Muziekavond voor Sint gaat, Kerstman komt ouderen geslaagd Kerstconcert ’’Dient Den Heer” en ’’Concordia” Nicola en Dyon Diana starten ”De Mallemolen WC Dopie was te sterk Afstekers vuurwerk naar Halt Toernooi Massa Sport Fakkelwacht van Amnesty Onverzekerd op bromfiets Ceremony of Carols in St. Janskerk Bouw pand Vis BV GEWOND NAVAL NCVB over New Age <^rnirrmi I 12 en 13 dec. Kerstconcert twee koren in Zevenhuizen Kegelbanen bij De Zevensprong Kerstklaverjassen Waddinxveens horeca-echtpaar actief in Gouda Amnesty zoekt opslagruimte nuuimiuü mi VI) fe AVIFAUNA Gerechten Kerstmiddag La Tarantella Gerestaureerd Zonder rijbewijs Verzakt Aanrijdingen X IBBB -*• 1 Pagina 13 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 9 december 1992 de Zuidkade) in hun gerestau- als chef-kok in de keuken de Dat is belangrijk voor ons”. alphen aan den rijn Tot slot zal de soliste Sjanie Smaal onder begeleiding van het orgel, dat bespeeld zal worden door de heer Ramp, nog een lied zingen. heeft zijn eigen karakter. Er is bij ons geen tafel gelijk”, zegt Nicola Diana, die chef-kok André Broer en nog een gediplomeerde kok in de keuken assisteert. Specialiteitenrestaurant De Mallemolen in Gouda was in 1636 een visserscafe'. Het eethuisje ts na Chris Keij (ex-de Gou we Dis) weer in Waddinxveense handen van het echtpaar Nico la en Dyon Diana (ex-La Tarantella). (Tekening: De Mallemo len). Voor het nieuwe jaar staan er een aantal activiteiten gepland. Zo willen de harmonie en het slag- werkensemble in februari en maart een koffieconcert geven. Verder zal er in april een voor- jaarsconcert gegeven worden. "Voor onze gerechten, die we zo veel mogelijk zelf maken, gebrui ken we uitsluitend verse ingredi ënten”, laat Nicola Diana nadruk kelijk weten met een blik op de overzichtelijke menukaart, die is voorzien van verrassende en speci ale gerechten. Daarom een kleine selectie van de menukaart van de vernieuwde ”De Mallemolen”: salade met ge grilde champignons, oesterzwam men en stukjes gebakken inktvis, mosselsoep, tartaartjes van ge rookte en gemarineerde zalm met een dillesaus, pastei gevuld met WADDINXVEEN - Maandag avond 7 december werd in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) weer een muziekavond voor alle Waddinxveense ouderen van de culturele commissie van GOUDA - Op zaterdag 12 de cember vindt er in de St. Jans kerk te Gouda een bijzonder con cert plaats. Eén van Benjamin Britten’s meest bekende composi ties zal dan ten gehore worden ge bracht. Het gaat om het koorwerk A Ce remony of Carols. Dit stuk be staat uit negen Carols en een in terlude voor harp. Deze Carols zijn allemaal van Middeleeuwse of Renaissance oorsprong. De versie, die op deze avond ten gehore zal worden gebracht is de oorspronkelijke, namelijk voor driestemmig kinderkoor en harp. Vaker wordt de latere versie op gevoerd (met gemengd koor en piano), omdat geen groot kinder koor hiervoor is. Op 12 december zal dit koor ge vormd worden door het Kinder koor van de Vrije Scholen van Gouda, Utrecht en Zeist, tesamen zo’n 85 leerlingen uit de zevende klassen van deze scholen. Tesamen met de harpiste Yolanda Davids voeren zij dit werk van Britten uit, onder leiding van diri gent Matthijs Overmars. Voor de pauze treedt het Heren kwintet Intermezzo op met a ca- pella muziek, zij zingen een selec tie uit hun theaterprogramma ’’Tribunaal” bestaande uit motet ten en madrigalen. Het concert vangt aan om 19.30 uur in de St. Janskerk, kaarten zijn aan de zaal verkrijgbaar. De toegangsprijs bedraagt: ƒ7,50 per persoon en kinderen t/m 12 jaar ƒ3,50. ZEVENHUIZEN - Door party en sportcentrum De Zevensprong BV in Oud-Verlaat-Zevenhuizen wordt de accommodatie uitge