van Elles Heemskerk GEMEENTE WADDINXVEEN Vragen PvdA over Verbakel Ir. D. Luteijn bezoekt Baas BV 4 Va kan tie bankdiensten4 Garantie- subsidie voor koor Politie controleert snelheid Ouderraad sprak over basisvorming Redelijke vangst HSW Katholieke startgroep verstandelijk gehandicapten Rabobank is Nederlands grootste reizenverkoper Treffers en Polgar tekende °t Suytende* VERGADERINGEN HINDERWET BOUWVERGUNNINGEN GEMEENTE WADDINXVEEN KRIJGT NIEUW TELEFOON- EN FAXNUMMER COLLECTE VERGUNNING WADDINXVEENSE BEVOLKING SPREEKUREN RENOVA TIE C.A.I.-SYSTEEM OOSTZIJDE GOUWE TER INZAGE TOPTRIO IN RAADZAAL TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN LX 01727 -13223, Koninginneweg 24, Boskoop 24642 24500 24524 24760 24680 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 Cafe-Restaurant-Hotel de Gezellig borrelen, eten en een heerlijke nachtrust in onze vernieuwde hote kamers. - Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 24 februari 1993 Elles Heemskerk, reisadviseuse van de Rabobank Waddinxveen. {Foto: Sjaak Noteboom). Zaterdag bruikt. 12570 Gouwebad ”De Sniep” (informatie) 01820-16066 010-362244 ■ïpi 9 99 Bonenakker 11 de Akker 50 ai In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik ma ken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur. Commissie voor Volkshuisvesting, Milieu en Energie op donderdag 25 februari 1993, aanvang 19.30 uur. Op de agenda o.a.: - Notitie hondenpoepbeleid. - Concept-Afvalstoffenplan Waddinxveen. Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) AARD VAN HET BOUWPLAN: het gedeeltelijk vernieuwen van een warenhuis het plaatsen van een dakkappel op het voorgeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning en het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak 14433 14433 14433 (toestel 159) Terinzagelegging aanvragen en stukken Burgemeester en wethouders maken bekend, dat de volgende aan vragen om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben zijn ontvangen van: A de directie van Veveo Coatings B.V. voor een groothandel ver pakte verfprodukten waaronder licht ontvlambare en ontvlam bare produkten op een perceel, gelegen op het bedrijventerrein Coenecoop II, kadastraal bekend gemeente Waddinxveen, sec tie E, nr. 429; B de directie van Van Wijk Spuiterij en jachtafwerking B.V. voor een spuiterij en jachtafwerkingsbedrijf op het perceel Staring- laan 3. De aanvragen en alle andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 25 februari tot 25 maart 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedu rende drie uren. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schrif telijk bij hun college worden ingediend. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Binnengekomen bouwaanvragen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen de volgende bou waanvragen te hebben ontvangen: BOUWPERCEEL: Abraham Kroes weg 18 len, in het weekeinde hun keuze sief V^D-wethouder bepalen en op de maandag of de Soest) ook. de avond dinsdag hun reis komen boeken*. te gaan dan uw eigen Rabobank', zegt ze haar directeur A.J. Am- merlaan enthousiast na. En ze meent het ook, want het is haar vaste overtuiging dat ze haar klan ten de prettige zekerheid kan ge ven dat hun waardevolle vakantie bij haar in vertrouwde en deskun dige handen is. Feit is dat de Rabobank de groot ste reizenverkoper van Nederland is. Jaarlijks worden er aan de reis- balies van deze bank door maar liefst één miljoen vakantiegangers een reis geboekt. ‘Talrijke klanten waarderen het gemak van alles onder één dak', weet reisspecialiste Elles Heems kerk. ‘De reis boeken, geld wisse len en reisverzekering afsluiten in één moeite door. Tel daarbij op dat het assortiment en de prijzen gelijk zijn aan die van een gemid deld reisbureau en het is duidelijk waarom de Rabobank zoveel rei zen verkoop. Een breed assorti- ment dus voor een gangbare prijs In het laatst verschenen jaarver- WADDINXVEEN - Dinsdag avond 2 maart om acht uur wordt in de Ontmoetingskerk (Groens- voorde) de eerste bijeenkomst van de startgroep ‘Katholieke pastora le zorg voor mensen met een ver standelijke handicap' gehouden. De