Staatssecretaris bij bedrijfsleven Van der Linde: Twee zaken onder één dak Contactgroep alleenstaanden 1 Populair repertoire van De Gouwestem Waar is tweede hands geen tweede keus? Oprit geasfalteerd F® ma. 16 nov. 9 uur tot wo. 18 nov, 24 uur Diploma- zwemmen Initiatief J.E. Oomes Hefbrug Waddinxveen afgesloten van The Next in koffiebar Discussie over vecht- speelgoed A A. Boonstoppel jr. BV ra rl tn der linde Tijdens uniek Lions-concert van vrijdagavond Autobanden lek gestoken Nieuwe naam: Stichting W’veens Welzijnswerk Nieuw complex met Morgana Slaapkamers aan de Dorpstraat 01828 - 18708 wtgezanderd GAAT U VERHUIZEN? ERKENDE VÖHUEERS Wilt u informatie? ASSCHEMAN Jongerenwerk Reorganisatie Quatro Loopbaan Programma /F F Pagina 17 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 18 november 1992 Avond over buurtwerk in Noord 3*3* veen. Hij zoekt voor zijn initiatief enkele medestande’-'' 40 schitterende occasions jul van stolberglaan Boonstoppel jr. b.v. noordkade DE NIEUWE MITSUBISHI-DEALER VOOR GOUDA E.O. Oostpolderweg 9 2741 MD Waddinxveen WADDINXVEEN - Staatssecretaris drs. M.J.J. van Amels- voort (CDA) van Financiën is volgende week dinsdagavond 24 november om acht uur te gast op de gezamenlijke bijeenkomst Dan staan u verschillende mogelijkheden ler beschikking kompieet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chautteur/verhuizer zelf-verhuizing met gebruik van verhuis auto pakmatenalen en diverse hulpmiddelen Neem Kontakt op en wij kunnen u middels ean bezoek vrijblijvend informeren over de di verse mogelijkheden en prijzen »f «HU'ZIXGI H WADDINXVEEN tiviteiten en de contacten met de plaatselijke verenigingen. Een belangrijk aandachtsgebied is verder het uitbouwen van het lo kale jongerenwerk. De stichting is voornemens in de komende maan den een informatie- en adviescen trum voor jongeren JIP) te reali seren. Tevens is de nieuwe jongerenwer ker Jeroen Vens in Waddinxveen bezig contacten met de wijken en verenigingen op te bouwen en uit te breiden. Gekoppeld aan de reorganisatie van het sociaal-cultureel werk wordt door de daarvoor ingestelde werkgroep nader aandacht be steed aan de bestemming en in vulling van een aantal gemeente lijke accommodaties. Een belangrijke functie als cen trum voor verschillende activitei ten in deze sector wordt toege dacht aan de voormalige Klaas de Vriesschool. Het wijkcentrum De Boog zal worden ingezet voor spe cifieke doelgroepen. Conform het beleidprogramma 1990-1994 zal door CDA, PCW en VVD extra aandacht worden besteed aan de omvangrijke zwaardere eisen, welke gesteld worden aan het vrijwilligerswerk. Hiertoe zal door het college van Burgemeester en Wethouders in het voorjaar van 1993 de Nota Vrijwilligesbeleid worden uitge bracht, waarin alle categorieën zullen worden begrepen. In heel veel gevallen is een oog- herstellende operatie mogelijk, mede dankzij de belangeloze inzet van vele vrijwilligers. De kosten hiervan komen neer op het luttele bedrag van ongeveer twee tien tjes. Die tientjes proberen de Li ons Clubs overal ter wereld te verzamelen. Woninginrichter en beddenspecialist Kees van der Linde onderneming aan de Dorpstraat met twee zaken onder één u. ging en Morgana Slaapkamers. (Foto: Sjaak Noteboom). fietsverkeer kon over de hefbrug, maar het autoverkeer moest om rijden via de hefbrug in Boskoop (in de buurt waarvan ook weg werkzaamheden plaats vinden) of de Coenecoopbrug in Waddinx- veen-Zuid. Het maandagmorgen begonnen karwei had een voorspoedig ver loop, ondanks het slechte weer. van de kring Midden-Holland van NCW West en de onderne- merskring Industrieel Contact Waddinxveen (ICW) in restau rant Bibelot aan de Limaweg. ”Het moet allemaal nog verder worden uitgewerkt. Ik heb