Levendige discussieavond Voorlichting Buitenstaanders Scouting Waddinxveen is volop in de ether Twigt in Waddinxveen B x *3 Dufs mod? M. Huisman leidt hengelaars Film in De Open Cirkel Titelstrijd Florida Diploma- zwemmen in Gouwebad Paddestoelen wandeling HAZERSWOUDE - Het IVN Alphen en omstreken organi seert zaterdag 17 en zondag 18 oktober een natuurwande ling in een polderbos in Ha- zerswoude-dorp. Deze tocht wordt ieder jaar gehouden om daar vele soorten paddestoe len te kunnen bekijken. Volksdansen op school WADDINXVEEN De com- missie-WOOP (werkgroep onder wijs ondersteunend programma- aanbod) organiseert dit cursusjaar voor de groepen 3 en 4 van de Waddinxveense basisscholen een aantal lessen volksdansen. Diverse internationale radiocontacten Regeling gemeente Waddinxveen Cursus zieken zorg thuis in Waddinxveen ”Dr. Mario”- programma in Het Zuidhonk IIII IIIIII r MUM \Op gevoerd Sint Victor Klimop Keren Doorgereden Gewond Omver Auto in brand Getuigen gevraagd MOOIE STOFFEN, BESCHAAFDE DESSINS GEVEN EEN MODIEUZE VRIJHEID IN DE STIJL VAN Alphen aan den Rijn i Pagina 17 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 14 oktober 1992 internationale radiocontacten. (Foto: Scouting Neder- Man in auto tel. Fragmenten van de discussie avond, die gratis toegankelijk was, zijn zondagmorgen uitgezonden door de lokale RTW-radio. Na dergelijke discussies in de Kruis kerk (met de gereformeerde pre dikant dr. J.C. de Moor) en in het buurtcentrum ‘De Boog' (met D’66-Tweede-Kamerlid mr. J.F. Glastra van Loon en de remon strantse predikant dr. E.H. Cosse) was dit de derde avond in zijn soort. 'en te fami- WADDINXVEEN - De Goudse drukkerij Twigt is met ingang van maandag 12 oktober verhuisd naar het Waddinxveense bedrij venpark Coenecoop. De officile opening gebeurt later, want de ge faseerde verhuizing van machines neemt deze week eigenlijk nog een paar dagen in beslag. De nieuwe vestiging k No WADDINXVEEN - In het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad) in Waddinxveen wordt donderdagavond 29 oktober om acht uur door het Platform Gehandicapten Waddinxveen (PGW) en het Provinciaal Overleg Gehandicaptenbeleid (POG) Drukkerij Twigt heeft haar intrek genomen in een speciaal voor dit bedrijf ontworpen pand. De nieu we behuizing was hoog nodig, ge zien de forse groei die dit bedrijf de laatste jaren heeft doorge maakt. Het bedrijf, waar 42 mensen wer ken, staat bekend als een vooruit strevende drukkerij, die techni sche ontwikkelingen op de voet volgt. Aan deze avond namen deel de hervormde predikant ds. A.A. van Houwelingen, pastoor T.F. Bui tendijk van de rooms-katholieke St. Victorparochie en dr. A.A. de Bruin, voorzitter van het Huma- nisch Verbond Midden-Holland. Als discussieleider fungeerde de Waddinxveense journalist Bert Woudenberg. Een 16-jarige Waddinxvener werd bekeurd omdat hij met een opge voerde snorfiets reed. Bij controle bleek de snorfiets te veel vermo gen te hebben. welpen en kabouters houden op 17 oktober een gezamenlijk pro gramma, waarin het solderen van knipperlichtjes en het seinen met Semafoorvlaggen niet ontbreken. De zeeverkenners houden ’s och tends eerst een vossenjacht in het JOTA-thema op de Reeuwijkse Plassen en ’s middags hebben zij een gevarieerd programma bij het clubhuis met onder meer buiten koken, pionieren en solderen. De zeeverkenners overnachten die nacht in het clubhuis. Met de Pieter Maritzgroep wordt een telexverbinding gelegd, zodat de kinderen, die elkaar doorgaans via school e.d. kennen, met elkaar via telex kunnen communiceren. Ook is het de bedoeling dat in beide clubhuizen een videocame ra wordt opgesteld en dat een te lefoonverbinding wordt gelegd, waardoor een soort ‘beeldtelefoon’ ontstaat. Ieder jaar is de aan de Johan Wil lem Frisoweg gehuisveste