GEMEENTE WADDINXVEEN Waddinxveen Ondernemende gemeente Nog geen aanleiding voor fusie Randstadprovincies Compact-disc uitgereikt I Koffie ochtend ouderen TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN SPREEKUREN GLASBEEK BOUWVERGUNNINGEN BESTEMMINGSPLAN BEKENDMAKING VERKEERSMAA TREGELEN VERGADERINGEN Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 18 november 1992 01820-16066 010-4362244 1 FOCWf s AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 14433 14433 14433 (toestel 159) 12570 BLEISWIJK/WADDINXVEEN - Vandaag (woensdag 18 no vember tot tien uur vanavond) is de tweede en laatste dag van de zesde bedrijvenbeurs Ondernemen in Midden-Holland in het complex van veiling De Kring te Bleiswijk. De eerste cd van het Amsterdamse "Helios Ensemble" was zaterdagavond in de Immanuël- kerk voor de Francaise Madeleine Koechlin (in het midden op de foto), dochter van de overleden componist Charles Koechlin (1876-1950) van wie voor het eerst werk op een geluidsdrager is ge zet. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). Zondag Geen status quo Reactie S v 1S WADDINXVEEN/DEN HAAG - Er is nog geen duidelijke aanleiding voor een fusie tussen de Randstadprovincies Zuid- Holland, Noord-Holland en Utrecht. Op dit moment is het beter de samenwerking te intensiveren. Tot die conclusie komen on derzoekers van de Rijksuniversiteit Leiden en Berenschot. Het onderzoek, in opdracht van het presidium van de Regio Rand stad Holland en Utrecht, moest antwoord geven op de vraag of de Randstadprovincies vanuit Europees en binnenlands bestuur lijk perspectief de huidige samenwerkingsintensiteit moeten handhaven, intensiveren of tot volledige fusie moeten overgaan. Vrijdag Zaterdag Z" RTW-RADIO 7 Woensdag 06-11 Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Binnengekomen bouwaanvragen Noordeinde 40 In hun eindrapport concluderen Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. irocedures ondeme- Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) 01820-24255 13000 13000 BOUWPERCEEL: Henegouwerweg 117a BOUWPERCEEL: Zuidkade 184 Woubrechterf 52 Bij FOCWA garantiebedrijf Noordkade 24 Telefoon (01828) 12588 Waddinxveen NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERIEBEDRIJF Verzoeken om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat verzoeken om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend ten behoeve van: Akkeroord l: het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning in een woning met restaurant; Jan DorrekenskadeOost 68: het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een garagebedrijf in een winkelruimte. Deze verzoeken kunnen slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, aangezien de bouwplannen in strijd zijn met de bepalingen van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen: 1. Landelijk Gebied Oost 1982 (Moordrecht); 2. Stationsstraat, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet 1962. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrijstel ling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunningen) te verlenen. Voor de Randstad zou een verge lijkbare ontwikkelingsrichting ge formuleerd moeten worden als voor de ontwikkeling van volwaar dige regionale bestuursorganisa ties: een traject via de tussenstap pen van een regionaal openbaar li chaam en (eventueel) een regiona- Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie 12222 Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: AARD VAN HET BOUWPLAN: het geheel vernieuwen van een berging het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het zij- geveldakvlak Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Verleende bouwvergunningen AARD VAN HET BOUWPLAN: het geheel vernieuwen en het vergroten van een kweekkas. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Open bare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen wor den gevraagd. De Amsterdamse musici, onder wie docente en dwarsfluitiste Ju dith Glasbeek van het centrum voor kunstzinnige vorming ”Krea- ter” (Kerkstraat), hadden name lijk besloten een deel van de op brengst te bestemmen voor de verdere uitbreiding van de (klas sieke) cd-collectie van de Openba re Bibliotheek. De cd, met werken van Handel, 00.00-02.00 uur: In het holst van de nacht, met Ferry van Loon. 02.00-08.