Unieke 'classic car ontmoeting Poolse man land uit na diefstal GROTE SCHILDERIJEN Politie pakt inbreker (36) Samenwerking waterschappen Roofvogelexpositie bij Hooge Burch Samenwerking Veerman en ING Ds. J.W. Goossen ontvangt beroep WADDINXVEEN - Ds. J.W. Goossen (44), predikant in wijk Noord van de Centrale Hervormde Gemeente van Waddinx veen, moet dezer dagen beslissen op een op hem uitgebrachte toezegging van beroep van de Hervormde Gemeente van Vrie zenveen. De Waddinxveense voorganger is sinds 1 mei 1983 werkzaam in Waddinxveen na daarvoor Hervormd Mastenbroek (1973) gediend te hebben. Jeugddienst Klaverjassen Jeugddienst ZVHwint moeizaam ‘Licht‘ in koffiebar Herstel voor TZM X - I k-L In Guatemala heeft de Nobelprijswinnares geen leven. Zaterdag 27 maart 1993 ”De Kreater”, Kerkstraat 13 te Waddinxveen. yllgemeen Psychologisch ZJuro BN. Praktijk in Capelle a/d IJssel en Waddinxveen. Voor afspraak bellen: 010-4582411 De expositie is voor iedereen toegankelijk, entree is GRATIS. De tentoonstelling begint zaterdagmorgen om 10.00 uur en duurt tot ’s middags 17.00 uur. Onderzoek en advies kinderen vanaf 8 jaar (o.a. leerproblemen; dyslexie; keuze vervolgschool; pakket- of beroepskeuze) f395,- Grote schilderijen-expositie, tevens verkoop van deze veelomvattende collectie. De collectie bestaat uit verschillende landschappen, zeegezichten, stillevens en bloem- en bosgezichten. Doordat zowel traditionele kleuren als pasteltinten worden gebruikt, passen de schilderijen in het klassieke en moderne interieur. De schilderstukken zijn van jonge kunstenaars uit Nederland en andere Europese landen. Door onze grote collectie zijn wij in de gelegenheid u, als koper, deze schilderstukken tegen 50% KORTING aan te bieden! Tevens geven wij korting op onze lijsten en de mogelijkheid van gespreide betaling. Word lid. Bel 06-32122 50 Achterwiel Inbraken Ongeval Gesignaleerd Vernielingen Milieuhygiënisch Auto gestolen Onverzekerd Schietpatronen Auto terecht Gasflessen Waddinxveen -74 ZN] I Pagina 15 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 24 maart 1993 sten leveren aan zowel particulie- I eniging Zevenhuizen-Moerkapelle i 09 EXPOSITIE 'autogekken' Frank Pronk en Tom Swart. ‘Het wordt zeker weten een heel plezierige contactmiddag voor de deelnemers en de bezoe kers'. sen, die worden gebruikt voor aandrijving van heftrucks, ston den op het bedrijfsterrein van een op deze locatie gevestigd trans portbedrijf. de wedstrijd in de eerste kalsse van de Goudse tafeltennisafdeling tegen het vijfde team van Vrien- se van de Goudse tafeltenniscom- petitie tegen het eerste team van Na de wat ongelukkige nederlaag tegen Vriendenschaar herstelde kend tegen de met een invaller spelende Smash: uitslag 9-1! X7_ t'J 1- U, het eerste team van TZM uit ZEVENHUIZEN - Zondagavond 4 april om zveen uur is er weer een jeugddienst in de Hervormde Kerk van Zevenhuizen. Het the ma luidt ‘Geloven?...Goed verze kerd!1. Voorganger is ds. Eijsinga. het orgel wordt bespeeld door Ike Zintel. AMNESTY INIERNAT1ONAI. Triumph’s, Rolls Royce Bentley’s, Daffodils, MG’s, Alfa’s, Fordjes, Opels, Aston Martin’s, Panhard’s en andere wagens naar het par keerterrein van Volvo Bedrijfswa gens BV te zullen komen. Waddinxveners en streekgenoten met een oude of klassieke auto die aan de contactmiddag op za terdag 8 mei willen meedoen wordt verziocht zich op te geven bij Frank Pronk (tel. 01828 - 17111) of bij Tom Swart (tel. 01828 - 16941). Dat kan zo onge veer tot half april, maar het is be ter dat direct te doen. WADDINXVEEN - Zondagmor gen 28 maart om tien uur wordt er in de hervormde Immanuël- kerk een jeugddienst gehouden. Voorganger is ds. A.A. van Hou- welingen. Hij zal spreken over het thema ‘Help! Onze moeder'. Me