groep Scouting Sint Victor al van verre herkenbaar aan de enorme, door eigen mensen gepionierde zend mast. Ook dit jaar is het weer de bedoeling om een 30 meter hoge mast te maken. Om 0.00 uur begint de stam fana tiek te zenden en krijgt daarbij hulp van twee gemachtigde zend amateurs. Zaterdagochtend hou den de bevers, welpen en kabou ters een gezamenlijke vossenjacht en ’s middags is er voor hen een videoprogramma. Ook de gidsen en verkenners, die ’s middags bijeen komen hebben hun programma in het JOTA-the- ma gezet. Zij zullen zaterdaga vond een videoprogramma krij- Drukkerij Twigt werd in 1961 op gericht. Toen startte L.A.Twigt een bedrijf voor familiedrukwerk aan de Kleiwegstraat in Gouda. Bij de verhuizing naar de Lage Gouwe in Gouda stond inmiddels WADDINXVEEN Op woens dag 14 oktober (vanavond dus) gaat de deur van verenigingsge bouw ‘Het Anker’ aan de Nesse achter de Brugkerk weer open voor de derde Open Cirkelavond van dit seizoen. Dit keer staat de bij velen beken de film ‘De schuilplaats’ op het programma. Hierin wordt op aan grijpende wijze het verblijf van Corrie ten Boom en haar familie in het concentratiekamp Ravens- brtlck in beeld gebracht. Na haar vrijlating is Corrie ten Boom door de wereld getrokken om te vertellen dat er in Jezus Christus altijd een schuilplaats zal zijn. Ook als men de film al een keer gezien heeft, is het zeker de moei te waard om naar ‘Het Anker’ te komen. Vanaf acht uur kan ieder een binnenlopen. De film zal om ongeveer half negen beginnen. Over de manier waarin in deze moderne tijd geloofsovertuiging en levensbeschouwing zich van el kaar onderscheiden of juist elkaar kunnen aanvullen discussieerden de drie forumleden op een open en respectvolle wijze met elkaar, maar na de pauze ook met de zaal. Nadat ds. Ad van Houwelingen, Carmeliet Tom Buitendijk en dr. Andr de Bruin in een eigen bij drage hadden aangegeven hoe zij, daarbij gebruikmakend van stel lingen, tegen het onderwerp van de discussieavond aankeken werd op eikaars zienswijzes gereageerd. De aanwezigen in de kerkzaal van de Immanulkerk schroomden niet in debat te gaan met de twee WADDINXVEEN Tijdens de 35e Jamboree on the Air (JO TA) op zaterdag 17 en zondag 18 oktober zullen vele tientallen scouts uit Waddinxveen radiocontacten leggen met scoutingleden over de gehele wereld. Alledrie de Waddinxveense scoutinggroe pen, Pieter Maritz, Klimop en Sint Victor, bouwen hun clubhuis dat weekend om tot radiostation. Zaterdag 10 oktober starten de verkenners met het pionieren van een toren, die als zendmast dienst zal doen. Het is de bedoeling dat de zendmast zo’n 20 meter hoog wordt. Op vrijdag 16 oktober wordt voor de verkenners ’s avonds een vos senjacht gehouden en ondertussen brengen de stamleden de appara tuur in gereedheid, om diezelfde nacht na het landelijk startsein om 0.00 uur de eerste verbindin gen te leggen. Zaterdagochtend is er voor de welpen een vossenjacht en ’s mid dags wordt er een postenspel ge houden voor de verkenners met verschillende posten in het JOTA- thema, zoals het zelf solderen van knipperlichtjes, een opsporing via veldtelefoons en het zenden via de radio. Aan het eind van de middag kun nen de verkenners via walkie tal kies met elkaar communiceren. De stam is het gehele weekend in het clubhuis aan de Mauritslaan aanwezig en zal ook zaterdaga vond doorzenden. De Klimopgroep, die gehuisvest is bij het WSE-terrein aan de Vondellaan, is een aantal jaren niet van de partij geweest tijdens de JOTA, maar sinds vorig jaar doet zij weer aktief mee. De Klimopgroep maakt voor het zenden gebruik van de lichtmast bij het voetbalveld. Op vrijdag avond 16 oktober houden de lood sen (jongeren van 16 en ouder) de Nacht van het Belgisch Bier. Met medewerking van een vijftal Goudse zendamateurs beginnen