GEMEENTE WADDINXVEEN in Waddinxveen Hier is uw Rijn en Gouwe Regio-kunstenaars in W’veense raadzaal krant te koop ■F Luilakviering in Waddinxvp^n VRIJDAG 5 JUNI i Waddinxveens gezin wint trip naar Euro-Disney Ml Natuur wandeling ’t Weegje WADDINXVEEN - De werk groep natuur- en milieueducatie van de gemeente Waddinxveen houdt zaterdag 20 juni van 9.15- 11.00 uur een natuurwandeling in ’t Weegje. Waddinxveen LUILAKVIERING BEKENDMAKING ONTEIGENINGSPLAN COLLECTE VERG UNNING NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES SPREEKUREN Onze rekening courant voor ondernemers zou beter rekening coulant kunnen heten. VERGADERINGEN TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN BOUWVERGUNNINGEN BESTEMMINGSPLAN ,°p 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 Openingstijden WINKLER PRINS LEXICON VAN DE NEDERLANDSE LETTERKUNDE (Auteurs - Anonieme werken - Periodieken) Kerkweg-Oost 161 - tel. 01828-14566 Bijkantoor: Groensvoorde 14 RTW-RADIO A Pagina 3 Woensdag 3 juni 1992 Weekblad voor Waddinxveen 12570 Gouwebad ”De Sniep” (informatie) 01820-16066 010-362244 VERZOEK OM VRIJSTELLING i BEDRIJVENPARK COENECOOP II Verkrijgbaar in de boekhandel btataÉ Q Ontwerp uitwerkingsplan I bedrijvenpark Coenecoop II Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat zij voornemens zijn het bestemmingsplan ’’Bedrijvenpark Coene coop II”, met uitzondering van één gedeelte langs de Zuidelijke Dwarsweg, uit te werken met toepassing van artikel 11 van de Wet De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn van terinzageleg- ging schriftelijk bezwaren indienen tegen vorenbedoeld onteige- ningsplan bij het gemeentebestuur (in casu de gemeenteraad). WADDINXVEEN - Free-lance publicist J. de Klerk opent za terdagmiddag 6 juni om drie uur in de raadzaal van het Wad- dinxveense gemeentehuis de expositie van de beeldend kunste- De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van: - Abr. Kroesweg 19: het gedeeltelijk veranderen van een opslagloods kantoorruimte. Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aangezien het bouwplan in strijd is met de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: - Tuinbouwgebied I, eerste herziening, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrijstel ling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunning te verlenen. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter in zage met ingang van 4 juni 1992, gedurende 14 dagen, tijdens werk dagen van 8.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruime en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethoudes van Waddinxveen. In de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 juni a.s. zal weer de jaar lijkse luilakviering plaatsvinden. De ervaring leert dat de luilakviering soms gepaard gaat met on dermeer ernstige geluidsoverlast, alsmede het aanrichten van ver nielingen. Voor de Waddinxveense Rijkspolitie is dit aanleiding om op te treden tegen excessen, dat wil zeggen dat de politie zal optre den tegen verkeersovertredingen, het veroorzaken van verkeersge vaarlijke situaties, het plegen van vernielingen en het veroorzaken van overlast. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. 14433 14433 14433 (toestel 159) Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in de artikelen 80 en 81 van de Onteigeningswet bekend, dat met ingang van 4 juni 1992 gedurende een maand op de secre tarie van de gemeente Waddinxveen, afdeling Algemene Zaken, sec tie Bestuurszaken, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (openingstijden op werkdagen van 08.30-12.30 uur), voor een ieder ter inzage ligt het plan tot onteigening van een perceel grond, gelegen aan de Zui delijke Dwarsweg te Waddinxveen, waarover de gemeente de be schikking behoeft ten behoeve van de uitvoering van het inmiddels onherroepelijk geworden bestemmingsplan ’’Bedrijvenpark Coene coop II”. Het te onteigenen perceel zal worden ingericht als bedrijvenpark met bedrijven, kantoren, ontsluitingswegen, waterkering, gastransport leiding etc. Van 7 juni tot en met 13 juni 1992 zal er gecollecteerd worden door Vereniging A.V.O. Nederland. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legitimatiebewijs. In de hal van het gemeentehuis staan twee brochuremolens in de huiskleuren geel/zwart met daarin gemeentelijke informatiefolders en brochures over een groot aantal uiteenlopende onderwerpen. Nieuwe uitgaven zijn: - Gemeentelijke belastingen en andere heffingen, tarieven 1992. - Kwijtschelding gemeentelijke belastingen. - Parkeren voor mindervaliden. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteen lopende onderwerpen aanwezig. Recente folders zijn: - Fietsroutes naar de Floriade 1992, een uitgave van de provincie Zuid-Holland; - Uit in Zuid-Holland, een uitgave van de provincie Zuid-Holland. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. BOSKOOP: Albert Heijn, Koninginneweg 11 b Benz. station Voskuilen BV, Zijde 450 Binken, Reijerskoop 79 Groenendijk, Gouwestraat 21 Primera Groenendijk, Koninginneweg 11 d Gouwe Koerier, Burg. Colijnstraat 37a Hagen BV, Puttelaan Hoogvliet, Goudse Rijweg 83 Hoogvliet, Burg. Colijnstraat 37 Hoogvliet, linnaeusweg 106 Jongejans Boekhandel, Dorpsstraat 10 Kruiswijk Boekhandel, Burg. Colijnstraat 37 Shell van Teylingen BV, Provincialeweg 25 Tabakspec. A. Verkleij, Burg. Colijnstraat 14 HAZERSWOUDE DORP: Bookshop Prins BV, Ambachtsplein 12/16 Spar Harskamp, Dorpsstraat 213 Spar Super Hazerswoude, Dorpsstraat 67 - een bouwwerk, geen gebouw zijnde, ten behoeve van het ont vangen van telecommunicatiesignalen met een grotere doorsne de dan 1 m, voorzover gelegen op het achtererf van een woning of een ander gebouw, met dien verstande dat: 1. de doorsnede niet groter is dan 2m, en 2. de hoogte, gemeten vanaf het aansluitende terrein, niet meer is dan 3 m; - een bouwwerk, geen gebouw zijnde, voor wegaanduiding en verkeersgeleiding ten dienst van het weg-, spoorweg-, water- of luchtverkeer, voorzover deze bouwwerken al niet vallen on der de vergunningsvrije bouwwerken; - het aanbrengen van zonwering of een rolluik aan een woning of een andere gebouw. Bij monumenten moeten vergunningen worden aangevraagd voor deze genoemde activiteiten. SS Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Een deskundige jury besloot dat de inzending van de familie Doone tot één van de beste 250 inzendingen behoorde. Vanaf eind juni gaan de eerste winnaars voor een driedaagse trip naar het park bij Parijs. Gedurende de gehele zomer en het najaar blijven de prijswinnaars afreizen. verschijnen. De rijkspolitie laat echter ook we ten oogluikend te zullen toestaan dat de Waddinxveense jeugd in het kader van de Luilakviering za terdagmorgen 6 juni vanaf 04.00 uur slapers wekt, onder de voor waarde dat dit niet op een al te hinderlijke wijze gebeurt. Voorts adviseert zij de inwoners van de gemeente om preventieve maatregelen te treffen, zoals het uitzetten van de deurbel en het niet onbeheerd buiten laten staan van allerlei goederen, om zodoen de eventuele ergenis te voorko men. In het kader van de Luilakviering zal in sporthal De Sniep een nachtprogramma worden georga niseerd van 24.00-06.00 uur. De Rijkspolitie zal de ouders van minder jarige kinderen die tijdens de luilakviering strafbare feiten plegenof daarbij betrokken zijn, na verhoor van de kinderen, uitnodigen nog dezelfde nacht op het bu reau van de Rijkspolitie te verschijnen. De Rijkspolitie laat echter ook weten oogluikend te zullen toestaan dat de Waddinxveense jeugd in het kader van de luilakviering zaterdagmorgen 6 juni a.s. vanaf 04.00 uur slapers wekt, onder de voorwaarde dat dit niet op een al te hinderlijke wijze gebeurt. Voorts adviseert zij de inwoners van de gemeente om