Avond over kankeronderzoek baarmoederhals Andre Snackbar van start XiA M Klaverjassen De Tunnel Derde ronde Excelsior Schrijven met Amnesty Muziek- en zangavond ouderen Opknappen van Theo Thijssen WADDINXVEEN ’Je blaas de baas’ Najaars- toernooi De Springplank Indonesië- middag van ANBO Woningbouw Hazerswoude Muziek- activiteiten op scholen MS ..•JE tót. Kinderdag verblijf heet ‘De Boemel‘ Geen programma Bijbelclub voor de jeugd van het Leger Benoemingen A w I I TEL.: 01720- 7 51 55 DE SCHANS 25 ALPHEN A.D. RIJN POELIERSBEDRIJF ’TER AAR’ 2e Achttal iedere zaterdag op de Boskoopse markt Gekoelde verkoopwagen vol kip en kipspecialiteiten AUTO HUREN? PERSONENWAGENS 9-PERSOONS BUSJES* Zeer concurrerende tarieven. Het ruimste aanbod BESTELWAGENS tot 20 m3 inhoud A A A A A A A vf A..S-A Z (A/fe L A Pagina 11 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 14 oktober 1992 Natuur- en milieueducatie In Een beeld van de Boomfeestdag 1992, georganiseerd door de met de failliet verklaarde A.J.J. van der Maden van handelsonder- neming Sjaak’s Snackbar. Andr Snackbar is dagelijks (be halve op maandag) geopend van 12.00 - 24.00 uur en op zondag van 13.00 - 22.00 uur. Andr van der Laag, die met zijn vrouw bo ven de zaak woont, had een derge lijke zaak in Den Haag en zit der halve al jaren in het vak. Aan de door hem beheerde snack bar voert hij inmiddels diverse K. Straver - Ter Aar s 01722 - 3133 Andr Snackbar is en blijft ook het adres voor de lekkerste ballen ge hakt. vemieuwini van uit Het tweede team van Excelsior heeft haar eerste competitiewed strijd met het kleinst mogelijke verschil (7-9) verloren van het eerste team van Zegveld. Hoewel aan Waddinxveense zijde knappe winstpartijen tot stand wa ren gebracht door Jan de Heer, Raymond van Es en Lucien Claessen, stonden daar nederlagen tegenover van Dirk Heeren I, Gerrit Heeren, Jaap van der Eist en Adriaan Zwanenburg. Dirk Heeren had eigenlijk beter spel, doch deed in de eindfase de verkeerde voortzetting. Het enige gelijkspel werd door Dirk Heeren II aangetekend. Voorzitter A. Both betuigde in zijn slotwoord dan ook zijn grote tevredenheid. Een avond met va riatie namelijk muziek en zang, waardoor alle aanwezigen goed aan hun trekken kwamen. Een avond voor herhaling vatbaar. Namens de commissie werd aan de verzorgers van de avond een attentie aangeboden. De volgende avond is op maandag 9 november met een optreden van de toneel groep Grimas uit Gouderak met het blijspel ’’Toffe Tony”. het nieuwe kinderdagverblijf aan WADDINXVEEN De afde ling Waddinxveen van de Alge mene Nederlandse Bond voor Ou deren houdt op maandag 19 okto ber een Indonesiëmiddag in de to neelzaal van het Anne Frankcen- trum aan het Jan van Bijnenpad. De ANBO heeft de in Waddinx veen wonende heer S. Roosendaal bereid gevonden op deze middag te komen vertellen over zijn rei zen naar de ’’Gordel van Sma ragd” en waarbij hij dia-voorstel- lingen vertoont. De heer Roosendaal heeft na zijn pensionering als directeur van een basisschool met zijn echtgenote twee reizen naar Indonesië ge maakt. Zijn reislust heeft hij gecombi neerd met een andere hobby, de fotografie. Hij heeft van zijn rei zen prachtige dia’s gemaakt en kan daarbij boeiend vertellen over dat prachtige land waar velen in nige banden hadden en nog wel hebben. De middag begint om 14.00 uur en de zaal is open om 13.45 uur. Alle 50-plussers worden van harte uitgenodigd deze middag te be zoeken. Ook niet-leden zijn van harte welkom. De toegang is ge heel gratis. WADDINXVEEN In de her vormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse is er vrijdagavond geen programma in de koffiebar vanwege