a Bekroning fotografie Ton Bennemeer Nieuwe kampioen Florida-badminton Zilveren Mgr. Bekkersschool J. Neele (PCW) startte officieel De Vierstroom EM DJsmcde - 2 uur - o,89 Collecte De Dames in Zevenhuizen Titel voor W’veen E-2 September Pelhrimov- week W’veen Zondagse wandeling in Reeuwijk 7e Fiets driedaagse A Bevrijdings- herdenking in St. Janskerk WEEKBLAD-CARTOON VAN ELIAsJ Baby- en kinder- beurs op 26 en 27 april Van der Krol en Van Es gelijk WADDINXVEEN - In de eerste finalegroep om het clubkampioen- schap dammen van Excelsior heeft Raymond van Es (17) de spanning teruggebracht door zijn leeftijdsgenoot Teun van der Krol op een gelijkspel te houden. Lentetournooi jeu de boules SPORTIEVE MODE IN LEUKE KOMBINATIE- MOGELIJKHEDEN fotoservice per foto 10x15 glazend Pagina 11 Woensdag 21 april 1993 Weekblad voor Waddinxveen voor de kwali- r J De E2-kampioensteam van Waddinxveen-voetbal met Geof- i WADDINXVEEN - Tijdens de volgende week te houden Natio nale Hartweek vragen de Vrien den van de Nederlandse Hart stichting, in Waddinxveen verte genwoordigd door mevrouw A. Noorlander van het Papaverveld (tel. 01828 - 12156), financiële steun bij de bestrijding van hart en vaatziekten. Hart- en vaatziekten bedreigen te veel mensenlevens. Iedere 10 mi nuten overlijdt er een Nederlan der aan. Dat zijn 52.000 sterfge vallen per jaar. Dorpsstraat 76 Waddinxveen Tel. 01828-32002 GOUDA/WADDINXVEEN - De Goudse reportagefotograaf Ton Bennemeer, oud-medewerker van Foto Film Sjaak Noteboom (Passage) en één van de fotogra fen van het Weekblad voor Wad dinxveen, is bekroond met een tweede prijs in de nationale foto wedstrijd om de Camera d’Or ’92/’93. Zijn bekroonde opname wedstrijd, hij schaart zich hier mee onder de beste portretfoto grafen van ons land. De tweede prijs in de categorie Glamour, gemaakt door Ton Ben nemeer uit Gouda, gaf aanleiding tot fantasieën. ‘De raadselachtige sfeer maakt je nieuwsgierig naar wat er zich hier heeft afgespeeld', aldus de jury. AjohenaridenBp Tel.: 01720-73818 REEUWIJK - Het natuur- en re creatieschap Reeuwijkse Plassen en omgeving, waartoe ook Wad dinxveen behoort, houdt zondag 25 april samen met de provincie Zuid-Holland een lentewandeling in het recreatiegebied Reeuwijkse Plassen. Er zijn twee wandeltochten uitge zet. Eén van 5 kilometer (met een puzzel voor kinderen) en één van 10 kilometer. Deelnemers kunnen tussen 11.00 en 15.00 uur starten vanaf het restaurant De Reeuwijkse Hout. Het is ook mo gelijk onder deskundige leiding van een gids deel te nemen aan een natuurexcursie. Tijdens de natuur-excursie, die om twee uur begint, zal een aan tal leden van de K.NNV, regio IJssel en Gouwe, aanwezig zijn met telescopen. Hierdoor wordt een mogelijkheid geboden voor deelnemers aan de natuurwande ling een aantal water- en moeras vogels van zeer nabij te kunnen aanschouwen. De deelnamekosten bedragen één gulden. tel binnen met 11-4/11-2. Herma v.d. Heiden won de 3e prijs na 11-6/11-2 tegen zus Thea Fennema. Els van Riet, He ge plaatst, was de grote verrassing. Zij eindigde op de vijfde plaats na een 3 games zege op jeugdkampi oene Lisette Kuypers. In de B-groep allemaal nieuwe na men dit jaar. In de finale won Ag nes Garritsen met 11-5/11-7 van Meta v.d. Weij. Hilda Mathot won het duel van de waarheid van zus Wil Boumans en werd derde. inzendingen. De jury let vooral op vorm, expressie, stijl en techniek van de foto. De Camera d’Or geldt als een be langrijke maatstaf teit en creativiteit in deze tak van de professionele fotografie. Het is dan ook bijzonder eervol dat het werk van Ton Bennemeer is be kroond in deze nationale portret- WADDINXVEEN - Zoals eerder aangekondigd zal op maandag 26 en dinsdag 27 april zal door de Stichting Wijkwerk De Zuidplas in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) voor