daar de tijd voor, maar ik kan het niet alleen. Vandaar dat één of twee mensen, die samen met mij een contactgroep willen oprichten, zeer welkom zijn”. ”Het is absoluut niet mijn bedoe ling er een huwelijkksbureau van te maken. Ik streef naar een vrienden-contactgroep, waar je als alleenstaande echt iets aan hebt”, besluit de heer Oomes van de Jus tus van Effenlaan in Waddinx veen. WADDINXVEEN - Waddinxvener J.E. Oomes van de Justus van Effenlaan (tel. 01828 - 14153) wil komen tot de oprichting van een vrienden-contactgroep voor alleenstaanden in Waddinx- cialiseerde bedrijf heeft veelzijdi ge keuze, kwaliteit, service en kennis van zaken hoog in het vaandel staan. De produkten die worden geleverd zijn altijd van hoog niveau. Het bedrijf aan de Dorpstraat blijft op maandag de gehele dag gesloten en is voortaan ook tussen de middag geopend. Dat betekent dat de openingstijden van dinsdag tot en met zaterdag zijn van 9.00 18.00 uur en op donderdagavonc van 18.00-21.00 uur. Ook dan i er geen avondsluiting meer. ZEVENHUIZEN - De hervorm de koffiebar ’t Praathuis in het Hervormd Centrum aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen heeft vrijdagavond 20 november vanaf acht uur de 6-mans gospelforma- tie The Next in huis. The Next brengt Engelstalig re pertoire met evangelische bood schappen (pop, blues, rock en rag- gae). De toegang is gratis. WADDINXVEEN - Vorige week dinsdag 10 november heeft in het Gouwebad De Sniep in Waddinx veen weer het diplomazwemmen plaatsgevonden voor het A-diplo- ma. Dit keer was de heer Slobbe door de Nationale Raad afgevaardigd. De examencommissie bestond uit de zwemonderwijzers Rob Hoger- brugge en Cock Slagter. Alle 51 kandidaatjes zijn geslaagd. De geslaagden zijn: Marije van Dodewaard, Wendy van Uden, Salim Smits, Wim Harskamp, Le onhard den Hertog, Gino Rem- merswaal, Danny Bulder, Patricia Ros, Willemieke Eshuys, Marieke Eshuys, Brent van Assen, Gerali- ne Buys, Jos Evers, Mariska Ahles, Patty Slapendel, Tom Blij- leven, Erik-Jan de Ruiter, Maar ten Hamburg, Dimphna Twigt, Carolien van Dorp, Klaas Evers, Jordy Langendam, Mylène de Gruyl, Melissa van der Horst. Marleen van Haastrecht, Wilco Fennema, Erik Kranendonk, Ma rije Reijm, Rogier Hertogh, Jo han Verdel, Jasmin Barkat, Karo- lijne Antenne, Jantine de Bas, Bjönr Boy van der Flier, Digna Hanse, Koen Hoondert, Aron He- ijkoop, Danielle de Bruijn, Aman da van Holst, Michel van Dorp, Niels Frijters, Suzanne van der Ham, Jeffrey de Haas, Lianne Nobel, Rencia van der Starre, Bo Nieuwesteeg en Frank van der Helm. GOUDA - In de Goudse Agnie- tenkapel wordt maandagavond 23 november om acht uur een discus sie- en informatieavond gehouden over pedagogische aspecten van vechtspeelgoed. Dit gebeurt in aansluiting op de tentoonstelling ’Het is maar spel, van houten zwaard tot super-soaker’ in het Zuidhollands Verzetsmuseum. Voorafgaand aan de avond is er de mogelijkheid tot bezichtiging van de tentoonstelling. Op deze avond zullen dr. L.J. Vriens, verbonden aan de vak groep vredespedagogiek van de Rijksuniversiteit te Utrecht en dr. F.J.H. Harinck als onderzoeker verbonden aan de vakgroep ortho pedagogiek van de Rijksuniversi teit te Leiden, hun visie geven op het thema. De avond wordt ingeleid door de historicus drs. K. Kornaat, samen steller van de tentoonstelling ’Het is maar spel, van houten zwaard tot supersoaker’. Na de inleiding is er mogelijkheid voor discussie. Voor mensen die aan deze avond willen deelnemen is er de moge lijkheid om van 18.30 tot 19.45 uur de tentoonstelling in het mu seum te bekijken. gouwe hefbrug Gouda Be koop- "Op 7 minuten vanaf Gouda" op de nieuwe trap in het hart van de dak: Van der Linde Interieurvoorzor- De welzijns- en gebruikersactivi- teiten