Burgemeester in oldtimer WATERBED Poging tot oplichting? Meeting maakt muziekcassette 1595,- Boodschappentas uit auto gestolen ’Y’ EASYFrö r Rommel markt Concert als slot van de Toeterroute Waddinxveen Succes voor Dansschool Waddinxveen Bromfietster breekt been op Piasweg LAATSTE WEEK Opgave voor schUderdagen Kunstkring COLOPHON MEDISCHE DIENSTEN BURGERLIJKE STAND KERKDIENSTEN - inclusief M.D.F. of Deens grenehouten ledikant - volledig gestabiliseerd - alle maten GRATIS ONDERDEKEN POELIERSBEDRIJF ’TER AAR’ - 1 jaar op af roep moge lijk - bekend om de goede service en informatie - voor iedere klant een leuke attentie aanwezig l l K. Straver - Ter Aar 01722-3133 WATERBEDDEN iedere zaterdag op de Boskoopse markt Gekoelde verkoopwagen vol kip, kipspecialiteiten, verse kalkoendelen en een groot assortiment voor de barbeque Onze uitsnijderij staat onder Rijks Veterinaire Keuring. Uw garantie voor kwaliteit, hygiëne en versheid. Brandje Hond VRuit ingegooid Weekblad voor Waddinxveen Pagina 7 Woensdag 12 mei 1993 Weekblad voor Waddinxveen II KERK Va GE- WAARBORG Openingstijden: ma. 13.00-17.30 uur di.-vr. 10 00-17.30 uur za 10.00-17.00 uur DONDERDAG KOOPAVOND Gehuwd: J.C. Drost en P. Rademaker; G.H. de Pater en C.A. den Buurman. Ondertrouwd: M.G. van den Helder en H.M. Risakotta; C. Slag boom en E. Uilenbroek. LID VAN HET INTERIEUR beuren, is toegankelijk tegen beta ling van f 7,50. Kaarten zijn aan de zaal verkrijgbaar, maar ook op de voorverkoopadressen bloem- sierkunst Mia en Wim Rip (Dorp straat) en ’t Handwerkhoekje (Ko ningin Wilhelminaplein). LEGER DES HEILS Immanuëlkerk, Prinses Bea- trixlaan 14.30 uur samenkomst (elke laatste zondag van de maand) Dealer van: Apple meubelen Hapro zonnehemels Texelaar dekbedden Pirelli kussens Arli hnnencollectie Aangesloten bij de: ATA 7117 BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfaterkapel, Moienwerf-, straat: 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. J. Bestman GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groensvoor- de: 9.30 uur ds. P.A.C. Bongers 17.00 uur ds. J.C. de Moor REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur geen dienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEEN TE Kerkgebouw Dorpstraat: 9.30 uur ds. N. van der Want 17.00 uur ds. N. van der Want Elke woensdagavond: 19.30 uur ds. N. van der Want GEREFORMEERDE MEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 15.00 uur ds. D. Rietdijk V» De rit van zo’n 130 oldtimers door Waddinxveen, Boskoop en Moerkapelle trok zaterdag een behoorlijke belangstelling. (Foto: Sjaak Noteboom). Bij Easy Sleep vindt/krijgt u: Waterbedden in ALLE soorten en maten (18 verschillende waterbedden) Een uitgekiend assortiment slaapkamermeubelen Een grote collectie geloogd grenen meubelen Uitstekende kwaliteit en uiterst scherp geprijsd Aantrekkelijke leverings voorwaarden Mogelijkheid tot gespreide betaling Ean vakkundig en persoonlijk advies En uiteraard een lekker kopje koffie Het interkerkelijk jongerenkoor Meeting werd begin 1988 inter kerkelijk koor Meeting^jwn het ook toegankelijk te maken voor 16 tot 50-jarigen. Meeting bracht in 1985 tijdens het eerste lustrum de musici Spirit, voerde twee en een half jaar later het zangstuk De Schepping op en gaf in 1989 twee concerten met de in 1991 overleden Engelse zangeres Vicki Brouwn. Aan die concerten werkte Jan Vayne (toen Jan Veenje) mee. In 1990 speelde en zong het Wad dinxveense koor de musical Pau lus. Het Gospel-festijn, dat wordt ge- ZONDAG 16 MEI NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: 9.30 uur ds. A.W. van der Plas 17.00 uur ds. A.W. van der Plas De Hoeksteen, Esdoornlaan: 9.30 uur ds. H. Schipaanboord 18.30 uur ds. H. Schipaan boord Bethelkerk, Bilderdijklaan: 9.30 uur ds. J.W. Goossen 17.00 