GEMEENTE WADDINXVEEN Nieuwe Verre Oosten- gids bij Van Ginkel Als prijs naar Waddinxveen Frans Fagel kookt WH d Op zaterdag 29 augustus Overwinteren op Bali TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN OPROEP AMA TEURKUNSTENAARS INZAMELACTIE LANDBOUWFOLIE SPREEKUREN HINDERWET VERGADERINGEN VAKANTIEREGELING 1992-1993 01820-16066 010-4362244 A. B. C. D. I k - 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 14433 14433 14433 (toestel 159) 12570 3 Sponsorloop RTW-RADIO Pagina 3 Woensdag 19 augustus 1992 Weekblad voor Waddinxveen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) I Herfstvakantie Kerstvakantie Voorjaarsvakantie Paasvakantie Mei-vakantie Hemelvaartvakantie Pinkstervakantie Wethouder logisch op elkaar aan. In het midden op de foto de drie scholieren uit Pelhrimov en hun begleidster en gastgezin in de heropent buurthuis 11 De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij geiden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de onderstaande aanvragen om vergunning ingevolge de Hin derwet tot het oprichten en in werking hebben positief te beschik ken onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving van: De directie van Rhowax B.V. voor een handelsonderneming in schoonmaakartikelen op het perceel Dorpstraat 118; Gebr. Vletter voor een tuinbouwbedrijf op het perceel G. v. Dort Kroonweg 12; De heer Johan van Niekerk voor een boomkwekerij op het perceel Middelburgseweg 13. De Stichting Vriendschapsband Waddinxveen-Pelhrimov, waarvan de leden in april met Rotary-le- den een bezoek brachten aan deze Tsjechische stad bij Praag, heeft nog diverse activiteiten later dit jaar en volgend jaar op het pro gramma staan. Inmiddels komen ook sportieve uitwisselingen tot stand, onder an dere met Be Fair-tennis en Be Fair-voetbal. Geprobeerd wordt door Van Ginkel Reizen volgend jaar een publieksreis naar Pel hrimov te organiseren. van 9 tot 14 jaar, een keer in piz zeria-ristorante ”La Tarantella” aan de Zuidkade. Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur VRIJDAG 21 AUGUSTUS 17.00 uur: Plantarium Boskoop. Presentatie: Kate Goudriaan. 20.00 uur: Da Capo. Semi klassie ke muziek. Presentatie Jan Koor- engevel. 21.00 uur: ’t NieuwsCafé. Nieuws en aktualiteiten uit de Waddinx- veense regio. maandag 19 oktober t/m vrijdag 23 oktober 1992 maandag 21 december t/m vrijdag 1 januari 1993 maandag 1 maart t/m vrijdag 5 maart 1993 vrijdag 9 april t/m maandag 12 april 1993 vrijdag 30 april t/m vrijdag 7 mei 1993 donderdag 20 mei en vrijdag 21 mei 1993 maandag 31 mei t/m vrijdag 4 juni 1993 alleen maandag 31 mei maandag 5 juli t/m vrijdag 13 augustus 1993 maandag 5 juli t/m vrijdag 20 augustus 1993 WOENSDAG 19 AUGUSTUS 19.00-23.00 uur: Nederland op z’n best. Mederlandstalige muziek met Frank Deurknop en Ronald Geurts. i i i Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. INSCHRIJFFORMULIER Naam: Adres: Postcode: Tel. nr dinxveense touroperator maakt voor reizen naar dat werelddeel ook telkens een aparte zomerbrochure. Beide reisgidsen sluiten logisch op elkaar aan. Vanaf zaterdag 19 september tot en met zaterdag 3 oktober 1992 zal in de raadzaal van het gemeentehuis de jaarlijkse expositie van werken van Waddinxveense amateurkunstenaars worden gehouden. Belangstellende amateurkunstenaars kunnen zich door indiening van onderstaand aanmeldingsformulier inschrijven voor deelname. Het aantal te exposeren werken per persoon is afhankelijk van het aan tal inschrijvingen. De in te dienen werken mogen 100 x 100 cm zijn. Na aanmelding worden deelnemers persoonlijk verder geïn formeerd omtrent de gang van zaken. Mocht u vooraf meer inlich tingen wensen dan kunt u zich wenden tot de afdeling Welzijn, mevrouw W. Romeijn, tel. 14433, tst. 166. Aanmeldingsformulie ren moeten voor 7 september 1992 binnen zijn