Reconstructie Esdoornlaan CD Jeugdkoor Vox Jubilans Gezellige Paralympics Gezellig naar femina 110^ Vogelvrienden bestaat 35 jaar Geen staking bij Air Products BV =f 6 nri n 3= Zaterdag in In sporthal ”de Sniep Meer eigen reclame- inkomsten ij Thema-avond gehandicapten in ’De Boog’ Parkeerplaats John van Gooien 7,5 jaar actief BBI-systeem Collecte voor ZOA Concordia brengt 13 I muziekwerken de Passage” Hinderwet vergunning geschorst CNV bereikt een akkoord Fietsstrook en verkeersplein r Pagina 9 Woensdag 7 oktober 1992 Weekblad voor Waddinxveen Het Jeugdkoor van de Hervormde Gemengde Zangvereniging ”Vox Jubilans", dat voor het viceclub Rotaract Waddinxveen ter dekens uitgedeeld. wor- periode 1992 WADDINXVEEN - De gouden tafeltennisster Jolanda Paarde- kam uit Gouda heeft zaterdagmiddag in de Waddinxveense sporthal ”de Sniep” de prijzen uitgereikt van de derde districts- de CD op deze avond met korting kopen. Buiten de bovengenoemde mede werkers van deze avond hebben ook Riet den Hertog, de uit Wad dinxveen afkomstige sopraan en het Rotterdams Begeleidings En semble hun bijdrage geleverd aan de CD. •Op de CD zijn 22 nummers te be luisteren zoals Lord have mercy (A. Snell), Mijn Herder is de He re God (S.S. Wesley), Toewijding (P.S. Keller), My Tribute (A. Crouch), Heer, die onze Vader in de heem’len zijt (W. Hardenbol), While I live (a-cappella 4-stem- mig meisjeskoor, J.S. Bach) en Dank U o Heer (A. Pronk). De CD zal voor ƒ39,90 in de win kels komen te liggen, maar op 17 oktober zal de CD voor ƒ35,- te koop zijn! (bandjes van ƒ20,- voor ƒ17,50). WADDINXVEEN - Voor 1993 wordt een inkomstenverhoging ten aanzien van reclame langs de weg geraamd met ƒ25.000,- tot ƒ75.00,-. Een notitie over deze in komstenbron is in voorbereiding. Benito Aquiero is erg blij met de steun en adviezen van de Peruaanse ontwikkelingsorganisatie Cidiag, die financiële steun uit Waddinxveen krijgt. (Foto: Kerngroep Ontwikkelings samenwerking Waddinxveen). Dreef Ter hoogte van de ingang naar de sportvelden van de hockey-en ten nisvereniging en het fietspad naar het zwembad zal in de Dreef een midden-eiland worden aangelegd. De oversteeksituatie voor (brom)fietsers zal hierdoor verbe teren. Rotaract De Waddinxveense ’’Paralym pics”, waar het publiek gratis een kijkje kon komen nemen, werden gehouden door de jongerenser- tussen weinigen die alles bezitten en de grote meerderheid die in ar moede leeft. De ongelijke verdeling van pro- duktie en consumptie moet haar vanzelfsprekendheid verliezen. In Waddinxveen willen de organisa toren van ’’Honger Hoeft Niet” meewerken aan het scheppen van voorwaarden waaronder de armen in de wereld, in het Zuiden en in het Noorden, zich blijvend aan de armoede kunnen ontworstelen en een menswaardig bestaan kunnen opbouwen voor henzelf en hun kinderen. Daarvoor zullen veel veranderin gen noodzakelijk zijn. Vooral ook in de eigen samenleving. De actie groep ’’Honger Hoeft Niet” vindt dat mensen, ook in Waddinxveen en omgeving, oog moeten krijgen voor het effect dat hun handelen kan hebben op de totale wereldsa menleving. WADDINXVEEN - Na wekenlang met artikelen en posters aandacht te hebben gevraagd voor de activiteiten van ’’Honger Hoeft Niet” in Waddinxveen gaat deze jaarlijkse actieweek za terdag 10 oktober officieel van start. Komende zaterdag is er in het winkelcentrum ”de Passage” een informatiemarkt en een demon stratie van houtbesparende oventjes uit Tanzania. De infor matiekraan! op de vrijdagse week markt gaat niet door. Op de informatiemarkt zullen de Kerngroep Ontwikkelingssaenwer- king Waddinxveen (opgericht in 1975, ontwikkelingsprojecten in Peru en in Burkina Faso), het Ne derlands Instituut voor Volksont wikkeling en Natuurvriendenwerk (NIVON, 180 Waddinxveense le den), de Stichting Goed Werk, de Stichting Gered Gereedschap, de Stichting WereldwinkeL Wad dinxveen en de Commissie Zen ding - Werelddiakonaat - Ontwik kelingssamenwerking (ZWO) van de Gereformeerde Kerk en de hervormde Immanuelkerkge- meente vertellen over zichzelf en laten zien wat de mensen in het Zuiden van de wereld doen om hun eigen levensomstandigheden te verbeteren. Afrikaanse verhalen worden er verteld door de Nederlandse An- gèle Jorna in de hal van de Kruis kerk aan de Passage om 12.00 en om 14.00 uur. WADDINXVEEN - Het Plat form Gehandicapten Waddinx veen (PGW) gaat maandagavond 12 oktober om acht uur in het buurtcentrum De Boog (C. Huij- genslaan) de thema-avond ’’Ge handicapt en toch zelfstandig” houden. De toegang is vrij. Hulpmiddelen kunnen volgens het PGW belangrijk zijn om zo goed mogelijk zelfstandig te functione ren, thuis, op het werk, op straat of bij ontspanningsactiviteiten. Op de thema-avond zal de video film ’’Aangepast maar zelfstan dig” worden getoond. Daarna zullen een ergotherapeut en een verpleegkundige informa tie geven over alle soorten van mogelijkheden op dit gebied. Om het een en ander te vieren heeft het bestuur een uitgaan- smiddag georganiseerd op 10 ok tober a.s. voor alle leden naar het vogelpark Avifauna in Alphen a/d Rijn. Het programma voor deze mid dag ziet er als volgt uit: 13.00 uur - Vertrek met de rond vaartboot ’’Avifauna 1” vanaf de loswal aan de Noordkade. 14.15 uur - Aankomst Vogelpark Avifauna. Men kan nu het park gaan bezoeken of verder gaan va ren over de Brasemmermeer. 16.00 uur - Aankomst na de rond vaart en gelegenheid om het park te bezoeken. 17.30 uur - Gelegenheid om een aperitief te gebruiken in het res taurant. 18.30 uur - Aanvang diner. 21.30 uur - Vertrek naar Wad dinxveen per bus. De landelijke actie ’’Honger Hoeft Niet” wordt dit jaar gehou den vanaf vrijdag 9 oktober onder de nieuwe naam ’’Inzet”. De actie wordt op vrijdag 16 oktober afge sloten met de Wereldvoedseldag. In Waddinxveen is de naam ’’Honger Hoeft Niet” gehand haafd, vooral omdat die naam in middels binnen het Gouwedorp vertrouwd is geworden. Het gaat volgens de organisatoren ook niet in de eerste plaats om de naam, maar om de doelstelling. De Waddinxveense organisaties die samenwerken voor ’’Honger Hoeft Niet” zijn van mening dat: De totale wereld beschikt over voldoende hulpmiddelen om ar moede en achterstelling in grote delen van de wereld op te heffen. Maar de middelen zijn ongelijk verdeeld. Het contrast tussen de rijkdom in het Noorden en de ar moede in het Zuiden bestaat vaak uit een volstrekte wanverhouding WADDINXVEEN - Zaterdag 10 oktober viert de vogelvereni ging De Vogelvrienden uit Waddinxveen het 35-jarig bestaan met een uitgaansmiddag naar het Vogelpark Avifauna in Alphen aan den Rijn. De start van De Vogelvrienden was in januari 1957, toen een tien tal Waddinxveense vogelliefheb bers, die voor het grootste gedeel