uur ds. J.W. Goossen Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uur ds. H. Veldhuizen, Zoetermeer 17.00 uur ds. F.M. Binnen dijk. Bleiswijk Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan: 9.30 uur ds. A.A. van Houwe- lingen 19.00 uur ds. A.A. van Hou- welingen WADDINXVEEN - Op woensdag 5 mei vervoegde zich een Engels sprekende man met een zwarte terreinwagen voorzien van een Engels kenteken bij een garagebedrijf aan de Kanaal dijk. De man deed de garagehouder een aanbod voor het asfalte ren van zijn terrein tegen een vrij lage prijs. Deze aantrekkelijke prijs zou te maken hebben omdat het een proef met een nieuwe machine zou betreffen. De garagehouder is volgens de Waddinxveense politie niet op het aanbod ingegaan daar hij eerder uit kranteberichten had vernomen dat tegen een dergelijk aanbod gewaarschuwd werd. De aan te - brengen laag asfalt zou dun en bo vendien slecht van kwaliteit zijn. In feite staat de politie machte loos bij dit soort praktijken, zo wordt op het bureau aan de Mo- zartlaan aangegeven. Het is zaak GOUDA - Zorgcentrum Ronsse- hof aan de Ronsseweg in Gouda houdt zaterdag 15 mei een grote rommelmarkt en een bazar. Vanaf tien uur ’s morgens tot vier uur ’s middags’s kan men hier terecht voor een keur aan koopwaar en activiteiten. en Heja Bos. (Foto: Sjaak Nw, De opnamen werden gemaakt op zaterdag 13 maart in de hervorm de Kerk van Zwammerdam. De digital recording was in handen van Cor Brandenburg uit Haar lem. Het jubilerende interkerkelijk koor, dat nu 40 leden telt, was in 1980 een initiatief van Ruud de Vos. Hij zocht in oproepen in kerkbladen enthousiaste mensen van 16 tot 36 jaar uit verschillen de kerken, die in één koor wilden zingen. Op de eerste bijeenkomst kwa men 34 mensen. Na de nodige be sprekingen en onderhandelingen werd op 13 oktober l@980 het dag 5 op donderdag 6 mei zijn een hoeveelheid kleding, beschei den en fotoapparatuur ontvreemd. Ook werd een betaalpas met bij behorende pincode buitgemaakt. Inmiddels is vastgesteld dat met de pas geld is opgenomen. De da der wist de woningen in te komen door het boren van gaatjes in een kozijn. Hierdoor konden de raam- boompjes van twee woningen ont sloten worden en het betreffende raam worden geopend. Bij een derde woning mislukte de braak poging. Vanuit een kwekerij aan de Twee de Bloksweg is op donderdag 6 mei een partij kamerplanten ont vreemd. De planten stonden voor vervoer klaar op een veilingkar. De daders hebben ook de veiling kar meegenomen. In de nacht van vrijdag 7 mei is ingebroken in een zelfbedienings winkel aan de Kerkweg-Oost waarbij een partij sigaretten is ontvreemd. De politie sluit niet uit dat ook andere winkelproduk- ten zijn meegenomen door de da ders. Men wist binnen te komen door het vernielen van een ruit. WADDINXVEEN - Zaterdag 5 en zondag 6 juni worden amateur- i tekenaars en -kunstschilders in de Waddinxveense streek door de 5- jarige Kunstkring Waddinxveen in de gelegenheid gesteld tussen 11.00 en 16.00 uur te tekenen of te schilderen op één van de Wad dinxveense locaties zoals ’t Weeg- je, het Gouwebos, de Gouwe, de Petteplas, de Dorpstraat en het bedrijvenpark Coenecoop. Van vrijdag 2 tot en met zondag 11 juli zal er in het gemeentehuis een tentoonstelling worden gehou den van de gemaakte werkstukken en drie publieksprijzen worden uitgereikt. De eerste prijs is een schilderse zel ter waarde van ƒ250,-, de tweede prijs een teken- en schil dermateriaal ter waarde van ƒ150,- en de derde prijs kunstboe ken ter waarde van f15,-. De deelnemers worden zaterdag 5 en zondag 6 juni vanaf 10.00 uur verwacht in het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater aan de Kerkstraat in Waddinxveen en ontvangen naast een kopje koffie en een gratis lunchpakket nadere informatie over de