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 08.00-09.00 uur: Gospel-mix, met Ricardo Hipke. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door een der kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek, met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: RTW Bon Voya ge, met Kate Goudriaan. 15.00-16.00 uur: De komische noot, met Gert-Frank van der Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé, met Paul Aalbers. 18.00-20.00 uur: Jeugdloon, met Ferry van Loon. 20.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra, met Diede- rick Huizinga. 22.00-24.00 uur: De Avonduren, met Luuk van Dijk. de onderzoekers dat een volledige fusie tot een Randstadprovincie als voorlopig niet haalbaar moet worden afgeraden. Zij vinden dat op dit moment nog niet kan wor den voldaan aan de randvoorwaar den voor fusie. Het gaat daarbij dan om een dusdanig samenhan gend pakket taken en bevoegdhe den dan een algemeen bestuur met open huishouding op midden niveau mogelijk is. Er dient ook een meerwaarde te zijn ten opzichte van het slechts samenvoegen van het huidige ta kenpakket van de drie provincies, vinden de onderzoekers. Een Randstadprovincie dient in Euro pees verband adequaat te zijn. Vanuit Europees perspectief en vanuit de beschreven taakvelden ontbreekt op dit moment daartoe echter de inhoudelijke noodzaak. Fusie zou ook te weinig rekening houden met de stand van bestuur lijke vernieuwing in het algemeen en de bestaande machtsverhou dingen. Ten slotte, zo conclude ren de onderzoekers, zijn er bin nen de drie provincies verschillen de belevingswerelden vanuit histo risch en cultureel oogpunt. Het verdient volgens de universi- teit en Berenschot geen aanbeve ling de samenwerking op het hui dige niveau te handhaven. Dit zou de al in de gang zijnde processen belemmeren en de dynamiek uit de provinciale besturen halen. Zij kiezen voor intensivering van de samenwerking. De onderzoekers adviseren vooralsnog te kiezen voor een geleidelijke strategie van selectieve en doelgerichte verder gaande samenwerking en functio nele integratie tussen de Rand- stadprovincies vanuit de verschil lende beleidsvelden. Telemann, Mozart, De Falla en Charles Koechlin, is in de mu ziekwinkels en bij de Rabobank Waddinxveen (Kerkweg-Oost en Groensvoorde) te koop voor f 39,95. Aan de opnamen in de Vredeskerk in Katwijk hebben meegewerkt de beroemde Weense tenor Kurt Equiluz en de sopraan Maja Roodveldt. Het ’’Helios Ensemble” is een in zangrepertoire gespecialiseerd ge zelschap dat deel uitmaakt van de Stichting voor Kamermuziek ’’Harmonia Mundi”, die wordt voorgezeten door de Waddinx- veense Heleen Boonstoppel. Kreater-docente Judith Glasbeek (fluit) maakt samen met ensem- bledirecteur Wolfgang Lange (ho bo), Antoinette Lohmann (viool), Mirjam Snikkers (viool), Guus Jeukendrup (altviool), Martin Seemann (cello) en Kerstin Schol ten (harp) deel uit van de vaste kern van het ’’Helios Ensemble”. In de Waddinxveense Immanuël- kerk brachten Judith Glasbeek, Wolfgang Lange, Ron de Haas, Antoinette Lohmann, Arianne in ’t Veld, Martin Seemann en Kers tin Scholten van het Amsterdam se ensemble klassiek romantisch repertoire van Bach, Rota, Fauré, Andriessen en Koechlin ten ge hore. Het werd door het zevental mooi, gevoelig en technisch begaafd ge bracht voor een geïnteresseerd en van het begin tot het eind geboeid publiek. le gebiedsautoriteit. De onderzoekers doen de aanbe veling voor de duur van vier jaar te werken met een openbaar li chaam ter voorbereiding en orga nisatie van besluitvorming op Randstadniveau. Daarna kan al dan niet worden gekozen voor een volgende stap: voor vier jaar wer ken met een Randstadgebiedsau- toriteit die gedelegeerde zeggen schap krijgt over de opgedragen taken. Na afloop van deze termijn kan dan volgens de onderzoekers worden besloten tot een volwaar dig Randstadbestuur. Het Coördinerend College - ge vormd uit de colleges van gedepu teerde staten van de drie provin cies - heeft in een reactie op het rapport geadviseerd de samenwer king verder te intensiveren. Bij een versterkte samenwerking hou den de provincies dan duidelijk zicht op de mogelijkheid van een fusie als serieuze optie voor de toekomst. Het college sluit zich aan bij de conclusie dat de nood zaak tot