te lid waren van een vereniging in Boskoop, bij elkaar kwamen in het toenmalige café-restaurant ’t Centrum aan de Nesse. Zij vonden dat een sterk groeien de gemeente als Waddinxveetf toch ook een eigen vogelvereni ging moest hebben. En besloten werd toen om op 24 januari een vogelverenigign op te richten. En kele van deze mensen van het eer ste uur zijn nu nog lid. De eerste vergadering werd bij een van de leden thuis gehouden omdat er nog te weinig geld in kas was om een zaal te huren. Ook het eerste materiaal werd bij een van hen gemaakt en opgesla gen. Reeds het eerste jaar werd er in het verenigingsgebouw Het Tref punt een vogelshow gehouden. Hierbij werden 100 vogels inge zonden. Deze show werd toen in heel Waddinxveen aangekondigd door middel van een geluidswagen en werd geopend door de toenmalige voorzitter van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers. In het begin van de jaren zestig werd de heer H. Groen voorzitter. Hij heeft ruim 25 jaar de voorzit tershamer gehanteerd en is bij zijn afscheid benoemd tot erelid. De heer F. Versluis, ook één van de oprichters, heeft vanaf het be gin tot nu een bestuursfunctie vervuld. Door de grote inzet van de leden is de vereniging door de jaren heen gegroeid naar één van de grotere verenigingen in Zuid-Hol- land met meer dan 100 leden en een bezit aan materiaal van ruim 20.000 gulden. Ook is De Vogelvrienden een ver eniging die zonder ooit een cent subsidie te hebben gekregen een zeer goede financiAle reserve heeft opgebouwd. WADDINXVEEN - In verband met de invaliditeit van een be woonster is het volgens de ge meente Waddinxveen gewenst in de Nassaulaan, nabij de kruising van de Koningin Wilhelminasin- gel een gereserveerde invaliden parkeerplaats aan te leggen. doornlaan fietsstroken. Dezer dagen zijn de bewoners van de Dreef, Esdoornlaan, Sniepweg en leplaan over de gemeentelijke WADDINXVEEN - Op het nippertje is vorige week een drei gende staking van de Industrie- en Voedingsbond CNV onder de twintig Waddinxveense tankwagenchauffeurs van Air Products Deze beide levendige voorstellin gen zijn voor alle leeftijden en zijn gratis toegankelijk. De bezoe kers er zullen op een aangename wijze kennis kunnen maken met de eeuwenoude cultuur van Afri ka. Gedurende de hele maand okto ber wordt op initaitief van ’’Hon ger Hoeft Niet” een tentoonstel ling gehouden in de Openbare Bi- WADDINXVEEN - Eind van dit jaar zal het kruispunt Dreef- Esdoornlaan worden gereconstrueerd. Op die plek komt Wad dinxveen eerste mini-rotonde. Voorts komen er langs de Es- WADDINXVEEN - Waddinxve- ner John van Gooien (Korenakker 51) gaat aandacht besteden aan het zeven en een half jarig be staan van zijn praktijk voor Psy chotherapie, met als specialisatie de Speyertherapie. Ondanks het feit dat het 7,5 jarig bestaan, blijken er nog immer veel onduidelijkheden, onwetend heden, vragen en dergelijke te be staan over deze therapie. Volgens John van Gooien moeten mensen in het algemeen een veel bewustere keus maken met be trekking tot hun behandeling. Meer informatie over methode, behandeling en ervaringen in de afgelopen jaren kunnen zeer posi tief doorwerken. sportdag voor mensen met een handicap, die een sportief én ge zellig verloop had. Winnaar bij het onderdeel bad minton werd het tweede team van de Invaliden Sport Vereniging Gouda en