de eerste keer een baby- en kinderspullenbeurs worden gehouden. "De vrijwilligers van de stichting vinden dat in een jonge en kinder rijke wijk als de Zuidplas behoef te moet zijn aan een beurs waar de mogelijkheid is baby- en kindergebruiksartikelen te kopen en te verkopen. Gedacht moet dan worden aan boxen, campingbedjes, duplo- speelgoed, kinderwagens, Lego- speelgoed, autostoeltjes, steppen, wiegjes, kinderfietsjes, ledikant- jes, loopauto’s en wandelwagens. Kortom, alle gebruiksartikelen voor baby’s, peuters en kleuters. De artikelen dienen heel en schoon te zijn. Er is geen inname van pluche knuffels, boxspeeltjes en ander klein speelgoed. De inname- en verkooptijden van de baby- en kinderspullenbeurs zijn maandag 26 april van 19.00- 21.30 uur (inname), dinsdag 27 april van 9.00-11.00 uur (inname), dinsdag 27 april van 13.30-16.30 uur (verkdop) en dinsdag 27 april van 20.00-21.30 uur (afrekenen). Man kan dus op dinsdagavond 27 april de niet-verkochte artikelen en het geld van de verkochte arti kelen ophalen in Het Zuidhonk. Niet afgehaalde artikelen verval len aan de beurs. Met nadruk wordt opgemerkt dat 1 er in het wijkgebouw aan de Zuidplaslaan geen kleding wordt verhandeld. Dit betekent, dat Teun evenals clubkampioen Dick Dibbets twee verliespunten heeft, met dien ver stande dat Dick één wedstrijd minder heeft gespeeld. In de tweede poule vielen louter beslissingen te noteren. Vincent van Es klopte Dirk Heeren I en nam daarmee de leiding in deze poule over (5 uit 3). De met zwart spelende Dirk nam door een grote ruil als het ware een blok als voorpost in. Vincent nam de voorpost meteen in de ’tang’ en viel aan. Uiteindelijk werd de strijd beëindigd via een fraaie combinatie. Lucien Claessen en Ruud van Dijk klopten respectievelijk Jaap van der Eist en Adriaan Blom en dat houdt in, dat beiden direct Vincent met één punt achterstand volgen. In de 3e poule blijft Teun Twigt ongeslagen. De oude meester bond Jan Both aan de zegekar en leidt vorstelijk met 6 uit 3. Gerrit Heeren klopte op zijn beurt Kees Blonk. Gerrit staat met 3 punten uit 3 op de 2e plaats. De 4e groep wordt geleid door Cor Stolker met 4 punten uit 3 wedstrijden. Hij wordt direct ge volgd door de niet spelende Jan Kramer met 3 punten uit 2 wed strijden. Cor deelde de punten met Sietse Siersema. In deze poule haalde Bertus van Eijk ten koste van Jan de Heer zijn eerste volle winst binnen. WADDINXVEEN - Het goedbe zochte lentetournooi van de jeu de boulesvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan) is gewon nen door de equipe Van Duuren uit Woerden. Tweede werd de equipe Van Toor uit Vlaardingen en derde de equi pe Neven uit Gouda. Opvallend afwezig bij de eerste drie was een team van de organiserende thuis club. Kennelijk moet er nog heel wat werk worden verricht om voor de start van de nationale competitie in vorm te komen. Het enige team dat de jeu de boulesvereniging Waddinxveen straks in de tweede klasse moet vertegenwoordigen, Schifferling- Van Leeuwen, presteerde het zelfs op een roemloze laatste plaats te eindigen. De jeu de boulesvereniging neemt met 11 teams deel aan de nationa le competitie. Eén team in de tweede klasse, zes in de derde klasse en vier in de vierde klasse. Hierbij zijn twee jeugdteams. Het Paastoumooi op maandag 12 april is gewonnen door Roy Huls kamp en Rob van Dijken, tweede werden Jopie Hulskamp en Neel van Oosten en derde Kees de Lange en Piet v.d. Made. Laatste werden Truus van Eerden en Ba rend Monster. Door de slechte weersomstandigheden moest de wedstrijd vroegtijdig worden ge staakt. -> van het ouderen- en gehandicap tenbeleid', gaf de Waddinxveense wethouder te kennen. ‘Dit laatste zal met de invoering van de Wet Voorzieningen Ge handicapten, beoogd op 1 januari 94, een belangrijke uitbreiding van de gemeentelijke taak beteke nen'. 