preventieve maatregelen te treffen, zoals het uit zetten van de deurbel en het niet onbeheerd buiten laten staan van allerlei goederen, om zodoende eventuele ergernis te voorkomen. In het kader van de luilakviering zal in sporthal ”De Sniep” een nachtprogramma worden georganiseerd van 24.00-06.00 uur. sponsor Nestlé Nederland. Door een slagzin af te maken en samen met 10 streepjescodes van wedstrijdprodukten in te sturen, lakten de inzenders kans op één van de 250 hoofdprijzen, bestaan de uit 250 reizen voor vier perso nen naar Euro-Disneyland. w ben afgeschaft, krijgt u de rente waar u recht op heeft. Geen dag minder. Bovendien ont- ,4 vangt u nu over uw tegoeden die langer 1 dan 'n kalendermaand op de rekening staan, een veel hogere rente. Bij een saldo van 2S.000 gulden ligt dat zelfs op hs t niveau van een termijndeposito. Als dat geen rekening coulant is., ‘naam. Commissie voor Economische Zaken, Recreactie en Emancipatie- zaken op dinsdag 9 juni 1992, aanvang 19.00 uur in het gemeen tehuis. Op de agenda o.a.: - Erbo-enquête 1991 - Nieuwsbrief 1 leerbedrijf tuinbouw - Advies inzake nieuwe winkelsluitingsverordening - Bezoekerscentrum Groene Hart - Ontwerpbegroting Gouwebos 1993 en meerjarenbegroting 1993-1997 - Jaarrekening 1991 Recreatieschap Gouwebos - V.N.G.-onderzoeksrapport over gemeentelijke ontwikkelingen Commissie voor de Ruimtelijke Ordening op dinsdag 9 juni 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Commissie Onderwijs, Personeel en Sociaal-Cultureel Werk op woensdag 10 juni 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Advies inzake het ontwikkelingsplan samenwerkingsverband VO/VSO Gouda-Waddinxveen - Advies inzake onderhoudscontract Tl-apparatuur - Advies inzake de procedure schaalvergroting openbaar basisonderwijs. Commissie Openbare Werken en Verkeer op woensdag 10 juni 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Werelden die komen tot stand zonder nadrukkelijke pretenties maar (soms) wel met een duidelij ke boodschap. Cees van der Veer exposeerde nationaal van Hilva- renbeek tot in Franeker en ook in verscheidene plaatsen in België en Duitsland. Leon Veerman (42) werkt in brons, steen en staal. Hij is een gelouterd kunstenaar die spiritua liteit paart aan originaliteit. Ge beurtenissen uit het dagelijks le ven die een diepe indruk op hem maken kan hij op die wijze omzet ten in eigentijdse kunst. Voor hem is ”De ban gebroken” zoals de titel luidt van een van zijn werkstukken. Leon Veerman exposeerde behalve in Nederland (musea, galerieën, beeldentuinen en bedrijfsgebouwen) ook in Bel gië, Duitsland en de USA. Werken van beide kunstenaars zijn in het bezit van rijk, gemeen te, musea, kunstuitleencentra, be drijven en particulieren. Cees van der Veer (49) behoort tot de discipline der lijnetsers met aquatint in vier kleuren. Met for se doorgaande lijnen en soms hel der gekleurde onregelmatige vlak ken afgewisseld met diepzwart worden op intuïtieve wijze kleine werelden geschapen. WADDINXVEEN - In de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 ju ni zal in Waddinxveen weer de jaarlijkse Luilakviering plaatsvin den. In de sporthal ”de Sniep” is er voor de jeugd een nachtpro gramma, het winkelcentrum ”de Passage” houdt vanaf zeven De Rabobank. <ii< al* coöperatieve hank handelt in het h» lang van ondemt imn. heeft een het I b«|zonden- rekening courant voor u. Omdat u geen omzetprotiMc betaalt maar een vast bedrag per transactie, kunnen de kosten omlaag. Daarbij zijn elektronische transacties goedkoper dan handmatige. Omdat wc de valutcringsdagen heb Rabobank. .Aangei 00.00 uur: Dag Week Hallo Weekend. Presentatie: Peter Teu- nisse. 02.00 uur: LuilakWacht. Aan dacht voor alle Luilakaktiviteiten in de regio. Met Luuk van Dijk, Ron Menke en Roel van Duin. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie Gert Voogd. 09.00 uur: Ochtendniveau. Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je radio. Met om 16.30 uur een interview met Jeanne Kooijmans. Presentatie: Diederick Huizinga. 17.00 uur: Het Muziekcentrum, met om 17.30 uur sportjournaal met Menno Jamming. Presenta tie: Luuk van Dijk. 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. i 22.00 uur: Avonduren. Presenta- tie: Ron Menke. ZONDAG 7 JUNI 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van l Loon. 02.00 uur: Kontinue Gouwe Ou we muziek. 08.00 uur: Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver zorgd door de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Ben Evertse. 14.00 uur: Bon Voyage. Informa tie over reizen en recreatie met Kate Goudriaan. 15.00 uur: De Komische Noot. Conferences en muziek met Gert Frank van der Poel. 16.00 uur: RTW Sportcafe. Een programma van Andre de Knoop en Paul Aalbers. 18.00 uur: Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 20.00 uur: Trendy. Met onderwer pen voor en door jongeren. Pre sentatie: Natascha Adriénne. 21.00 uur: Xtra. Presentatie: Luuk van Dijk en Diederick Hui- zinga. 22.00-24.00 uur: Avonduren. Pre- I sentatie: Peter Teunisse. Een alfabetisch naslagwerk waarin de Nederlandse en de Vlaamse literatuur worden ontsloten via de ruim 2000 namen van de bekendste makets van dat geheel: de dichters, roman ciers, toneelschrijvers en essayisten. Gebonden, met stofomslag, 480 blz. Prijs 99,50 Een uitgave van Elsevier WADDINXVEEN - De Wad dinxveense familie J.L. Doone van de Roemer Visscherstraat 20 in Waddinxveen heeft een drie daagse trip voor vier personen naar Euro-Disneyland bij Parijs gewonnen. Volgende week woensdagmorgen om elf uur zal deze prijs worden uitgereikt in de Garantmarkt Ba- velaar in het winkelcentrum Lui- felbaan aan de Brederolaan in Waddinxveen. Het Waddinxveense gezin heeft de prijs gewonnen door mee te doen aan de Euro Disney Super markt Spel, dat werd gehouden op initiatief van Disney’s hoofd- 21.00 uur: ’t NieuwsCafé. Nieuws en aktualiteiten uit de Waddinx veense regio. ZATERDAG 6 JUNI Tot 19.00 uur live vanuit Bos koop bij Tennisvereniging Bos uur ’s morgens een vroegkoopaktie met muziek van de Concor- koop^ dia-kapel De Notenkrakers. De ervaring leert dat de Luilak viering soms gepaard gaat met on dermeer ernstige geluidsoverlast, alsmede het aanrichten van ver nielingen. Voor de Waddinxveense rijkspoli tie is dit aanleiding om op te tre den tegen excessen, dat wil zeg gen dat de politie zal optreden te gen verkeersovertredingen, het veroorzaken van verkeersgevaarlij ke situaties, het plegen van ver nielingen en het veroorzaken van overlast. De rijkspolitie zal de ouders van minderjarige kinderen die tijdens de luilakviering strafbare feiten plegen of daarbij betrokken zijn, na verhoor van deze kinderen, uit nodigen nog dezelfde nacht op het bureau van de rijkspolitie te Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. 7 "De ban gebroken” in brons (1991) van de Bodegraafse beel dend kunstenaar Leon Veerman. naars Cees van der Veer uit Gouda en Leon Veerman uit Bode graven. De tentoonstelling van de werk groep exposities van de gemeente Waddinxveen duurt tot en met vrijdag 19 juni en is tijdens kan tooruren (9.00-17.00 uur) en op donderdagavond (19.00-20.30 uur) geopend. Twee weken lang zal dus de raad zaal van het gemeentehuis als een echte burgerzaal fungeren wan neer de bevolking daar kennis kan nemen van een selectie uit het werk van de regiokunstenaars Cees van der Veer en Leon Veer man. De expositie, die georganiseerd wordt door de werkgroep exposi ties van de gemeentelijke commis sie voor Kunst en Cultuur, wordt zoals gezegd geopend op zaterdag 6 juni door J. De Klerk, die niet alleen free-lance publicist is, maar ook voorzitter van de Regionale Kunststichting Gouda. Na de wandeling krijgen de deel nemers een kop koffie aangebo den. De start