GEMEENTE WADDINXVEEN VERLOOP Bedrijvenbeurs in Bleiswijk voortaan over drie dagen Geslaagden Vakbonds- school Gouda Vakantiewerk plantsoenen VIJVERAANBIEDING TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN 1 A Algemeen /Psychologisch ZJuro BN. Praktijk in Capelle a/d IJssel en Waddinxveen. Voor afspraak bellen: 010-4582411 01820-16066 010-4362244 Onderzoek en advies kinderen vanaf 8 jaar (o.a. leerproblemen; dyslexie; keuze vervolgschool; pakket- of beroepskeuze) f395,- Noordeinde 351,2771 WR Boskoop, tel. 01727-15569. Maandagochtend en woensdagochtend gesloten. Vrijdagavond koopavond 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 24642 24700 24760 WIJZIGINGEN HUIS VUIL OPHAALDIENS T HINDERWET BOUWVERGUNNINGEN KAMERMUZIEKCONCER T IN RAADZAAL COLLECTE VERG UNNING SPREEKUREN AQUARIUMSPECIAALZAAK BELEMMERING WEGVERKEER OVER HEF BRUG AFSCHEIDSBIJEENKOMST WETHOUDER VAN SCHIE. OPHOKPLICHT POSTDUIVEN Promotie Zo was 1992 NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES VERGADERINGEN 1-iVXiniUUAW Inschrijving 1 Ui y| Pagina 3 Woensdag 21 april 1993 Weekblad voor Waddinxveen waarvoor het motto geldt ’gezellig Het organisatiecomité met Waddinxveens ondernemers van de gezamenlijke bedrijfsdeelname J J.'.. xx— ..J l 7_ 1 tJ l/.'J I Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Op de agenda o.a.: Dorpstraat 60 Tweede Bloksweg 24 Molenring 23 Vrijdag 30 april 1993 Milieudienst Midden-Holland, nrs. 92-5567, 92-5568 en 92-6089. April 1993, nr. DRG/AG/70.574. AARD VAN HET BOUWPLAN: BOUWPERCEEL: Brederolaan 5 Nieuwe uitgaven zijn: Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Akkeroord 1 12570 i Gemeenteraad op woensdag 28 april 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Toegangskaarten kunt u telefonisch reserveren op werkdagen tus sen 09.00 en 12.00 uur, doorkiesnummer 24697. Het verkeer zal met behulp van een verkeerslichtinstallatie over de andere rijstrook worden geleid. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik ma ken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving op 13 april 1993 vergunning ingevolge de Hinderwet is verleend aan: Voorstel tot aanschaf van een veeg-/zuigcombinatie ten behoe ve van de straatreiniging en de onkruidbestrijding op straat. Hondenpoepbeleid. Voorjaarsnota 1993. De beschikkingen en alle daarop betrekking hebbende stukken lig gen vanaf 22 april 1993 tot 22 mei 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, el ke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandag avonden gedurende drie uren. Een beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA, ’s Gravenhage. Een verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voor lopige voorziening is beslist. Nabij de Staringlaan Kanaalstraat 2 Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning in een woning annex restaurant het gedeeltelijk veranderen van een winkelpand het oprichten van een bedrijfsruimte het gedeeltelijk veranderen van een winkelpand weer een thema dat zal zorgen voor een extra dimensie. Op het programma staan onder andere werken van Satoh, Satie, Bassano, Castello en Eccles uitgevoerd door Walter van Hauwe (blokfluiten) en Toyohiko Satoh (luiten). Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood het gedeeltelij k veranderen en vernieuwen van een woonhuis annex winkelpand het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een warenhuis het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een dakkapel op het zijgeveldakvlak Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Volgens de gemeentelijke afvalstoffenverordening mag het huisvuil uitsluitend op de ophaaldag aan de Reinigingsdienst worden aan geboden. Donderdag 29 april 1993 wordt het huisvuil (grijze container) en de bedrijfscontainers van vrijdag 30 april 1993 opgehaald; (er is geen grof vuil in verband met 5e donderdag) wordt geen huisvuil en bedrijfscontainers opgehaald. Nadere informatie kan worden verkregen bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, onder telefoonnummer 24500. Gemeentelijke diensten Gemeentehuis Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. In verband met aanstaande Koninginnedag zullen de volgende wij zigingen plaatsvinden in het rooster van de huis vuilophaaldienst: Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.’A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Terinzagelegging beschikkingen b c Binnengekomen bouwaanvragen Op donderdag 22 april 1993 vanaf 20.30 uur zal in de raadzaal van het gemeentehuis een kamermuziekconcert plaatsvinden. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen In de week van 25 april tot en met 1 mei 1993 zal er gecollecteerd worden door de Hartstichting. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. - k Timmer- en Aannemingsbedrijf Cammeraat V.O.F. voor het oprichten en in werking hebben van een timmer- en aannemings bedrijf op Tiet perceel Dorpstraat 76a. De directie van Van Noort Bedrijfsmiddelen B.V. voor een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een trans portonderneming op het perceel Tuinbouwweg 22-A. De directie van drukkerij Twigt B.V. voor het oprichten en in werking hebben van een drukkerij op het perceel Coenecoop I. Wegens reconstructiewerkzaamheden aan de hefbrug over de Gou we zal in de nacht van dinsdag 27 op woensdag 28 april 1993 van 00.30 uur tot 03.30 uur één rijstrook afgesloten zijn voor het weg verkeer. Ter voorkoming van misverstanden wordt erop gewezen dat in de ze raadsvergadering geen afscheid zal worden genomen van wethou der Van Schie. Dit zal gebeuren in een bijzondere raadsvergadering op donderdag 27 mei 1993. - Basisvorming, beter voorbereid. - In de Medezeggenschapsraad kun je zeggen waar het op staat; publikaties van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. - Ik vrij veilig of ik vrij niet; een publikatie van de projectgroep publiekscampagne AIDS/SOA. U wordt derhalve dringend verzocht de minicontainer, op de daar voor aangewezen dag op de straat aan te bieden, omdat er anders veel zwerfvuil zal ontstaan in de gemeente. kwam 50% uit Midden-Holland. Gouda en Waddinxveen waren sa men goed voor een kwart van het totale bezoek. Ongeveer 97% van de bezoekers gaf de beurs als eindoordeel uitstekend tot onvol doende. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben, gelet op artikel 1 van de Verordening Ophokplicht Postduiven, besloten als tijdvak, waarin iedereen postduiven houdt, deze duiven zodanig opgesloten dient te houden, dat uitvliegen op of over gronden van anderen wordt verhinderd, voor het voorjaar 1993 vast te stellen de periode van 13 april tot en met 22 mei 1993, onder mededeling, dat bedoelde verplichting niet geldt voor de tijd, gelegen tussen 06.00 en 08.00 uur en tussen 18.00 en een half uur na zonsondergang, voor zater dagen na 12.00 uur en voor zondagen en algemeen erkende feestdagen. Evenals voorgaande jaren zal de (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikkingen, danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening en een dergelijk verzoek wordt ingewilligd. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur Tot 22 mei 1993 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvragers; de betrokken adviseurs; degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren heb ben ingediend; d andere belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. zakendoen’. Het Bleiswijkse bedrijvenspekta- kel is elk jaar weer een ontmoe tingsplaats voor het bedrijfsleven. De ondernemers kunnen er nieu we zakelijke contacten leggen en bestaande contacten versterken. De beurs biedt nieuwe afzet- en inkoopmogelijkheden in de regio. Voor wie dichtbij zaken wil doen heeft dat voordelen. Op de beurs hebben de ondernemers ook de gelegenheid in een andere sfeer de relaties nader bekend te maken met ieders bedrijf. Door de verlenging van de beurs van twee naar drie dagen hebben de standhouders nu ruimere mo- gelijkehden voor het leggen van goede contacten. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legi timatiebewijs. Voorstel tot wijziging van de Verordening onroerend- goedbelastingen 1994. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit ten behoeve van een perceel, gelegen aan de Brugweg 121, alhier. Voorstel tot vaststelling van een besluit ter verdeling van het voor 1993 beschikbare bedrag voor stads vernieuwingsactiviteiten. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van aanpassingen aan het buitenbad van Gouwebad ”De Sniep”, inclusief aanbieding bedrijfsplan 1993-1997. Voorstel tot aanschaf van een veeg-/zuigcombinatie ten behoe ve van de straatreiniging en de onkruidbestrijding op straat. Voorstel voor personele uitbreiding van de afdeling Sociale Zaken. Voorstel tot vaststelling van een nieuwe Subsidieverordening in zameling oud papier 1993. Voorstel tot het beschik baarstellen van een krediet ten behoeve van aanpassing van de spoorwegovergang aan de Zuidelijke Dwarsweg Voorstel tot het beschikbaarstellen van de subsidie 1993 aan de Vereniging Maatschappelijke Dienstverlening Zuidplas. Voorstel tot verlening medewerking en beschikbaarstelling kre diet ten behoeve van diverse aanschaffingen/voorzieningen voor het bijzonder basisonderwijs. Voorstel inzake 760-jarig bestaan Waddinxveen. Voorstel inzake (verhoging) stortingen in het vervangingsfonds rioleringen Voorstel tot het vaststellen van het Groenbeheerplan en het in stellen van een fonds ’’groenvoorziening”. Voorstel inzake meerjarenbegroting 1993-1997. Voorstel tot vaststelling van de Voorjaarsnota 1993. Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen. Verkiezing van een wethouder in de vacature van de heer Van Schie. Zo is kortgelden besloten de beursduur te verlengen van twee tot drie dagen. De huurprijs van standruimte is daarbij gelijk ge bleven. Verder is de beurs ver schoven naar het tweede deel van de week en is de sector Tuinbouw toegevoegd. ‘Ondernemen in Midden-Holland' is een bedrijvenbeurs die is afge stemd op het midden- en kleinbe drijf. Het is een regionale beurs, ‘Ondernemerspark Waddinxveen' op de vorig jaar gehouden bedrijvenbeurs ‘Ondernemen in Mid den-Holland' in Bleiswijk. In het midden de gemeentelijke bedrijfscontactman drs. P. Kooien. Vorig jaar namen meer dan 300 bedrijven en organisaties deel aan de bedrijvenbeurs. Zij waren ver deeld over zes sectoren en twee gemeenteclusters. Door 83% van de deelnemers werd het eindoor deel uitstekend tot voldoende aan de beurs gegeven. De beurs trok in totaal ongeveer 9.700 bezoekers, waarvan de helft tot de categorie directeur-eige- naar behoorde. Van de bezoekers De gemeentewerf aan de Noordkade 48 is op 30 april 1993 geslo ten. Op deze dag zijn er dus geen mogelijkheden om huisvuil of grof huisvuil te brengen. Een groot aantal bedrijven zal zich verder onder de gemeen schappelijke vlag van de gemeen te waar zij zijn gevestigd presen teren. Zo komt er onder meer een cluster Waddinxveen. De promotiecampagne rond de beurs zal dit jaar worden uitge breid. Verder krijgt de beurs beurs weer worden onderverdeeld in de sectoren bouw, horeca, kant- oorefficiency-automatisering, techniek en logistiek, manage ment- en exportadvies, promotie en voorlichting. Als nieuwe sector wordt hieraan dit jaar de sector tuinbouw toegevoegd. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteen lopende onderwerpen aanwezig. De beurs wordt gehouden op woensdag 17, donderdag 18 en vrijdag 19 november van 14.00 tot 22.00 uur in het veilingcom plex in Bleiswijk. De kosten voor een kant-en-klare stand-unit (incl. naambord, verlichting, vloerbe dekking en zitje) bedragen ƒ220,- per m2 (excl. BTW). Voor nadere informatie kan men contact opnemen met de Kamer van Koophandel, contactpersoon drs. G.L. M. Gietman (tel. 01820-69111), of met UTEC BV, contactpersoon Th. F. Aarendonk en P.R. Feijen (tel. 03430-14262). Commissie voor Volkshuisvesting, Milieu en Energie op donderdag 22 april 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. WADDINXVEEN - De jaar lijkse bedrijvenbeurs ‘Onder nemen in Midden-Holland1 in Bleiswijk die dit jaar op woensdag 17, donderdag 18 en vrijdag 19 november in Bleis wijk wordt gehouden zal door de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Hol land in een nieuw jasje worden gestoken. De inschrijving voor de aanstaan de bedrijvenbeurs is inmiddels ge opend. De organisatie van de beurs is in handen van de Kamer van Koophandel voor Midden- Holland en beursorganisator UTEC in Doorn. Vijf cursisten, M. Uittenboogerd, J. Wieser, J.J. Vos, J.C. van Vreumingen en A.L.H. Zaal, ga ven te kennen dat zij graag in ok tober voor de vervolg cursus in aanmerking wilden komen. Na dit officiële gedeelte werd voor de laatste maal dit seizoen onderling de strijd aangeboden nu niet met woorden maar met de kegels. De avond werd afgesloten met een gezellig etentje in de stad. In oktober start de volgende cur sus. De cursus is gratis voor vak bondsleden, als men 25 avonden meedoet. Informatie kan men krijgen via de eigen vakbond of bij Marja Vellekoop, Keizerstraat 22, 2801 NL Gouda, tel. 01820-80573 en Marijke Bohnen- Gelderblom, Onder de Boompjes 2, 2802 AV Gouda, tel. 01820-10203. WADDINXVEEN - Bij de sectie Plantsoenen van de gemeentelijke dienst Openbare Werken en Be drijven in Waddinxveen kunnen scholieren in de komende vakan tieperiode meewerken bij het on derhoud van de plantsoenen in het Gouwedorp. Wie hiervoor in aanmerking wil komen kan zich aanmelden bij de sectie Plantsoenen vóór 1 mei 1993. GOUDA - In aanwezigheid van de vakbondsschoolbegeleiders, Marja Vellekoop en Marijke Boh- nen-Gelderblom, overhandigde vorige week vrijdagavond de voor zitter van de plaatselijke FNV-af- deling, oud-Waddinxvener A. Slinger, aan de cursisten van de Goudse Vakbondsschool hun be haalde certificaten. In bowlingcentrum The Hill, waar de feestelijke bijeenkomst plaats vond, onderstreepte de voorzitter in een korte toespraak het belang van de vakbondsschool. Zelf jarenlang begeleider van de Goudse vakbondsschool geweest, wist hij waar hij over praatte en waren de thema’s die de vak bondsschool dit seizoen in hun pakket opgenomen hadden, zoals vakbond en CAO, arbeidsomstan digheden, medezeggenschap en binnen baan-buiten baan zeker niet onbekend voor hem. Ook was hij er van overtuigd dat de vaardigheden die zij geoefend hadden, zoals verslaggeving, dis cussie- en vergadertraining, spre ken in een groep en vooral de luis teroefeningen door alle cursisten in de toekomst, in- of buiten hun werk, meermaals gebruikt zullen worden. van 26 april tot en met 1 mei LUXE testdoos van 34,75 voor 24,95 PRIMA vijverfolie van 7,50 voor 5,95 (per m2) GROTE SORTERING VIJVERVISSEN ZUURSTOFPLANTEN BIOLOGISCHE FILTERS Kom even langs voor WATERTEST en meer ADVIES!

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3