Driedaagse expositie Kindermarkt vindt aftrek Pruikentijd geslaagd in Kreater Verlies voetbalclubs MARIJT voor bedrijven en particulieren... OPGAVE VOOR KINDERMARKT 1992 INSCHRIJFFORMULIER voor de Kindermarkt van de W M W Echtpaar wint vakantiereis Modeshows Monique Mode een succes Woubrecht- tournooi Plusmarkt- tournooi bij Be Fair Slechte plaatsen op ranglijst Modeshow ouderen n Competitie voorbij voor Be Fair-jeugd Hogere omzet Mulder Boskoop Opdrachten van De Paddestoel op 30 april Tweede voor ronde bedrijfs- vdleybal TE HUUR 1 COLOPHON De Schans 25, Alphen a.d. Rijn 01720- 75 155 Nissan en Mercedes bij AUTO- ÉÖSISfe; POETS- I CENTRALE Be Fair WSE Dijkal-Harmelen aluminium "D CYD I I Pagina 29 Woensdag 15 april 1992 Weekblad voor Waddinxveen Bij de opening van de driedaagse expositie van de Waddinxveense KunstKring maakte de de Het echtpaar Trouwborst won een 8-daagse vakantiereis voor Monique Mode in het winkelcentrum de Passage hield zaterdag in en voor de eigen winkel een geslaagde show van nieuwe voorjaars- en zomermode.fFoto: Sjaak Noteboom). T I I twee personen naar Gran Canaria hij Hoogenboezem Meubelen. Weekblad voor Waddinxveen Apart valt hier dan ook te melden dat sommige kinderen alles aan een goed doel geven. De scouting- club Klimop heeft plaatsen gere serveerd en aan een goed doel ge geven. De scoutingclub Klimop heeft plaatsen gereserveerd en zal een deel van de opbrengst beste den aan een zelf gekozen doel en het andere deel aan SOS-Kinder- dorpen. LSL IS EEN ACTIVITEIT VAN BV LIAM Wilhelminakade 58 Waddinxveen - 01828-18468 Geopend: ma. t/m vrij. 8.30-17.30 uur Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1, 2400 AA Alphen a/d Rijn. Redactie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Kantoor: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 372, 2740 AJ Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: Maandag t/m donderdag: 08.30-17.30 uur. Vrijdag: 08.30-16.30 uur. Klachten bezorging Waddinxveen: Sweelickhof 31, 2742 CB Waddinxveen Telefoon: 01828-18950 Klachten over de be zorging vóór donderdag 18.00 uur melden. Na de pauze vertelde Marcella over het ontstaan en de geschiede nis van de dans en werd het pro gramma met muziek en dans ver volgd. De gehele avond werd op de ge voelige plaat vastgelegd door do cente fotografe Coby Koorengevel en enkele van haar leerlingen, de vierde discipline binnen Kreater die actief aan dit project mee deed. Al met al een bijzonder geslaagde avond voor een ’tot de nok’ toe gevulde zaal, wat bewijst dat steeds meer Waddinxveners de weg naar het kunstzinnig vor mingscentrum Kreater aan Kerkstraat kunnen vinden. Lions Club Waddinxveen op donderdag 30 april 1992 (Koninginnedag) van 10.00-12.30 uur. WADDINXVEEN - Op woens dag 22 april om tien uur ’s mor gens wordt in de recreatiezaal van het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) - evenals vorig jaar - weer een damesmodeshow gehou den uitgaande van de Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen. De modezaak Monique (Passage) zal deze show presenteren. Iedere bezoeker krijgt een gratis toegangsbewijs met een nummer, waarmee men mee kan dingen naar een leuk prijsje. Bovendien krijgt men een kopje koffie gratis. Na afloop kan men de kleding nog eens bekijken en ook kopen. in een grote belangstelling. Mo nique Mode houdt niet alleen mo deshows in de eigen zaak, maar verzorgt geregeld ook modeshows