het koffiebarbezoekers- weekeinde. De koffiebar is wel gewoon ge opend. Iedereen die niet met het uitstapje meegaat is welkom. De koffiebar is vanaf kwart voor acht open. De natuur zit niet stil, maar NME ook niet. Bij de gemeente kunnen de basisscholen in Wad dinxveen allerlei materiaal lenen om de kinderen wat meer van de natuur en het milieu te laten erva ren dan uit de schoolboekjes. Veel scholen hebben ook zelf ei gen materiaal ontwikkeld. Maar juist omdat het een tijdrovende zaak is om (spel-)materiaal te ont wikkelen waar de kinderen al doende te leren hoe het miljeu in elkaar zit, is door de gemeente Waddinxveen een aantal jaren ge leden de werkgroep NME in het leven geroepen. Om in het voorjaar de scholen zo veel mogelijk van dienst te kun nen zijn moet er vanaf heden al heel wat werk verricht worden. Hoogtepunt vormt de jaarlijks te rugkerende boomfeestdag in maart. In 1992 werd de gemeente Waddinxveen door de provincie uitverkozen tot accent-gemeente vanwege het door de werkgroep opgezette programma. De tentoonstelling met de daaraan verbonden prijsvraag was een suc ces. Een aantal leden van de werkgroep begeleidt scholen die dat willen op excursies rond de Petteplas. Ook is er in juni een lezing over de natuur in en om Waddinxveen door de werkgroep verzorgd voor de vluchtelingen die in ons dorp wonen. Daar werd verteld hoe Waddinxveen eigenlijk uit water ontstaan is. Speciaal voor deze avond werd een aantal dia’s gemaakt en ver toond. Tijdens de excursie in het Weegje werd duidelijk dat er veel te beleven is in de natuur van Waddinxveen. WADDINXVEEN Door de afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen zal, mede namens de Waddinxveense Vrouwenraad, op dinsdag 20 oktober, een voor lichtingsavond gehouden worden over het baarmoederhalskan- keronderzoek dat wederom in Waddinxveen gehouden gaat wor den. De avond begint om 20.15 uur en zal gehouden worden in het Anne-Frank-Centrum (J. van Bijnenpad). IN 1989 en 1990 zijn er in vrij wel alle gemeenten van Midden- Holland voorlichtingsbijeenkom sten geweest voorafgaand aan het grootschalige bevolkings-baar- moederhalskanker-onderzoek. Ook nu weer zal er in onze regio op korte termijn zo’n onderzoek gestart worden. Het eigenlijke onderzoek zal plaatsvinden bij de eigen huisarts nadat alle vrouwen tussen de 35 en 54 jaar daartoe een uitnodiging hebben ontvangen van de GGD Midden-Holland. Voor ziekenfondsverzekerden zijn aan dit onderzoek géén kosten verbonden. Particulierverzeker- den zullen de kosten, afhankelijk van de polisvoorwaarden bij hun verzekering, kunnen declareren. Per jaar wordt bij ongeveer 1200 vrouwen baarmoederhalskanker geconstateerd. Deze vorm van kanker komt bij jonge en oudere vrouwen voor. Baarmoederhals kanker kan met een uitstrijkje al heel vroeg ontdekt worden. Dit kan zelfs voordat er klachten zijn. Wanneer deze vorm van kan ker vroeg wordt opgespoord en behandeld, dan is de kans op ge nezing bijna 100%. De huisarts maakt een uitstrijkje en het laboratorium onderzoekt dat. De uitslag hiervan komt weer via de huisarts bij de betrokkene terug. Naast voorlichting over baarmoe derhalskanker zal ook gesproken worden over Osteoporose bot- ontkalking), een andere aandoe- ning die specifiek (oudere) vrou wen treft. Uitgebreide informatie over beide onderwerpen zal op de avond van dinsdag 20 oktober gegeven wor den door J. Favier, gynaecoloog te Gouda en W.A. van Heel, huis arts te Waddinxveen. Terwijl de GGD Midden-Holland aanwezig zal zijn ter ondersteuning van de ze avond. Alle vrouwenorganisaties zijn voor deze avond uitgenodigd maar ook alle niet aangesloten vrouwen, in de leeftijd van 