Onderhoud van Jan Hielema wil Paul AL HET NIEUWS VOOR f 12,50 Europa Kinderhulp zoekt gastgezinnen Hitzangeres op bruiloft speeltuin in de Oranjewijk Volleybaldames blijven bovenaan VERLOOP h e u k e n v i s 11 van Schie opvolgen Linedansen in wijkgebouw Zuid Kleine rotondes in aantocht Diploma B-zwemmen Nieuwe archiefverordening Italiaans blijspel Maskerade WADDINXVEEN - Vrijdag avond 12 en zaterdagavond 13 fe bruari, beide keren om acht uur, speelt de Waddinxveense toneel vereniging Maskerade in het An ne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad) het Italiaanse blijspel ‘Wat doe jij hier?* van Aldo de Benedetti. Postzegel- ruilbeurs L jB Harteveld uw keus in Saab Rijn en Gouwe I I I I I I I I MEER DAN 200 MODELLEN Bridgedag 20 februari Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) op de radio Cursus Droge Bed-training SB AQUARIUM EEN LEVEND SCHILDERIJ erloop Noordeinde 351, 2771 WR Boskoop, k Telefoon 01727-15569 Maandagochtend en woensdagochtend gesloten. KOM KIJKEN! We hebben veel in huis voor uw ZEE- en ZOET-aquarium ONDERHOUD een probleem? Wij doen het graag voor u. Bel voor informatie. Ruime showroom met veel verschillende modellen. Heren AQUARIUMSPECIAALZAAK Verklaring Fijne vakantie Uit Europa I Ja, ik wil graag geheel vrijblijvend een proefabon- nement van vier weken voor f 12,50. Ik ontvang dan I Rijn en Gouwe ’s ochtends vóór zevenen in de bus. Ik wacht met betalen tot ik bericht heb ontvangen. HARTEVELD Burg, van Reenensingel 49, Gouda. Tel. 01820 - 701 77 Min j- Pagina 23 Woensdag 10 februari 1993 Weekblad voor Waddinxveen M/V* 0040001 710114' 8 Harteveld TEL 06-0225099 cludeerd dat haar voorzitter Jan Hielema zeer geschikt is om Van Schie op te volgen. Hielema heeft na het verzoek van zijn fractie Zaterdag hadden de heren van Be Fair-volleybal maar liefst bijna twee en een half uur nodig om één puntje binnen te halen want met 2-3 werd verloren van VS Haag. De teams waren van vergelijkbare sterkte. Dat kwam ook tot uit drukking in het scoreverloop. Om de beurt serveren en dan vaak ook nog niet eens scoren en de tijd schreed maar voort. Beide teams misten ook de kracht om het elkaar moeilijk te maken. Het spel van beide teams zag er in de meeste tijd goed verzorgd uit. Het viel erg mee met de persoon- ledereen is welkom, zo laat Helen de Vette (tel. 01820-25814) we ten. De raadscommissie voor Alge meen Bestuurlijke Zaken kan zich met dit voorstel verenigen. de, vertrouwen dat in mij is ge steld. Ik hoop dit vertrouwen slechts zelden beschaamd te heb ben. Ik besef nu aan den lijve, dat het moment waarop je afscheid neemt van je werk altijd het verkeerde lijkt. Toch meen ik dat in het ...een besparing van honderden tot duizenden guldens. Rechtstreeks van fabrikant naar klant. Wij komen vrijblijvend bij u thuis voor advies, ontwerp en een zeer scherpe offerte. KOMT BIJ U THUIS^^g F“ bel gratis onze keukenlijn bruidspaar op te treden, omdat ze een goede kennis is van de vader van de bruid, die werkzaam is bij een radiostation in Rotterdam. De namen van de kandidaatjes zijn als volgt: Dirk Pols, Ilse van der Veen, Marieke Eshuis, Tom Blijleven, Claudia van Tol, Fiona v.d. Graaf, Marije Reijm, Jasmin Barkat, Koen Hoondert, Suzanne v.d. Ham, Jeffrey de Haas, Ren- cia van der Starre en Bo Nieuwe- steeg. met de provinciale archiefinspec tie. B. en W. stellen de raad derhalve