de Wilde Vaartleden (14- tot 17- jarigen) die nacht met zenden. De De nieuwe vestiging van de uit Gouda afkomstige drukkerij Twigt op het bedrijvenpark Coene coop. (Foto: Sjaak Noteboom). Op dinsdag 6 oktober wilde een automobilist vlak voor de ver keerslichten op de Henegouwer- weg keren om te gaan tanken en dus iets terug te rijden. Hierbij zag hij een tegenligger, een vrachtauto, over het hoofd, waar na de aanrijding volgde. Geen persoonlijke ongelukken. Op dinsdag 6 oktober vond op het fietspad langs de Henegouwerweg een aanrijding plaats, waarbij twee bromfietsers waren betrok ken. Beide bestuurders kwamen ten val. Een van hen stond op en reed meteen weg. Op dinsdag 6 oktober, tussen 20.15 uur en 20.30 uur, werd een 52-jarige Waddinxvener tijdens het oversteken van de Willem de Zwijgerlaan (vanaf de Beatrix- laan) van zijn fiets afgereden. Hij liep hierbij een hersenschud ding en schaafwonden aan gezicht en handen op. De andere betrok ken verkeersdeelnemer is de be stuurster van een rode personen auto, die na de aanrijding wel is gestopt, doch daarna is weggere den, zonder dat er gegevens zijn uitgewisseld. Getuigen en de betrokken be stuurster worden verzocht contact op te nemen met de rijkspolitie. (01828-13688). Op vrijdag 9 oktober werd op het fietspad van de Sniepweg (bij de scholen) een 15-jarige Waddinx vener aangereden door een 25-ja- rige uit Gouda afkomstige brom fietser. Op dinsdag 6 oktober brandde op de Sniepweg een personenauto, Seat Ibiza, voor 75% uit. Daar de brand, die tijdens het rijden ont stond, niet met een brandblusser was te bestrijden, moest de brand weer uitdrukken. De auto kon vlam vatten, doordat de oliedop van het kleppendeksel ontbrak. De bestuurder was een 35-jarige inwoner van Boskoop. Op woensdag 7 oktober omstreeks 13.15 uur vond op de kruising bij de hefbrug een aanrijding plaats tussen een personenauto en een bromfiets. Beiden kwam uit de richting Gouda. Volgens een getuige zou de 18-ja- rige Waddinxveense bromfietser groen licht hebben gekregen en sloeg vanaf het fietspad linksaf richting hefbrug en meteen daar na werd hij geschept door de rechtdoorrijdende automobilist. Zowel deze automobilist als de bestuurder verklaarden met gerin ge snelheid door rood licht te hebben gereden. Onderzoek van het opgemeten remspoor '26 meter) en een rem proef geeft een beduidend hogere snelheid van de auto aan. Getuigen worden verzocht con tact op te nemen met de rijkspoli tie Waddinxveen 01828-13688. WADDINXVEEN B. en W. hebben besloten de raad voor te stellen over te gaan tot vaststel ling van een bekostigingsbesluit op grond van de Wet vereenvou diging van regelgeving en vergro ting van gemeentelijke en provin ciale beleidsvrijheid. Het bekostigingsbesluit is noodza kelijk om te kunnen overgaan tot invoering van een Bouwgrondbe- lasting. Op deze wijze is het mogelijk om gemaakte kosten in verband met de exploitatie van een bestem mingsplan te verhalen op de be langhebbenden. Het hier bedoelde bekostigingsbe sluit heeft betrekking op de in voering van een bouwgrondbelas- ting voor het verhalen van de kos ten in verband met de exploitatie van het bestemmingsplan ‘Coene coop II’. GOUDA/WADDINXVEEN Kruiswerk Midden-Holland orga niseert in Waddinxveen een cur sus Ziekenverzorging Thuis. De cursus wordt vanaf 26 oktober 1992 gegeven in zes wekelijkse bijeenkomsten van 19.30 tot 21.30 uur. Iedereen die meer wil weten en leren over het verzorgen van zieken thuis kan zich melden. Steeds meer mensen krijgi maken met huisgenoten of lieleden die thuis verpleegd wor den. Er kunnen dan verzorgende taken aan de orde komen waar men geen raad mee weet. Voor het verzorgen van een griep- patiënt of het helpen van iemand met een gebroken arm hebben de meeste mensen geen cursus nodig. Maar voor de