locaties en de te houden expositie. Belangstellenden kunnen zich nog telefonisch opgeven bij de Wad dinxveense Kunstkring tot dins dag 25 mei. De telefoonnummers voor opgave en informatie zijn in Waddinxveen 12776, 14338 en 16798. RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Zuidhonk, Zuidplaslaan 10.00 uur samenkomst Overleden: van Rhijn, Emmetje H., oud 82 jaar; van ’t Hoog, Pan- cras, oud 58 jaar; van Ofwegen, Willem, oud 71 jaar; van der Put, Eijbert, oud 69 jaar; van Tilburg, Leendert, oud 89 jaar; Oudijk, Rederis, oud 71 jaar; van Keulen, Hendrik, oud 50 jaar; de Kooter, Gerrit P., oud 66 jaar. Nieuwe Haven 219, 2801 CX Gouda. Tel. 01820-12098 OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDER LAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst ZATERDAG 15 EN ZONDAG 16 MEI Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms (groep I) heeft dienst: Arts: G. Siemons, Mozartlaan 2-4, tel. 12676 (zaterdag) en P.C.W. Hertogh, Woubrechterf 42, tel. 19239 (zondag) Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Glaser, Van der Linde, Hemminga en Vreeken (groep II) heeft dienst: Arts: J.D. Kwakernaak, p/a Dorpstraat 66, tel. 01829-5586 Dienstdoende apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255 Dienstdoende verloskundige: A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 16801 Mededeling: De regeling ‘medische weekeinddienst* is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken ge maakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoed gevallen bereikbaar. GEREFORMEERDE (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage: 9.30 uur ds. L.S.K. Hoogen- doom 16.30 uur ds. J.P.C. Simpel- aar, Bodegraven JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre king CHRISTELIJKE GEREFOR MEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79: 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00 uur ds. M.J. Oosting een zakje nootjes. De eigenares had de tas na het boodschappen doen in de auto ge zet en ging vervolgens haar win kelwagentje terugbrengen, waar bij zij haar voertuig niet afsloot. Bij terugkomst bleek de tas uit de auto verdwenen. Onbekenden hebben een hoeveel heid gereedschap ontvreemd uit een kelderbox aan de Vondellaan. De daders hebben vermoedelijk gebruik gemaakt van een valse sleutel. Ontvreemd werden een slijptol, een lastrafo en een boor machine. Het feit werd tussen maandag 3 en dinsdag 4 mei ge pleegd. In de nacht van dinsdag 4 mei is getracht in te breken in een wo ning aan het Noordeinde. De be woner, die lag te slapen, werd wakker van gerammel aan een deur. Toen hij polshoogte ging nemen bleek een raam geforceerd. In de tuin zag de man twee schaduwen zich uit de voeten maken. Er wordt niets vermist. Bij inbraken in drie woningen aan de Roosje Voshoeve en het Wou brechterf in de nacht van woens- dat bij het aanvaarden van derge lijke aanbiedingen vooraf duidelij ke schriftelijke afspraken worden gemaakt omtrent het te leveren werk en de prijs. In de nacht van donderdag 6 mei hebben onbekenden een hoeveel heid grof vuil in brand gestoken bij een gemeentelijke verzamel plaats aan de Graanakker. Het vuur was zodanig dat de brand weer er aan te pas moest komen om het te doven. In de nabijheid van het vuur ge parkeerde auto’s liepen tengevol ge van de hitte en vlammen scha de op. Hoewel na de brand een straatveegmachine bij de vuilver- zamelplaats is gesignaleerd klaag den de bewoners erover dat de boel voor het weekeinde nog lang niet was opgeruimd. Een krantebezorger trof in de vroege morgen van donderdag 6 mei op de Limaweg een woning aan waarvan de voordeur open stond. De alerte bezorger belde vervolgens de politie, die snel ter plaatse kwam en een onderzoek instelde. De politie stelde vast dat er niet in de woning was