in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad. In de laatste uitwedstrijd van dit seizoen heeft Be Fair verzuimd zich definitief veilig te stellen, door met 3-1 te verliezen in Oeg- stgeest. Reeds binnen 10 minuten keek Be Fair tegen een achter stand aan en heeft de gehele eer ste helft daarna geprobeerd deze acherstand ongedaan te maken, maar de afstandschoten van met name Fred Klomp en Dirk Griffi oen misten de juiste richting of vonden wel een verdediger op hun weg. Na de hervatting voerden de Waddinxveners de druk op Oegst- geest nog verder op, door achter 1 op 1 te gaan spelen en werden na ongeveer 10 minuten wederom verrast door een snelle uitval van de gastheren. De in de eerste helft reeds geblesseerd geraakte doelman Henk Vermulm kon ook hier niets aan veranderen. Na 15 minuten wisselde interim trainer Onno Glasbeek, trainer Ben Stukart was nog afwezig we gens ziekte, de licht geblesseerde Fred Klomp en Michel Glasbeek voor Arjan Groenendijk en Wim v.d. Starre. Mede door deze wis sel werd de druk op het doel van de gastheren nog verder vergroot en resulteerde in de 20e minuut in de aansluitingstreffer. De Be Fair-aanvoerder Peter Ko nijn werd op de rand van het strafschopgebied onreglementair afgestopt en uit de toegekende vrije schop scoorde Arjan Groe nendijk. Het was dezelfde speler, die 10 minuten later een goede kans op de gelijkmaker liet lig gen, door buiten bereik van de keerper tegen de paal te schieten en in de rebound de doelverdedi- ger op zijn weg vond. Weer vijf minuten later stond al weer het houtwerk een Waddinx- WADDINXVEEN - Maandag 20 april (Tweede Paasdag) wordt een door Plusmarkt Riwa BV van de Zuidplaslaan, gesponsord Paaspu- pillentournooi op het complex van Be Fair-voetbal gespeeld. Het grootste pupillentournooi in de regio Gouda zal aan het War- naarplantsoen om 9.30 uur begin nen. In de ochtend wordt een re- giotournooi verspeeld met deelna me van E- en F- teams van Soccer Boys uit Bleiswijk en de Goudse clubs Olympia en Jodan Boys. Uiteraard zullen 2 E- en 2 F- teams van Be Fair daarbij niet ontbreken. De E-l en F-l teams spelen geza menlijk om de Inge Rehorst-tro- fee (nu nog in handen van Soccer Boys), terwijl de E-2 en F-2 teams spelen om de Verzijl Sport-wissel- bokaal (nu nog in handen van Olympia). Verder is er voor alle poulewin- naars een beker beschikbaar en stelt de Plusmarkt een supermooi vaantje beschikbaar voor alle deelnemers. Een vaantje dat bij alle jongens zeker een speciaal plaatsje zal krijgen. Maar liefst 32 teams in de leef tijdsgroep van 6 t/m 8 jaar en 8 t/m 10 jaar zullen de gehele Tweede Paasdag te gast zijn bij Be Fair. In de middag wordt voor de lagere E- en F-teams een bij zonder interessant tournooi ver speeld. Naast 6 teams van Be Fair zullen verder teams deelnemen van RVC, Olympia, Vitesse Delft, het Utrechtse Velox en de topper van de dag Feijenoord uit Rotterdam- Zuid, die met E- en F-teams naar Waddinxveen zal komen. Het ge heel zal om 16.30 uur worden af gesloten. WADDINXVEEN - De wijk- en speeltuinvereniging De Padde stoel houdt dit jaar op Koningin nedag (donderdag 30 april) geen spelletjes in de speeltuin, maar gaat wat anders doen. Even voor 14.00 uur verwacht De Paddestoel de kinderen in grote getalen bij de speeltuin (hele klei ne kinderen graag onder begelei ding van een ouder). Om 14.00 uur vertrekt men met kleine groepjes de wijk in om al lerlei opdrachten