in het kantoor van het NS-station. De daders wisten middels braak in het pand te komen. Er werden bescheiden buitgemaakt. In de nacht van vrijdag 20 op za terdag 21 maart is ingebroken in een kerkgebouw aan de Prinses Beatrixlaan. Men is via het dak in de bijlokalen van de kerk geko men. Uit dit bijgebouw van de kerk werd geluidsapparatuur ont vreemd. Bij een inbraak in een woning aan de Noordkade werd geld ont vreemd. De diefstal vond plaats in de avonduren van zaterdag 21 maart. De daders verschaften zich door middel van braak toegang tot de woning. GOUDA - Op maandagavond 6 april om half negen is gast in het maandelijkse humanistische café in Gouda van de afdeling Huma nistisch Verbond Midden-Holland de onderwijzeres Ellen Baanders- de Jong. Zij praat over het ’’hu manistisch vormingsonderwijs” dat op vele basisscholen in deze regio wordt verzorgd. Het humanistisch café is op maandagavond 6 april vanaf 20.30 uur in Het Trefcentrum, Spie- ringstraat 113a te Gouda. Ellen geeft zelf HVO (humanis tisch vormings onderwijs) op de scholen De Windwijzer, de Re genboog, Prof. v.d. Leeuwschool en de Jenaplanschool in Gouda. Voor al diegenen die al het één en ander hebben verzameld voor de rommelmarkt, houden de organi satoren 2 brengdagen; zaterdag 28 maart en zaterdag 4 april. Van 9 tot 1 uur kan iedereen zijn spul len brengen bij De Schaapskooi achter de Brugkerk. Deze worden dan gesorteerd en op zaterdag 25 april tegen echte rommelmarkt (dus lage)-prijzen aangeboden. Behalve dit alles zal er ook weer gezorgd worden voor een gevarieerd aanbod van bloe men en planten. Inmiddels vermaard is het gezelli ge terras, omringd door talrijke kraampjes met drink- en etenswa ren, zoals oliebollen, sateh, vis, slatjes en stroopwafels. Ook zullen de kinderen (en vol wassenen) weer vele attrakties aantreffen om zich te vermaken. Zaterdag 25 april, de zaterdag tussen Paasvakantie en Koningin nedag wordt weer een echte rom- I melmarktdag in Waddinxveen. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense sportschool Den Edel aan de Noordkade bestaat dit jaar 20 jaar en in het kader van dit vierde lustrum staan er tal van ac tiviteiten op het programma. Door middel van een jubileumka lender met daarop de persoonlijke foto van judoka’s is reeds het ju bileumjaar ingeluid. Op zaterdag 28 maart wordt er een groot jubileumtournooi geor ganiseerd in sporthal De Sniep. Afgewisseld met tal van demon straties zijn er wedstrijden van de judoka’s, teakwondoka’s en jiu- jitsuka’s. Uit de gehele regio hebben zich deelnemers ingeschreven (zo’n 450) om te proberen een plaatsje op het ereschavot te bemachtigen. Het jubileumtournooi zal feeste lijk worden geopend door een op- _treden van de ’’Cormula’s", waar na Bert den~Édel het startsein zal geven voor de diverse activiteiten. De opening van het tournooi staat gepland om 12.00 uur. WADDINXVEEN - Op zondag 15 maart is bij de Waddinx veense rijkspolitie melding gemaakt van het feit dat in de avond uren van zaterdag 14 maart een meisjes is lastig gevallen op de Puttelaan nabij het NS-station. Het meisje was vanaf het station op weg naar huis en werd onderweg onzedelijk betast door een man met donker blond haar. Hij droeg een zwart jack en een zwarte broek. Bij een routinecontrole op vrijdag 20 maart werd een Waddinxveen se betrapt op het gebruik van al cohol, terwijl zij een auto bestuur de. Een ademanalyse viel te hoog uit. Tegen de bestuurster wordt proces-verbaal opgemaakt. Op verzoek van de politie Bode graven heeft de Waddinxveense politie, in samenwerking met de Nieuwerkerkse collega’s, op zater dag 21 maart een inwoner uit Bo degraven aangehouden, die in een gestolen auto bleek te rijden. De man en de auto zijn voor nader onderzoek overgedragen aan de Bodegraafse politie. Op zondag 15 maart is aangifte Op 20 november 1991 benoemde de raad een aantal leden en plaats vervangende leden van de com missie en bestuur voor de Samen werkingsschool, zulks ter voorzie ning in een aantal vacatures in de ze commissies. De Vereniging voor voortgezet onderwijs in samenwerkingsver band kon toen nog geen voor dracht doen voor de opengevallen plaats van het plaatsvervangend lid de heer T.J. Sluman (openbare sectie van de vereniging). WADDINXVEEN - De Wad dinxveense bowlster Annemieke Altewischer van de Rijswijkse bowlingbond De Vlietstreek had een zwaar, maar succesvol week eind te verwerken. Zaterdag trad zij aan in een oe- fen-interland te Sittard met de volledige Nederlandse selectie, zowel dames, heren en jeugd, te gen de Belgische selectie. Zij overtrof zichzelf door over zes games een gemiddelde neer te zetten van 198.3, wat hoger was dan de dames scores. Zondag speelde zij in Noord- wijkerhout het Edwin Slobbe- tournooi. Dit tournooi telde mee voor bowlster van het jaar. Daar bezet Annemieke een tweede plaats 3 punten achter Tessa v.d. Valk uit Rijnsburg. Na een zware dag in Sittard wist zij met een gemiddelde van 186.5 uit de voorronde zich als eerste te plaatsen