Modeavond I ci Mode Scholieren leggen bedrijfsbezoeken af Spontane concerten van ”Vox Jubilans” Subsidie RTW-radio Wolhand- krabben op Kanaaldijk Nieuwbouw van Geukes Meer tijd voor fusie Kruiswerk Driedaagse Occasion- spektakel Sparen voor baggeren van sloten Presentatie Gered Gereedschap WADDINXVEEN - Aan de Waddinxveense actieweek van Honger Hoeft Niet wordt ook deelgenomen door de Stichting Gered Gereedschap Waddinx veen. Tijdens reis door Amerika en Canada In kader van Promotiecampagne Beroepsonderwijs a F Rommelmarkt TOOS-gym L Faillissement Sjaak’s Snackbar - Zevenhuizen Leerkrachten Twee-eenheid Bedrijven Zorg Beschoeiingen Concerten Fa’v-1 fe- w, Pagina 29 Woensdag 7 oktober 1992 Weekblad voor Waddinxveen Inbraken In de Christian Reformed Church in Graafschap zong de en Gouda gaf in de toneelzaal van In Zevenhuizen doet aan de pro motiecampagne mee de basis school De Eendragt (Burgemees ter Boerstraat). De leerlingen van deze school bezoeken Phaff BV (Nijverheidscentrum). Dat staat te lezen in het fusie-in- formatieblad dat onder de mede werkers van Kruiswerk en maat schappelijke dienstverlening is verspreid. WADDINXVEEN - Onlangs is de lokale omroep RTW gestart met het uitzenden van gesponsor de programma’s. Hiermee loopt de RTW vooruit op het uitzenden van reclameboodschappen. Voor 1992 is een bedrag van ƒ10.000,- ten laste van het CAI- bedrijf als susidie beschikbaar ge steld. Het voornemen van B. en W. is aan de hand van de behan deling van het beleidsplan RTW deze maand te bezien of het mo gelijk is met ingang van 1993 een structurele subsidie beschikbaar te stellen in de vorm van een vast bedrag van ƒ10.000,- per jaar. Gouwenaar en Vox Jubilans-bestuurslid Piet Burger bespeelt spontaan het orgel in de Christian Reformed Church in Graaf schap. (Foto: Bert Woudenberg). se modehuis allemaal in huis heeft. Tijgermotieven, lange strakke rok ken met hoge split, wollen pakjes met plooirokken, mantelpakjes en zijden blouses passeerden in hoog tempo de revue. Ze m aakten daarbij gebruik van sieraden van de Waddinxveense Marijke Messie. De bezoekers, die werden verwend met hapjes en drankjes, keken tijdens de mo- depresentatie hun ogen uit. Ici Mode in Waddinxveen Gouda heeft damesmode van de merken Avantgarde, Apriori, Lau ra Casini, Life By Tiggy Porter, Pierre Cardin, Hauber Fashion, Lino Verde, Pago en Sara Pacini. De Promotiecampagne Beroeps onderwijs is haar activiteiten in het voorjaar gestart met een be drijfsbezoek voor leerkrachten. Vervolgens zijn de shcolen bena derd om te vragen of zij interesse hebben in een excursie naar een bedrijf. Als afsluiting van deze regionale promotiecampagne is er een mani festatie gepland in Gouda op za terdagmiddag 7 november in de Christelijke Agrarische School ’’Greoen College”. Hier presente ren zich het beroepsonderwijs en het bedrijfsleven met informatie over beroepen en bedrijven. Tevens zullen er workshops aan wezig zijn waar ouders en opvoe ders vragen kunnen stellen over diverse opleidingen. De manifes tatie is bedoeld voor leerlingen, ouders en leerkrachten. gesproken is vaak wat minder le vend dan bij ons het geval is en vergelijkingen willen nog wel eens anders uitvallen dan wanneer ie dereen gebruik maakt van een le vende taal. Daarmee kwam een einde aan de officiAle en spontane concerten in Amerika. In Canada, waar Neder land sinds de Tweede Wereldoor log z]ulke bijzondere banden heeft, stonden vervolgens drie concerten op het programma. Dat gebeurde in drie verschillen de kerken in