Passiestonde Vox Jubilans St. Janskerk Aanmelden voor Kindermarkt ’93 D66 bezig met partijprogram OPGAVE VOOR KINDERMARKT ’93 Bovenhuis uitgebrand ¥fl Fancy-fair Leon van Gelderschool Gospelband Courage in Schaapskooi Schrijven Amnesty in Waddinxveen Expositie Cees van der veer Fietsen- kijkdag bij politie Beleidsplan Gouwestem 10 april in Moerkapelle WADDINXVEEN - Zaterdaga vond 10 april om acht uur zal het Christelijk Waddinxveëns Man nenkoor De Gouwestem een Pas sie- en Paasconcert geven in de Nederlandse Hervormde kerk aan de Dorpsstraat te Moerkapelle. Het mannenkoor zingt oud en welbekende paasliederen welke merendeels door de dirigent van het mannenkoor Adriaan Verhoef, zeer fraai zijn bewerkt. MAY WAY GLASBEEK HV-café over ‘Mensbeelden6 Offiële handelingen ook in Waddinxveen en Zevenhuizen /llgemeen Psychologisch Buro BN. WEEKBLAD-CARTOON VAN ELIAS^j Woensdag 31 maart 1993 Praktijk in Capelle a/d IJssel en Waddinxveen. Voor afspraak bellen: 010-4582411 FOCWj Onderzoek en advies kinderen vanaf 8 jaar (o.a. leerproblemen; dyslexie; keuze vervolgschool; pakket- of beroepskeuze) f395,- iedere zaterdag op de Boskoopse markt Gekoelde verkoopwagen vol kip, kipspecialiteiten, verse kalkoendelen en wild Onze uitsnijderij staat onder Rijks Vétérinaire Keuring. Uw garantie voor kwaliteit, hygiëne en versheid. POELIERSBEDRIJF ’TER AAR’ K. Straver - Ter Aar a 01722-31 33 Onderwijs AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED’ Pagina 11 Weekblad voor Waddinxveen De Vierstroom is nu een feit ZESTIENHOVÊN HEP IS EVEN WENNEN voor de nieuwe gemeenterraadsperiode 1994-1998. De commis sie bestaat uit raadslid Sylvia Barth-van den Hondel (Mozartlaan 8), Frans Bos (oud-PvdA-lid, Papaverveld 15), Rob de Graaf (Jacob Catslaan 10), Albert Grooten (Molenring 99), Anton Ho- gervorst (Graanakker 97) en Marcel van Reede Acaciastraat WADDINXVEEN - Een commissie van D66 in Waddinxveen is begonnen met het opstellen van een concept-partijprogramma voor Waddinxveen en omgeving een commissie ex artikel 61 een uitstekend bestuurs- en beheer- singsinstrument is voor, naar de nominatie, pluriform onderwijs'. Ook de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum aan de Sniep- weg in Waddinxveen wordt door een dergelijke commissie van ou ders, voorgezeten door onderwijs wethouder K.W.Th. van Soest (VVD), bestuurd. 8.500,- op. Dit bedrag kwam me de tot stand omdat de kinderen een deel van hun opbrenst aan het goede doel hebben geschonken. De Lions Club Waddinxveen ver wacht dat ook dit jaar zich vele kinderen zullen aanmelden. Vorig jaar waren het er zo’n 200. Waddinxveense brandweerlieden bestrijden met veel inspanning een uitslaande brand in een bovenwoning boven het bedrijf van P. Sekeris Zn. aan de Zuidkade in Waddinxveen. (Foto: Joop Dorst). Rond het middaguur herhaalt de fusie-ceremonie zich in de regio. In de plaatselijke vestingen van De Vierstroom wordt dan het nieuwe beeldmerk onthuld. Voor het verrichten van de officiële handeling is steeds een plaatselij ke autoriteit uitgenodigd. In Waddinxveen (district Gouwe- IJssel) is dat wethouder J. Neele Dit doen zij niet zonder reden: duidelijkheid en eerlijkheid staan hoog in het vaandel van deze band, die als zodanig al sinds 1977 actief is in het Nederlandse gospelcircuit, maar nog even fris klinkt als waren zij pas begonnen. De stijl waarvoor Courage geko zen heeft is zeer gevarieerd: het accent ligt op stevige rockmuziek, maar kent ook funk en blues in vloeden, met hier en daar een he le mooi ballade of een uitstapje naar de reggae; kortom voor elk wat wils. Vaak denkt men bij gospelmuziek aan iets zweverigs of aan negro spirituals of koormuziek, Courage zet echter een programma neer wat recht voor z’n raap is en als een trein voorbij