verzorging van een huisgenoot of buur die volledige bedrust moet houden komt er wel wat meer kijken. In de cursus Ziekenverzorging Thuis komen de nodige prakti sche vaardigheden aan de orde. Zoals bijvoorbeeld het tillen van een patiënt zonder zelf rugklach ten te krijgen, wondverzorging, hulpmiddelen die bij de verzor ging van een bedpatiënt gebruikt kunnen worden, het bed verscho nen, haren wassen. Verder wordt aandacht besteed aan voeding voor zieken, medi cijngebruik en het beleven van ziek zijn. Een gedwongen verblijf op bed kan een stuk aangenamer verlo pen als huisgenoten en andere hel pers weten hoe zij de patiënt het beste kunnen verzorgen. Dat wordt geleerd in de cursussen Ziekenverzorging Thuis, die on der leiding staan van ervaren mensen van het kruiswerk. De cursus in Waddinxveen wordt gegeven op zes maandagavonden in het wijkgebouw aan de Sta tionsstraat 12 en staat onder lei ding van wijkverpleegkundige Jeanne Kastelein en wijkzieken verzorgende Ellen de Mik. Aanmelden vóór 19 oktober bij mw. L. Brouwers, secretariaat van district Gouwe-IJssel, tel. 01803-14144, op werkdagen van 9.00-16.30 uur. De cursus kost ƒ15,- voor leden en ƒ65,- voor niet-leden. WADDINXVEEN In het Gouwebad ”de Sniep” is op dins dag 6 oktober weer diploma A ge zwommen. Dit maandelijks terugkerende gebeuren staat onder toezicht van de Nationale Zwemraad, die deze keer de heer Melis had afgevaar digd. De beoordelingscommissie be stond dit keer uit de heren R. Ho- gerbrugge en C. Slagter. De 35 geslaagde kandidaatjes zijn: Angela Drenth, Stijnie de Koning, Mike de Bil, Arnout Oudijk, Rob Thuis, Richard Houtsma, Maartje v.d. Pijl, Onne v.d. Zwalm, Jan-Kees van Hoff, Nico Walhout, Dominique Verha gen, Martine Philippo, Jan-Jaap Bakker, Marijn Gijzemijter, Mar lijn Boevé, Titia v.d. Zijden, Cé- lesta v.d. Ende, Krystel Termors- huizen, Dion van Diermen, Wen dy Voorwinden, Manon Lager- weij, Joanne Tellegen, Diedeke van der Meulen, Jasper Vlaardin- gerbroek, Paulien Meurs, Michal Glaser, Maartje ten Barge, Laura Diepeveen, Sharan Kreeft, Yvan- ka Happel, Mark Hofman, Lisa de Bas, AnneRiemke Prins, Sanne Pety van Vliet en Rémon Snel. Aan het besluit om in Waddinx veen een nieuw bedrijfspand van 3.000 vierkante meter te gaan bouwen en Gouda (Burgemeester Van Reenensingel) voor deze vier de vestigingpslaats in ruim dertig jaar tijd te gaan verlaten is een lang proces van wikken en wegen voorafgegaan. bekneld WADDINXVEEN Op maandag 5 oktober omstreeks 14.00 uur reed een personenauto achter op een vrachtauto. De perso nenauto sloeg over de kop, waarna de bestuurder bekneld raakte. De automobilist werd per ambulance naar het Bleulandziekenhuis vervoerd. geestelijken en de humanist. Het werd aan boeiende avond, die ove rigens niet altijd even gemakke lijk te volgen was door een niet goed functionerende geluidsinstal latie. een voorlichtingsbijeenkomst voor mensen met een lichamelijke handicap belegd over het nieuwe project ‘Buitenstaanders1. len met Petra Vennink, tel. 01820 - 12777 (maandag en donderdag tijdens kantooruren) of met het POG-secretariaat, tel. 01828 - 13243. Wie problemen heeft met het vervoer of de kosten ervan kan verzoeken hiervoor een rege ling te treffen. WADDINXVEEN - Florida-bad- minton, dat terugkijkt op een ge slaagde viering van het 35-jarig bestaan, houdt zondag 18 oktober van 9.00-18.00 uur in sporthal ”de Sniep” de heren dubbel en dames dubbel kampioenschappen. Op zaterdag 31 oktober van 10.00 - 17.00 uur worden door Florida, die dit seizoen met 12 teams aan de competitie deelneemt, in de zelfde sporthal de jeugdclubkam- pioenschappen gehouden. Van de Waddinxveense badmin tonclub met 200 trainende leden zijn Nel Bouwman al 30 jaar lid en Arie Pieter van Nes 25 jaar. Tijdens de viering van het 7e lus trum zijn