GEMEENTE WADDINXVEEN Groot-onderhoud flats Vondellaan Rijn en Gouwe VAKANTIE 01828-12578 Sloopplan noopt tot stilzwijgen PIANO’S ORGELS BEZORGERS WADDINXVEEN Dronken bromfietser Mutaties Boonstoppel Peugeot Dealer van het Jaar Opgehaald in open landauer KEYBOARDS Westnederland herstelt aansluiting Boonstoppel vijf jubilarissen TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN VOORBEREIDINGSBESL UITEN HINDERWET BOUWVERGUNNINGEN SPREEKUREN NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES VOORDELIG UIT BIJ DE GROOTSTE SPECIAALZAAK IN HOLLANDS-MIDDEN Uitstekende verdienste! Interesse? Bel dan 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 Openingstijden (m/v) in de plaats i 5 RTW-RADIO A L Pagina 3 Woensdag 8 juli 1992 Weekblad voor Waddinxveen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) 12570 01820-16066 010-362244 in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. «mn Volop keus - Volop voordeel!! Terinzagelegging beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving op 30 juni 1992 vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten of in werking hebben is verleend aan: - de directie van Hoogwerff Eikelenboom B.V. ten behoeve van een foto-ontwikkellaboratorium op het perceel Coenecoop 17. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de beschikking, danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening en een dergelijk verzoek wordt inge willigd. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Terinzagelegging aanvragen en stukken Burgemeester en wethouders maken bekend, dat de volgende aan vragen om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning ingevolge de Hinderwet zijn ontvangen van: Maatschap Verduijn-Cromwijk ten behoeve van een kalverméste- rij op het perceel Zuidelijke Dwarsweg 18. de Directie van Artilux B.V. ten behoeve van een kleinmeubelin- dustriebedrijf op het perceel Mercuriusweg 7. Eveneens is een aanvraag ontvangen voor' een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van: Loonbedrijf I. A. van der Spek ten behoeve van een loonbedrijf op het perceel Zuidelijke Dwarsweg 8. De aanvragen en alle andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 9 juli tot 9 augustus 1992 ter inzage bij afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedu rende drie uren. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schrif telijk bij hun college worden ingediend. Degene, die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Besloten is geen openbare zitting te houden. Indien u uw bezwaren mondeling naar voren wilt brengen, kunt u hiervoor tot 30 juli 1992 telefonisch een afspraak maken (tel. 01828 - 14433, tst. 116, dhr. W. Kaandorp). Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingediend op de wijze als vorenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Milieudienst Midden-Holland, nrs. 92-4242, 92-4243 en 92-4244. Gedurende deze termijn kunnen- tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. De beschikkingen en alle daarop betrekking hebbende stukken lig gen vanaf 9 juli tot 9 augustus 1992 ter inzage bij afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werk dag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavon den gedurende drie uren. Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30*12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Een beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, ’s-Gravenhage. Een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur. De beschikking wordt niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voor lopige voorziening is beslist. Milieudienst Midden-Holland, nr. 2370/90. KERKSTRAAT 2 - 28, BODEGRAVEN TELEFOON 01726 -12541 VRIJDAG 10 JULI 20.00 uur: Da Capo. Semi klassie ke muziek. Presentatie Jan Koor- engevel. 21.00 uur: ’t NieuwsCafé. Nieuws en aktualiteiten uit de Waddinx- veense regio. 17.00 uur: Het Muziekcentrum. Presentatie: Luuk van Dijk. 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. 22.00 uur: Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. 14433 14433 14433 (toestel 159) Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen WADDINXVEEN - Na een lange voorbereiding worden er in opdracht van de woningbouwvereniging SSW aan de flats langs de Vondellaan onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd. De kos ten van al deze grootonderhoudswerkzaamheden bedragen bijna ƒ2.000.000,-. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteen lopende onderwerpen aanwezig. Nieuwe uitgaven zijn: Arabisch- en Turkstalige uitgaven van de brochure Slachtoffer; een uitgave van de vereniging Landelijke Organisatie Slachtoffer hulp en het ministerie van Justitie. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur de Beethovenlaan 74; de Kerkweg-Oost 161; de Jan Dorrekenskade-Oost 68. De datum van inwerkingtreding van het besluit is bepaald op 9 juli 1992. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende tekenin gen liggen voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1. Tot 9 augustus 1992 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen het verlenenn van de vergunning bezwaren heb ben ingediend; d. andere belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet WOENSDAG 9 JULI 19.00-23.00 uur: Nederland op z’n best. Mederlandstalige muziek met Frank Deurknop en Ronald Geurts. WADDINXVEEN - Piet van ’t Wout en zijn vrouw Marian zijn zaterdag 4 juli in het zonnetje ge zet. Ze werden op feestelijke wij ze met een open landauer van hun huis aan de Werumeus Bu- ninglaan opgehaald voor de recep tie in Amicitia in Reeuwijk-Dorp. Piet van ’t Wout vierde niet al leen zijn 25-jarig huwelijk, hij is ook 25 jaar directeur van Heiwer ken P. van ’t Wout Waddinxveen BV, welke onderneming ook nog eens 55 jaar bestaat. Die zilveren en gouden feiten vormden voor Piet en Marian van w dacht geeft aan haar gewaardeer de klanten”. ”De komende jaren zal het auto mobielbedrijf in samenwerking met de medewerkers verder wor den gemoderniseerd. Het eigen milieuplan functioneert al prima, zoals dat ook zichtbaar is in het automobielbedrijf zelf’. WADDINXVEEN - Op het be drijvenpark Coenecoop heeft de Waddinxveense rijkspolitie een 21-jarige dronken bromfietser uit Boskoop aangehouden. WADDINXVEEN - In de vorige week woensdagavond gehouden gemeenteraadsvergadering heeft het protest van de bewonerscom missie van het Anne Frank-cen- trum tegen de mogelijke sloop van de toneelzaal aan het Jan van Bijnenpad geen reacties van de raadsleden meer opgeleverd. De brief van secretaresse W. Bot- tema-Attema tegen een mogelijk positief besluit van de gemeente raad op het verzoek van de huis baas (Stichting Waddinxveense Bejaardenhuisvesting) tot sloop werd op voorstel van B. en W. voor kennisgeving aangenomen. Het sloopplan is naar de mening van de bewoners om diverse rede nen niet in overeenstemming met het doel en de structuur van de woonwensen van de bejaarden in Waddinxveen. Het protest werd ondersteund door alle bewoners van het AF- centrum, de gebruikers van de to neelzaal en door alle lokale oude renbonden. Volgens B. en W. komen de argu menten die door de bewonerscom missie worden aangevoerd over een met die uit de eerder ontvan gen protestbrieven van de oude renorganisaties. zoons Piet en Michael de kneep jes van het vak. Het Waddinxveense bedrijf is specialist in funderingstechnie- ken, met name in het maken van grondverdringende palen in ver schillende diameters en lengten tot 35 meter. Dergelijke karweien worden met hydraulische heiha- mers uitgevoerd. Heiwerken P. van ’t Wout Wad dinxveen BV is ook specialist ir heiwerken in kleine ruimten en c plaatsen met geringe hoogte. M beschikt namelijk over mini-’ stellingen van 60 centimeter meter breed. MOERKAPELLE - Op initiatief van Westnederland-chauffeurs is op zaterdagavond 4 juli een aan sluiting op de Kruisweg van lijn 173 uit Rotterdam/Bleiswijk op lijn 176 naar Moerkapelle/Zeve- nhuizen/Waddinxveen hersteld, waarmee een ’gat’ van 3 uur in de dienstregeling van lijn 176 wordt verkleind tot 2 uur. De rit van lijn 176 die om 22.23 begint in Moerkapelle start'3 mi nuten eerder (om 22.20 uur) bij de Kruisweg/Zoetermeerselaan. Als gevolg hiervan emaigt ae rit van lijn 175 uit Rotterdam in het centrum van Zevenhuizen, de hal te Dorpsstraat in plaats van de halte Rozenstraat. Deze bus kan dan leeg direct via de Burg. Klinkhamerweg en Al2 naar de Kruisweg rijden om daar de genoemde dienstregelingrit van lijn 176 naar Waddinxveen aan te vangen. WADDINXVEEN - B. en W. van Waddinxveen hebben met in gang van 1 juli 1992 de heer P.C. Witte te Loosdrecht, benoemd tot beleidsmedewerker brandweer- en politiezaken op de afdeling Alge mene Zaken. Per 1 december 1992 is op het gemeentehuis eervol ontslag ver leend aan de heren R. Neij en G. van Drie uit hun functie van res pectievelijk, directeur van de sec tor Welzijn, Onderwijs en Sociale Zaken en civiel-technisch mede werker op de afdeling Weg en Werken. De heer G.J. Helder uit Alphen aan den Rijn is benoemd tot op zichter Groenvoorzieningen bij de dienst Openbare Werken en Be drijven in Waddinxveen. De voorzitter van de bewoners commissie Zuidplaslaan 200-406, de heer W. Lindeboom is opge volgd door de heer I.L.H.M. Eij- pe. ZATERDAG 11 JULI 00.00 uur: Dag Week Hallo Weekend. Presentatie: Peter Teu- nisse. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie Luuk van Dijk. 09.00 uur: Ochtendniveau. Pre sentatie: Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je radio. Pre sentatie: Diederick Huizinga. Verzoek om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van: Kerkweg-Oost 161 het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een bankgebouw. Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aangezien het bouwplan in strijd is met de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan Stationsstraat, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrijstel ling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunning te verlenen. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter in zage met ingang van 9 juli 1992, gedurende 14 dagen, tijdens werk dagen van 8.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. van zaken moeten hebben om dit te realiseren”, weet directeur Arie Boonstoppel jr. Peugeot Talbot Nederland NV stimuleert de kwaliteit van de dealers door allerlei acties en op leidingen. Door deelname hieraan zijn alle medewerkers bij automo bielbedrijf Boonstoppel BV zich ervan bewust dat er voortdurend aan de service gewerkt moet wor den om de klant optimale kwali teit te kunnen blijven verlenen. ’’Kwaliteit in service houdt nooit op”, zegt Arie Boonstoppel jr. ”Het kan altijd weer beter. Daar om is de Lion d’Or, die wij met elkaar hebben verdiend, een be vestiging dat ons automobielbe drijf op de goede weg is en aan- Vooraf is diepgaan onderzoek ge daan naar de huidige bouwkundi ge toestand en naar de verhuur baarheid voor de toekomst. Na veel wikken en wegen is beslo ten om de flats vooral aan de bui tenzijde een face-lift te geven. Deze werkzaamheden concentre ren zich met name op balkons, loggia’s en galerijen. De vloeren van de galerijen, loggia’s en balkons zullen van een nieuwe afwerklaag worden voor zien. Zowel de bestaande galerij hekken als de nieuw aan te brengen bal kon- en loggiahekken zullen in kleur worden gebracht. Ramen, deuren en kozijnen wor- 18.00 uur: Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 20.00 uur: Trendy. Met onderwer pen voor en door jongeren. Pre sentatie: Natascha Adriénne. 21.00 uur: Xtra. Presentatie: Luuk van Dijk en Diederick Hui zinga. 22.00-24.00 uur: Avonduren. Pre sentatie: Peter Teunisse. Het voltallige personeel van automobielbedrijf Boonstoppel BV voor de onderneming aan de Oranjelaan. Links op de foto staan achtereenvolgens van links naar rechts bedrijfsleider Gerard den Dekker, directeur Arie Boonstoppel jr. en directeur Arie Boon stoppel sr. (Foto: Sjaak Noteboom). ZONDAG 12 JULI 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van Loon. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 08.00 uur: Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver zorgd door de Rooms-Katholieke Kerk. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Ben Evertse. 14.00 uur: De Vakantiestop. Ga- varieerd programma met informa tie en wetenswaardigheden uit de regio. Via de FM-band 87.9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. I Tel. 01828-10379. J WADDINXVEEN - Zoals vo rige week al in het Weekblad voor Waddinxveen kon worden bericht heeft de 56-jarige R. den Haag zijn 40-jarig dienst- jubileum feestelijk gevierd bij automobielbedrijf Boonstoppel BV aan de Oranjelaan-Juliana van Stolberglaan in Waddinx veen. De tegenover de zaak aan de Oranjelaan wonende geboren Gouwenaar, getrouwd en vader van 3 kinderen en grootvader van 2 kleinkinderen, trad op 1 juni 1952 in dienst van Boon stoppel BV. Andere Boonstoppel-jubilaris- sen waren vorige maand de Waddinxveners G. den Dekker, D. Oskam en S. Rehorst en E. Heemskerk (Reeuwijk). De eerste drie hadden er een dienstverband van 30 jaar op zitten en de vierde werkt nu 12,5 jaar bij het bekende Waddinxveense automobielbe drijf. Aan het 40-jarig dienstverband van Roel den Haag en dat van de andere vier trouwe mede werkers werd in aanwezigheid van de directie en het voltallige personeel bijzondere aandacht geschonken. Uit handen van directeur Arie Boonstoppel jr. kreeg Roel den Haag niet alleen de gouden legpenning van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland uitgereikt, maar viel hem ook een onder scheiding van de BOVAG-or- ganisatie ten deel. Roel den Haag was 16 jaar toen hij bij het Waddinxveense automobielbedrijf kwam wer ken. Als algemeen monteur voor motorvoertuigen verricht te hij in de afgelopen 