omstreken (ISV). Bij de rolstoelhockeyers was team E van Vios ’82 uit Noord-Holland het sterkste. Het Haagse Haag ’88 zegevierde bij het tafeltennis en het sjoelen. Kamelon C uit de residentie leg de beslag op de eerste plaats bij het (schuifjtafeltennis. Bij het rolstoelbasketbal was Ar row ’81 uit Rotterdam de sterk ste. Het beste resultaat bij het luchtgeweerschieten werd behaald door het tweede team van IRS uit Rotterdam. WADDINXVEEN - B. en W. van Waddinxveen zullen aan de gemeenteraad voorstellen over te gaan tot invoering van het BBI (Beleids- en Beheersinstrumenta rium). Het BBI betreft een systeem waardoor het mogelijk is op een andere, meer kostenbewuste en outputgerichte manier te werken en sluit aan bij de moderne opvat tingen over het meer bedrijfsma tig werken van de overheid. Het systeem zal geleidelijk den ingevoerd in de periode tot 1997. WADDINXVEEN - Het najaars- concert dat de Waddinxveense muziekvereniging Concordia - zo als aangekondigd - vrijdagavond 9 oktober om acht uur zal geven in de Ontmoetingskerk (Groensvoor- de) omvat 13 programmapunten van het harmonie-orkest en van het slagwerkensemble. Het slagwerkensemble wordt ge leid door de heer J. Alblas en de harmonie door de heer G. de Knegt. Aanvang van het concert is 20.00 uur, de zaal is open om 19.30 uur en de toegang is gratis. De lady- speaker voor deze avond is me vrouw A. van Rutten. Omdat Concordia dit jaar geen voorjaarsconcert heeft gegeven wegens de voorbereidingen van het concours waar de harmonie aan deel zou nemen en wat plaats zou vinden in juni heeft Concor dia besloten om in het najaar een concert te geven. Omdat na de vakantie de majoret- te-groepen zijn opgeheven, moest het programma ook enigszins aan gepast worden, maar er is uitein delijk toch een programma ont staan met daarin klassieke werken voor de pauze en populaire wer ken na de pauze. Het slagwerkensemble zal voor de pauze optreden met een aantal muziekwerken, zoals Frère Jacques (Vader Jacob), Bossa No va, een muziekwerk zonder slagin strumenten, Toys en tot slot 4 dansen voor slaginstrumenten. Van deze groep zijn diverse slag instrumenten te bekijken en uiter aard ook te horen. De heer J. Al blas zal daarover enige uitleg ge ven. Een greep uit de muziekstukken die de harmonie ten gehore zal brengen zijn Ouverture Militaire 1810, een klassiek, statig muziek werk, Twins, een muziekwerk met een verhaal over een tweeling, die qua karakter geheel verschillend is en Western Pictures, waarin men zich in het Wilde Westen waant en nog diverse andere mu ziekwerken. De Stichting Werknemerspool Waddinxveen (sociaal-cultureel werk) houdt samen met vrijwilli gers wekelijks kinderactiviteiten in De Boog. De programma’s wor den zo gemaakt dat aan de wen sen van de kinderen wordt vol daan. Er worden activiteiten georgani seerd op het gebied van sport, spel, creativiteit, toneel en mu ziek. Eens in de vier weken wordt op een speelse manier een bepaald thema behandeld, zoals volgende week woensdagmiddag de instuif in het kader van ’’Honger Hoeft Niet”. Kruising Gelet op verkeersongevalcijfers behoort de Dreef-Esdoornlaan- Sniepweg tot de onveiligste van Waddinxveen. Mede gelet op het belang van de route Dreef-Es- doornlaan-Chopinlaan, is een re constructie van de kruising en de toeleidende wegen gewenst. De gedachten gaan uit naar de