zij extra in het zonnetje gezet. Florida zal dit najaar weer deelne men aan de Grote Clübactie om de verenigingskas weer wat aan te vullen. De vereniging wordt thans geleid door Hilda Mathot (voor zitter), Ronald Struijs (tweede voorzitter en wedstrijdsecretaris), Nel Horsman (penningmeester), Marcel van Putten (technische commissie) en L. Goorden (jeugd zaken) Van de jeugdcommissie zijn lid Louis Goorden, Mary Steenland, Henk van Boxtel, Wim de Jong, Debby Pietjouw en Evert van Es- seveld. Erevoorzitter van Florida is J.W. Stelling en erelid is A.P. van Nes. gen. De rowans, sherpas (14- tot 17-jarigen) en de stamleden blij ven overnachten. In Nederland zijn in het weekend van 17 en 18 oktober ongeveer 250 Scoutingradiostations in de ether. Ongeveer 20.000 Neder landse scouts zijn samen met zo’n 1600 erkende radio-zendamateurs op zoek naar JOTA radiostations in binnen- en buitenland. Alle contacten, worden, zoals ge bruikelijk is in de zendwereld, achteraf bevestigd met een speci ale kaart (QSL-kaart). Voor de administratie van het berichten verkeer is dit keer een speciaal computerprogramma ontwikkeld. De JOTA is een aanvulling op de vierjaarlijkse Wereld Jamboree, waar scouts uit de hele wereld el kaar in levende lijve ontmoeten. In 1995 is Nederland gastland voor dit evenement van wereldfor maat. Zowel de Wereld Jamboree als de Jamboree on the Air hebben als doel het internationale karakter van de Scoutingorganisatie tot uitdrukking te brengen. Dit polderbos herbergt zoveel soorten paddestoelen omdat het op een bepaalde manier wordt onderhouden. Verder draagt ook de rust daartoe bij, het gebied is niet vrij toegankelijk. Enkele natuurgidsen begelei den de wandeling. Het meene men van laarzen en een spie geltje wordt aanbevolen. Het doel is de kinderen kennis te laten maken met volksdansen en het beleven van plezier daar aan. Het gaat niet in de eerste plaats om een perfekte uitvoering, maar om het zich leren uiten via beweging. Het aanbod bestaat uit 3 of 4 lessen. De lessen worden gegeven door gediplomeerde leraressen. Na de lessenserie kan de school met behulp van de lerares sen een presentatie voor ouders/verzorgers organiseren. Bovendien kan elke school bege leiding krijgen bij het maken van een programma volksdansen voor de hele school. Het volksdansen wordt gehou den in de openbare Leon van Gel- derschool (Essengaarde), waar vrijdagmiddag 30 oktober van 14.30 - 15.15 uur de volgende les wordt gegeven. Scoutingleden actief met het leggen van land - Remco Berting). WADDINXVEEN - Ongeveer zeventig mensen toonden belang stelling voor de vorige week don derdagavond in de hervormde Im manulkerk aan de Prinses Beatrix- laan in Waddinxveen gehouden discussieavond over het thema ‘Heeft een levensbeschouwing zin?1. ZEVENHUIZEN - Alhoewel de herfst haar intrede al heeft ge daan is hengelvereniging Zeven- huizen-Moerkapelle nog bezig met haar zomercompetitie. Voor wat betreft de A-pöule is er in de afgelopen 5 wedstrijden weer heel wat veranderd. De 6e wedstrijd werd, in de Rotte op naam geschreven van J. Breedijk met 5.690 gram. Ook de 10e wedstrijd won hij met 3.680 gram in de Haarlemmer Ringvaart. In totaal kon hij hier door één plaatsje klimmen, van de 5e naar de 4e plaats. De grootste winnaar was echter M. Huisman. Hij ging op zeven mijlslaarzen door de lijst naar de eerste plaats. Twee maal in de Zijl en één maal in de Leidse Vaart wist hij dit te behalen. De Leidse Vaart telde nog niet mee met haar 850 gram, maar de Zijl des te meer. De eerste keer telde de vangst 11.370 gram en tweede keer maar liefst 15.690 gram. Hierdoor voert hij nu de lijst aan met meer dan 6 kg voorsprong. De vorige leider van de lijst, C. van Pelt is inmiddels terugge plaatst naar een derde plaats. Ma gere vangsten en een lange