te vervullen. Als deze opdrachten goed vervuld zijn krijgt men een stempel op een kaart en een bingonummer. Let wel goed op want er zijn mak kelijke, moeilijke en hele gekke opdrachten bij. Als alle opdrachten vervuld zijn gaat men met het hele groepje naar de speeltuin om daar het spelletje bingo af te maken. Er zijn speciaal voor deze bingo ex tra mooie prijzen ingekocht. Bij slecht weer is er een Oranjebingo binnen. De bingospeurtocht ’s avonds (zonder opdrachten) komt dit jaar te vervallen. WADDINXVEEN - Zaterdag vierde klasser Be Fair verloor met 3-1 van Oegstgeest en blijft steken met 19 punten uit 21 wedstrijden. De Waddinxveners staan op de vijfde plaats van on deren. In de zondag derdeklasse verloor WSE met 1-2 van Lug- dunum en staat nu met 19 punten uit 20 wedstrijden op de der de plaats van onderen. Bij de B-regionale jeugd won kampioen Be Fair met 2-0 van ARC. Voorhet onderaanstaande WSE viel het doek (7 punten uit 19 wedstrijden). veense treffer in de weg. Uit een voorzet van de rechtervleugel kopte Jan Martin Houweling op de lat. Ook een schuiver in de be nedenhoek van Wim v.d. Starre was een prooi voor de Oegstgeest- se doelman. In de laatste minutu stelde Oegstgeest de eindstand vast op 3-1 door een uitval wel doeltreffend af te ronden. Op zaterdag 25 april zal Be Fair minimaal moeten gelijkspelen te gen het bezoekende Kagia om het vierdeklasseschap ook voor het volgend seizoen veilig te stellen. In de laatste fase van de competi tie zit het WSE niet mee. Ander maal werden de oranje-zwarten onterecht aan andermans zegekar gebonden. Het begon rooskleurig. WSE zet te Lugdunum direkt onder druk en forceerde een 4-tal vrije trap pen rond het strafschopgebied die echter niets opleverden. In de 7e minuut werd Erwin Pleus door Marco Scheurwater fraai uitgespeeld. Vanaf de rand strafschopgebied produceerde bij een zwak rolletje. Even later ook een kans aan de andere kant. Desorganisatie in de WSE-gelederen leverde echter weinig op. Na 23 minuten spelen werd Den nis Jager op het middenveld aan gespeeld. Hij nam de opstuitende bal ineens op de niet onaanzienlij ke pantoffel. De bal zeilde van zo’n 35 meter juist over de lat. Drie minuten later een dot van een kans aan de andere kant. Mar- tijn v/d Wal werd op fysieke kracht afgetroefd (hij is, evenals Martijn Sol, eigenlijk te licht voor dit soort duels op het scherpst van de snede). De bal werd direkt voor het doel gegooid alwaar Bert afscheidingen sierhekken brugleuningen* balkonhekken inbraakbeveiliging brievenbussen w ff/ Eén van de vele voorbeelden. A.H. van Dijk Metaal B.V. Breudijk 8a, Harmelen Tel. (03483) 1654; Fax 2804 WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werd voor de meeste elf- tallen van de Be Fair-junioren de conpetitie afgesloten. Alleen C-2 en C-4 hebben nog één of twee wecstrijden af te werken. A-l, vorige week kampioen ge worden en daarmee regionaal, speelde de laatste wedstrijd met 1-1 gelijk tegen Gouda, de groot ste :oncurrent. A-2 speelde niet. B-l won haar laatste wedstrijd in de tegionale afdeling met 2-0 van ARC en zal volgend seizoen nog ’grotere namen’ gaan ontmoeten, te neer omdat de Stichting Be taal! Voetbal zo goed als zeker een landelijke competitie voor B- junbren gaat uitschrijven voor het volgend seizoen, waar Be Fair B-l dan in mee gaat draaien. B-2 speelde uit bij Olympia en won met 1-5 en B-3 won met 3-2 van Gouda. A-l en B-l