35 tot 54 jaar zijn van harte welkom. De toe gang is gratis. In de pauze zijn consumpties verkrijgbaar in de foyer van het Anne-Frank-Cen- trum. BOSKOOP - De weekagenda van jongerencentrum De Tun nel bevat voor vrijdag 16 okto ber Nite of the groove, aan vang 21.00 uur. Zaterdag 17 oktober: caf Niente, 21.00 uur. Zondag 18 oktober, thee-caf, 15.00 uur. Dinsdag 20 okto ber: Afrikaanse dans cursus, 20.00 uur. Waddinxveense werkgroep Natuur- en Milieueducatie. (Foto: NME Waddinxveen). Andr van der Laag met zijn echtgenote Yvonne voor Andr Snackbar aan de Willem de Rijke- laan. (Foto: Sjaak Noteboom). Onze uitsnijderij staat onder Rijks Veterinaire Keuring. Uw garantie voor kwaliteit, hygiëne en versheid. De leden van de werkgroep NME (Natuur- en Milieueducatie) wil len scholen stimuleren met hun kinderen deze zaken in Waddinx veen zelf te laten opsporen, aan den lijve te laten ervaren wat er allemaal gaande is, hoe belangrijk het milieu voor ieder van ons is en daarbij een goed beheer. Woensdag begint het programma al om 10.00 uur en dan wordt er tussen de middag samen iets lek kers gegeten. Op deze club zijn kinderen vanaf 4 jaar heel hartelijk welkom. De prijs voor deze dagen is ƒ1,- per kind per dag. WADDINXVEEN - Het kinder dagverblijf van de Stichting Kin deropvang Humanitas aan de Beu kenhof in Waddinxveen heeft za terdagmorgen de naam ‘De Boe mel' gekregen. De initialen van die naam zijn nog de enige verwijzing naar de oude naam De Bonkelaar, dat een ten onder gegaan centrum voor plaat selijk jeugd- en jongerenwerk was. ‘De Boemel' ging op maandag 10 augustus van dit jaar van start met 3 kinderen. Onder leiding van teamleidster Sandra Timmer- mann worden nu na twe maanden 16 kinderen opgevangen. Dat aan tal neemt nog elke dag toe. Het kinderdagverblijf, dat ook huisvesting biedt aan een peuter speelzaal, breidt de activiteiten in november uit met buitenschoolse opvang. De onthulling van de nieuwe naam ‘De Boemel' gebeurde op de speelplaats achter het ingrij pend verbouwde en opgeknapte pand door wethouder P.F.J. van Schie (CDA) in samenwerking met Th. Offermans, directeur van de Stichting Kinderopvang Hum anitas. De officile handelingen vonden plaats ter gelegenheid van de lan delijk dag van de kinderopvang, die zaterdag werd gehouden. Die dag hield ook het kinderdagver blijf 'Jodokus' aan de Mercurius- weg open huis. WADDINXVEEN In de maand oktober zijn in Waddinx veen de schrijfgelegenheden van Amnesty International op de vol gende tijden en plaatsen: maandagmiddag 12 oktober vanaf 13.30 uur bij Lieve v.d. Meerschaut, Noordeinde 55, tel. 18489; maandagavond 12 oktober vanaf 20.00 uur bij Anja Dijk huizen, Klaverveld 23, tel. 17640; dinsdagmiddag 13 oktober vanaf 13.45 uur bij Astrid v.d. Berg, Roosje Voshoeve 31, tel. 16229; woensdagavond 14 oktober vanaf 20.00 uur bij Hennie Okkes, Chopinlaan 26, tel. 16078; maandagavond 19 oktober van 19.00-20.00 uur bij Marijke de Groot, Kievitdreef 19, tel. 10082; woensdagavond 21 oktober vanaf 20.00 uur bij Sjaan Feenstra, Alpherbrink 25, tel. 17328. Bovendien kunnen voorbeeldbrie ven meegenomen worden na de kerkdiensten in de Immanuël- kerk, de Ontmoetingskerk en de St. Victorkerk op zondag 18 okto ber. Door de voorbeeldbrieven over te schrijven en te versturen kan men vrijlating vragen voor of onder zoek vragen over: een Koerdische onderwijzer in Turkije, die al meer dan twaalf jaar in de gevangenis zit. Hij kreeg een zeer oneer lijk proces en heeft nog 8 jaar gevangenisstraf tegoed; een parlementariër in Zuid- Korea, die een gevangenisstraf van tien jaar uitzit omdat hij zonder toestemming Noord- Korea bezocht. Hij is een