Geschenkenpresentatie succes Abrupte daling van de vraag NKF Kabel meldt: Seniorflats misschien langs Peter Zuidlaan Kerstbal ouderen Model woning in Gouda Dominee J. Muller zegt ”ja” Kerk haalt ruim ton op I Van No-station Waddinxveen naar Coenecoop Tussenbalans Ford Orion gestolen van de Noordkade Nieuwe cursus reanimatie in Waddinxveen Voor zendingsechtpaar Rob en Marian Vermeij Gevleugelde lef f HOUWELING WOONSFEER' Omzet Bedrijfsresul taat Belastingen Balans o Pagina 23 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 4 november 1992 Toneelzaal wordt niet meer gesloopt Actie scholieren voor pick-up-auto START EERSTE DEEL FIETSPAD - Leolux Gelderland Pastoe Gastel ijn Montis Antfort Mmotti baan. Link kijkt burgemeester C.M. van der Linden toe. (Foto: Sjaak Noteboom). Verkeerswethouder J. Neele (PCW) heeft plaats genomen in Zr.', .....2r^-*^***^*^ ca- in te vermindering van de vraag af. Dat meldt NKF Holding NV in het interim-bericht januari-augus- tus 1992. De kabelfabrikant be schikt ook over een vestiging aan de Noordkade in Waddinxveen. het fameuze ‘vogelkastje’ van Castèlijn een spraak makCTids.f meubelstuk WADDINXVEEN - Tafeltennis vereniging Kwiek heeft de eerste helft van de najaarscompetitie er op zitten. In de eerste klasse van de Goudse afdeling behaalde het eerste seni orenteam in de laatste wedstrijd eindelijk weer een overwinning. In Gouda werd met 6-4 gewonnen van Gouda-2. Kwiek staat hier door, met 4 punten, op een vijfde plaats. Kwiek-2, uitkomend in de tweede klasse, won met 8-2 van het Goudse Flamingo’s-2. Henk Bloks en Jac. Brand bleven ongeslagen, Rob Kappé won lx. Met 7 punten uit 5 wedstrijden, staan ze op een tweede plaats. Het laatste seniorenteam, team 18 in de vijfde klasse, gaat als enige ongeslagen aan kop. Martien van Klink en Roland v.d. Werf staan nog steeds op een 100% score, Joost Looman, goed voor 2x winst in de laatste wedstrijd, scoorde 73%. den. Op basis van de bijdragere geling wegverkeersvoorzieningen, zal Rijkswaterstaat in Den Haag ongeveer de helft van dit bedrag voor haar rekening nemen. Voor de resterende 600.000 gul den ten behoeve van de eerste fa se heeft de gemeenteraad op 1 ju li van dit jaar reeds een krediet beschikbaar gesteld. Ook ten behoeve van een verdere doortrekking van fietsroute E richting Gouwebos heeft Rijkswa terstaat reeds te kennen gegeven hiervoor gelden gereserveerd te hebben. Het ligt in de bedoeling dat me dio mei 1993 de werkzaamheden zijn afgerond. Hooftstraat 187 2406 GH Alphen a/d Rijn tel. 01720-75871 Hülsta "'t" De positieve ontwikkelingen ge durende de eerste vier maanden van 1992 zetten zich hierdoor niet voort in de periode mei tot en met augustus. De geconsolideerde netto-omzet over de eerste acht maanden nam toe met 2,1% tot ƒ301,3 miljoen, maar in dit cijfer zijn acht maan den omzet van Monette, Duits land opgenomen. In de cijfers over de eerste acht maanden van 1991 waren slechts twee maanden omzet van Monette verwerkt. Hiervoor gecorrigeerd, nam de netto-omzet af met 8,1%. De omzetdaling deed zich zowel voor in de thuismarkt als in de ex port, waar de uitvoering van pro jecten werd vertraagd door proce durele problemen. Dankzij het op efficiency-verho- ging gerichte beleid en de daaruit voortvloeiende maatregelen (zoals de concentratie van de telecomka- bel produktie van NKF Kabel BV op één lokatie) kon de druk op de verkoopprijzen effectief worden beantwoord. De vermindering van het volume weerspiegelde zich echter duide lijk in de bedrijfsresultaten. Het geconsolideerde bedrijfsresultaat nam af met 20,2% tot ƒ22,9 mil joen (ƒ28,7 miloen). Operationele aanpassingen aan de omzetontwikkeling zullen worden gerealiseerd binnen de kaders van de reeds ingezette beleids