Discussie over Msmcdz speelplaatsen duurt voort Eerste geld uit geld kiosk voor goed doel Kritiek op renovatie MARIJT voor bedrijven en particulieren... Slagers bij miss Universe Holland ^Wielaard uorpstraat 22-28, s 01828-12009 Waddinxveen Contant geld nodi Fietstocht was succes bij Elycrea Kerkdienst GIOVANNA bij de geldkiosk van de Rabobank! Opleidingen in de mode Wethouder bezoekt New York Nieuw seizoen De Open Cirkel Met ingang van 19 september a.s. bent u welkom Bomen gekapt voor nieuwe mini-rotonde Country-dansen bij Zonnig Zuid ’’Omgaan met kinderen bij echtscheiding” PIKT De Rabobank-geldkiosk is geplaatst bij winkelcentrum Zuidplas te Waddinxveen Kwaliteit dragen geeft écht plezier Alphen aan den Rijn TV Voor contant geld kunt u nu ook bij de geldkiosk terecht. Dag en nacht, «net als bij de andere geldautomaten van de Rabobank. Voor’iedereen die in het bezit is van een pas met pincode. AUTO- L POETS- I CENTRALE Kerkweg Oost 161 Groensvoorde 14 Telefoon: 01828-14566 FANTASTISCHE KOLLEKTIE BRUIDSKLEDING Koploper Groenswaard 1 AANBIEDINGEN VOOR HERFSTFIETSERS Tegenstanders Voorstanders L. I Pagina 3 Woensdag 16 september 1992 Weekblad voor Waddinxveen De flats van de woningbouwvereniging SSW aan de Vondellaan worden gerenoveerd. (Foto: j Sjaak Noteboom). Wilhelminakade 58 Waddinxveen - 01828-18468 Geopend: ma t/m vrij 8 30-1730 uur a 02979-82816 (liefst op afspraak) BRUIDSSHOW 22 september aanvang 20.00 uur in de Mijert te Mijdrecht. Entree f 10.- p.p. inclusief koffie M.m.v. Jumbo Foto Bloemisterij Klaas Rijdes Illusion Relatiegeschenken Winkelcentrum Molenhof 12-14 (ingang naast Blokker) Mijdrecht Vrijdag koopavond, ’s maandags gesloten WADDINXVEEN - De zaterdag gehouden jaarlijkse fietstocht van de Nederlandse Hartstichting en de Nierstichting Nederland is weer een succes geweest. De deelnemers werden ’s morgens om negen uur weggevlagd door oud-wethouder S. Pille. Start en finish waren bij het politiebureau aan de Mozartlaan te Waddinx veen. De mooie routes, uitgezet door C. Boomers, waren respectievelijk 25 en 51 km lang en voerden de deelnemers door Moordrecht, Gouderak, Berkenwoude, Berg ambacht, Vlist, Haastrecht, Gou da en Reeuwijk. Onderweg kregen de deelnemers versnaperingen aangeboden dank zij Baas Bedrijven, Kaashandel De Rooy en Super v.d. Sluys. De dank van de Nederlandse Hartstichting en de Nierstichting Nederland gaat ook uit naar de deelnemers, de politie en de me dewerkers die aan deze onder ide ale weersomstandigheden gehou den tocht hebben meegewerkt. ALPHEN AAN DEN RIJN - In het kerkgebouw van de Baptisten gemeente aan de Molenwerfstraat in Alphen aan den Rijn wordt zondagavond 20 september een bijzondere dienst gehouden. Aan deze dienst, de om half ze ven begint, wordt muzikale mede werking verleend door het koor El Shaddai. Voorganger is de heer Van Dorp. hebben met hun ambachtelijk vervaardigde produkten een bij zondere prestatie geleverd, want het IAS stelt zeer hoge eisen aan de produkten die het bekroont. De erkenning staat garant voor constante hoge kwaliteit en is dan ook een bekroning voor vakman schap. Op de Floriade kregen in totaal ruim 400 slagers een erkenning voor hun op ambachtelijke wijze vervaardigde slagersprodukten. De Waddinxveense slagers De Bas en Van der Pijl doen elk jaar mee aan de strijd om de gouden erkenningen en slagen er telkens met hun kwaliteitsprodukten uit de eigen worstkeuken goud te ver dienen. van deze aanbieding gebruik ma ken omdat bij een beperkte deel name een goede uitvoering niet mogelijk is. Het werk wordt uitgevoerd door Bouw- en Aannemingsmij Boogaerdt Schmidt uit Stol wijk. De bewoners zijn voor de aanvang van de werkzaamheden uitvoerig geïnformeerd. ZOETERMEER /WADDINX VEEN - De Waddinxveense sla gers H.W. de Bas (Zuidkade) en