Peterborough op dinsdagavond 22 september, in Cambridge op woensdagavond 23 september en op donderdagavond 24 september in Noord-Toronto. Peterborough, ongeveer twee uur rijden van Toronto, was de eerste kathedraal (St. Paul Presbyterian Church) waarin overzee door ”Vox Jubilans” werd gezongen. Comfortabel was de Forward Bap tist Church in Cambridge en ronduit luxueus - een vergelijking met een theaterzaal viel gemakke lijk te maken - was het zevende en laatste officiële optreden van ”Vox Jubilans” in de Bayview- Glen Church in Noord-Toronto. De koorleden hebben genoten van de tiendaagse trip overzee. Er wordt aan gedacht met het 50-ja- rig bestaan in 1995 opnieuw een buitenlandse reis te gaan maken (naar bijvoorbeeld IsraAl). Het warme en hartelijke Amerika en het belangstellende Canada vond iedereen in ieder geval een heel bijzondere ervaring waarover nog lang niet iedereen is uitge praat. Zeker niet nu de duizenden foto’s die gemaakt zijn en de videoban den beschikbaar komen. Binnen kort is er een reunie om alle foto’s en beelden te kunnen bekijken en nog eens na te praten over de tweede buitenlandse reis die de Hervormde Gemengde Zangvere niging ”Vox Jubilans” sinds haar Wat tijdens de concerttoernee in Amerika en Canada ook opviel was dat Pieter Stolk en Jan Mul der een tandem vormen, een twee-eenheid die ongelooflijk goed op elkaar is ingespeeld. Bei den bezeten van de muziek voelen ze elkaar haarscherp aan en weten ze vaak zonder daarover met el kaar te spreken wat er tijdens een repetitie moet gebeuren en waar aan tijdens een concert behoefte is. Pieter Stolk is ook een man van weinig woorden. Hij spreekt met zijn vingers, zeggen de koorleden. Jan Mulder is een virtuoos op het orgel en de piano. Hij speelt - lijkt het - moeiteloos en wat uit elk door hem bespeeld instrument alles te halen, waarvan de vaste bespelers niet wisten dat het er in zat. WADDINXVEEN/ ROTTER DAM - De arrondissementsrecht bank in Rotterdam heeft het fail lissement uitgesproken van A.J.J. van der Maden, eigenaar van han- delsonderneming Sjaak’s Snack bar. De rechter-commissaris die het faillissement uitsprak was mr. A.B.H.M. van Thiel. Tot curator is benoemd mr. J. Vermeulen te Waddinxveen. WADDINXVEEN - Ici Mode uit het winkelcentrum ”de Passage” in Waddinxveen heeft vorige week woensdagavond in de toneel zaal van het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) weer een at tractieve en zeer geslaagde show van najaars- en wintermode voor dames gegeven. Eigenaresse Harmke van Vliet- Ververs, die niet alleen aan de Passage een modezaak heeft maar ook aan de Korte Groenendaal in Gouda, lukte het met haar keuze een avond lang de talrijke jongere en oudere bezoeksters te verras sen met een bijzonder aantrekke lijke en mooie herfst- en winter collectie 1992-1993. WADDINXVEEN/GOUDA - Medewerkers van de dierenambu lance in Gouda zijn de laatste we ken op de Kanaaldijk in Waddinx veen geconfronteerd met een bijt- grage wolhandkrab, die vrijdag 11 september ontsnapte uit de teil met water in de tuin van de 14-ja- rige Johan Slappendel in de Bur gemeester Trooststraat. Dit tropische beest, een dag eer der met de hengel uit de Gouwe gehaald, en andere soortgenoten zijn ongeveer 20 centimeter groot en kunnen volgens de Waddinx veense rijkspolitie gevaarlijke ver wondingen aanbrengen. Gevangen wolhandkrabben, die naar het binnenland ’’meeliften” met schepen uit de Rotterdamse haven, worden door medewerkers van de Goudse dierenambulance weer tenipperet in de