re constructie van de kruising in de vorm van een verkeersplein, waar bij het verkeer op de rotonde voorrang heeft op het verkeer vanaf de toeleidende wegen. Uit verkeersveiligheidsoverwegin- bliotheek Waddinxveen (Van Mecklenburg Schwerinlaan). Kinderinstuif Volgende week woensdagmiddag 14 oktober is er van 14.00 tot 15.30 uur een instuif voor kinde ren van 4 tot en met 12 jaar in het buurtcentrum De Boog (C. Huijgenslaan). De kosten bedra gen één gulden per persoon. De instuifmiddag heeft als thema ’’Eten, drinken, snoepen, mmmmmm, lekker, maar komt het vandaan?” meegekregen. Spe lenderwijs wordt in De Boog met de kinderen bekeken wat je zo al lemaal over voedsel te weten kan komen en wat je er mee kan doen. Er zijn spelletjes, raadsels, verha len en er wordt toneel gespeeld. Voedsel kunnen de meisjes en jongens proeven en ruiken. Zo kan er door de kinderen onder be geleiding van vrijwilligers met de ogen dicht geraden worden wat het is. gen wordt het fietsverkeer buiten de rotonde omgeleid. Het verkeersplein accentueert de aanwezigheid van het kruispunt, met name gezien vanuit de zijwe gen (de Sniepweg). Bovendien is het verkeersplein een goede snel- heidsremmende voorziening. Esdoornlaan Om de fietsvoorzieningen langs de Dreef in noordelijke richting tot de Beethovenlaan door te zet ten, is in de Esdoornlaan een pro- fielwijziging noodzakelijk. De middenberm met bomenrij dient te verdwijnen. Door de be perkte ruimte hebben bomen in de middenstrook weinig groeimo gelijkheden, waardoor het behoud van deze bomen op termijn een moeilijke zaak wordt. De parkeerstrook aan de westzij de van de Esdoornlaan (aan de kant van de kerk) zal worden op- gehven. Vervangende parkeer ruimte is mogelijk op de hoek Es- doornlaan-Ieplaan. leplaan De leplaan wordt aan de Esdoorn laan ondergeschikt gemaakt door het realiseren van zogenaamde in- /uitritconstructies. Ter accentue ring van de kruising zullen in de Esdoornlaan verkeersgeleiders worden aangelegd. WADDINXVEEN - In de week van 11-17 oktober zal er in Wad dinxveen een huis-aan-huis-collec- te worden gehouden voor hulp aan vluchtelingen in Mozambique en Malawi. Deze collecte wordt georganiseerd door de plaatselijke werkgroep van ZOA-Vluchtingen- zorg, een christelijke organisatie voor internationale vluchtelingen hulp. Haar voornaamste taak bestaat uit het uitzenden van hulpverleners (artsen, verpleegkundigen, onder wijs- en landbouwkundigen) naar verschillende vluchtelingengebie- den in de wereld, zo laat de Wad dinxveense organisatrice mevrouw H. de Rooij-van de Werf weten. De jarenlange burgeroorlog in Mozambique heeft tot gevolg ge had dat 1 miljoen mensen zijn gevlucht naar het buurland Mala wi (3x Nederland). Ook in Mozambique zelf zijn honderdduizenden mensen ont heemd. Ze zoeken veiligheid rondom grotere dorpen of steden. Alleen al in de hoofdstad Maputo verblijven ongeveer twee miljoen vluchtelingen in dumpwijken. De omstandigheden zijn erbarme lijk. Er zijn nauwelijks sanitaire voorzieningen of gezondheids zorg. Er is voortdurend gebrek aan voedsel en/of schoon drink water. Mensen ’wrakken’ gedumpt tus sen autowrakken. ZOA wil hel pen, onder meer door de financie ring van mobiele kliniekjes. In Malawi is ZOA verantwoorde lijk voor de gezondheidszorg in het vluchtelingekamp Chipo. Deelprojecten zijn distributie van