voor - onder intrekking van de bij raadsbesluit van 27 maart 1969 vastgestelde Archiefverordening, gewijzigd bij besluit van 12 juli 1989 - tot vaststelling van een nieuwe archiefverordening over te gaan. Ongeveer zes jaar geleden is een aantal mensen in ons land begon nen met deze Amerikaanse mu ziek- en dansstijl. De meeste line- dansgroepen hebben een eigen naam. Vrijdagavond 12 februari om acht uur wordt er in het wijkgebouw Zuid (St. Victorstraat) een de monstratie linedansen gehouden. Twee weken later start er op vrij dagavond 26 februari om half acht in hetzelfde wijkgebouw een beginnerscursus. Iedereen kan daar kennis komen maken met het linedansen. hun hele leven al in een gewelds spiraal. En veel kinderen uit het voormalige Oostblok hebben ge zondheidsproblemen omdat ze in immens vervuilde gebieden wo nen. Om die kinderen aan een drie weekse vakantie in Nederland te helpen zoekt Europa Kinderhulp gastouders. Een groot aantal gast ouders van vorig jaar heeft zich al opgegeven en hun gastkind voor weer een vakantie gevraagd. Maar toch zijn er elk jaar nieuwe gast ouders nodig. Want er zijn nog zo veel kinderen aan vakantie toe. Wie geïnteresseerd is krijgt uit voerig alle informatie. Dat ge beurt onder meer tijdens een huisbezoek van een Kinderhulp- medewerker. Na het huisbezoek hoeft men pas te beslissen of men een kind wil uitnodigen. Overigens staan tijdens de vakan tie van het kind de 300 vrijwilli gers van Europa Kinderhulp, dat zelf ook al het reisgeld bijeen moet zien te krijgen, paraat om bij eventuele problemen in te springen. Over het vertrek van wethouder Paul van Schie en de gewenste benoeming van Jan Hielema tot wethouder, waartoe de gemeente raad zal moeten besluiten, stuur de het vertrekkende collegelid een brief aan de gemeenteraad en publiceerde de CDA-fractie een verklaring. In zijn brief aan de gemeenteraad schreef Paul van Schie dinsdag 2 februari het volgende: ‘In het be strijd, waar de dames van Be Fair met moeite een 3-2 overwinning binnenhaalde, speelden ze de Ou derkerkse dames van Voy binnen één uür de zaal uit. De eerste set dacht Be Fair er te gemakkelijk over. Ook tegen la ger geklasseerde ploegen moet je wel degelijk geconcentreerd in het veld staan. Aan beide kanten was rommelig spel te zien. Voy werkte echter’ veel harder voor haar punten. In het begin hadden de Waddinveen- se dames moeite met de diepe serve van Voy. Mede door veel eigen fouten kon Voy de nodige punten binnenha len. Toch was het Be Fair dat de set op haar naam mocht schrijven (13-15). De tweede set verliep heel snel. Bij de stand 1-1 kwam Anneke Verwoerd op de serveerplaats, Be Fair liep uit to 1-7. Voy speelde de meeste ballen bo venhands over het net. De Wad- dinxveensen pakten dit goed op en konden door leuke aanvalscom- binaties scoren (5-15). Eén goede spelverdeelster aan Ouderkerkse kant werd gewisseld. De wissel had niet het gewenste resultaat. Er werden veel aanvals- fouten door Voy gemaakt. Boven dien scoorde Marion van Wilgen met haar harde serve 6 punten op rij (3-9). Voy was geheel de kluts kwijt en maakte fout na fout. Be Fair haal de ook deze set gemakkelijk bin nen (6-15). Zaterdag 13 februari speelt Be Fair tegen Dac uit Alphen aan den Rijn in sportzaal Groens- waard. Aanvang 16.30 uur. het besturen van onze mooie ge meente*. De CDA-gemeenteraadsfractie kwam na de brief van Paul