Holland- WADDINXVEEN/GOUDA - Leerlingen uit de groepen 7 en 8 van acht Waddinxveense basisscholen gaan deze maand oktober weer een kijkje nemen in even zoveel Waddinxveense bedrijven. Ze doen dat op uitnodiging van de Stichting Arbeid - Onderwijs gin Julianaschool (Peter Zuid- laan), de openbare Jan Ligthart- school (Sperwerhoek), de openba re Annie M.G. Schmidtschool (Zuidplashof) en de openbare Theo Thijssenschool (Kerkweg- Oost). Deze scholen brengen bedrijfsbe zoeken aan automobielbedrijf Boonstoppel BV (Coenecoop), Glasbeek Finish (Noordkade), Glasindustrie Van Dijken (Coene coop), machine- en apparatenfa- briek Van der Loo (Noordkade), Houthandel Alblas (Zuidkade), machinefabriek J. van den Berg en Zn Waddinxveen BV (Hene- gouwerweg), automobielbedrijf Van Leeuwen BV (Piasweg) en door BERT J. WOUDENBERG WADDINXVEEN - Voor de Hervormde Gemengde Zangvere niging ”Vox Jubilans” uit Wad dinxveen, dat van dinsdag 15 tot en met vrijdag 25 september met 140 man sterk een concerttoernee maakte door Amerika (Michigan) en Canada (Toronto), was natuur lijk het geven van concerten voor Nederlandse emigranten en ande ren het belangrijkste. Hoewel er ook enkele toeristische uitstapjes in het programma wa ren opgenomen, zoals het bekij ken van de Amerikaanse stad Hol land, het bezoek aan een Holland se Landdag in het nabijgelegen Byron, een stadsrondtoer in Tor onto met winkelen en het beklim men van de CN-tower en een be zoek aan de Niagara Watervallen, stond evenwel tien dagen lang het zingen centraal. Dirigent Pieter Stolk (47) uit Bla ricum en organist-pianist Jan Mulder (29) uit Rotterdam had den telkens de zorg dat de Ameri kanen en Canadezen steeds een zo aantrekkelijk mogelijk program ma kregen voorgeschoteld. De vooral in de tweede week op tredende vermoeidheid van de koorleden, de verschillende akoes tische kwaliteiten van de kerken waar gezongen werd en de techni sche staat van de kerkorgels heb ben het tweetal soms tot behoor lijke vindingrijke improvisaties gebracht, die doorgaans voor de koorleden verborgen bleven. Pieter Stolk is voor ”Vox Jubi lans” van onschatbare waarde. Door zijn toedoen is het koor, dat in totaal tegen de 180 leden telt en waarvan er 100 overzee op pad gingen, een belangrijk Nederland se zangvereniging geworden met een eigen gezicht, een eigen ge luid en een eigen repertoire. De Hervormde Gemengde Zang vereniging uit Waddinxveen slaagt er in het zingend evangeli seren altijd en overal centraal te blijven stellen. Dat betekent dat ”Vox Jubilans” meestal van franje weinig moet hebben. De concerten in Amerika en Canada werden niet voor niets geheel op eigen kracht gegeven. Dat betekent dus geen solisten, geen andere begeleiding dan die van de veelbelovende Jan Mulder, geen andere afleidende program- maverfraaiingen en als het kan het liefst helemaal geen applaus, al viel daar in Amerika en Canada niet aan te ontkomen. J Hervormde Gemengde Zangvereniging "Vox Jubilans” spon taan enkele psalmen. (Foto: Sjaak Noteboom). ”We moeten onze werksoorten in tegreren, we werken onder ver schillende CAO’s, de financiering van kruiswerk en maatschappelijk werk na 1 januari 1993 is nog niet duidelijk, de huisvesting van de nieuwe stichting moet herzien worden, en ga zo maar door”. ”Er zijn zo’n 1.500 medewerkers bij deze fusie betrokken. Er zul len in principe geen gedwongen ontslagen vallen, maar toch willen wij met de grootste zorgvuldig heid te werk gaan. Liever een goed voorbereide fusie op een la tere datum dan koste wat kost de datum van 