leden van de pastorale start groep maken deel uit van de in terkerkelijke werkgroep voor pas torale zorg voor mensen met een verstandelijke handicap in Wad dinxveen. De eerste werkzaamheden van de startgroep, die de instemming heeft van pastoor T. Buitendijk, omvatten een regionale inventari satie, ervaringen uitwisselen met ouders en verzorgers, de moge lijkheden van integratie bekijken, het opstarten van een catechese- programma, het deelnemen aan li turgievieringen en de voorberei ding van de eerste Heilige Com munie en het Vormsel. besturen van streek en Gouda en omstreken. Bedrijven. De ‘grandioze liberale bijeen komst met een sfeervolle muzika le omlijsting', aldus de organisato ren, zal in het teken staan van vei ligheid en criminaliteit, forensis me en volkshuisvesting. De liberale volksvertegenwoordi ger zal worden ingeleid door de voorzitter van de VVD-ondercen- trale Gouda en omstreken, M.F. Lindner uit Boskoop. In het kader van de regionale VVD-avond zal ir. David Luteijn ook worden geïnterviewd door een journalist van de Volkskrant. Dat gebeurt aan het begin van de avond, voordat er muzikale intermezzo’s zijn, de spreekbeurt begint en er gediscussieerd zal worden met de aanwezigen. ’s Middags brengt het Eerste-Ka- merlid in gezelschap van VVD- bestuurders uit deze streek, de Zuidhollandse VVD-statenleden A. van Wijngaarden-Terlouw en H.B. van der Goot (fractievoorzit ter) en de Waddinxveense afde lingsvoorzitter J.A. Leeflang een bezoek aan het hoofdkantoor van de Baas Bedrijven aan de Wilhel- minakade in Waddinxveen-Zuid. Het nieuwe kantoorgebouw van Baas Beheer werd op 7 mei 1991 door Waddinxveens ereburger prins Bernhard officieel geopend. De onderneming telt een 12-tal werkmaatschappijen, die thuis zijn in de totale infrastructuur. De organisatie heeft 850 mede werkers in dienst en is daarmee de grootste werkgever van Wad dinxveen. Het middaggedeelte wordt afge sloten met een persconferentie in restaurant Bibelot. Daar wordt door het liberale gezelschap in aanwezigheid van de volledige VVD-gemeenteraadsfractie (inclu- Karei van avondmaaltijd ge- ken' Concreet vraagt de PvdA het col lege dan ook naar de bereidheid om op zeer korte termijn met de nieuwe eigenaar (Waddinxvener Wim Slingerland) van het pand (en eventueel percelen) in contact te treden om zodoende te onder zoeken of er voorwaarden zijn om de door de raad uitgesproken in tentie met betrekking tot de tota le bestemming van het Brugcen- trum in stand te laten. ‘Wij zouden namelijk zeer teleur gesteld zijn als wij te zijner tijd voor het voldongen feit worden gesteld dat door het nu achterwe ge laten van contact, de verkoop van Verbakel optimale besluitvor ming zou beletten', aldus PvdA- secretaris en raadslid Charles Wijnen. zage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op ver zoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemmotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen tot 11 maart 1993 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvragers en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Milieudienst Midden-Holland, nr. 92-4243 (C) en 92-5328 (D). Met ingang van maandag 1 maart 1993 wordt een nieuwe telefoon centrale in gebruik genomen in het gemeentehuis en op de gemeen- tewerf. Dankzij deze nieuwe apparatuur met doorkiesnummers kunt u nu direct contact opnemen met de betrokken afdeling of ambte naar. Het betreffende doorkiesnummer staat vermeld in het briefhoofd. Belangrijke nieuwe telefoonnummers zijn: Gemeentehuis Gemeentewerf Sociaal raadsvrouw Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Het nieuwe telefaxnummer is Besloten is geen openbare zitting te houden. Indien u uw bezwaren mondeling naar voren wilt brengen, kunt u hiervoor tot 18 maart 1993 telefonisch een afspraak maken (telefoon 01828-14433, toestel 116, de heer W. Kaandorp). Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingediend op de wijze als vorenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Milieudienst Midden-Holland, nrs. 93-341 (A) en 93-396 (B). ze temidden van de reisgidsen en de in een map zittende last-mi- nute-aanbiedingen op haar afdeling in het hoofdkantoor aan de In de week van 28 februari tot en met 13 maart 1993 zal er gecollec teerd worden door het Leger des Heils. