GEMEENTE WADDINXVEEN Afvalberg groter in Waddinxveen Krakende woning met klapperende dakpannen Sociale dienst terecht gekort Hoeveelheid zwerfvuil zorgwekkend Noordeinde 79 contra Noordeinde 81 Zeshonderd huizen vanaf ’94 Kerkdienst RTW-radio Omzet verlies veiling Kroonprocedure Bibelot Bulgarije Smallenbroek weg bij WVC als voorzitter Bloemenveiling op Plantarium TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN BOUWVERGUNNINGEN HINDERWET SPREEKUREN GFT-afval slist. 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 14433 14433 14433 (toestel 159) 12570 Toekomst Zwerfvuil Gemeente RTW-RADIO A Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 22 juli 1992 Gouwebad ”De Sniep” (informatie) 01820-16066 010-362244 Zuidkade 220 Noordeinde 106 Chopinlaan 16 en 18 Coenecoop 107 Lijsterbesstraat 4 Piasweg 28 Kleikade 19 het oprichten van een reclamezuil. (Foto: J. Benders). Terinzagelegging beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving op 14 juli 1992 vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten of in werking hebben is verleend aan: - de directie van Diesel Danko B.V. voor een verkoopkantoor met opslag en reparatie-inrichting ten behoeve van pleziervaart op het perceel Coenecoop 12; - de Stichting Vakopleiding Schilders en Stukadoorsbedrijf S.V.S. voor een examencentrum met bijbehorende (verf)spuitruimte op het perceel Esdoornlaan 26; alsmede op onderstaande aanvraag om een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet van: Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL: Jan Willem Frisoweg 53 Tot 23 augustus 1992 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Af deling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: - het Hoogheemraadschap van Schieland voor een poldergemaal met bedrijfshal en materialenloods op het perceel Noordringdijk 3/3a, voorheen gemeente Moordrecht. De beschikkingen en alle daarop betrekking hebbende stukken lig gen vanaf 23 juli tot 23 augustus 1992 ter inzage bij afdeling Ruim te en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandag avonden gedurende drie uren. - de heer J. Koerts ten behoeve van een propaangasinstailatie met een waterinhoud van 1.000 liter voor huishoudelijk gebruik op een woonschip, gelegen aan de Wilhelminakade, kadastraal bekend gemeente Waddinxveen, sectie F; Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. WOENSDAG 22 JULI 19.00-23.00 uur: Nederland op z’n best. Mederlandstalige muziek met Frank Deurknop en Ronald Geurts. VRIJDAG 24 JULI 20.00 uur: Da Capo. Semi klassie ke muziek. Presentatie Jan Koor- engevel. 21.00 uur: ’t NieuwsCafé. Nieuws en aktualiteiten uit de Waddinx- veense regio. Marga Klompéhoeve 119 en 121 Boekweitakker 35 Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw is wegens vakantie afwezig van 13 juli 1992 tot en met 7 augustus 1992. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen ZATERDAG 25 JULI 00.00 uur: Dag Week Hallo Weekend. Presentatie: Peter Teu- nisse. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie Gert Voogd. 09.00 uur: Ochtendniveau. Pre sentatie: Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je radio. Pre sentatie: Diederick Huizinga. 17.00 uur: Het Muziekcentrum. Presentatie: Paul Aalbers. 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. 22.00 uur: Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. WADDINXVEEN - Staatssecretaris Elske ter Veld van Sociale Zaken en Werkgelegenheid heeft terecht 90.000 gulden minder overgemaakt aan de gemeentelijke sociale dienst van Waddinx veen. Dat heeft de Raad van State in een Kroonprocedure be- •a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren heb ben ingediend; d. andere belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking, danwel tot het tref fen van een voorlopige voorziening en een dergelijk verzoek wordt ingewilligd. Een beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, ’s-Gravenhage. Een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. Milieudienst Midden-Holland, nrs. 4067/91, 6945/91, 9478/91 en 7697/91. WADDINXVEEN - De gemeen te Waddinxveen wil in Zuidplas- Extra, het landbouwgebied achter Van Leeuwen BV aan de Piasweg, circa 600 woningen gaan bouwen. De plannen zijn gemaakt door de gemeentelijke dienst Openbare Werken. Verwacht wordt dat met de bouw daar in 1994 kan worden begonnen. Met de woninguitbrei- ding is meer dan tien miljoen gul den gemoeid. Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de onderstaande aanvraag om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet positief te be schikken onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving: de directie van Van der Loo B.V. voor een scheepsmeubelfabriek op het perceel Dorpstraat 9-11. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 23 juli tot 7 augustus 1992 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op ver zoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot 7 augustus 1992 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Milieudienst Midden-Holland, nr. 10479/91. Het college van Burgemeester en Wethouders was naar c_ van State in Den Haag gestapt om te proberen het kortingsbe- sluit van de staatssecretaris ver nietigd te krijgen. Dit besluit had nutsvoorzieningen bekostigd op betrekking op het begrotingsjaar het voormalig 1988. aan de Dreef. Anna de Waalhoeve 31 Zuidplaslaan ongenummerd (nabij centrumflat) Zuidplaslaan ongenummerd (nabij centrumflat) Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Be drijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. WADDINXVEEN - Met twintig miljoen gulden minder omzet heeft de tuinbouwveiling De Kring - Waddinxveen aan de Bre- deweg de eerste helft van 1992 afgesloten. De omzet bedroeg 315 miljoen gulden. De soms zeer lage prijzen van to maten, komkommers en witlof hebben aan het omzetverlies bij gedragen. Het mooie weer remde voorts de vraag af. Ook landelijk hadden de fruit- en tuinbouwveilingen met omzetver lies (6%) te maken. Ze kwamen in de eerste zes maanden van dit jaar uit op 2,2 miljard gulden. AARD VAN HET BOUWPLAN: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis. Burgemeester Trooststraat 91 het oprichten van een garage annex berging. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een bedrijfsloods. het plaatsen van twee dakkapellen op het voorgeveldakvlak. het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak. het plaatsen van twee dakkapellen op het achtergeveldakvlak en twee dakkapellen op het voorgevel dakvlak. het gedeeltelijk veranderen van een bedrijfsgebouw. het oprichten van een fietsen berging. het geheel vernieuwen en het vergro ten. van een warenhuis. het oprichten van een berging annex hobbyruimte. het oprichten van een berging. het oprichten van een geldkiosk. restvuil (58%) opgehaald en 1.108.280 kg groente-, tuin- fruitafval (42%). Die aantallen nemen nog steeds toe. vaten verkoopt met een subsidie van ƒ50,-. 5. Mogen kattebakkorrels bij het GFT-afval? Nee, deze mogen niet bij het GFT-afval, maar moeten in de grijze mini-container. WADDINXVEEN - Een bij harde wind krakende zolder en slaapkamers, lekkages, een losgeraakte daknok en klapperende dakpannen zijn naar de mening van de heer J. Benders (Noord einde 79) een direct gevolg van een onvakkundige verbouwing van het huis van zijn binnenkort naar Apeldoorn verhuizende buurman J. v.d. Zon (Noordeinde 81). Hij start daarvoor een ju ridische procedure nu de gemeente Waddinxveen zijn klachten heeft weggewimpeld. ’’Voorheen had ik die klachten niet”, aldus de heer Benders, die daarvoor het aanbrengen van een tuimelraam en een dakkapel in het hart van de woning aan het Noordeinde 81 als de bron van al le ellende aanwijst. ”Dit tuimel raam is op de plaats waar de nu weggezaagde windvanger zich be vond zonder aanvraag, vergunning en deskundig bouwkundig advies geplaatst. Hierdoor zijn bij mij de gordingen op de zolder gelicht”. ”Het eigen gewicht gewicht van het dak is aardig opgevangen, maar de horizontale windkracht niet. Hiermee hebben ze zich ver gist. Deze is namelijk 800 kg over een lente van 4.50 meter”, gaat hij verder