dendert. Oud-D66-fractievoorzitter ing. Hans Barth. (Foto: Ar chief- NVBB). WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense gemeenteraad zal wor den voorgesteld over te gaan tot vaststelling van het Beleidsplan Sociale Zaken 1993/1994. Tevens is een Jaarverslag Sociale Zaken over 1992 vervaardigd dat de raad is aangeboden. Het Jeugdkoor heeft na deze uit voering met Pasen nog een optre den en wel op de morgen van de Tweede Paasdag in de Sionskerk te Alphen aan den Rijn. Hier werkt het koor mee aan een Paas- appél, waarbij oud-Waddinxvener ds. W. Markus zal spreken. Deze dienst begint om 10 uur. Er breken voor de koorleden van beide koren overigens drukke we ken aan, waarbij naast concerten op vrijdag 30 april in de Ontmoe- tingskerk in samenwerking met het mannenkoor De Gouwestem en op 8 mei in de Grote Kerk van Harderwijk er weer een CD-opna- me wacht op 6 en 7 juni in de Grote Kerk te Dordrecht. Na de zomervakantie wachten eer gelijk weer optredens op zaterdag 4 september in de Rotterdamse Laurenskerk, op zaterdag 18 sep tember in Zoetermeer en op za terdag 30 oktober in Middelburg. 65). Als adviseurs van de commissie treden oud-fractievoorzitter ing. Hans Barth en raadslid Wim de Wit op. De commissie van de Waddinx- veense democraten wil een even wichtig gemeenteprogramma op hoofdlijnen gaan samenstellen. Het programma moet in de visie van de commissie helder en con creet duidelijk maken aan de kie zers waar D66 voor staat. Het programma zal volgens de commissie het uitgangspunt zijn bij de college-onderhandelingen na de verkiezingen van volgend jaar. De democraten hebben nog nooit deel uitgemaakt van B. en W., doch hebben wel eens een keer het beleidsprogramma onder steund in de periode (1974-1978) dat binnen de Progressieven werd samengewerkt met PvdA, PSP en PPR. D66 zegt na de gemeenteraads verkiezingen in maart volgend jaar vanzelfsprekend te streven naar een college van Burgemees ter en Wethouders dat een afspie geling vormt van de verkiezings uitslag en de samenstelling van de gemeenteraad. De D66-commissie wil zo volledig mogelijk een afweging kunnen maken ten aanzien van de wensen en verlangens van de inwoners van Waddinxveen. De Waddinx- veners worden dan ook uitgeno digd punten bij de commissie on der de aandacht te brengen. De ledenvergadering van D66 beslist uiteindelijk over de definitieve tekst van het programma. De tweemansfractie van D66 in de Waddinxveense gemeenteraad heeft de afgelopen week laten we ten de komende discussie over de toekomstige bestuursvorm van het openbaar onderwijs in te zullen gaan met de volgende stelling: ‘De ervaring heeft geleerd dat Door ziekte van de dirigent wordt het koor gedirigeerd door Ben Kramer, die reeds vele jaren als vaste begeleider is verbonden aan het mannenkoor. Ook zullen er sa men met het koor bekende paas liederen worden gezongen. De koor- en samenzang zal wor den begeleid door Peter Verweij. De dwarsfluitiste Erica van der Kolk zal voor een muzikaal inter mezzo zorgdragen. De plaatselijke predikant drs. J.W. van Estrik zal de leiding van deze avond hebben en verzrogt tevens de korte medi tatie. De passie- en paaszangavond is vrij toegankelijk. Wel is er een collecte welke, na aftrek van de kosten, geheel ten goede zal ko men aan het restauratiefonds van de hervormde kerk te Moerkapel le. WADDINXVEEN - De gospel band Courage uit Dordrecht, die vrijdagavond 2 april vanaf half ne gen in de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse een op treden verzorgt, is één van de wei nige groepen in dit genre die ge bruikt maakt van de Nederlandse taal. vuurzee zou volgens omwonenden door een knal vooraf zijn gegaan. De brandweerlieden, die met al hun spuiten waren uitgerukt, kon den niet voorkomen dat de wo ning