GEMEENTE WADDINXVEEN Jettie Bonsel uit de raad Meningen verdeeld over extra woningen Voor de opvang van Goudse behoefte HET WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Opvolger Thijs Spaans UITSTEKENDE VERDIENSTEN 01828-18950 Onderzoek geloofsbrief Thijs Spaans VAKANTIEBEZQRGERS/STERS TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN VERGADERINGEN HINDERWET NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES BOUWVERGUNNINGEN SPREEKUREN is op zoek naar Bel voor informatie: in Waddinxveen 01820-15756 01820-93511 01828-17613 01820-28011 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 f RTW-RAOIO i i> f 8 Itï. I Pagina 3 Woensdag 24 juni 1992 Weekblad voor Waddinxveen Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen 01820-16066 010-362244 Sectie Burgerzaken: a en Tarweakker 30 Tarweakker 26 Coenecoop Het vertrekkend PvdA-gemeenteraadslid en onderwijzeres aan een basisschool Jettie Bonsel- Ferry van Loon. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteen lopende onderwerpen aanwezig. Nieuwe (inzage-)exemplaren zijn de Arabisch-, Turks- en Engels talige uitgaven van de brochure Tegemoetkoming Studiekosten: ook voor u Definitieve normen 1992/1993. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij geiden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Terinzagelegging aanvragen en stukken Burgemeester en wethouders maken bekend, dat de volgende aan vraag om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben is ontvangen van: ge- een zijn Veiling ”De Kring” afdeling Bleiswijk voor een groenten- en fruit- veilingterrein c.a. op het perceel Bredeweg 23. De aanvraag en alle andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 25 juni tot 25 juli 1992 ter inzage bij afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schrif telijk bij hun college worden ingediend. Degene, die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op donderdag 9 juli 1992 om 16.00 uur in het gemeentehuis, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge dachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aan vrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingediend op de wijze als vorenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Milieudienst Midden-Holland, nr. 92/3589. Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de onderstaande aanvragen om vergunning ingevolge de Hin derwet tot het oprichten en in werking hebben positief te beschik ken onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving van: - Gebr. W. en P. Molenaar voor een tuinbouwbedrijf (groentekwe- kerij) op het perceel G. v. Dort Kroonweg 7; - de heer P. Evers voor een tuinbouwbedrijf (snijbloemenkweke rij) op het perceel G. v. Dort Kroonweg 4; - V.O.F. J.V. Kruit Zn. voor een tuinbouwbedrijf (snijbloemen kwekerij) op het perceel G. v. Dort Kroonweg 3; - de directie van Kwekerij D. Verweij B.V. voor een tuinbouwbe drijf (snijbloemenkwekerij) op het perceel 6e Tochtweg 5. De ontwerpbeschikkingen, alsmede de aanvragen en andere terza ke zijnde stukken liggen vanaf 25 juni tot 10 juli 1992 ter inzage bij afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen tot 10 juli 1992 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvragers en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Verzoek om tijdelijke vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van het perceel Zuidplashof (ongenummerd) hoek Zuidplaslaan, tegen over de Roosje Voshoeve voor het tijdelijk plaatsen, voorshands voor een periode van 2 jaar, van een pizza-afhaalcentrum. De bouw zal niet in overeenstemming zijn met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan: Wijk Zuidplas 1980, 21e Uitwerking. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor de duur van genoemde periode vrijstelling te verlenen van het geldend bestem mingsplan. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter in zage met ingang van 25 juni 1992, gedurende 14 dagen, tijdens werk dagen van 8.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst Geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven In de middaguren kunt jj alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Doorbreken aanhoudingsplicht De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en gebruikmaking van de zogeheten alge mene verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bouwvergunningen te verlenen ten behoeve van het perceel: Junolaan ongenummerd (A3-gebied): het oprichten van een trans- formatorstation. Wanneer voor een perceel een voorbereidingsbesluit geldt of een bestemmingsplan in procedure is gebracht, bepaalt de Woningwet (artikel 50, lid 2) dat burgemeester en wethouders hun beslissing over bouwaanvragen moeten aanhouden tot de dag waarop dat voorbe reidingsbesluit vervalt, of waarop het nieuwe plan van kracht wordt. Het is mogelijk deze aanhoudingsplicht te doorbreken. Artikel 50, lid 8, van de Woningwet stelt als voorwaarde dat een bouwplan in overeenstemming moet zijn met zowel het geldende bestemmingsplan als met het toekomstige plan. Aan die voorwaarde voldoet het vorenstaande bouwplan. Het bouwplan ligt met ingang van 25 juni 1992 gedurende 14 da gen, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. 