GEMEENTE WADDINX VEEN Nieuw pand voor SPB wordt offieel geopend Schutters in het zilver TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN BESTEMMINGSPLAN VERKEERSMAATREGELEN OPEN MONUMENTENDAG SPREEKUREN KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING INVOERING HERZIENING WONINGWET NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES COLLECTEVERGUNNING BOUWVERGUNNINGEN VERGADERINGEN VOORGENOMEN VERKEERSBESL UIT Collecte Prinses Beatrix Fonds 01820-16066 010-4362244 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 14433 14433 14433 (toestel 159) 12570 rfémco^ Best «uiinaiiitt 04998-91310 Pagina 3 Woensdag 9 september 1992 Weekblad voor Waddinxveen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Zuidplaslaan nabij 412 Bij monumenten is alleen het gewone onderhoud vergunningvrij. de de Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Commissie voor de Bezwaar- en Beroepschriften op donderdag 10 september 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Bezwaarschrift tegen een beschikking tot verlening van een bouwvergunning ten behoeve van het oprichten van een winkel ruimte en kantoorruimte op het perceel, kadastraal bekend: ge meente Waddinxveen, sectie D, nr. 2627, plaatselijk bekend: Kerkweg-Oost 153. - Bezwaarschrift tegen een beschikking tot afwijzing van een ver zoek om bijstand, ingevolge de Algemene Bijstandswet, ter voor ziening in kosten van levensonderhoud, bijzondere bestaans kosten e.d.. - Bezwaarschriften tegen beschikkingen tot tijdelijke verlaging van uitkeringen ingevolge de Rijksgroepsregeling Werkloze Werk nemers. - Bezwaarschrift tegen een beschikking tot wijziging van een uitke ring ingevolge de Algemene Bijstandswet. De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage. Met ingang van 1 oktober 1992 zal de herziening van de Woning wet definitief in werking treden. Nadat de eerdere invoeringsdatum van 1 juli niet gehaald kon wor den zal per 1 oktober voor bepaalde, aangegeven bouwwerken geen vergunning meer nodig zijn. Dit betreft in het algemeen onderge schikte bouwwerken. Voor andere bouwwerken kan worden volstaan met een melding aan het gemeentebestuur. Ook deze bouwwerken zijn in een apart besluit genoemd. Deze melding bestaat hieruit dat een meldingsformulier moet worden ingediend. Deze formulieren zijn met ingang van 1 oktober 1992 op het gemeentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouw verkrijgbaar. Het is niet zo dat kan worden volstaan met een tele fonische mededeling aan één der ambtenaren van deze afdeling. Een formulier is vereist. - een dakkapel, voorzover gelegen op het achterdakvlak, met dien verstande dat: 1. de breedte niet meer dan de helft van de breedte van het dak vlak beslaat; 2. de bovenzijde tenminste 0.5 m. onder de noklijn is gelegen; 3. de onderzijde in het dakvlak is geplaatst; - het aanbrengen van zonwering of een rolluik aan een woning of een ander gebouw. AARD VAN HET BOUWPLAN het oprichten van een bedrijfsloods het oprichten van een bedrijfsruimte ten behoeve van een viskwekerij. het oprichten van een tijdelijke pizza- afhaal- en bezorgcentrum (met toepas sing vrijstellingsmogelijkheid ex artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening) Het register van verleende bouwvergunning ligt ter inzage in het ge meentehuis bij de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. - een bouwwerk, geen gebouw zijnde, voor wegaanduiding en ver keersgeleiding ten dienst van het weg-, spoorweg-, water- of lucht verkeer, voorzover deze bouwwerken al niet vallen onder de vergunningsvrije bouwwerken; Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Plasweg-Sniepweg, voorrangsmaatregel Tevens is besloten het verkeer op de Piasweg voorrang te geven ten opzichte van dat uit de zijweg Sniepweg, net als de overige zijstra ten van de Piasweg. Voorrang zal met borden geregeld worden. Belanghebbenden wordt gewezen op de mogelijkheid tot het indie nen van een beroepschrift bij de Kroon binnen een termijn van 30 dagen na heden (dus vóór 9 oktober 1992). Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Pasweg-Onderweg, voorrangsmaatregel Besloten is het verkeer op de route Plasweg-Onderweg voorrang te geven ten opzichte van het verkeer komend uit de versmalling van de Dorpstraat. Voorrang zal met borden geregeld worden. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Bestemmingsplan wijk Zuidplas 1980 Ontwerp negenentwintigste uitwerking Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat zij voornemens zijn een gedeelte van het bestemmingsplan ’’Wijk Zuidplas 1980” in het centrale deel van het plangebied uit te wer ken met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, zijnde een gebied dat is gelegen ten oosten van de Mina Druckerhoeve en ten zuiden van de Zuidplaslaan. De onderhavige (negenentwinigste) uitwerking maakt de bouw mo gelijk van 71 woningen in gestapelde bouw, te onderscheiden naar 41 sociale huur sector woningen en 30 woningen in de vrije sector. Het ontwerp ten behoeve van deze uitwerking ligt met ingang van donderdag 10 september 1992 gedurende een termijn van veertien dagen tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur voor een ie der ter inzage op de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Open bare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1. Gedurende bovengenoemde termijn van veertien dagen kunnen be langhebbenden hiertegen schriftelijk bezwaren indienen bij het col lege van burgemeester en wethouders, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. - een aan- of uitbouw aan een zij- of achtergevel van een woning of een ander gebouw, met dien verstande dat: 1. de bruto-inhoud niet meer is dan 50 m3; 2. de breedte niet meer is dan 3 m.; 3. de hoogte, gemeten vanaf aansluitend terrein, niet meer is dan 2.7 m.; 4. de afstand tot de voorgevelrooilijn tenminste 3 m. is; 5. de oppervlakte die ingevolge het geldende bestemmingsplan voor bebouwing in aanmerking komt, met niet meer dan 15 wordt overschreden; - een gebouw ten behove van openbare voorzieningen, het openbaar vervoer of het wegverkeer, met dien verstande: 1. de bruto-inhoud niet meer is dan 50 m3; 2. de breedte niet meer is dan 3 m.; 3. de hoogte, gemeten vanaf het aansluitend terrein, niet meer is dan. 2.7 m.; In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteen lopende onderwerpen aanwezig. Nieuwe uitgaven zijn: Asielzoekers in Nederland, een uitgave van de Ministeries van justitie en W.V.C. Als de sirene gaat gemeentelijke informatie over rampenbestrijding - deze brochure is ook verkrijgbaar in een Engels-, Arabisch- en Turkstalige uitgave. In de periode van 13 tot en met 19 september 1992 zal er gecollec teerd worden door het Prinses Beatrix Fonds. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legitimatiebewijs. volgde gedragslijn plaatsvinden op donderdag 29 april 1993. Als u de burgemeester wilt attenderen op de bijzondere verdiensten van (een) inwoner(s) van Waddinxveen, wordt u verzocht dit te doen vóór uiterlijk vrijdag 11 september 1992. Over de Koninklijke onderscheiding is een brochure verkrijgbaar bij de sectie Bestuurszaken op de eerste verdieping van het gemeentehuis. Het is aan te bevelen tijdig overleg te voeren met de afdeling Ruim te en Bouw, indien u voornemens bent bouwactiviteiten uit te voe ren. Tijdens dit overleg kan worden aangegeven welke gegevens moeten worden verstrekt. Voordracht algemene decoratieverlening 1993. De algemene decoratieverlening ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Majesteit de Koningin zal in 1993 nog volgens het huidige decoratiestelsel plaatsvinden. De verjaardag van de Koningin wordt jaarlijks gevierd op 30 april. De uitreiking van de onderscheidingen zal volgens de tot nu toe ge- Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL Brugweg nabij 92 Oranjelaan 20a Bij monumenten moeten vergunningen worden aangevraagd voor deze genoemde activiteiten. Meldingsplichtige bouwwerken Met ingang van 1 oktober 1992 is voor een aantal bouwwerken c.q. bouwactiviteiten geen vergunning meer nodig. Volstaan kan worden met het doen van melding. Dit houdt in dat bij burgemeester en wet houders moet worden gemeld dat bepaalde bouwactiviteiten zullen worden uitgevoerd. Burgemeester moet binnen een maand aange ven of inderdaad sprake is van een bouwactiviteit, die valt onder de categorie meldingsplichtige bouwwerken. Deze bouwwerken worden