ingebroken. De voordeur, die niet op het nacht slot zat, was vermoedelijk van binnenuit geopend door de hond. Van het winkelpand van Verbakel Mode BV aan de Zuidkade werd in de nacht van vrijdag 7 mei een ruit op de eerste verdieping ver nield. De ruit werd met een klinker in gegooid. De naar binnen gegooide steen beschadigde ook een lamp. WADDINXVEEN - Tijdens de Nationale Dansdag voor FDO- dansscholen, die gehouden werd in het Ponypark Slagharen en waar buiten de wedstrijden voor alle klassen medaillisten ook een wedstrijd werd gedanst om de Martini Latin Dance Award, is succesvol verlopen voor de dans school Waddinxveen aan de Sta- ringlaan. Voor de danswedstrijd hebben de paren zich moeten selecteren via de in de dansscholen gehouden voorronden, zodat de sterkste pa ren uit het hele land om de prij zen moesten strijden. De dansen die gedanst werden waren de Cha Cha Cha, de Jive en een speciale dans, de Ronga welke is afgeleid van de Mambo. Voor dansschool Waddinxveen kwamen twee paren uit, Ary Mo lendijk met Debby Pietjouw en Johan van der Lans met Edith Matze. Na de voorronde bleken Johan en Edith zich geplaatst te hebben voor de halve finale, Ary Molendijk en Debby Pietjouw moesten nog een herkansing dan sen. Na de herkansing bleken ook Ary en Debby zich voor de halve finale geplaatst te hebben. Helaas konden Johan van der Lans en Edith Matze zich niet plaatsen voor de finale. Ary Mo lendijk en Debby Pietjouw kon den wel een plaats veroveren in de finale. Zij verdedigde met ver ve de eer van dansschool Wad dinxveen en konden de finale af sluiten met een keurige 5e plaats. politie, een tochtje door Waddinx veen, Boskoop en Moerkapelle te maken. De glimmende oldtimers reden betrekkelijk snel door de bebouw de kommen van de drie plaatsen, maar misschien komt dat omdat er ook zoveel moois op wielen was te zien. Niet alleen oude auto’s van voor 1979, maar ook motoren en lichte vrachtwagens waren van de partij. ’s Middags stonden de oude kar retjes rond het occasionspektakel opgesteld. Lang niet alle auto-ei- genaren bleven de hele middag present om bezoekers over hun wagens te woord te staan. Toen er wat donkere wolken waren te zien hadden de meesten zich al uit de voeten gemaakt. Het tweedaagse occasionspektakel van de Bovag Auto Groep is het waard uit te groeien tot een vaste traditie. Voor Waddinxveen bete kent dit dan een publieksevene ment in de open lucht erbij. Weekeinddienst dierenarts: J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 01828-12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Driewegplein 8, Gouda, tel. 01820-11215). C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 17, tel. 10462 (bij afwezigheid dierenarts C. Moons, tel. 01829-2568). Burgemeester C.M. van tijdens het korte ritje ook verge zeld had, dat Waddinxveen niet alleen een meubelstad is, maar ook een autostad gelet op de acti viteiten van zoveel samenwerken de autodealers. De s ven, die tot voor kort tweemaal per jaar elk op eigen terrein een driedaagse occasionshow hielden, verkochten vrijdag en zaterdag mee auto’s dan op vergelijkbare evenementen uit in verleden. Het bijeen brengen van zo’n 200 occasions is ook bij het publiek zeer aangeslagen. De uitbreiding van het braderie-achtige spektakel met allerlei andere activiteiten op tuin-, speel- en verzamelgebied sloeg aan. De hapjes en de drank jes van partybedrijf Van den Berg gingen grif van de hand. Het goede weer zorgde voor veel bezoekers. Vrijdagmiddag en -avond was het droog met wat wind, zaterdag scheen volop de zon en viel er alleen halverwege de middag wat regen. Een aantrekkelijk randgebeuren van het occasionspektakel was de oldtimershow. Zo’n 130 klassieke interkerkelijk jongerenkoor Meet- presenteerd als een luisterrijk ge- ing officieel opgericht. De eerste dirigent was Kees Brou wer. Na ruim twee jaar werd hij opgevolgd door Hedzer van der Giezen, terwijl toen ook al gauw Boskoper Ben Kramer als organist het koor begeleidde. ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Eucharistievieringen op zon dag: 9.30 uur, woensdag: 19.00 uur. Ontmoetingskerk, Groensvoor- de: Eucharistievieringen op zater dag: 19.00 uur, zondag: 11.15 uur, dinsdag: 9.00 uur, don derdag: 9.00 uur. Geboren: Antonius Cornelis z.v. C. Boersma en H.J.E.M. Jacobs; Johannes Thimoteus z.v. J.A.F. Bolhuis en G.A. van Vuuren; Lin da Johanna d.v. G.W.C. van Dort Kroon en A.M. Koetsier; Sjoerd Corstiaan z.v. A. Faaij en M.J.M. van der Werff; Matthijs z.v. M.F. Hilgers en J. de Graaf; Amber d.v. A.J.J. Hoogboom en S.A. Johannes; Wendelien Mariëlle Andrea d.v. M.A.T.A. Jansen en I.E.A. Crabbendam; Lisa d.v. C. van der Kraats en C.P.A. Moe- rings; Melvin z.v. T.L.M. Krijnen en M.J.M. Meijer; Jordy z.v. R.M. Plaisier en M. Kraanen; Gijs Jasper z.v. A.H. Prins en B. Michaël; Gertjan Gezienus z.v. P.J. Ritsema en E.M. Koenes; Joe Amber d.v. L.F. van Velzen en M.W. van der Weide; Patricia Monique d.v. R.F. Vergeer en A. Negenman; Marvin z.v. P. van Waas en M. Hofman; Wouter Mark z.v. A.H. Warnaar en M.F.M. Veldhuis; Pieternella Aagje Cornelia d.v. J.A. de Wit en C. de Jong; Raymond Willem z.v. M.W. Zijderhand en C.J. Sep; Eline Belinda d.v. R.E. Zwarts en I.A.M. Vergeer; Jeanine d.v. C.J. van Garderen en A.P. den Boer; Jeanne Marie Roline d.v. T. van der Torren en O.M. Baronesse van Verschuer; Nathalie Johan na Maria d.v. M.M.H. Knijnenburg en T.A.J. Wijfje; Lilian Sara Johanna Elizabeth d.v. L.D. Ermerins en E.J. Emmerzaal. Het bestuur van het interkerkelijk koor Meeting. Van links naar rechts Francis^ AngenenL Paul Wilde boer, Janneke Driesen, Marijke Visser, Anita Dijkhuizen Note boom). WADDINXVEEN - Vrijdag avond 14 mei om acht uur is er in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde in Waddinxveen het Gospel-festijn ter gelegenheid van het twaalf en een half jarig bestaan van het interkerkelijk koor Meeting. Aan het Gospel-festival doet niet alleen het bronzen koor mee, maar ook het Jongerenkoor Lei derdorp, het Interkerkelijk Gos pelkoor El Jakim en het Wad- dinxveens Fluitkwartet. Meeting, voor het laatste seizoen onder leiding van dirigent Hedzer van der Giezen, heeft in verband met het twaalf en een half jarig bestaan het cassettebandje ‘Ge loof! Niets is onmogelijk!1 uitge bracht. Op beide kanten staan 15 liederen. Aan de produktie werkten naast Meeting mee Ben Kramer (orgel), Martin Voskuilen (slagwerk) en Miranda van Elswijk (dwarsfluit). WADDINXVEEN - In de Ont moetingskerk aan de Groensvoor de in Waddinxveen wordt woens dagavond 26 mei om half acht door de Waddinxveense muziek vereniging Conmcordia en de drumband Cormula’s een afslui tend concert gegeven ter gelegen heid van de ‘Toeterroute*. Sinds begin maart loopt op een aantal scholen in Waddinxveen een project over harmonie- en fan faremuziek. Het project heet de Toeterroute, naar het (in Wad dinxveen voormalige) gebruik van verschillende muziekverenigingen om al lopend muziek te maken. De scholen hebben een project map gekregen waarin allerlei lesi deeën staan om de leerlingen be kend en vertrouwd te maken met deze muzieksoort en met de ver enigingen die zich met die mu ziek bezighouden. Het project wordt op de scholen uitgevoerd in samenwerking met de Stichting Steunfunctie Kunst zinnige Vorming; dat is een stich ting die zich bezig houdt met het ontwikkelen en stimuleren van kunstzinnige vorming op basis scholen. Het project kan mede plaats vinden dankzij financiële ondersteuning van de gemeente. Uiteraard spelen de plaatselijke muziekverenigingen een belangrij ke rol in dit project. In