breid met acht kegelbanen. Eén van de gebruikers wordt de Rotterdamse kegelbond (1896) welke tot nu toe gevestigd was in het groothandelsgebouw te Rot terdam. Op woensdag 16 december om 15.30 uur zal door Siem de Jong, voorzitter van deze bond de eerste paal worden geslagen. De Rotterdamse Kegelbond be staat sinds 1896 en kan zich de laatste tijd verheugen in een groeiende belangstelling voor de ze tak van sport, welke door zowel jong als oud kan worden bedre ven. Bij de bond zijn clubs aange sloten uit Rotterdam, Gouda, Schoonhoven, Lopik en Berg- schenhoek. In het nieuwe gebouw zullen acht volautomatische kegelbanen wor den aangelegd, waardoor naast het wedstrijdelement tevens de moge lijkheid, wordt geboden recreatief te kegelen, een personeelsavond te organiseren, eventueel in combi natie met buffet, gourmet, barbe cue of diner. onze cultuur, want een catastrofe voor onze taal” zou zijn als de Sint zou verdwijnen. Jan de Bas: ”Of de gevolgen zo groot zullen zijn is koffiedik kij- r, ken. Maar het is een feit dat veel week was hij met zijn Zwarte Pie- Nederlanders slechts één keer per t j -J:"*“ *■- ■- veel verenigingen, in winkels en op de vrijdagse weekmarkt. Oud-Waddinxvener en historicus drs. Jan de Bas van de Jan Dorre- kenskade-Oost heeft in het lande lijke dagblad Trouw weer van WADDINXVEEN - Op maandag 30 november raakte een 33-jarige man uit Delft gewond na een on geval in een kas aan de Abraham Kroesweg. Bij het afknippen van een kasdoek was hij van grote hoogte gevallen. Hij werd per ambulance naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis (lokatie Bleuland) afgevoerd. WADDINXVEEN - De dames van hockeyclub Waddinxveen ver loren met 5-0 van Dopie. De goe de reddingen van keepster Esther Hulleman hebben niet mogen ba ten. De hockeyheren van Waddinx veen verloren eveneens van het als derde geklasseerde Dopie en wel in de laatste minuut met 2-1. Marco van Eerden liep een be schadiging aan de neus op. Het enige Waddinxveense doelpunt was van Max Verheul. Dit kerstconcert zal de laatste ac tiviteit zijn van dit jaar voor Con cordia. Op zaterdagmiddag 19 de cember zal er voor de jeugdleden van Concordia nog een gezellige kerstmiddag gehouden worden. Tijdens deze kerstmiddag kunnen de jeugdleden meedoen aan diver se spelletjes en er zullen een aan tal rondjes bingo gedaan worden. Aan het eind van de middag kun nen de leden pannekoeken eten. GOUDA/WADDINXVEEN - Het Waddinxveense echtpaar Ni cola (33) en Dyon Diana (30) zijn vorige week woensdag 2 decem ber van start gegaan met hun ei gen specialiteitenrestaurant ”De Mallemolen” aan de Oosthaven 72 in Gouda. De drukbezochte officiële ope- ningsreceptie was de avond er voor. Ook Waddinxveners als de huisarts P.J.E. van der Linde, no taris mr. P.L. van der Meulen, oud-VVD-wethouder en ereburge res mevrouw L.M. Oosterbroek- Waagmeester en assurantiedes- kundige N. Vink sr. en hun we derhelften lieten zich daar zien. Het aan de Overtoom in Wad dinxveen wonende tweetal, trotse ouders van de 5-jarige Gianluca, kocht op maandag 2 november het bekende restaurant van hore- caman André Broer, die nu bij de vakbekwame Waddinxveners als chef-kok in dienst is getreden. Nicola en Dyon Diana hadden tot anderhalf jaar geleden in de oor spronkelijke drankenhandel en le vensmiddelenzaak van A. van Eeuwen aan de Zuidkade in Wad dinxveen hun succesvolle pizze- ria-ristorante ”La Tarantella’’, dat op 8 november 1984 door burge meester C.M. van der Linden of ficieel werd geopend. Op 30 april 1991 beleefden ze daar hun laat ste dag. ”Na verkoop van ons restaurant La Tarantella hebben wij lang ge zocht naar een inspirerende loka tie voor het openen van een op de Franse