ge- wetensgevangene; een ingenieur in Egypte, die in 1989 toen hij zes weken zonder aanklacht opgesloten zat, gemarteld werd. Hij dien de een officiële klacht in, maar dit wordt door de autori teiten ontkent. Wethouder P.F.J. van Schie (CDA) onthult de nieuwe naam van het nieuwe kinderdagverblijf aan de Beukenhof: De Boe mel. (Foto: Sjaak Note boom). WADDINXVEEN - In de 3e ronde van Excelsiors onderlinge damcompetitie leed Raymond van Es zijn eerste verliespunt. De ervaren Gerrit van der Zijden bleek gelijkwaardig aan de snel opkomende Raymond. Echter in de 4e ronde haalde hij tegen Ber- tus van Eijk beide punten binnen. Jan Kramer won in de 3e ronde knap van Gerrit Heeren, doch in de 4e ronde won Tijmen den Ou den jr van hem. Fred Zaadhof was in de 3e en 4e ronde het meest produktief. Hij won achtereenvolgens van Adri aan Zwanenburg en Lucien Claes sen. Lucien was op zijn beurt goed op dreef in de 3e ronde door Sietse Siersema te kloppen. Sietse herstelde zich van dit ver lies door de afgelopen week Cor Stolker te kloppen. Opvallend was het lage aantal re mises in de twee laatste wedstrijd- ronden. Slechts 5 van de 20 par tijen eindigden onbeslist. Voor Jan Both bleek het moeilijk tegen de ervaren Kees Blonk, die niets toe gaf en een punt veilig stelde. In de derde ronde deelden Ruud van Dijk en Cor Stolker ook de punten. In de 4e ronde werden de punten gedeeld in de partijen Adriaan Blom-Dirk Heeren I en Adriaan Zwanenburg en Teun Twigt. Klopte Jaap van der Eist eerst Piet van Es, in de laatste ronde moest hij het onderspit delven te gen Dick Dibbets. In de 4e ronde won Piet van Es knap van Kees Blonk. Met spanning werd uitgezien naar de krachtmeting tussen 7-voudig clubkampioen Tijmen den Ouden sr en de zich zeer sterk ontwikkel de jeugdspeler Teun van der Krol. Beide spelers bleken geheel aan elkaar gewaagd te zijn en de remi se was dan ook terecht. WADDINXVEEN Evenals in de voorgaande jaren organiseert de Waddinxveense klaverjas vere niging „De Springplank” weer haar jaarlijkse najaarstoernooi. Op zaterdag 24 oktober wordt voor de 9e maal, dit toernooi ge houden in het Anne Frankcen- trum. Dit koppel-klaverjas toernooi staat open voor koppels van Waddinx veense verenigingen en bedrijven. De vaste deelnemers, hebben in middels hun inschrijf-formulier ontvangen, andere belangstellen den kunnen kontakt opnemen met De Springplank, tel. 01828-16947. Ook dit jaar hoopt De Spring plank weer velen te kunnen be groeten, op dit altijd bijzonder ge zellige tournooi, dat op 24 okto ber om 14.00 uur van start zal gaan. WADDINXVEEN In wijkge- bouw Het Zuidhonk (naast Sport hal De Duikelaar) is op vrijdag avond 16 oktober weer vrij-klaver- jassen (géén competitie). Aanvang 20.00 uur. Entreeprijs 2,50 per persoon. Aandacht voor de officile opening van het kinderdagverblijf De Boemel van de Stichting Hum anitas in Waddinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom). start nieuwe bezigheden WADDINXVEEN Nu de herfst is ingetreden lijkt het alsof de natuur gaat inslapen. De bladeren vallen van de bomen. De meeste bloemen hebben hun dienst gedaan en hebben met de hulp van insecten voor nieuw zaad gezorgd. Veel vogels zoeken warmere stre ken op. Egels en andere dieren zoeken een plaats voor de winter slaap. Het lijkt alsof er niets ge beurt in de natuur. Niets is min der waar. Kijk maar eens naar de takken van de bomen. Overal zitten de knoppen al klaar voor het komen de jaar. Door de wind worden de zaden verspreid om op gunstige plekken voor nieuwe planten te kunnen zorgen. Vruchten zoals kastanjes vallen van de bomen en hopen op een betere bestemming dan de zakken van de