Nieuwe naam VSB Bank TWEE WEKEN Rondemiss Monique Cammeraat is jong, sportief en charmant De Ridder Ë.Nachtrust-Adviseur Zaterdag open huis bij Vakgarage Vrijenhoek GRATIS Aan KW-plein afgeblazen Enquete Bentwoud Waddinxveense in actie op Tweede Paasdag Chemocar in Waddinxveen Uitverkoop Goed Werk Jaarlijkse collecte Cormula’s Mario Bross 10 april in Waddinxveen Titel voor WSV1 I I SU Ik’ Rijn en Gouwe maar één ding te onthouden Vink sporsort hockeyclub Marleen Ramaker in Zevenhuizen Gemeente zoekt huwelijkssluiters Theo den Boon exposeert werk in Nuenen Eigenlijk hoeft u I F '4 8 Kernploeg Vrijdag 2 april Eikenlaan 229 bk Alphena.d. Rijn, Tel. 01720-22257. Industrieterrein ‘Rijnhaven West’- naast KARWEI BOUWMARKT Zaterdag 3 april 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht met ferry van Loon. 02-08.00 uur: Non-stop muziek 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine, met Ferry van Loon. Zondag 28 maart 00.00-08.00 uur: Non-stop-mu- ziek. Fortis Goed gespierd Paasbest RTW-RADIO A Woensdag 31 maart Kr k Fl - l f 1 - f S;1 SI 4 -1 4 1 ZB f 4 Pagina 19 Woensdag 31 maart 1993 Weekblad voor Waddinxveen Schaatster Monique Cammeraat is gekozen tot rondemiss voor de op Tweede Paasdag (maandag 12 april) in Groenswaard sport dan wel als recreatiesport. i Postcode/woonplaats: Monique Cammeraat maakt op dit moment een rustige periode 20.00-21.00 uur: Da Capo, klas siek getinte programma met Jan Koorengevel. 21.00-24.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie, met Marco van Bemmelen en Matti Duisterhof. WADDINVEEN - In samenwer king met de nieuwe speelgoedwin kel van Van der Wal (Passage) is het de Stichting Wijkwerk De Zuidplas gelukt dat Mario Bross ’himself op zaterdag 10 april naar Het Zuidhonk in Waddinxveen komt. Op zaterdag wordt namelijk met alle deelnemers van de Mario Bross-competitie het spel Mario Bross-3 gespeeld. Een week later op zaterdag 17 april, is de grandioze finale waar na de winnaars bekend zullen zijn. Deze finale wordt op de voet gevolgd door de RTW-radio. Zij zullen de uitzending vanuit Het Zuidhonk verzorgen. Tijdens deze finale is iedereen van harte welkom. Na de wed-' strijden wordt er een jeugdfilm vertoond die gratis toegankelijk is. De tussenstand na het spelen van Mario Bross-1 luidt als volgt: 1. Stafan Keus (15223 punten), 2. Loek Beuker (15139 punten), 3. Carlo Willemse (15059 punten), 4. Sander van As (14932 punten) en 5. Rogier van Dijk (14899 punten). WADDINXVEEN - Vink Verze keringen (Zuidplaslaan) in Wad dinxveen is de nieuwe hoofdspon sor van de hockeyclub Waddinx veen (sportpark de Sniep). De presentatie van de geldschieter is met officieel vertoon gepaard ge gaan. Vink Verzekeringen neemt bij de door Joris Vogelaar tot en met vólgend jaar te leiden club de plaats in van de Verenigde Spaar bank (VSB Bank). WADDINXVEEN - Na een voorbereidend proces van enkele maanden is op maandag 29 maart de naam VSB Bank officieel geïntroduceerd. VSB Bank die in Waddinxveen aan het Konin gin Wilhelminaplein is gevestigd, is de nieuwe benaming voor een aantal voormalige spaarbanken waarvan Verenigde Spaar bank en de Nutsspaarbank te ’s-Gravenhage de grootste zijn. de omvangrijke cliëntenbestand verder worden uitgebouwd. Deze ontwikkeling zal dienen voort te- komen uit de nieuwe strategie waarbij, zoals eerder genoemd, het persoonlijke contact voorop staat. Met name zal om die reden ook gekeken worden naar jonge gezinnen. Overigens zullen alleen staanden, senioren en studenten zich ook zeer aangesproken voe len door de nieuwe aanpak van de bank, mede als gevolg van de spe ciaal voor deze groepen te creëren aandacht. en Zevenslaper ZEVENHUIZEN - In het Her vormd Centrum aan de Dorps straat in Zevenhuizen wordt don derdagmorgen 15 april van 9.30 - 11.00 uur een koffieochtend ge houden. Het thema van de ochtend, waar