B. enW bezoeken Doeco BV werkgelegenheid Goudse Kamer onderzoekt economie Midden-Holland Beleidsplan RTW-radio MELDINGSFORMULIER DeRidder.RNachtrusl-Adviseur Overdracht wegen zonder extra kosten Vernieuwde nota over Programma koffiebar Laatste post met feest- karretje Geldkiosk in beeld B. en W. tevreden over politie- wijzigingen Huidige gemeentelijke nota is 8 jaar oud Geuzebrood bij Huizer Voertuigen beschadigd Voor overheid en luisteraars Goedemorgen, goed geslapen SECTOR OPENBARE WERKEN Presentatie van nieuwe aanhangwagen AUTO HUREN? PERSONENWAGENS 9-PERSOONS BUSJES* Zeer concurrerende tarieven. Het ruimste aanbod BESTELWAGENS tot 20 m3 inhoud DE SCHANS 25 ALPHEN A.D. RIJN TEL.: 01720- 7 51 55 Onderzoek Bestuur Leerbedrijf Historie de toelichting op de gemeentebegroting opgemerkt. Regionaal Overleg Maatpak Eigen gezicht Professioneel Als u hierop negatief moet antwoorden, wordt het tijd voor een bezoek aan de Ridder Nachtrust Adviseur. Eerste klas slaapsystemen en een goed advies, kunnen ervoor zorgen dat het voor u ook weer echt een goede morgen wordt. - ■W t v SB V-'- Pagina 27 Woensuag oktober Weekblad voor Waddinxveen Burgemeester C.M. van der Linden actief bij de nieuwe geldkiosk van de Rabobank Waddinx- Tl’ Naam Adres Telefoon OMSCHRIJVING MELDING 1992 Boskoop, (handtekening) De laatste (feestelijke) ronde van PTT-postbesteller D. Immerzeel in Groenswaard 1. (Foto: veen aan de Zuidplaslaan. (Foto: Sjaak Noteboom). i Sjaak Noteboom). tot het restrictief vestigingsbeleid zullen zij trachten een voor de Groene Hart-regio in economi sche zin positieve inbreng in het REO te leveren. N.B. Meldingen worden naar urgentie afgehandeld; er wordt niet schriftelijk op gereageerd. Eikenlaan 229 hr Alphena d. Rijn, Tel. 01720-22257. (Industrieterrein ‘RijnhavenWest’- naast KARWEI BOUWMARKT Te vaak blijkt dat beleidsmakers en beleidsbeslissers bij met name provincie en rijk slecht of maar beperkt bekend zijn met de aard en het belang van de bedrijven die in Midden-Holland gevestigd zijn. Plannen en beslissingen wor den veelal vanachter het buro ge maakt en genomen. Dit bleek bijvoorbeeld ook tijdens het recente werkbezoek van me vrouw drs. I. Günter, gedeputeer de Economische Zaken van de provincie, aan Midden-Holland. Zij was verrast een kleinschalig en hoogwaardig bedrijf als Leuve- co BV (ontwikkeling en produktie van elektrische en mechanische componenten, voor met name de on-off shore, de lucht- en ruimte vaart, de medische industrie, de fensie en openbaar vervoer) in Bergambacht aan te treffen. betreffende te verrichten (onderhouds)werkzaamheden aan wegen, riolering, openbaar groen en straatverlichting. Dit formulier in de brievenbus stoppen of afgeven bij het gemeentehuis of het gemeentekantoor, Babsloot 3. WADDINXVEEN - Door om standigheden is de foto van de officiAle ingebruikname van de geldkiosk van de Rabobank Waddinxveen op zaterdagmor gen 19 september bij het win kelcentrum Zuidplas aan de Zuidplaslaan nog niet gepubli ceerd in het Weekblad voor Waddinxveen. Dat verzuim wordt vandaag goedgemaakt. De foto laat zien dat burgemeester C.M. van der Linden de eerste dui zend gulden ”uit de muur” trekt. Dit bedrag zou hij later doorgeven aan het Comité Be jaardenreis Waddinxveen. Volgens de Rabobank Wad dinxveen wordt een goed ge bruik gemaakt van de nieuwe geldkiosk, die op een grote te lefooncel lijkt en onbemand is neergezet in een sociaal veilige omgeving, zodat jong en en oud er 24 uur per dag en zeven dagen in de week gebruik van kunnen maken. De nieuwe geldkiosk in de wijk Zuidplas is toegankelijk voor eigenaren van bankpasjes en creditcards die voorzien zijn van een pincode. GOUDA/WADDINXVEEN - Door het Instituut voor Ruimte lijke Organisatie (INRO) van TNO in Delft zal, in opdracht van de Kamer van Koophandel voor Midden-Holland, de niet te ge ringschatten betekenis van de economie van