The Thunderbirds Ruim 16 mille RUIA/IING ithï WSE verdedigt brief aan regio-voetballers Afdansfestijn Van der Lubbe Presentatie van voor "Sophia" Film TE KOOP: Laatste sjoelavond om titels Kermis aan de Dreef Vrijdag de tweede feestmarkt Zang- en orgelavond Bethelkerk MARIJT voor bedrijven en particulieren... deknQl Piet van Mullem hekelt ’’ronselbeleid” VOO-avond over schaal vergroting er Oranjebal Van der Lubbe DESIGN MEUBELEN Rabo-Flora Run Boskoop op 6 juni Expositie van Ton Steenbergen TOOS-jeugd in Bodegraven TE HUUR DIVERSE SHOWROOM BADKAMERS MET HOGE KORTINGEN 10,20,30,40 HOOFTSTRAAT Dijkal-Harmelen s O -MK De Schans 25, Alphen a.d. Rijn 01720- 75 155 SPONSORS BEDANKT! Nissan en Mercedes bij aluminium auto, poets- 1 CENTRALE Pr. Margrietln. 8a, Alphen Telefoon 01720-45499 HOUWEUNG WOONSFEER Hooftstraat 209 Alphen a/d Rijn tel. 01720-75871 Reactie '7 'f Ir Pagina 17 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 13 mei 1992 De Waddinxveen "early sixties’’-groep The Thunderbirds, die George Baker Sniep. De dansschool van Rende en Guus van der Lubbe aan de Sniepweg hield een zeer geslaagde af- Q J dansavond. (Foto: Fejegrafie Ton Bennemeer). Kollektiewisseling noodzaakt ons ruimte te maken in onze toonkamervoorraad Deze showroommodellen staan opgesteld in ons nevenpond Gekleurde stippen bepalen de hoogte van de fikse korting van wel Bankstellen, fauteuils, kasten, slaapkamers, kleinmeubelen, accessoires en verlichting in een geweldige Klasse-meubelen nu heel aantrekkelijk geprijsd bij De eerste cheque omvatte een 4 mille lager bedrag LSL IS EEN ACTIVITEIT VAN BV LIAM Ydo Organisatie Adviseurs, Vink Verzekeringen, De Kapper, For- mido, Van Dijken Glas, Verweij Verzekeringen, Baas Bedrijven, Blonk, Bakker Meubelen, Melvezi, Peter de Vos, Schoenmakerij Zuidplas, Silco Spanplafonds, Axis, Goudsche Ijzerwaren (Gou da), Van Mullem’s, Plusmarkt, EsVeHa (Alphen), Kulik, Van der Loo Machinefabriek, Voorn en Kooning (Bodegraven), VV Wad dinxveen Zat. 1/Zon. 3 en ouders F-pupillen, Diana’s Aerobic, Zwanenburg Tandtechniek, Asscherman, Heemskerk, Massasport, Passafleur, De Unie, Remservice Reeuwijk, Interhair, Bastiaans, Daelman, Glasbeek Autoschade, Goudsche Machinefabriek, Bak kerij de Graaff, Drogisterij Zuidplas, China Garden, Madeliefje, Auto Boonstoppel, Henk de Wit (Gouda), Snackbar het Stekkie, Slagerij Koot, Restaurant Kreta, Studio Landmeter, Zeefdrukkerij Midden Holland, Mini Keeperskamp, Citroen Noordergraaf, Fiat Kool, Opel v.d. Velde, Van Beynum, Subaru v.d. Sluis, Toyota van Leeuwen, BMW van Breukelen (Gouda), Rabobank, Peters. Meubelspuiterij, Sjaak’s Snackbar, W.L. van ’t Hof, Verbakel Mode, Vosko, Autorijschool Weimar, Wim en Mia Rip Bloemen, Reijm Elektra, Cock Smit Poelier, Music-CD-shop, Reproset, De Schrijverij (Alphen), De Waardt, Huurman, Noteboom, Spruyten- burg, Kaasboetiek, Kerver Brood, Van der Wal, Fa. v.d. Linde, Familux, Wielaard Rijwielen, Gall en Gall Slijterijen, Albert Heijn, Janine Vos, Cafetaria Vork, De Bas Speelgoed, Garant- markt, Slagerij Kerver, Lichtpaviljoen, Marmiek, Naafs, Versluis Tweewielers, Verfhandel Visser, Kooyman, Sekeris Groenten, Bur ger Boekhandel, Basismarkt, Kapsalon Cees van Es, Beestenspul. heeft een langere levensduur behoeft geen onderhoud is sterk, maar licht in gewicht èn goedkoper dan u denkt! Vraag de uitvoerige brochure met 50% 209 Wilhelminakade 58 Waddinxveen - 01828-18468 Geopend: ma. t/m vrij. 8.30-17.30 uur KEUKENS SANITAIR - TEGELS WADDINXVEEN - Deze week is er weer kermis op het evene mententerrein aan de Dreef. Dit lunapark is jaarlijks een lucratief initiatief van de Stichting Sport- weekcomité, waarvoor het ge meentebestuur toestemming geeft. De kermis is dinsdag van start ge gaan en