Wout den Boer leidt BOVAG Auto Groep EuropaTuin Ridderschap H. Ouwehand 37 Examenkandidaten exposeren in raadzaal Op hoek Kerkweg-Oost-Oranjelaan in Waddinxveen Caravan- keuring in Gouda keuring boonstoppel b.v. Jongeren werken voor Roemenië F J 5 GESLOTEN BESTEL EURORONDE 1’ Dominee wil geen auto’s bij De Hoeksteen STERK IN BEDRIJFSWAGENS Anke Mensink exposeert in Riagg-gebouw GOUDA/WADDINXVEEN - Nog tot vrijdag 7 mei exposeert de Waddinxveense beeldend kun stenares Anke Mensink (Peppel- horst) in het Riagg-gevouw aan de Ronsseweg in Gouda. Vo/KUILEn 80/KOOPs» Fotowedstrijd Sjaak Noteboom J.J.v.d.Broek wil nieuw pand WADDINXVEEN/BOSKOOP - Het Boskoopse installatiebedrijf J.J. van den Broek, die in Wad dinxveen een vestiging heeft aan de Kerkweg-West, gaat een nieuw bedrijfspand bouwen. EUROPATUIN'S Bij Moederdag. Een echt verwenkadootje is deze metalen t pothouder, gevuld met een allerliefst plantje: Ster van Bethlehem. 14?5 Illegaal Inventarisatie Afspraken Vragen Prijs v.a. 23.750,- excl. BTW .,.^1 Pagina 19 Woensdag 5 mei 1993 f Op deze foto is de sloop Enkele werkstukken handvaardigheid en tekenen van de exa- menkandidaten van de samenwerkingsschool voor HAVO-Athe neum, zoals ze te zien zijn in de raadzaal van het gemeente huis. - Weekblad voor Waddinxveen HÈT TUINCENTRUM VOOR GROENUEFHEBBERS MOONS, RIJNEVELD 86, 2771 XS BOSKOOP NOORD OOST, 01727-16114 MM MK 2O5C 1710 1519 0560 0700 1372 Vermogen Dij koppel bij PEUGEOT Ml Mi Lengte laadruimte*) Breeate laadruimte Hoogte laadruimte Laadvloerhoogte cnoel Breedte opening zijdeur Hoogte opening zijdeur Breedte opening achterdeur 1314 Breeate tussen wielkasten Laadvolume (in m’) Ooo. laodvloer (in m2) met geopende dchterkleo GOUDA/WADDINXVEEN - Mulder Caravans BV uit de Wad- dinxveense Dorpstraat doet in Gouda mee aan de jaarlijkse gra tis caravanskeuringsdag die zater dag 15 mei in de werkplaats van Van Beynum Gouda BV aan de Burgemeester Van Reenensingel in Gouda onder auspiciën van de Goudse afdeling van Veilig Ver keer Nederland wordt gehouden. Aan de vooravond van de vakan tieperiode wordt de caravan op tal van punten gecontroleerd, zoals waterdichtheid, gas- en electri- sche installatie, banden, carrosse rie en het remsysteem. Daar er op zaterdag 15 mei maar een beperkt aantal caravans ge keurd kan worden, wordt belang stellenden verzocht tevoren een afspraak te maken. Hiervoor kan men bellen met Jeanette Pols van het automobielbedrijf Van Bey num Gouda BV, telefoon 01820-16644. Van haar hoort men dan op welk tijdstip auto en cara van verwacht worden. i PvdA kritiseert sloop en ‘natuurvandalisme4 Sjaak Noteboom). Voor het kappen van dit groen zou de grondeigenaar de gemeen telijke plantsoenendienst vorige week op het laatste moment toe stemming hebben gevraagd. Maar voordat op dit verzoek door het gemeentehuis kon worden ge reageerd waren de bomen donder dagmiddag al verdwenen, omdat ‘het sloopkarwei tijdig moest zijn afgerond1, zo bleek uit de gang van zaken. Buurtbewoners en andere geïnte resseerden, die het kappen van het groen zagen gebeuren, zoch- dag 8 mei de weg naar het grandi oze occasion-spektakel zullen we ten te vinden. De meer dan 200 geselecteerde occasions zijn tot in de puntjes gecontroleerd. Ze worden ver kocht met het BOVAG-garantie- bewijs. Inruilwagens worden ter plekke deskundig getaxeerd. Kopers van een occasion mogen bij aankoop een dobbelsteen gooi en voor kortingen tot maximaal 600 gulden, of zes maanden uitge stelde betaling zonder rente (maximaal tien mille) of gratis 15 hele Staatsloten (of de helft in contanten) met de kans op een half miljoen gulden. De deelnemende autobedrijven zijn: Hooftman, Auto Arbo, Boon- stoppel BV, Van der Graaf, Auto Baas, Boonstoppel