1 januari 1993 vast houden”. Het bestuur van de stichting De Vierstroom verwacht dat de fusie zonder tegenslagen per 1 april 1993 zijn beslag kan krijgen. WADDINXVEEN - Voor het uitbaggeren van sloten en vaarten gaat de gemeente Waddinxveen sparen. Een onderzoek naar vervuilde bagger in singels en sloten in Waddinxveen is slechts een mo mentopname, op grond waarvan het niet mogelijk is een meerja renplanning op te stellen. Onder invloed van allerlei omstan digheden en de factor tijd kan een eventuele vervuiling van de bag ger zowel in gunstige als in on gunstige zin veranderen. De vaart aan de Kleikade (bagger- programma 1990) is nog niet ge baggerd, vanwege de samenhang met de vervuilde lokatie aan de Dorpstraat. In verband met grote schomme lingen in het uitgavenpatroon en ten behoeve van een verantwoord beheer zal de raad worden voorge steld het hiervoor benodigde geld te storten in een nog op te richten fonds, danwel hiervoor het reeds bestaande fonds infrastructuur te gebruiken. Evenzo als voor de baggerwerk- zaamheden kan de raad voor het onderhoud, de renovatie en ver vanging van beschoeiingen een voorstel tegemoet zien voor de op richting van een fonds. Bij de vervanging van beschoeiin gen wordt, voor hardhout, zoveel mogelijk gezocht naar alternatieve materialen (eventueel in combina tie met hardhout). Zo zijn er aan de Wingerd en de Brugweg glasvezelversterkte be tonplaten (GRC) gebruikt. Ten behoeve van het op te richten fonds zal een renovatie- en een vervaningsprogramma worden op gesteld, waarbij de te voteren kre dieten gerelateerd zijn aan alter natieve (meestal duurdere) te ge bruiken materialen. ”De mode is mooier, leuker en ac tueler dan ooit”, aldus een trotse Harmke van Vliet-Ververs, die blij was met de vele positieve re acties op haar laatste modepresen- tatie, welke door omstandigheden dit najaar wat later werd gehou den dan gewoonlijk. De Rotterdamse onderneemster vertelde ook dat ze ook enkele te genslagen te verwerken heeft ge had, maar dat ze die weer te bo ven was gekomen. Op het plankier in het AF-cen- trum gaf een vijftal mannequins van Ici Mode op aanwijzing van een lady-speaker een wervelende en prachtige indruk van datgene wat het Waddinxveense en Goud- WADDINXVEEN - Aan de Wil- helminakade in Waddinxveen wordt binnenkort in opdracht van Taxibedrijf Geukes Gouda BV een nieuwe garage, opslaghal en kantoorruimte gebouwd. Architect is J.C. Brand uit Nieuw-Lekkerland, die ook advi seert en gebruik maakt van aanne mingsbedrijf J.W. Baas Gouderak BV voor de constructie en verdere uitvoering. De nieuwbouw krijgt twee bouw lagen en een vloeroppervlakte van 825 vierkante meter. De ruimte 'omvat 5.100 vierkante meter. Het bouwsysteem is traditioneel met prefabstaal, evenals de dak bedekking (staal). De ramen zijn van hardhout en als heiwerk 1 Het bestuur van De Vierstroom, de stichting waarin Kruiswerk en maatschappelijke dienstverlening na de fusie zullen samengaan, hecht groot belang aan een goede voorbereiding van deze omvang rijke fusie. ”Vox Jubilans” gaf in Amerika officieel vier concerten en in Ca nada drie. Daarnaast werd er ook spontaan gezongen. Dat was het geval door kleine en grote groep jes koorleden tijdens een lunch in het Canadese Sarnia, in een be jaardencentrum in Holland (Mi chigan), in een historische kerk in het nabijgelegen Graafschap, bij Amerikaanse gastgezinnen thuis en tijdens kerkdiensten die indivi dueel werden bijgewoond. De concerten hadden soms een sterk wisselend karakter en uit straling. Zeer