Midden-Holland nog eens nadrukkelijk op papier gezet worden. midden- en kleinbedrijf waar de groei van de Nederlandse econo mie vandaan moet komen. De Middenhollandse economie is derhalve belangrijk voor Neder land. Hierbij is het zeer wel mo gelijk groei van de economie en groei van het groen hand in hand te laten gaan. In het onderzoek door INRO- TNO zal ondermeer een beschrij ving gegeven worden van de pro- duktiestructuur in de regio en de belangrijkste trends hierin. Deze produktiestructuur zal vergeleken worden met de economie van de Randstad en van Nederland als geheel zodat het specifieke karak ter van het gebied naar voren komt. Aandacht wordt geschonken aan de binding van het bedrijfsleven met de regio en de bedrijfsecono mische vitaliteit van het bedrijfs leven. Naar verwachting zal het onder zoek in december worden afge rond. Het onderzoek is een ver volgstudie op het rapport ’Groei en in het Groene Hart’ en zal evenals dit rapport onder eindre dactie van de inmiddels bij TNO werkzame, dr. H. van der Cam- men staan. Het RTW-bestuur is van mening dat - gelet op de wil, de mensen en de mogelijkheden - na vijf jaar sprake is van een volwaardige (maar nog niet volwassen) lokale omroeporganisatie met een opti male bereikbaarheid, waarvan de activiteiten worden gewaardeerd door de Waddinxveense luiste raars van 16 jaar en ouder en door streekgenoten (inwoners van Al phen aan den Rijn, Boskoop, Ca- pelle aan den IJssel, Gouda, Moerkapelle, Reeuwijk, Zeven huizen). De lokale omroep kent een alge meen bestuur en een dagelijks be stuur, dat in eerste instantie voor namelijk informeel van aard is ge weest, maar werkendeweg door overlegstructuren en bijeenkom sten steeds meer een formeel ka rakter heeft gekregen. In het dagelijks bestuur, dat drie vacatures kent (secretariaat, pu blic relations en personeelszaken) hebben zitting ir. J.P. van der Fluit (voorzitter ad interim), R. Aalbers (penningmeester), M. v.d. Heuvel (programmering), R. Dekker (techniek), P. Linssen (fondswerving, sponsoring en re clame) en R. Menke (algemene zaken). Het beleidsbepalende en representatief samengestelde alge meen bestuur bestaat uit ir. J.v.d. Fluit (voorzitter), A. de Knoop (secretaris), R. Aalbers (penning meester), F. van Amen (sport), F. Bergsma (kerken), M. Delissen (vrouwenorganisaties), A. Erke- lens (ouderenbonden), J. Heems kerk (middenstand en bedrijfsle ven), J. Korving (buurtwerk), F. Luiten (buitenlanders), H. Mole- maar (kerken), M. Oosterom (vakbonden), A. Pharpentier (ont wikkelingssamenwerking), J. de Raad (onderwijsorganisaties), L. Broer (jeugd- en jongerenwerk), A. Klik en ing. T.S. v.d. Kaaij. voor regionaal economische ont wikkelingen en voor de financiële stimulering daarvan, is de vraag gesteld of het REO nog zinvol kan functioneren. Thans wordt door de provincie ge streefd naar grotere eenheden (van 12 naar 5 REO’s), alsmede het toekennen van invloed aan de REO’s inzake bedrijfsterreinpro- grammering. Omdat B. en W. dit laatste aspect van grootbelang vinden in relatie WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen heeft, samen met enkele meest betrokken amb tenaren, een bedrijfsbezoek ge bracht aan de op Coenecoop 135 gevestigde Handelsonderneming Doeco. Dit bezoek is het derde in 1992 in een rij van zes af te leggen be drijfsbezoeken aan bedrijven ge vestigd in Waddinxveen. Al gedurende 22 jaar is Handels onderneming Doeco in Waddinx veen gevestigd. Aanvankelijk is men gestart aan de Zuidkade als groothandel in aanrechtbladen. Vervolgens is Doeco verhuisd naar de Staringlaan. Op dit mo ment ontplooit Doeco haar groot- handelsactiviteiten vanuit het be drijvenpark Coenecoop. Het artikelenaanbod is in de loop der tijd van 50 naar circa 2500 ar tikelen uitgegroeid. De activiteiten van Doeco liggen op het groothandelsterrein in keu ken-, douche- en badkamerkranen. Daarnaast verkoopt Doeco