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legi timatiebewijs. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. WADDINXVEEN - Zaterdag hervatte de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar winter competitie. De zevende wedstrijd werd ge houden in de Heimanswetering. Er werd redelijk voorn gevangen. De brasem liet het - op één uit zondering na - afweten. Dit resulteerde in de volgende uitslag: 1. R. Jenner 4320 gram, 21 M. van Leeuwen 2670 gram, 3. M. Reichard 2400 gram, 4. H. de Haan 2070 gram, 5. A. van Leeu wen 2030 gram. Zaterdag 27 februari wordt de achtste wedstrijd gehouden. Er wordt gevist in de Zaan. Vertrek vanaf het NS-station Waddinx veen om 06.00 uur. WADDINXVEEN - De Rabobank Waddinxveen (Kerkweg- Oost en Groensvoorde) timmert met reisadviseuse Elles Heems kerk extra aan de weg. ‘Als Rabobank hebben wij - ook op het gebied van reizen - een naam hoog te houden, daarom doen wij uitsluitend zaken met gerenommeerde reisorganisaties', vertelt Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Doorbreken aanhoudingsplicht De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 6, van de Woningwet en na ontvangst van de benodigde verkla ring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel: 1Zuidkade 138: het gedeeltelijk vernieuwen en veranderen van een berging. Wanneer voor een perceel een voorbereidingsbesluit geldt of een bestemmingsplan in procedure is gebracht, bepaalt de Woningwet (artikel 50, lid 1) dat burgemeester en wethouders hun beslissing op bouwaanvragen moeten aanhouden tot de dag waarop dat voorbe reidingsbesluit vervalt, of waarop het nieuwe plan van kracht wordt. Het is mogelijk deze aanhoudingsplicht te doorbreken. Artikel 50, lid 6, van de Woningwet stelt als voorwaarde dat een bouwplan in overeenstemming moet zijn met zowel het geldende bestemmingsplan als met het toekomstige plan. Aan die voorwaarde voldoet het vo renstaande bouwplan. Het bouwplan ligt met ingang van 25 februari 1993 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ie der ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Open bare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schriftelijk bezwa ren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Waddinx veen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Op 1 januari 1993 telde de gemeente Waddinxveen 25.653 inwoners, waarvan 785 personen met een andere nationaliteit dan de Neder landse nationaliteit. Ten opzichte van 1 januari vorig jaar is dit een stijging van het bevolkingsaantal met 244 personen. In 1992 vestig den zich: 523 mannen en 530 vrouwen en in 1992 vertrokken er 542 mannen en 512 vrouwen. Een vertrekoverschot derhalve van 1 per soon. In 1992 werden er evenveel meisjes als jongens geboren nl. 183, totaal dus 366 personen. Er overleden in het afgelopen jaar 64 mannen en 57 vrouwen. Een geboorte-overschot derhalve van 245 personen. Binnen de gemeente verhuisden in 1992 259 gezin nen; 509 gezinsleden, 366 alleenstaanden, totaal 1134 personen. In 1992 traden 341 Waddinxveners in het huwelijk. Van 122 inwoners werd hun huwelijk door echtscheiding ontbonden. Nederlander door naturalisatie werden 26 inwoners. slag over 1991 meldt de directie van de Rabobank Waddinxveen dat de verkoop van vakantiereizen door de Rabobankorganisatie ook in 1991 verder is gestegen. Vooral de verkoop van vliegreizen ver toonde een grote stijging. In 1991 regelde de Rabobank Waddinx veen voor ongeveer 2.000 perso nen de vakantie. Een primeur in de Nederlandse reiswereld is dat de Rabobank on der een eigen label een vliegrei zenprogramma op de markt brengt. In samenwerking met Fit Vliegvakanties is een programma van 122 pagina’s samengesteld, waarin de meest populaire zonbe stemmingen in onder meer Span je, Griekenland, Portugal, Tur kije, Florida en de Dominicaanse Republiek zijn opgenomen. Het gaat om goede accommoda ties tegen een redelijke prijs. Doel van het nieuwe programma is het