bijzonder was het eerste concert in de snikhete Dimnent Chapel van het Hope College in Holland op donderdag avond 17 september, waar 800 mensen op afkwamen. ’s Middags had ”Vox Jubilans” - 1 J WADDINXVEEN - De fusie plannen van Kruiswerk en maat schappelijke dienstverlening in Midden-Holland verlopen goed. De voorbereidingen vergen echter meer tijd dan was voorzien. De fusie zal dan ook nog niet pei 1 januari 1993 plaatsvinden Lj De plaatselijke werkgroep Gered Gereedschap Waddinxveen werd op 9 december 1991 een stich ting. Met 22 andere in het land verspreide werkgroepen werkt on ze stichting nauw samen met de hoofdorganisatie Stichting Gered Gereedschap Amsterdam, die op 25 juli 2992 is opgericht. De Stichting Gered Gereedschap (GG) stelt zich ten doel de econo mische zelfstandigheid van men sen in ontwikkelingslanden te be vorderen door het sturen van ge reedschap. Deze eenvoudige doch doelmatige middelen dragen bij tot verbetering van hun levensom standigheden. Daarvoor zamelt onze werkgroep gebruikt handgereedschap in, dat wordt schoongemaakt, gerepa reerd en verzonden naar projecten in Derde Wereldlanden. Gedurende het 10-jarig bestaan van de Stichting in Amsterdam zijn er in totaal 88.576 stuks op geknapt gereedschap naar Derde Wereldlanden verzonden met 229 verschepingen. Omdat er weinig nog bruikbare waterpassen worden aangeboden, is onze werkgroep sinds 1989 in samenwerking met de christelijke scholengemeenschap De Wadde voor MAVO/LTO/LHNO actief met het zogenaamde Waterpas project. Dit houdt in dat de Stichting GG het benodigde materiaal levert en de leerlingen onder leiding van de docenten de waterpassen maken. Nu zijn ze bezig met de vervaar diging van de tweedeserie van 20 waterpassen. Op dit moment zijn wij druk in de weer met de voorbereidingen van een expositie in het Openbare Bibliohteekgebouw, die in de maand oktober plaats zal vinden. Daarna gaan we onze krachten in zetten voor een project op het ei land Sulawesi in Indonesië. Het Toerustings- en opleidingscen trum Pusdiklat heeft een verzoek ingediend voor gereedschap op het gebied van timmeren, metse len, werktuigbouw, kantoor beno digdheden, tuin- en landbouw. Het uit 6 personen bestaande be stuur vergadert ca. één maal per maand om de lopende zaken te bespreken. Dan zijn er ook nog 5 vrijwilligers die geregeld het bin nengekomen gereedschap schoon maken en repareren. Graag zou den wij deze groep nog uitgebreid willen zien. Als u handig bent in deze zaken, meldt u dan aan bij één van onze bestuursleden. Deze wijze van werken aan ont wikkelingssamenwerking kan de stichting alleen doen dank zij de financiële ondersteuning van de gemeentelijke overheid, kerkelij ke instanties en particulieren. WADDINXVEEN - Zaterdag 17 oktober houdt TOOS-gymnastiek een rommelmarkt in de Toosoos (Johan Frisoweg) vanaf 13.00 uur. Wie spulletjes heeft staan op de zolder of in de schuur kan deze (ook 17 oktober) ’s morgens vanaf 9.00 uur brengen. Voor de jeugd wordt naast de grabbelton, blikgooien en sjoelen gedaan, waarmee leuke prijsjes kunnen worden gewonnen. Wie dorst heeft gekregen van al het kopen kan lekker een kopje koffie drinken aan de bar. Voor info tel. 01828-30965. Tijdens de "Hollandse Landdag” in Byron in de buurt van Grand Rapids en Holland in de Amerikaanse staat Michigan deed "Vox Jubilans” ook actief mee met de verkoop van vis- produkten. (Foto: C. W. Versteeg). gezongen in de historische Chris tian Reformed Church van Graaf schap, de bakermat van de volge lingen van