keuken georiënteerd speci aliteitenrestaurant. Het mag een wonder heten, maar wij hebben dat gevonden”, vertelt de Italiaan gebleven Waddinxvener Nicola Diana, die met horeca-aanbiedin- gen tot in Maastricht benaderd is geweest. Na een periode van nieuwe ideeën opdoen en activiteiten op het ge bied van het antiquariaat in Ne derland, België en Italië (Capri) viel zijn oog en dat van zijn vrouw zo’n half jaar geleden op ”De Mallemolen”, al in 1636 een visserscafé, maar bij velen ook nog bekend als ”’t Rembrandts- hoekje”. In de loop van de jaren zeventig maakte Chris Key - de eerste ei genaar van ”De Gouwe Dis” aan de Zuidkade in Waddinxveen en inmiddels met zijn vrouw weer woonachtig aan de Noordkade in het Gouwedorp - er een druk- beklant restaurant van. De om zijn sauzen beroemde An dré Broer ging er daarna zo’n vijf tien jaar aan de slag en zette als zelfkokende eigenaar zijn smake lijke stempel op ”De Mallemo len”, één van Gouda’s alleroudste plekjes in de buurt waarvan Jaco ba van Beieren onder het kanaal door wist te ontsnappen. Nicola en Dyon Diana, die elkaar destijds op de boulevard in Sche- veningen tegen kwamen, wat dronken, een afspraakje maakten en in 1984 met elkaar trouwden, zijn zeer tevreden met ”De Mal lemolen”, die vorige maand heb ben opgeknapt en gerestaureerd. Opvallend zijn de twee grote kleurige en zonnige plafondschil deringen van de Waddinxveense kunstenaar Ton van Steenbergen uit de Burgemeester Trooststraat (1962, KABK Den Haag), die in het vernieuwde en verbouwde eet huisje - waar de bijzondere karak teristieke sfeer uitstekend ge handhaafd is gebleven - ook tot begin maart volgend jaar schilde rijen exposeert. ’’Onze wens is het de zakenmen sen én particulieren die hier ko men eten tevreden te stellen met een goede en niet te dure maaltijd I in een gezellige, rustige en goede sfeer”, licht Nicola Diana, die sinds 1981 in Nederland woont en het Nederlands zeer goed spreekt, toe. ”De Mallemolen” in Gouda telt 35 zitplaatsen op drie niveaus: be gane grond, beneden (waar tot voor kort de inmiddels verplaatste wijnkelder was) en een entresol. In het specialiteitenrestaurant staan nog altijd dezelfde tafels en goed zittende stoelen van ”’t Rembrandtshoekje”. ’’Iedere tafel WADDINXVEEN - De afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) vergadert woensdagavond 16 de cember om 19.45 uur in De Hoeksteep aan de Esdoomlaan. Ds. P.A.C. Bongers uit Waddinx veen zal deze avond spreken over ’’New Age”. Deze lezing is be doeld om iedereen nader te infor meren over dit onderwerp. WADDINXVEEN - Donderdag 10 december, de Dag van de Rechten van de Mens, houdt de Waddinxveense Amnesty-werk- groep bij beide NS-stations van Waddinxveen van half vijf tot kwart over zes een fakkelwacht. Bij deze gelegenheid zullen fol ders uitgereikt worden. Op deze dag krijgt Rigoberta Menchü de Nobelprijs voor de Vrede. Haar familie werd in Gua temala uitgemoord, haar volk werd vertrapt. Toch blijft ze strij den voor de rechten van Indianen. Amnesty International helpt haar in die strijd. Daarom vraagt Am nesty te helpen en lid te worden van de organisatie die misstanden in de publiciteit brengt en rege ringen op hun misdaden wijst. derlandse samenleving als het Sin terklaasfeest verdwijnt”. Naar de mening van Jan de Bas zal dit tevens de taalgevoeligheid van ons land zeker niet onberoerd laten. ’’Poëzie bevordert het crea tieve denkproces. Ook is het een middel om je gevoelens onder woorden te brengen. Wie dat niet doet door middel van poëzie zal zich anders moeten uiten of emo ties dienen op te kroppen. En wat daar de gevolgen van zullen zijn?”