duurt tot en met komen de zaterdag. Dat betekent dat de Waddinxveense ouderen en jonge ren zes dagen kermisplezier in de eigen woonplaats kunnen beleven. afscheidingen sierhekken brugleuningen balkonhekken inbraakbeveiliging brievenbussen A Na een seizoen van 28 weken wa ren de cursisten aan de beurt het geleerde te tonen aan een collega danslerares van het echtpaar Guus en Renée van der Lubbe, Inez Makadoero. De sfeer was vanaf het begin erg gemoedelijk en toch voelde je de spanning, die vanzelfsprekend aanwezig is bij een festijn als dit. De paren konden in series hun kunnen laten zien, aan zowel de jury en de zeer vele belangstellen den. Over het algemeen was iedere zit- en staanplaats in de school bezet. Alle cursisten zetten zich volledig terij en de sponsorgelden, waaron der die van de hoofdsponsor Ydo Organisatie Adviseurs en Vink Verzekeringen. Naast dank aan alle sponsors en overige bedrijven en winkeliers die een bijdrage hebben geleverd, danken de organisatoren ook George Baker die belangeloos heeft opgetreden en er mede voor heeft gezorgd dat deze dag een succes kon worden. Een nieuw organistieteam is in middels met de voorbereiding be zig voor een wedstrijd op zater dag 13 juni. Ook dit jaar stelt Waddinxveen-voetbal haar com plex aan de Sniepweg beschikbaar voor dit evenement. BOSKOOP - Zaterdag 6 juni houdt de commissie cross- en wegatletiek van de atletiekvereni ging AV 47 te Boskoop de tweede Rabo-Flora Run. Het parcours is uitgezet over snel le, goed geasfalteerde wegen door uiteraard het zo karakteristieke tuinbouwgebied van Boskoop en Hazerswoude. ’s Morgens om 11.30 uur begin nen de prestatielopen voor jong en oud over de volgende afstanden: 3, 5, 10 km en voor de echte lief hebbers start om 11.30 uur de halve marathon. Voor de wedstrijdatleten start om 14.00 uur de wedstrijdloop over 10 Engelse mijl. De indeling is voor heren senioren en veteranen in de categorieën 12 en 3, alswel dames senioren en veteranen. Dat het parcours geschikt is voor snelle tijden bewees vorig jaar Jan Korevaar van Avantri, Schoonho ven. Ondanks het bijzonder slech te weer liep hij de fantastische tijd van 49.51 min. Bij de dames liep zijn clubgenote Wilma Korevaar de uitstekende tijd van 1.08.7 uur. De atletiek vereniging AV 47 rekent ook dit jaar weer op een sterk deelne mersveld met prima kanshebbers zoals Fred van Zoest en Theo van de Veer. In alle genoemde categorieën zijn prachtige ereprijzen en geldprij zen te winnen. Voor iedere deel nemer is er bovendien een fraaie herinnering. Inlichtingen/folder: mevr. T. Brand-Wiezer, tel. 01727-14029, kantine AV 47 tel. 01727-12853. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense weekmarkt op de Wil lem de Zwijgerlaan houdt komen de vrijdag de tweede en laatste feestmarkt. De marktkooplieden kijken terug op een goed geslaagde eerste feestmarkt. De niet afgehaalde prijzen kunnen de marktbezoe- kers verkrijgen op de weekmarkt of afhalen bij marktmeester J.K, Meijer, Wingerd 201 in Waddinx veen. Ook komende vrijdag is er weer elk uur een trekking. Om half zes wordt de hoofdprijs - een tuinset - verloot. De andere prijzen zijn complete rieten picknickmanden, barbeques, keukenweegschalen, koffiezetapparaten, beren en waardebonnen van 25 gulden per stuk, die besteed moeten worden op de Waddinxveense weekmarkt. Tijdens de feestmarkt van vorige week kwamen de waardebonnen van 25 gulden terecht bij de Waddinxveners C. Oosterom (Noordeinde 51), H. Wubben (Jan Dorrekenskade-Oost 96), J. van Beek (Acaciastraat 48), M. van Eijk (Spui 2), L. Kollmann (Tollenslaan 33), J. v.d. Krans (Roemer Visscherstraat 16), W.J.L. Went (Ernst Casimirlaan 24), G.J. van Wijk (Diederik van Schagenplantsoen 4), B. van Kuijk (Wingerd 3), N. Slootweg (Prinses Beatrixlaan 35), L.van Putten (Wingerd 177), N. Sloot weg (Prinses Beatrixlaan 35), R. Kok (Prinses Beatrixlaan 118), Romeijn (Mozartlaan 23), A. de Mik (Zuidelijke Dwarsweg 13a), G.W. Benjamins (Jan Luijken- straat 19), mw. Verhoef (Moor drecht), Van der Knuijf (Moerka- pelle), J. Landman (Moerkapelle) en A. Vuik (Nieuwerkerk aan den IJssel). De koffiezetapparaten gingen naar Anja v.d. Made (Burgemees ter Trooststraat 94) en D. Grootendorst (Peter Zuidlaan 58), De airpot kwam terecht bij G. de Hoog (Justus van Effenlaan 21), de barbecue ging naar W. Hoogerdijk (Tollenslaan 81), de keukenweegschaal naar Mandysah (Busken Huëtlaan 10), de brood rooster naar M. Uijbeijerse (He- negouwerweg 119a) en de pick nickmanden naar R. van Gent (Lijsterbesstraat 19 en S. Smoorenburg (Molenring 47). zich gaat presenteren in bar-discotheek-eetcafé La Baraque in Zevenhuizen. (Foto: The Thunderbirds). Randy (leadzang), Ruby Bassman (basgitaar-zang), Freddy Evans (drums-zang), Ruby Goldstar (leadgitaar), Marty Green (rhy- thm-gitaar-zang) en Ben Kamps (pr). De formatie brengt de muziek ten gehore van de eind 50-er jaren be gin sixties. Ofwel the sound of the sixties, het succes van toen, dat momenteel zo razens populair is bij jong en oud. Op het programma staat een aan tal live optredens en de mogelijk heid persoonlijk kennis te maken met The Thunderbirds. Als gastheer biedt de heer Ben Verburg, eigenaar van La Bara que, diverse hapjes en drankjes aan. The Thunderbirds kozen voor hun presentatie bar/eetcafe/discotheek La Bara que zodat iedereen tevens de mo gelijkheid heeft, te zien waar jong en oud uit heel Zuid-Holland hun vertier vinden. Een voorproefje van hun reper toire zijn (instrumentaal) Shadows, The Spotnicks, ZZ and het Maskers, en (vocaal) Elvis Presley, Cliff Richard, Matchbox. Aansluitend aan de presentatie zal er vanavond voor het publiek een sound of the sixties-avond zijn, vanaf 21.00 uur. in. Vooral bij de topklassers ging het er erg hard aan toe. Zij wil den hun kunnen zeker tonen. Het publiek was dan ook erg en thousiast en onder de indruk. De paren werden om oh’s en ah’s en veel applaus bedankt. Ook de ou deren, die de danscursus voor ou deren samen met de Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen volgen, waren van de partij. Ook zij kregen alom bewondering. Aan het eind van de avond kon ie dereen tevreden zijn en werd nog een tijd nagedanst zonder knik kende knieën en bevende handen. Nu pas bleek helemaal goed wat voor een fijne en gezellige sfeer in de dansschool heerst, zowel onder de cursisten, als de cursisten met het lerarenechtpaar. Zij kunnen in ieder geval terug kijken op een heel fijn afdans- weekeinde. ZEVENHUIZEN - Vrijdagavond 15 mei om half negen wordt in de hervormde koffiebar ’t Praathuis in het Hervormd Centrum aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen de spectaculaire film ’’Across the Lines” vertoond. Deze film gaat over een Amerikaanse scholier die het prima naar z’n zin heeft in zijn leventje. Maar of dat ook Gods bedoeling met zijn leven is? WADDINXVEEN - De Vrien denkring van de Stichting Ont moeting houdt zaterdagavond 23 mei om acht uur een zang- en or gelavond in de hervormde Bethel kerk aan de Bilderdijklaan. De Stichting Ontmoeting is een reformatorische stichting voor de opvang van thuis- en daklozen in de grote steden. De heer J.H. van Oostende van deze stichting zal op de Waddinxveense avond een en ander vertellen over het werk en het doel. Aan de zang- en orgelavond verle nen medewerking organist Peter Burger, het jongerenkoor Salva tion uit Hardinxveeld-Giessen- dam, de pianist Chris Stellaard en ds. J.W. Goossen. De toegang is gratis. Er wordt voor de Stichting Ontmoeting wel gecollecteerd. De