getoetst aan het bestemmingsplan; tevens vindt een toetsing plaats of deze bouwwerken voldoen aan redelijke eisen van welstand^Een preventieve toetsing aan het Bouwbesluit vindt niet plaats. Indien achteraf blijkt dat niet voldaan wordt aan deze technische eisen bestaat de mogelijkheid voor de gemeente om alsnog in te grijpen. De bouwwerken, waarvoor vanaf 1 oktober kan worden volstaan met een melding, betreffen de volgende: - een gebouw op een zij- of achtererf van een woning of een ander gebouw, danwel op een standplaats, dat moet dienen voor een groter gehot van het gebruik van de woning, dat andere gebouw danwel Doorbreken aanhoudingsplicht De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en na ontvanst van de benodigde verkla ring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland danwel gebruikmaking van de zogeheten algemene verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bouw vergunningen te verlenen ten behoeve van het perceel: - Staringlaan (achter gebouw De Staring): het oprichten van een bedrijfspand. Wanneer voor een perceel een voorbereidingsbesluit geldt of een bestemmingsplan in procedure is gebracht, bepaalt de Woningwet (artikel 50, lid 2) dat burgemeester en wethouders hun beslissing over bouwaanvragen moeten aanhouden tot de dag waarop dat voorbe reidingsbesluit vervalt, of waarop het nieuwe plan van kracht wordt. Het is mogelijk deze aanhoudingsplicht te doorbreken. Artikel 50, lid 8, van de Woningwet stelt als voorwaarde dat een bouwplan in overeenstemming moet zijn met zowel het geldende bestemmingsplan als met het toekomstige plan. Aan die voorwaarde voldoet het bo venstaande bouwplan. Het bouwplan ligt met ingang van 10 september 1992 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schriftelijk bezwa ren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Waddinx veen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. «jweotv. SPE Gw*e er Rijnstreek CPCftsomaSEVE drankje en een gezellig stuk mu ziek. De leerlingwerkplaats in waddinx veen verzorgt primaire opleidin gen timmeren, metselen en tegel zenen, voortgezette opleidingen timmeren en metselen en volwas senen scholing. Giften van bezoekers en relaties ter gelegenheid van de officiële opening van de nieuwe werkplaats van het samenwerkingsverband zullen worden aangewend ten be hoeve van de vakopleiding (bank rekening 16.01.28.692, Rabobank Zoetermeer-Benthuizen). Maarten Schoutenstraat in Waddinxveen in gebruik. Voor de nieuwbouw van de leer lingwerkplaats sloeg Waddinxve- ner en landelijk voorzitter van het Algemeen Verbond Bouw Bedrijf (AVBB) ing. H.P. Barth in febru ari van dit jaar de officiële paal. Tijdens de bouwfase hebben de leerlingen en hun begeleiders ge werkt in het pand van de christe lijke scholengemeenschap voor - een bouwwerk, geen gebouw zijnde, ten behoeve van het ontvan gen van telecommunicatiesignalen met een grotere doorsnede dan 1 m., voorzover gelegen op het achtererf van een woning of een ander gebouw, met dien verstande dat: 1. de doorsnede niet groter is dan 2 m., en 2. de hoogte, gemeten vanaf het aansluitend terrein, niet meer is dan 3 m.; Het nieuwe pand van de Stichting Samenwerkingsverband Praktijkopleiding Bouw aan de Maarten Schoutenstraat in waddinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom). de op de standplaats geplaatste woonwagen, met dien verstande dat: 1. de bruto-inhoud niet meer is dan 50 m3; 2. de breedte niet meer is dan 3 m.; 3. de hoogte, gemeten vanaf het aansluitend terrein, niet meer is dan 2.7 m.; 4. de afstand tot de voorgevelrooilijn tenminste 3 m. is; 5. de toevoeging van het gebouw niet tot gevolg mag hebben dat het oorspronkelijk bij de woning of het ander gebouw aansluitende terrein, danwel het bij de woonwagen aansluitende deel van de standplaats voor meer dan 50% is bebouwd; VBO-MAVO De Wadde aan Sniepweg. Tijdens het officiële gedeelte Aanstaande zaterdag 12 september wordt voor de zesde keer de Open Monumentendag georganiseerd. Op deze dag zijn de twee rijksmo- numenten van Waddinxveen, de Brugkerk en de Remonstrantse Kerk, geopend. In deze kerken, maar ook op het gemeentehuis en in de bibliotheek ligt de Open Monumentenkrant voor u gereed