Jr., Auto Van Velde, Noordegraaf, Van Leeu wen, Van Beynum, Donker, Kool, Van der Sluis, Nomen, De Pater, Marrewijk, Voskuilen Boskoop, Van der Knijff, Schmidt, Voskui len Moerkapelle, Jan Kok en Jan van der Linden. Op deze foto is de sloop van het karakteristieke pand op de hoek Kerkweg-Oost-Oranjelaan volop aan de gang. (Foto: m weerszij- vrijliggende nen er nu geen auto’s recht- Noteboom in de Passage. Deze expositie wordt gewoontege trouw gehouden in samenwerking met de Regionale Kunststichting Gouda. In het Riagg-gebouw is een selectie te zien uit Anke Mensink’s werk van de laatste tien jaar. Ook een aantal van haar nieuwste werken uit de serie ’Uit wisseling’ wordt geëxposeerd. De laatste jaren werkt Anke Men sink vooral aan de serie ’Roots Rhythm’, waarbij muziek het uit gangspunt is. Daarnaast is zij ac tief in Salsa- en Bluesbands. In die muziek komt het dikwijls voor dat musici een thema van el kaar ovememen om daarop verder te improviseren en dat is wat ze nu ook doet in haar beeldend werk. Oranjelaan 21 Waddinxveen Tel 01828-12344 Showroom Juliana van Stolberglaan Zijde 450 Boskoop Tel. 01727-15111 De leerlingen die tekenen als exa menvak hebben laten een deel van hun jaarcollectie zien, bestaande uit aquarellen, collages, grafiek, reclame-opdrachten en een the matische uitwerking van een ei gen ontwerp. Dit werk is tijdens schoolonderzoeken in het afgelo pen cursusjaar ontstaan. gedurende zijn militaire loopbaan van 32 jaar werd met name zijn inzet geroemd voor zijn persone- els-activiteiten op het gebied van werving voor en voorlichting aan nieuwe beroepsmilitairen. In dit kader droeg hij bijvoorbeeld zijn steentje bij aan de opzet van een nieuwe wervingsorganisatie. Tijdens de Dodenherdenking (4 mei) en op Bevrijdingsdag (5 mei) werkte hij dit jaar als militair mee aan de door het Nationaal Comité 4 en 5 mei opgezette landelijke Directeur Wout A. den Boer van Toyota Van Leeuwen BV aan de Piasweg is voorzitter van de BOVAG Auto Groep, waarbinnen 22 autobedrijven uit Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen en Moerkapelle samenwerken. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Ter gelegen heid van Koninginnedag 1993 heeft vorige week donderdagmor gen de aan de Da Costaweg in Waddinxveen wonende ritmeester der cavalerie H. Ouwehand (49) de versierselen behorende bij het ridderschap in de Orde van Óran- je-Nassau met de zwaarden opge speld gekregen. Het lintje kreeg Henk Ouwehand, die vier jaar in Waddinxveen woonachtig is, in de Frederikka- zeme in Den Haag uitgereikt door brigade-generaal Zomers, die recteur Personeel van de Konink lijke Landmacht verving omdat die op hetzelfde moment elders in de residentie een koninklijke on derscheiding ontving. Ritmeester Ouwehand, die dient bij het Regiment Huzaren van Boreel, is in de Haagse Frederik- kazeme werkzaam als plaatsve- vangend hoofd van de Sectie Con tacten van de afdeling Personeels voorziening. Hoewel hij het koninklijk schou derklopje kreeg voor zijn verdien- het eerst gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis. Dit tot vol le tevredenheid van de deelne mers en organisatoren. Daarom wordt ook dit jaar het twee-dimensionale en drie-dimen- sionale werk van de HAVO-exa- menkanidaten in het gemeente huis geëxposeerd. De kandidaten handvaardigheid maken naar aanleiding van een zelf gekozen thema een collectie van vier werkstukken. Het thema moet vanuit verschillende invals hoeken worden benaderd, zodat meer diepgang verkregen wordt. Een aantal van die werkstukken wordt aan het Raadhuisplein ten toongesteld. WADDINXVEEN - Foto Sjaak Noteboom in het winkelcentrum ‘de Passage' doet mee aan het Na tionale Fotofeest 1993, dat van woensdag 12 tot