Be Fair-tennis Geweld in Alfa F Sintelbaan Antilope opgeknapt Florida- jeugdteams succesvol Antilope in 24 uur-loop Drie TOOS-tur ners naar titelstrijd Heren Schuimend in volle gang Handtekeningen voor speelmateriaal Eerste lustrum Autosnelservice WO boonstoppel b.v. J 5 PICK-UP BI STERK IN BEDRIJFSWAGENS TOOS-meisjes derde in Zoetermeer Schilderijen van Wim van de Goor GOUDA - In de Gasthuiskapel van het Goudse museum Het Ca tharina Gasthuis is tot zondag 20 juni de tentoonstelling van de schilder Wim van de Goor te zien. De expositie wordt zaterdag 22 mei officieel ingeleid en ge opend door Tjeerd Segaar. Vo/KUILEfl BOKOOP sv Pagina 19 Heren 18+ Mixed Prijs v.a. 26.150,- excl. BTW Prijswijzigingen voorbehouden I >1 J /si Ss Sb Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 19 mei 1993 De vijf jaar bestaande vestiging van Autosnelservice aan de Maarten Schoutenstraat in Wad- iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wed de Alberdingk Thijm-i f hd? nodige snoeiwerkzaamhedcnj-té 8 ^er 1 s 45 minuten later. verrichten. c 1 „7. Het sterke team van Bergvliet 1 lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll De estafetteploeg van de sportclub Antilope poseert hier vol vertrouwen op Koos v.d. Fluit staan niet op de foto. (Foto: Han Zoet). —-I p In Alphen aan den Rijn zal Flori da 4 tegen Flair 2 zondagmiddag om twee uur ongetwijfeld de kam pioenstitel binnenhalen. Hoogte opening achterdeur Breedte tussen wielkasten Laddvolume (in m1) Opp. Idadbdk (in mJ) buitenmdten Vermogen bij koppel bij 2750 2000 0400 1O1O nvt nvt PEUGEOT 2.5 Itr. turbo dsl. j 70 kw/95 pk 3700 rpm 21 doNm 2000 ram terugkeert. De reserveloper mag na het startschot niet meer wor den ingezet. Ook in-1990 deed een ploeg van Antilope mee en haalde toen een totaalafstand van 367,114 km. Deze formidable prestatie, die in dertijd goed was voor een 5e plaats in de eindrangschikking, wil de nieuwe ploeg wel zien te verbeteren. Voor het bijhouden van de ronden en voor de verzorging van de lo pers gaan minimaal 4 andere le den van Antilope mee. Daarnaast zal Yvonne v.d. Harst de lichame lijke verzorging voor haar reke- Zaterdag 22 mei zullen op de vol gende tijden rechtstreekse versla gen worden gegeven: 9.20 uur, 10.20 uur, 12.20 uur en 13.20 uur. De slotuitzending zal dan na af loop van de wedstrijd om 14.20 uur worden uitgezonden. De luis teraars zullen een gokje kunnen wagen door de afstand die de lo pers in totaal zullen afleggen te raden. Lengte laaööak*) Breedte laadbak") Hoogte laadbak Laadvloerhoogte onbel. Breedte opening zijdeur Hoogte opening zijdeut WADDINXVEEN - Bewoners en hun kinderen van de Jan Cam- pertlaan en omgeving in Wad- dinxveen-Noord hebben op aan dachttrekkende wijze het gemeen tebestuur gevraagd op een plein tje in hun wijk wat meer speel- voorzieningen aan te brengen. Daartoe kreeg directeur ing. S. van Houten van de gemeentelijke dienst Openbare Werken en Be drijven vorige week donderdag middag na schooltijd 62 handte keningen overhandigd. Hij beloof de de ouders, die deze handteke ningen voor meer speelmateriaal WADDINXVEEN - Vrijdagmid dag 21 mei start om twee uur de 24 uur-loop van Apeldoorn, een enorme zware uitdaging die dit jaar ook weer door een estafette ploeg van de Waddinxveense sportclub Antilope is opgepakt. Tien Antilopers zullen dat etmaal meedoen in een internationaal wedstrijdveld waaraan 12 ploegen zullen deelnemen. Er starten 8 Nederlandse, 2 Duitse, 1 Poolse en 1 ploeg uit Letland. Verder zullen nog 89 ploegen