kampioen. A-2 werd 7e, B-2 5e en B-3 3e in hungroepen. C-l won haar laatste wedstrijd bij Esto met 5-0. Gert Jan van Heemst scoorde daar 3x. C-2 won met 4-1 van Oudewater. Joht van Vliet scoorde 2x. C-3. toch nog kampioen gewor den, speelde bij Gouda, de con current, met 2-2 gelijk en zal za- terdig alsnog gehuldigd worden. C-4 won de derby tegen WSE C-3 met 3-1, Corné v.d. Geest scotrde daar alle goals. C-l werd tweede, C-2 zal daar derde wor den C-3 kampioen en C-4 wordt vijfie. Een heel goed resultaat voo’ de gehele C-groep. Bij de pupillen verloren D-l en D-2 maar speelde D-3 gelijk te gen Groeneweg en staat daarmee op «en tweede plaats. E-l speelde ook gelijk met 3-3. E-3 won bij Zwimmerdam E-l met 3-5 en start daar in een groep met alleen E-2 en E-l teams op een tweede plads. E-4 won opnieuw met 1-0 van Soccer Boys en staat bovenaan. F-fhield ONA de lijstaanvoerder op 1-1 en blijft daarmee op een twesde plaats en F-4 is nog altijd ongislagen. Ook bij Nieuwerkerk weri weer gewonnen. Met 0-1 uit 6 wedstrijden hebben zij 11 pun ten en zullen zij daar wellicht de eerie plaats behouden. WADDINXVEEN - Zaterdaga vond 11 april vond in de zaal van het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerkstraat) de uitvoering plaats van het projekt ’’Muziek en dans in de pruiken tijd”. De opzet van dit projekt was de samenwerking van de leerlingen van verschillende disciplines bin nen het centrum. Zo leverden muziek, dans en beel dende vorming een bijdrage aan deze uitvoering, waardoor een zeer samenhangend concept ont stond. De pianodocente Corrie Klein Haneveld opende de avond met een heldere uitleg over de compo nisten Haydn, Mozart en Beetho ven, waarvan op deze avond wer ken werden uitgevoerd. Daarna werden de muziekstukken ten gehore gebracht door de leer lingen van Judith Glasbeek (fluit), Corrie Klein Haneveld (pi ano) en Thomas Guirten (cello). Voordat de leerlingen van Marcel la Kouwenhoven (ballet) aan bod kwamen betrad mevr. Muller de zaal in een schitterende baljurk uit de pruikentijd en gaf ze een uiteenzetting over de samenstel ling van dit kostuum, de gewoon tes uit die tijd en de ’’waaiertaal” die discreet in de balzalen werd gebezigd. Hierna maakten de leerlingen van de balletschool hun entree en kreeg de zaal van Kreater de am biance van een echte ’’spiegel zaal”. In de pauzes was er tijd om de vi trines in de foyer te bekijken, met daarin verschillende voorwerpen uit deze romantische periode en een speciaal voor deze gelegen heid gemaakte buste van Josiah Onemu (docent Beeldhouwen Boetseren). kreeg het winkelend publiek een goede impressie van het assorti ment en de veelzijdigheid van de collectie van Monique Mode. De shows, die altijd gratis toegan kelijk zijn, verheugen zich telkens De tentoonstelling gaf een beeld van het werk van de amateur-kun- stenaars, die lid zijn van de WADDINXVEEN - In de Re monstrantse Kerk aan de Zuidka- de heeft de Waddinxveense KunstKring vrijdag, zaterdag en zondag een driedaagse expositie gehouden die goed werd bezocht. gelukt. Die kwam met de meest originele slagzin uit de bus en won daarmee een geheel verzorg de 8-daagse reis voor 2 personen naar Gran Canaria. De familie Trouwborst was uitge nodigd om bij Hoogenboezem hun gratis reisdokumenten in ont vangst te nemen. Een prijsuitrei king met een feestelijk tintje. 