. WADDINXVEEN - Op maandag 30 november werd op de Sniep- weg een 25-jarige bromfietster be keurd. Haar bromfiets bleek on verzekerd te zijn. In de nacht van vrijdag 4 op za terdag 5 december werd een 20- jarige Waddinxvener bekeurd. Hij reed die nacht in de auto van een vriend, terwijl hij niet in het bezit was van een rijbewijs. Op maandag 30 november verzak te een vrachtauto in de berm naast de Beijerincklaan. De be stuurder maakte een proefrit en wilde bij de wegafzetting met het 8-tons voertuig van de Tweede Bloksweg door de berm naar de Beijerincklaan rijden. De vracht auto moest door een kraanwagen uit zijn positie worden bevrijd. Op zaterdag 5 december vond op de kruising Esdoorn- laan-Kerkweg-Oost-Chopinlaan - een aanrijding plaats, waarbij 3 bestuurders waren betrokken. Twee voertuigen moesten worden afgesleept. Dezelfde dag reden op de hoek Juliana van Stolberglaan-Prins Bernhardlaan twee voertuigen te gen elkaar. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. Op de Koningin Wilhelminasingel vond een kop-staart-aanrijding plaats. Drie hierbij betrokken voertuigen raakten beschadigd. Op zondag 6 december vond ’s ochtend vroeg (06.30 uur) een eenzijdig ongeval plaats op de Goudse Poort. Vanaf het viaduct sloeg een Alphense automobilist linksaf richting Waddinxveen en raakte van de weg en reed het ta lud af. WADDINXVEEN - Op Tweede Kerstdag (zaterdag 26 december) van 13.00 - 18.00 uur houdt Mas sa Sport van de Nesse in de sport hal ”de Sniep” het jaarlijkse zaal- voetbaltoernooi. Aan dit toernooi nemen deel Reeuwijk, WSE, Waddinxveen, Be Fair, Kozakken Boys, Groene weg, Floreant en Massa Sport. WADDINXVEEN - Bij Be Fair- voetbal is er vrijdagavond 11 de cember om acht uur Kerstklaver jassen. Op vrijdagavond 18 de cember is er kienen in de kantine van de voetbalclub in het War- naarplantsoen. WADDINXVEEN - Sint Nico- laas heeft Waddinxveen weer ver laten. Leve de Kerstman. De Goedheiligman heeft het tot het laatst toe druk gehad in dit Gouwedorp. Vooral eind vorige ten te gastJ op veel scholen, bij jaar een gedicht schrijven. Als je alle Sinterklaasvierende Neder landers bij elkaar optelt zijn dat toch een paar miljoen verzen. En ervan uitgaande dat het een jaar lijks terugkerend ritueel is, zou den er dus miljoenen verzen min- zich laten horen door te pleiten der geschreven worden in de Ne- voor het behoud van Sint Nico- laas. Volgens Jan de Bas, die de ach tergronden van het Sinterklaas feest heeft bestudeerd, zouden zonder de Spaanse kindervriend miljoenen gedichten verloren gaan. In Trouw haalt de schrijver en dichter met instemming Kees Fens, hoogleraar Nederlandse taal- en letterkunde aan, die een jaar geleden in de Volkskrant schreef dat het ”een ramp voor Diana ook een dagelijks wisselend drie-gangenmenu van 55 gulden en een vijf-gangenmenu van 75 gulden. In ”De Mallemolen” (tel. 01820 - 15430) - met voldoende parkeer plaatsen op de kade langs de Hol- landsche IJssel - werkt een 6-tal mensen. De keuken is geopend van 17.00 - 21.30 uur op woens dag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag. De sluitingsdagen zijn maandag en dinsdag. ’’Lunches (behalve op afspraak) worden door ons niet geserveerd”, verduidelijkt de ondernemende Waddinxvener, die niet uitsluit te zijner tijd met zijn gezin boven de nieuwe zaak te zullen gaan wo nen. ’’Anders hebben we geen tijd meer over voor andere dingen, zo- als antiek, musea en muziek. Ik een verscheidenheid aan padde- w*' patuurlijk wel blijven léven, stoelen en een knoflookkruiden- saus, gestoomde griet met een bo- tercitroensaus, gegrilde scampi’s met een kerriesaus op een bedje van witte kool en appel, gebakken tongfilets met mosterdsaus, kalfs biefstuk, toumados, gegrilde en- trecóte. Naast de koude