Waddinx veen nemen dan ook de muziek vereniging Concordia en de drum band Cormula’s deel aan dit pro ject. Het concert van woensdagavond 26 mei in de Ontmoetingskerk wordt verzorgd door Concordia en deels door de Cormula’s die de leerlingen van de deelnemende basisscholen zullen begeleiden op een tocht door Waddinxveen die eindigt op de plaats waar het con cert gehouden zal worden, de Ontmoetingskerk aan de groens voorde. De leerlingen hebben zelf ook een niet onbelangrijke rol in dit con cert want zij zullen het Toeter- routelied zingen, begeleid door de muziekverenigingen. WADDINXVEEN - In de nacht van zondag 2 mei kwam een bromfietster ten val op de Pias weg. Nadat zij op eigen kracht een dokter geraadpleegd had werd zij vervolgens op zijn advies naar het het Goudse Groene Hart Ziekenhuis (Bleuland) vervoerd, waar een beenbreuk werd vastge steld. De ongelukkige bestuurster is in het ziekenhuis opgenomen. Pechauto Op zondag 2 mei trof de politie een auto met pech aan op de He- negouwerweg. Nader onderzoek leerde dat één der achterwielen nog slechts met een enkele bout vast zat. Nadat bleek dat de auto niet meer gekeurd en vermoedelijk ook niet verzekerd was is het voertuig uit het verkeer genomen voor nader technisch onderzoek. Onder invloed In de middag van zondag 2 mei heeft de politie een 39-jarige be stuurder uit Waalre aangehouden op de rijksweg A12, die op dit vroege tijdstip al onder invloed van alcohol bleek te verkeren. Het alcoholpercentage van de man bleek vijf keer zoveel te zijn, dan wettelijk is toegestaan. De be stuurder kon geen rijbewijs over leggen. Onderzoek leerde dat dit al eerder was ingevorderd in Bra bant. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt. Zijn auto is door de politie inbeslaggenomen. *"ee" ïOrdJneRPraak? zei hiLte' BurSemeester C.M. van der Linden opende in een klassieke van ^BovlrAu^G^^he" Mercedes, met W.A. den Boer, voorzitter van de Bovag Auto P,d e hen Groep, naast zich, vrijdagmiddag het tweedaagse occasionspek- op het bedrijvenpark Coenecoop. (Foto: Sjaak ~Note- ~ep, naast zich, vrijdagmiddag het tweedaagse occasionspek takel op het bedrijvenpark Coenecoon. fFotn- Sinnlr Nnto_ boom). automobielen verzamelden zich zaterdagmorgen bij Volvo Be- v drijfswagens BV om rond het samenwerkende autobednj- middaguur, voorafgegaan door de -Uitgave: Dagblad van Rijn ~èn Gouwe BV, -Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1, 2400 AA .Alphen a/d Rijn Redaktie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Kantoor: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen \Postbus 372, 2740 AJ Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: Maandag t/m donderdag; 08.30-17.30 uur. Vrijdag: 08.30-16.30 uur. Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur Oranjelaan 9 2740 AJ Waddinxveen Tel. 01828-14788 WADDINXVEEN - De Bovag Auto Groep, bestaande uit 22 au tobedrijven uit Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen en Moer kapelle, kan terugzien op een ge slaagde tweedaagse occasionshow op het parkeerterrein van Volvo Bedrijfswagens BV op het bedrij venpark Coenecoop in Waddinx veen. Het voor de vijfde maal gehouden evenement - echter voor de eerste keer in deze vorm - werd vrijdag middag om drie uur officieel ge opend door burgemeester C.M. van der Linden. Hij reed in een klassieke roomkleurige Mercedes een grote papieren strik door het midden. In een kort toespraakje zei hij te- WADDINXVEEN - Vanuit een op het Raadhuisplein gepar keerde auto werd op dinsdag 4 mei een boodschappentas ont vreemd. In de tas bevonden zich twee portemonnees, sleutels en EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calvijn-MAVO, Winterdijk: 10.00 uur geen dienst (Ge- meenteweekeinde)

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 7