aanbieden van ‘betaalbare vliegva kanties voor iedereen', met het kwaliteitswaarborg van de Rabo bank. Dat de bank op zaterdag gesloten is vindt Elles Heemskerk geen probleem. ‘Uit onderzoek blijkt dat de meeste mensen vóór het weekeinde reisprogramma’s opha- Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur Ir. David Luteijn (49) werd gebo ren in het Zeeuwse Zuidzande en is landbouwer van beroep. Hij woont in Kortgene en is sinds 13 september 1983 lid van de Eerste Kamer. Hij doorliep de HBS-B en behaalde het doctoraal examen aan de Landbouwhogeschool in Wageningen. Hij bekleedde diverse functies bij Windmill Holland (Vlaardingen), de Zuidelijke Landbouw Maat schappij (Goes), het Koninklijk Nederlands Landbouw Comité, Rabobank Nederland, de Natio nale Coöperatieve Raad voor Land- en Tuinbouw, de Koninklij- j ke Nederlandsche Heidemaat schappij en de Stichting Public Relations Land- en Tuinbouw. WADDINXVEEN - De ouder raad van de Samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum (Sniep- weg) hield vorige week donder dagavond een bijeenkomst over de nieuwe basisvorming, die in het komend schooljaar ook op de Sa menwerkingsschool zal worden in gevoerd. Wat is die basisvorming eigenlijk en wat betekent dat concreet voor het onderwijs op de Samenwer kingsschool? Op die vraag gingen A. Baijens (Dienst Onderwijs van de ge meente Rotterdam) en A. Zwaam (conrector Samenwerkingsschool) in en beantwoordden alle vragen daarover van vooral de ouders van dekinderen van groep van de ba sisschool. De ouderraad vertegenwoordigt de ouders binnen de school en heeft ten doel belangstelling aan te kweken voor het onderwijs en bovendien de ouders te betrekken bij het functioneren van de school. Dat gebeurt onder meer door overleg te plegen met de schoolleiding, de lerarenraad, de raad van onderwijsondersteunend personeel en de leerlingenraad, kortom met alle geledingen bin- nen de school. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b-g.g. Politie Ongevallen WADDINXVEEN - De gemeenteraadsfractie van de Partij van de Arbeid heeft dinsdag in een brief aan het college van B. en W. van Waddinxveen geschreven met ‘enige zorg' kennis te heb ben genomen van de berichtgeving in het Weekblad voor Wad dinxveen ‘dat Verbakel stopt met de exploitatie van de mode zaak' en dat ‘in het pand volgens hetzelfde bericht een keuken centrum zal worden gevestigd'. In zijn brief schrijtf de fractiese cretaris en gemeenteraadslid van de PvdA, Charles Wijnen, van B. en W. te willen vernemen welke percelen er betrokken zijn bij de verkoop van het door Verbakel Mode en Textiel BV in augustus te ontruimen complex voor het Keukencentrum Waddinxveen aan de Henegouwerweg. ‘Wij willen hierover geïnformeerd worden omdat er voor ons een di recte relatie bestaat tussen deze verkoop en de verdere woon- en winkelontwikkeling van het gehe le Brugcentrum'. De PvdA herinnert er aan dat in dertijd de definitieve besluitvor ming over het Brugcentrum werd vertraagd in afwachting van de besluitvorming over de verdere centrumontwikkeling. ‘Gelet op uw voornemen om op korte termijn te besluiten over de ze centrumontwikkeling vragen wij ons af in hoeverre de verkoop van Verbakel een doorkruising zou kunnen betekenen van de vi sie, die door de raad is uitgespro- De woningvoorraad bedroeg op 1 januari 1993 9334 woningen (ex clusief een twintigtal woonwagens en woonschepen). De gemiddel de woningbezetting was op die datum 2,73. De wijk Zuidplas telde op 1 januari 1993 een aantal inwoners van 6072 en is daarmee de grootste Waddinxveense woonwijk. In opdracht van de gemeente Waddinxveen worden door J. Baas Telecommunicatie B.V. te Waddinxveen renovatiewerkzaamheden uitgevoerd aan de Centrale Antenne Inrichting aan de oostzijde van de Gouwe (Brugweg, Henegouwerweg en omgeving). De nog bestaande rijg- en aftaksystemen zullen worden vervangen door een mini-stersysteem. De werkzaamheden zullen starten op 1 maart a.s. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van het Gemeenschappelijk Antenne Systeembedrijf Waddinxveen, telefoon nummer 01828-14433, toestel 237. Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de onderstaande aanvragen om vergunning ingevolge de Hin derwet positief te beschikken onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving van: C de directie van Artilux B.V. voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een kleinmeubelindustriebe- drijf op het perceel Mercuriusweg 7; D de directie van Diesel Danko B.V. tot het uitbreiden en/of wij zigen van de werkplaats met service-afdeling met een spuitwand op het perceel Coenecoop 12. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere terza ke zijnde stukken liggen vanaf 25 februari tot 11 maart 1993 ter in- WADDINXVEEN/BOSKOOP - Het Boskoopsc streckmannenkoor Die Gouwe Sanghers kan subsidie van de gemeente Waddinxveen krijgen als de belangstelling voor het op vrijdag 23 april te houden concert in de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) in Waddinxveen onverhoopt zou mogen tegen val len. B. cn W. hebben het koor laten weten een garantiesubsidie te wil len verstrekken bij een eventueel exploitatietekort. Aan het Wad dinxveense concert van het Bos- koopse mannenkoor wordt meege werkt door het Westlands Dames koor. WADDINXVEEN - In het Weekblad voor Waddinxveen is onlangs op het tekstgedeelte van de Brugcentrum-pagina’s geschre ven over het in aanbouw zijnde woningbouwproject "t Suytende' aan de Zuidplaslaan in Waddinx veen. De architect van dit project is Treffers en Polgar BV (Middel- burgseweg) en niet - zoals stond vermeld - Stuurman Partners BV (Brugweg). De 30 luxe appartementen en 41 sociale huurappartementen voor 50-plussers worden gebouwd door aannemingsmaatschappij Boogaerdt Schmidt BV uit Stolwijk. De verkoop van de woningen is in handen van De Pater Makelaardij BV en de verhuur gebeurt door de woningbouwvereniging SSW. Kerkweg-Oost in Waddinxveen. ‘Het merendeel van de vakanties die er op de markt zijn kunnen bij ons worden geboekt. De kwaliteit van ons assortiment staat op hoog peil. Mocht zich overwacht toch een iets minder plezierige gebeur tenis voordoen, dan is het een vei lig idee dat men op de hulpverle ningsorganisaties van de Rabo bank kan terugvallen', zegt Elles Heemskerk. De Rabobank heeft al drie ver nieuwde uitgaven verzorgd van het Rabobank Vakantie Maga zine. In dit magazine wordt ge schreven over de nieuwste vakan tiemogelijkheden uit het ruime assortiment. Reisspecialiste Elles Heemskerk overlegt graag met haar klanten over ieders vakantiewensen. Met behulp van de Toeristiek Vakantie Informatie is ze in staat uitge breid en objectief antwoord te ge ven op alle vragen en weet ze weg in de vele mogelijkheden. ‘Voor een goed advies en een va- kantie op maat hoeft u niet verder Op donderdag 25 februari a.s. geeft het trio Paul Komen, Marieke Blankestijn en Pieter Wispelweg vanaf 20.30 uur een kamermuziek concert in de raadzaal van het gemeentehuis te Waddinxveen. Op het programma staan werken van Ludwig van Beethoven. Toegangskaarten kan men telefonisch reserveren op werkdagen tus sen 09.00 en 12.00 uur onder telefoonnummer 01828-14433, toestel 113. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen WADDINXVEEN - Woensdag 17 maart brengt VVD-Eerste- Kamerlid ir. David Luteijn een werkbezoek aan Waddinxveen. ’s Avonds spreekt de liberale fractievoorzitter in de senaat in res taurant Bibelot (Limaweg) op een avond van de gezamenlijke besturen van de VVD-ondercentrales Krimpenerwaard, Rijn- ’s Middags bezoekt hij de Baas WADDINXVEEN - Vorige week vrijdag 19 februari is een aantal radarcontroles uitgevoerd waarbij in totaal 116 overtredingen op fo to werden vastgelegd. Gecontroleerd werd op het Noordeinde. Van de 600 passan ten reden hier 20 bestuurders te hard. De hoogst gemeten snelheid lag op 95 km/h. Op de Beethovenlaan passeerden 800 voertuigen waarbij een hoog ste snelheid van 82 km werd ge meten onder de 64 overtreders. Tot slot werd gecontroleerd op de Koningin Wilhelminasingel. Van de 275 passanten reden er 32 te hard. Hoogste snelheid hier 88 km/h. De overtreders Krijgen binnenkort bericht thuis. Pagina 3 LL". «Ws w'' ,-4-

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3