diverse artikelen op het gebied van keu- keninrichting, zoals afzuigsyste men, magnetrons en dergelijke. Doeco levert voornamelijk aan keukenstudio’s en grootwinkelbe drijven die gevestigd zijn in ge heel Nederland. Tevens heeft Doeco al sedert 6 jaar een vesti- Ondanks onder andere ruimtelijke aanloopproblemen is het leerbe drijf Tuinbouw er in geslaagd reeds in het eerste jaar een 25-tal leerlingen in een reguliere ar beidsplaats onder te brengen. Het aanbod van leerlingen neemt ove rigens nog steeds toe. De subsidie van het Europees So ciaal Fonds zal ook in 1993 wor den ontvangen. De interesse van het bedrijfsleven is sterk gegroeid en wordt financi eel vertaald door middel van het leveren van menskracht voor het begeleiden van oud-leerlingen. WADDINXVEEN - Echte Bak ker G.J. Huizer (Waddinxveen en Gouda) brengt exclusief een nieu we Nederlandse broodsoort: Geu zebrood, van tarwe gerijpt onder het ’’Oranjezonnetje”. Indachtig het feit dat kwaliteit iets is waaraan voortdurend moet worden gewerkt, grijpen de echte bakkers van Zuid-Holland de ’’Week van het Brood” (de twee de week van oktober) aan om met een volledig nieuw broodprodukt op de markt te komen. Het gaat om een broodje waarvan het hoofdbestanddeel (tarwe) van de eerste tot de laatste korrel van Nederlandse bodem komt. Tevens is het doorspekt met allerei gra nen en zaden zoals; gierst, mais, haver, rogge, gerst en zonnepitten wat aan het geheel een heerlijke en volle smaak geeft. Niet vreemd dat de Echte Bakk- kers hun nieuwe produkt, geheel in nationale stijl Geuzebrood heb ben gedoopt! Een andere bijzonderheid is dat het meel in het Geuzebrood op windkorenmolen ”de Vrijheid” in Schiedam tussen molenstenen wordt gemalen. Zowel op de her komst van het graan - van Neder landse akkers - als op het ambach telijke maalproces wordt continu controle uitgeoefend. Het 42 pagina’s tellende beleids plan d.d. 20 september 1992 van de RTW’s reclameman en presen tator Pierre Linssen probeert de huidige en toekomstige koers van de Stichting Radio Televisie Waddinxveen vast te leggen. Het geactualiseerde plan, dat de RTW-beleidsnota van juli 1990 vervangt en dezer dagen onder werp van bespreking is in het ge meentehuis, is met name van be lang voor overheden, instellingen, financiers en luisteraars om dui delijkheid en inzicht te krijgen in nut, noodzaak en waarde van de RTW. Bovendien verschaft het beleids plan de RTW-medewerkers een leidraad en een toetssteen voor de verdere uitbouw van de organisa tie en de activiteiten. Die werk zaamheden zullen dit najaar nader worden aangegeven en uitgewerkt in doelgerichte actieplannen. De RTW ziet het als haar hoofd doelstelling met radio- en televi- sie-uitzendingen in te haken op duidelijk in Waddinxveen levende behoeften op maatschappelijk, cultureel, godsdienstig en geeste lijk gebied. Hiervoor is concreetheid en slag vaardigheid van belang, zo meent de RTW. Reclame, sponsoring, subsidie, werken via kabel én ether en uitzendingen op lokatie moeten de nieuwe richting van de RTW-radio mede aangeven. De RTW-radio, waar dit jaar on geveer 28,5 mille omgaat (inclu sief 10.000 gulden gemeentelijke subsidie en 13,6 mille aan ver wachte sponsorinkomsten), werd opgericht in augustus 1984. Informeel werd in het voorjaar van 1983 al meegewerkt aan de produktie van 3 lokale radio-uit- zendingen en 1 lokale marathon- tv-uitzending, die werden ge maakt in verband met de viering van het 750-jarig bestaan van Waddinxveen. De eerste echte radio-uitzending van de RTW was op 7 maart 1987 via de kabel (FM 87,9 Mhz). Een half jaar later (5 sep tember 1987) nam burgemeester C.M. van der Linden de studio in een voormalige kleuterschool aan de Staringlaan officieel in ge bruik. Sinds juni 1991 wordt ook via de ether (FM 105.8 Mhz) uitgezon den. Voor de ingebruikname van de eigen zendapparatuur (die tweemaal van het dak van de flats