bij de afdeling Wel zijn van de gemeente Waddinxveen, ter attentie van mevrouw W. Romeijn, Raadhuisplein 1, 2741 HR Waddinxveen. WADDINXVEEN - Kok en res taurateur Frans Fagel werkt dins dag 8 september in Bouwvoorlich- ting aan de Staringlaan in Wad dinxveen mee aan de officiële opening van het AEG Info-center koken, bakken en braden. alsmede een aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning ingevolge de Hinderwet van: De directie van Mecolin B.V. voor een mechanisch schilder- bedrijf/kunststofverwerkingsinrichting op het perceel Mercu- riusweg 21. De aanvragen en alle andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 20 augustus tot 20 september 1992 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werk dag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavon den gedurende drie uren. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schrif- telijk bij hun college worden ingediend. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Ten aanzien van de aanvragen B, C en D is besloten geen openbare zitting te houden. Indien u uw bezwaren mondeling naar voren wilt brengen, kunt u hiervoor tot 10 september 1992 telefonisch een af spraak maken (tel. 01828-14433, tst. 116, dhr. W. Kaandorp). Ten aanzien van de onder A. genoemde aanvraag kunnen monde ling bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op donderdag 10 september 1992 om 16.00 uur in het gemeentehuis, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisse ling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingediend op de wijze als vorenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Milieudienst Midden-HoIIand, nrs. 92-5629, 92-5759, 92-5761 en 92-5760. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Van Ginkel Vakanties geeft reeds enkele jaren verschillende eigen Verre Oosten-programma’s uit voor de winter en voor de zomer. ”Dit omdat ook in het Verre Oos ten bepaalde bestemmingen beter te bezoeken zijn in de winter dan in de zomer en omgekeerd”, aldus directeur A.G.M. van Ginkel. Hij is er als middelgrote tourope rator trots op zijn cliënten voor het eerst dit jaar een overwinter- vakantie op Bali te kunnen aan bieden. 10 personen Nederlandse reislei- ding aanwezig is, terwijl dit door gaans vanaf 15 personen is”, weet de heer Van Ginkel, wiens bedrijf ter voorbereiding van de Verre Oosten-reizen van januari tot en met maart weer overal in het land dia-informatieavonden gaat hou den. Evenals in de zomer biedt Van Ginkel Vakanties ook in de winter een 22-daagse rondreis aan naar India en Nepal, echer wel in een vernieuwde opzet. en speeltuinvereniging Zonnig Zuid om een deel van de kosten van zowel de verbouwing als van het heropeningsfeest te dekken, maar ook voor de lopers zelf. Want onder de lopers zal een leu ke prijs worden verloot. De verwachting is dat de op brengst van deze loop zodanig zal zijn dat er een Nintendo-spelcom- puter, of een prijs naar keuze voor een vergelijkbaar bedrag, kan worden verloot. Iedereen, wijkbewoner of niet, kan zich voor deze sponsorloop aanmelden bij J. van Hoof, tel. 15859. Voor het officiële gedeelte van dit heropeningsfeest zullen een aantal instanties, bedrijven en personen, zoals oud-bestuursleden, worden uitgenodigd. Uit de verenigingsadministratie zijn echter niet meer alle namen van oud-bestuursleden te achter halen. Daarom worden alle perso nen die in de periode van de op richting in 1958 een bestuurs- funktie hebben gehad verzocht zich te melden bij J. van Hoof, tel. 15859, zodat ook aan hen een uitnodiging kan worden verzon den. Terinzagelegging aanvragen en stukken Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aan vragen om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben zijn ontvangen van: De directie van A. Vis B.V. voor een distributiedepot voor butaan, propaan en hun mengsels zuurstof, acetyleen, wa terstof, tetreen, argon, stikstof en koolzuur. Gasflessenvul- instalatie. Constructiewerkplaats voor werkzaamheden aan staalconstructies, op het perceel 2e Bloksweg 54; Fa. Gebr. C. en J.M. van Nieuwkoop voor een tuinbouwbe drijf op het perceel 6e Tochtweg 4b; De directie van Heiwerken P. van ’t Wout Waddinxveen B.V. voor een constructiewerkplaats/opslagmagazijn ten behoeve van een funderingsbedrijf op het perceel M. Schoutenstraat 13, ZONDAG 23 AUGUSTUS 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van Loon. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 08.00 uur: Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver zorgd door de Centraal Hervorm de Gemeente. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Ben Evertse. ZATERDAG 22 AUGUSTUS 00.00 uur: Dag Week Hallo Weekend. Presentatie: Paul Aal- bers. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie Gert Voogd. 09.00 uur: Ochtendniveau. Pre sentatie: Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je radio. Pre sentatie: Diederick Huizinga. 17.00 uur: Het Muziekcentrum. Presentatie: Luuk van Dijk. 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. 22.00 uur: Avonduren. Presenta tie: Peter Teunisse. voortgezet onderwijs Zomervakantie De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere terza ke zijnde stukken liggen vanaf 20 augustus tot 3 september 1992 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen tot 3 september 1992 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvragers en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Milieudienst Midden-Holland, nrs. 92-78, 92-3205 en 92-3207. WADDINXVEEN - Van Ginkel Vakanties in Waddinxveen, met vestigingen in Waddinxveen (2), Gouda (2) en Zoetermeer, heeft deze week de nieuwe winterbrochure 1992-19,93 met voor het 17e jaar eigen Verre Oosten-reizen uitgebracht. De Wad- Commissie voor Economische Zaken, Recreatie en Emancipatie- zaken op dinsdag 25 augustus 1992, aanvang 19.30 uur in het ge meentehuis Op de agenda o.a.: - Advies met betrekking tot de deelname aan bedrijvenbeurs te Bleiswijk op 17 en 18 november 1992. - Exploitatiegegevens bedrijfshallen Coenecoop eerste halfjaar. - Aanbieding beheersvisie recreatieschap Gouwebos. - Commentaar deelnemende gemeenten op concept-begroting 1993 en meerjarenbegroting 1993-1996 Gouwebos. - B. en W.-besluit inzake verlening bijdrage ten behoeve van de in ternationale Noord-Zuid-conferentie over ontwikkelingssamen werking. - B. en W.-besluit inzake subsidieverzoek 1992 van de Stichting ’’Gered Gereedschap Werkgroep Waddinxveen”. Commissie voor de Ruimtelijke Ordening op dinsdag 25 augustus 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Mededelingen en ingekomen stukken. Voortgang bouw, Verweerschrift naar aanleiding van beroep namens de heer Slaman/planschade ex artikel 49 W.R.O. - Instellen fonds bestemmingsplannen. - Bijdrage in voorbereidingskosten, realisering kernbos/excursie. - Onteigeningsbesluit ca. met betrekking tot te verwerven perceel aan Zuidelijke Dwarsweg. - Centrumontwikkelingen. - Ontwerp-uitwerkingsplan ten behoeve van realisering senioren complex aan de Zuidplaslaan. - Ontwerp-bestemmingsplan Landelijk Gebied-Oost. Commissie voor Openbare Werken en Verkeer op woensdag 26 au gustus 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Speelterrein Onderweg/Veenkade. - Asbest en klimaat gemeentehuis. Commissie voor Onderwijs, Personeel en Sociaal Cultureel Werk op woensdag 26 augustus 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeen tehuis Op de agenda o.a.: - Advies inzake het formatiebudgetsysteem/vaststelling formatie plannen. - Advies tot vaststelling reglement voor de verlening van een toela ge voor vuil en onaangenaam werk. - Programma van de Werkgroep