fusie uit binnenlandse be stuurlijke overwegingen en Euro pese ontwikkelingen niet valt af te leiden. Het college concludeert dat het Nederlandse bestuursstelsel met zijn provinciaal meso-niveau in vergelijking met het buitenland aantrekkelijke mogelijkheden biedt tot aanpassing van het be stuur aan de qua aard en schaal veranderde taken. Dit pleit vol gens het college voor een aanpak vanuit de bestaande structuur. Het college concludeert verder - mede op grond van het onderzoek - dat er ook in de toekomst een duidelijke taak voor de (samen werkende) provincies is, ook wan neer voor de grootstedelijke ge bieden regionaal bestuur tot stand komt. Samenwerking mag volgens het college geen afbreuk doen aan het democratisch gehalte van het pro vinciaal bestuur: de gekozen be stuurders moeten aanspreekbaar blijven op de integrale aanpak van zaken. Het college vindt dat het advies Inspraak ontwerp-verordening verhuis- en herinrichtingspremies bij stads- en dorpsvernieuwingsactiviteiten Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat met ingang van 19 november 1992 gedurende veertien dagen op de afdeling Ruimte en Bouw (geopend op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur) voor een ieder ter inzage ligt de concept-verordening verhuis- en herinrichtingspremies bij stads- en dorpsvernieuwings activiteiten. Deze verordening regelt het verstrekken van bijdragen aan bewoners van huurwoningen, aan welke woningen groot- onderhoud wordt verricht. Ingezetenen en in de gemeente een belanghebbende natuurlijke en rechtspersonen worden in de gelegenheid gesteld hun mening om trent het beleidsvoornemen gedurende genoemde termijn schrifte lijk kenbaar te maken. Reacties kunnen worden verstuurd naar burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Tweede wijziging Lozingsverordening Riolering 1988 Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen ter open bare kennis dat met ingang van heden gedurende drie maanden op de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1, alhier van 08.30 tot 12.30 uur voor een ieder ter lezing is nedergelegd en tegen betaling der kosten alge meen verkrijgbaar is gesteld de door de raad in zijn vergadering van 16 september 1992 vastgesteide tweede wijziging van de Lozingsverordening Riolering 1988. WADDINXVEEN Met ingang van zondag 29 november organi seert de'Stichting Welzijn Oude ren Waddinxveen - in samenwer king met de ouderenbonden - één maal per 14 dagen een koffie-och- tend voor ouderen van 11.00 tot 13.00 uur in het Anne Frank-cen- trum (Jan van Bijnenpad). Het gebied van het bestemmingsplan betreft het gehele grondgebied van de gemeente Waddinxveen, voor zover gelegen ten oosten van de Gouwe, met uitzondering van het gebied rond de Brugweg en het gebied gelegen tussen globaal de Kromme Esse en de Henegou werweg. In verband met het bovenstaande worden ingezetenen en in de ge meente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen in de ge legenheid gesteld hun mening omtrent het beleidsvoornemen kenbaar te maken en daarover met het gemeentebestuur van gedachten te wisselen. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt daartoe vanaf donderdag 19 no vember 1992 gedurende veertien dagen ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de Dienst Openbare Werken, Raadhuisplein 1 alhier, geopend van 08.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijke meningen worden ken baar gemaakt ten aanzien van het beleidsvoornemen. Eveneens kunnen meningen kenbaar worden gemaakt tijdens een inspraakbijeenkomst, welke zal worden gehouden op dinsdag 24 no vember 1992, aanvang 19.30 uur in de raadzaal van het gemeente huis. Tijdens deze bijeenkomst zal door de stedebouwkundige en door ambtelijke vertegenwoordigers toelichting worden verstrekt. Iff De wijziging heeft betrekking op een verbod tot het lozen van afvalwater, dat AFE-houdende middelen bevat. De wijziging van de Lozingsverordening Riolering 1988 treedt ip I werking op de derde dag na deze afkondiging. Voorbereidende werkzaamheden rotonde Beijerincklaan In verband met werkzaamheden voor de aanleg van een rotonde in de Beijerincklaan-Zuidelijke Rondweg is het noodzakelijk, in de' Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Bomenwijk, 30 km/uur-zone. Besloten is in het