en warme voorge rechten, hoofdgerechten en des serts presenteren Nicola en Dyon WADDINXVEEN - Op uitnodiging van het Waddinxveens Ge reformeerd Kerkkoor ’’Dient Den Heer” zullen de harmonie van de muziekvereniging Concordia uit Waddinxveen en de Christe lijke Gemengde Zangvereniging Excelsior uit Woerden hun me dewerking verlenen aan het Kerstconcert, dat gehouden zal wor den op vrijdagavond 18 december om acht uur in de Ontmoe- tingskerk aan de Groensvoorde in Waddinxveen. De harmonie, o.l.v. Gerrit de Knegt, zal de koren voornamelijk muzikaal begeleiden met samen zang van diverse Kerstliederen. Daarnaast zal de harmonie de ko ren met twee muziekwerken bege leiden. Dit zijn Cantique de Noël van Adolphe Adam, waarin een stuk solo wordt gezongen door de so praan Sjanie Smaal en de Christ mas Suite van Jan de Haan, een muziekstuk, bestaande uit 4 de len, waarin diverse Kerstliederen tot een muziekstuk zijn gemaakt. Het Gereformeerd Kerkkoor ’’Dient Den Heer” o.l.v. Sander de Kleuver en de Christelijke Ge mengde Zangevereniging Excelsi or uit Woerden zullen zowel apart als gezamelijk enkele kerstliede ren ten gehore brengen. Verder zal het programma be staan uit korte muziekwerkjes die de harmonie zal spelen, te weten, White Christmas, Winterwonder land, Rudolph de Rednosed Ren deer en Away in a manger. staat. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). WADDINXVEEN - Vis Wad dinxveen BV aan de Noordkade laat aan de Tweede Bloksweg in Waddinxveen een nieuwe be drijfsruimte en een nieuw kantoor van in totaal 900 vierkante meter over twee lagen bouwen voor een constructiebedrijf en een gashan del. Het complex wordt naar een ont werp van het Bodegraafse archi tectenbureau Ben Kraan BNA in Bodegraven en op basis van con- structieberekeningen van Bureau Smit aan de Nesse gebouwd door aannemingsbedrijf A.A. van Kleef en Zn. uit Benschop. De bouwsom ligt boven 300.000 gulden. Sint Nicolaas heeft Waddinxveen weer verlaten. Hij bezocht tal van meisjes en jongens, vereni gingen en bedrijven. Vrijdagmiddag was hij op de weekmarkt in Waddinxveen. (Foto: Sjaak No te boom). ZEVENHUIZEN - Vrijdagavond 18 december om acht uur zullen het Nederlands Hervormd Kerk koor o.l.v. Cor de Klerk en het Zevenhuizense dameskoor Vox Jubilans o.l.v. Harry van Diepen beek een kerstconcert geven in de Nederlands Hervormde Kerk in Zevenhuizen. De koren zingen zowel een eigen als ook een gezamenlijke liedkeu ze, zoals bijvoorbeeld ”Der Herr ist König” en ”Veni Jesu”. I Daarnaast zal de sopraan Margje van der Wal, geen onbekende voor Zevenhuizen, optreden. Zij zingt ’’Rejoice” uit de Messiah van Hhndel en het ’’Laudate Do minium” van Mozart. Tevens treedt er nog als soliste op Angenieta Katee. Zij zal orgelsolo ”Jesu joy of man’s desiring” van Bach uitvoeren. Zij zal ook de samenzang voor haar rekening nemen. Dan is er nog de pianiste Karin Horeweg, die ver schillende werken zal begeleiden. Het belooft dus een afwisselende avond te worden. Beide koren hebben reeds in de eerste helft van dit jaar contact met elkaar op genomen om weer eens een geza menlijke kerstconcert te geven, daar dit geruime tijd niet meer gedaan werd. De koren hopen dan ook op veel belangstelling. Ter bestrijding van de onkosten zal er aan het eind van de avond een collecte worden gehouden. WADDINXVEEN/GOUDA - Waddinxveen behoort in het ge bied van het Goudse Buro Halt (alternatieve straffen voor jeugdi gen) tot de plaatsen waar de poli tie extra scherp zal letten op het afsteken van vuurwerk. De eerste knallen zijn gehoord en het eerste slachtoffer van vuur werk is op maandag 28 september al in het ziekenhuis opgenomen. ’’Tijd dus om bekend te maken, dat na overleg met