Marleen Ramaker over omgaan met elkaar komt spreken, is ‘Vrouwen bouwen aan Gods Ko ninkrijk*. De ochtend van vrouwen uit ver schillende kerken van Nieuwer- kerk aan den IJssel, Oud-Verlaat, Zevenhuizen en Moerkapelle, is bedoeld om elkaar te bemoedigin gen en op te bouwen in het ge loof. Er is voor de kinderen van de bezoeksters kinderopvang aan wezig. neel is goed opgeleid en hoog ge kwalificeerd op het gebied van re paratie en onderhoud aan elk au tomerk, ongeacht type of uitvoe ring. De onderdelen welke worden ge monteerd zijn zonder uitzonde ring kwaliteitsmerken met volledi ge fabrieksgarantie en bij de Vak garage zelfs nmet levenslange ga rantie. De Vakgarage is thuis in reparatie, onderhoud, banden, ac cessoires, APK-keuring, occa sions, alarm- en radio-installaties en timmert geregeld aan de weg met fantastische aanbiedingen. door GERARD HAZEBROEK WADDINXVEEN - Als straks op Tweede Paasdag (maandag 12 april) de winnaar van de hernieuwde Ronde van Waddinx veen op de Groensvoorde over de meet komt, wacht hem niet al leen een vette prijzenpot en een door het gemeentebestuur ge schonken beker, maar mag hij ook de overwinningsbloemen en de traditioneel daarbij behorende kussen in ontvangst nemen van de op en top Waddinxveense rondemiss Monique Cammeraat. Met Monique Cammeraat heeft het organiserende wielercomité zich verzekerd van een uiterst charmante maar ook zeer sportie ve rondemiss. De in Waddinxveen geboren en getogen miss is al ja- ren actief in de schaatssport en maakt deel uit van de selectie van het schaatsgewest Noord-Holland- Utrecht en heeft al menig aan sprekend resultaat op haar uitsla genlijst staan. Door haar sportcarrière weet zij als geen ander wat er komt kijken om een wedstrijd te kunnen win nen. Ze was dan ook zeer verrast en ingenomen met de uitnodiging om als rondemiss te fungeren in de Waddinxveense wielerronde. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen, met Ed Schuurman. 13.00-15.00 uur: Het middagmys- terie, met Ferry en het B-team. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio, met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum, met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble, met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren, met Ron Menke en Dave Hipke. 08.00-09.00 uur: Ricardo Hipkes non-stop Jazz-club. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door een der kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek, met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: RTW Bon Voya ge, met Kate Goudriaan. 15.00-16.00 uur: De komische noot, met Gert-Frank van der Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Een nieuw pro gramma met Xandert en Sandor. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra, met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren, met Ron Menke. M/W I I I I I I Haar vriend, Marco Groeneveld uit Woerdense Verlaat en sinds dit jaar Nederlands schaatskampi oen op de 1000 meter, kan op dat moment niet nalaten het interview te onderbreken om kenbaar te maken dat eigenlijk niemand an ders dan hijzelf die goed gespier de gozer kan zijn. VSB Groep, waarbij de desbetref fende banken zijn aangesloten, maakt deel uit van Fortis, een in ternationaal werkzaam bank- en verzekeringsconcern, dat tot stand is gekomen door de bundeling van operationale activiteiten van AMEV/VSBen AG. AG Groep uit België en NV AMEV uit Nederland zijn de moedermaatschappijen van Fortis. Fortis is een wereldwijde onderne ming met activiteiten in Europa, Verenigde Staten en Australië. Sinds ’92 werkt Fortis op verzeke- ringsgebied ook samen met ’la Caixa’, de grootste spaarbank van Spanje. VSB Bank maakt als ge volg van deze ontwikkelingen deel uit van een krachtige wereldwijde financiële organisatie met meer dan 21.000 medewerkers. WADDINXVEEN - Met een open