ter onderstreping van zijn eis dat de daken van de wo ningen Noordeinde 70 en 81 weer in de oorspronkelijke staat worden teruggebracht. Het tuimelraam heeft een afme ting van 1.00 x 1.40 meter. Die afmeting komt overeen met vier dakpannen hoog en zeven dakpan nen breed. ’’Door deze verandering op hun dak is bij mij het dak raar gaan doen: de gording is 45 mm uit de inkeping gegaan. De buurvrouw van Noordeinde 81 vroeg enige tijd geleden aan mijn vrouw of het bij ons boven op zolder en slaapkamer kraakte. Ze vertelde, dat bij zware storm het dak en dakkapel bewoog en ze er gewoon bang van werd”. ”Bij ons kraakt het wel en hoor je de pannen klapperen, maar niet zo erg als op Noordeinde 81. Wel zitten bij ons de nokpannen alle maal los. Dit geeft nu al lekkage op de zolder. Bij mijn buurman zat de voorst ook los, werd her steld en zit nu weer los”, zegt de heer Benders. Hij meent dat door doorbuiging Zo ontstaat zwerfvuil, rommel waar bijna niemand zich verant woordelijk voor voelt. Dit jaar is er tot nu toe meer dan 1.000 volle vuilniszakken aan zwerfvuil door de gemeente verzameld en afge voerd. Dit is zorgwekkend te noe- WADDINXVEEN - Restaurant Bibelot aan de Limaweg heeft plannen voor uitbreiding. Dat ge beurt in opdracht van T. Ververs jr. Het ontwerp is van architec tenbureau Treffers en Polgar BV. De bouwsom ligt boven de drie ton. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Waddinxveens oud-burgemees- ter mr. A.G. Smallenbroek, voor zitter van de commissie sanering ziekenhuisvoorzieningen, heeft ontheffing gevraagd uit zijn func tie. Staatssecretaris Simons van WVC heeft zijn verzoek ingewil ligd. De heer Smallenbroek, die als ad viseur aan het ministerie verbon den blijft, kan zich naar zijn oor deel onvoldoende ontplooien als gevolg van de structuur en de be voegdheden van de commissie. Aan de commissie sanering zie kenhuisvoorzieningen is verzocht op korte termijn advies uit te brengen over wijzigingsvoorstel len die het terrein van de commis sie betreffen. De wijzigingsvoorstellen zijn ge daan naar aanleiding van onder zoek dat IKON beleidsconsulen- tén hebben uitgevoerd naar de structuur en werkwijze van de commissie. BOSKOOP/NAALDWIJK Bloemenveiling Holland in Naald wijk neemt ook dit jaar deel aan Plantarium, de internationale vak beurs voor boomkwekerijproduk- ten. De beurs in Boskoop duurt van 20 tot en met 23 augustus. Bloemenveiling Holland zal zich dit keer samen met tien van haar .aanvoerders van boomkwekerij- produkten presenteren. Gezamen lijk tonen zij een breed assorti ment boomkwekerij produkten. Het thema van Plantarium 1992 is ’Van stek tot plek’. Zo besteedt de beurs veel aandacht aan zaken als de verpakking, het transport en de verhandeling. Ook Bloe menveiling Holland gaat in haar stand op dit thema in. Het standnummer van Bloemen veiling Holland is D-154. Mede werkers van de afdeling Relatie beheer en van de Bemiddelings bureaus van beide veilcentra, t staan de bezoekers van de stand te woord. Een prijslijst is aanwe zig, zodat er direct zaken gedaan kunnen worden. De openingstijden zijn op donder dag en vrijdag, 20 en 21 augustus, van 9.00 tot 19.00 uur, op zater dag 22 augustus van 9.00 tot 17.00 uur en op zondag 23 augus tus van 10.00 tot 17.00 uur. men. Het is vaak een mentaliteits- kwestie. Onderweg ontstaat vaak ook afval. Dat kunnen we mee naar huis ne men of in één van de 155 afval bakken gooien, die in de gemeen te Waddinxveen staan. Overtollig tuinafval dient niet in het openbare plantsoen te worden gegooid, maar in de groene mini container. Indien deze container te klein is kan deze worden omge wisseld voor een grotere contai ner. Tevens kan al het overtollige huis houdelijk afval worden ingele verd, en wel op de gemeentewerf aan de Noordkade 48 tussen 8.00 en 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur, dit op werkdagen. In de nabije toekomst gaat Wad dinxveen ook andere materialen uit ons afval apart inzamelen. Al leen het duurt nog even voordat het zover is, want apart inzamelen is immers alleen zinvol als herge bruik praktisch mogelijk is. Dat betekent meestal dat ook de verwerking en afzet moeten zijn geregeld. Kunststof is bijvoor beeld zo’n materiaal. ZONDAG 26 JULI 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van Loon. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 08.00 uur: Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver zorgd door de Gereformeerde kerk Vrijgemaakt. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Ben Evertse. 14.00 uur: De Zomerstop. Gevari eerd programma met informatie en wetenswaardigheden uit de re gio. 18.00 uur: Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 20.00 uur: Trendy. Met onderwer pen voor en door jongeren. Pre sentatie: Natascha Adriénne. 21.00 uur: Xtra. Presentatie: Die derick Huizinga. 22.00-24.00 uur: Avonduren. Pre sentatie: Peter Teunisse. WADDINXVEEN - De dienst Openbare Werken en Bedrijven in Waddinxveen vindt dat de inwoners nog beter met afval kun nen omgaan. In de eerste helft van dit jaar werd 1.540.920 kg restvuil (58%) opgehaald en 1.108.280 kg groente-, tuin- en Van voorwerpen die overtollig en waardeloos geworden zijn wordt op een niet altijd juiste wijze af stand gedaan. Onnadenkend, on verschillig, achteloos en opzette lijk wordt het afval gedeponeerd waar het ontstaat. 3. Hoe verloopt de inzameling? De inzameling verloopt goed, wat blijkt uit een overzicht van de eerste zes maanden van dit jaar. In totaal werd 1.540.920 kg (58%) restvuil en 1.108.280 kg (42%) GFT-afval ingezameld. Er wordt bij de laagbouw-wonin- gen 42% huisvuil gecomposteerd. Dat is 3,7% hoger dan was ver wacht te halen. Er kan gesteld borden dat de inzameling naar wens verloopt. 4. Is een compostvat overbodig? Nee, met een compostvat kan je voorkomen dat afval in de grote afstroom terecht komt. Dit is de reden dat de gemeente compost- de gordingen in de kap enigszins liggen gedraaid, waarvan niet dui delijk is of dit te maken heeft met een onvoldoende onderstempeling van de gordingen tijdens de ver bouwing van het spant op de tweede verdieping van Noordein de 81. De gordingklossen zitten waar schijnlijk al gedurende een lange re periode los, gezien de gelijkma tige verkleuring van het houtwerk ter plaatse van de openstaande na den. Volgens de gemeente buigt de nokgording maar zo’n 10 millime ter door en kan dat niet de oor zaak zijn van het klapperen van de dakpannen en nokvoorsten bij zware storm. De oude ’’stilstaande” scheur in de kopgevel zou overigens niet zijn veroorzaakt door de bouwac tiviteiten in 1991 aan Noordein de, gezien het feit dat de binnen kant van de scheur een donkere kleur heeft. Naar de mening van Openbare Werken en Bedrijven hebben an dere bouwaspecten geen direct aanwijsbare negatieve invloed ge had op de bouwkundige staat van het huis van de heer Benders. Hij wordt door de ambtenaren aan het Raadhuisplein overigens wel geadviseerd iedere gording- klos met twee houtdraadbouten van 80 mm aan het spant te be vestigen. De verwachting is dat door het aanbrengen van deze voorzienin gen de klachten met betrekking tot de stabiliteit van het dak van Noordeinde 79 grotendeels ver holpen zullen zijn, meent J.H. Quint, chef van de sectie Bouwza ken van de gemeente. Een probleem in Waddinxveen vormt het zwerfvuil. Op straat en in de plantsoenen is tot nu toe meer dan 1.000 volle huisvuilzak- ken zwerfvuil verzameld. En dit terwijl in het Gouwedorp 155 af valbaken staan. Met elkaar produceren we jaar lijks een flinke hoeveelheid afval. Per persoon bedraagt dat nu al 383 kg. Natuurlijk kunnen we af val niet altijd voorkomen. Maar we kunnen er wel voor zorgen dat minder afval in de vuilniszak of grijze minicontainer terecht komt. Meestal denken we bij afval al leen aan rommel waar we niets meer mee doen. Maar vaak be staat dit afval grotendeels uit waardevolle materialen. Papier en glas zijn bijvoorbeeld materialen die we met succes al langer ge scheiden inzamelen. van de gording de dakpannen zijn gaan klapperen. Doordat aan de achterzijde het A-frame in het huis van de buren van nok tot slaapkamervloer