van start gaan als recreant. Hiervoor geheel andere regels gelden. Ook 43 sololopers uit vele landen zullen van start gaan. Voor Anti lope geldt in ieder geval dat de sportclub 24 uur lang een loper op het 1.666,1 meter lange par cours moet houden. Elke loper mag slechts een ronde mag afleg gen, alvorens te worden afgelost. Bij het eventueel uitvallen door een blessure mag de eerstvolgen de loper op het parcours gebracht worden, terwijl de geblesseerde loper in zijn vaste loopvolgorde WADDINXVEEN - Het afgelopen weekeinde is voor de TOOS-turners succesvol geweest, want er werden maar liefst drie deelnemersbewijzen voor de Nederlandse Kampioenschap pen in Olst op zaterdag 22 mei in de wacht gesleept. Zaterdag 15 mei werden in Veen oord de play-offwedstrijden voor de nivo’s 4 t/m 7 georganiseerd. Per niveau konden de beste vier turners zich plaatsen voor de NK. TOOS was bij deze wedstrijd ver tegenwoordigd door Vincent Dijk stra in niveau 7 en Jurjen van Pruissen en Mark Kranenburg in niveau 4B. Vincent begon zijn wedstrijd aar zelend op paardvoltige, maar kreeg daarna de smaak te pakken. Met 7.10 voor ringen en 7.70 voor sprong zette Vincent twee goede scores neer. Vervolgens liet hij een keurige brugoefening zien (6.95) en aan de rekstok presteerde Vincent heel goed (7.40). Op lange mat werkte Vincent iets te slordig (6.10) en eindigde daardoor met 38.40 op de twaalfde plaats. Dat betekende helaas geen finale plaats, maar met de progressie die Vincent dit seizoen heeft laten zien, zit die er volgend seizoen ze ker wel in. Jurjen en Mark wilden even wat recht zetten, want zij vonden het niet terecht dat zij zich op 9 mei niet rechtstreeks voor de NK had den geplaatst en hadden dus maar één doel voor ogen: een finale plaats. Al vanaf het eerste begin lieten zij daar geen twijfel over bestaan en turnden zelfverzekerd. Zij lie ten zich ook niet beïnvloeden door de soms vreemde beoordelin gen van de juryleden, die af en toe helemaal niet op leken te let ten. Jurjen van Pruissen had op de eerste toestellen een kleine ach terstand opgelopen, maar maakte deze achterstand voor het groot- met drie Cl-spelers haalde de vol le winst weg bij Be Fair. Twee spannende drie-setters moesten uiteindelijk ook nog prijsgegeven worden door Max van Ós en Jan Nederhof en door Jan Nederhof en Paul Makkinje. Team 2 verloor met 2-3 van Yel low Smash. Frits van Kempen won als enige C2-speler zijn sing le vrij gemakkelijk. Tevens werd de herendubbel van J. v.d. Plas en R. Klaric in drie sets gewonnen. Vijf man sterk werd er door heren 18+ ingezet bij LTC Aeolus. Op de mateco-banen daar haalde het eerste herenteam vier van de vijf punten weg. Edwin van Erk en Wouter Borst wonnen hun singles. Wouter na opgave van zijn tegen stander maar toen stond hij al 6-3 6-0 voor. Alleen de combinatie van Rob Verkerk met Arman van Frankfoort liet een punt liggen. De twee andere dubbels met Hans Hogerbrugge werden ook gewonnen. Het prachtige, door sponsor Ver- zijl Sport in tenue gestoken, team behoudt goede vooruitzichten op een hoge klassering in hun poule. Team 2 heeft tot nu toe nog niet veel punten behaald en de degra datiezone komt in zicht. Koploper in de poule Krimpen 2 haalde alle vijf te verdelen punten weg bij Arie van Eijk, Cor Matse, Jacco den Boer en Rik Fontijn. De hé ren hebben gevochten als leeu wen. Het mocht echter niet ba ten. plaatsten en samen 52 kinderen onder de tien jaar hebben, dat men zich in het gemeentehuis zou gaan buigen over het verzoek. Bij het