van De Boog zullen naar de andere kant van de Staringlaan verhuizen en wel in de leegstaan de openbare Klaas de Vriesschool aan de Herman Heijermanslaan. Ook het kantoor van de stichting zetelt op die nieuwe plek. Het houden van deze informatie avond was voorzien, maar laatste lijk begonnen omwonenden en ge bruikers van de De Boog er wel in een brief aan de gemeenteraadsle den over te klagen dat ze over de gemeentelijke plannen met het buurtcentrum en de Klaas de Vriesschool tot nu toe vrijwel al les uit de krant hadden moeten vernemen. Op de informatieavond zal wet houder Karei van Soest (VVD) overigens niet aanwezig zijn. Hij vindt dat de Stichting Werkne- merspool Waddinxveen, welke naarn binnenkort zal worden ver anderd in Stichting Waddinx- veens Welzijnswerk, het eigen buurtwerk zelf moet aan de bewo ners uitleggen. Voor het opnieuw asfalteren van de westelijke oprit is besloten de werkzaamheden overdag uit te voeren, omdat anders omwonen den te veel overlast van het frezen zouden hebben. Het karwei kost 110.000 gulden. Dit geld wordt op tafel gelegd door zowel de provincie als de ge meente Waddinxveen. in een café-restaurant in Den Haag of ergens in Amsterdam of Gouda. ”Ook winkelen en bioscoop-, thea ter- en museabezoek is gezelliger met elkaar dan in je eentje”, merkt de heer Oomes op. Het lijkt hem eveneens leuk iemand of enkele mensen uit te nodigen voor een gezellig etentje, thuis klaar gemaakt. Weekends en vakanties behoren eveneens tot de mogelijk heden. kale in de Ontmoetingskerk niet alleen het goede doel van Sight First steunen, maar ook een sti mulans geven aan het lokale en regionale culturele leven. Naast De Gouwestem zal zeker ook de medewerking van het Bos- koopse trombonekwartet Quatro de aandacht trekken van het pu bliek. Dit viertal bestaat ongeveer 15 jaar, met af en toe wisselingen in de bezetting. Op dit moment maken Peter v.d. Berg, Henny Meyer, Barry van Ree (tenortrombone) en Paul Buis (bastrombone) deel uit van dit kwartet. Quatro is tevens de vaste trombonesectie van een 20-mans formatie. Het repertoire beslaat vier eeu wen kwartetmuziek, variërend van vroege kerkmuziek (Jacobus Gal lus, Daniël Speer) tot karakters- tukjes van Ludwig Maurer en een gearrangeerde aria van W.A. Mo zart. Ook muziek uit deze eeuw van Koos Mark en Paul Tanner staat op het vaste programma. De moeizame reorganisatie van het sociaal-cultureel werk heeft in de loop van dit jaar verder vorm gekregen. Daarbij wordt de rela tie tussen de Stichting Werkne- merspool Waddinxveen en de ge meente losser en afstandelijker. Dit houdt niet in dat de gemeente nu meteen deze stichting loslaat. Zeker in de begintijd zullen in goed overleg tussen de gemeente en het stichtingsbestuur de rich ting en uitvoering van het beleid ter hand worden genomen. Begin juni kon na veel werving een nieuw bestuur gevormd wor den. In verband met gewijzigde wettelijke bepalingen zullen de statuten van de stichting dieno vereenkomstig aangepast worden. De gemeenteraad moet aan deze gewijzigde statuten goedkeuring verlenen. De stichting zal in de komende periode haar doelstellingen nader vorm geven door het verder uit werken van het inhoudelijk be leid, het daaraan gekoppelde per soneelsbeleid, de te verrichten ac- Het complex van Van der Linde aan de Dorpstraat is in onge veer zes maanden tijd naar een ontwerp van architect ir. Jan Roggeveen gebouwd door aannemer Bontenbal uit Reeuwijk. Hier is de bouw nog in volle gang. (Foto: Archief - Sjaak Note- boom). Volgens de heer Oomes zou meni ge alleenstaande graag in contact komen met mensen in eenzelfde situatie, maar meestal weet hij of zij niet hoe en waar de andere al leenstaande gevonden kan wor den. De Waddinxveense