programma’s, die zijn gericht op kostenverlaging en voortgaande rationalisatie. De directe voordelen van de ster ke balansverhoudingen van NKF Holding NV komen tot uitdruk king in een positieve bijdragen van ƒ4,6 miljoen als saldo van de financiële baten en lasten. Dit is ƒ2,7 miljoen lager dan in dezelfde periode van 1991, onder meer door verminderde bijdragen uit een aantal buitenlandse vesti gingen. In de vergelijking moet waar het jeugd- en jongerenwerk precies kan komen (van de beoog de oude kleuterschool aan de Pe ter Zuidlaan naar De Boog aan de C. Huijgenslaan of de lege Klaas de Vriesschool aan de Herman Heijermanslaan) en wat er met leegkomende scholen en gymnas tieklokalen precies kan gaan ge beuren. Nog in het afgelopen voorjaar liet de Stichting Waddinxveense Be jaardenhuisvesting, waarvan oud- VVD-wethouder mevrouw L.M. Oosterbroek-Waagmeester voor zitter is en C.C. van der Klauw secretaris, weten dat de vorig jaar gelanceerde plannen voor de mo gelijke bouw van een 20-tal senio renflats op de plaats van de to neelzaal nog steeds werden beke ken. Het stopzetten van de gemeente lijke subsidies voor de toneelzaal vormde voor het stichtingsbestur de directe aanleiding uit te zien naar financiële middelen om de exploitatie van het dienstencen trum sluitend te maken. ”Wij dachten die mogelijkheid te vinden door de bouw van wonin gen, zoals door de gemeente aan ons was gesuggereerd. Uit een ge meentelijke inventarisatie van alle in Waddinxveen aanwezige loka- ties zou ook gebleken zijn, dat de toneelzaal niet nodig is”, aldus de Stichting Waddinxveense Bejaar denhuisvesting in de brief aan de betrokken bewoners. De mogelijkheid voor de bouw van woningen op de plaats van de toneelzaal werd door het stich tingsbestuur onderzocht. Het ar chitectenbureau Treffers en Pol- gar van de Middelburgseweg in j wié* gedurfde woonideecn die u van Houweling Woonsfeer mag verwachten Een stevige tweedehands pick-up-auto is het doel van een actie van de drie hervormde basis scholen voor het Waddinxveense zendingsechtpaar Rob en Marian Vermeij. WADDINXVEEN - Bij de rijks politie van Waddinxveen is op maandag 26 oktober aangifte ge daan van diefstal van een groene Ford Orion personenauto voorzien van het kenteken ZK-96-TJ. Het voertuig stond geparkeerd op de Noordkade en behoorde tot de handelsvoorraad van een garage bedrijf. Onbekenden hebben tijdens afwe zigheid van de bewoners getracht in te breken in een woning aan het Woubrechterf. In een kozijn aan de achterzijde van de woning werden braaksporen ontdekt. Men wist niet binnen te komen. Ook werd getracht in te breken in een woning aan de Jan Campert- laan. Hier werden gaatjes in het kozijn geboord. En en ander vond plaats in de nacht van vrijdag 30 oktober. Men slaagde er niet in binnen te dringen. Meer succes had men in dezelfde nacht bij een woning aan het Noordeinde. Hier wist men via de voordeur binnen te komen in het huis. Uit de woning worden siera den, bescheiden en apparatuur vermist. Bij een inbraak in een woning aan de Zuidplaslaan in de avond van zondag 1 november werd een drietal jongemannen overlopen. Het bleek dat de deur van het huis geforceerd was. De woning bleek geheel doorzocht. In ver band met afwezigheid van de be woners moet nog worden vastge steld wat eventueel gestolen is. In de nacht van dinsdag 28 okto ber is een hoeveelheid speelgoed ontvreemd bij een transportbe drijf op het veilingterrein aan de Bredeweg. Het speelgoed, waar onder diverse computerspelletjes, werd uit diverse vrachtwagens verzameld en is vermoedelijk ver voerd in een van het bedrijf mee genomen bestelbus. Het gaat om een geel busje van het merk DAF en voorzien van het kenteken BX- 64-BZ. Van een op de Zuidplaslaan