dewerking aan de dienst verleent het jongerenkoor Meeting. Er zijn formulieren beschikbaar om de organisatoren een beeld te geven van de wagens die komen, welk bouwjaar ze hebben, of er deelgenomen wordt met meer ‘classic cars' en zo ja van welk merk en type en van wie ze na tuurlijk zijn. WADDINXVEEN - De 44-jarige herenkapper Frank Pronk (lep- laan) en 47-jarige geschiedenisle raar Tom Swart van de Prof. Kohnstammschool voor openbaar MAVO hebben het initiatief ge nomen tot een ‘classis car ontmoe ting' voor Waddinxveen en omge ving (regio Het Groene Hart) op zaterdagmiddag 8 mei. Op het terrein van Volvo Bedrijfs wagens BV hopen ze 50 tot 150 eigenaren en berijders van oude en klassieke auto’s bij elkaar te brengen tijdens de dan aan de gang zijnde tweedaagse unieke oc casionshow van de BOVAG-auto- bedrijven uit Waddinxveen, Bos koop en Zevenhuizen-Moerkapel le. ‘Dankzij de financiële medewer king van de BOVAG-autobedrij- ven lukt het ons dit voor Wad dinxveen en omgeving bijzondere evenement te houden', vertellen Het ligt in de bedoeling dat de ‘classis cars' zaterdagmorgen 8 mei eerst nog een rondje door Waddinxveen rijden voordat de aantrekkelijke klassieken tussen half één en half vijf voor iedereen te zien bij Volvo Bedrijfswagens op Coenecoop worden neergezet. Frank Pronk, zelf rijdend in een 27 jaar oude Alfa Romeo, en Tom Swarts, eigenaar van een MG BGT uit 1973, delen met vele an deren een gezamenlijke belang stelling voor oude en klassieke auto’s. Ze liepen al jarenlang met het idee rond ook eens in Wad dinxveen te komen tot een ont moeting van gelijkgestemden. En daar gaat het nu van komen. zij een beter idee van wat zich in denschaar. ïn Gouda ging het team van TZM met 6-4 ten on der, nadat het met 4-2(!) had voorgestaan. Van op de Heemraadweg en Jus tus van Effenlaan geparkeerde auto’s werden vorige week de bui tenspiegels vernield. Op zaterdag 20 maart werd een vernieling aan een aanhangwagen gemeld op de Wingerd. Van het voertuig werden twee banden lek- gestoken. Op en rond de Kohnstamm-mavo zijn op dinsdag 16 maart een aan tal vernielingen gepleegd aan daar gestalde voertuigen. Van twee bromfietsen en een fiets werden onderdelen vernield zoals zadel, standaard, uitlaat en kilometertel ler. Ook een voor de school gepar keerde auto moest het ontgelden. Hier werden de nodige krassen op aangebracht. Ook op de Busken Huetlaan werd op woensdag 17 maart een brom fiets vernield. Hier werd een kap en het stuurslot vernield. Onbekenden hebben in de nacht van woensdag 17 maart vernielin gen aangericht in twee tuinen aan de Alpherwetering. Bloempotten werden kapotgegooid en de in houd van de vuilcontainers be landde in de vijver van een der tuinen. Van een woning aan het Distel veld werd op zaterdag 20 maart een ruit vernield. Vermoed wordt dat de ruit met een kiezelsteen is ingegooid. Vanuit de fietsenstalling van het flatgebouw aan de Kerkweg-Oost werd het achterwiel van een mountainbike gestolen. De dief stal vond plaat op dinsdag 16 maart. Het gaat om een paars-wit dicht achterwiel met het opschrift Giant. Van een op de Nicohas Beetslaan gestalde bromfiets werd op don derdag 18 maart een valhelm ge stolen. Het gaat om een witkleuri- ge Fletcher helm. In de avond van woensdag 17 maart werd ingebroken in een Een 35-jarige Schiedammer raak te op donderdag 18 maart gewond toen hij al springend een pak wc- papier van een stapel pakte. Hij kreeg hierop de hele stapel plus pallet op zijn rug. De man is voor nader onderzoek per ambulance overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis (lo- katie Bleuland). Het ongeval vond plaats bij een transportonderne- meing op het veilingterrein aan de Bredeweg. Bij een routinecontrole op vrijdag 19 maart