initiatiefne mer heeft zelf drie jaar geleden zijn vrouw verloren en werd in april van dit jaar arbeidsonge schikt verklaard. ”Ik ben dertig jaar vertegenwoor diger geweest en was altijd onder de mensen”, aldus de heer Oo mes, die 52 jaar is. ”Dan kom je van de ene op de andere dag al leen, helemaal alleen, te staan”. De heer Oomes weet zeker dat hij niet de enige alleenstaande in Waddinxveen is. ’’Maar ik ken de anderen niet. Wat ik zou willen is mensen uit deze groep met elkaar in contact brengen. Ik denk aan fietsen met diegenen die daar zin in hebben of samen wandelen”. Daarnaast lijkt het hem gezellig eens een kopje koffie te drinken op de boulevard in Scheveningen, Een' viertal van deze liederen wordt gebracht in samenwerking met het trombonekwartet Quatro. Dit Boskoopse kwartet is ook driemaal solistisch te horen in de Waddinxveense Ontmoetingskerk. Op het programma staat verder een piano quatre-main van diri gent Adriaan Verhoef en pianist organist Ben Kramer. Dit solis tisch optreden is voor de pauze gepland. Na de pauze bespelen Adriaan Verhoef en Ben Kramer in een unieke combinatie de piano en het orgel. De Lions Club Waddinxveen-Bos- koop wil met de bijzondere muzi- a AUTOMOBIELBEDRIJF MÏll-Qj Noordkade 18 Waddinxveen Telefoon 01828-19285 - NCW-kringvoorzitter C.J.J. de Kruijff ra. Enkele andere agenda punten zijn de vaststelling van ICW-notulen, mededelingen en de rondvraag. De 62-jarige drs. Van Amelsvoort werd in 1930 in Kaatsheuvel ge boren. Hij deed in 1956 zijn doc toraal examen economische we tenschappen aan de Katholieke Economische Hogeschool in Til burg. De CDA-staatssecretaris van KVP-huize was werkzaam als eco nomisch analist (Amerikaanse am bassade in Den Haag), als afde lingshoofd van de Postbank (toen Postcheque en Girodienst) en als afdelingsdirecteur van de Rabo bank (toen Boerenleenbank) in Eindhoven. Drs. Van Amelsvoort was verder landelijk KVP-bestuurder, advi seur van de Centrale Rabobank, voorzitter van de Raad van Toe zicht van de Rabobank in Veldho ven, commissaris van Nolte BV in Eindhoven, commissaris van de BBA (openbaar vervoer), be stuurslid van de Stichting Bejaar denhuisvesting Veldhoven en be stuurslid van de Stichting Mensen in Nood in Den Bosch. Hij was lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, van het Eu ropees Parlement in Straatsburg en van de Tweede Kamer (met onderbrekingen van 1971-1989). Drs. Van Amelsvoort was reeds in een eerdere periode staatssecreta ris van Financiën en staatssecreta ris van Binnenlandse Zaken (1982-1986). WADDINXVEEN - De Wad dinxveense rijkspolitie meldt een aantal vernielingen. Op woensdag 11 november is aan gifte gedaan van vernieling van een op de Stationsstraat gepar keerde auto. Met een onbekend voorwerp werden twee banden van de auto lek gestoken. Een ruit van de telefooncel van PTT Telecom bij het NS-station Waddinxveen aan het Stations plein werd in de nacht van zondag 15 november vernield. Ook een ruit van de wijkschool St. Jozef aan de Kanaalweg moest het vorige week ontgelden. Er is aangifte van vernieling gedaan. Het concertprogramma van vrij dagavond telt negen punten. De Gouwestem brengt in een menge ling van klassiek en populair re pertoire ”Die Nacht”, ’’Lascia ch’io pianga” (Lied van de vrij heid uit Rinaldo), ’’Mijn Boeren land”, ’’Nobody knows”, ”We shall overcome”, ’’Down by the Riverside”, ’’Glory, Glory Halle luja”, ”Moja Jube” (naar een volkslied uit Kroatië), ”Caro mio ben”, ’’Va, pensiero (gevangenen koor uit Nabucco), ’’Kalinka” (Russisch volksliedje) en ”Lan- derkenrjung” ten gehore. zoekers zijn er enkele parkeer plaatsen voor de deur, maar via de Veenkade-Kleikade is een ei gen parkeerterrein voor 30 A 40 auto’s beschikbaar. Met Morgana