W.N.J. van der Pijl (leplaan) hebben maandag op de wereld- tuinbouwtentoonstelling Floriade in Zoetermeer de gouden erken ning voor respectievelijk gekookte worst en leverworst en gekookte ham (achterham) in ontvangst ge nomen uit handen van miss Uni verse Holland 1992. Het was een alleraardigste bijeen komst die het Instituut voor Am bachtelijke Slagersprodukten (IAS), opgericht door het Bedrijf schap Slagersbedrijf en het Insti tuut Slagersvakonderwijs had ge organiseerd. De beide Waddinxveense slagers Het eerste geld dat zaterdagmor gen uit de geldkiosk wordt ge haald wordt door Waddinxveens eerste burger geschonken aan een goed doel. Direct na de officiële handeling zal dat doel bekend worden gemaakt. De onbemande, vrijstaande en in een sociaal veilige omgeving neer gezette geldkiosk is een klein ge bouwtje, dat lijkt op een grote te lefooncel, met daarin een gelduit- gifte-automaat. De kiosk is voor zien van alle noodzakelijke bevei- ligingsvoorzieningen. De 24 uur per dag en 7 dagen in de week functionerende Waddinx veense geldkiosk is - na de we- reldtuinbouwtentoonstelling Flori ade in Zoetermeer - de eerste die in Zuid-Holland wordt neergezet. Het is bekend dat de Rabobank- organisatie een koploper is op het gebied van geldautomaten. Met 1.300 van die apparaten (waarvan twee aan de Kerkweg-Oost in Waddinxveen) heeft deze bank meer dan de helft van het totaal aantal gelduitgifte-automaten in ons land in beheer. De Postbank beschikt over een ei gen net van 350 gelduitgifte-auto maten, waartoe echter rekening houders van andere banken geen toegang hebben. De nieuwe geldkiosk van de Ra bobank Waddinxveen is toeganke lijk voor eigenaren van bankpasjes en creditcards die voorzien zijn van een pincode. Zoals in de jaren zeventig de be taalcheque snel ingeburgerd raak te en in de jaren tachtig de credit card snel veld won, zo zal in de jaren negentig het gebruik van geld- en betaalautomaten de ge woonste zaak van de wereld gaan worden. Niet alleen om te betalen of geld op te nemen, maar in de toekomst ook om buitenlandse va luta te kopen. Ook de Rabobank Waddinxveen zal in de komende tijd haar klan ten gaan aansporen bewuster met betaaldiensten om te gaan. Daar mee wordt ingehaakt op een lan delijke voorlichtingscampagne, die de klanten van de bank er op wijst hoe ze de kosten van het be talingsverkeer kunnen vermijden. Behalve op het beperken en het verminderen van het gebruik van dure betaalvormen is deze cam pagne gericht op voorlichting over de manier waarop klanten zo voordelig mogelijk aan het beta lingsverkeer kunnen blijven deel nemen. De Rabobank Waddinxveen wil haar klanten duidelijk maken hoe zij in de toekomst - als een aantal betaalvormen niet meer onbeperkt gratis zal zijn - kosten zoveel mo gelijk kunnen vermijden. In een periode van zo’n dertig jaar heeft het betalingsverkeer een enorme ontwikkeling doorge maakt. Er is bijna geen Nederlan der meer die niet één of meer be taalrekeningen heeft. In diezelfde periode zijn ook steeds meer nieuwe betaaldien sten ontwikkeld. De kosten die met de verwerking van het beta lingsverkeer zijn gemoeid, zijn met name door de enorme groei tot grote hoogte gestegen. Per jaar is daarmee nu ruim vijf mil jard gulden gemoeid. Enkele banken schrapten als reac tie op deze ontwikkeling de rente vergoeding op betaalrekeningen geheel of gedeeltelijk. Andere banken handhaafden de rentever goeding, maar voerden op be scheiden schaal tarieven in. Door dit alles is de publieke be langstelling voor het betalingsver keer sterk toegenomen. Mede WADDINXVEEN - De door de Rabobank Waddinxveen voor het winkelcentrum Zuidplas te plaatsen geldkiosk, die komende zaterdagmorgen om half elf door burgemeester C.M. van der Linden officieel en met enig feestelijk vertoon in gebruik