rijksweg Al2 bleek een autobestuurder gesignaleerd te staan voor een boete. Tevens moesten hem een viertal vonnis sen bekend worden. Het aan de staat verschuldigde bedrag is geïnd en de vonnissen zijn hem medegedeeld zodat het recht zijn loop heeft gekregen. Van een op de Graanakker gepar keerde personenauto werd in de nacht van zaterdag 13 op zondag 14 maart een zijruit vernield. Uit de auto wordt niets vermist. On duidelijk is het of het hier om een poging tot diefstal gaat dan wel een vernieling. KLAASWAAL/ROTTERDAM - Vrijdag 26 maart onderteke nen vertegenwoordigers van vijftien Zuidhollandse waterschap pen een overeenkomst waarin de samenwerking is geregeld voor de verwerking van baggerspecie. Deze gemeenschappelijke rege ling ‘Voorbereiding verwerking baggerspecie' moet ertoe leiden dat bagger milieuhygiënisch, doeltreffend en financieel verant woord wordt verwerkt. De waterschappen in Zuid-Hol- land worden in de dagelijkse prak tijk van het onderhoud van water gangen voortdurend geconfron teerd met vervuilde waterbodems. Verontreinigde baggerspecie mag niet op de kant worden gedepo neerd. Momenteel is er echter een nijpend tekort aan lokaties waar deze specie kan worden gestort. De Zuidhollandse waterschappen zijn van mening dat door geza menlijk inspanning oplossingen kunnen worden gevonden voor dit probleem. De samenwerking richt zich op de voorbereiding van een operatione le fase waarin moet worden be schikt over grootschalige, defini tieve voorzieningen waar de bag gerspecie kan worden verwerkt. De uitgangspunten van de ge meenschappelijk regeling zijn dat vrijstaande woning aan de Sou- burghlaan. Aan de achterzijde van de woning werd een raam ge forceerd waarna de woning werd doorzocht. Vooralsnog worden geld en bescheiden vermist. Ook werd ingebroken in een flat woning aan de Peter Zuidlaan. Sleutelhouders van het tijdelijk leegstaande pand ontdekten de in braak op zondag 21 maart. De voordeur bleek met geweld open gebroken te zijn. Er moet nog worden nagegaan wat er uit de woning ontvreemd is. Vanaf het industrieterrein Doel- wijk (veiling Bredeweg) werd overdag op donderdag 18 maart een daar geparkeerde rode Hyun dai Lantra personenauto, voorzien van het kenteken DZ-LL-11 ont vreemd. De auto, met een waarde van ƒ35.000,-, is voorzien van magnesium velgen, brede banden en een spoiler op de achterzijde. In de nacht van vrijdag 19 maart werd ingebroken in twee op het Raadhuisplein geparkeerde personenauto’s. De daders, die door een getuige werden gezien wisten te ontkomen. De politie heeft nog wel met as sistentie van omliggende korpsen de buurt uitgekamd maar trof de daders niet meer aan. .Volgens de getuige ging het om drie daders: twee donkere en een blanke man van rond de 20 jaar. Eén van de donkere types droeg een petje of hoedje en de blanke man was gekleed in een witte of lichtkleurige jas. WADDINXVEEN - Een kleine groep teamleden van de hervorm de koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse in Waddinxveen ver zorgt vrijdagavond 26 maart om half negen het eigen programma 'Licht'. Met sketches, liedjes, beweging en muziek zal het thema inhoud worden gegeven. De deur van de koffiebar gaat om kwart voor acht open voor iedereen van 15 jaar en ouder. meente', schreef ds. A.W. van der Plas in het Hervormd Kerkblad. Hij sprak de hoop uit dat de goe de samenwerking en de verbon denheid als predikanten besten digd zal mogen worden. Vriezen veen ligt in het noorden van het Twentse landschap. De plaats heeft een typische lintbe bouwing. De gemeente bestaat uit de kernen Vriezenveen, Werster- haar-Vriezenveensewijk en Aad- orp. Er wonen ruim 18.000 men sen. De Hervormde Kerk in die ge meente telt 5 predikanten en 8.600 lidmaten. Er is ook nog een buitengewone wijkgemeente met een eigen predikant actief. Ds. Goossen is beroepen in de plaats van ds. P.J. Bos, die met ingang van 1 mei vervroegd uit treedt. Uiterlijk maandag 29 maart moet de Waddinxveense predikant een beslissing hebben genomen op het op hem uitge brachte beroep. 