huis neemt Techno Service Vrijenhoek, dat per donderdag 1 april een Vakgarage wordt, za terdagmiddag 3 april tussen één en vijf uur de nieuwbouw op de hoek Beethovenlaan-Dorpstraat officeel in gebruik. De nieuwbouw in Groenswaard 1 omvat een uitbreiding van de werkplaats en een nieuwe show room. De werkzaamheden hebben enkele maanden in beslag geno men. Het Waddinxeense garage bedrijf is erg trots op het resul taat, vandaar het open huis om het aan iedereen te laten zien. De Vakgarage-organisatie, waar van Techno Service Vrijenhoek lid is geworden, is een landelijke groep met bijna 200 aangesloten geragebedrijven. Deze bedrijven zijn herkenbaar aan een rood-wit geblokte gevel, persoonlijke ser vice, scherpe prijzen door geza menlijke inkoop, landelijke recla me, perfecte garantie en een wel zeer klantvriendelijk servicepak- ket. De Vakgarage beschikt over een klantenpas en kent een Service Plus Service, welke recht geven op extra voordeel of zelfs hulp bij pech of ongeval door geheel Euro pa. De Vakgarage-organisatie stelt zeer hoge eisen aan haar aangeslo ten leden. Het technisch perso- o (Groensvoorde, Wadde, Peuleyen, Beethovenlaan) te houden Ronde van Waddinxveen. Op de grote foto wordt ze omgeven door de eigenaren van kapsalon Cees van Es (rechts) en de jeanswinkel Greenfield Co. (Foto's: Sjaak Noteboom). de kernploeg startten werd ze 5e op de 1500m en 8e op de 3000m. Dit jaar maakt ze haar overstap naar de dames-senioren. Ze noemt het zelf de grote vergaarbak. ‘Het komende schaatsseizoen wordt heel belangrijk voor me. Ik moet me dan gaan meten met de mei den van de kernploeg. De concur rentie is moordend. Het blijft elk seizoen weer een verrassing wie er goed presteert'. ‘Sommige van wie je goede pres taties verwacht verzaken, terwijl andere onbekende meiden plotse ling doorbreken. Mijn uiteindelij ke doel is toch de kernploeg, maar daar komt veel voor kijken*. Binnenkort start de voorbereiding al voor het nieuwe seizoen. Het betekent zo’n negen keer trainen per week. In die anderhalf uur per training wordt afwisselend ge lopen, geskeelerd, gefietst of aan krachttraining gedaan. Waar het allemaal moet eindigen weet Monique Cammeraat nog niet. Eén ding is voor haar zeker. Schaatsen zal ze altijd wel blijven doen. Is het niet als wedstrijd- WADDINXVEEN - Vrijdag 2 ja nuari rijdt de chemocar weer door Waddinxveen. Tussen 8.30 en 16.00 uur kan op een negental lo- katies in de wijken het bewaarde klein chemisch afval persoonlijk worden afgegeven. De chemocar staat aan het eind van de middag (15.15-16.00 uur) bij de weekmarkt in de Willem de Zwijgerlaan. De volgende inzame ling is op vrijdag 11 juni. Daarna zijn er nog drie dit jaar. WADDINXVEEN - Het college van B. en W. van Waddinxveen is op zoek naar ambtenaren van de burgerlijke stand voor uitsluitend het voltrekken van huwelijken. De kandidaten moeten minimaal 23 jaar zijn, de Nederlandse nati onaliteit bezitten, in Waddinx veen wonen, een MBO-opleiding hebben, zich uitstekend kunnen uitdrukken, contactuele eigen schappen bezitten en voldoende vrije tijd beschikbaar hebben om een goede invulling aan de functie te geven. Voor het voltrekken van huwelij ken wordt een vergoeding ver strekt. WADDINXVEEN/NUENEN - In één van de woonplaatsen van Vincent van Gogh gaat de Wad dinxveense kunstschilder Theo den Boon exposeren. Dat gebeurt in galerie ’t Weefhuis aan de Lu cas van Hauthemlaan bij het ge meentehuis in Nuenen. De expositie van Theo den Boon wordt zondagmiddag 4 april om drie uur geopend. In de galerie zijn ook bronzen beelden te zien van beeldhouwer-schilder Simon Woudwijk uit Rijen. Werken van beide kunstenaars zijn te bezichti gen tot en met zondag 2 mei. Theo den Boon’s werk kenmerkt zich door een gedreven hand schrift dat in ieder schilderij leidt tot een spontaniteit die de kleuren doet uitspatten