voor de finale. De finale werd een spannend duel tussen de Groningse Daphne Tillema. In de laatste game had Annemieke slechts 1 pin voorsprong op de Groningse, doch met een finale game van 189 tegen 168 zette de Waddinxveense dit tournooi op haar naam. Zij heeft nu de leiding voor bolw- ster van het jaar overgenomen, daar Tessa v.d. Valk als 6e eindig de. Hopelijk zal ze haar goede vorm behouden tot na de Europe se jeugdkampioenschappen vol gende maand te Brussel. gedaan van vernieling aan een vrachtauto welke op de Jan Cam- pertlaan geparkeerd stond. Van het voertuig werden de ruitewis- sers afgebroken. Diezelfde dag werd aangifte ge daan van het bekrassen van een auto die op de Minervalaan gepar keerd stond. Ook op de Prins Bernhardlaan werd een auto vernield. Vermoe delijk is men hier over de auto ge lopen. Op maandag 16 maart werd aan gifte gedaan van vernieling van een ruit van een bankgebouw aan de Juliana van Stolberglaan. Aan de Peter Zuidlaan werden di verse vernielingen aangebracht aan een daar gelegen school. Op vrijdag 20 maart constateerde men dat aan het schoolgebouw en op het schoolplein enkele bescha digingen. Op aanwijzing en melding van 73 ,wakkQrn gewaden omwonenden kon de politie in de nacht van za terdag 21 op zondag 22 maart een tweetal Waddinxveners aanhou den die zich luidruchtig en balda dig gedroegen in de omgeving van de Willem de Zwijgerlaan. De jongens liepen daar tegen straat- meubilair te schoppen en pleeg den kleine vernielingen. Na ver hoor aan het buro zijn de jongens huiswaarts gestuurd. WADDINXVEEN - Randstad Uitzendbureau BV aan de Nesse heeft vorige week dins dagmiddag een geslaagd open huis gehouden, dat vier uur duurde. Onder de talrijke be zoekers bevond zich ook bur gemeester C.M. van der Lin den. Eén van zijn secretaresses kwam via dit uitzendbureau bij hem het gemeentehuis binnen. De intercendentes Ina Kooien en Monique van Son vierden, samen met de rayonmanager, op deze informatieve wijze het éénjarig bestaan van de Wad dinxveense vestiging. De be zoekers werd een blik achter de schermen gegund en kregen een indruk van de mogelijkhe den die het werken met uit zendkrachten biedt. Het werkgebied van Randstad Uitzendbureau in Waddinx veen omvat niet alleen het Gouwedorp, maar ook Bos koop, Zevenhuizen en Moerka- pelle. Voor wie geen passende baan of kandidaat wordt ge vonden zijn de Randstad-vesti- gingen Gouda, Zoetermeer, Al- phen aan den Rijn, Woerden, Bodegraven en Schoonhoven dichtbij. Het Waddinxveense uitzwend- bureau biedt werk in alle be roepsgroepen: industrie, tech niek, administratief en me disch. De vestiging aan de Nesse werd in december 1990 in gebruik genomen. Landelijk helpt Randstad jaarlijks meer dan 200.000 keer mensen aan tijdelijk werk. Weekblad voor Waddinxveen •LJitgave: Dagblad van 'Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, 'Postbus 1, ^£400 AA Alphen a/d Rijn. Redactie-adres: -Beuleyen 144, 2742 ÉN Waddinxveen telefoon: 01828-15594 Kantoor: .„Qranjelaan 9, ”2*741 EP Waddinxveen Postbus 372, 2740 AJ Waddinxveen J’elefoon: 01828-14788 Openingstijden: jilaandag t/m donderdag: VO8.3O-17.30 uur. T^rijdag: 08.30-16.30 uur. "Klachten bezorging Waddinxveen: •Sweelickhof 31, 2*742 CB Waddinxveen Telefoon: 01828-18950 Klachten over de be zorging vóór donderdag 18.00 uur melden. De Latijnsamerikaanse dichter en muzikant Luis Barros in het centrum voor kunstzinnige vor ming Kreater tijdens de zaterdag gehouden Peru-middag. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Zaterdag middag tussen twee en vier uur was de zaal van het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater aan de Kerkstraat tot de laatste plaats bezet bij ’’Tussen het zwaard en de muur”, een bijeenkomst over de mensenrechten in Peru. De middag was een initiatief van Amnesty International (werk- ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Eucharistieviering op zondag: 9.30 uur, woensdag: 19.00 uur, vrijdag 19.00 uur Ontmoetingskerk, Groensvoor- de: Eucharistievieringen op zater dag: 19.00 uur, zondag: 11.15 uur, dinsdag: 8.45 uur (klasse- mis), donderdag: 9.00 uur. El ke tweede vrijdag van de maand Anne Frank-centrum, Jan van Bijnenpad om 10.00 uur (dan vervalt de dienst van 19.00 uur). GEREFORMEERDE (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage: 8.30 uur preeklezen 14.45 uur ds. K. Folkertsma, Spakenburg LEGER DES HEILS Het Trefpunt, Stationstraat: 15.00 uur samenkomst (elke derde zondag van de maand) JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre king CHRISTELIJK GEREFOR MEERDE KERK BOSKOOP 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00 uur ds. A. Bijkerk, Delft BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfaterkapel, Molenwerf- straat: 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. W. Vos EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calvijn-MAVO, Winterdijk: 10.00 uur ds. C. van Aalsburg, Den Bosch <7*7 lI

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 7