pleintje aan de Jan Cam- pertlaan is overigens wel een zandbak aanwezig, maar die zijn de bewoners liever kwijt dan rijk. Ondanks het feit dat de gemeente de zandbak regelmatig verschoont stinkt hij naar uitwerpselen van katten en honden. ‘Op deze plaats zouden wij graag een speelhuisje met glijbaan zien. Ook lijkt het ons een goed idee er één of twee wipbeesten te plaat- De pas gehouden enquete met handtekeningen van 62 bewoners voor meer speelmateriaal leverde erg veel positieve reacties op. Vrijwel iedereen vindt het een goed idee. Ook de mensen die geen kinderen meer thuis hebben, maar nu wel kleinkinderen op be zoek krijgen, kunnen het initiatief waarderen. WADDINXVEEN - De meisjes- ploeg van TOOS-gymnastiek heeft in Zoetermeer tijdens de vierde wedstrijd van de tumcom- petitie een derde plaats behaald. De Waddinxveense turnsters heb ben zich met dit resultaat ge plaatst voor de finale van de tum- competitie, die op 12 juni in Gou da gehouden wordt. De overwinning van deze laatste wedstrijd ging naar de meisjes uit Gouderak met 124.10 punten. Thuisvereniging Pro Patria ein digde op de tweede plaats met 120.60 punten, gevolgd door TOOS met 119.95 en OSS uit Zevenhuizen met 112.30 punten. De TOOS-ploeg begon bij lange mat. Anke Lutz behaalde op dit onderdeel de tweede plaats met 8.55, gevolgd door Danitsja Kraaijestein met 8.25 punten, waardoor de overwinning op dit onderdeel voor TOOS was. Bij de brug ging het iets minder goed en eindigde de ploeg op de derde plaats, ondanks de tweede plaats van Kim van Leeuwen met 8.55 punten. Op het derde toestel, de sprong, werd een derde plaats behaald door Danitjsa Kraijestein (7.85). Ook de ploeg eindigde op dit on derdeel op de derde plaats. Met 7.30 punten wist Barbara Verhaaf de derde plaats bij de balk te be halen, waardoor de ploeg op de derde plaats eindigde. In het individuele klassement ein digde Danitsja Kraijestein op de derde plaats met 30.70 punten. Bij het derde mixedteam ging de overwinning naar tegenstander Merwede met 2-3. In deze poule stijgt de spanning ornaat alle teams heel dicht bij elkaar liggen en de koppositie nog voor 4 a 5 teams haalbaar is. De laatste competitiedag zal waarschijnlijk pas de uitslag ge ven! Mixed 3 zit nog goed in de race en behoort tot de kansheb bers. Mixed 4, net als mixed 3 spelend in de 4e klasse, heeft het erg moeilijk dit jaar. Ook zaterdag kon dit team slechts één punt ver garen. Alleen Anja van Zwienen wist haar single van Haastrecht te winnen. Promoveerde het team vorig jaar nog naar de 4e klasse, op dit mo ment verkeren ze in de onderste regionen van hun poule. Met mixed 8 haalde Marjan van Eijk een overtuigende singel door haar wedstrijd met 6-0 6-1 te win nen. De damesdubbel met Heidi van Frankfoort ging wat moeilijker maar ook deze wedstrijd wisten ze te winnen in 2 sets met 7-5 6-4. ke Heesters uit Lelystad en ELM Bleiswijk BV. De lokale RTW-radio heeft zon dagmiddag 16 mei al een voorbe schouwing van deze loop uitge zonden. Öok tijdens de loop zul len de luisteraars in Waddinxveen op de hoogte gehouden worden over de vorderingen die hun plaatsgenoten inmiddels hebben gemaakt Vrijdagavond 21 mei om tien voor half tien ’s avonds zal het eerste rechtstreekse contact met Apel doorn door de RTW worden uit gezonden. verkopen we ook ’Schuimend Geweld’-shampoo voor (licht) be schadigd haar. Je zal het maar hebben1. Afgelopen zondag speelde ’Heren 2 Schuimend Geweld’ tegen Moordrecht en verloor met 4-2. Marcel Verbakel liet duidelijk een punt liggen