ds. A.C. van Raalte die anderhalve eeuw geleden in deze streek aan de slag gingen. In dat houten kerkgebouw ging Vox-bestuurslid Piet Burger ach ter het orgel zitten en staande zongen de koorleden op gevoelige wijze enkele psalmen. Sommigen waren zich ten zeerste bewust van de bijzondere plek waarop zij op dat moment God toezongen. Het optreden in de La Grave Christian Reformed Church in Grand Rapids zorgde de volgende dag (vrijdagavond 18 september) voor een meer geïnspireerd optre den, dat mede mogelijk werd ge maakt doordat de kerk airconditi oning had. Het orgel, voorzien van trompet ten, maakte het Jan Mulder mo gelijk het zeldzaam gespeelde ’’Carrilon de Westminster” - waarvan het geluid van de Big Ben wordt afgelsoten met een oor verdovend einde - ten gehore te brengen. Zaterdag 19 september werden tijdens de Hollandse Landdag - Dutch Heritage Day - in het Dou glas Walker Park van het Ameri kaanse Byron twere openlucht op tredens door ’’Vox Jubilans” ver zorgd. Jan Mulder kroop daarvoor achter een amateuristisch elektro nisch orgeltje en Pieter Stolk liet maar de teugels vieren bij het la ten zien van Oudhollandse liede ren. Heel bijzonder was de medewer king aan de Nederlandstalige kerkdienst in de Grandville Ave nue Christian Reformerd Church op zondag 20 september in Grand Rapids. Deze dienst met ds. Wiliam D. Buursma over ’’Uitverkiezing en discipelschap” (Marcus 1 20) maakte veel indruk. Aan de woordkeus van de dominee moes ten de koorleden wennen, want Platform (Staop) in het kader van de jaarlijkse Promotiecampag ne Beroepsonderwijs^ De deelnemende scholen in Wad dinxveen zijn de rooms-katholieke Mgr. Bekkersschool (Peter Zuid- laan), de Gereformeerde Basis school ”De Leilinde” (Linden- gaarde), de openbare Leon van Gelderschool (Essengaarde), de wijkschool St. Jozef (Kanaalweg), de protestants-christelijke Konin- JDrukkerij Van Tilburg BV (Coen ecoop). De bedrijfsbezoeken, die in de Goudse streek ook worden afge legd door brugklassers van scho len voor beroepsonderwijs, MAVO en HAVO, hebben als doel de kinderen, de leerkrachten en hun ouders meer bekendheid te geven over het werken bij de te bezoeken bedrijven. Dit is van belang voor de school keuze na het basisonderwijs. Voor de bedrijfsbezoeken melden zich steeds meer scholen en bedrijven aan. Zij stellen groot belang in dergelijke bedrijfsbezoeken, waar ze graag hun bedrijven voor open zetten. Een beeld van de modeshow die Ici Mode uit Waddinxveen en woningen WADDINXVEEN - Op klaarlichte dag werd op woensdag 30 september ingebroken in een woning aan de Brugweg. Men wist via de achterzijde van de woning binnen te komen. Uit de wo ning werd geld ontvreemd. Eventuele getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie. Later in de week, op vrijdag 2 ok tober werd ingebroken in een wo ning aan de Beethovenlaan. Ook wist men via de achterzijde het pand te betreden. Er werd appara tuur uit de woning meegenomen door de daders. Uit een kelderbox aan de Peter Zuidlaan is een hangklok wegge nomen. Vermoed wordt dat men met gebruikmaking van een valse sleutel in de kelder is gekomen. In de nacht van zaterdag 3 op zondag 4 oktober is ingebroken in een transportbedrijf aan de Sta- ringlaan. Men wist een deur te forceren waarna men het bedrijf doorzocht. Een nog onbekende hoeveelheid meubels werd ont vreemd. Vermoedelijk zijn deze vervoerd met een vanuit het be drijf gestolen bestelauto. Op zondag 27 september is ge tracht in te breken in een kantine aan de Sniepweg. De daders pro beerden