ge parkeerde personenauto werden in de nacht van dinsdag 27 oktober vier velgen ontvreemd. De eige naar trof de auto ’s morgens op vier trottoirtegels aan, die als een soort krik dienst deden. Diezelfde nacht zijn een set sier- velgen ontvreemd vanaf een auto welke geparkeerd stond op de Boezemweg. In de nacht van vrijdag 30 okto ber is ingebroken in de kantine van de veiling aan de Bredeweg. Met grof geweld verschafte men zich toegang tot de kantine waar geld werd ontvreemd uit een gok kast. Onbekenden hebben in de nacht van zaterdag 31 oktober een ruit vernield van een winkel aan de Kerkweg-Oost. Er moest nog wor den vastgesteld of er iets uit de etalage van de winkel is weggeno men. WADDINXVEEN - De mogelijke sloop van de toneelzaal van het Anne Fank-centrum aan het Jan van Bijnenpad in Waddinx veen is defiiitief van de baan. Dat blijkt uit uitlatingen van wet houder P.FJ. van Schie (CDA) tijdens de begrotingsbehande ling in het jemeentehuis en uit een brief aan de bewoners van de woningei aan het Jan van Bijnenpad, de Peter Zuidlaan en het Mevrouv Kuipers-Rietbergplantsoen van de Stichting Wad dinxveense lejaardenhuisvesting. De drie vrouwelijke ondernemers achter de geschenken-presentatie van vorige week dinsdaga vond in restaurant Bibelot aan de Limaweg. Van links naar rechts Mieke Verboom, Mia Rip en Caroline Ververs. (Foto: Sjaak Noteboom). CDA-wethouer Paul van Schie hield de gementeraadsleden voor dat er binneitort wel een roos kleuriger finaiciële toekomst zal moeten wordei geschetst voor de toneelzaal var het AF-centrum, ”die nu definiief niet zal worden ^afgebroken”. 'In de gemeentbegroting zal mis schien rekeniig gehouden gaan worden met een bedrag van 300.000 guldei voor het verbou wen van de bdetzaal in het cen trum voor kuistzinnige vorming "Kreater” (Kekstraat) tot een to neelzaal. Alles hangt smen met de uit komst van eenanderzoek naar ac commodaties in Waddinxveen. Voor dit brodnodige accommo- datiebeleid wi de gemeente een half miljoen giden uittrekken. Het onderzoek moet laten zien WADDINXV1EN - Voor de ou deren wordt zterdag 12 decem ber een Kerstlal gehouden in de dansschool Var der Lubbe aan de Sniepweg. Het Kerstbal i een initiatief van de Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen n het dansechtpaar Guus en Renéran der Lubbe. In dansschool Van der Lubbe wordt iedere vrijdagavond van half elf tot twalf uur vrijdansen voor ouderen gehouden. De toe gangsprijs beraagt f 3,50 per persoon per leer en f 10,- per maand. Enige jaren geleden heeft de ge meente in verband met het struc tureel verbeteren vin de verkeers veiligheid zowel etn verkeersvei ligheids- als een verkeerscircula tieplan op laten stelen. Op basis van deze plannen bleek dat een centraal gefegen fietsrou te van noord (Goiwebos) naar zuid (Coenecoop) lings de oost kant van de spoorban in Wad dinxveen een gunstg effect zou hebben op de verkersveilighed in het Gouwedorp. Aan de ontwikkelhg van deze fietsroute heeft hel gemeentebe stuur vanaf het b^in een hoge prioriteit toegekend Ongeveer ge lijktijdig met de gemeentelijke planvoorbereiding werd ook van de zijde van de leerlingen van de samenwerkingsschol voor HAVO- Atheneum door middel van het aanbieden van ein petitie aange drongen op een spoedige aanleg van een dergelijl fietspad. De eerste fase van fietsroute E betreft de aanlag van een vrijlig- gend fietspad angs de oostzijde van de spoorbatn tussen het NS- station Waddintveen, het scholen complex voor voortgezet onder wijs (samenwekingsschool en de christelijke sholengemeenschap ”De Wadde’” aan de Sniepweg en het bedrijvmpark Coenecoop. Het ligt in bedoeling dat in een latere fas dit fietspad door- Verkeerswethouder J. Neele (PCW) heeft plaats genomen