Bronzen Gospel - festijn Meeting GEMEENTE WADDINXVEEN Burgemeester opent occasion-spektakel Vrijdag 7 en zaterdag 8 mei op Coenecoop Rommel markt brengt 57 mille op ;Drie auto’s botsten Kerkuitzending bij RTW-radio TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN 12570 01820-16066 010-4362244 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 AM TIONALE HERDENKING 4 MEI 1993 OPENSTELLING WINKELS VERKEERSMAA TREGELEN AFSCHEIDSBIJEENKOMST WETHOUDER VAN SCHIE GEWIJZIGDE MARKTTIJDEN GEMEENTEHUIS GESLOTEN HINDERWET BOUWVERGUNNINGEN VOORGENOMEN VERKEERSBESL UITEN COLLECTE VERGUNNING -1 WIJZIGINGEN HUIS VUIL OPHAALDIENST SPREEKUREN - - Woensdag 28 april 1993 Pagina 3 ruim ƒ3.000,- overschreden. Het 12,5 jaar oude interkerkelijk koor Meeting uit Waddinxveen. (Foto: Meeting). Gouwebad ”Dé Sniep” (informatie) Gerstakker 76 Dreef/Esdoornlaan/Sniepweg, rotonde K Verzoek om medewerking len dan worden ingetrokken. ito Fietsroute E, onverplicht fietspad Zuidkade, 30 km/uur-zone Esdoornlaaninvalidenparkeerplaats Passage, parkeerterrein oostzijde Peppelhorst, invalidenparkeerplaats Milieudienst Midden-Holland, nr. 92-7797. Dorpstraat, doorgaand vrachtverkeer BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Woubrechterf 37 het oprichten van een woonhuis Vrijdag 30 april 1993 i Passage parkeerterrein westzijde, éénrichtingsverkeer Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Vrijdag 7 mei Zuidplaslaan, invalidenparkeerplaatsen leplaan 99 i Nadere informatie kan worden verkregen bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, onder telefoonnummer 24500. In de Dorpstraat is tussen de Kerkweg West en de leplaan geen door gaand vrachtverkeer toegestaan. het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak Overwogen wordt de Zuidkade tussen de Apollolaan en de zuide lijke aansluiting van de Sint Victorstraat dusdanig in te richten zo dat een zone ontstaat waarin de snelheid niet hoger mag zijn dan 30 km/uur. i i In de WEEK VAN 3 t/m 7 MEI 1993 wordt het Groente-, Fruit en Tuinafval (GROENE CONTAINER) als volgt opgehaald: Maandag 3 mei Dinsdag 4 mei Woensdag 5 mei Garagebedrijf Firma Tromp voor een herstelinrichting voor motor voertuigen op het perceel Henegouwerweg 26b. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de onderstaande aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning positief te beschikken onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving van: De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 29 april tot 13 mei 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. De gemeentewerf aan de Noordkade 48 is op 30 april en 5 mei 1993 gesloten. Op deze dag zijn er dus geen mogelijkheden om huisvuil of grof huisvuil te brengen. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot 13 mei 1993 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvragers en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Volgens de gemeentelijke Afvalstoffenverordening mag het huisvuil uitsluitend op de ophaaldag aan de Reinigingsdienst worden aan geboden. U wordt derhalve dringend verzocht de minicontainer, op de daar voor aangewezen dag op de straat aan te bieden, omdat er anders veel zwerfvuil zal ontstaan in de gemeente. In verband met Hemelvaartsdag zullen eveneens wijzigingen optre den in het rooster van de huisvuildienst. Deze wijzigingen zullen wor den aangegeven in de krant van 12 en 19 mei aanstaande. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: Genoemde aanvraag is opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. Bedrijfsterrein Coenecoop II het oprichten van een bedrijfsverza melgebouw het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning In verband met de parkeeroverlast voor de bewoners aldaar wordt overwogen in de Akkeroord aan de woningzijde van de weg een par keerverbod in te stellen, alsmede tegenover de uitrit van het pand, nummer 3b. (rectificatie). Overwogen wordt éénrichtingsverkeer in te stellen in de verbindings weg van het parkeerterrein aan de westzijde van de Passage naar de Stationsstraat, richting Stationsstraat. Voorgesteld wordt op het parkeerterrein voor de winkels in de Zuid plaslaan twee algemene invalidenparkeerplaatsen aan te leggen. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Meeting was in 1980 een initiatief van Ruud de Vos. Het interkerke lijk (jongeren)koor werd 13 okto ber 1980 officieel opgericht. Diri gent is sinds 1983 Hedzer van der -4- Gemeentelijke diensten Gemeentehuis Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Binnen afzienbare tijd wordt fietsroute E tussen de Jan Dorrekens- kade Oost en Coenecoop opengesteld. Overwogen wordt dit fietspad enkel toegankelijk te maken voor fietsers en bromfietsers met uit geschakelde motor (en voetgangers). 24642 24700 24760 l i i Op dinsdag 4 mei aanstaande zal vanaf 19.45 uur bij het herden kingsmonument aan het Stationsplein te Waddinxveen een plechti ge samenkomst plaatsvinden waar iedereen in de gelegenheid is bloemen te leggen. De burgemeester, de heer C.M. van der Linden zal, geholpen door leerlingen van groep 8 van de Jan Ligthartschool en de Kardinaal Alfrinkschool, de eerste krans leggen. De muziek vereniging ’’Concordia” en de Hervormde gemengde zangvereni ging ”Vox Jubilans” zullen de muzikale omlijsting verzorgen tijdens deze herdenking. Na de twee minuten stilte om 20.00 uur zal de heer J.D. Geel declameren en zal het herdenkingsvuur in de offerscha len van het monument ontstoken worden. De samenkomst zal wor den besloten met het zingen van het le en 6e couplet van het ’’Wilhelmus”. Op vrijdag 30 april (Koninginnedag) mogen de winkels geopend zijn tussen 10.00 en 17.00 uur. Zuidplaslaan, parkeerterrein bij winkels Ter voorkoming van misverstanden wordt erop gewezen dat in de ze raadsvergadering van hedenavond (28 april 1993) geen afscheid zal worden genomen van wethouder Van Schie. Dit zal gebeuren in een bijzondere raadsvergadering op donderdag 27 mei 1993. De markttijden zijn op vrijdag 30 april a.s. (Koninginnedag) ge wijzigd. De wee"kmarkt zal op deze dag worden gehouden van 11.00 tot 17.00 uur. Op vrijdag 30 april (Koninginnedag) en woensdag 5 mei (Bevrijdings dag) a.s. is het gemeentehuis de hele dag gesloten. •T -- - Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Binnengekomen bouwaanvragen Akkeroord, parkeerverbod Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen In de week van 2 tot en met 8 mei 1993 zal er gecollecteerd worden door de Stichting Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. a Belanghebbenden wordt gewezen op de mogelijkheid tot het indie nen van een beroepschrift bij de Kroon binnen een termijn van 30 dagen na heden (dus voor 28 mei 1993). Besloten is bij het parkeerterrein, bij de Passage aan de kant van de Juliana van Stolberglaan onder de P-borden een onderbord te plaatsen met de tekst ”in de vakken”. Tevens is het gewenst daar het parkeren direct aan de achterzijde van de winkels te verbieden en daar enkel uitsluitend laden en lossen toe te staan. wordt de groene container normaal opgehaald; wordt de groene container normaal opgehaald; wordt de groene container en plastic zakken van de hoogbouw niet opgehaald; Donderdag 6 mei wordt normaal het grof huisvuil (WIJK 1 Zuidplas en Sniep) opgehaald. Tevens worden de PLASTIC ZAKKEN VAN WOENSDAG 5 MEI opgehaald; wordt normaal de groene container en bedrijfs- containers (750 en 1300 Itr.) opgehaald. Tevens wordt de GROENE CONTAINER VAN WOENSDAG 5 MEI opgehaald. Besloten is bij het parkeerterrein voor de winkels in de Zuidplas laan onder de P-borden een onderbord te plaatsen met de tekst ”in de vakken”. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur. ---- De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn medewerking te verlenen tot het ge deeltelijk veranderen en het vergroten van een woning annex kan toor op het perceel Kerkweg-West 7. Het verzoek om medewerking te verlenen ligt met ingang van 29 april 1993 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, voor een ieder ter inza ge bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schrif telijk bezwaren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In verband met Koninginnedag (30 april) en Bevrijdingsdag (5 mei) zullen de volgende wijzigingen plaatsvinden in het rooster van de huisvuilophaaldienst Giezen. De koorleider heeft aan- gekondigd met Meeting dit sei zoen te willen stoppen, zodat de leden op zoek zijn naar een opvol ger. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta- 1 resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Op verzoek van een bewoner wordt overwogen een gereserveerde Er is echter ook een mini-kermis met een piwi-baan met kleine mo tortjes, een geraniummarkt van bloemen- en plantencentrum Ver- kley (Tweede Bloksweg), een tuinmeubelshow van Gebr. Bak ker Zn Meubelen (Noordkade), een presentatie van tuinmachines door autobedrijf Van der Knijff uit Moerkapelle, een overzicht van tuinhuisjes door Huurman Hout (Noordeinde) en een voor beeld van deskundig tuinaanleg Donderdag 29 april 1993 wordt het huisvuil (grijze container) en de bedrijfscontainers van vrijdag 30 april 1993 opgehaald; (er is geen grof vuil in verband met 5e donderdag) wordt geen huisvuil en bedrijfscontainers opgehaald. De kruising Dreef/Esdoornlaan/Sniepweg wordt thans gereconstru eerd. Er wordt een rotonde aangelegd waarop de verplichte rijrich- In de afgelopen jaren vierde Meeting het eerste lustrum van de musical Spirit, het zeven en een half jarig bestaan met het zangstuk De Schepping en het tweede lustrum met de muscial In de voetsporen van Paulus. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. Op verzoek van een bewoner wordt overwogen een gereserveerde invalidenparkeerplaats aan te leggen in de Esdoornlaan, nabij de in aanleg zijnde rotonde. Op het terrein van Volvo Bedrijfs wagens BV staat twee dagen lang een grote tent van 300 vierkante meter opgesteld. Daar verzorgt partyservice Van den Berg (Passa ge) de drankjes en de hapjes en vinden er allerlei demonstraties plaats, zoals die van autobelette- ring-striping door Euro Line Waddinxveen. door het hoveniersbedrijf H. van Vliet (Brugweg). De afdeling Waddinxveen van de vereniging Veilig Verkeer Neder land (VVN) test het gezichtsver mogen van de bezoekers. De orga nisatoren verwachten dat duizen den mensen op vrijdag 7 en zater dag 8 mei de weg naar het grandi oze occasion-spektakel zullen we ten te vinden. De meer dan 200 geselecteerde occasions zijn tot in de puntjes gecontroleerd. Ze worden ver kocht met het Bovag-garantiebe- wijs. Inruilwagens worden ter plekke deskundig getaxeerd. Kopers van een occasion mogen bij aankoop een dobbelsteen gooi en voor kortingen tot maximaal 600 gulden, of zes maanden uitge stelde betaling zonder rente (maximaal tien mille) of gratis 15 hele Staatsloten (of de helft in contanten) met de kans op een half miljoen gulden. De deelnemende autobedrijven zijn: Hooftman, Auto Arbo, Boon- stoppel BV, Van der Graaf, Auto Baas, Boonstoppel Jr., Auto Van Velde, Noordegraaf, Van Leeu wen, Van Beynum, Donker, Kool, Van der Sluis, Nomen, De Pater, Marrewijk, Voskuilen Boskoop, Van der Knijff, Schmidt, Voskui len Moerkapelle, Jan Kok en Jan van der Linden. WADDINXVEEN - Ter gelegen heid van het twaalf en een half ja rig bestaan van het interkerkelijk koor Meeting wordt vrijdagavond 14 mei om acht uur in de Ont- moetingskerk (Groensvoorde) in W ddinxveen een Gospel-festijn gehouden. Aan het festijn van het bronzen Waddinxveense koor werken mee het Jongerenkoor Leiderdorp, het Interkerkelijk Gospelkoor El Ja- kim en het Waddinxveense Fluit- kwartet. ting rechtsom is. Overwogen wordt het verkeer op de rotonde voorrang te geven op dat vanuit de naderingswegen. Overwogen wordt de fietsers buitenom te leiden en voorrang te laten verlenen aan het gemotoriseerd verkeer. Een en ander wordt met borden aan- u gegeven. Bestaande verkeersmaatregelen rondom de kruising zul- Het collecteren dienst te geschieden in verzegelde collectebussen waarop duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende in stelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legitimatiebewijs. i k I WADDINXVEEN - De zaterdag door de Centrale Hervormde Ge meente van Waddinxveen op het evenemententerrein aan de Dreef gehouden rommelmarkt heeft de opbrengst van afgelopen jaar met ruim ƒ3.000,- overschreden. Aan het eind van de dag kon een bedrag van ƒ57.000,- worden be kend gemaakt. ‘Steeds meer, steeds groter1 geldt zeker