waarin de activiteiten rondom deze dag in het hele land worden aangegen. Gemeenteraad op woensdag 16 september 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Installatie van de heer M.J. Spaans tot lid van de gemeenteraad. - Voorstel inzake toelating nieuw gemeenteraadslid. - Voorstel tot tweede wijzigeing van de Verordening op de heffing en invordering van onroerend-goedbelasting 1992. - Voorstel tot aanpassing Legesverordening in verband met nieuwe Woningwet. - Voorstel tot vaststelling van de tweede wijziging van de Lozings- verordening riolering 1988. - Voorstel tot vaststelling van het jaarverslag 1991 op grond van het bijdragenbesluit openbare lichamen Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne (W.A.B.M.) - Voorstel tot het instellen van een fonds bestemmingsplannen. - Voorstel tot aanschaf van een hulpverleningsvoertuig en een dui- kerwagen ten behoeve van de gemeentelijke brandweer. - Voorstel tot vaststellen van een nieuwe Winkelsluitingsveror- dening. - Voorstel tot benoeming van een lid voor de commissie voor het Marktwezen. - Voorstel inzake het aantal openbare basisscholen in het school jaar 1993-1994. - Voorstel tot het onttrekken van de onderwijsbestemming van het gebouw Herman Heijermanslaan 15 (voormalige Klaas de Vries- school) - Voorstel met betrekking tot het dislocatiebeleid St. Paulus- school. - Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet met betrek king tot de algehele aanpassing van de Eben Haëzerschool. - Voorstel met betrekking tot projekt ’’Vervoer op Maat” - Voorstel inzake het beschikbaarstellen van een krediet ten laste van het fonds sociale vernieuwing ten behoeve van het experi ment ’’Traject Toeleiding Allochtone Peuters”. - Voorstel tot delegatie van de bevoegdheid tot verkoop van het be drijfspand Zuidkade 114. - Voorstel tot onteigening van een perceel grond, gelegen aan de Zuidelijke Dwarsweg. - Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de rekening van de dienst Openbare Werken 1991 (inclusief zwembad). - Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de rekening van het Grondbedrijf over 1991. - Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de rekening van het Gemeenschappelijk Antenne Systeembedrijf over 1991. - Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de jaarrekening 1991 van de Samenwerkingsschool voor Havo/Atheneum. - Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de gemeenterekening 1991 (inclusief S.C.W./C.K.V.). - Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het ver wijderen van asbest en het verbeteren van het klimaat in het ge meentehuis. - Voorstel tot wijziging van de Verordening regelende de bevoegd heden en samenstelling van commissies als bedoeld in artikel 62, lid 2, van de gemeentewet (9e wijziging). - Voorstel tot benoeming van leden in commissies en dergelijke. - Voorstel tot wijziging van de Uitkerings- en Pensioenverordening wethouders. - Voorstel tot het vaststellen van de instructie voor het Instituut Sociaal Raadslieden Waddinxveen. - Voorstel met betrekking tot uitspraak arbitragecommissie inzake verlenging Vut 59/2 jaar-maatregel. - Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van toelage vuil en onaangenaam werk. - Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen. Vergunningvrije bouwwerken Met ingang van 1 oktober 1992 is voor een aantal bouwwerken c.q. bouwactiviteiten geen vergunning meer nodig. Dit houdt echter niet in dat in het geheel geen regels meer gelden. Ook al is een vergun ning niet meer noodzakelijk, er blijft wel een bouwbesluit gelden, waaraan de eigenaar zich moet houden. In het bouwbesluit staan de technische eisen waaraan bouwwerken moeten voldoen. Er is vanaf 1 oktober geen bouwvergunning vereist voor: - het bouwen als gevolg van aanschrijving van burgemeester en wet houders; - werkzaamheden die horen bij het gewone onderhoud; - het bouwen op een zij- of achtererf van een woning of ander ge bouw op een standplaats van een bouwwerk waarvan hoogte niet meer is dan 1 m. en de bruto-oppervlakte niet meer is dan 2 m2. Dit geldt als de toevoeging van het bouwwerk niet tot gevolg heeft dat het erf bij het gebouw danwel de standplaats voor meer dan 50% is