'Het is heerlijk met elkaar over onze prachtige wagens te praten', weet Frank Pronk, die eerlijk toe geeft dat er tijdens het knippen van mannenhoofden niets leukers is dan het kletsen over de klassie kers. ‘Volgens Tom en mij wonen er ook in deze gemeente en omge ving heel wat mensen die iets hebben met oude en aparte auto’s uit de jaren zestig en zeventig - onze jeugd - hebben en daar graag in rondrijden. Die mensen met hun auto’s willen we graag zien op onze eerste contactmiddag'. Een 50-tal particulieren en bedrij ven hebben Frank Pronk en Tom Swart al laten weten op zaterdag 8 mei met hun Lotussen, Citroëns (bijvoorbeeld de Citroëm S. Ma serati waarin de Franse generaal Charles de Gaulle rondreed), Volvo’s, Spartan’s, Austin’s, Jaguar’s, Rover’s, Volkswagens, en doordachte opzet met een mi nimum aan tekst kennisnemen van een aantal thema’s: de ver schillen tussen roofvogels, de bij zonderheden van het oog, jacht- methoden, schutkleuren, prooidie ren, alarmgeluiden, broedzorg, trek en bedreiging zijn bijvoor beeld onderwerpen die op educa tieve wijze aan de orde komen. Bovendien wordt er op regelmati ge tijden een schitterende film vertoond over het leven van de buizerd. Voor wie na afloop in zijn eigen tuin graag vogels wil bekijken, is er ten slotte de mogelijk om op het Dagactiviteitencentrum ver vaardigde vogelhuisjes te kopen. ook vestigingen heeft in Waddinx- m «- ZEVENHUIZEN - Vorige week WADDINXVEEN - Een uit Polen afkomstige man maakte zich op maandag 15 maart schuldig aan een winkeldiefstal op de Pas sage. Na aanhouding heeft de politie op grond van de Vreemde lingenwet het paspoort van de man ingenomen en verzonden aan een grensdoorlaatpost. De man moet zich daar te melden waarop hij het land dient te verlaten. De politie heeft op maandag 15 maart op de Beethovenlaan een onverzekerde bromfiets uit het verkeer genomen. De eigenaar heeft de kans het voertuig tegen overlegging van een gelding ver zekeringsbewijs weer in het bezit te krijgen. Later in de week werden op de Beethovenlaan, Groensvoorde en de Staringlaan een drietal ver moedelijk opgevoerde bromfiet sen uit het verkeer genomen door de motorsurveillance. Er wordt technisch onderzoek aan de voer tuigen verricht. WADDINXVEEN - De Rotterdamse politie heeft op dinsdag 16 maart een 36-jarige man aangehouden uit de Maasstad, wiens aanhouding was verzocht door de Waddinxveense politie. De man werd ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij een in braak in de Schildersvakschool aan de Esdoornlaan op 13 febru ari vorig jaar. Bij de inbraak, waarbij een ruit met grof geweld werd vernield, werden enkele automaten gefor ceerd en gingen de daders er van door met geld en snoepgoed. De man heeft de inbraak toegege ven. De dader was afkomstig van het beruchte ’Perron 0’ te Rotter dam. Naar twee mededaders wordt een nader onderzoek inge steld door de Waddinxveense po litie. Na verhoor is de verdacht in vrijheid gesteld. De afgelopen week werd door een inwoner van Waddinxveen een kleine 190 patroontjes voor een schiethamer aan het politiebureau afgeleverd. De man had de muni tie gevonden onder het bed van zijn zoontje. Deze op zijn beurt bleek de schiethamerpatronen te hebben aangetroffen op een bouwerij aan de Limaweg. De politie zal de verantwoordelijke uitvoerder hier over aanspreken. De eerder deze maand vanaf de Onderweg gestolen Opel Senator werd op donderdag 18 maart on beheerd aangetroffen in de