is om 9.00 uur op de parkeerplaats in ’t Weegje bij het theehuis Het praathuis. De gemeentelijke werkgroep na tuur- en milieueducatie is er op uit dat de mensen meer kijkend en luisteren met de natuur en het milieu bezig zijn. Met boekjes, loepjes, spiegeltjes en eikaars ken nis kan meer worden opgestoken van planten, vogels en andere die ren en diertjes. Ook houdt men zich bezig met het maken van materiaal, dat gra tis in bruikleen wordt gegeven aan de basisscholen. Bekend is ook de medewerking aan de jaar lijkse Boomfeestdag. op de Ruimtelijke Ordening. De onderhavinge uitwerking maakt de bouw mogelijk van bedrij ven, passend binnen de filosofie voor de invulling van het bedrij venpark Coenecoop. Het ontwerp van deze uitwerking ligt met ingang van donderdag 4 juni 1992 gedurende een termijn van veertien dagen tijdens werk dagen van 08.30 uur tot 12.30 uur voor een ieder ter inzage op de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Be drijven. Gedurende bovengenoemde termijn van veertien dagen kunnen be langhebbenden hiertegen schriftelijk bezwaren indienen bij het col lege van burgemeester en wethouders, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Meldingsplichtige bouwwerken Met ingang van 1 juli 1992 is voor een aantal bouwwerken c.q. bouwactiviteiten geen vergunning meer nodig. Volstaan kan wor den met het doen van een melding. Dit houdt in dat bij burgemeester en wethouders moet worden gemeld dat bepaalde bouwactiviteiten zullen worden uitgevoerd. De burgemeester moet binnen een maand aangeven of inderdaad sprake is van een bouwactiviteit, die valt on der de categorie meldingsplichtige bouwwerken. Deze bouwwerken worden tetoetst aan het bestemmingsplan; tevens vindt een toetsing plaats of deze bouwwerken voldoen aan redelijke eisen van welstand. Een preventieve toetsing aan het Bouwbesluit vindt niet plaats. In dien achteraf blijkt dat niet voldaan wordt aan deze technische ei sen bestaat de mogelijkeid voor de gemeente om alsnog in te grijpen. De bouwwerken, waarvoor vanaf 1 juli kan worden volstaan met een melding, betreffen de volgende: - een gebouw op een zij- of achtererf van een woning of ander gebouw, dan wel op een standplaats, dat moet dienen voor een groter genot van het gebruik van de woning, dat andere ge bouw danwel de op de standplaats geplaatste woonwagen, met dien verstande dat: 1. de bruto-inhoud niet meer is dan 50m’; 2. de breedte neit meer is dan 3m; 3. de hoogte, gemeten vanaf het aansluitend terrein, niet meer is dan 2,7 m; 4. de afstand tot de voorgevelrooilijn tenminste 3m is; 5. de toevoeging van het gebouw niet tot gevolg mag hebben dat het oorspronkelijk bij de woning of het andere gebouw aansluitende terrein, danwel het bij de woonwagen aanslui tende deel van de standplaats voor meer dan 50% is bebouwd; een aan- of uitbouw aan een zij- of achtergevel van een wo ning of een ander gebouw, met dien verstande dat: 1. de bruto-inhoud niet meer is dan 50 m’; 2. de breedte niet meer is dan 3m; 3. de hoogte, gemeten vanaf het aansluitend terrein, niet meer is dan 2,7 m; 4. de afstand tot de voorgevelrooilijn tenminste 3 m is; 5. de oppervlakte die ingevolge het geldende bestemmingsplan voor bebouwing in aanmerking komt, met niet meer dan 15% wordt overschreden; een dakkapel, voorzover gelegen op het achterdakvlak, met dien verstande dat: 1de breedte niet meer dan de helft van de breedte van het dakvlak beslaat; 2. de bovenzijde tenminste 0,5 m onder de noklijn is gelegen, en 3. de onderzijde in het dakvlak is geplaatst; een gebouw ten behoeve van openbare voorzieningen, het openbaar vervoer of het wegverkeer, met dien verstande dat: 1. de bruto-inhoud niet meer is dan 50 m’; 2. de breedte niet meer is dan 3m; 3. de hoogte, gemeten vanaf het aansluitend terrein, niet meer is dan 2,7 m;

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3