bebouwd; - het op een erf van een woning of ander gebouw bouwen van een overkapping met een open constructie, waarvan de hoogte van de voet af gemeten niet meer is dan 2.70 m. en de bruto- vloeroppervlakte horizontaal gemeten niet meer is dan 20 m2. Voor waarde is dat het bouwen van de overkapping niet tot gevolg heeft dat het bij die woning of ander gebouw aansluitende erf voor meer dan 50% is bebouwd; - het aanbrengen van veranderingen van niet ingrijpende aard aan een bouwwerk. Der veraderingen mogen geen betrekking hebben op de draagconstructie van het bouwwerk, de bebouwde opper vlakte mag niet worden uitgebreid en het bestaande niet weder rechtelijke gebruik moet worden gehandhaafd; - het bouwen van een bouwwerk, dat geen gebouw is en van beperkte omvang, ten dienste van het wegverkeer, spoorwegverkeer, water verkeer of luchtverkeer, de waterhuishouding, de energievoorzie ning of telecommunicatieverkeer. Ook straatmeubilair kan zonder vergunning worden geplaatst; - het bouwen van een gebouw met een inhoud van ten hoogste 3m3 ten behoeve van het telecommunicatieverkeer; - het plaatsen van tuinmeubilair als de hoogte van de voet af geme ten niet meer is dan 2 m.; - het plaatsen van een antenne, die van de voet af gemeten en hoog te heeft van niet meer dan 5 m.; - het plaatsen van erf- of terreinscheiding, waarvan de hoogte van de voet af gemeten niet meer is dan 2 m.. Indien een erf- of ter reinscheiding vóór de voorgevelrooilijn wordt geplaatst mag de hoogte niet meer zijn dan 1 m.. zal algemeen directeur Koekoek wel kom worden geheten door voorzit ter J.F. Groenevelt van SPB Gou we en Rijnstreek. Daarna is er een rondleiding en een open huis met een hapje, een Voor de overige bouwwerken is nog steeds een bouwvergunning no dig. Bpuwaanvraagformulieren zijn eveneens op de afdeling Ruim te en Bouw verkrijgbaar. In het kader van de herziening van de Woningwet is de termijn, waarop de gemeente de bouwaanvraag dient te hebben afgehandeld, beperkt in tijd. Coenecoop, parkeerverbod Gewenst is een parkeerverbod in te stellen op het gedeelte van Coe necoop ter hoogte van de percelen 53 tot en met 88 (evenwijdig aan de Kanaaldijk) aan beide zijden van de rijbaan. Vooruitlopend op de deze maatregel is vanaf heden een tijdelijke maatregel van kracht Binnen 14 dagen na deze publicatie kunnen belanghebbenden hier op reageren door contact op te nemen met de sectie Voorberei- ding/Verkeer van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Indien na 14 dagen niet gereageerd is, wordt het besluit als hierboven genomen. WADDINXVEEN - Zaterdag 12 september bestaat de schutters vereniging Waddinxveen 25 jaar. Dat feit zal gevierd worden met een besloten feestavond voor de leden en huisgenoten in het club gebouw aan de Alberdingk Thijm- laan. Voorafgaande zal er in het club gebouw op donderdag 10 septem ber een open huis georganiseerd worden. Hier is een ieder van har te welkom. De aanvang hiervan is 19.30 uur, einde 20.00 uur. Vrijdag 11 september is er tijdens een receptie, waarbij ook alle oud- leden (voor zover bekend) een uit nodiging ontvangen hebben, gele genheid om het bestuur te felici teren en tevens om de accommo datie te bewonderen. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen WADDINXVEEN - De jaarlijkse collecte van het Prinses Beatrix Fonds, het nationaal fonds ter be strijding van polio, spasticiteit, spierziekten, multiple sclerose, ziekte van Huntingon en ziekte van Parkinson, vindt dit jaar plaats van 13 tot en met 19 sep tember. Het Prinses Beatrix Fonds finan ciert medisch wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en be handeling van de genoemde ziek tebeelden. Ook draagt het Fonds bij aan pro jecten die de zorg voor patiënten beogen, en worden individuele bijdragen verstrekt, voor studie en scholing, voor hulpmiddelen en aanpassingen in huis. De collecte is van groot belang om die activiteiten te kunnen rea liseren. WADDINXVEEN - Algemeen directeur J.L.M. Koekoek van de Stichting Samenwerkingsverband Praktijkopleiding Bouw (SPB) stelt vrijdagmiddag 25 september om vier uur officieel het nieuwe pand van de afdeling Gouwe Rijnstreek aan

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3