in de bulldozer om het eerste zand voor de nieuwe fietsroute "E” te verplaatsen. (Foto: Sjaak Note boom). Waddinxveen maakte daartoe en kele ontwerpschetsen. ”Aan die plannen bleken echter nogal wat bezwaren verbonden te zijn, zoals onder andere de bezon- ning van de woningen en het uit zicht van de bestaande woningen, terwijl ons bestuur toch ook nogal moeite had met het verdwijnen van de toneelzaal. Bovendien zou de exploitatie van het diensten centrum daarmee niet sluitend worden”, legt het stichtingsbe stuur nu uit. ’’Zoals inmiddels aan de bewoner scommissie van het Jan van Bij nenpad is meegedeeld heeft ons bestuur besloten het bouwplan voor woningen op de plek van de toneelzaal geen doorgang te doen vinden. Wel hebben wij bezien of er voor nieuwbouw andere moge lijkheden zouden zijn”, gaan voor zitter Oosterbroek-Waagmeester en secretaris Van der Klauw in hun ’’bewonersbrief verder. Daartoe heeft de Stichting Be jaardenhuisvesting Waddinxveen bij de gemeente geïnformeerd of in principe de grond ten zuiden van de flatwoningen aan het Jan van Bijnenpad, waarop nu nog een voormalige kleuterschool staat en waar eerst het centrum voor kleinschalig jeugd- en jongeren werk was gedacht, aangekocht zou kunnen worden. ”Van gemeentewege is een posi tieve reactie op dit idee gekomen en daarover hopen wij binnenkort een bespreking te hebben”, aldus het stichtingsbestuur. Daarnaast is het bestuur met de gemeente in gesprek om te bezien of er ten aanzien van de toneel zaal een (financiële) modus is te vinden om de zaal te handhaven en te exploiteren zonder tekort. Het bestuur zegt in de bewoners brief zeker bereid te zijn daaraan mee te willen werken en gehoopt wordt bij de gemeente daarover een positief standpunt te krijgen. Hierover zal op korte termijn ook met de bewonerscommissie ge sproken gaan worden. Eén van de leerlingen werd ver kleed als een Nbele-vrouw, com pleet met sieraden en hoofddoek en een baby (pop) op de rug. De kinderen van groep 1 en 2 van de drie hervormde scholen sparen deze en volgende week guldens door middel van een puzzelplak- plaat, waarop zes puzzelstukjes geplakt kunnen worden. Leerlingen van groep 3 tot en met 8 gaan deze en volgende week met een ’’karweitjeslijst” op pad als ’’zendingswerkers”. Ze doen tegen een kleine vergoeding kar weitjes, zoals klusjes in en bui tenshuis (stofzuigen, afwassen, straatje vegen, auto wassen) en boodschappen. De actie op de Eben Haëzer- school, de Bethelschool en de Re- hobotschool is een initiatief van G. van den berg, directeur van de Eben Haëzerschool. Hij hoopt dat de actie voldoende opbrengt om een goede tweedehands-auto te kunnen kopen. Rob en Marian Vermeij kijken in Waddinxveen inmiddels terug op een geslaagde informatieavond voor ouderen, die de belangstel ling van 225 mensen trok. Dit programma zal in verkorte vorm woensdagavond 2 december om acht uur worden herhaald in De Schaapskooi achter de Brugkerk. Rob en Marian Vermeij hebben drie kinderen: Judith (11), Chris tian (10) en Marcia (4), die tijde lijk weer op de bethelschool zit ten. In 1984 kwamen ze in Wad dinxveen wonen en ze vertrokken in 1991 naar zendingsgebieden in Zuid-Afrika. ook worden betrokken dat de bij drage van Kaiser, Duitsland, vorig een eenmalige, opwaartse aanpas sing bevatte. De belastingdruk was, als percen tage van de netto-omzet, lager dan over de eerste acht maanden van 1991 door gunstiger fiscale condities bij de uitvoering van ex port projecten. Mede hierdoor nam de post belastingen met ƒ4,0 miljoen af. De nettowinst van ƒ20,1 miljoen vertegenwoordigt 6,7% van de omzet of 15,0% van het gemid deld eigen vermogen en bleef daarmee - gegeven de moeilijke marktcondities - binnen een aan vaardbare bandbreedte. Niette