wordt genomen, betekent voor de Waddinxveners weer een nieuwe mo gelijkheid om dichterbij huis geld op te nemen. door toedoen van gebruikersorga nisaties wordt steeds meer - en ook gestructureerder - voorlich ting aan klanten gegeven. De actie ’Betaal op Maat’ van banken en gebruikersorganisaties is daarvan een goed voorbeeld. De Rabobank doet aan deze geza menlijke actie mee, maar zet daarnaast ook eigen voorlichting- smiddelen in. Ook hiervan is het doel het kos tenbewustzijn in het betalingsver keer te vergroten. Klanten zullen worden aange spoord meer gebruik te maken van betaalvormen waarvan de ver werkingskosten beperkt blijven. Op die manier kan worden voor komen dat klanten straks, als een aantal betaalvormen niet meer on beperkt gratis zal zijn, geconfron teerd worden met kosten. Als klanten meer gebruik gaan maken van deze goedkopere be taalvormen, hoeven zij straks niet duurder uit te zijn dan nu het ge val is. De rekeninghouders van de Rabo bank zullen uitvoerig advies krij gen hoe zij goedkoper kunnen be talen en eventuele toekomstige kosten kunnen vermijden. Om klanten hierover beter te woord te kunnen staan, zijn de medewer kers van de bank speciaal geïn strueerd. Ook krijgen klanten fol dermateriaal bij het rekeningaf schrift toegezonden. Behalve via voorlichting bevor dert de bank de doelmatigheid van het bertalingsverkeer ook door de introductie van nieuwe betaaldiensten, zoals Telebankie ren en de Rabofoon. De eerste zorgt ervoor dat klanten de mees te bankzaken thuis kunnen rege len met of via een personal com puter. De Rabofoon biedt de mogelijk heid om per telefoon - 7 dagen per week, 24 uur per dag - infor matie over saldo en transacties op te vragen. prettig naar spelende kinderen te kijken”, weet directeur ing. S. van Houten van de gemeentelijke dienst Openbare Werken en Be drijven. Ook in Groenswaard 1 bestaan er gemeentelijke plannen voor de in richting van een speelplaats voor de wat oudere kinderen bij het Mevrouw Kuipers-Rietbergplant- soen. Ook hierover is het laatste woord nog niet gezegd. Gebleken is dat de kosten van de speelplaats nogal erg hoog zijn. De schommel en het hekwerk blijken zeer prijzig te zijn. WADDINXVEEN - Modevak school Elycrea van de De Genes- tetlaan in Waddinxveen (tel. 01828 - 13440) begint het nieuwe seizoen weer met een mode-oplei- ding. Dat gebeurt onder de landelijke verantwoordelijkheid van de Stichting Elycrea, die kortgeleden is ontstaan uit het samengaan van Elycrea en de Vereniging Mode- opleidingen Minerva. Bij de aangesloten Elycrea-mode- vakscholen kan iedereen terecht voor een moderne opleiding voor costumière en coupeuse. Beide opleidingen worden gegeven in blokken van 10 of 20 weken. Per blok wordt één onderdeel be handeld, zoals rokken, broeken en couture-techniek. Met een deel certificaat worden de blokken af gerond. Bij voldoende certificaten kunnen deze worden ingeruild voor het diploma costumière of coupeuse. Men schrijft dus niet in voor een jarenlange aaneengesloten oplei ding. Tussentijdse onderbrekingen en studeren in een zelf gewenst tempo zijn mpgelijk doordat de behaalde deeloertifieaten hun waarde blijven behouden. De op-, -leidingen worden jaarlijks aange- "f®t en uitgebreid aan de hand van de laatste mode-ontwikkelin- gen. De Stichting Elycrea is een lande lijke organisatie zonder winstoog merk. Door deze overkoepelende samenwerking zijn de kosten van de opleiding bij de aangesloten modevakscholen, die voldoen aan hoge eisen van vakbekwaamheid en inrichting, zeer acceptabel. Bij de modevakschool Elycrea aan de De Genestetlaan in Waddinx veen kan men ook terecht voor het leren maken van eigen kle ding. Daarvoor worden speciale creativiteitscursussen gegeven. Men maakt dan zelf uit wat ge maakt gaat worden. WADDINXVEEN - Oud-Wad- dinxvener ds. W. Markus uit Klundert is vanavond (woensdag -16 september)-te gast op de veer tiendaagse avond van de ontmoe- tingskring ”De Open CirkejT die in Het Anker aan de Nesse (dch- ter de Brugkerk) wordt gehouden. Op deze avond van het nieuwe seizoen wordt gesproken over het thema ”De dag van je leven. Op gewekt leven!”