en met zaterdag 22 mei wordt gehouden. Iedereen die in die periode de Waddinxveense fotozaak bezoekt ontvangt bij besteding van 25 gul den of meer het 64 pagina’s tel lend magazine ‘Beeldschoon Ne derland' over fotograferen en uit gaanstips met kortingsbonnen en profiteert van speciale aanbiedin gen en acties. Tijdens het Fotofeest gaat ook de wedstrijd om de Nederland Foto Trofee van start. Deze jaarprijs voor de beste amateurfoto wordt georganiseerd door het Neder lands Bureau voor Toerisme en Bureau Voorlichting Foto Film Video. Gratis wedstrijdformulieren met de spelregels en een overzicht van de meer dan 400 prijzen met een totaalwaarde van een halve ton zijn verkrijgbaar bij Foto Sjaak WADDINXVEEN - In juli gaat een 20-tal Waddinxveense jonge ren hun vakantie besteden aan het opknappen van een huis voor ge handicapten in Roemenië. Ten bate hiervan zal op zaterdag 8 mei tussen half tien en vier uur een verkoop worden gehouden in de consistorie van het kerkge bouw van de Christelijk Afge scheiden Gemeente aan de Dorp straat 5 in Waddinxveen. Verkocht zullen die dag worden handwerk, kaas, tuinplanten, boe ken, snoep, aquarellen en cadeau artikelen. een grote tent van 300 vierkante meter opgesteld. Daar verzorgt partyservice Van den Berg (Passa ge) de drankjes en de hapjes en vinden er allerlei demonstraties plaats, zoals die van autobelette- ring-striping door Euro Line Waddinxveen. Er is echter ook een mini-kermis met een piwi-baan met kleine mo tortjes, een geraniummarkt van bloemen- en plantencentrum Ver- kley (Tweede Bloksweg), een tuinmeubelshow van Gebr. Bak ker Zn Meubelen (Noordkade), een presentatie van tuinmachines door autobedrijf Van der Knijff uit Moerkapelle, een overzicht van tuinhuisjes door Huurman Hout (Noordeinde) en een voor beeld van deskundig tuinaanleg door het hoveniersbedrijf H. van Vliet (Brugweg). De afdeling Waddinxveen van de vereniging Veilig Verkeer Neder land (VVN) test het gezichtsver mogen van de bezoekers. De orga nisatoren verwachten dat duizen den mensen op vrijdag 7 en zater- I Waddinxveen - Nog tot en met vrijdag 14 mei exposeren examenkandidaten van de samen werkingsschool voor HAVO- Atheneum (Sniepweg) werkstuk ken handvaardigheid en tekenen in de raadzaal van het Waddinx veense gemeentehuis. De tentoonstelling, die vorige week donderdagavond 29 april door rector dr. A.W. Hendriks van de samenwerkingsschool offi cieel werd geopend, is toeganke lijk van maandag tot en met vrij dag van 9.00-17.00 uur en don derdagavond van 19.00-20.30 uur. In de raadzaal hangen en staan werkstukken van 37 leerlingen. De beeldende vakken handvaar digheid en tekenen nemen al ja ren een belangrijke plaats in op de Waddinxveense samenwer kingsschool. Elk jaar wordt medio mei een ex positie ingericht van de eindexa menkandidaten op HAVO- en Atheneum-niveau. Vorig jaar werd deze expositie voor de HAVO-examenkandidaten voor WADDINXVEEN - Het is volgens de hervormde predi kant ds. H. Schipaanboord (Sniepweg) de natuurlijke nei ging van de mens zijn of haar auto zo dicht mogelijk bij de kerk te willen neerzetten. Hij probeert daar nu - mede namens de kerkeraad van wijk West van de Centrale Her vormde Gemeente - wat aan te doen door als gevolg van de re constructie van de Esdoornlaan en de komst van een kleine ro tonde op de kruising Dreef-Es- doornlaan-Sniepweg de auto rijdende kerkgangers van het Hervormd Wijkgebouw De Hoeksteen krachtig te bewe gen voortaan gebruik te maken van het evenemententerrein aan de Dreef of de parkeerplaats achter het complex van het examencentrum en kantoor van de Stichting Vakopleiding Schilders- en Stukadoorsbe- drijf (SVS) aan de leplaan. Ds. Schipaanboord, die in een publikatie in het Hervormd