min is in vergelijking met vorig jaar sprake van een daling met ƒ4,5 miljoen. De vaste activa namen verder toe door de bouw van een laagspan- ningskabelfabriek in Delft. De vlottende activa namen met ƒ27,1 miljoen af, voornamelijk door een afname van de vorderingen als ge volg van de lagere omzet in de maanden juli en augustus. Het eigen vermogen nam toe door de winst over het lopende jaar, de conversie van obligaties en het in aandelen uitgekeerde dividend over 1991. Het vreemd vermogen was ƒ46 miljoen lager dan op 31 december 1991, met name door lagere reser veringen en crediteuren. WADDINXVEEN - Er komt een nieuwe cursus reanimatie van de 25-jarige Vrienden van de Hart stichting in Waddinxveen. Wie morgen getuige is van een hartstilstand wil geen hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverlener. Reanimatie is le vensreddend, maar kan niet uit een boekje geleerd worden. Geef u daarom op voor een prak tische cursus die wordt gehouden op 10, 17 en 24 november in De Boog (C. Huygenslaan) in Wad dinxveen van 20.00 uur tot 22.00 uur. Toelatingseisen zijn er niet. Zo’n cursus is natuurlijk vooral belang rijk voor familieleden van hartpa- WADDINXVEEN - De jaarlijkse financiële actie van de Centrale Hervormde Gemeente in Wad dinxveen (uitgevoerd door 130 vrijwilligers van het Algemeen Activerings Comité AAC) heeft vorige week in eerste instantie 110.000 gulden opgebracht. Verwacht wordt dat dit bedrag in deze weken door de lidmaten nog zal worden aangevuld tot 120.000 - 130.000 gulden. Vorig jaar werd uiteindelijk 140.000 gulden opge haald. WADDINXVEEN - Verkeerswethouder J. Neele (PCW) zal maandagnorgen 2 november om elf uur de officiële start van de aanleg vai de eerste fase van fietsroute E ter hoogte van het spoorwegriaduct bij de Sniepweg in Waddinxveen inluiden. getrokken zal worden naar het Gouwebos. Hierdoor ontstaat een geheel aaneengesloten autovrije fietsroute van Waddinxveen- Noord naar Waddinxveen-Zuid. Voor de aanleg van de fietsroute was een deel van de aanwezige /olkstuintjes benodigd. Na uitge breid overleg met de Nederlandse [Spoorwegen en de volkstuinders is uiteindelijk tot een overeen komst gekomen. De totale kosten van de eerste fa se zijn begroot op 1,2 miljoen gul- Verkeersvethouder J. Neele (PCW) gaf maandagmorgen langs de Sniepweg, gezeten in een bulldozer, het officiële startsein voor de aanleg van de eerste fase van de fietsroute "E” tussen het NS-staion Waddinxveen en het bedrijvenpark Coenecoop langs de oostkant van de spoor- GOUDA - Het eerste deel van de door woningcorporatie De Samen werking te Gouda te renoveren 80 woningen in Vreewijk nadert zijn voltooiing. Zoals bekend worden eerst de 40 en WADDINXVEEN - De 34-jarige ds. J. Muller uit Sluipwijk heeft ”ja” gezegd tegen het eerste be roep dat de Centrale Hervormde Gemeente van Waddinxveen op hem had uitgebracht. Hij wordt de vierde predikant van dit kerkgenootschap. Ds. Muller, voor wie vorige week een in aan bouw zijnde pastorie in de wijk Zuidplas is gekocht, krijgt wijk Zuid als zijn werkterrein. De nieuwe predikant zal 80% van zijn tijd aan de vierde wijk van de Centrale Hervormde Gemeente - waar de hervormde Rehoboth- school aan de Sperwerhoek op zondag als ’’kerkgebouw” fun geert - kunnen besteden. De part-time-predikant woont sinds 1985 in Sluipwijk en ver bleef daarvoor geruime tijd in Ca nada. Hij is getrouwd en heeft twee zoons. Totdat de pastorie in het voorjaar van 1993 klaar zal zijn blijft ds. Muller in Sluipwijk wonen. Zijn bevestiging en intrede is binnen niet al te lange tijd. WADDINXVEEN - Mieke en Marius Verboom van ’’Mieke” in het winkelcentrum ”de Passage” (byoux, drogisterij, parfumerie, salon de beauté), Mia en Wim Rip van de