ge meente Breukelen. De wagen was na de diefstal door de Waddinx veense politie landelijk gesigna leerd. De auto is ter beschikking gesteld aan de rechtmatige eige naar. Met hun classic cars poseren aan de oever van Tom Swart met zijn MG BGT uit 1973. Zij gaan op zaterdag 8 mei park Coenecoop. (Foto: Sjaak Noteboom). Vanaf het veilingterrein aan de Bredeweg zijn tussen donderdag 11 en zondag 14 maart een viertal gasflessen ontvreemd. De gasfles- ZEVENHUIZEN - Het NMS-agentschap, ondergebracht bij Kantoor Veerman in Zevenhuizen, is een samenwerkingsverband aangegaan met de Internationale Nederlanden Bank (ING Bank), regio Zuid-West-Nederland. Daardoor is Kantoor Veer man in staat gesteld naast bancaire diensten voor particulieren ook het zakelijke dienstenpakket van de ING Bank te voeren. deze zeer grote financiële instel ling. De communicatielijnen met de bank zijn kort zodat snel de gewenste informatie of het resul taat verkregen kan worden. ZEVENHUIZEN - De Zeven- huizense volleybalploeg Rentokil- ZVH speelde zaterdag in Gouda tegen streekgenoot MetalBouw Radius. In een spannende, maar niet hoogstaande, partij wisten de Zevenhuizense spelers met 3-2 te winnen van de Gouwenaars. De ploeg van ZVH moest weder om een speler missen. Ditmaal kon Cees van Opijnen wegens ziekte niet van de partij zijn. Zijn plaats werd op een goede wijze door Pieter Nobel waargenomen. Coach Van der Burgt moest hier door zijn team in een aangepaste opstelling laten spelen, waardoor Edger Tinkhof een nog zwaardere rol toebedeeld kreeg. Het team van MetalBouw Radius staat in de gevarenzone en moet alles op alles zetten om zich in de superliga te kunnen handhaven. Het Goudse team stond op scherp en dat lieten ze zaterdag ook zien. Voor aanstaande zaterdag staat om 19.00 uur in de sporthal Swanla de wedstrijd tegen het Bredase TDK/Brevok op het pro gramma. Ook weer een ploeg die knokt voor hun punten. De samenwerking gaat in op don derdag 25 maart, de dag waarop het nieuwe kantoor aan de Dorps straat in Zevenhuizen officieel wordt geopend. Bij de inrichting van dit nieuwe pand is rekening gehouden met de uitbreiding van - het dienstenpakket. Zo is er een goed beveiligde kas en staan er spreekkamers ter beschikking. Kantoor Veerman kan nu door het samenwerkingsverband alle dien sten leveren aan zowel particulie ren als ondernemers. De heer Veerman en zijn beide dochters fungeren als aanspreekpunt voor de zakelijke relaties. Zij adviseren ten aanzien van de I financiële behoeftes en waar no- I dig schakelen zij een accountma nager van de afdeling Zakelijke Relaties van de ING Bank in Waddinxveen in, zodat snel en ef fectief gehandeld kan worden. De directie van ING Bank Wad dinxveen toont zich bij monde j van directeur H. de Gier ingeno- j men met het samenwerkingsver- band. 'Op deze manier brengen wij ons beleid van markt- en klantgericht denken in de prak tijk. De bank komt via Kantoor Veerman naar de relaties toe. Ik heb er het volste vertrouwen in, gezien de deskundigheid van de heer Veerman en zijn medewer kers, dat de NMS Spaarbank in Zevenhuizen een waardevol tus- I senpersoon van de ING Bank wordt', aldus de heer De Gier. De ING Bank heeft zich ontwik keld tot een internationale bank met een breed scala van financiële diensten en produkten. Een be- langrijk deel daarvan blijft afge stemd op de wensen en behoeften van het Midden- en Kleinbedrijf (MKB). Bij het aanbieden van deze pro dukten en diensten daarvan weet Kantoor Veerman zich gesteund door de expertise en ervaring van i Vrijdag voor een week speelde nestkasten en voederhuizen. De verstandelijk gehandicapten kun- j Zevenhuizen/Moerkapelle de zes- nen nu zelf zien welke vogel bij 1 J - welke nestkast hoort. Zo krijgen baggerspecie