vitaminerijke voeding aan onder voede kinderen, de bouw van een wijkgezondheidsgebouw en latri nes en een isolatieruimte voor cholerapati<nten. Verder financiert ZOA een kleer makerij, een smederij en een groentetuinproject. Ook wordt veel voorlichting gegeven voorkoming van ziekten. In de moeilijk bereikbare ont- heemdorpjes in het noorden van Mozambique zijn op grote schaal BV, die vestigingen heeft in Waddinxveen en in Rozenburg, voorkomen. Op initiatief van het Christelijk Nationaal Vakverbond werd op het laatste moment een voorlopig akkoord gesloten. Air Products, waar in totaal 180 mensen werken, had vlak voor ghet aflopen van een ultimatum wat water in de wijn gedaan door nieuwe werkroosters van maxi maal 11 uur in plaats van 12 uur voor te stellen, al zal door de di rectie wel worden geprobeerd zo veel mogelijk op normale uren te blijven rijden. Ook zal met de vakbonden verder worden gepraat over de bijstelling van het vergoedingensysteem. Verder is een loonsverhoging overeengekomen van 4,25 procent voor dit jaar en 4,50 procent voor volgend jaar. Het CNV vond de nieuwe werk tijdenregeling voor de chauffeurs in de cao-voorstellen van Air Pro ducts, waar eerder door de mon teurs vakbondsacties zijn gehou den, in principe te flexibel. Werkroosters van 12 uur zonder extra vergoeding vormden een doorn in het oog van de vakbond. De Industriebond FNV deed aan de actiedreiging niet mee, omdat de Rozenburgse FNV-chaufd- feurs al voor de vakantie met de nieuwe cao akkoord waren ge gaan. Air Products had het oog laten vallen op ruimere opkomsttijden, waardoor naar de mening van het bedrijf de chauffeurs van de tankauto’s flexibeler kunnen wor den ingezet. Volgens het bedrijf kan dat ook met 11 uur in plaats van 12 uur. in samenwerking met de Neder landse Bond Aangepast Sporten (Nebas) en trok ongeveer 120 deelnemers in alle leeftijdscatego- rieAn uit Noord- en Zuid-Hol- land. De gehandicapte sporters konden aan zeven onderdelen deelnemen, zoals luchtgeweerschieten, rol stoelbasketbal, (schuifjtafeltennis, sjoelen, rolstoelhockey, zitvolley- bal en badminton. De ’’Paralympics” in Waddinx veen hadden weliswaar een wed strijdelement, maar ook de gezel ligheid tussen de deelnemers on derling speelde een rol. Het eve nement werd dan ook besloten met een disco. Voor de derde districtssportdag zamelde de Rotaract Waddinx veen onder andere geld in door de verkoop van eigen wijn in novem ber 1991. Ook zeven bedrijven en middnstanders legden geld op ta fel. eerst een eigen compact-disc heeft gemaakt. (Foto: Evangelische Omroep). De Goudse paralympicster Jolanda Paardekam reikte de prijzen uit van de "Paralympics” in de Waddinxveense sporthal. Op de foto is de gouden tafeltennisster in actie in Barcelona. (Foto: Joop Dorst). AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! Op deze avond, die om 20.00 uur begint, zal het jeugdkoor een groot deel van het CD-repertoire ten gehore brengen. De medewerkenden van deze avond zijn: Jan Mulder (algehele leiding, piano), Pieter Stolk (or gel), Han Kapaan (hobo) en Roxane Stefen (contrabas). De toegang is gratis en als klap op de vuurpijl kunnen de bezoekers j bruisend Ahoy'. Vol nieuwtjes, ZEVENHUIZEN/ WADDINX VEEN - De aan de Bredeweg in Waddinxveen gevestigde expedi tiebedrijven Frans Maas en Van Wijk Transport hebben hun gelijk gekregen bij