op de tweede etage van dit perceel geheel uitbrandde. Het huis op de eerste etage en het daaronder gelegen bedrijf liepen forse rook- en waterschade op. Op het ihoment van uitbreken van de brand - die binnen een uur Bij FOCWA garantiebedrijf Noordkade 24 Telefoon (01828) 12588 Waddinxveen Nf OF Hl ANOSF VF AF NIC>IW 7AIJ ONOF ANF MF AS IN nF I CAHHOSSF AlF BF DHljf WADDINXVEEN - In de maand april is er op de volgende tijden en plaatsen weer gelegenheid te schrijven voor de door de werk groep Waddinxveen van Amnesty- International geadopteerde gevan genen: - Maandagmiddag 19 april vanaf 13.30 uur bij Ineke de Wolff, Peuleyen 174, tel. 18489; - Maandagavond 19 april vanaf 20.00 uur bij Anja Dijkhuizen, Klaverveld 23, tel. 17640; - Dinsdagmiddag 13 april vanaf 13.45 uur bij Astrid v.d. Berg, Roosje Voshoeve 31, tel. 16229; - Woensdagavond 14 april vanaf 20.00 uur bij Hannie Okkes, Cho- pinlaan 26, tel. 16078; - Maandagavond 19 april van 19.00-20.00 uur bij Marijke de Groot, Kievitdreef 19, tel. 10082; - Maandagavond 21 april vanaf 20.00 uur bij Sjaan Feenstra, Alp- herbrink 25, tel. 17328. Bovendien kunnen voorbeeldbrie ven meegenomen worden na de kerkdiensten in de Immanuel- kerk, de Ontmoetingskerk en de St. Victorkerk op zondag 18 april. Door het overschrijven en verstu ren van voorbeeldbrieven aan re geringen kan men een onderzoek vragen over: - De moord op Edilberto Bensen, zijn zwangere vrouw Haydee en zijn tienjarige dochter Mary Grace. Edilberto en Haydee wa ren beiden actief vakbondslid op de Filippijnen. Familie en buren vermoeden dat zij om die reden vermoord zijn. De daders zijn nog steeds op vrije voeten. Man kan ook informatie of vrijla ting vragen voor: - De schrijver-publicist ’Aziz al Sayyid Jassem in Irak. Hij wordt al bijna 2 jaar gevangen gehou den, blijkbaar omdat hij tijdens de invasie van Koeweit weigerde artikelen te schrijven ter onder steuning van het Iraakse beleid. Zijn familie heeft meer dan een jaar niets van hem vernomen. ’Aziz gezondheid was al slechts voor zijn arrestatie; - De oud-president van Djibouti Ali Aref Bourhan, die na een zeer oneerlijk proces een gevangenis straf uitzit van tien jaar. Amnesty International uitte in een gepubli ceerd rapport felle kritiek op de schendingen van de internationaal geldende normen voor een eerlijk proces. WADDINXVEEN - De Hervormde Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans in Waddinxveen staat weer voor een jaarlijks te rugkerend hoogtepunt in het koorleven: de Passie- Paasstonde in de grote of St. Janskerk te Gouda, op Stille Zaterdag 10 april. Samen met het Jeugdkoor zingt ‘Vox Jubilans' al vele jaren op de ze avond, en ieder jaar weer voor een overvolle kerk. De monumen tale St. Janskerk met zijn prima akoustiek is voor de leden van beide Waddinxveense koren een heerlijke ruimte om hun lijdens- en paasliederen ten gehore te brengen. Ook dit jaar is door dirigent Pie ter Stolk van Vox Jubilans en Jan Mulder van het Jeugdkoor weer een sfeervol en boeiend program ma samengesteld, en laten zij zich begeleiden dóór een drietal be kende musici. De celliste Mariëtte Landheer werkt voor de eerste keer mee aan een concert van Vox. Met name in het Passiegedeelte komt een cello prima tot zijn recht. André Heuvelman heeft met zijn trompet al een paar maal eerder concerten van Vox opgeluisterd, zoals ook in de St. Jan en in de De Doelen. Deze jonge trompetist is verbonden aan het Rotterdams Philharmonisch Orkest en met na me in het Paasgedeelte zal hij van zich laten horen. Op het grote Moreau-orgel van de St. Janskerk zit dit jaar de beken de organist Martin Mans, ook voor de koorleden geen onbeken de. Vorig jaar begeleidde hij de zang van Vox Jubilans in de Rot terdamse Laurenskerk en ook voor de toekomst