Dorpstraat (bloemsier- kunst) en Ton en Caroline Ver vers van restaurant Bibelot aan de Limaweg gaven vorige week dins dagavond een geslaagde eerste ge schenken-presentatie. Opvallend was de introductie van een ’’verwenningscheque” van 250 gulden voor twee personen, die recht geeft op een complete schoonheidsbehandeling in de sa lon de beauté van ’’Mieke” en een diner in restaurant Bibelot. Het bloemstuk van Mia en Wim Rip dat dan op tafel staat mag het tweetal ’s avonds mee naar huis nemen. De avond was bedoeld om relaties en anderen een indruk te geven van ’’andere” geschenken, die door bedrijven aan medewerkers en goede relaties geschonken kun nen worden. De drie verschillende Waddinx veense bedrijven verzorgden een bijzondere presentatie van deau-ideeën per bedrijf en combinatie met elkaar. dingswerk onder de armoedige bevolking in het voormalige Zuid- afrikaanse thuisland. Ze hebben de Waddinxveense scholieren verteld over hun werk, zoals het helpen van vijf - over 150 kilometer verspreide - kleine christelijke kerken met zondags- schoolwerk, bijbelstudies, jonge renwerk, gebedskringen, zang koortjes en sociaal-maatschappe- lijk werk. Het Waddinxveense tweetal deelt verder in KwaNdebele bijvoor beeld goed gedragen kleding uit, zet crèches op, start soepkeukens en legt kinderspeelplaatsen aan. Om de dorpjes te kunnen berei ken moeten ze vaak één a twee uur over onderharde wegen en paadjes vol met gaten en kuilen rijden. Verder hebben ze de meisjes en jongens van de drie hervormde scholen van hen een liedje geleerd in de Zulu-taal, ”Unkulung-kulu mushlè” (God is goed). seniorwoningen gerenoveered daarna de 40 Juniorwoningen. Binnenkort worden de eerste seni- orwoningen opgeleverd. Om een indruk te krijgen van deze wonin gen is in samenwerking met wo ninginrichting Woondecor te j Gouda een modelwoning ingericht 1 op de hoek Bernadottelaan/ Dunantsingel. Deze fraaie woning is te bezichti gen op maandagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. Op de zater dagen van 10.00 tot 13.00 uur is er tevens iemand van De Samen- werking aanwezig die informatie kan verstrekken over de toewij- I zingsvoorwaarden en de huurprij zen. Voor verdere informatie wordt verwezen naar het telefonisch spreekuur van De Samenwerking dat iedere dag wordt gehouden tussen 8.00 en 10.00 uur onder tel.nr. 01820-17088. WADDINXVEEN/DELFT - Onder invloed van de groeiende onzekerheid over de economische ontwikkelingen en de daaruit voortvloeiende vermindering van de investeringsbereidheid, zo wel bij de industrie als bij energie- en telecommunicatiebedrij ven, tekende zich in de maanden juli en augustus een vrij abrup- tiënten, maar ook voor brandweer, politie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel en mensen van het openbaar vervoer. De cursus staat onder leiding van de heer Ligthart, verbonden aan het Academisch Ziekenhuis te Leiden. De eindverantwoording ligt bij huisarts P.C.W. Hertogh uit Waddinxveen. Er kunnen nog enkele cursisten worden geplaatst. Voor verdere inlichtingen en aanmeldingen kan men terecht bij Carla Hoogwerf (tel. 01828-15308) en Lydia van Tol (tel. 01828-19561). WADDINXVEEN - De drie hervormde basisscholen in Wad dinxveen, de Eben Haëzerschool (Jan Dorrekenskade-Oost), de Bethelschool (Heggewinde) en de Rehobothschool (Sperwer hoek), voeren actie om voor het zendingswerk van het Waddinx veense echtpaar Rob en Marian Vermeij in het Afrikaanse KwaNdebele een stevige pick-up-auto bijeen te sparen. Op de drie scholen hebben de tot januari met verlof in Waddinx veen aan de Weidezoom wonende Rob en Marian Vermeij vorige week drie ochtenden lang dia’s la ten zien van het praktische zen- j j

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 23