gebied dat begrensd wordt door de Kerk weg-- West, de Esdoornlaan, de Dreef en de spoorlijn Gouda-Alphen.' aan den Rijn een zone in te stellen waarin de maximumsnelheid 30 km/uur bedraagt. Naast het plaatsen van borden worden ook fysieke snelheidsbeperkende maatregelen aangelegd. Sniepweg, intrekken parkeerverboden en voorrang. Aangezien de Sniepweg komt te liggen in een 30 km/uur-zone eru- tevens is gereconstrueerd, is besloten de bestaande voorrangsrege-® lingen en parkeerverboden in te trekken. Puttelaan, fietspaden. Met de herinrichting van de Bomenwijk is de kruising Puttelaan Eikenlaan leplaan gereconstrueerd. Daarbij zijn in de PuttelaajJ nabij de aansluiting met de leplaan een tweetal fietspaden aangek» legd. Hierop worden fietsers en bromfietsers toegestaan. De daar-? toe aangewezen paden worden met fietssymbolen op het wegdek aangeduid. - w Sint Victorwijk, 30 km/uur-zone. Besloten is in het gebied dat begrensd wordt door de Apollolaan, de Zuidkade, de Zuidelijke Dwarsweg en de Ringvaart een zone in te stellen waarin de maximumsnelheid 30 km/uur bedraagt. Naast het plaatsen van borden worden ook fysieke snelheidsbeperkende maatregelen aangelegd. Belanghebbenden wordt gewezen op de mogelijkheid tot het indie nen van een beroepschrift bij de Kroon binnen een termijn van 30 dagen na heden (dus vóór 18 december 1992). periode van 23 november tot en met 27 november 1992, de Tweede Bloksweg en de IJsermanweg af te sluiten voor het doorgaande:* verkeer. Met verkeersborden zal een en ander ter plaatse worden? aangegeven. Fietsers en bromfietsers worden langs de Tweede» Bloksweg geleid. De gemeente Waddinxveen heeft samen met het bedrijfsleven de handen in elkaar geslagen om te komen tot één Waddinxveense cluster. Onder de slogan ’’Onder- nermerspark Waddinxveen, daar kun je niet om heen”, presenteren zich naast de gemeente een der tigtal Waddinxveense bedrijven. De gemeentelijke deelname richt zich dit jaar op een tweetal aspec ten. Enerzijds staat de aandacht voor bedrijvenpark Coenecoop II en het aantrekkelijke vestigings klimaat centraal. Anderzijds wordt het subtropi sche Gouwebad de Sniep in de presentatie betrokken als voor beeld van het hoogwaardige voor zieningenniveau dat de gemeente aan bedrijfsleven en inwoners te bieden heeft. De stand van de gemeente is op gebouwd rond een duiktoren. De persoon op de duiktoren symboli seert de huidige zakenman die weloverwogen en met een gerust hart zich op bedrijvenpark Coene coop II kan vestigen. Tekenen voor Coenecoop (II) is géén sprong in het diepe. Aan de rand van het zwembad on der de duiktoren staan nog twee zakenlieden die overwegen de sprong ”in de kweekvijver voor (nieuwe) ondernemingen” te ma ken, want zo mag Coenecoop best gesymboliseerd worden. Ook zij mogen bij vestiging op Coenecoop erop vertrouwen dat ze niet in het diepe worden ge gooid. Ook na het tekenen van de koopovereenkomst staat de ge- nchting moet geven aan de dis-» cussies die op 20 november in het Provinciehuis in Den Haag zullen worden gehouden op het Rand- stadstatencongres. mensen. Onder hen bevonden zich wethouder K.W.Th. van Soest (VVD) en zijn vrouw, oud- notaris J. in ’t Hol en voorzitter A. Kaufman van de Stichting Openbare Bilbiotheek Waddinx veen. meente nieuwe ondernemingen met raad en daad bij. Ook om die reden zijn in de ge meentelijke stand, naast andere meest betrokken ambtenaren, ook de bedrijfscontactfunctionaris en de arbeidsbemiddelaarster aanwe zig. In het verleden bleek al vaak dat de ondernemers die de weg naar deze twee functionarissen wisten te vinden ook al een eind op weg waren naar de oplossing van hun problemen. Waddinxveen is ook om andere redenen een gemeente waar het voor het bedrijfsleven goed toe ven is. Het is er goed werken, wo nen en ontspannen. Gouwebad de Sniep, het subtropi sche zwembad, is een voorbeeld van plaatsen waar men op een ont spannen manier tot rust kan ko men. Gouwebad de Sniep biedt echter meer dan alleen zwemge- not. Op de bedrijvenbeurs wordt met name de aandacht gevestigd op de mogelijkheid voor het bedrijfsle ven om bedrijfsfeesten te laten plaatsvinden in een subtropische omgeving. Het Gouwebad is in staat om zowel de organisatie en voorbereiding, alsmede de uitvoe ring van een bedrijfsfeest in een bijzondere ambiance