11.30 uur. Daarvoor en daarna draait het Rad van Avontuur, waarbij leuke prijzen te verdienen zijn. De kleintjes die de markt be zoeken mogen voor een paar dub beltjes een duik nemen in de grabbelton. Heel belangrijk zijn natuurlijk de ’’kinderkranten”. Wat de inschrij ving betreft: er zijn nog plaatsen! Veel kinderen willen iets verko pen om hun zakgeld wat aan te vullen, maar gelukkig staan heel veel kinderen ook wat van de op- brenst af om het goede doel te steunen. BOSKOOP - Mulder Boskoop (fabrikant van truckmixers, beton en bandtransportinstallaties) heeft vorig jaar zijn omzet zien toene men van 19,8 miljoen tot 20,3 miljoen gulden. De winst ging van 626.000 naar 865.000 gulden. Voorgesteld wordt het dividend te verhogen van 1,50 gulden tot 2 gulden per aandeel. Het resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening voor belastin gen bedroeg 1,4 miljoen tegen ruim 1 miljoen gulden in 1990. Op grond van de huidige gang van zaken verwacht Mulder Bos koop ook voor 1992 een voortzet ting van de stijgende lijn. KunstKring. Er waren zo’n 80 werkstukken te zien. De expositie werd geopend door de Waddinxveense journalist Bert J. Woudenberg. Hij besteedde in zijn toespraak niet alleen aan dacht aan het professionele karak ter van het werk van amateur- kunstnaars, maar ging ook in op de historie van Waddinxveen en WADDINXVEEN - De eerste aanmeldingen voor de SOS- Kindermarkt van de Lions Club Waddinxveen op Koninginne dag (donderdag 30 april) zijn binnen. Tijdens die ochtend op het parkeerterrein Beukenhof zijn er ook diverse extra activiteiten. Verwacht wordt dat de Kindermarkt weer een groot succes zal worden. Alle Boskoopse en Waddinxveen se kinderen kunnen zich nog een week lang inschrijven voor de SOS-Kindermarkt, waarvan de opbrengst bestemd is voor SOS- kinderdorpen. Hiervoor kan het inschrijfformulier uit deze krant gebruikt worden. Op de inlever- adressen liggen ook nog formulie ren klaar. De leden van de Lions-club en hun dames bemannen als vanouds weer een aantal kramen. Zo is er het vaste verkooppunt voor de Oranje-feestartikelen. Verder staat er een curiosatent, een plan- tenkraam en een tweede-hands- kleding stand. Ook de snoepers vinden er vol doende van hun gading. De Lions zijn al aan het oefenen in het pan- nekoeken bakken. De aanvoer van haring is ook weer geregeld en na tuurlijk is er koffie met koek. Dit jaar is Sportschool Den Edel weer van de partij om een demon stratie te geven. Hun programma is gepland van ongeveer 11.00 tot heeft een langere levensduur behoeft geen onderhoud is sterk, maar licht in gewicht én goedkoper dan u denkt! Vraag de uitvoerige brochure met prijslijst aan of breng een bezoek aan onze showroom, waar u op 150 m2 direkt een keus kunt maken uit vele modellen. Openingstijden: Ma. t/mza. 9.00-16.00uur. r-o o journalist Bert J. Woudenberg, die de opening had verricht, de opmerking dat Waddinx veen helaas geen echte pleinen kent, zoals het Sint Pietersplein in Rome en het Plein van de Hemelse Vrede in peking. Cartoonist Elias haakte daar direct met deze tekening op in. de sloop van karakteristieke pan den. Behalve de ingelijste werkstukken waren er in de Remonstrantse Kerk ook weer beeldhouwwerken en keramiek te bewonderen. Het tentoongestelde blonk uit door een hoge technische kwaliteit en had soms een heel bijzondere schoonheid. WADDINXVEEN - Zaterdag 11 apri hield de jeu de boulesvereni- ging Waddinxveen aan de Al- berdngk Thijmlaan het tweede Woibrechttournooi. Bewoners