kerk is open om kwart over zeven. Oók mei automatisch openen/sluiten. Breudijk 8a, Harmelen Tel. (03483) 1654; Fax 2804 WADDINXVEEN - De Wad dinxveense kunstschilder Ton Steenbergen exposeert een nieu we collectie realistische schilderij en tot en met woensdag 3 juni in galerie Aelbrecht aan de Ael- brechtskolk in Rotterdam. Op deze tentoonstelling zijn figuY ratieve schilderijen te zien met als voorstelling in scene gezette to- neelstykjes die op een bepaald moment zijn stilgezet, een ironi sche, absurde kijk op de schilder, toneelspeler, kortom de mens. De openingstijden zijn donderdag tot en met zaterdag van 12.00 - 18.00 uur en zondag van 13.00 - 17.00 uur. Dinsdag en woensdag alleen na telefonische afspraak. Tegelijkertijd met Ton Steenber gen exposeert Tjikkie Kreuger bronsplastieken en unica. WADDINXVEEN - De uitslag van de in oktober vorig jaar ge houden bijzondere voetbalwedstrijd tussen het Veronica-arties- tenelftal en de Waddinxveense vrienden van het Sophia Kinder ziekenhuis mocht toen zijn tegengevallen (4-7 verlies), dit resul taat is inmiddels ruimschoots goed gemaakt door de definitieve opbrengst van die dag: ƒ16.250,-, welk bedrag bijna 4 mille ho ger is dan voorlopige bedrag. Tevreden gezichten derhalve bij de organisatoren Wim Bijl en Al- fons Heimans. Met het overma ken van het bedrag deze maand op de rekening van het nieuwe Rotterdamse Sophia Kinderzie kenhuis hebben zij de organisatie van het evenement afgerond. Zo’n duizend belangstellenden waren in oktober 1991 naar het terrein van Waddinxveen-voetbal gekomen. De meeste belangstel ling ging uit naar het artiesten-elf- tal met Serge, Justian en Arista- kis én na de wedstrijd het optre den van George Baker. In het bedrag van ƒ16.250,- zitten niet alleen de toegangsgelden maar ook de opbrengst van de lo- WADDINXVEEN - Het afgelo pen weekeinde is het een drukte van jewelste geweest in dans school Van der Lubbe, gevestigd tegenover het Gouwebad De WADDINXVEEN - Vanavond (woensdag 13 mei) wordt de laat ste sjoelavond van het seizoen 1991-1992 gehouden in het ge bouw van de schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan in Waddinxveen. Tot het laatste moment blijft het spannend in alle vijf klassen. Het is zo goed als zeker dat Jan Kers bergen algeheel kampioen wordt, Valenkamp 2e en Slingerland 3e. Ed den Drijver is in de B-klasse onbereikbaar voor Dirk Jan van Drunen. Pascal van Gils maakt aanspraak op de derde plaats. In de C-klasse leidt Jan van Beek, voor Asha den Drijver en Arend Oskam. Renzo van Beek en Hans Kuiper gaan gelijk op in de D- klasse en worden gevolgd door Marco Heuvelman. De E-klasse wordt gevormd door drie deelnemers. In deze klasse staat Roswelle van Leeuwen le, Arjan de Jongste 2e en 3e Edwin van Abshoven. Aan het eind van de avond wor den de bekers aan de eerste drie Van elke klasse uitgereikt. De avond begint vanaf 19.00 uur. ZEVENHUIZEN - Vanavond (woensdag 13 mei) presenteren zich in discotheek La Baraque in Zevenhuizen The Thunderbirds bit Waddinxveen met Rock ’n In de Goudsche Courant noemt Piet van Mulleum dat een enorme blunder. De Gouwenaar, die bij Gouda-voetbal ’’promoveert” tot voetbalcoördinator, vindt het on collegiaal om jeugdspelers weg te halen. Hij geeft wel toe dat dat gebeurt bij selectiespelers ’’maar dan heeft zo iets altijd plaats tussen de schuifdeuren, zodat niemand er iets van af weet, dat heeft ten minste nog iets mystieks”, zo weet van Mullem. Verder zegt hij over WSE: ”Het verbaast mij dat WSE openlijk uitschreeuwt de beste jeugdoplei ding te hebben. In het prestatieve opzicht is het kommer en kwel bij die club...” en WSE is name lijk niet meer dan een eenvoudige vereniging uit een licht agrarische gemeente. Door het organiseren