van Schie nog dezelfde dag met de volgende verklaring: ‘Direct nadat de huidige CDA-wethouder Paul van Schie de afgelopen week zijn fractie heeft geïnformeerd over zijn besluit per 1 mei a.s. terug te treden, heeft de CDA-raadsfractie zich beraden over de gevolgen. Gelet op een aantal geformuleer de aspecten, welke naar de me ning van de CDA-fractie aan de orde zijn bij de opvolging, heeft het fractieberaad unaniem gecon- WADDINXVEEN - Marcel van den Bosch en Astrid Broersen, die vrijdag 5 februari in het huwe lijksbootje stapten, werden ’s avonds tijdens hun bruiloftsfeest in hotel-café-restaurant De Unie aan de Kerkweg-Oost aangenaam verrast door een plotseling en on verwachts optreden van de beken de Nederlandse zangeres Marian ne Weber. Marianne Weber is bekend van het Hollands Duo en is sinds kort op de solotour gegaan. Ze besloot in één van de feestzalen van De Unie voor het Waddinxveense De kaarten aan de zaal kosten vrijdagavond 9 gulden per per soon en zaterdagavond 10 gulden. In de voorverkoop bij J. Semeijn, Zuidplaslaan 95, Waddinxveen, tel. 01828 - 16503 en A. Nieuw- erf, tel. 01828 - 14020, moet res pectievelijk f 6,50 en f 7,50 wor den betaald. Het belooft een prachtige Wad dinxveense toneeluitvoering te worden. Op de planken zal een boeiend en vlot blijspel worden gebracht. Na afloop van de voor stelling kan er worden gedanst. In het blijspel dicteert een welge stelde Italiaanse advocaat van goede huize een brief aan zijn se cretaresse. Plotseling gaat de deur van de kamer open en komt de vrouw van de advocaat binnen, geeft een gil en rent weg. Ze sluit zich op in haar kamer, gooit al haar spullen overhoop (tijdschriften, tafels, stoelen) en gaat als een bezetene te keer. In eens komt ze uit haar kamer, vol komen kalm. Ze loopt haar man voorbij alsof ze hem niet ziet staan en gaat in de serre piano spelen. De advocaat weet niet wat hem overkomt. Hij geeft zijn secreta resse een vrije dag en probeert zijn vrouw te benaderen. Maar telkens wordt hij afgewezen. Ze herkent hem niet meer en be schouwt hem als een vreemde. Ze dreigt zelfs met de politie om hem het huis te laten uitzetten. Hij wordt radeloos, want voor alle probblemen heeft hij in normale gevallen een oplossing. Maar met dit geval weet hij geen raad. Daarom laat hij een gerenom meerde psychiater opdraven. De ze komt en laat zich informeren door de man. Wanneer de vrouw de psychiater voor het eerst ont moet herkent ze in hem haar man. Iedereen hapt intussen naar adem. WADDINXVEEN - Teneinde tot meer uniformiteit te komen ten aanzien van de archiefverordenin- gen van de bij de Streekarchief dienst Hollands Midden in Gouda aangesloten gemeenten is het, me de op aandrang van de provinciale archiefinspectie, ook voor de ge meente Waddinxveen gewenst een nieuwe archiefverordening vast te stellen. Hiertoe is een concept-verorde- ning vervaardigd door voornoem de Streekarchiefdienst, in overleg WADDINXVEEN - Het bestuur van de speeltuinvereniging Oranjewijk aan de J.W. Frisoweg in Waddinxveen heeft er de aandacht voor gevraagd dat de speeltuin door de jaren heen niet voor kinderen met een spierziek te, die tengevolge daarvan niet zelfstandig kunnen zitten. De eigen financiële middelen van de speeltuinvereniging Oranjewijk raken echter uitgeput zodat het actieve bestuur door middel van acties, subsidies en zeer veel zelf werkzaamheid