wordt er nog sa mengewerkt, dit jaar onder ande re weer in Middelburg. Martin Mans is als docent verbon den aan het Regionaal Muziek centrum te Middelharnis. Mede dank zij zijn improvisatietalent geniet hij als organist grote be kendheid. Tijdens de Passie en Paasstonde in Gouda zal hij hier van blijk geven in een improvisa tie over bekende lijdensliederen. De koren brengen werken ten ge hore van Joh. Seb. Bach, Georg Fr. Hhndel, Caleb Simper en Fr. Silcher. Koor- en samenzang wor den afgewisseld door instrumenta le soli. Ds. P.J. Stam jr. uit Kat wijk aan Zee verzorgt de medita tie en zal de avond openen en sluiten. De aanvang is 20.00 uur en vanaf 19.15 uur is de kerk voor het pu bliek geopend. Ingang bij de kos- De fusiedag gaat niet onopge merkt voorbij. Het officiële ge deelte vindt 's morgens van 10.00 tot 12.00 uur plaats op het centra le bureau in Gouda. Directeur dr.mr. F. Dekkers van de Neder landse Patiënten Consumenten Federatie, onthult aan de Spoor straat officieel het beeldmerk van De Vierstroom. Op deze onthul ling volgt een uigebreide presen tatie van de nieuwe huisstijl. WADDINXVEEN - De politie Waddinxveen houdt zaterdag 3 april weer een fietsenkijkdag. Be langstellenden kunnen terecht bij het bureau aan de Mozartlaan tus sen 10.00 en 15.00 uur. Speciaal worden die mensen uit genodigd die de laatste tijd aan gifte hebben gedaan van diefstal van hun tweewieler. Ook mensen die al enige tijd geleden aangifte hebben gedaan of in naburige ge meenten aangifte hebben gedaan zijn van harte welkom. Mensen die komen wordt ver zocht om het hun verstrekte af schrift van het aangifte proces verbaal mee naar het bureau te nemen. Nog dagelijk ondervind de politie het gemak van een aangebrachte postcode in een fietsframe. Regel matig worden fietsen naar het bu reau gebracht, die aan de hand van een ingegraveerde postcode hun weg terugvinden naar de rechtmatige eigenaar. Een kleine moeite kan op termijn dus het behoud van ieders fiets opleveren. Voor het ingraveren van de postcode kan men terecht bij de plaatselijke fietshandelaar. Met het oog op de automatisering die de politie steeds meer ten dienste komt is het belangrijk dat de politie daarbij kan beschikken over de juiste gegevens van een gestolen fiets. Een ’fietsen-registratiekaart' kan hierbij van pas komen. Deze re- gistratiekaart is gratis af te halen op het politiebureau. Essentieel is natuurlijk het frame nummer. Indien men gaan ge bruik wenst te maken van de re- gistratiekaart kan men zelf het framenummer noteren op bijvoor beeld de aanschafnota van zijn of haar fihs. werk leveren; in Capelle a/d IJs sel, Oudewater en Benthuizen le vert De Vierstroom alleen gezins verzorging en maatschappelijk werk. Het werkgebied wordt in de loop van 1993 in drie districten ver deeld. De districten krijgen na men die combinaties vormen van de vier stromen in het werkge bied. Steeds de centraal door het werkgebied stromende Gouwe als eerste deel van de naam, met toe voeging van een rivier uit het dis trict. Zo ontstonden de districts- namen Gouwe-Rijn, Gouwe-IJssel en Gouwe-Lek. De herverdeling van het werkge bied brengt voor veel medewer kers verschuivingen teweeg. Het kruiswerk werkt momenteel van uit vier districten; de werkgebie den van de instellingen voor ge zinsverzorging en maatschappelijk werk overlappen elkaar hier en daar. De verschuiving vergt heel wat overleg, want de zorgeverlening aan de cliënten moet ongehinderd doorgaan. Vandaar dat de huidige werkgebieden in de loop an 1993 stap voor stap tot de nieuwe dis tricten omgevormd worden. INSCHRIJFFORMULIER voor de SOS-Kindermarkt 1993 van de Lions Club Waddinveen op vrijdag 30 april 1993 (Koninginnedag) van 10.00-12.30 uur op het parkeerterrein Beukenhof in Waddinx veen. Ik