aan de Tollenslaan is gestolen) werd het clownsduo Bassie en Adriaan ingeschakeld. De lokale RTW-radio, die lid is van de Organisatie van Lokale Omroepen in Nederland (OLON), zendt op dit moment wekelijks 56 uur uit (op woens dagavond en van vrijdagavond tot en met zondagavond). Voor de eigen programma’s is een LSL IS EEN AKTIVITEIT VAN BV LIAM WADDINXVEEN - De herziening van het wegenbeheer zal in Waddinxveen op Nieuwjaarsdag 1993 budgettair neutraal (dus WADDINXVEEN - De gemeente Waddinxveen gaat het lokale werkgelegenheidsbeleid opnieuw opschrijven. In de afgelopen acht jaar is er op dit terrein het nodige veranderd, zo wordt in WADDINXVEEN - Bij een aan rijding op de kruising van de Ka naalstraat en de Stationsstraat raakten twee voertuigen bescha digd. Een auto die, rijdende over de Kanaalstraat linksaf de Sta tionstraat in wilde rijden, werd aangereden door een tegenligger. Op de Beethovenlaan werd op donderdag 1 oktober een bejaarde vrouw aangereden door een passe rende fietser toen zij de straat wilde oversteken. Door de aanrij ding kwam de vrouw ongelukkig ten val en is met vermoedelijk een gebroken heup opgenomen in een Gouds ziekenhuis. ging in België. Onlangs heeft men een vestiging in Duitsland ge opend. Op dit moment werken er circa 37 mensen bij de Nederlandse vestiging van Doeco. Naast een groot magazijn en showroom, zijn er diverse afdelingen waar men zich bezighoudt met verkoop, in koop, facutrering en dergelijke. Tijdens de rondleiding, verzorgd door de heren S. Doecemijer, di recteur bij Doeco en J. Hooger- werf, hoofd inkoop, is een over zicht gegeven van de diverse acti viteiten die zich binnen de muren van Doeco afspelen. Het bedrijfsbezoek werd afgeslo ten met een informeel samenzijn. De huidige nota Werkgelegenheid dateert uit 1984. Inmiddels heb ben zich een aantal maatschappe lijke ontwikkelingen voorgedaan, die een herijking van de nota wen selijk maken. Met name is de bemoeienis van de gemeente met werkgelegen- heidszaken sterk verschoven naar het bevorderen van het (her)intreden van werklozen in het arbeidsproces, werkzaamhe den welke op de afdeling Sociale Zaken worden verricht. Onderzocht dient te worden of de overblijvende economische be leidsvelden nog bestuurlijke en ambtelijke bemoeienis nodig heb ben en zo ja, in welke mate. De beide hallen voor startende on dernemers in Coenecoop zijn ge heel verhuurd. Vrijwillige door stroming komt sporadisch voor. In 1993 zal de raad een notitie bereiken ten aanzien van de huur- vaststelling na afloop van de aan loopperiode van 5 jaar. De opzet blijft dat doorstarters naar elders vertrekken en aan nieuwe starters een vestigingskans wordt geboden. Gezien de bemoeienis met de ver huur en contacten met huurders draagt de exploitatie van de be drijfshallen (ondergebracht bij het grondbedrijf) met ingang van 1993 ƒ10.000,- per jaar bij aan de algemene dienst. Gezien de afgenomen belangstel ling van de provinciale overheid WADDINXVEEN - Met een feestelijk versierd karretje be zorgde de Waddinxveense PTT-postbesteller D. Immer zeel vorige week woensdag voor het laatst de dagelijkse post in de wijk Groenswaard 1. Hij en de buurt had er erg veel schik in dat op die manier zijn 32-jarig dienstverband bij Tan te Pos werd beAindigd wegens vervroegd uittreden. Dirk Immerzeel werd tijdens een afscheidsreceptie in het Porgverkeer Sorteercentrum Waddinxveen aan de Stations straat officieel uitgeluid door zijn manager H. Kurtz, zijn collega’s en enkele buurtbewo ners. WADDINXVEEN/GOUDA - De Waddinxveen auto- en motor- rijschoolhouder Henk van Erk van de Vijverlaan presenteert vrij dagmiddag 13 november om drie uur een nieuwe aanhangwagen. Henk van Erk, die samen met Ann Hagen en Piet van Dam de Verkeersschool ’’Tricom” vormt, laat de nieuwe aanwinst zien bij bowlingcentrum ’’The Hill” aan de Groenhovenweg in Gouda. Juist met het oog op de herzie