de Officieren van Justitie is besloten dat vanaf maandag 7 december de regeling Bijzondere Afhandeling Vandalis me (BAV) zal worden gehan teerd”, aldus Buro Halt. Deze afhandeling houdt in dat jongeren die door de politie wor den gepakt voor het vroegtijdig in bezit hebben van vuurwerk of het afsteken ervan kunnen rekenen op een forse boete of doorverwijzing naar buro Halt. Buro Halt hanteert dan de ver snelde Halt-procedure. Deze pro cedure houdt in dat de jongeren zo snel mogelijk aan het werk zul len worden gezet. Het liefst een of twee dagen na het plegen van het delict. Wanneer jongeren worden gepakt door de politie voor het afsteken van vuurwerk of het in bezit heb ben van vuurwerk vóór de daar voor in de Algemene Politie Ver ordening APV bestemde tijd dan kunnen de jongeren daarvoor naar buro Halt worden gestuurd. De regeling geldt van 7 december 1992 tot en met 3 januari 1993. Voor de regiogemeenten wordt deze regeling al twee jaren gehan teerd. Het vorige jaar hebben 44 jongeren in dit kader bij Halt ge werkt. In Gouda is de BAV-rege- ling niet eerder toegepast. Echter doordat er steeds meer vuurwerk steeds vroeger wordt afgestoken is er, in het overleg met politie en justitie, besloten dat ook in Gou da de regeling van toepassing zal zijn. Het doel van deze actie is om overlast rond de jaarwisseling zo- t veel mogelijk te beperken en op langere termijn terug te dringen. en Dyon Diana (ex-pizzeria-ristorante La Tarantella de Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen gehouden. Dit keer trad op het vocaal en semble ’’Cantiamo” uit Reeuwijk onder leiding van mevrouw A. La gendijk. De dwarsfluit werd be speeld door haar dochter Dorette Lagendijk. Het ensemble bracht liederen uit diverse bekende opera’s en operettes, op de piano gebeleid door mevrouw D. Lagen dijk. Zowel de liederen en de pianobe geleiding alsmede het bespelen van de dwarsfluit was schitterend. Ondanks het feit dat enkele liede ren te hard werden gezongen kan zeker het predikaat ’’heel goed” aan het optreden worden gegeven. Ook de solisten kwamen uitste kend tot hun recht. Het was een schitterende avond. Voor de aan wezigen was het van groot belang dat de liederen zeer bekend wa ren. Een woord van bijzondere lof ver dient het spel van Dorette Lagen dijk op de dwarsfluit. Zuiver en mooi werd dit instrument be speeld en dit bleek ook wel uit het applaus dat zij in ontvangst mocht nemen. Ook het koor en de solisten moch ten zich verheugen in een regel matig applaus. Vooral voor de liefhebbers van dit soort muziek had het geen betere avond kunnen zijn. De avond is te vergelijken met de bekende landelijke avon den ’’Wien bleibt Wien” van Marco Bakker en de zijnen. Mevrouw T.J.G. Both-van ’t Slot - die haar man en voorzitter ver ving - liet dat ook duidelijk blij ken in haar dank- en slotwoord. Aan alle aanwezigen werd een kerst- en nieuwjaarsgroet uitge reikt met daarop een fraaie teke ning, ontworpen door commissie lid M.C. Kloet. De geste werd door het publiek erg gewaardeerd. De volgende avond van de cultu rele commissie is maandag 18 ja nuari met een optreden van de to neelvereniging Rederijkerskamer Excelsior uit Stolwijk. Zij bren gen het blijspel ”Een zekere Hil degard” op de planken. WADDINXVEEN - Voor het op slaan van de verkoopmaterialen, zoals kaarsen, posters en kaarten zoekt de Amnesty-werkgroep Waddinxveen een opslagruimte. Gedacht wordt aan een droge ruimte, waar degenen die de ver koop van Amnesty regelt, vrije toegang heeft. Het Waddinxveense echtpaar Nicola reerd specialiteitenrestaurant ”De Mallemolen” aan de Oosthaven in Gouda, waar Andre' Broer aan weer

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 13