Slaapkamers - één van de grotere speciaalzaken op het gebied van stijlvolle slaapka- mermeubelen en bedcomfort in ons land - richt Van der Linde, een oorspronkelijk Moerkapelse textielnaam die al 107 jaar een begrip is, zich op de gehele Goudse streek: van Zoetermeer en Alphen aan den Rijn tot de ge hele Krimpenerwaard. Het concern heeft ook aan de Zij de in Boskoop een vestiging van Morgana Slaapkamers, die wordt geleid door Piet van der Linde. Zijn broers Kees en Hugo zijn in Waddinxveen (met ook een zaak in het winkelcentrum ”de Passa ge”) actief. Vader Henk is als één van de vier directeuren nog elke dag op de werkvloer te vinden. Door de geheel vernieuwde afde ling interieurverzorging wordt 450 vierkante meter in beslag ge nomen. Verder is er nog ruimte voor een vergroot kantoor van 80 vierkante meter en een magazijn van 650 vierkante meter, dat vier jaar geleden werd gebouwd. Bij Van der Linde werken in to taal 22 mensen. Het breed gespe- WADDINXVEEN - Vanavond - woensdag 18 november - om acht uur houdt de Stichting Werkne- merspool Waddinxveen (sociaal- cultureel werk) in het buurtcen trum De Boog (C. Huijgenslaan) een openbare informatieavond over de andere opzet van het jeugdwerk in Waddinxveen- Noord. Het stichtingsbestuur zal op deze eigen manier omwonenden van De Boog en de voormalige openbare Klaas de Vriesschool (Herman Heijermanslaan) informeren over de nieuwe plannen. Zoals eerder bericht zal het klein schalige jeugdwerk, zoals dat ooit in De Bonkelaar (Beukenhof) was ondergebracht, geen plaats krij gen in een oude kleuterschool aan de Peter Zuidlaan, maar in het buurtcentrum De Boog. WADDINXVEEN - De Stich ting Werknemerspool Wad dinxveen krijgt een andere naam (Stichting Waddinxveens Welzijnswerk) en gewijzigde statuten. Dat hebben B. en W. de gemeenteraad voorgesteld. Op 29 januari 1992 heeft de raad een wijziging van de sta tuten van de Stichting Werk nemerspool goedgekeurd. Con form de toen vigerende statu ten was goedkeuring van de raad vereist. Deze goedgekeurde statuten wijziging is tot nu toe niet bij notariële akte bekrachtigd. Dit komt omdat nadien een aantal nieuwe wijzigingen noodzake lijk was gelet op de bepalingen van het nieuwe Burgerlijk Wetboek. Op 21 oktober heeft het be stuur van de stichting een nieu we wijziging van de statuten voorbereid. Deze wijziging wordt de raad thans ter goed keuring voorgelegd. Ten opzichte van de goedge keurde wijziging van de statu ten van 29 januari 1992 is geen sprake van fundamentele veranderingen. Het betreft een aantal kleine aanpassingen in relatie tot de bepalingen van het nieuwe Burgerlijk Wet boek. Alhoewel dit nog niet in de concept-statuten is verwerkt, verzoekt het bestuur van de Stichting Werknemerspool de naam van de stichting te mo gen wijzigen in: Stichting Waddinxveens Welzijnswerk. Op 29 januari 1992 heeft de raad een verzoek tot het wijzi gen van de naam in Stichting Welzijn Waddinxveen afgewe zen vanwege de eventuele naamsverwarring met andere plaatselijke instellingen. Desondanks meent het bestuur van de stichting dat de huidige naam niet langer voldoet. Ten eerste omdat de naam op geen enkele wijze zicht geeft op de activiteiten van de stichting en ten tweede omdat de huidige naam juist verwarring veroor zaakt. ”Wij erkennen dit bezwaar met betrekking tot de huidige naam en stellen dan ook voor het bestuur van de stichting toestemming te verlenen de nieuw voorgestelde naam in de statuten te verwerken”, aldus B. en W. De onderminister zal in Bibelot tussen acht uur en half elf spre ken over ’’Financiële ontwikkelin gen in Europees perspectief’. Hij zal na een pauze ook ingaan op vragen die hem door de leden van de ICW en de kring Midden-Hol land van NCW West (regionale werkgeversorganisatie voor Noord- en Zuid-Holland) worden gesteld. De gezamenlijke bijeenkomst wordt geopend door ICW-voorzit- ter A.W. Brand en gesloten door -- - T* WADDINXVEEN - Er is nu al een paar weken aandacht voor gevraagd, maar komende vrijdagavond 20 november is het zo ver. Op initiatief van de Lions Club Waddinxveen-Boskoop con certeert die avond om acht uur in de Ontmoetingskerk (Groens- voorde) het Christelijk Waddinxveens Mannenkoor ”De Gouwe stem” onder leiding van Adriaan Verhoef, het trombonekwartet ’’Quatro” uit Boskoop en de organist-pianist Ben Kramer. Het concert, dat toegankelijk is tegen betaling van f 12,50, wordt gehouden ten bate van de wereld wijde Lions-actie ’’Sight First”. Deze internationale actie is opge zet ter bestrijding van onnodige blindheid in de Derde Wereld. De netto-opbrengst van het unie ke Waddinxveense concert gaat naar dat goede doel. Giften voor ’’Sight First” kunnen ook worden overgemaakt op het banknummer (507071689) of het postgironum- mer (1720344) van de Lions Club Waddinxveen. Veel van de blindheid in de ont wikkelingslanden kan op een vrij eenvoudige en een goedkope ma nier verholpen worden. Vooral waar het blindheid betreft, ver oorzaakt door staar (vertroebeling van de ooglens). Tot en met vannacht (woensdag 18 november) is de westelijke oprit naar de hefbrug over de Gogwe voor het autoverkeer afgesloten. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Burgemees ter C.M. van der Linden verricht volgende week woensdagmiddag 25 november om drie uur de offi ciële opening van het nieuwe en fraaie complex van Van der Linde BV aan de Dorpstraat 38 in Wad dinxveen. In het nieuwe pand, dat in zes maanden tijd door het Reeuwijkse bouwbewdrijf Bontenbal BV naar een ontwerp van ir. Jan Rogge veen van de Tweede Bloks weg is neergezet, zijn ondergebracht Van der Linde Interieurverzor ging en Morgana Slaapkamers. Van der Linde heeft de afdeling interieurverzorging van een ’’nieu we jas” voorzien, zo zeggen ze zelf. Geheel aangepast aan de nor men van deze tijd, voegen ze er aan toe. ’’Maar onder ons dak is meer gaande: een geheel nieuwe Mor gana slaapkamerspeciaalzaak gaat het daglicht zien”, kondigt Kees van der Linde (44) mede namens zijn broers Hugo (41) en Piet (38) en zijn vader Henk (72) aan op de uitnodigingen die deze week zijn verstuurd. Na de officiële opening door Waddinxveens eerste burger is er tot ’s avonds negen uur een fees telijke openingsreceptie. Iedereen kan dan een kijkje komen nemen in het pand dat de van zichzelf steeds vernieuwende oude Dorp straat een nog belangrijker win kelstraat heeft gemaakt. Voordat de opening over een week een feit is zal de zaak op maandag 23 en dinsdag 24 no vember gesloten zijn. Op de dag van de opening kan er alleen maar vanaf drie uur worden rondgeke ken. In de dagen erna kunnen ko pers uit een lindeboom envelop pen trekken met waardebonnen die in prijs variëren van 50 tot 500 gulden. Morgana Slaapkamers van Van der Linde is het 15e vestiging van deze ondememerscombinatie. Op 1.200 vierkante meter over twee lagen staan 45 complete slaapka- mermeubelen van Auping, Dau- ny, Hülsta, Poseidon en Treco uit gestald en wordt er een enorme keus in bedcomfort gepresen teerd. De slaapkamershowroom is maar één van de ruimtes in het nieuwe complex van 1.350 vierkante me ter aan de Dorpstraat. Voor de be- WADDINXVEEN - Tot de nacht van woensdag 18 op donderdag 19 november is de westelijke oprit naar de hefbrug over de Gouwe in Waddinxveen drie dagen lang af gesloten geweest. Dat was nodig voor asfalterings- werkzaamheden, die in opdracht van de provincie Zuid-Holland, werden uitgevoerd. Alleen het ij ij

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 17