van enkele internationale jeugd- tournooien hebben ze zichzelf enorm opgeblazen. Maar ik krijg stellig de indruk dat deze club buiten de oevers van zijn moge lijkheden is getreden. Men wil zich graag professioneel opstellen, terwijl de entourage daar hele maal niet geschikt voor is... Zij hebben echt een enorme blunder begaan en ik heb daar wel plezier om”. Rijn en Gouwe noteerde van Piet van Mullem deze uitspraak over de WSE-handelswijze. ”Ik noem het een stukje onfatsoen door er gewoon open en eerlijk, zo ge zegd, een brief over te schrijven. Zo van: ”wij doen het niet meer stiekem, wij doen het openbaar en dus is het gelegaliseerd”. Dat is een onjuiste benadering en is ook een stap die mij dan te ver gaat. Je moet het in elk geval in het mysterieuze circuit houden”. De uitspraken in de regionale pers waren voor de WSE Weekkrant aanleiding André Moons, be stuurslid technische zaken, aan het woord te laten. Hij kreeg slechts drie vragen voorgelegd. Dit zijn ze met de antwoorden er op. WSE ronselt dus spelers? ’’Ronselen is niet het goede woord vind ik. Dat heeft iets negatiefs en impliceert dat je mensen via oneigenlijke middelen naar je toe probeert te halen. Ja, het is wel waar dat WSE spelers van andere verenigingen benadert om bij on ze club te komen voetballen”. Waarom? We hebben toch niet veel te bieden. BI is gedegra deerd uit de regionale klasse, Al is een bescheiden middenmoter in de hoofdgroep en het eerste elftal is ook al gedegradeerd. ”We hebben vrij lang op een zeer J acceptabel niveau gespeeld. Maar wat we al lang hebben zien aanko men zie je nu gebeuren. We zijn eenvoudig in de breedte niet sterk genoeg. Dan kun je dus twee din gen doen. Dat accepteren, en naar een bedenkelijk niveau afdalen, of niet. Wij accepteerden dat dus niet. We kwamen tot de slotsom dat we spelers naar WSE moesten halen. En dat doe je niet zomaar. Die discussie is heel breed ge voerd. Het voorstel kwam vanuit het trainersoverleg, vervolgens heeft de technische commissie zich erover gebogen, waarna het hoofdbestuur, weliswaar niet una niem, erin heeft toegestemd”. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense dansschool Guus en Renée van der Lubbe heeft op 30 april het beste ’oranje voetje’ weer voorgezet. De dansschool aan de Sniepweg organiseerde nu voor de vijfde maal een Oranjebal voor leerlingen en buitenstaan ders. De kaarten waren vooraf verkocht en zeer snel uitverkocht daar dit bal altijd bekend staat, evenals de vele overige dansavonden, als zeer gezellig en sfeervol. Ook dit jaar heeft men veel ener gie gestopt in de aankleding van de buitengewoon fraaie dans school. De kleuren oranje, rood- wit-blauw werden verwerkt in slingers, ballen, ballonnen en vlag getjes. Zelfs de tl-verlichting werd gehuld in het rood-wit- blauw, hetgeen een aardig effect bereikte op de witte muren. De muzikale omlijsting werd dit jaar verzorgd door de mét zorg gekozen Amico’s. Ver hoefde men niet te gaan. Deze band - ko mende uit Waddinxveen - zorgde voor een uitstekend stukje dans muziek. Ook de solo’s van de goed gevoicede zangeres en zan ger mochten er duidelijk zijn. De dansende bezoekers amuseerden zich erg goed. Het Oranjebal werd traditioneel afgesloten met het Wilhelmus en een drie-werf hoera voor Koningin Beatrix. Het echtpaar Guus en Renée van der Lubbe kunnen op een zeer geslaagde afsluiting van Koninginnedag 1992 terugkijken. prijslijst aan of breng een bezoek Boerenhek, één van de vele voorbeelden. aan onze showroom, waar u op 150 m2 direkt een keus kunt maken uit vele modellen. Openingstijden: Ma. t/m za. 9.00 -16.00 uur. derd zal worden en waarom. On geveer twee weken later krijgt de speler een brief met de vraag of hij bij WSE wil komen voetbal len. Daarin