Onderwijs Ondersteunend Programma-aanbod voor het schooljaar 1992-1993. - Advies inzake afrekening kamermuziekconcerten 1991-1992. - Advies inzake het project ’’vervoer op maat”. - Advies inzake de intentie tot fusie binnen het protestans christe lijk basisonderwijs. - Advies inzake krediet ten behoeve van overblijfvergoeding al lochtone leerlingen. - Advies inzake sociaal vernieuwingsproject Toeleiding Allochtone Peuters (T.A.P.) - Advies inzake 6e aanvulling eerste inrichting onderwijsleerpakket en meubilair Koningin Beatrixschool. - Advies inzake jaarverslag 1991 en jaarprogramma 1993 van de Schoolbegeleidingsdienst Midden-Holland en Rijnstreek. - Advies inzake rekening 1991 en begroting 1993 van het Cogvo. - Advies inzake het onttrekken aan de onderwijsbestemming ge bouw Herman Heijermanslaan 15 (voormalige Klaas de Vries- school). - Advies inzake algehele aanpassing Eben Haëzerschool. - Advies inzake instandhoudingsbeleid basisschool 1993. - Advies inzake Plan van nieuwe basisscholen 1993/1994 - 1995/1996. - Advies inzake huisvestingsoverzicht ex artikel 65 van de Wet op het basisonderwijs en diverse wijzigingen in de wet- en regelge ving met betrekking tot de huisvesting van het basisonderwijs. - Advies inzake dislokatiebeleid met betrekking tot de St. Paulus- school. - Advies betreffende een samenwerkingsovereenkomst in het kader van het Weer Samen Naar School Proces. - Advies inzake het provinciaal ontwerpplan Jeugdbeleid 1993-1997. - Advies inzake Cogvo-deelplan 1995-1997. - Advies inzake personeelskosten Stichting Werknemerspool. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Terinzagelegging beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving op 11 augustus 1992 een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet is ver leend aan: De directie van Van der Loo B.V. voor een scheepsmeubelfabriek op het perceel Dorpstraat 9-11. De beschikking en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 20 augustus tot 20 september 1992 terinzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, el ke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maan dagavonden gedurende drie uren. Tot 20 september 1992 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren hebben ingediend; d. andere belanghebbende die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de beschikking, danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening en een dergelijk verzoek wordt inge willigd. Een beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur. De beschikking wordt niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voor lopige voorziening is beslist. Milieudienst Midden-Holland, nrs. 10479/91. Vanaf maandag 24 augustus tot en met donderdag 27 augustus 1992 bestaat de mogelijkheid om landbouwfolie in te leveren op de ge- meentewerf, Noordkade 48, tussen 08.00-12.00 en van 13.00-16.00 uur. Met de inzameling wordt een substantieel aandeel geleverd aan de recycling van afvalplastic. Welke soorten mogen worden ingeleverd: - folie dat is gebruikt als zogeheten kuilzeil; - kunstmest- c.q. veevoederzakken vervaardigd van folie (geen geweven materiaal); - zogeheten schermfolie van tuinbouwbedrijven. Niet toegestaan is: - folie dat als loopfolie is gebruikt in tuinbouwbedrijven in ver band met sterke verontreiniging met grond; - folie dat is gebruikt bij het ontsmetten van grond; - plastic voorwerpen zoals jerrycans en buismateriaal. Inleveren kan dit jaar verder nog op de volgende data: 28 september t/m 1 oktober 9 november t/m 12 november Wij rekenen erop dat u ook meedoet, verzamel het landbouwfolie en lever dit bij ons in, op een van de vorenstaande dagen. De 13 Verre Oosten-winterreizen van Van Ginkel Vakanties, die daarvoor in het hoofdkantoor aan de Tweede Bloksweg beschikt over een speciale afdeling, omvat ten Indonesië, Sri Lanka, India, Nepal, Thailand, Singapore en Hong Kong en als nieuwigheid een overwinteringprogramma op het feërieke eiland Bali. Verder zijn de individuele reizen ruim schoots in de wintergids aanwezig gebleven. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b-g.g. Politie Ongevallen Schrijft in voor de amateurexpositie 1992 en meldt daartoe de vol gende werkstukken aan: categorie: beeld, schilderij, titel van het werkstuk: afmeting: h x b 1 2- WADDINXVEEN - Drie scholie ren scholieren uit het Tsechische Pelhrimov hebben samen met een begeleider afgelopen week een be zoek gebracht aan Waddinxveen. Het uitstapje hadden ze gewon nen door mee te doen aan een prijsvraag van het cultuurcentrum Dit betekent dat onder andere dat (Pelhrimov’s Kreater) over mooie en lelijke plekken in hun woon plaats, waarmee het particulier initiatief in dit Gouwedorp een vriendschapsband onderhoudt. Vriendschapsband Waddinxveen- Pelhrimov, waarvan het dagelijks bestuur wordt gevormd door J. Bos (voorzitter), A.H. van Gent (secfetaris) en D. Bakker (pen ningmeester). De drie kinderen en hun begelei der logeerden bij particulieren. Ze bekeken tijdens hun verblijf Amsterdam (Rijksmuseum), Den Haag (Madurodam, Ridderzaal, Scheveningen), Reeuwijk en Gou da (stadswandeling, Goudse Hout). Ook wandelden en fietsten ze door Waddinxveen. In het Gouwebad ”de Sniep” werd ge zwommen. Vrijdagavond aten de scholieren, in leeftijd variërend WADDINXVEEN - Volgende week zaterdagmiddag 29 augus tus zal wethouder K.W.Th. van Soest (VVD) het onlangs ver bouwde wijkgebouw van de wijk- en speeltuinvereniging ’’Zon nig Zuid” aan de St. Victorstraat, voorafgegaan door een kort officieel gedeelte voor genodigden, om twee uur officieel hero penen. Rondom deze officiële handeling worden een aantal feestelijke akti- viteiten georganiseerd, waarvan alle wijkbewoners -jong en oud- plezier kunnen beleven. Van 14.00 tot 17.00 uur zijn er een sponsorloop, een miniatuur kermis, een groot springkussen en enkele behendigheidsspelletjes. Ook het rad van avontuur, waar mee talloze aantrekkelijke prijzen (zoals een magnetron) zijn te win nen, zal niet ontbreken. Vanaf 21.00 uur zijn alle wijkbe woners welkom op de feestavond die ongetwijfeld oergezellig zal worden. De naam ’’Zonnig Zuid” roept voor menigeen een tropi sche sfeer op. Daarom wordt deze feestavond georganiseerd in de stijl van een tropical party. De bij de sfeer van een tropical party passende kle ding is gewenst, maar niet ver plicht. Zoals genoemd is een sponsorloop een onderdeel van het feestpro gramma. Deze sponsorloop is niet alleen aantrekkelijk voor de wijk- Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. V Tel. 01828-10379. J ”Er bestaat een sterk groeiende belangstelling voor een langer ver blijf, waarin ruimte is voor maxi male vrijheid voor een eigen inde ling van tijd en programma”, al dus de heer Van Ginkel, wiens be- drijf met het nieuwe aanbod de komende winter wil voldoen aan de vraag. De komende winter worden er bij Van Ginkel Vakanties, dat vol gend jaar 25 jaar bestaat, vier he- lemaal verschillende Indonesië- rondreizen aangeboden. Bij één van de rondreizen wordt vanaf twee personen het vertrek al gega- ’’Werkelijk uniek is, dat al vanaf Prinses Irenestraat. (Foto: Sjaak Noteboom) voortgezet onderwijs er een dag extra in Kathmandu wordt verbleven en dat er nu wordt gevlogen met de KLM. Reis- en passagebureau Van Gin kel BV in Waddinxveen heeft naast een afdeling Verre Oosten- reizen ook nog de eigen vakantie- De scholieren, die dinsdag met o---- een pendelbus uit Praag in Am- programma’s Zonnetour Vliegva- J sterdam aankwamen en zondag kanties en Van Ginkel Autovakan- weer naar huis gingen, worden op ties- I gevangen door de Stichting

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3