doe graag mee aan de Kindermarkt 1993: Naam: Leeftijd: Adres: 0 Ik kom alleen 0 Ik samen met: [STew,12 (Ook voor- en achternamen van de andere kinderen invullen). (Het goede hokje zwart maken). Zo spoedig mogelijk dit inschrijfformulier - maar uiterlijk donderdag 22 april 1993 inleveren bij: Th.G. Blom, Kastanjelaan 53, Waddinxveen. D.C. van Doorn, Prins Bernhardlaan 5, Waddinxveen. C.H. de Ruijg, Da Costaweg 2, Waddinxveen. GOUDA - Van zaterdag 3 tot en met zondag 25 april exposeert de Goudse kunstenaar Cees van der Veer kleurenetsen in de Stadsga lerie (Achter de Kerk 10) te Gou da kleurenetsen. Deze solo-expositie bij het eerste lustrum van de Stadsgalerie is hem door bestuur en deelnemers van de Regionale Kunststichting Gouda aangeboden als waardering voor zijn grote inzet in de afgelo pen vijf jaar. Cees van der Veer toont zowel re cent als ouder werk en laat deze expositie vergezeld gaan van een brochure, waarvoor de tekst is ge schreven door Marianne de Vis ser. Het fotowerk is verzorgd door David Clarke. Cees van der Veer studeerde in 1963 af aan de Academie van Beeldende Kunsten te Rotterdam en heeft zijn werk inmiddels op een reeks van tentoonstellingen in binnen- en buitenland geëxpo seerd. In 1978 kreeg hij een eervolle vermelding voor de Geert Bouw meester Kunstprijs, in 1984 voor de Kunstprijs van de Stad Gouda en voor diezelfde prijs werd hij in 1991 genomineerd. Marianna de Visser schrijft in de brochure onder meer: ‘De grafi cus 'pur sang’ typeert zijn com plete oeuvre als een evolutie waar in steeds opnieuw elementen wor den toegevoegd aan het bestaan de'. ‘In de lijnets met aquatint heeft hij een techniek gevonden die aan deze wil tot experimenteren be antwoordt. Wie een vroege prent uit de jaren zeventig vergelijkt met recent werk, stuit op een rad- ciale verandering in werkwijze, vormtaal en kleurstelling'. ‘Tegenwoordig uit hij zijn ideeën direct op de etsplaat. Dit in te genstelling tot vroeger toen hij dagenlang aan het tekenen was. De etsen hebben door deze spon tane werkwijze aan expressiviteit gewonnen'. De expositie zal zaterdagmiddag 3 april om drie uur worden ge opend door Gouda’s oud-burge- meester drs. K.F. Broekens, die op 16 april 1988 - toen nog eerste burger van de kaasstad - ook de officiële openingshandeling van de Stadsgalerie verrichtte. De openingstijden van de Stadga- lerie in Gouda zijn dinsdag, woensdag, vrijdag en zondag van 14.00-17.00 uur, donderdag en za terdag van 11.00-17.00 uur. ffyVHAAA Teksten, die evenals het overgrote deel van de muziek door alle vier de bandleden worden geschreven, vinden hun oorsprong in de ge loofsrelatie die men heeft met Je zus Christus, dat willen zij graag delen met hun publiek, zonder opdringend te zijn, maar een goe de balans vindend tussen christe lijk entertainment en getuigen van het geloof in God. Aanmelden voor een plaatsje op de markt kan door de op deze pa gina geplaatste bon in te vullen en in te leveren op de vermelde adressen. Voor de kinderen in de wijk Zuidplas is er nu het adres Kastanjelaan 33 (zijstraat Sniep- weg). terswoning. De toegang bedraagt ƒ5,-. Kinderen t/m 12 jaar hebben gratis entree. WADDINXVEEN - Bij een uit slaande brand is vorige week don derdagavond 25 maart de gehele bovenverdieping uitgebrand van het pand van P. Sekeris Zn. aan de Zuidkade in Waddinxveen. De materiële schade is groot. Omstreeks kwart over tien kregen de politie en de vrijwillige brand weer melding van de brand. Bij aankomst van de politie sloegen de vlammen al uit het dak. De GOUDA - Tijdens het maande lijks Humanistisch Café van de afdeling Midden-Holland van het Humanistisch verbond (HV) spreekt maandagavond 5 april vanaf half negen in het Trefcen trum COC aan de Spieringstrata 113a in Gouda Marian