zal proberen het geld bij elkaar te krijgen om dit alles te kunnen bekostigen. WADDINXVEEN - In het Gouwebad De Sniep is er vorige week dinsdag weer diploma B ge zwommen. Ditmaal waren er 13 kandidaatjes, die allen zijn ge slaagd. Namens de Nationale Zwemraad was de heer H. v.d. Velde als af gevaardigde aanwezig. De beoor delingscommissie bestond uit de zwemonderwijzers Cock Slagter en Rob Hogerbrugge. WADDINXVEEN - Voor het eerste wordt in Waddinxveen een bridge-dag gehouden. Een hele dag lang - van ’s morgens 9 tot ’s avonds 5 uur - kunnen bridge-lief- hebbers het tegen elkaar opne men. De Waddinxveense bridge-dag wordt gehouden op zaterdag 20 februari in het wijkgebouw Het Zuidhonk naast de sporthal De Duikelaar. Er wordt gespeeld door twee groepen van maximaal 36 paren in aprte zalen: ’Roken’ en ’Niet roken’. De ochtend- en de mid- dagzitting duren elk drie uur. Er is een lunchpauze van een uur. Het bridge-evenement wordt ge organiseerd door de Stichting tot Instandhouding van de St. Victor- kerk i.o. in samenwerking met de bridge-club Waddinxveen. De op brengst komt ten goede aan de restauratie van de St. Victorkerk aan de Zuidkade. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ25,- per paar en er zijn bonnen ver krijgbaar voor broodjes en koffie. Betaling geschiedt aan de zaal. Inlichtingen en inschrijving: Freek Hart (tel. 01828-15083) en Kees Verwoerd (tel. 01828-14610). ALPHEN AAN DEN RIJN - Zaterdag 13 februari houdt de af deling Alphen aan den Rijn van de ’Nederlandsche Vereeniging van Postzegelverzamelaars’ een grote regionale Postzegel- en Poststukken ruilbeurs in gebouw Nabij aan het Lauraplein. en W., de fractievoorzitters en wethouders van PCW en VVD, op de hoogte gesteld van het be sluit van Van Schie en de voor dracht voor opvolging. Na overleg in de respectievelijke achterban is vastgesteld dat bin- nen de coalitie voldoende onder willen handhaven, alsmede de steuning voor de CDA-voordracht -aanwezig is. Het CDA heeft het volste ver trouwen dat ook bij de gemeente- wethouder van onze interessante gemeente Waddinxveen, na ruim 18 jaar, met ingang van 1 mei alitiepartners in het college van B. 1993 te beëindigen. J- r--- De resterende tijd van de raadspe riode 1990-1994 zal ik gaarne als raadslid uitdienen. Ik zal het op hoge prijs stellen wanneer uw raad mijn afvaardiging naar het Intergemeentelijk Samenwer kingsorgaan Midden-Holland zult ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense Jannie Visser-v.d. Wel (tel. 01802-1395) is voor de Stichting Europa Kinderhulp, een vrijwilligersorganisatie die jaarlijks 3.000 vakanties voor kansar me kinderen organiseert, op zoek naar gastgezinnen. Alma uit Joegoslavië hield de eer ste nachten in Nederland haar da gelijkse kleren aan. Ze sliep niet op de slaapkamer in een bed, maar beneden in een stoel. Haar zusje Jasmine verkoos - ook ge heel gekleed - de bank in de woonkamer. Hun koffertje werd niet uitgepakt. Dat bleef binnen handbereik naast de bank. Joego- slavisch oorlogsleed, zichtbaar in een Hollandse huiskamer. De Joegoslavische vluchtelinge- tjes Alma (6 jaar) en Jasmine (7 jaar) logeerden de voorbije zomer drie weken bij gastouders in Ne derland. De eerste dagen waren er de slaapproblemen, maar die wer den door de gastouders met veel geduld opgelost. Na enkele dagen durfden de bei de voor het oorlogsgeweld ge vluchte zusjes