voor de ze 19e rommelmarkt, dit jaar met maar liefst 180 medewerkers. Al vroeg stonden de mensen ach ter de hekken te wachten om de beste spullen te bemachtigen. In het eerst uur werd al voor ƒ10.000,- omgezet. De hele dag bleef het gezellig druk, ondanks de ongunstige verkeerssituatie rond het evenemententerrein. Aan de goede sfeer droeg ook ze ker het optreden van The Country Trail Ban bij. De lekker in het ge hoor liggende country gospelmu* ziek boeide menige rommelmarkt- bezoeker. Voor de organisatoren is deze ge slaagde rommelmarkt een stimu lans voor het komende jubileum jaar, als de 20e aflevering op het programma staat. Met de opbrengst worden weer verschillende evangelisatieprojec- ten binnen en buiten Waddinx veen ondersteund. WADDINXVEEN - Twee en twintig autobedrijven uit Wad dinxveen, Boskoop, Moerka- pelle en Zevenhuizen gaan vrijdag 7 (15.00-21.00 uur) en zaterdag 8 tnei (9.00-16.00 uur) voor de vijfde maal een grandioos occasionspektakel houden op het terrein van Vol vo Bedrijfswagens BV in Coe necoop in Waddinxveen. De show zal op de eerste dag ’s middags om drie uur officieel worden geopend door Wad- dinxveens burgemeester C.M. van der Linden. Het occasionspektakel, dat wordt aangekleed tot een tweedaags eve nement voor het gehele gezin, is een initiatief van de gezamenlijke Bovag-autobedrijven in Waddinx veen, Boskoop, Zevenhuizen en Moerkapelle. Nog niet eerder werd een derge lijke show in het Gouwedorp, waar een Brugfestijn en een Pet- teplas-braderie niet meer tot de mogelijkheden behoren, opgezet. De deelnemende autobedrijven zijn vast van plan er een heel bij zonder gebeuren van te maken. Eerder werden de gezamenlijke occasionshows op het eigen ter rein van de deelnemende autobe drijven gehouden, maar ditmaal heeft men elkaar gevonden op één Weekblad voor Waddinxveen i WADDINXVEEN - Vrijdag 23 april vond een kop-staart aanrij ding plaats op de Henegouwer weg, waarbij drie voertuigen be trokken waren. Een richting Gouda rijdende auto remde af voor een file en werd van achteren aangereden en ver volgens op de stilstaande file ge duwd. Eén van de betrokken voer tuigen moest met een takelwagen worden versleept. Er vielen geen gewonden. Op de kruising van de Willem de Zwijgerlaan met de Prinses Bea- trixlaan vond op zondag 25 april een aanrijding plaats tussen twee personenauto’s. Een van de Prin ses Beatrixlaan komende auto ver leende bij het oprijden van de Willem de Zwijgerlaan geen voor- i rang. Een inzittende van deze au to werd ter plaatse door een dok ter behandeld en kon daarna haar weg vervolgen. - i WADDINXVEEN - De kerkuit zending van de lokale RTW-radio wordt komende zondagmorgen verzorgd door de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). i Het radioprogramma kent de vol gende onderdelen: gospelmuziek (9.00-9.15 uur), opgenomen kerk dienst van zondag 25 april met ds. L.S.K. Hoogendoorn (9.30-10.40 uur), kerkmuziek (10.40-11.15 uur), themabespreking over bele ving en viering dodenherdenking en bevrijding (11.15-11.45 uur) en poëzierubriek (11.45-12.00 uur). Het luisterrijke gebeuren is toe gankelijk tegen betaling van drie rijksdaalders. Toegangskaarten zijn te koop bij bloemsierkunst Mia en Wim Rip aan de Dorp straat en bij ’t Handwerkhoekje aan het Koningin Wilhelmina- plein. nieuwe lokatie. Dat betekent voor deelnemers en publiek meer vari atie, meer keus, meer gezelligheid - en een vernieuwde opzet. Bovendien moest er uitgeweken worden naar een enorm grote plek, waar niet alleen 200 geselec teerde occasions riant neergezet konden worden, maar waar ook voldoende ruimte is voor allerlei attracties, zoals een oldtimershow met 150 klassiekers op zaterdag 8 mei. invalidenparkeerplaats aan te leggen in de Peppelhorst, nabij de in gang van de flat. k De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. v Binnen 14 dagen na publicatie kunnen belanghebbenden hierop rea- geren door contact op te nemen met de sectie Voorbereiding en Ver keer van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Indien na 14 dagen niet gereageerd is, worden de besluiten als hier- voor genomen. i

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3