is verwijderd worden de gordingen niet meer ondersteund en hebben ze een dubbele overspanning gekregen. ”Ook aan de voorzijde is van de zolderverdieping tot aan de nok de A-framebalk verwijderd”, weet de heer Benders. ”Ook deze balk heeft nu een overspanning gekre gen van ongeveer 4.60 meter. De gevolgen blijven niet uit. De balk buigt negatief door bij Noordein de 81 en dit zet zich positief door in mijn huis. Daar bevindt zich ook de gordingverbinding”. In middenwoning Noordeinde 79 scheuren bij de verbindingen de gordingbalken op de slaapkamers. Op de zolder wordt de gording uit de verbinding van het A-frame getild. Door de spanning gaat de buitenmuur scheuren en wijk 5 A 6 millimeter uit. De nokbalk bij Noordeinde 81 zou intussen 8 centimeter zijn gezakt ten op zichte van Noordeinde 79. ”Ook golft de nok en het dak- vlak”, heeft de heer Benders ge constateerd. ’’Door de golf in de nok komen de nokpannen los te zitten en krijg ik lekkage. Dit ver schijnsel heeft zich bij Nooreinde 81 al voorgedaan. De nokpannen zijn allemaal opnieuw met cement vastgezet”. De gemeentelijke dienst Openba re Werken en Bedrijven heeft in middels een onderzoek ingesteld naar de bouwkundige staat van het woonblokje met de panden Noordeinde 79 en 81, waarvan de heer Benders (Noordeinde 79) het middelste huis bewoont. De ambtenaren constateerden dat WADDINXVEEN - Komende zondagmorgen 26 juli tussen 9.00 en 12.00 uur verzorgt de Gerefor meerde Kerk Vrijgemaakt de we kelijkse kerkuitzending van de RTW-radio. ig woonwagenterrein aan de Dreef. Als de gemeente Naar de mening van de Kroon is deze kosten had willen vergoeden het onjuist dat Waddinxveen bij- dan had dat met indivuele woon- na 13.000 gulden heeft betaald wagonbewoners geregeld moeten om 8 asielzoekers Nederlands worden. taalonderwijs te laten volgen in |- WADDINXVEEN - Mevrouw PW. Kappert-Verseveldt van het Schuberthof in Waddinxveen (te. 01828 - 14593) zoekt met spoed bruikbaar en educatief speelgoed voor een kindertehuis in Balchik, Bulgarije. ”Zij hebben niets, en wij?”, aldus de Waddinxveense. Het gaat om speelgoed, dat niet nieuw behoeft te zijn, voor kinderen russen de 3 en 15 jaar. ’’Alles is welkom, zolang het niet kapot is”, voegt mevrouw Kap pert-Verseveldt er aan toe. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. 1 Tel. 01828-10379. Het dak van de woning “Koordeinde 79 - het middelste van een blokje van drie - zoals dat vol gens de bewoner J. Benders zou zijn ingezakt door verbouwingswerkzaamheden van de buren. Groente-, fruit- en tuinafval (GFT) is het jongste materiaal dat in Waddinxveen gescheiden wordt ingezameld. Over het GFT-afval krijgt de gemeente nog regelma tig vragen. De volgende vragen worden nog regelmatig gesteld. 1. Hoe moet ik bij warm weer handelen? Er moet als volgt gehandeld wor den: - de container niet in de zon zet ten - een krant op de bodem leggen - aan bederf onderhevig afval (bij voorbeeld etensresten) in een krant wikkelen - etensresten die sterk ruiken (bij voorbeeld visafval) aanbieden in de container die het eerst wordt geleegd - de container regelmatig schoon maken - de deksel gesloten houden. 2. Mag je afval naast de mini container neerzetten? Nee het is niet toegestaan om af val naast de minicontainers neer te zetten. Het is op grond van be palingen in de Algemene Politie Verordening (APV) ook verbo den. Het programma begint om 9.00 uur met kerkmuziek. Het thema is ’’The Four Coronation Au- thems” van Handel. Daarna is er om 9.40 uur een Bijbelverhaal voor kinderen over Job, om 10.00 uur gevolgd door een kerkdienst vanuit de Kruiskerk met ds. L.S.K. Hoogendoorn. De uitzending wordt besloten met omstreeks 11.10 uur gospelmu ziek op het thema ’’Father” van Adrian Snell en met om 11.45 uur poézie over het thema ”Va kantie”. i een taalinstituut waarvoor ook de de Raad reiskosten van de buitenlanders werden betaald. Ook zijn er uit de gemeentekas ten onrechte gemeenschappelijke betrekking op het begrotingsjaar het voormalig

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3