over het gehele doek. Nergens ontstaat de ver vlakking die de abstracte schilder zo snel bedreigt. Het kleurenschema van Theo den Boon is niet aan regels gebonden. Hij gaat ermee om zoals zijn ge voel hem dat op dat moment in geeft. Hij legt zo de basis voor een wereld vol dromen, waaraan de beschouwer zijn eigen, directe vreugde kan beleven. Aan de introductie van de naam VSB Bank ligt een nieuwe positio- nerings-strategie ten grondslag die enerzijds het complete karakter van de bank zal aangeven, teerwijl gelijkertijd de al vele bestaande verbondenheid van de bank met brede lagen van de bevolking zal wroden benadrukt. Ook zal VSB Bank zich richten op het midden- en kleinbedrijf. VSB Bank is een full-service bank voor eigentijdse particulieren en ondernemers met een breed pak ket financiële diensten. Het streven zal er dientengevolge mede op gericht zijn om zoveel mogelijk aan de persoonlijke wen sen van cliënten tegemoet te ko men. Als gevolg hiervan zal de advies functie een uitermate belangrijke plaats gaan innemen. Centraal zullen innovatieve produkten wor den ontwikkeld die door de be trokken spaarbanken kunnen wor den aangeboden. De slagvaardig heid van VSB Bank reikt verder dan het volgen van landelijke ont wikkelingen. ‘We zullen ook geen notoire vol ger zijn, maar vooruit lopen op voorzienbare en te - verwachten ontwikkelingen in de markt voor financiële dienstverlening*; aldus directie-voprzitter J. van Nuenen vanuit zijn Utrechtse hoofdkan toor. VSB Bank zal vanuit het bestaan- Winst boekten verder ook Kloet, Prins, Willemen, Brinkhorst, El lers, D.J. van Offeren, H.E. van Offeren en De Pater tegen respec tievelijk Ritter, De Hoog, Stam, De Vries, Versluis, Auad, Toren beek en Ponsioen. De enige remisepartij was die van Markus tegen Van Sandijk. Deze laatste verliep op het eind overi gens spectaculair doordat Van Sandijk met Koning en drie pion nen tegen Koning alleen zich door Markus bij de neus liet nemen en in een pat-val liep. De top-acht blijft ongewijzigd: 1. Hennink, 2. Van der Oord, 3. Phi- lipse, 4. Van der Born, 5. Kardol, 6. Smitskamp, 7. Van Wouden berg, 8. Jansen. WADDINXVEEN - De Stich ting ’Goed Werk’ in Waddinx veen heeft ruimte nodig voor de vele nieuwe artikelen die door de producenten in de Derde Wereld landen geleverd worden. Zaterdag 3 april zijn leden van de stichting dan ook te vinden met een kraam vol afgeprijsde artike len in winkelcentrum De Zuid plas. Alle produkten worden ver kocht voor de helft van de norma le prijs. door waarin weer even tijd is om te relaxen en uit te gaan. Het loodzware schaatsseizoen zit er op en ze is bezig met het zoeken van een baan. Die combinatie van werken en sporten is nagenoeg niet op te brengen weet ze uit er varing. ‘Tot voor kort had ik een veertig- urige werkweek als commercieel administratief medewerkster. Na mijn werk ging ik ’s avonds gelijk door naar Utrecht om te trainen. Vaak zat ik dan om half tien pas aan de warme maaltijd. Het was werken, trainen en slapen. Om echt topprestaties te leveren is dit eigenlijk een te zware opgave*. Ze schaatst al vanaf haar 9e jaar. Het begon met het jeugdschaat- sen waar haar talenten al gauw opvielen. Sinds zes jaar maakt ze deel uit van de schaatsselectie van het gewest Nood-Holland- Utrecht. Vanwege haar goede schaatspres- taties heeft ze afgelopen seizoen, onder leiding van de bekende schaatscoach Leen Pfrommer, deelgenomen aan landenwedstrij- den te Zweden, Inzell en Collalbo (Italië). Maar ook op nationaal ni veau wist ze dit schaatsseizoen te presteren. Tijdens de Nederlandse kampi oenschappen te Heerenveen voor neo-senioren behaalde ze 3e plaat sen op de 1500m, de 3000m en het eindklassement. In Deventer, tijdens de afstandskampioen- schappen, waar ook de dames van Dealer van o.a. Lattofiex, Mustering, Poseidon, Treco r^a, bezorg mij gratis