. Dit thema stond ook al centraal tijdens de tentevangelisatieweek van de Centrale Hervormde Ge meente, deze zomer in de wijk Zuidplas. Het Anker is vanaf acht uur ge opend. Het programma begint om ongeveer half negen. kabelslot div. felle kleuren 4.95 Mountain bike lampkop met raster5.95 achterlicht groot model met snoer en lampje1.95 ringslot4.95 sterke spin2.95 dubbele tas grijs of bruin 19.95 sterk lang kettingslot6.95 buitenband 26xi 3/8 met refl. bies12.95 buitenband Mountain bike met grof profiel en refl. bies22.50 Ook het herfstfietsplezier begint bij: ’s maandags gesloten WADDINXVEEN - Voorlopig komt er nog geen speelterrein aan de Onderweg-Veenkade. De discussie daarover is in de laat ste vergadering van de raadscommissie voor openbare werken en verkeer opnieuw aangehouden. In de buurt bij de Dorpstraat lijkt iedereen de aanleg van een speel plaats op prijs te stellen maar de door de gemeente gekozen lokatie brengt tot nu toe de tongen en de pennen van de omwonenden volop in beweging. Volgens wethouder J. Neele (PCW) zijn er echter door de be woners voldoende argumenten en bezwaren naar voren gebracht om de beoogde lokatie nogmaals te bekijken. Een definitieve keuze zal pas later worden gemaakt. De protesterende tegenstanders, die er op wijzen dat de speeltuin ’De Paddestoel’ aan de Lijsterbes straat op vijf minuten loopafstand is, hebben tegen de voorgestelde lokatie voor het te maken speelte- rren diverse bezwaren. Zo is het parkeerterrein wellicht vervuild en het ligt te veel te dicht bij de daar staande senior- woningen. Verder wordt in de directe nabij heid druk geparkeerd. Het is daarom geen goede zaak dat ook nog eens parkeerplaatsen voor de nieuwe speelplaats opgeofferd moeten worden. Niet denkbeeldig is dat de spelen de kinderen ook nog eens schade aan geparkeerde auto’s kunnen veroorzaken. Die overlast is niet zo gek, want parkeren en spelen gaan nu eenmaal niet samen. De voorstanders in de buurt zeg gen dat het speelterrein er wel moet komen, want de Onderweg- Veenkade is een jonge buurt met veel kinderen. De gekozen plek is gunstig. Vol gens deze bewoners komt er nau welijks ander verkeer. Bovendien wordt er daar door de jeugd al veel gespeeld. Het gemeentebestuur van Wad dinxveen denkt evenwel dat de nu gekozen lokatie de meest veilige plaats in de buurt is. Naar een eventuele bodemverontreiniging moet nog onderzoek worden ge daan. ’’Senioren vinden het bovendien WADDINXVEEN - Waddinx veens milieuwethouder K.W.Th. van Soest (VVD) gaat komende zaterdag met een delegatie ”vuil- verwerkers” op reis naar de Ver enigde Staten van Amerika. Hij daar bezoekt daar onder ande re New York als dagelijks be stuurslid van het Gemeenschappe lijk Vuilverwerkings Bedrijf Mid- den-Holland en Rijnstreek (GVB) om er een uitgebreid kijkje te ne men bij de verwerking van huis houdelijk- en bedrijfsafval in een metropool. Het werkbezoek in Amerika, dat volgt op een soortgelijk uitstapje naar Zwitserland, neemt een week in beslag. Wethouder Karei van Soest woonde dinsdagavond 15 september om acht uur nog de “vergadering van het algemeen be- stuur van het GVB bij in het Stadskantoor van Alphen aan den Rijn. Op de agenda van die vergadering stonden de voortgang van de voor bereiding van de bouw van de cemposteringsinstallatie ”De Schans” in Alphen aan den Rijn, een voorstel tot deelname in een onderzoek naar een coördinerend orgaan, een voorstel tot vaststellen van de