'Ik heb begrepen dat bij iedereen de wil aanwezig is om van de fu sie iets goeds te maken. Iedere werker is gemotiveerd zich in te zetten voor mensen die hulp no dig hebben. Door deze fusie kan dit op een goede manier gebeu ren, zodat een goede thuiszorg ge waarborgd is' besloot PCW-wet- houder J. Neele, die De Vier stroom en alle medewerkers bij de uitoefening van hun taak alle goeds toewenste tot welzijn van de Waddinxveense bevolking. WADDINXVEEN - De Vierstroom is officieel in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) in Waddinxveen van start gegaan. Voor het Gouwedorp betekent dit dat vertrouwde na men van instellingen als het Kruiswerk Midden-Holland (bij ve len nog beter bekend als het Groene Kruis) en de Maatschappe lijke Dienstverlening Zuidplas van het podium verdwenen zijn en De Vierstroom als nieuwe naam zijn intrede doet. 'U heeft als naam De Vierstroom gekozen gelet op de vier rivieren die door uw werkgebied stromen en uw werkgebied verdeeld in drie districten ieder aangeduid met de naam van de Gouwe en de rivier uit het district. Hierdoor hoort Waddinxveen tot het dis- GOUDA - De gemeentelijke dienst Sport en Recreatie in Gou- GOUDA - De afdeling Gouda en omstreken van de Vereniging Pro testants Nederland afdeling Gou- da en omstreken houdt woensdag avond 5 mei om acht uur in de hervormde St. Janskerk te Gouda een samenkomst ter herdenking van de bevrijding. Ds. L.W. van der Meij, christelijk gereformeerd predikant in Alphen aan den Rijn, zal spreken over ’De nederlagen van de vrede’. Muzikale medewerking aan de Goudse avond verlenen het Chris telijk Krimpens Mannenkoor o.l.v. Adriaan Verhoef en het jeugdkoor ’Jong Sursum Corda’ uit Gouda o.l.v. Ineke van der Gouwe-Vogel. De organisten zijn Piet de Vries en Hans van der Gouwe. De de clamatie wordt verzorgd door Joke Verweerd. De deur van de St. Janskerk gaat open om 19.30 uur. De toegang is vrij. WADDINXVEEN - De rooms-katholieke Mgr. Bekkersschool (Peter Zuidlaan) bestaat dit jaar op 1 augustus 25 jaar. Het schoolbestuur en de schooldirectie hebben besloten dit heugelij- frey Nijbroek, Erwin Arnold (trainer), Robert Dekker, Dave Zwanenburg, Dick Hogendoorn (leider), Erwin Blonk, Michael Sip, André Dekker, Christiaan Soleer, Sander Harskamp en Carsten Smook. Op de foto ontbreken Philip Bruens en Stefan Hogendoorn. (Foto: Waddinxveen-voetbal). ke feit te vieren in het laatste trimester van het huidige school jaar. Er zullen in de zilveren basis school heel wat gezellige en fees telijke activiteiten worden georga niseerd. De meeste van deze festi viteiten worden geconcentreerd in de week van maandag 7 tot en met zaterdag 12 juni. Dan vindt onder andere de opvoe ring plaats van een jubileumshow waaraan alle 145 leerlingen mee werken. Tevens wordt er een pro ject gedaan met als thema ‘Hoe kan het ook anders - School, vroe ger en nu'. Vrijdag 16 april startte het feest- seizoen op de Mgr. Bekkersschool met een spannende openingshan deling door alle leerlingen, waar bij natuurlijk uit volle borst het eigen Mgr. Bekkersschoollied werd gezongen. Op woensdag 9 juni - tijdens de feest week - wordt er voor alle WADDINXVEEN- De 26e clubkampioenschappen van de bad mintonclub Florida werden zondag afgesloten met de huldiging van nieuwe kampioenen in alle onderdelen. Na twee dagen en 214 partijen bleken Pieter Slits (herenenkel), Liesbeth van Berg- eijk (damesenkel) en Liesbeth van Bergeijk met Dick v. Teylin- gen (gemengd dubbel) de sterksten. Bij de heren had Dick van Teylin- gen wel de opkomende jeugd (Re- mon van Gemeren en Dennis Steenland) weten te verslaan, maar tegen Pieter Slits, eerste heer van team 1, ging de halve fi nale toch verloren. Rob Sikking, kampioen ’92, ver loor de andere halve finale van de in