in een echt bed te gaan slapen. En ging het koffertje open, waarin slechts een paar schoentjes, wat ondergoed en een £pyama zaten. ■Na die eerste moeilijke dagen hadden de zusjes nog drie weken lang een fijne vakantie bij hun gastouders. Ze genoten van het mooie weer, de vrijheid en de vriendelijkheid in ons land. De "meisjes vertrokken weer aange sterkt en vrolijk naar het vluchte lingenkamp in Keulen, waar ze met hun ouders verblijven. Even a hadden ze van een andere wereld ’’geproefd. De kinderen werden naar Neder land gehaald door de Stichting Europa Kinderhulp, die behalve Alma en Jasmine nog 167 andere kinderen uit Keulse vluchtelin genkampen en het Oostenrijkse kamp Traiskirchen naar Neder land haalde. Ruim de helft van die kinderen was met hun ouders het oorlogsgeweld in het voorma lige Joegoslavië ontvlucht. Het geval van Alma en Jasmine is extreem. Gelukkig hadden de meeste kinderen van vluchtelin gen weinig of geen last van oor- logsstress. Ze waren blij een keer weg te zijn uit de stinkende hou ten barakken aan de Keulse Polier Holzweg of het troosteloze, be nauwde kamp in Traiskirchen. Want ook een kind kan serieus aan vakantie toe zijn! Dat geldt ook voor de ruim 3.000 andere kinderen, die via Europa Kinderhulp elk jaar aan een fijne vakantie bij gastouders geholpen worden. Het gaat om ruim 500 Nederlandse kinderen, ongeveer 700 Franse kinderen, ruim 1.000 Duitse kinderen en de rest komt uit Engeland, Noord-Ierland, Oos tenrijk en Tsjecho-Slowakije. Veel kinderen hebben thuis te maken met armoede en eenzaam heid. Ze komen uit krottenwijken, waar je zonder gevaar niet buiten kunt spelen. Sommigen zijn mis bruikt en mishandeld, anderen hebben nooit een normaal gezins leven gekend. De Noord-Ierse kinderen zitten GOUDA - Bedplassen komt re gelmatig voor bij kinderen. Voor de kinderen en de ouders is dit vaak een lastig probleem. Bed plassen is echter te verhelpen. Dit voorjaar start de Gemeen schappelijke Gezondheidsdienst (GGD) Midden-Holland te Gou da weer een cursus droge bed training. De cursus drog bed training is be stemd voor ouders en verzorgers van bedplassende kinderen tussen de 7 en 13 jaar in de regio Mid den-Holland. In deze cursus worden ouders/verzorgers vaardigheden aangeleerd waarmee zij hun kind zelfstandig kunnen begeleiden in het proces van ’s nachts zindelijk worden. De cursus bestaat uit zes bijeen komsten op vrijdagochtend in het ■gebouw van de GGD Midden- Holland aan de Oosthaven 68 te Gouda. De data zijn 12, 19 en 26 maart en 2 en 16 april van 9.30- 11.30 uur. De zesde bijeenkomst zal onge veer 5 weken na de laatste bijeen komst gehouden worden. De kos ten aan de cursus bedragen ƒ50,- per gezin. Wie nog vragen heeft over de cur sus of zich wil opgeven kan zich richten tot Ellen van Latum, soci aal verpleegkundige JGZ, tele foon 01820-80308 (tst. 268). WADDINXVEEN - Bij de volleybaldames blijft CVB Bank Be Fair in de promotieklasse Zuid-Holland de competitie aanvoeren met 38 punten uit 14 wedstrijden. De dames versloegen met 0-3 Voy. De heren van Be Fair bezetten in de promotieklasse na de 2-3 nederlaag tegen VS Haag de middenmoot met 20 punten uit 14 wedstrijden. In tegenstelling^ tot de thuiswed- lijke fouten maar dat kwam door j r>. r-het ontbreken van opgelegde druk en de daaruit voortvloeiende rust in de ploeg. Genoteerde setstanden: 17-15, 15-9, 13-15, 11-15 