kinderen. Sommige kastan jes krijgen niet eens de kans om te vallen maar worden met stok ken uit de bomen geslagen. Dat is natuurlijk wel jammer, maar de natuur kan tegen een stootje ge lukkig. Dood en ziek hout wordt door paddestoelen opgeruimd. Er ko men andere vogels uit het noor den die hier overwinteren. Onder de grond zitten de sneeuwklokjes te popelen om zodra het weer warmer gaat worden hun kop bo ven de grond uit te steken. Eitjes van vele insecten en vlinders zijn op veilige plaatsen gelegd om zo dra de tijd rijp is voor de volgen de generaties te zorgen. WADDINXVEEN Vorige week maandagavond werd in het Anne Frank-Centrum de eerste culturele avond van het seizoen 1992-1993 gehouden, georgani seerd door de culturele commissie van de Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen. Het was dit keer een muziek- en zangavond, waarbij optraden het piano-duo Van der Hart-de Graaf uit Waddinxveen en de Kings- Combo-Groep uit Ter Aar. Het programma werd zowel voor als na de pauze afgewisseld door het optreden van het piano-duo en de Kings-Combo-Groep. Het piano-duo, waarbij de piano door beiden tegelijk werd be speeld, bracht bekende liederen ten gehore uit verschillende opera’s en een aantal populair klassieke nummers onder de titel: ”Uit de salon”. LSL IS EEN AKTIVITEIT VAN BV LIAM verbeteringen uit. Als alle werk zaamheden achter de rug zijn volgt er een officile opening. Andr van der Laag bakt aan de Willem de Rijkelaan zelfgemaak te patat, smeert er zelfgebakken broodjes (met 35 soorten beleg) en verkoopt eigengemaakte sala des. Gespeeld werd onder meer de melodie in F van Rubinstein, Sa- lut d’Amour van Elgar en een potpouri uit de opera Carmen van Bizet. In de tweede helft van de avond werden liedjes zonder woorden gespeeld, bekende en minder be kende uit de eerste helft van deze eeuw, waaronder heel beroemde stukken zoals ”Ich bin von Kopf bis Fuss” en ’’Eens zal de Betuwe in bloei weer staan”. Alle stukken werden op uitsteken de wijze gespeeld. Het publiek luisterde aandachtig en regelma tig klonk er een daverend applaus. Het Kings-Combo-Groep bracht bekende Nederlandse liedjes, ge speeld op gitaar en begeleid door een drumstel. Uitstekend werd er gezongen en vele malen zongen de aanwezigen in de zaal de lied jes mee. WADDINXVEEN - Andr van der Laag (52) is de nieuwe be heerder van de bekende snackbar aan de Willem de Rijkelaan in Waddinxveen-Noord bij het WSE-voetbal complex. Hij runt er sinds kort met zijn vrouw Yvonne de snackbar, die eigendom is van Sjaak Pot uit Al- phen aan den Rijn. De naam Sjaak’s Snackbar is dezer dagen snel veranderd in Andr Snackbar, daarmee een verschil aangevend de herfstvakantie zal de openbare ba sisschool Theo Thijssen (Kerk- weg-Oost) worden opgeknapt in het kader van de ’algehele aanpas sing’. Deze oudste school van Waddinxveen wordt in die week vooral van binnen aangepast aan de huidige eisen. Er wordt een nieuwe keuken ge plaatst, er wordt nieuwe verlich ting aangebracht en de gangen worden gewit en geschilderd. Ondanks allerlei berichten heeft de school, volgens directeur Mer tens, wel degelijk een goede toe komst. Het gebouw mag dan wel oud zijn, het onderwijs wat er ge geven wordt is modern en toch degelijk. Vooral de laatste twee jaar is er veel veranderd ten goe de, aldus de heer Mertens. Om de opknapbeurt te vieren wordt op donderdag 12 november de school omgetoverd tot de Theo Thijssenschool aan het begin van zijn bestaan. Alle kinderen en leerkrachten zullen in oude kledij verschijnen. Op 14 november wordt Waddinx veen uitgenodigd om de school eens van binnen te komen bekij ken. De buurtbewoners zullen een I