melden we ook wat we te bieden hebben, zoals een goede jeugdopleiding, de zaalvoetbal- tournooien, het internationale tournooi, de kans om door een be taalde club gescout te worden en de vele nevenactiviteiten. We pre tenderen dus geenszins de beste jeugdopleiding te hebben, zoals Van Mulleum beweert. We doen veel voor de jeugd, hebben er veel energie in gestoken en goede re sultaten behaald, zodat je wel kan zeggen dat we een goede jeugdop leiding WADDINXVEEN - Op dinsdag avond 19 mei om acht uur houdt de Waddinxveense afdeling van de Vereniging Openbaar Onder wijs haar jaarvergadering in de Jan Ligthartschool (Sperwer- hoek). Er is eerst een kort huishoudelijk gedeelte, waarin de jaarverslagen, het beleid en de bestuursverkie- I zing aan de orde komen. Om ongeveer half negen zal er een lezing worden gehouden over het onderwerp Schaalvergroting en fusies. Dit is erg actueel, zowel in het voortgezet als in het basis onderwijs. Wat dat voor kinderen, ouders en I leraren gaat betekenen wordt uit de doeken gedaan door de heer Marius Berendsen. Hij is deskun dige bij de Schoolbegeleidings dienst in Gouda. Volgens de plannen van staatsse cretaris drs. J. Wallage van On derwijs moeten scholen meer met elkaar samenwerken en meer doen aan bijvoorbeeld onderwijs aan moeilijk lerende kinderen. Ze krijgen meer zelf te beslissen en zonodig moeten ze ook met el-' kaar samengaan. De vernieu wingsplannen gelden niet alleen voor de voor iedereen toegankelij ke openbare scholen, maar ook voor het bijzonder onderwijs. De bijeenkomst van VOO is open baar en de koffie is gratis. WADDINXVEEN - In twee regionale kranten (Goudsche Cou rant en Rijn en Gouwe) heeft de 54-jarige voetbaltrainer Piet van Mullem van en uit Gouda (ex-trainer van het toen naar de 3e klasse KNVB doorgeschoten Be Fair-voetbal) gepeperde uit spraken gedaan die WSE-voetbal in het verkeerde keelgat zijn geschoten. Steen des aanstoots is de brief die de club uit de Oranjewijk aan jeugdspelers van verenigingen in de Goudse re gio heeft gestuurd om bij de oranje-zwarten te komen spelen. ’’Spelers benaderen doe je niet zo maar. We hadden natuurlijk een aantal jongens op het oog, maar we wilden ze niet via een stieke me weg benaderen. Dat is natuur lijk heel makkelijk en je kan het nog ontkennen ook. In tegenstel ling tot de ’slimme stadsheid’ hebben wij gekozen voor een ge heel open benadering. Dat wil zeggen dat we eerst een brief aan het hoofdbestuur van' de betrok ken club hebben gestuurd en daarin melden welke speler bena- WADDINXVEEN - TOOS-gym- nastiek heeft in Bodegraven mee gedaan aan de turnwedstrijden voor de jeugd tot en met 12 jaar, georganiseerd door de commissie recreatie van de KNGV-regio Gouda en het Bodegraafse Heres. In totaal toonden, verspreid over de hele dag, bijna 500 meisjes en 100 jongens hun oefeningen aan een deskundige jury. Er werd in groepen gewerkt (minimaal 6 deelnemers/sters), waarbij per groep een 3e 2e of le prijs te verdienen viel. Aan het eind was er voor ieder kind een diploma waarop de behaalde cijfers waren vermeld. Voor de meisjesgroepen was er nog een aparte prijs te winnen met de vrije oefening op muziek. Gymnastiekvereniging TOOS kwam uit in de ochtendwedstrijd met 5 meisjesgroepen (totaal 66 meisjes) en één jongensgroep (14 jongens). Uitslagen: TOOS 1 21.87 ptn. (2e prijs), TOOS 3 23.61 ptn (2e prijs), TOOS 4 21.22 ptn (2e prijs), TOOS 2 21.43 ptn (2e prijs) en TOOS 5 21.60 ptn (2e prijs). De jongensploeg behaalde met 21.55 ptn een 2e prijs. Van de in totaal 28 ploegen in de ochtend behaalden de meisjes van TOOS 1 met 8.77 ptn. een 4e plaats bij de vrije oefening en de meisjes van TOOS 3 een 5e plaats met 8.73 ptn. V

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 17