vakan tie zorden hiervoor. Wel wist hij de derde plaats te pakken in de 9e wedstrijd met ruim 4,5 kg. Op de totaallijst is hij voorbijge streefd door A. Uittenbroek jr., drie maal 2e en één maal 3e werd in de afgelopen vijf wedstrijden. Dit met vangsten van 4, 416 en van 714 en van 316 kg. In de laat ste wedstrijd deed onze out-sider uit Waddinxveen nog van zich spreken. C. Klomp legde beslag op de derde plaats met een vangst van ruim 2 kg. De tussenstand na 10 wedstrijden: 1. M. Huisman (38.510), 2. A. Uittenbroek jr. (32.170), 3. C. van Pelt (31.040), 4. J. Breedijk (21.060), 5. Adr. van Erk (14.990), 6. J. Hordijk (14.450), 7. L. de Zwart (14.330), 8. C. Klomp (9.810). de zakelijke dienstverlening op drukwerkgebied centraal. In 1980 werd overgestapt naar de Burgemeester Van Reenensingel in Gouda. Drukkerij Twigt werd in 1986 overgenomen door zoon Pim Twigt. Hij bouwde verder aan een full service drukkerij ten dienste van het bedrijfsleven, dat sinds 1986 een ontwerpstudio in huis heeft, sinds 1988 is voorzien van een Desk Top Publishing-studio (DTP), in 1990 een computerge stuurde vierkleurenpers in ge bruik nam en in 1992 professione le scan-apparatuur aanschafte voor alle mogelijke beeldmanipu- latie-technieken op scherm. Dit project, waarvoor de gemeen ten Waddinxveen, Gouda en Bos koop geld op tafel hebben gelegd, biedt ondersteuning en begelei ding aan mensen met een licha- melijke handicap om hun moge lijkheden wat betreft arbeid en scholing op een rij te zetten. Tijdens de voorlichtingsbijeen komst over het onderwwerp ‘Hin dernissen naar scholing en arbeid voor mensen met een lichamelijke handicap1 wordt informatie ver strekt over de mogelijkheden die er zijn voor mensen met een han dicap bij het vinden van een (be taalde) baan. Het POG heeft ten behoeve van dit project een projectmedwerk- ster die mensen ondersteunt bij de weg tot het vinden van een baan. Deze medewerkster heeft naast deskundigheid ook erva ringsdeskundigheid, want zij is zelf gehandicapt. Mensen met een lichamelijke han dicap zijn van harte welkom op de informatieavond over het project ‘Buitenstaanders* in het AF-cen- trum. Op het progranmma staat een in leiding door Theo Lubbe, consu lent scholing en arbeid bij het POG, informatie van projectme- dewerkster Petra Vennink, een vi deo over scholing en arbeid, infor matie over arbeid en praktijk van projectmedewerkster Mieke van der Meij en gelegenheid tot het stellen van vragen en discussie. Wie interesse heeft om de infor matieavond bij te wonen kan bel- De discussieavond in de hervormde Immanulkerk met achter het katheder ds. Ad van Houwe lingen en achter de tafel van links naar rechts pastoor Tom Buitendijk, discussieleider Bert Woudenberg en humanist dr. Andr de Bruin (Foto: Siaak Noteboom}. WADDINXVEEN Voor de jeugd is het nieuwe seizoen in Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) vol op aan de gang. Zoals beloofd is er een nieuw programma bedacht voor het komende seizoen. Op 24 oktober zal worden begon nen met het spel ”Dr. Mario”. Dit is een spel dat maar één keer gespeeld hoeft te worden want het geeft gelijk een winnaar aan. Er is zoals gewoonlijk een eerste tweede en een derde prijs. Ge speeld wordt er van ’s morgens 9.30 uur tot ongeveer 19.00 uur. Hierna zal de prijsuitreiking plaatsvinden. Daarna wordt er bekend gemaakt wat er met de grote Mario compe titie wordt gedaan. Het zal zeker de moeite waard zijn. Ook draait er een leuke film voor jong en oud. De dag zal om ongeveer 21.30 uur afgelopen zijn. De kos ten voor deze dag bedragen 2,50 per persoon, inclusief een con sumptie. Wie zin heeft mee té doen, moet zich opgeven bij Cees Meiderwijk, Haverakker 18, 2743 EJ Waddinxveen, telefoon 01828-12237.

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 17