twee weken Rijn en Gouwe, vóór zeven uur. Daarna kies ik het volgende abonnement: I Naam: Adres: 1 Telefoon Ivoor controle op bozorgingl 'doorhalen wat niet van toepassing is VP 4 I Een kwartaalabonnement a 81.30 Betaling d m v toegezonden acceptgiro’s Een kwartaalabonnement a 179.80 Automatische betaling d m v. machtiging I Een maandabonnement a f 27,30 Automatische betaling d m v machtiging Voor de automatische afschrijving van het abonnementsgeld >s d;t mijn bank/q,ro reken>rg-r - handtekening Bon in open envelop, I zonder postzegel, zenden naar: Rijn en Gouwe, Antwoordnummer 10008 I 2400 VB Alphen aan d *n Rijn De in de Bomen wijk bij haar ou ders wonende Monique Cammer aat reageert enthousiast. ‘Toen ik benaderd werd om rondemiss te zijn tijdens de Ronde van Wad dinxveen vond ik dat gelijk een leuk idee. Eigenlijk vond ik het ook wel een eer, want er zijn ten slotte zat meiden die gevraagd kunnen worden*. De nog eventjes 20-jarige Mo nique (drie dagen voor de koers wordt ze 21 jaar) wacht ontspan nen op de dingen die komen gaan. Ervaringen als rondemiss heeft ze nog niet, maar kan zich er uiter aard wel iets bij voorstellen. ‘Ik ga eigenlijk nooit naar wielren nen kijken omdat mij daar een voudig de tijd voor ontbreekt. Ik kan bij wel herinneren dat ik als meisje met mijn vader naar de ’6 van Rijn en Gouwe’ ging kijken. Wat ik momenteel van het wiel rennen weet, zie ik op de televi sie*. Monique Cammeraat fietst zelf ook wel eens op een racefiets maar rijdt geen wedstrijden. Wielrennen 'is voor haar de zo merse training als voorbereiding op het schaatsseizoen. Ze heeft het niet zo voorzien op wielerwed strijden. - ‘Het lijkt mij maar een gevaarlij ke sport. Ik zou bang zijn betrok ken te raken bij een valpartij*, zegt ze. Als Monique gevraagd wordt hoe de winnaar er voor haar uit moet zien begint ze spontaan te lachen en na een bedenkpauze is ze kort maar krachtig in haar antwoord: ‘Een goed gespierde gozer*. Omdat de rondemiss het visite kaartje van het wielercomité vormt, heeft het comité er voor zorg gedragen dat Monique Cam meraat op die dag in ieder geval op haar Paasbest de winnaar kan kussen. Ze wordt in de nieuwe kleren ge stoken door Jeanshouse Green field en Co aan de Kerkweg-Oost (Brugcentrum) en gekapt door haarstylist Cees van Es Coiffures aan de Groensvoorde (winkelcen trum Groensvoorde) en aan de Zuidkade (Brugcentrum). Beide Waddinxveense midden standers vonden het een leuk idee om de rondemiss tijdens de koers er piekfijn uit te laten zien en hebben inmiddels afspraken met Monique Cammeraat gemaakt over de wijze waarop ze gekapt en gekleed zal gaan die dag. Cees van Es die vanuit zijn zaak aan de Groensvoorde het peloton gade zou kunnen slaan. Tk vind wielrennen een prachtige sport. Helaas telt alleen nummer één. Voor mij zijn het allemaal win naars*. ‘Monique heeft prachtig haar om iets mee te doen. Ons team is ge specialiseerd in Redken-produk- ten waar een goede permanent mee is te maken. We -gaan iets doen met een kleurtje, krullen en opsteken*. De kapper, sinds kort ook gespe cialiseerd in het knippen van he ren, heeft er alle vertrouwen in dat het wel goed komt met de Ronde van Waddinxveen op Tweede Paasdag. Jaco Groeneveld van het knusse Jeanshouse Greenfield onder aan de hefbrug is al even enthousiast. ‘Het is leuk voor Waddinxveen dat zoiets als een wielerronde weer opgezet wordt. Het kleden van de rondemiss vind ik een uit daging. In samenspraak met Mo nique hebben wij gekozen voor een sportieve outfit van onder an dere spijkerstof, dat haar goed staat. De kledingkeuze is bere kend op zowel mooi als donker weer, want je weet maar nooit wat het weer metde Paasdagen doet*. Het viel niet mee voor Monique Cammeraat tot een definitieve kledingkeuze te komen uit het brede en mooie assortiment van het Jeanshouse. Vooraf had ze al