via het dak toegang tot het gebouw te krijgen. Het bleef bij een poging. Uit een tuinhuisje aan de Station straat werd een mes ontvreemd. Een deur van het huisje werd opengebroken. Volgens de rijkspolitie is aangifte gedaan van de diefstal van de vol gende fietsen. Van de Zuidplas- laan verdween een bruine Batavus damesfiets, van Station-Noord een zwarte Gazelle opoefiets, van de Sniepweg (zwembad) een oude zwarte herenfiets met naafversnel ling, van de Groensvoorde een zwart/groene damesfiets van on bekend merk, van de Dreef een zilver grijze damesfiets van onbe kend merk, van de Sniepweg een zwarte Nishiki mountainbike, van het NS-station een zwarte Union opoefiets, van het NS-station Noord een zwarte Gazelle dames fiets en van de Peter Zuidlaan een witte kinderfiets met gekleurde ringetjes in de spaken. Aangetroffen werden (brom)fietsen op de Sniepweg (groene Royal de Luxe dames fiets), op het Waddepad (bruine Gazelle kinderfiets), op het Nico- laaserf (zwart/witte Mercurius damesfiets), op het Nicolaaserf (Groene Amsterdam damesfiets) en op de Passage (bruine Vico he renfiets). Bijzondere momenten deden zich tijdens de concerttoernee van de Hervormde Gemendge Zang vereniging "Vox Jubilans" voor in deze Christian Reformed Church in Graafschap in de Ameri kaanse staat Michigan. (Foto: Bert Woudenberg). Voorzitter D.J. Verbeek: ”De voorbereidingen verlopen goed, maar we hebben meer tijd nodig dan we oorspronkelijk hadden ver wacht. De inzet en de wil er iets goeds van te maken zijn bij alle betrokkenen ruimschoots aanwe zig, maar zo’n fusie is een giganti sche klus”. WADDINXVEEN - Voor de vierde keer houden vrijwel alle bij de Bovag aangesloten auto bedrijven in Waddinxveen, I Boskoop, Zevenhuizen en Moerkapelle een gezamenlijk occasion spektakel. Deze show die wordt gehouden op donder dag 8, vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober is in deze regio zeker uniek te noemen. Elk van de deelnemende bedrij- I ven biedt in zijn eigen pand de I occasions aan. Voor deze ma- I nier, in plaats van een gemeen- schappelijke ruimte waar alle I occasions staan opgesteld, is gekozen omdat de klanten via de prijzen van de occasions niet hoeven op te draaien voor de extra kosten van het huren van de ruimte of tent, waar door de prijzen van de occa sions op een normaal niveau kunnen blijven. Voor een show-toeslag hoeft men dus niet bang te zijn. Tij dens het show-gebeuren hebben kopers tal van voordelen. Zo kan men bijvoorbeeld, nadat de I koop gesloten is, nog eens 100 tot 600 gulden korting bij el- I kaar gooien door (max. 2x) te I gooien met een reuze dobbel steen. Of als 2e mogelijkheid kan men kiezen voor 6 maanden uitgestelde betaling zonder I rente tot een maximum van j ƒ10.000,-. Of als 3e mogelijk- I heid voor 600 gulden gratis ac cessoires uitzoeken. Natuurlijk zijn alle te verko pen auto’s tot in de puntjes ge controleerd en worden ver kocht met het Bovag-garantie- bewijs. De deelnemende Bovag-bedrij- ven zijn: Hooftman, Arbo, Boonstoppel BV, V.d. Graaf, Auto Baas, Boonstoppel jr., Schmidt, Van Velde, Noorde- graaf, Van Leeuwen, Van Bey- num, Donker, Kool, V.d. Sluis, Nomen, De Pater, Marrewijk, Voskuilen, V.d. Knijff en Jan v.d. Linden. Tijdens het Occasion Spekta kel hebben de deelnemende be drijven toestemming gekregen om op donderdag 8 en vrijdag 9 oktober van 9.00 tot 21.00 uur geopend te zijn. De openingstijden op zaterdag 10 oktober zijn van 9 00 tot 17.00 uur. tl f .4

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 29