van het gezinsvervangend tehuis Woibrecht streden, geassisteerd door leden van de jeu de boules- vereiiging, om fraaie prijzen, be- schilbaar gesteld door Deka Spotprijzen, Horeca Vd. Zwaard, Plusnarkt, De Dropkoning en JoopDries. Meet door het fraaie weer kon de orgaiisator Dino Giancaspero te- rugkjken op een zeer geslaagde dag. De visselbeker ging naar Bas van Maairicht. Hij werd geassisteerd door Pieter van Oosten. Tweede werdSjaak van Rijn en Rob Hie- lema en derde Bep den Houter met ‘ieter Wijbenga. Het randtournooi voor het perso neel van Woubrecht en ouders van Ie bewoners werd gewonnen door de heer Van der Haar en Willin Dries. WADDINXVEEN - Vorige week woeisdag 8 april werd de tweede vooironde verspeeld van het be- drij is volleybal tournooi 1992. Op- nietw waren er 12 gemengde teans in de strijd en 4 heren- teans. In pule 1 was het Dactylo wat heer en meester was. Het team vanVanderloo werd goede twee de. De teams van Axis en Kop- pertwerden resp. derde en vierde. In pmle 2 was de strijd iets ope ner. NOB Wegtransport uit Zoe- ternper werd hier eerst op de voet gevolgd door het team van Albks. Koppert II en Marskra mer I werden resp. derde en vier de. In pule 3 nog meer spanning. De teans van Van den Berg Machi nefabriek en Marskramer II wa ren tan elkaar gewaagd. Uiteinde lijk werd Van den Berg eerste door het onderlinge treffen te winifcn. Marskramer werd twee de, gevolgd door het team van Kopert III. Proefstation Boskop weri laatste. Bij Ie herenteams was het een op- pernachtig team van Stuurman en ’artners dat eerste werd. De striji om de tweede plaats ging 'tussm Koppert en Proefstation Bosloop. Koppert trok uiteinde lijk tan het langste eind en werd twetde. Proefstation Boskoop weri derde en Nutricia vierde. Wooisdag 15 april (vandaag) staa in het teken van de verlie- zersïnales. Hierin komen dus uit in pule a: Drukkerij van Tilburg, Axis GMF Gouda II en Marskra- merl, in poule B: PTT Post, Kop pert II, GMF Gouda III en Prodstation en in poule C: Ad viesbureau Smit II, Koppert III, GMr Gouda I en Koppert I. Bij de lerenteams Boere Machinefa- breii, Nutricia, Proefstation en Trefers en Polgar. Aan'ang voor poule A en B 19.00 uur in poule C en de heren-poule 20.3) uur in sportzaal Groens- waad. I - maar ui ter- lijk woensdag 22 april 1992 inleveren bij: - Th.G. Blom, J. Catslaan 1, Waddinxveen - D.C. van Doom, Prins Bemhardlaan 65, Waddinxveen I - P.C.W. Hertogh, Woubrechterf 42, Waddinxveen WADDINXVEEN - Monique Mode in het winkelcentrum de Passage hield zoals gebruikelijk zaterdag weer in en voor de eigen winkel shows van de nieuwe voor jaars- en zomermode. Zowel ’s morgens als ’s middags I Ik doe graag mee aan de Kindermarkt 1992: Naam: Leeftijd: Adres: Postcode: Ik kom alleen Ik kom samen met: (Ook voor- en achternamen van de andere kinderen invullen) (Het goede hokje zwart maken) Zo spoedig mogelijk dit inschrijfformulier lijk woensdag 22 april 1992 inleveren bij: v.d. Kaa een welhaast zekere tref fer voorkwam door zich in de baan van het schot te werpen. Tien minuten voor rust een fraaie aanval van WSE-kant. René Moons manouvreerde zich langs enige groen-witten en speelt Er win Pleus aan zodat hij ineens oog in oog kwam te staan met de keeper. Slechts van korte duur want op het zelfde moment lag hij, onder uit gehaald van achteren, de schaarse grassprieten te tellen. Een zuivere penalty werd door de scheidsrechter