op zich te nemen. Dinsdagmiddag 17 november heeft burgemeester C.M. van der Linden het eerste exemplaar van een special magazine over Wad dinxveen overhandigd aan R.A. Schreuder, voorzitter van de Ka mer van Koophandel voor Mid den-Holland. Dit magazine is tot stand geko men mede dankzij de deelname van toonaangevende bedrijven en ondernemingen in Waddinxveen. Ook daardoor geeft het magazine een representatief beeld van Wad dinxveen en het Waddinxveense bedrijfsleven. In de Waddinxveense stand treft men daarnaast aan de Coenecoop- brochure, folders van Gouwebad de Sniep en brochures die inzicht geven in de brij van vergunnin gen, regelingen en pi waarmee de (startende) mer bij de gemeente te maken krijgt. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta- rpsjgs. L j Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. •’-* glo'" Recreatieraad van het Recreatieschap Gouwebos op donderdag 19 november 1992, aanvang 20.30 uur in het gemeentehuis van Waddinxveen. Op de agenda o.a.: - Kredietoverzicht tot en met 3e kwartaal 1992. - Onderhoudskosten Gouwebos door Groenservice Zuid-Holland (G.Z.H.). Gemeenteraad op woensdag 25 november 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Voorstel tot aanpassing van diverse belastingverordeningen naar aanleiding van het nieuw Burgerlijk Wetboek. - Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van de aanleg C.A.I. voor de gebieden A3 en Kastanjelaan e.o. - Voorstel tot goedkeuring van de statutenwijziging van de Stich ting Werknemerspool. - Voorstel met betrekking tot de huisvesting/bestemming van De Boog. - Voorstel tot vaststelling van het reglement medezeggenschap. - Voorstel inzake toetreding tot I.Z.A.-regeling Nederland. - Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen. WADDINXVEEN - Voor de pauze van het zaterdagavond in de hervormde Immanuëlkerk (Prinses Beatrixlaan) gehouden concert van het ’’Helios Ensem ble” kreeg de in Parijs wonende Francaise Madeleine Koechlin de eerste compact-disc van zeven professionele Amsterdamse musi ci. Madeleine Koechlin is de dochter van de componist Charles Koech lin (1876-1950), van wie het ’’He lios Ensemble” voor het eerst zijn werkstuk Sonata a 7 op. 221 uit 1949 op een geluidsdrager heeft vastgelegd. Het ’’Helios Ensemble” trad za terdagavond op voor een kleine 60 20.00-21.00 uur: Da Capo, een klassiek getint programma met Jan Koorengevel. 21.00-24.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 00.00-07.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 07.00-09.00 uur: Stekker uit je wekker, met Gert Voogd. 09.00-11.00 uur: Ochtendniveau, met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen, met Ed Schuurman. 13.00-15.00 uur: Het Radiospek- takel, met Ferry van Loon. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio, met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen* trum, met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble, met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren, met Ron Menke. In verband hiermede liggen de verzoeken om vrijstelling met de daar bij behorende stuiken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter inzage met ingang van 19 november 1992 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, 1 2740 AH Waddinxveen. V Tel. 01828-10379. Z 18.00-23.00 uur: Nederlands, opi z’n best met Frank Deurknop en' Ronald Geurts. Inspraak ontwerp-bestemmingsplan Landelijk Gebied Oost 1992 Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat gelegenheid tot inspraak wordt geboden over de in voorbereiding zijnde integrale herziening van het bestemmingsplan Landelijk Gebied Oost. In het bestemmingsplan wordt vorm gegeven aan de wijzigingen in de agrarische sector gedurende de laatste decennia, alsmede aan de gewijzigde opvattingen ten aanzien van milieu, natuur en landschap. In het ontwerp-bestemmingsplan wordt voorts bepaald dat even tuele uitbreidingen ten behoeve van sierteelt zich beperken tot een gebied, gelegen ten noorden van de Brugweg. Tevens wordt voorzien in lacunes, welke als gevolg van onthouding van goedkeuring zijn ontstaan in het thans nog geldende bestem mingsplan. Dit betreft onder meer de regeling van bestaande bur gerwoningen in het buitengebied.

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3