begroting voor 1993, een voorstel tot het kennis nemen van de meerjarenraming 1993-1997 en de bespreking van de notitie inza ke het verrichten van een onder zoek naar de optimalisering van de regionale logistiek voor het klein chemisch afval (KCA). Vanavond - woensdagavond 16 september - is de Waddinxveense milieuwethouder in de raadzaal van het gemeentehuis aanwezig tijdens de maandelijkse gemeente- i raadsvergadering, de eerste die sinds de zomervakantie van dit jaar wordt gehouden. WADDINXVEEN - Voor de mi ni-rotonde op de Beijerincklaan, die gemaakt zal worden als aan sluiting op de in aanleg zijnde Zuidelijke Rondweg, zullen niet meer bomen gekapt behoeven te worden. Dat heeft directeur ing. S. van Houten van de gemeentelijke dienst Openbare Werken en Be drijven geantwoord op een vraag van^JfadA=pyMid G,L. Toren beek in de raadscommissie voor openbare werken en verkeer. De mini-rotonde op de Beijerinck laan is de eerste die er in Wad dinxveen zal komen. Een andere staat gepland voor het kruispunt Esdoornlaa^Sniepweg-Dreef. Hiervoor zijn verkennende be sprekingen gevoerd om grond van omwonenden te kunnen aankopen. Het sociaal-democratische raads lid vroeg in de laatste vergadering van de raadscommissie ook aan dacht voor de bewegwijzering in de verschillende woonwijken. Die is bijvoorbeeld in de wijk Zuid plas langs de Zuidplaslaan goed, maar elders weer slecht. CDA-raadslid W.S.J. Waterreus- de Vries heeft er voor gepleit de borden met de adviessnelheid van 60 kilometer per uur op de Pias weg de reikwijdte van een ver plichte maximum-snelheid te ge ven. ”Er wordt op de Piasweg veel te hard gereden”, aldus het christen- B i democratische raadslid. Dergelij- i ke klachten bereiken de gemeente 1 overigens meer. Er worden opnieuw metingen ver richt naar het snelheidsgedrag op de Piasweg. Wil er op deze platte- landsweg langzamer gereden gaan worden dan zullen de verkeers maatregelen ook door de politie gehandhaafd moeten kunnen wor den. Het parkeren op daarvoor verbo den plaatsen bij de hervormde Bethelkerk aan de Bilderdijklaan zal worden aangepakt. Signalen dat de politie weer gaat optreden zijn ook door ds. J.W. Goossen in het Hervormd Kerkblad aan de kerkgangers doorgegeven. Een parkeerverbod in de Maurits- laan heeft de gemeente Waddinx veen in onderzoek. J3/ADDINXVEEN - Het coun try-dansen wordt steeds populair der en zal nu ook in het wijkge- TBpuw Zonnig Zuid (St. Victor- straat) beoefend kunnen worden. Een zeer enthousiaste Hellen de Vette van ’’The Timber Line Dancers” uit Gouda wil vanaf 25 september het country-line dan sen leren. Hiervoor zijn in princi- pe 3 vrijdagavonden per maand (van 20.00-23.15 uur) beschik- baar. Country-line dansen is voor jong J 'fn oud en voor mannen en vrou wen. Er wordt gedanst in rijen achter elkaar, twee aan twee of soms ook in een kring. Hierdoor is een danspartner niet echt nood zakelijk. Op vrijdag 18 september (aan vang 20.30 uur) zal in het wijkge- bouw Zonnig Zuid een introduc- tie-avond voor het country-line dansen worden gehouden, met na tuurlijk een demonstratie. Voor de introductie-avond kan men zich direkt aanmelden bij Hellen de Vette (tel. 01820-25814) of Jan van Hoof (tel. 01820-15859). De kosten be dragen per ltsavond slechts ƒ2,50 pf-r deelnemer. WADDINXVEEN - Er is kritiek geleverd op de renovatie van de flats van de woningbouwvereniging SSW aan de Vondellaan. Bewoners en corporatie staan tegen over elkaar, zo lijkt het. Na een lange voorbereiding wor den er in opdracht van de woning bouwvereniging SSW aan de flats langs de Vondellaan onderhouds werkzaamheden uitgevoerd. De kosten van al deze grootonder- houdswerkzaamheden bedragen bijna ƒ2.000.000,-. Vooraf is diepgaand onderzoek gedaan naar de huidige bouwkun dige toestand en naar de verhuur