Kerkblad eerlijk toegeeft wel eens gehoopt te hebben dat er geen rotonde bij zijn pastorie zou komen, vindt dat de weg werkzaamheden in zijn wijk veel overhoop hebben gehaald. Vanaf de Esdoornlaan (waar de bomenrij in het midden is verdwenen en er aan weerszij den van de weg i fietspaden zijn aangelegd) kun- r-_ - ---- -L- streeks naar De Hoeksteen rij den. Het wijkgebouw, waar el ke zondag twee kerkdiensten worden gehouden en door de weeks veel vergaderingen en repetities, is met de auto voortaan alleen via de leplaan over het eigen parkeerterrein te bereiken. Op het kleine parkeerterreintje bij De Hoeksteen kunnen de kerkgangers hun auto echter beter niet meer parkeren, want daardoor wordt de route van een eventuele ambulance be lemmerd en moeten anders ook de bejaarden die met de auto voor de kerkdiensten worden gebracht en gehaald hele stuk ken lopen. Ds. Schipaanboord zou dan ook tijdens de kerkdiensten in De Hoeksteen het kleine par keerterreintje zoveel mogelijk vrij willen houden voor bijzon dere situaties. Bovendien is er voldoende goede parkeerruimte in de buurt. ‘Het wordt dan een paar meter meer lopen naar de kerk, maar vroeger liep men uren', aldus de hervormde predikant, die bewaard hoopt te worden voor Amerikaanse situaties, waarbij het mogelijk is zittend in de ei gen auto een kerkdienst bij te wonen. WADDINXVEEN - Het grandio ze occasion-spektakel van vrijdag 7 mei (15.00-21.00 uur) en zater dag 8 mei (9.00-16.00 uur) op het terrein van Volvo Bedrijfswagens BV op het bedrijvenpark Coene- coop in Waddinxveen is een aan dachttrekkende activiteit van de BOVAG Auto Groep. Voorzitter van dit 22 autobedrij ven uit Waddinxveen, Boskoop, Moerkapelle en Zevenhuizen om vattende overlegorgaan is de aan de Piasweg wonende directeur Wout den Boer (60) van Toyota- dealer Van Leeuwen BV. Hij leidt sinds september 1988 de BOVAG Auto Groep, onder an dere bekend van de gezamenlijke advertenties in het Weekblad voor Waddinxveen en de vier vorige - op het eigen terrein van de dea lers gehouden - occasionshows. ‘Met elkaar zetten we de schou ders onder een gezamenlijke pro motie en presentatie, doen we aan belangenbehartiging naar de con sument en naar de overheid en ge ven we inhoud aan allerlei BO- VAG-activiteiten', verduidelijkt r Wout den Boer in korte zinnen zijn werkzaamheden. Zoon Rob den Boer (Oranjelaan) geeft lei ding aan de pr-commissie van de BOVAG Auto Groep. De tweedaagse occasionshow van 22 autobedrijven uit Waddinx veen, Boskoop, Moerkapelle en Zevenhuizen, die vrijdag en zater dag voor de vijfde maal wordt ge houden, wordt vrijdagmiddag om drie uur bij Volvo Bedrijfswagens BV officieel geopend door Wad- dinxveens burgemeester C.M. van der Linden. Het occasionspektakel is door de autobedrijven omgevormd tot een tweedaags evenement voor het ge hele gezin. Nog niet eerder werd een dergelijke show in het Gouwedorp opgezet. De deelne mende autobedrijven zijn vast van plan er een heel bijzonder gebeu ren van te maken. Eerder werden de gezamenlijke occasionshows op het eigen ter rein van de deelnemende autobe drijven gehouden, maar ditmaal heeft men elkaar gevonden op één nieuwe lokatie op het bedrijven park Coenecoop. Dat betekent voor deelnemers en publiek meer variatie, meer keus, meer gezellig heid en een vernieuwde opzet. Bovendien moest er uitgeweken worden naar een enorm grote plek, waar niet alleen 200 geselec teerde occasions riant neergezet konden worden, maar waar ook voldoende ruimte is voor allerlei attracties, zoals een oldtimershow met 150 klassiekers op zaterdag 8 mei. Op het terrein van Volvo Bedrijfs wagens BV staat twee dagen lang Het bedrijf, dat al sinds 1906 in de regio haar werk heeft in de in- stallatiebranche, heeft