en 9-15. Het kenmerkende van de wedstrijd was, en dat komt wel meer voor dat het team van Be Fair goed van start gaat, met 2-0 voor komt te staan en vervolgens van een overwinning wordt afgehouden door de tegenstander. Op kritieke momenten kan het team dan niet die volleybalkwali- teiten bundelen om de tegenpartij beter af te zijn. Komende zaterdag wordt er uit gespeeld tegen DVC 1 in Drie- bruggen. WADDINXVEEN - Ze zijn in aantocht in en bij Waddinxveen: de mini-rontondes. Kleine ver keerspleinen die de snelheid van het verkeer afremmen, verkeers veiliger zijn dan gewone kruisin gen en ook nog goedkoper in aan leg, omdat dure verkeerslichtenin stallaties achterwege kunnen blij ven. Mini-rotondes zijn in Waddinx veen voorzien op de Beijerinck- laan met de nieuwe Zuidelijke Rondweg, op de Esdoornlaan met de Sniepweg en de Dreef, op de Henegouwerweg bij de op- en af rit naar rijksweg A 12 (Utrecht- Den Haag) en bij Waddinxveen op de Noordringdijk met de pro vinciale weg tussen Moordrecht en Gouda. Het laatste kleine verkeersplein zal in het voorjaar kunnen worden aangelegd. De kosten ervan wor den door de provincie begroot op ruim een half miljoen gulden. De verkeersongevallencijfers en de toegenomen verkeersdrukte hebben de noodzaak van de mini- rotonde op Moordrechts grondge bied duidelijk gemaakt. Bovendien is het van belang de snelheid van het autoverkeer op die plaats bij ’t Weegje terug te dringen en het er voor oversteken de (brom)fietsers een stuk over zichtelijker te maken, mede door het realiseren van één oversteek. Zangeres Marianne Weber van het Hollands Duo tussen het verraste bruidspaar Marcel en Astrid van den Bosch. sef dat ik hiermee, vrijwillig, een zeer boeiende periode van mijn werkzaam leven afsluit, deel ik u mee, dat ik na rijp beraad beslo ten heb mijn werkzaamheden als meegedeeld volop beschikbaar te zijn. Inmiddels heeft het CDA zijn co- WADDINXVEEN - Al een aan tal maanden houdt een groep Waddinxveners en streekbewo- ners zich onder de naam ‘The Timber Line Dancers* enthousiast bezig met Countiy Line Dansen. Het linedansen is afkomstig uit Amerika. Er wordt gedanst in rij en, voornamelijk op countrymu- ziek. altijd even goed is onderhouden. De meeste toestellen zijn al bij na 32 jaar oud en destijds zelf gemaakt. Deze zijn nu dan ook dringend aan vervanging toe. Het huidige bestuur van de speel tuinvereniging Oranjewijk, met F. van Dijk als voorzitter, M. Droog- van Rijswijk als secretaresse en A. Kleiweg als penningmeester, heeft vorig jaar zomer het plan opgevat om de speeltuin in zijn geheel te renoveren en wel op zo danige wijze, dat deze ook aange past wordt voor kinderen met een lichamelijke handicap. Hiervoor moet de gehele speel tuin aangepast worden door mid del van verhogingen in het terrein en met verharde en onverharde paden. Dit geheel zal dan worden aangesloten op de toestellen, zo dat minder valide kinderen deze ook kunnen bereiken. Dit verhoogt tevens de speelwaar- de van het terrein en de toestel len. Het doel van deze opstelling is, dat valide en invalide kinderen geïntegreerd kunnen spelen. Voor de renovatie van de speeluitn zijn intussen meerdere toestellen noodgedwongen al ont manteld vanwege het gevaar voor spelende kinderen. Het terrein be staat uit twee gedeelten; een klei ne speeltuin voor de kleinere kin deren en een grote speeltuin voor de grotere