goede vorm verkerende Jean Lamaison. In de finale lieten Jean en Pieter leuke staaltjes badmin ton zien tot genoegen van het pu bliek in de sporthal De Sniep. Pieter won echter verdiend met 1&8/18-15. Dick v. Teylingen won de 3e prijs. Rob Sikking werd vierde en Remon van Gemeren (13 jaar) be haalde een uitstekende vijfde plaats. ïn de B-groep greep good old Pie ter Vermeulen (50+) net naast de 3e prijs. In de 3e game was de stand 11-5 voor tegenstander Ro nald v.d. Hoek. Eerder had Piet in een al even slopende partij met 12-15 in de 3e game verloren van Raimond de Rijk. De finale won Raimond de Rijk (17) in een goede partij met 9- 15/18-13/15-9 van Kees Kranen donk. Ronald v.d. Hoek werd de grootste stijger van het tournooi: 14e geplaatst, 3e geëindigd. Het aantal kanshebbers bij de da mes was klein door het stoppen van de kampioene van vorig jaar, Karin van Pel en de afwezigheid van een nog herstellende Ilona Groeneveld. In de finale stonden dan ook als verwacht Liesbeth v. Bergeijk en Mirande v.d. Zijden na respectie velijk winst op Thea Fennema en Herma v.d. Hijden in de halve fi nales. Mirande slaagde er in de finale niet in Liesbeth onder druk te zetten, waarvoor een hoger tempo en scherper spel noodzakelijk zou zijn geweest. Liesbeth behield het overzicht en slagvast en reactiesnel haalde de ze ’jonge veterane’ haar vierde ti- oud-leerlingen en -leerkrachten 's avonds een reünie gehouden. Mochten er mensen zijn die daar voor nog geen uitnodiging hebben ontvangen dan kunnen ze zich voor de reünie opgeven bij Jan Kok, Berkengaarde 50, Waddinx veen, tel. 01828 - 17207 of bij Hanneke Gomes, Peuleyen 66, Waddinxveen, tel. 01828 -11782. De prijswinnars van de door Florida-badminton gehouden clubkampioenschappen. (Foto: Florida). Gemengd dubbel Het GD-toumooi was bijzonder spannend. De finale ging tussen de kampioen ’92, Rob Sikking met z’n nieuwe partner Mirande v.d. Zijden, en Dick v. Teylingen met Liesbeth van Bergeijk. Liesbeth en Dick wonnen de le game met 15-12, maar Mirande en Rob kwamen in de 2e game voor met 11-3. Een zeer interes sante inhaalrace eindige met 18-16 voor de nieuwe kampioenen Liesbeth en Dick. Jean Lamaison-Janneke v.d. Knaap wonnen de 3e prijs via 12- 15/15-12 en 15-2 op Jos en Her ma v.d. Heiden. Vijfde werden Dick Schaap en Jolande Bosman, die 17-14 in de 3e game wonnen van Ton Horsman-Thea Fennema, na 0-9 en 9-14 achterstand. In de B-groep hadden Paul Leu- nissen en Amy Jansen de halve fi nale met 15-11 in de 3e game ge wonnen van de jongste deelne mers, Fabian v. Minnen (13 jaar) en Maaike v.d Weij (13 jaar), die 3e werden. In de finale bleken Paul en Amy beter ingespeeld op elkaar dan Ronald v.d. Hoek en Wil Bou mans, 15-10/15-5. Voorzitter Hilda Mathot reikte op charmante wijze de prijzen uit en dankte Ilona Groeneveld, Ton eri Nel Horsman, Herma v.d. Heiden en Madeleine van Putten voor de uitstekende organisatie van het tournooi. In totaal organiseert de provincie samen met drie recreatieschappen dit jaar 12 wandelingen: 4 in de Reeuwijkse Plassen, 4 in de Rot- temeren en 4 in Midden-Delfland. Net als vorig jaar is er aan deze wandelingen weer een actie ver bonden, waaraan de wandelaars gratis kunnen deelnemen. Iedereen die komende zondag deelneemt aan de lentewandeling kan een deelnemerskaart krijgen. Na afloop van de wandeling krijgt men een stempel op de kaart. El ke volgende keer als men meedoet aan een wandeling van de provin cie krijgt men weer een stempel. Wie zes of meer stempels op de kaart heeft staan, krijgt geheel gratis het pakket wandelfolders van de provincie Zuid-Holland ter waarde van 10,-. In deze folders worden prachtige wandelingen in heel Zuid-Holland beschreven. Daarnaast zit er in elke folder een routekaartje en een beschrijving van bezienswaardigheden in de