ning van het streekplan Zuid-Hol land Oost, waarmee de provincie onlangs is begonnen, is het van groot belang dat beleidsmakers en -beslissers een goed inzicht heb ben in de betekenis van de econo mie van Midden-Holland. In het streekplan wordt onder meer namelijk vastgelegd waar de komende jaren bedrijfsterreinen en woningbouw gerealiseerd mo gen worden. Het nieuwe streekplan zal voor langere tijd van invloed zijn op ontwikkelingsmogelijkheden van de economie van Midden-Hol land. Het zal een maatpak moeten zijn en geen confectiepak, opdat ook in de toekomst de bestaande bedrijven in de regio zich op een normale en gezonde manier ver der kunnen blijven ontwikkelen. Het Middenhollandse bedrijfsle ven heeft een eigen gezicht, een eigen dynamiek en vitaliteit. Dit hangt nauw samen met de strate gische ligging van de regio in de Randstand, de goede bereikbaar heid en de mentaliteit van de be roepsbevolking: dit alles ingebed in een groene omgeving. Een uniek produktiemilieu, dat niet zomaar naar elders overgebracht kan worden. Kenmerkend voor de regio is de dominante aanwezigheid van het midden- en kleinbedrijf, dat snel en flexibel in kan spelen op veran deringen in zijn omgeving. Een WADDINXVEEN - De lokale RTW-radio staat voor een nieu we toekomst, die overigens al is begonnen. Een nieuw beleids plan, het verkrijgen van eigen (reclame- en sponsorinkomsten, een vernieuwde programmering, een grotere luisterdichtheid en meer waarborgen voor een toenemende kwaliteit en meer profes sionalisering zijn de nieuwe bakens voor de periode 1992-1994. 40-tal (onbetaalde) vrijwilligers actief met bestuurszaken, pro grammering, redactie, techniek, presentatie en public relations. De gemeenteraad van Waddinx veen adviseert het Commissariaat voor de Media elke vijf jaar in hoeverre de lokale RTW-radio, die samen met Radio West even eens wordt ingeschakeld bij voor lichting en informatie over ram pen en calamiteiten, voldoet aan de in de Mediawet gestelde voor waarden. De Waddinxveense tv-regisseur Wim G. van Baarle heeft laatst als lid van de gemeentelijke com missie voor kunst en cultuur op nieuw een pleidooi gehouden voor professionele begeleiding in de programmering en de organisatie van de naar zijn mening maat schappelijk bestaansrecht hebben de RTW-radio. zonder extra kosten) gerealiseerd kunnen worden. Dat staat in de toelichting op de sluitende gemeentebegroting voor 1993. De operatie herziening van het wegenbeheer, waarvan de beëindi ging van de Wet Uitkering We gen (WUW) het gevolg is, zal per 1 januari 1993 zijn beslag krijgen. De ingestelde werkgroep WUW werkt aan een geïntegreerd advies betreffende de overdracht van een aantal wegen in de gemeente Waddinxveen. Na het beëindigen van de Wet Uitkering Wegen per 1 januari 1993 zal de algehele afronding van de operatie herziening van het wegenbeheer nog tot 1996 doorlopen in verband met het uit voeren van eventueel geconsta teerd achterstallig onderhoud, het overdragen van eigendommen, etc. De planning van het komend jaar behelst de vervanging van circa 70 lichtmasten. Afhankelijk van de keuze ten aanzien van de cen- trumplannen zal worden geop teerd voor een vervanging rond het gebied van centrumplan-oost of voor een 70-tal masten in de Vondelwijk en langs de Middel- burgsweg. Beide vervangingen zouden moeten plaatsvinden vóór 1995. De verlichting langs de noord- zuid-fietsroute en de rotonde Dreef-Sniepweg-Esdoornlaan zal wordën aangelegd en worden aan gepast met subsidie van Rijkswa terstaat. Zoals reeds in de toelichting van de begroting voor 1992 is ver meld, zal de raad op korte termijn voorstellen tegemoet kunnen zien voor de aanschaf van een kleine veegwagen, voorzien van een on- kruidborstel, teneinde het veeg- werk en de onkruidbestrijding op straat (terugdringing van chemi sche bestrijdingsmiddelen) effici ënter te kunnen aanpakken. Het sinds 1991 