kinderen. De eerste aanzet is door de speel tuinvereniging al genomen door de aanschaf van een zandtafel waar ook kinderen in een rolstoel aan kunnen spelen. Hierbij gaat het om een speelhuisje waar een rolstoel in kan en een invalide- schommel, bijvoorbeeld geschikt WADDINXVEEN - Het CDA in Waddinxveen wil dat wethouder Paul van Schie, die vorige week aankondigde per 1 mei als wethouder te willen opstappen om zijn periode tot de verkiezingen in het voor jaar van 1994 als gewoon ge meenteraadslid te kunnen uit zitten, wordt opgevolgd door CDA-fractievoorzitter Jan Hielema. Het optreden van Marianne We ber viel bij de bruiloftsgasten bij zonder in de smaak, maar ook bij de bruid Astrid Broersen, die een grote fan van haar is. De uit Utrecht afkomstige zangeres, die net had gehoord dat haar cd goud was geworden, begon haar optre den in Waddinxveen met het hoog in de Top 40 staande hitsuc- ces ‘Ik weet dat er een ander is*. WADDINXVEEN - De Gerefor meerde Kerk (Vrijgemaakt) ver zorgt zondagmorgen 14 februari de wekelijkse kerkuitzending van de lokale RTW-radio. Het programma duurt van 9.00 tot 12.00 uur en bevat de volgen de onderdelen: gospelmuziek (9.00 uur), verhaal voor de kinde ren (9.15 uur), kerkdienst vanuit de Kruiskerk aan de Passage (9.30 uur), kerkmuziek (10.40 uur), impressie van zangsamen- komst van zondag 7 februari (11.10 uur) en poëzierubriek (11.40 uur). Naam: Adres: I Postcode/woonplaats: Telefoon (voor controle op bezorging,: I 'doorhalen wat met van toepassing is Bon in open envelop. I zonder postzegel, I zenden naar: Rijn en Gouwe, I Antwoordnummer 10008 2400 VB Alphen aan den Rijn AUTOBEDRIJF a Delftsestraatweg210,Delfgauw/Delft.Tel.015 - 5651 00 aanwijzing tot commissaris van de NV Watermaatschappij WZHO. Ik ben u en uw voorgangers zeer erkentelijk voor het, meestal bre- raad brede ondersteuning zal blij ken, wanneer men in april a.s. de nieuwe wethouder verkiest. De CDA-fractie heeft verklaard dat zij het na rijp beraad geno men besluit van Paul van Schie, na een bijna 25-jarig lidmaatschap van de raad, waarvan maar liefst 18 jaar in de funktie van wethou- licht van gemeentelijke, politieke der, volledig respecteert. en persoonlijke belangen de door Gezien de jarenlange inzet en zijn mij gekozen datum goed verde- betekenis voor de Waddinxveense digbaaris. gemeenschap zal het er voor de Ik verheug mij erop om nog enige opvolger niet gemakkelijker op tijd aan ’gene zijde’ van de colle- worden. De stap van Van Schie is getafel te mogen meewerken aan echter geheel gerechtvaardigd en hem ten volle gegund. Het CDA is zeer verheugd dat Paul van Schie op haar dringend verzoek bereid blijft voorlopig als raadslid aan te blijven. Binnenkort zal de CDA-fractie zich in nauw overleg met de coali tiepartners beraden over de gevol gen voor raadscommissies en ver tegenwoordigingen, die aan de or de zijn wanneer Hielema tot wet houder wordt verkozen. Deze en volgende week zullen Van Schie en de CDA-fractie het besluit en de procedure nader toe lichten en bespreken met achter eenvolgens het bestuur en de le denvergadering van de CDA-afde- ling Waddinxveen*. ‘The Timber Line Dancers' uit Waddinxveen, die zich bezig houden met country line dansen. (Foto: The Timber Line Dancers). Wie Saab rijdt, begint bij W' h... j J L 4 -I -is '■'4. I .^7 - -z

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 23