16.00 uur: RTW Sportcafe. Een programma van Andre de Knoop 14433 14433 Milieudienst Midden-Holland, nrs. 10415/91, 10475/91, 10477/91 en 10478/91. 14433 (toestel 159) Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN Dorpstraat 38 het gedeeltelijk veranderen en het ver- groten van een winkeL/woonpand in een winkel/showroom. het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning het oprichten van een bedrijfspand met een kantoorruimte Burgemeester en wethouders uitsluitend resses. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur -j. en Paul Aalbers. de stad niej. helemaal uit balans 18.00 uur: Jeugdloon. Presentatie: van Goudse huizen Ferry van Loon. 20.00 uur: Trendy. Met onderwer- na afspraak via de secreta- Verzocken om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat verzoeken om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend ten behoeve van: - Oranjelaan 20a: het oprichten van een opkweekruimte ten behoe ve van de aldaar gevestigde viskwekerij; - Beethovenlaan 74: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een garagebedrijf. Deze verzoeken kunnen slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, aangezien de bouwplannen in strijd zijn met de be palingen van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen: 1. Regeling Kom bij de Brug; 2. Groenswaard in Onderdelen, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrijstel ling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunningen te verlenen. In verband hiermede liggen de verzoeken om vrijstelling met de daar bij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter inzage met ingang van 25 juni 1992, gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afde ling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). WOENSDAG 24 JUNI 19.00-23.00 uur: Nederland op z’n best. Mederlandstalige muziek met Frank Deurknop en Ronald Geurts. VRIJDAG 26 JUNI 20.00 uur: Da Capo. Semi klassie ke muziek. Presentatie Jan Koor- engevel. 21.00 uur: ’t NieuwsCafé. ZATERDAG 27 JUNI 00.00 uur: Dag Week Hallo Weekend. Presentatie: Peter Teu- nisse. 02.00 uur: Continue gouwe ouwe muziek. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie Gert Voogd. 09.00 uur: Ochtendniveau. Pre sentatie: Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je radio. Pre sentatie: Diederick Huizinga. 17.00 uur: Het Muziekcentrum, 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. 22.00 uur: Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. r Snelleman (44), gefotografeerd in haar huis aan de Heemraadweg in de Oostpolderwijk. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schriftelijke bezwa ren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Waddinx-’ veen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). zen bouwmogelijkheid voor de nieuwbouwwijk Gouda-West moet krijgen in de Moordrechtse Zuid- plaspolder, overigens met behoud van een grote open ruimte in de polder, een en ander in relatie met het bebouwen van de Oost- polder in Schieland langs de Gou we. men moet worden over een even tuele exploitatiebijdrage aan Gou da, zodat het huishoudboekje van de stad niej. 1 hoeft te raten op Waddinxveense grond. Zodra er meer duidelijkheid is over de nieuwe woningbouwactivi- teiten zal de gemeenteraad een definitief besluit moeten nemen, maar zoals het er nu naar uitziet is dat onderwerp aan het Raad huisplein zeker bespreekbaar. pen voor en door jongeren. Pre sentatie: Natascha Adriénne. 21.00 uur: Xtra. Presentatie: Luuk van Dijk en Diederick Hui zinga. 22.00-24.00 uur: Avonduren. Pre sentatie: Ron Menke. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Thijs Spaans heeft op donder dag 18 juni laten weten dat hij zijn benoeming als gemeente raadslid aanneemt. Dat deed hij onder overlegging van het vereiste uittreksel uit het boorteregister, alsmede verklaring betreffende eventuele betrekkingen. Het onderzoek van de geloofs brieven houdt in dat de geko zen raadsleden nagaan of Thijs Spaans aan de vereisten van het lidmaatschap van de ge meenteraad voldoet en geen met het lidmaatschap onvere nigbare betrekkingen vervult. Ook moet de raad beslissen over eventuele geschillen die met betrekking tot de geloofs brief kunnen rijzen. In dit geval, waarbij het de toelating betreft van een lid dat is benoemd in een tussen tijds opengevallen plaats, strekt het onderzoek van de geloofsbrief zich niet uit tot punten die het verloop van de verkiezing of de vaststelling van de uitslag betreffen. WADDINXVEEN - Jettie Bonsel-Snelleman (Heemraadweg) stopt als gemeenteraadslid voor de Partij van de Arbeid. Zij wordt opgevolgd door M.J. Spaans. De 44-jarige onderwijzeres maakt sinds 1986 deel uit van de Waddinxveense gemeenteraad. oktober heeft hij zijn lidmaat schap van de partij opgezegd. Vanuit bestuur en fractie is er op hem een dringend beroep gedaan weer lid te worden van de PvdA en in de raad te komen. Na enig beraad heeft Thijs Spaans besloten dit te doen, mede gezien de positieve landelijke ont wikkelingen in de PvdA en zijn positieve beoordeling van de plaatselijke politiek van de PvdA- fractie. Hij zal dan ook in de semptemberraad zijn functie als raadslid aanvaarden. Gemeenteraad op woensdag 1 juli 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Voorstel inzake toelating nieuw gemeenteraadslid. - Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit ten behoe ve van een perceel gelegen aan de Beethovenlaan 74. - Voorstel inzake regionale samenwerking en bestuurlijke orga nisatie. - Voorstel tot aanpassing raadsbesluit tot zekerheidsstellingen met betrekking tot de aankoop van woningen door particulieren. - Voorstel betreffende Regionaal budgetbeheer Besluit Woningge- bonden Subsidies. - Voorstel met betrekking tot het Rapport ’’Ruimtelijke Ontwik kelingen in de Goudse Regio, deel II”/beschikbaarstelling voor- bereidingskrediet - Voorstel inzake besteding van het budget 1992 voor nieuwbouw in het kader van het Besluit Woninggebonden Subsidies. - Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet ten behoeve van de aanleg van een fietsroute E (le fase). - Voorstel tot aanbieding van de rekening van de dienst Openbare Werken inclusief Zwembad over 1991. - Voorstel tot aanbieding van de rekening van het gemeentelijk Grondbedrijf over 1991. - Voorstel tot aanbieding van de rekening van het Gemeenschappe lijk Antenne Systeembedrijf over 1991. - Voorstel tot aanbieding van de rekening van de Samenwerkings school voor Havo/Atheneum over 1991. - Voorstel tot aanbieding van de gemeenterekening 1991. - Voorstel tot personele uitbreiding van de afdeling Ruimte Bouw, onderdeel Bouw- en Woningtoezicht. - Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen. Commissie voor Kunst en Cultuur op maandag 29 juni 1992, aan vang 19.00 uur in het gemeentehuis - Presentatie plan Waddinxveens theater. - Standpuntbepaling met betrekking tot centrumontwikkelingen; eventuele afbraak M.LP.-panden. - Taak van de commissie. - Kamermuziekconcerten, r Commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken op dinsdag 30 juni 1992, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis - Advies inzake regionale samenwerking en bestuurlijke orga- nisatie. - Advies inzake aanvullend bezuinigingsvoorstel ontwerp begroting 1993 Regionale Brandweer Midden-Holland. - Advies inzake meerjarenraming 1993-1996 Regionale Brandweer Midden-Holland. - Advies inzake para-commercialisme/wetswijziging Drank- en Horecawet. - Voorstel tot het vaststellen van de instructie voor het Instituut Sociaal Raadslieden Waddinxveen. - Advies inzake vaststelling nieuwe Winkelsluitingsverordening. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen voldoende woningen kwijt te ken. Voor een grenswijziging met de gemeente Moordrecht, zodat I Gouda in de Zuidplaspolder de wijk Gouda-West zou kunnen rea liseren, voelen zowel Moordrecht en Waddinxveen als gedeputeerde T.F.J. Jansen (VVD) van de pro- I vincie vooralsnog niets. Later wil Waddinxveen bekijken WADDINXVEEN - B. en W. hebben de volgende week woens dagavond vergaderende gemeenteraad van Waddinxveen ge vraagd 100.000 gulden beschikbaar te stellen om een voorstudie te laten maken voor een mogelijk nieuwe woonwijk met 2.500 huizen in de driehoek Beijerincklaan-spoorlijn Gouda-Alphen aan den Rijn-Zuidelijke Rondweg. Deze woownijk is bedoeld voor na het jaar 2.000. Het gaat hier om een voorberei- dingskrediet, dat wordt bekostigd uit de reserve van het Grondbe drijf, zo blijkt uit het uitgebreide voorstel met betrekking tot het laatste Rapport ’’Ruimtelijke Ontwikkelingen in de Goudse Re gio, deel II” dat het college ter bespreking vóór half juli aan de raad