de Raad van State in Den Haag. Het hoogste rechtscollege in ons land schorste in een speodproce- dure vooralsnog de door de ge meente Zevenhuizen-Moerkapelle aan varkensmester J.C. Smits ver leende hinderwetvergunning voor de vestiging van een mesterij voor 5.855 varkens aan de Zuidelijke Dwarsweg in Zevenhuizen. De Waddinxveense expeditiebe drijven vrezen stankoverlast (van de mest) en luchtvervuiling (zuur- uitstoot) van de grootschalige var- kensmesterij van de heer Smits, die tot voor kort een bedrijf in Hazerswoude had (dat moest wij ken voor de aanleg van rijksweg A 11) en die ook nog een bedrijf in de Achterhoek heeft. In een bodemprocedure zal de Raad van State nagaan in hoever re de nieuwe mesterij daadwerke lijk invloed heeft om de omge ving. Vooralsnog wordt ervan uit gegaan dat er sprake is van een ontoelaatbaar schadelijk effect. Gedurende het onderzoek blijft de opgelegde schorsing van kracht. plannen geïnformeerd. Het beleid van de gemeente Wad dinxveen is erop gericht de ver keersveiligheid in Waddinxveen te verbeteren. Zo wordt gezocht naar verbeteringen voor onveilige situaties en worden veilige voor zieningen aangelegd. Een situatie die ten aanzien van de verkeersveiligheid met name om verbetering vraagt is de route Dreef-Esdoornlaan-Chopinlaan. Deze route vervult een belangrij ke functie voor het verkeer in Waddinxveen. Uit onderzoek is gebleken dat op deze route veel vuldig conflicten voorkomen tus sen auto’s en (brom)fietsers. Het een en ander heeft er toe ge leid dat het college van Burge meester en Wethouders aan de verbetering van deze route een hoge prioriteit heeft gegeven. Inmiddels is een plan uitgewerkt. Dit plan houdt in grote lijnen in, dat langs de gehele route aan bei de zijden van de weg fietsstroken worden gerealiseerd en dat de kruispunten zullen worden verbe terd. Aangezien het financieel onmoge lijk is het plan in één keer uit te voeren is voorgesteld het plan ge faseerd te realiseren. De eerste fase bestaat uit de aan passing van de Dreef, de kruising Dreef/Esdoornlaan/Sniepweg, de Esdoornlaan ten zuiden van de leplaan en de kruising Esdoorn/Ieplaan. In een latere fase zal het gedeelte Esdoornlaan ten noorden van de leplaan en de Chopirilaan tot en met de kruising met de Beetho venlaan worden aangepakt. WADDINXVEEN - Het is al weer een tijdje geleden dat het jeugdkoor ’Vox Jubilans’, onderdeel van de Hervormde Ge mengde Zangvereniging, haar eerste CD heeft opgenomen. Het koor heeft al vele malen haar medewerking verleend aan geza- melijke CD’s van de vereniging, maar nu is er dan eindelijk een CD van het jeugdkoor alleen. Deze CD, met de titel ’Toewij ding’, is opgenomen in de Her vormde Kerk van het vestingstad je Nieuwpoort en zal gepresen teerd worden op zaterdagavond 17 oktober in de Bethelkerk te Waddinxveen. E Honger Hoeft Niet ff ^21/0111 oktober Ahoy' Bij FOCWA garantiebedrijf f GLASBEEK Noordkade 24 Telefoon (01828) 12588 Waddinxveen NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERIEBEDRIJF F" Eendagje'^ Femina, moetu doen! ^4 r openingstijden van i i.uu-i/.uuuui en van 19.00-2230.'s Zondags van 10.00-17.00 uur. Informatiemarkt van lOdagen lang p een feestelijk 7 demonstraties, I attracties en... shows in Italiaanse sfeer. Openingstijden van 11.00-17.00 uur

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 9