baarheid voor de toekomst. Na veel wikken en wegen is beslo ten om de flats vooral aan de bui tenzijde een face-lift te geven. Deze werkzaamheden concentre ren zich met name op balkons, loggia’s en galerijen. De vloeren van de galerijen, loggia’s en balkons zullen van een nieuwe afwerklaag worden voor zien. Zowel de bestaande galerijhekken als de nieuw aan te brengen bal kon- en loggiahekken zullen in kleur worden gebracht. Ramen, deuren en kozijnen worden, waar nodig, vervangen of gerepareerd. Ook de hoofdtrappenhuizen zul len een face-lift ondergaan onder andere door het aanbrengen van een nieuwe vloer- en wandafwer king. Boven de entreedeuren komt een luifel. In de woningen worden verbete ringen aangebracht aan de electri- sche installatie en aan de ventila- tievoorziening. De CV-ketel van de blokverwar- ming en de drukverhogende pom pen van de waterinstallaties (hy- drofoors) worden vervangen. Als woningverbetering worden bij één flatgebouw thermostaatkra- nen en warmtemeters aangebo den. Dit kan een aanzienlijke energie besparing opleveren. In het ande re flatgebouw zijn in 1983 reeds thermostaatkranen en warmteme ters geplaatst. Van belang is dat alle bewoners GOUDA - Op dinsdag 22 septem ber start het Riagg in Gouda de cursus ’’Omgaan met kinderen bij echtscheiding”. Als ouders gaan scheiden is dat ook voor de kinderen een ingrij pend gebeuren. Wie gaat schei den zit midden in de emotionele en praktische problemen. In deze verwarrende situatie moet veel ge regeld en bepraat worden. Soms merken ouders dat hun kin deren zich anders gaan gedragen. Ze zijn opeens lastiger of juist heel stil en gesloten of het gaat op school niet goed. Sommige kinde ren geven ogenschijnlijk geen pro blemen terwijl de ouders het ge voel hebben dat er iets niet klopt. In 12 bijeenkomsten wil het Riagg met ongeveer tien ouders in groepsvorm bespreken hoe de scheiding, juist voor de kinderen zo goed mogelijk kan verlopen. Aan de orde komen kwesties als bij wie gaan de kinderen wonen, bezoekregeling, hoe leert een kind weer een relatie op te bouwen met elk van de ouders apart, hoe kunnen ouders vermijden het kind blijvend in hun conflicten te be trekken, wat betekent het om al leen op te voeden, hoe is het om een kind als ’’gast” te ontvangen en is overleg tussen ouders over belangrijke opvoedingszaken toch nog mogelijk. De cursus is bedoeld voor mensen die er zo goed mogelijk voor wil len zorgen dat hun kinderen niet in de knel komen tijdens of na de scheiding. De groep is voor vaders en moeders, ongeacht aan wie de kinderen zijn toegewezen. Ex- partners worden niet in dezelfde groep geplaatst. Uiteraard kan el ke ouder alléén meedoen. De cursus bestaat uit minimaal 8, maximaal 12 deelnemers en kost niets. Er zijn 12 wekelijkse bij eenkomsten. De eerste vier wor den in het Riagg gebouw gehou den. Daarna worden de Riagg-bij- eenkomsten om de week afgewis seld met ’’huiskamerbijeenkom- sten”, die roulerend bij de deelne mers thuis plaatsvinden. De data van de cursus zijn 22 en 29 september, 6, 13, 20, 27 okto ber, 3, 10, 17, 24 november, 1 en 8 december 1992. De cursus wordt in principe 2x per jaar gegeven - in voor- en na jaar. De cursusavond is van 19.45- 22.15 uur. Bij voldoende aanmel dingen is het mogelijk een cursus overdag te doen. De cursusplaats is het Riagg-gebouw, Ronsseweg 225, 2803 ZB Gouda, (het ge bouw ligt vlak bij het NS-station). De cursus wordt geleid door tel kens 2 personen, zoveel mogelijk één man/één vrouw. Deze keer zijn dit Koert Velders, psycholoog en Bep Elsas, pedagoog preventiewerker. Voor nadere inlichtingen over de inhoud van de cursus, aanvraag van een folder en voor opgave kan men bellen met Bep Elsas: tel. 01820-16422 (niet op woensdag).

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3