aangegeven niet in een kort spij- kerrokje te willen lopen maar met het deskundige kledingadvies van Jaco Groeneveld mocht na veel passen de uiteindelijke kleding- combintie er zijn. WADDINXVEEN - Met een klinkende overwinning op het Rotterdamse Rock heeft het eer ste team van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV het sei zoen afgesloten en daarmee het kampioenschap in zijn groep en promotie naar de tweede klasse bereikt. Door deze uitslag was het resul taat van de enige theoretische concurrent EBSV in haar laatste wedstrijd van het seizoen niet meer van belang, gezien de voor sprong in bordpunten, die de Waddinxveners reeds hadden. Het gemak waarmee WSV cje Rotterdammers overtroefden was indrukwekkend. Binnen het uur was reeds een 4-0 voorsprong zichtbaar en daarna werd de voor sprong gestaag uitgebreid. Alleen Van der Starre moest een puntje in Rotterdam achterlaten, maar invaller Van der Oord (aan het eeste bord), Philipse, Kardol, Smitskamp, Van Woudenberg, Claassen en Reus wonnen allen overtuigend. De zeer ruime cijfers waarmee WSV 1 dit seizoen zijn meeste wedstrijden heeft gewonnen doet het beste hopen voor het nieuwe seizoen in de tweede klasse. In de interne competitie wonnen in de sub-top Jansen, Muit, Wiersma, Van Oort en Smit van respectievelijk Van der Hoek, P. v. Offeren, De Niet, Stouten en Goor. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. j X, Tel. 01828-10379. Z 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. WADDINXVEEN - B. en W. hebben besloten af te zien van het houden van een enquete onder de bevolking ten aanzien van de vraag of men voor- of tegenstan der is van de aanleg van het Bent woud. De reden hiervan is dat thans al redelijk duidelijk is hoe bepaalde groepen (zowel voor- als tegen standers) in de Waddinxveense sa menleving hierover denken. Een enquete zal dan slechts die nen om de juiste percentages hier van aan te geven, maar zal hier aan verder niets kunnen toevoe gen. Het woord is nu aan de politiek, dus de gemeenteraad, om hiero- -r" ver een beslissing te nemen WADDINXVEEN - De leden van de Waddinxveense drumband Cormula’s houden volgende week (5 april tot en met 10 april) de jaarlijkse collecte. Deze keer is het in te zamelen geld bestemd voor de aanschaf van kleine laar zen en onderdelen voor de trom men. De collecte wordt weer met toe stemming van het gemeentebe stuur huis aan huis gehouden. ‘Goed onderhoud van ons materi aal staat bij ons voorop', aldus di- recteur-instructeur B.F. Langen- dam van de Stichting Drumband ‘Cormula’s* Waddinxveen, die vo rig jaar 30 jaar bestond. ‘Met giften van de bevolking, maar ook van fabrikanten en mid denstanders, is de Waddinxveense drumband in de loop der jaren iets groots geworden. Wij trach ten dit niveau te handhaven*. De Cormula’s gaan er van de zo mer weer tegen aan met zaalfees- ten, optochten en sportevenemen ten. Die zijn voor de drumband onmisbaar geworden. Op Koninginnedag (vrijdag 30 april) wordt er ’s morgens voor de SOS-Kindermarkt van de Lions Club Waddinxveen opgetreden en ’s avonds tijdens de optocht van de Stichting Wingerdcomité in de Groenswaarden. Verder zijn er optredens op vrij dag 14 mei tijdens de jeugd- avondvierdaagse in Gouda, op za terdag 29 mei tijdens de open dag in het dierenparkje van het War- naarplantsoen, op zaterdag 12 juni voor de wijk- en speeltuinvereni ging De Paddestoel en op vrijdag 18 juni tijdens de avondvierdaag se in Gouda. Er is bij de Cormula’s ruimte voor meisjes en dames van 6 tot en met 40 jaar. Ook oud-leden en trompetisten zijn welkom. De re petities zijn op maandag-, dins dag- of woensdagavond in de wijk- school St. Jozef (Kanaalweg). Voor inlichtingen tel. 01828 - 16959, 0’ ,28 - 16573 en 01828 - 1 S274 fR r onopndaml 1 f buffet- - J c'. F w t .fit

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 19