40 jaar verschillende werkzaamheden binnen het automobielbedrijf. Zo was hij monteur voor per sonen- en bedrijfswagens, be mande hij het smeerstation, werkte hij in het magazijn, re pareerde hij versnellingsbak ken en reviseerde hij motoren. Na de uitbreiding van het auto mobielbedrijf legde Roel den Haag zich toe op het afleve- rings klaar maken van nieuwe auto’s en bestuurde hij zowel overdag als 's avonds en 's nachts de kraanwagen, die werd ingezet bij verkeersonge vallen. Naast zijn dagelijkse werk zaamheden was Roel den Haag lid van de vrijwillige brandweer van Waddinxveen, waar hij bij na een kwart eeuw actief was als chauffeur, duiker en hoofd brandwacht. Roel den Haag, wiens ouders vroeger het openluchtzwembad in het ’’kanaal” (ringvaart) be heerden en een patatzaak aan de Dorpstraat hadden, kent zeer veel klanten, werkt geheel zelfstandig, is bijzonder colle giaal en voelt zich zeer nauw verbonden met alle werkzaam heden en activiteiten van Boon stoppel BV. Volgens de directie en de me dewerkers zijn netheid in het werk en verantwoordelijkheids gevoel sterke punten van de ju bilerende medewerker. Hij sluit bovendien iedere avond de zaak af, parkeert auto's van klanten en voert het beheer over de sleutels van de voor- raadauto’s. ’t Wout aanleiding om ”het glas te heffen en een moment Stil te staan bij het verleden en tegelijk een blik op de toekomst te rich ten”. Heiwerken P. van ’t Wout Wad dinxveen BV begon een kwart eeuw geleden in Rijswijk. Op 21- jarige leeftijd nam Pieter van ’t Wout het roer over van zijn over leden vader. In 1974 vestigde hij zijn bedrijf, dat zich een vooraanstaande plaats in de bouwwereld heeft we ten te veroveren, in Waddinxveen. Bij Van ’t Wout leren nu de beide De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 1 juli 1992 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende gebieden: 1. een perceel, gelegen aan 2. een perceel, gelegen aan 3. een perceel, gelegen aan WADDINXVEEN ROSMA LEN - Automobielbedrijf Boon stoppel BV aan de Oranjelaan-Ju- liana van Stolberglaan in Wad dinxveen heeft door een eensge zinde jury van Peugeot Talbot Nederland NV de Lion d’Or voor de Dealer van het Jaar toegekend gekregen. Het Waddinxveense bedrijf van directeur Arie Boonstoppel jr. be haalde deze keer in alle categorie ën een goede score. Volgens Peugeot Talbot Neder land NV heeft het voor deze be- drijfsonderscheiding geselecteer de automobielbedrijf Boonstoppel BV reeds meerdere jaren goede resultaten geboekt binnen ver schillende afdelingen van het be drijf. Ze hebben trouwens al eens eer der (1989), in een andere catego rie (servicedealer van Nederland), een Lion d’Or gewonnen. In de Peugeot-organisatie is het nog niet eerder voorgekomen dat een dealer tweemaal een Lion d’Or toegekend krijgt. De Waddinxveense autospecialis- ten bleven echter steeds - en niet zonder succes - werken aan het verbeteren van de resultaten op allerlei gebied, waarbij de kwali teit voorop staat. Automobielbedrijf Boonstoppel BV kreeg de jaarlijkse onderschei ding uitgereikt tijdens een bijeen komst van Peugeot Talbot Neder land NV in het Autotron in Ros malen. Boonstoppel-verkoper R.M. de Rooy nam daar de gou den leeuw in ontvangst. De Lion d’Or symboliseert de kwaliteit van de dealerbedrijven, die deze onderscheiding toege kend krijgen. Hierbij gaat het on der andere om zaken als verkoop, service in de werkplaats en de verkoop van onderdelen. ”Het betekent dat alle medewer kers in het gehele bedrijf goed moeten samenwerken en kennis den, waar nodig, vervangen of ge repareerd. Ook de hoofdtrappenhuizen zul len een face-lift ondergaan onder andere door het aanbrengen van een nieuwe vloer- en wandafwer king. Boven de entreedeuren komt een luifel. In de woningen worden verbete ringen aangebracht aan de electri- sche installatie en aan de ventila- tievoorziening. De CV-ketel van de blokverwar- ming en de drukverhogende pom pen van de waterinstallatties (hy- drofoors) worden vervangen. Als woningverbetering worden bij één flatgebouw thermostaatkra- nen en warmtemeters aangebo den. Dit kan een aanzienlijke energie besparing opleveren. In het ande re flatgebouw zijn in 1983 reeds thermostaatkranen en warmteme ters geplaatst. Van belang is dat alle bewoners van deze aanbieding gebruik ma ken omdat bij een beperkte deel name een goede uitvoering niet mogelijk is. Het werk wordt uitgevoerd door Bouw- en Aannemingsmij Boogaerdt Schmidt uit Stol wijk. De bewoners zijn voor de aanvang van de werkzaamheden uitvoerig geïnformeerd. r”-

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3