na een lan ge voorbereidingstijd een perfecte locatie gevonden op het ITC-ter- rein op de grens van Boskoop, Waddinxveen en Hazerswoude. Het ligt in de bedoeling nog dit jaar een nieuw bedrijfspand te be trekken, waarna de bereikbaar heid en dienstverlening nog beter kunnen zijn dan nu al het geval is. Zowel vanuit Waddinxveen als uit Boskoop en de regio Hazerswoude is het dan vergrote bedrijf gemak kelijk te vinden en nog aantrekke lijker voor de bezoeker door goe de parkeermogelijkheden en een nieuwe showroom voor installatie technieken op het gebied van ver warming en sanitair en electra. J.J. van den Broek beweegt zich op de particuliere en zakelijke markt, onder andere met een on derhoudsdienst voor verwarming en warmwater, verhuur van com- biketels en geisers en installatie- werken in nieuwbouw, verbouw en onderhoud. Het installatiewerk bestaat uit gas, water, riolering, badkamers, electra, verwarming en dakbedekkingswerken. De bouwactiviteiten zullen binnen niet al te lange rijd aanvangen, waarna de opening nog dit jaar 1 kan worden aangekondigd. ten direct telefonisch en persoon lijk contact met het hoofd van de gemeentelijke plantsoenendienst L. Ettema, met buurman A. Boonstoppel sr. en met de redac tie van het Weekblad voor Wad dinxveen. Uit die contacten werd al gauw duidelijk dat er geen toestemming was verleend tot aantasting van het groen rond de sloopplek, waarover het Weekblad voor Waddinxveen juist vorige week nog schreef dat de sloop had plaatsgevonden ‘tussen het weel derige groen dat is blijven staan'. De PvdA had over de sloop van het pand, dat eigendom is van de Alphense ondernemer Gert van den Berg en waarin tot voor enke le jaren geleden het gezin van Arie Rehorst woonde, al in de ge meenteraadsvergadering van vori ge week woensdagavond vragen willen stellen. Vanwege het feit dat deze verga dering tot na middernacht duurde besloten de sociaal-democraten hun vragen tot een later moment te bewaren. Omdat een dag later echter ook het groen rond de sloopplek werd aangetast besloten fractievoorzitter Bep Vermeij, oud-wethouder drs. Martin Kraaijestein, Gerard Torenbeek en Thijs Spaans (Charles Wijnen is met vakantie) maandag 3 mei de nodige schriftelijke vragen te stellen. De PvdA heeft zich altijd al be zorgd getoond over de toekomst van de plek aan de noordkant van de Kerkweg-Oost. In het kader van de plannen voor de bouw van een winkelhart hebben de sociaal democraten het gemeentebestuur een inventarisatie laten maken van de bomen en de beplanting die tussen de Oranjelaan en de Juliana van Stolberglaan aanwezig zijn. In kaart zijn toen gebracht waar devolle tot monumentale bomen, waarde volle bomen, bomen in ver harding, openbaar groen en park achtig groen. Dit zijn er in het he le gebied ten noorden van de Kerkweg-Oost meer dan 30. Ook de bomen en beplanting ten zui den van de Kerkweg-Oost is toen in kaart gebracht. Uit die schriftelijke vragen blijkt dat de sociaal-democraten ook precies willen weten wat het colle ge van B. en W. heeft onderno men om tot restauratie van de nu gesloopte villa te komen. Ze willen ook in detail weten wel ke contacten over eventuele sloop er bestaan met de eigenaren van de andere panden aan de noord kant van de Kerkweg-Oost, op welke plek het gemeentebestuur aanvankelijk een nieuw winkel hart had gedacht. Dat plan is vori ge maand definitief naar de prul lenbak verwezen. Het is niet bekend waarom de ei genaar heeft besloten thans tot sloop van het pand aan de Kerk- weg-Oost-Oranjelaan over te gaan. WADDINXVEEN - De vol tallige fractie van de Partij van de Arbeid in de Waddinx veense gemeenteraad heeft maandag in vijf scherpgestelde schriftelijke vragen aan het college van Burgemeester