gehanteerde geau tomatiseerde wegbeheersysteem met bijbehorende meerjarenplan ning en begroting is middels het bij raadsbesluit van 25 maart 1992 ingestelde fonds ten behoe ve van straten- en wegenonder- houd voor 1993 het raamwerk voor een verantwoord onderhouds- beheer. Er wordt naar gestreefd het her- straat- en asfalteringsprogramma per 1 november 1992 gereed te hebben. Voor 1993 zal het resterende deel van de bij instelling van het fonds ingezette eenmalige injectie ten behoeve van het ’’wegwerken” van het achterstallige asfalterings- onderhoud worden aangewend. Voorts ligt het in de bedoeling voor 1993 de leidraad en Algeme ne Voorwaarden voor het herstra- ten bij kabel- en leidingwerken van toepassing te verklaren. Met het Energiebedrijf Midden- Holland te Gouda en de NV Wa- termaatschappij Zuid-Holland Oost te Gouda zullen hiervoor overeenkomsten afgesloten wor den, die gebaseerd zijn op de nati onaal toegepaste leidraad van het Overlegorgaan Nutsvoorzieningen (OON) en de VNG. WADDINXVEEN - De ontwik kelingen binnen de politie-organi- satie worden door het college van B. en W. positief bekeken. Wad dinxveen wordt het districtsbu reau van de politie in Midden- Holland. De reorganisatie van de Neder landse politie begint vorm te krij gen. Het reorganisatieproces houdt de gemoederen ook binnen het Waddinxveense korps flink bezig. Over de samenstelling van de basiseenheden binnen het regi onale korps Hollands-Midden be staat overeenstemming. Zo wordt een basiseenheid ge vormd in district 6, waarvoor het districtsbureau zal worden geves tigd in Waddinxveen. Dit district zal garant staan voor de basispolitiezorg in de gemeen ten Waddinxveen, Boskoop, Moordrecht, Nieuwerkerk a/d IJssel en Zevenhuizen-Moerkapel- le. Er zal, vanaf 1993, gewerkt wor den aan de hand van een districte lijk beleidsplan. Dit plan wordt jaarlijks, na behandeling in de raadscommissie Algemeen Be stuurlijke Zaken, door het dis- trictscollege vastgesteld. Dit districtscollege bestaat uit de burgemeesters van de betrokken gemeenten, de officieren van jus titie in de arrondissementen Rot terdam en Den Haag en de (be voegd) districtschef. Bij beleidsbeslissingen omtrent de openbare orde en veiligheid zal rekening dienen te worden gehou den met een teruggang in het aan tal formatieplaatsen binnen het district van 104 naar 80. Basis voor deze beleidsbeslissin gen vormt een districtelijk be leidsplan, dat op het moment in voorbereiding is. In dat kader zal onder andere ook de uniformering van de Algemene Politieverorde ningen van de gemeenten binnen het district ter hand worden geno men. De verdeling van de beschikbare 80 formatieplaatsen over de ge meenten in het district heeft in middels plaatsgevonden. Uiter aard heeft de beschikbaarheid van 80 in plaats van 104 formatie plaatsen consequenties voor de kwaliteit van de politiezorg. Over de wijze, waarop de basispo litiezorg wordt uitgevoerd, zijn B. en W. in het licht van de omstan digheden tevreden. ”Wij blijven de ontwikkelingen nauwlettend volgen en zullen daar waar nood zakelijk en mogelijk onze invloed aanwenden om een voor Waddinx veen adequate politiezorg te ga randeren”, aldus het college. WADDINXVEEN - Vrijdaga vond staat in de hervormde kof fiebar De Schaapskooi aan de Nesse een deel van het koffiebar- team weer zelf op de planken. Ze brengen het eigen programma ’Een oud Verhaal’. De koffiebarleden gaan daarvoor ongeveer 3000 jaar terug in de tijd. De tijd van Daniël. Ze blij ven niet in deze tijd hangen, want ook de aanwezigen komen elkaar op verschillende momenten in het programma tegen. Middels beweging, sketch, mono loog en andere expressievormen wordt een oud verhaal gebracht. De Schaapskooi is open voor ie dereen van 15 jaar en ouder. Om kwart voor acht zwaait de deur open en om half negen begint het programma.

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 27