op milieuhygiënisch verantwoorde wijze wordt ver werkt en dat samenwerking meer kans geeft op stortlokaties met voldoende capaciteit. Bovendien kan in een samenwerkingsverband relatief goedkoop worden ge werkt. De samenwerking zal echter niet leiden tot overheveling van de pri maire verantwoordelijkheden van de waterschappen op het gebied van de waterstaatszorg en in het bijzonder de specieberging. Het ligt in de bedoeling zo spoe dig mogelijk van start te gaan. In deze voorbereidingsfase wordt on der meer een actieplan opgesteld en wordt onderzoek gedaan naar technieken van reiniging en schei ding van de specie. Ook wordt nagegaan op welke manier in de operationele fase tussen waterschappen kan worden samengewerkt. Verder wordt aan de Milieu-effect rapportage-pro- cedures (MER-procedures) mee gewerkt en bijgedragen. De regeling is voorlopig aange gaan voor drie jaar. Zonodig kan de regeling worden opgeheven of verlengd. De jaarlijkse kosten van de rege ling worden geschat op 600.000 gulden. De bijdrage per water schap zal ongeveer 40.000 gulden bedragen. 'Er breken spannende weken aan voor hem en zijn gezin, maar ook voor Vriezenveen en onze ge- de natuur afspeelt. Ditzelfde geldt natuurlijk voor de overige bezoekers. Zij kunnen door middel van een eenvoudige WADDINXVEEN - Vrijdaga vond 26 maart is in buurtcentrum De Boog (C. Huygenslaan) weer een gezellige koppel-klaverjas- avond. De avond begint om 21.00 uur en de zaal is open om 20.30 uur. Er worden drie ronden gespeeld. De kosten bedragen ƒ4,- per per soon en het eerste kopje koffie is gratis. Na afloop is er gelegenheid voor een dansje of gewoon een ge zellig gesprek. van buitenaf - en dan met name schoolkinderen. De voornaamste opzet van de tentoonstelling is Smash uit Schoonhoven, echter de integratie te bewerkstel- ligen tussen de verstandelijk ge- i handicapten en de buitenwereld. de mannen van TZM zich uitste- Het hele jaar door is een groot aantal deelnemers actief bezig ge weest met het maken van vogel- Met hun classic cars poseren aan de oever van de Petteplas herenkapper (rechts) met zijn 27 jaar oude Alfa Romeo en leraar ---lop zaterdag 8 mei een unieke classic car ontmoeting houden op het bedrijven- ZWAMMERDAM/WADDINXVEEN - Van dinsdag 30 maart tot en met dinsdag 18 mei is er op het Dagactiviteitencentrum van Hooge Burch, de christelijke instelling voor mensen met een verstandelijke handicap aan de Spoorlaan te Zwammerdam, een fraaie en leerzame tentoonstelling te zien over roofvogels. Het betreft een expositie die toebehoort aan het Nationaal Natuur historisch Museum te Leiden. De tentoonstelling ’Roofvogels’ zal op dinsdag 30 maart om 11.00 uur feestelijk worden geopend door Ans de Vreij. Zij is voorzit ster van het Instituut voor Na- tuurbeschermingseducatie (IVN), afdeling Alphen aan den Rijn. Zij krijgt daarbij hulp van timmer- vrouw Joke Vlot, bewoonster van socio-woning De Zwaluw en deel neemster op het Dagactiviteiten centrum. De expositie is tot en met 18 mei elke maandag, dinsdag en vrijdag van 9.30 tot 16.30 uur te bezichti gen. Op zaterdag 3 april is er van 11.00 tot 16.00 uur bovendien een open dag. Iedereen die is geïnteresseerd in het fascinerende leven van roofvogels is dan van harte welkom bij het Dagactivitei tencentrum van Hooge Burch, die veen (Staringlaan en Zuidplas- laan). Bezoekers vinden de weg door vanaf de verkeerslichten in Zwammerdam de routebordjes maandag 15 maart speelde het ’Vogelhuisjesdag’ te volgen. eerste team van de tafeltennisver- De expositie ’Roofvogels’ is zowel j voor de bewoners van Hooge j in het dorpshuis Op Moer de ze- Burch bestemd als voor mensen I vende wedstrijd in de eerste klas-

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 23