aparte uitnodiging krijgen. HAZERSWOUDE - De ge meente Rijneveld heeft plan nen voor ae bouw van zestien woningen aan de Van Ostade- straat in de kern Hazerswou- de-dorp. De woningen zullen gebouwd worden door Kooi- stra Vastgoed BV. Nadat ae Rijneveldse ge meenteraad al in mei van dit jaar accoord ging met een overeenkomst voor exploitatie van de bouwgrond, moet nu het bestemmingsplan worden aangepast. Het nuidige be stemmingsplan laat woning bouw niet toe, maar het voor nemen past wel in het dorps- igsplan. Dit gaat er dat woningen ge bouwd kunnen worden op in- breidingslokaties. GOUDA - Onder de titel ”Je blaas de baas” herhaalt Kruiswerk Midden-Holland de succesvolle cursus blaastraining voor vrou wen. Van alle Nederlandse vrouwen heeft 26% in meerdere of minde re mate last van ongewild urine- verlies. Vooral na een zwanger schap komt dit vaak voor. Een on gemak dat nogal eens leidt tot hy giënische en sociale problemen. De klachten kunnen dikwijls wor den behandeld met medicijnen of een operatie. Een blaastraining geeft goede resultaten bij vrou wen wiens klachten te wijten zijn aan verslapte bekkenbodemspie- ren. Maar liefst 70% van de deel neemsters aan een cursus blaas training vindt daar baat bij. Voor jongere vrouwen is er een extra reden om een cursus blaas training te volgen: tijdige training kan ernstiger incontinentie-klach- ten op latere leeftijd voorkomen. De cursus omvat een theoretisch en een praktisch gedeelte. Daar naast is er gelegenheid voor het uitwisselen van ervaringen met lotgenoten. De leiding van de cursus berust bij een speciaal hiervoor opgelei de fysiotherapeute. In negen les sen wordt aandacht besteed aan ontspannende en spierversterken- de oefeningen, verbeteren van conditie en lichaamshouding, goe de leefwijze bij incontinentie en informatie over incontinentiema- terialen. De cursus vindt plaats op woens dagavonden van 20.00 tot 22.00 uur en wordt gegeven in het cen traal kantoor van Kruiswerk Mid den-Holland, Spoorstraat 2 te Gouda. WADDINXVEEN Bij de aan vang van het nieuwe schooljaar heeft de WOOP (Werkgroep On derwijs Ondersteunend Program- ma-aanbod) haar activiteiten weer gestart. De werkgroep actieve muziek heeft voor de groepen 1 en 2 van de Waddinxveense basisscholen weer een knaller op het program ma staan: ‘Jorn en de muziekvo- gels’. In dit speelse muziekprogramma neemt Jorn de kinderen mee naar een wereld van vogels en muziek. De kinderen kunnen meedansen,verkleed als keuze-vo- gels, of spelen zelf mee op bezem- bas, mini carillon, wasbord en an dere ritme-instrumenten. Door de vele enthousiaste in schrijvingen heeft de werkgroep alle vertrouwen in een succesvolle uitvoering. De uitvoeringsdata zijn: 16, 29 en 30 oktober en 13 november. WADDINXVEEN het Leger des Heils uit Gouda houdt op dinsdag 20 oktober van 13.00 uur tot 16.00 uur en op woensdag 21 oktober van 10.00 uur tot 16.00 uur, in de Rehobothschool (Sper- werhoek 4) in Waddinxveen, een Vakantie-Bijbel-Club. Op deze club worden allerlei ge zellige dingen gedaan. Gezellig samen zingen. Spelletjes doen. Luisteren naar een verhaal. Knut selen en nog veel meer. Natuur lijk is er ook iets lekkers te snoe pen en iets te drinken. WADDINXVEEN Bij de ge meente Waddinxveen is de heer E.J. Fennis, medewerker bij de sectie Voorbereiding en Verkeer van de afdeling Weg en Werken, met ingang van 1 oktober 1992 in vaste dienst benoemd. Aan de heer H.J.A. van de Wa ter, opzichter van de sectie Plant soenen van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, is met in gang van 1 oktober 1992, eervol ontslag verleend. 4 I 4 -

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 11