omgeving. Bovendien worden er onder deel nemers met zes stempels of meer aan het einde van het jaar 20 'Landschappen in Zuid-Holland'- boeken verloot. Meer informatie over deze actie kan men zondag krijgen bij het startpunt. werd gekozen uit 1554 foto’s, in gezonden door 339 fotografen uit heel Nederland. Elke twee jaar sturen honderden portretfotografen uit heel Neder land hun beste werk naar Kodak in Odijk. Een deskundige jury, dit jaar onder voorzitterschap van Olga Madsen, cineast en televisie- producer, buigt zich dan over de trict Gouwe-Rijn', concludeerde wethouder J. Neele (PCW), die aan de officiële start een feeste lijk tintje gaf. 'De raakvlakken die bestaan in het werk van kruisverenigingen en maatschappelijke dienstverlening, de toenemende vraag naar thuis zorg, de beperkte financiële mid- delen en de stelselwijziging in de bekostiging maken een fusie tus sen de betrokken instelling tot een logische zaak', meende de PCW-wethouder. In november 1991 is daarvoor de eerste stap gezet, die in april 1992 leidde tot de ondertekening van een intentieverklaring tot fu sie, die dan een jaar later officiëel van kracht is geworden. Wethouder Neele: ‘Op zichzelf een lange periode tussen de eerste stap en nu, maar zoals eerder te recht is opgemerkt: Liever een goed voorbereide fusie op een la- tere datum dan kostte wat kost vastgestelde datum'. Nu kruiswerk, gezinsverzorging en maatschappelijk werk in één organisatie verenigd zijn, kan er ook één meldpunt gevormd wor den voor hulpvragen op deze ter reinen. 'Dit past prima in de gemeentelij ke visie met betrekking tot een lo kaal meldpunt, waar inwoners te recht moeten kunenn voor alle mogelijkheden vragen op het ge bied van zorg. Ook op het terrein ZEVENHUIZEN - Zaterdaga vond 24 april om acht uur treden op initiatief van De Zeven Muzen in de Catgeszaal van dorpshuis Swanla in Zevenhuizen ‘De Da mes' op. Dit duo bestaat uit de pi aniste Annette Rogers en de alt- mezzo Birgit Langenhysen. De Dames brengen een program ma met liedjes over de liefde in het Frans, Duits, Engels en Spaans in een luchtige enscene ring. De liefde centraal dus, een universeel thema, maar in elk van de vier gekozen talen in een ande re gedaante. Van het cynisme en de beklem mende atmosfeer van het vooroor logse Berlijn in liederen van Kurt Weill tot de luchtige coquetterie van het Franse chanson. Birgit Langenhuyzen studeerde geschiedenis en film- en opvoe- ringskunsten aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen. Daar naast had zij zangles bij Nelly van der Spek. In 1992 heeft zij haar studie zang met succes afgesloten aan het Utrechts Conservatorium. Zij is verbonden aan het koor van de Vlaamse Opera en werkt ook bij het koor van het Nederlands Dans Theater. Annette Rogers is Engelse van af komst. Sinds 1976 woont zij in Nederland, waar ze haar pianostu die voltooide onder leiding van Geoffrey Madge en Elly Salome aan de conservatrice van Den Haag en Rotterdam. Sinds 1986 is zij verbonden aan het Rotterdams Conservatorium als begeleidster van de vioolklas. Zij studeert daarnaast zang aan het Utrechts Conservatorium. Ook zij is werkzaam bij het koor van het Nederlands Dans Theater. Kaarten voor het concert zijn ver krijgbaar aan de zaal, vanaf een half uur voor aanvang van de voorstelling. Ze kosten 10,- per stuk. Vrienden van De Zeven Mu zen betalen 7,50 per persoon. Telefonisch reserveren kan via te lefoonnummer 01802-2380. WADDINXVEEN - Het ge meentebestuur van Waddinxveen heeft aan de Stichting Vriend schapsband Waddinxveen-Pel- hrimov subsidie verleend in de kosten van de organisatie van een Pelhrimov-week. Deze zal worden gehouden van zaterdag 18 tot en met zaterdag '25 september en zal een keur aan activiteiten omvatten, zoals een föto-expositie over Pelhrimov in de raadzaal, een ontmoeting tus sen raadsleden uit Waddinxveen en Pelhrimov en diverse sociaal- culturele activiteiten in het Passa- ge-winkelgebied. Eén van de hoogtepunten zal zijn de ondertekening door de burge meesters van beide gemeenten van een nog op te stellen intentie verklaring - vriendschapsverdrag. Met deze foto veroverde de Goudse fotograaf Ton Bennemeer, die ook in Waddinxveen actief is, een tweede plaats in de nationa le fotowedstrijd om de Camera d’Or 1992-1993 van Kodak Nederland. De jury sprak van een foto met een raadselachtige sfeer. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). WADDINXVEEN - Zaterdag werd bij Waddinxveen-voetbal de vlag gehesen. De jongens van de trainers Erwin Arnold en Michael Sip en leider Dick Hogendoorn behaalden na 7 overwinningen en 1 gelijk spel tegen dorpsgenoot WSE het kampioenschap. Na een spannende eerste helft met een 3-2 ruststand liepen de geel-zwarten na de rust uit naar een dik verdiende 5-2 overwin ning. Na het laatste fluitsignaal konden Geoffrey, Erwin, Philip, André, Robbert, Sander, Carsten, Christiaan, Stefan en Dave en hun leider-trainers de bloemen in ontvangst nemen. Ook vóór de winterstop behaalde dit team het kampioenschap. A-l speelde de streekderby tegen Moerkapelle. Na een goede eerste helft werd na de rust de 3-1 voor sprong uit handen gegeven en kwam Moerkapelle terug tot 3-3. C-l vestigde zichzelf vast op de 3e plaats, concurrent Gouda werd in Gouda na een hard en zeker snel duel met 2-6 opzij gezet. D-l had minder geluk. Vlak voor tijd gingen deze jongens in Woer den tegen Sportlust onderuit met 3-2. E-l oefende tegen Ammerstol, het werd een keurige 4-0 overwin ning. F-l is ook nog steeds in de race voor het kampioenschap. Nu werd VEP met 9-2 aan de kant geschoven. F-2 trad aan in Bleiswijk tegen Soccer Boys. Na een achterstand van 3-0 in de eerste vijf minuten, kwamen de kanjers sterk terug tot 3-2, maar helaas kwamen ze net tijd te kort om nog gelijk te ko men. De meiden van Waddinxveen gaan goed door. Beide teams zijn in de strijd om het kampioen schap gewikkeld. De pupillen hebben de meeste kans, omdat er al een gat geslagen is met de ach tervolgers. Zaterdag werd Ammerstol simpel met 6-0 nederlaag naar huis ge stuurd. De junioren speelden een gemak kelijke partij tegen Esto. Een rui me 7-1 overwinning was voor de meiden genoeg om in de race te blijven. da houdt maandag 26, dinsdag 27 en woensdag 28 april voor de ze vende maal de jaarlijkse fietsdrie daagse overdag voor mensen die tijd en zin hebben. Via mooie fietsroutes kan worden genoten van de natuur rondom Gouda. Nieuw dit jaar is dat de vertrekpunten dagelijks verschil len. Dit is gedaan om nieuwe rou- tes te kunnen maken. j vasthouden aan de oorspronkelijk Maandag start men vanuit de Goudse sporthal De Mammoet tussen 09.00-09.30 uur. De route loopt vanaf Gouda naar Reeuwijk- Brug, Reeuwijk-Dorp, Reeuwijk- Tempel, Van Hoogendoornlaan, parallelweg Gouda-Alphen, Bos koop, Waddinxveen en bedrijven park Coenecoop naar Gouda. Dinsdag start men vanuit de Goudse sporthal De Springers tussen 09.00-09.30 uur. De route loopt vanaf Stolwijkersluis, Tien- deweg, Ouwerkerk, Loetbos, Ber- kenwoude, Benedenheul, Stol wijk, Vlisterdijk en Haastrecht naar Gouda. Woensdag start men vanuit de Goudse sporthal De Zebra tussen 09.00-09.30 uur. De route loopt nu via Haastrecht, Vlist, Pols broek, Polsbroekerdam, Oudewa- ter, Papenkop, Driebruggen, Plas sen en de Goudse Hout naar de sporthal. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per persoon voor de drie fietsda gen. Als men per dag wil fietsen dan zijn de kosten 2,- per dag. Inschrijven op de dag zelf. Elke ochtend staat de koffie voor de deelnemers klaar. ||'T -1 *4 TEKEN EN SCHIIDERWEEKEND WADDINXVEEN

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 11