heeft gestuurd. Bij de samenstelling van dit rap port is Waddinxveen met Gouda, Moordrecht en de provincie Zuid- Holland ambtelijk en bestuurlijk betrokken geweest. Vooruitlopend op de herziening van het Streekplan Zuid-Holland- Oost wilde men namelijk geza menlijk zoeken naar plekken voor woningbouw en bedrijven in de ei gen streek, maar de meningen bleven hopeloos verdeeld. De te maken voorstudie is nodig voor het geval dat Waddinxveen van de provincie alsnog een regio nale woningbouwtaakstelling krijgt. Het is dan van belang te weten aan welke hoofdstructuur, verkaveling, ruimtelijke uitgangs punten, verwervingsmogelijkhe- den en financiële ’’plaatjes” ge dacht zouden kunnen worden. Overigens bestaat binnen het Waddinxveense gemeentehuis geen volledige eenheid van den ken over het eventueel bouwen van ’’Goudse” huizen op Wad dinxveens grondgebied. Met de noodzakelijke huizenbouw voor de eigen behoefte is iedereen het wel eens, maar over het even tueel overnemen van Goudse wo- ningbouwtaken wordt ’’genuan- o. ceerd” gedacht. Sommigen willen binnen de eigen gemeentegrenzen de boot wat afhouden totdat er voldoende woningen kwijt te ra- concrete verzoeken van hoger hand komen, anderen willen gelijk al ’’meedenken” over een Wad dinxveen van 30.000 a 35.000 in woners. Zo wordt binnen het CDA al ge lijk gevonden dat de Waddinx veense woningbouwplannen een goed uitgangspunt vormen om te komen tot goede woon- en werklo- katies in de Goudse streek, valt binnen de VVD het geluid te ho ren dat de Waddinxveense visie zeker leidt tot goede evenwichtige contouren binnen het Groene Hart, zeggen ook PCW- en D’66- raadsleden de Waddinxveense stellingname een goede keuze te vinden en stellen met name de PvdA-raadsleden zich minder gre tig op. De Partij van de Arbeid is name lijk van mening dat Gouda eigen lijk toch een nog nader af te gren- De sociaal-democraten stellen zich verder op het standpunt dat over de nieuwe woningbouwplan nen in de driehoek bij de Beije- rincklaan de bevolkinmg vooraf gaande aan de definitieve besluit vorming een inspraakmogelijkheid moet worden geboden. De nieuwe ruimtelijke ontwikke lingen, waarover het provinciaal bestuur van Zuid-Holland volgend jaar besluiten zal nemen, zijn voor Waddinxveen aanleiding de eigen nota ’’Hoofdlijnen voor de ruimte lijke ontwikkeling ’89” in de tweede helft van dit jaar te actua liseren. B. en W. vragen de raad niette min accoord te gaan met de visie van het college op het bouwen van ’’Goudse” woningen op Wad dinxveens grondgebied als de buurgemeente er niet in slaagt Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. X Tel. 01828-10379. I ZONDAG 28 JUNI 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van Loon. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 08.00 uur: Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver- f zorgd door de Remonstrantse Kerk. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Ben Evertse. 14.00 uur: Bon Voyage. Informa tie over reizen en recreatie met Kate Goudriaan. 15.00 uur: De Komische Noot. Conferences en muziek met Gert of er wellicht een besluit geno- Frank van der Poel. m o m (V/Srrlnn z-vz-v»-! /ii'Arv 1 /C lift D I AL 7 C Ze is lid van de raadscommissie economische zaken, recreatie en emancipatiezaken en van volks huisvesting en milieuzaken. Jettie Bonsel zal met ingang van 1 september 1992 stoppen met haar raadswerk. Dit om privé redenen. De fractie en het bestuur van de PvdA betreuren haar vertrek, maar respecteren haar weloverwo gen keuze. De eerstvolgende op de kandida tenlijst van de PvdA is Thijs Spaans. tijdens de WAO/Ziektewetdiscussie vorig WADDINXVEEN - Aan de w gemeenteraadsvergadering van volgende week woensdagavond - hebben B. en W. voorgesteld fde geloofsbrieven van M.J. Spaans (48) te onderzoeken en te beslissen over zijn toelating tot lid van de gemeenteraad. Thijs Spaans, op 15 maart 1944 in Den Haag geboren en wonend aan de Jan Willem Frisoweg, volgt na de zomer het vertrekkend PvdA-gemeen teraadslid Jettie Bonsel-Snelle man op. Zij heeft vorige week vrijdag 12 juni aan burgemeester C.M. van der Linden geschreven dat zij wegens persoonlijke om standigheden ontslag neemt als gemeenteraadslid. De sociaal-democrate zegt niet langer haar werkzaamheden voor haar gezin en als onder wijzeres te kunnen combineren met het raadslidmaatschap. Bij besluit van maandag 15 ju ni besloot Waddinxveens eer- ste burger als voorzitter van us het centraal stembureau M.J. Spaans aan te wijzen als raadslid, omdat hij op de lijst van de PvdA de zesde plaats inneemt. «Sr

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3