weggewuifd, ster ker nog, Pleus kreeg een verma ning wegen toneelspel Even later was de scheidsrechter wederom zijn kluts kwijt. Hij liet ondanks vlaggen van de grens rechter, doorspelen. Bert v.d. Kaa redde echter de 0-0 ruststand. Na rust een zelfde beeld. WSE drong aan en werd door Lugdu num op fysieke kracht menigmaal afgetroefd. De scheidsrechter per sisteerde in dubieus fluiten. In de 6e minuut een schot van Marco Scheurwater over het doel, alvorens in de 12e minuut Lugdu num de score opende. Bij een ho ge voorzet in het strafschopgebied veel gooi en smijtwerk waarna Bert v.d. Kaa kansloos was op de inzet van Adriaan Hap (0-1). In dezelfde minuut wederom pech voor WSE. Een vrije trap van Dennis Jager spatte op de lat uiteen. In de 20e minuut werd de aange slagen Martijn Sol vervangen door 2e elftalspeler Peter de Wit die direkt een fraaie voorzet gaf voorhet Leidse doel waarop de keeper de inzet van Dennis Jager neutraliseerde. Dennis Jager was inmiddels in de spits geposteerd om aldaar meer druk te maken. Achterin werd 1 op 1 gespeeld. Dit leverde Lugdu num uiteraard ruimte op waar het dapper gebruik van maakte. Een kwartier voor tijd werd René Moons (toonbeeld van inzet, met Rob Verbakel uitblinkend) weg gezet (iets wat hen zelden over kant). De scheidsrechter zag er geen overtreding in. De bal be landde direkt bij Wim v. Tonge ren die Bert v.d. Kaa kansloos liet 0-2. Het doek leek gevallen voor WSE, edoch men vocht terug met de moed der wanhoop. 20 Minu ten voor tijd leverde dit de aan- sluittreffer op. Peter de Wit pro duceerde andermaal een gave voorzet die over de keeper heen bij de vrijstaande Erwin Pleus be landde met het hoofd in het net 1-2. Deze treffer kwam te laat. WSE kreeg nog een kans, echter op de voorzet van Patrick Rijnbeek kan Erwin Pleus dit keer niet krachtig genoeg in koppen. Het bleef zo doende 1-2. Een pijnlijk onverdiend verlies voor WSE dat voor ’n deel op het conto van de leidsman geschreven kon worden. Hij onthield WSE immers een penalty en schonk Lugdunum twee dubieuze doel punten. In de slotfase schreef hij Dennis Jager ook nog eens op we gens praten. Naar verluidt had hij niet eens wat gemompeld. De Paasdagen is WSE vrij. Op 26 april wacht de cruciale uitwed strijd bij SJC. Wanneer WSE daar verliest en ook Nieuwkoop haalt punten dan mag WSE zich weer 4e klasser noemen. WADDINXVEEN - Het echt paar Trouwborst heeft bij Hoogenboezem Meubelen aan de Wilhelminakade een gratis vakan tiereis naar Gran Canaria gewon nen. Drie maanden lang (van oktober t/m december 1991) voerde Hoogenboezem Meubelen samen met Arke Reizen een aantrekke lijke consumentenactie met als motto ’’Meubelen met garantie en vakantie”. Daarbij ging iedere meubelaan- koop van ƒ1.000,- bij Hoogenboe zem vergezeld van een reischeque ter waarde van ƒ100,-, die in het uitgebreide Arke-programma 1992 kan worden besteed. Deze actie was een groot succes, want aantrekkelijk wonen en leuke rei zen maken wil iedereen wel. Aan de actie van Hoogenboezem was ook een prijsvraag verbonden. Dat die alles met Arke Reizen te maken had, ligt in de lijn der ver wachting. Niet alleen moest het woordje ’’reizen” in de speciale actiekrant zorgvuldig worden geturfd (en dat viel menigeen nog niet mee!), ook moest een leuke slagzin wor den afgemaakt: ”Ik wil de wereld gaan ontdekken, Het echtpaar Trouwborst is dat

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 29