Poorter. Tijdens haar opleiding Sociaal Ju ridische Dienstverlening volgde Marian Poorter het verplichte vak ’filosofie’. Zij raakte enorm en thousiast over de lesstof. Op de HV-avond zal zij vertellen over verschillende ’Mensbeelden’. In de Bijstandswinkel, haar werk ervaringsplaats, merkt Marian Poorter telkens weer hoe slecht de diverse sociale wetten aanslui ten op de verschillende mensbeel den. Stof genoeg dus voor een pittige discussie. Voor informatie kan men bellen met Marry Men- schaart, tel. 01820-23778. bedwongen was - waren de bewo ners niet thuis, zodat persoonlijke ongelukken zich niet hebben voorgedaan. WADDINXVEEN - Op Konin ginnedag (vrijdag 30 april) wordt voor de 14e keer door de Lions Club Waddinxveen op het perk- eerterrein Beukenhof de SOS- Kindermarkt gehouden ten bate van de SOS-Kinderdorpen. Van ’s morgens tien uur tot half één kunnen de Waddinxveense en Boskoopse kinderen weer hun waar te koop aanbieden op het parkeerterrein bij de Rabobank in Waddinxveen. Daarnaast organi seert de Lions Club ook nog het een en ander op de traditionele markt. Vorig jaar bracht de markt De technische recherche van het politiekorps Hollands Midden heeft inmiddels een onderzoek naar de oorzaak van de brand in gesteld en denkt daarbij aan ver moedelijke kortsluiting in elektri sche huishoudelijke apparatuur. D66-fractievoorzitter Wim de Wit. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Vrijdaga vond 2 april van half zeven tot half negen wordt er een fancy-fair gehouden in de openbare Leon van Gelderschool (Essengaarde) in Waddinxveen. De deuren staan dan voor louders, leerlingen en overige belangstel lenden wagenwijd open. Iedereen kan deelnemen aan diverse spelle tjes, zoals een rad van Avontuur. Ook is er een kleine rommelmarkt en een sfeervol 'restaurant'. Tijdens de fancy-fair zijn prachti ge werkstukken van leerlingen te bewonderen. Ze zijn tijdens het 'afvalproject' gemaakt. GOUDA/WADDINXVEEN/ZEVENHUIZEN - Donderdag 1 april fuseren de instellingen voor kruiswerk en maatschappelijke dienstverlening in de regio Midden-Holland tot één organisatie: De Vierstroom. Bij deze fusie zijn meer dan 1.500 medewerkers betrokken, allen werkzaam ten behoeve van wijkverpleging, ge zinsverzorging of maatschappelijk werk. In Waddinxveen ver richt die dag wethouder J. Neele (PCW) een officiële handeling en in Zevenhuizenm burgemeester A.W. Lips. (PCW), die donderdagmiddag 1 april om half een voor De Vier stroom actief zal zijn in het Anne Frank-centrum. Op hetzelfde tijd stip is in Zevenhuizen aan de Dorpsstraat 75 burgemeester A.W. Lips actief. Na de plechtigheid in Gouda krij gen de medewerkers van De Vier stroom een gezamenlijke lunch aangeboden van hun nieuwe werk gever. Plaatselijk wordt steeds op eigen wijze een feestelijk tintje aan de fusiedag gegeven. Voornaamste doel van de in het gehele land plaatsvindende fusies tussen kruiswerk en gezinsverzor ging is de dienstverlening aan het publiek te verbeteren en door ef ficiënte samenwerking de kosten van de thuiszorg omlaag te bren gen. In de regio Midden-Holland is ook het maatschappelijk werk bij de fusie betrokken. Kruiswerk, gezinsverzorging en maatschappe lijk werk zijn thans in één organi satie verenigd. De fusie betekent in feite een in grijpende reorganisatie van het werk, waarbij alle medewerkers van de fuserende instelling be trokken zijn. Velen zullen een nieuwe werkplek krijgen, of een andere leidinggevende of een an dere functie. Er zullen in principe geen gedwongen ontslagen vallen. Het werkgebied van De Vier stroom omvat geheel Midden-Hol land, met daarnaast nog enkele randgebieden. Buiten Midden- Holland blijft De Vierstroom in Woerden als vanouds het kruis- /ADOI

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 11