en Wethouders met afschuw ge reageerd op de sloop van de karakteristieke villa aan de Kerkweg-Oost-Oranjelaan en het illegaal kappen van bomen en beplanting aan de noord kant en in het midden van het perceel. Volgens de sociaal-democraten heeft er vlak voor Koninginnedag 1993 nabij het parkeerterein van autobedrijf Boonstoppel BV op schaamteloze wijze natuurvanda lisme plaatsgevonden, die zijn weerga in Waddinxveen niet vindt. De PvdA eist dan ook dat de bo men die zonder toestemming zijn gerooid op zo kort mogelijke ter- mfjn vervangen worden door bo men van dezelfde waarde en ou derdom. Dit moet op kosten van de eigenaar gebeuren. Naar verluidt zou het gaan om tenminste vier grote bomen (drie beuken en een esdoorn) en de no dige beplanting. De coniferen, taxushaag, de drie berken, een beuk (met een stamomvang van 220 cm) en een tweestammige treurwilg (met een stamomvang van 330 cm) zijn vooralsnog blij ven staan. Ritmeester der cavalerie H. Ouwehand van de Da Costaweg is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden. (Foto: Sjaak Noteboom). Deze werkzaamheden konden overigens zonder vereiste sloop vergunning van de gemeente Waddinxveen plaatsvinden. Omdat de slopers plotseling tijd hadden is het karwei eerder be gonnen dan gedacht en juist in de week dat Waddinxveen 760 jaar bestond en de vereniging Histo risch Genootschap Waddinxveen officieel werd opgericht. Wel is bekend dat eigenaar Gert van den Berg al geruime tijd plan nen heeft om op die vrijgekomen plek een appartementencomplex neer te zetten. Voor deze nieuw bouw moeten echter alle tijdro vende procedures op het gebied van de ruimtelijke ordening, zoals wijziging van het bestemmings plan, nog worden doorlopen. De letterlijke tekst van de vijf PvdA-vragen luidt als volgt: 1. De fractie van de PvdA heeft met grote teleurstelling kennis ge nomen dat tot sloop is overgegaan van het pand Kerkweg-Oost-Oran- jekaan, zogenaamd ‘A.P.C. Re- horst-pand'. Weer is een stukje oud-Waddinxveen 'opgeruimd' en een karakteristiek punt verdwe nen. Bent u met ons van mening dat het betreurenswaardig is dat de eigenaar geen enkele poging heeft gedaan dit pand te restaure ren? Heeft u de eigenaar ook deze suggestie gedaan? Wat was daar op zijn reactie? 2. Door het verdwijnen van dit pand wordt onzes inziens de druk op de verdwijning van de andere panden groter. Bent u met ons- van mening dat de grootst moge lijke energie gestoken dient te worden om de overige panden en groen te behouden? Kunt u ons gedetailleerd weergeven welke contacten u met de eigenaren van de andere panden heeft om niet tot sloop over te gaan? 3. De fractie van de PvdA heeft met verontwaardiging geconsta teerd dat er op schaamteloze wij ze natuurvandalisme heeft plaats gevonden die zijn weerga niet vindt in Waddinxveen. We gaan ervan uit dat u voor het rooien van bomen bij het pand ‘Rehorst' geen toestemming heeft gegeven. Maar bent u met ons van mening dat élle bomen die gerooid zijn op zo kort mogelijke termijn vervan gen moeten worden door bomen van dezelfde waarde en ouder dom, via de Bomenbank, op volle dige kosten van de vandalen? 4. Heeft het college van B. en W. na constatering van deze overtre ding aangifte gedaan of zich er van vergewist dat er aangifte is gedaan? 5. Bent u met ons van mening dat het karakteristieke gebied Kerk weg-Oost noordzijde in stand moet blijven en er geen verdere aantasting mag plaats vinden van zowel de bomen en het groen als de bouwwerken? Op welke wijze bent u van plan dit te waarbor gen? MOTOR: 1.9 Itr. dsl. i 51 kw/7Ook 4600 rpm 12 da^m 2050 rpm AFMETINGEN INTERIEUR (in mm). I Hoogte opening achterdeur 1370 1220 5.0 34 sass

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 31