in zijn single. O ok Frank Hoeke wist zijn single niet in winst om te zetten, hoewel hij in de 3e set mpt 3-0 voorstond. Willem Frederiks verloor zijn single in 3 sets. Zeer succesvol was Elmer Lodder. Hij viel in voor Robert v.d. Draai en scoorde 100%. Inmiddels is hij gecontrac teerd voor komende zondag als van Krimpen aan den IJssel ge wonnen moet worden om in de 5e klasse te kunnen blijven spelen. De Alfa vertrekt om 9.15 uur vanaf het tenniscomplex De Woerd aan f laan. De bus 45 minuten later. ste gedeelte goed via zijn paard voltige- en ringoefening (7.00 en 7.60). Jurjen eindigde met een to taalscore van 42.45 op de tweede plaats. Dat was net voor Mark Kranen burg, die na een goed begin (6.85 voor brug en 7.65 voor vloer) juist op de laatste toestellen iets terug viel, maar met een totaal van 41.85 wel op de derde plaats ein digde en zich dus ook plaatste voor de NK. De vierde TOOS-tumer die dit weekeind in actie kwam was Maarten Verbree. Maarten turnde in Roermond zijn derde plaat- singswedstrijd in niveau 3B. Na dat hij op de eerste twee wedstrij den niet goed uit de verf was ge komen had Maarten zich voorge nomen om in Roermond goed voor de dag te komen. Op zijn eerste toestel, rekstok, had Maarten Verbree wat pech, maar hij revancheerde zich goed op de vloer (6.75). Vervolgens was Maarten 5.85 de beste turner uit zijn groep op paarvoltige en ook zijn ringoefening was goed (6.50). Na een sterke paardsprong (7.80) volgde de oefening op de brug. Op dit toestel, duidelijk zijn min ste favoriete toestel, liep Maarten door zijn 5.20 een forse achter stand op de concurrentie op. Nu eindigde Maarten met 37.95 als negende maar plaatste zich daar mee wel voor de NK. Met een ’trainingskamp’ op don derdag en vrijdag in Papendal voor de boeg, verschijnen de drie TOOS-tumers zaterdag 22 mei in ieder geval goed ingetumd in Olst en moeten laten zien dat zij zich niet voor niets geplaatst hebben. WADDINXVEEN - Ter gelegen heid van het 5-jarig bestaan blijft Autosnelservice Waddinxveen aan de Maarten Schoutenstraat in Waddinxveen-Zuid ook na de drie open dagen van vorige week door gaan met actievoeren. Het eerste lustrum van het be drijf is voor de Waddinxveense ei genaar L. Lugthart en zijn drie medewerkers aanleiding de aan dacht op zijn bedrijf te vestigen. De komende weken zal Autosnel service, dat in 1988 officieel werd geopend door burgemeester C.M. van der Linden, de auto’s van de klanten gratis blijven controleren op banden, sporing, remmen, uit laat, schokdempers, accu en rui tenwissers. De eerste 150 automobilisten die hun auto laten testen krijgen van de ‘onder de wagen'-specialist gra tis een handige portemonnee met drie creditcardvakken. Autosnel service wil daarmee aangeven in vijf jaar tijd een stevige marktpo sitie binnen de Waddinxveense autobranche te hebben veroverd. In 1988 werd aan de Maarten Schoutenstraat begonnen in een nieuw pand en zonder klanten. WADDINVXEEN - In het op één na laatste jeugdcompetitie- weekend speelden de teams van Florida-badminton zeer succesvol. Florida 1 verpletterde op volle sterkte Mix 2 uit Naaldwijk. Het werd 8-0 en gemiddeld 15-1 in de 16 gespeelde games. Florida 2 maakte zich geheel af- hankleijk van misstappen van naaste concurrent Eridos 3 door zelf 4-4 te spelen tegen Meren- wiek 4 (Leiden). In Zoetermeer verloor Florida 3, maar Florida 5 kende in Roelof- arendsveen geen problemen met Apollo 9, dus 8-0 winst. Florida 4 had deze ronde al ver vroegd gespeeld en 8-0 gewonnen in Ter Aar. Bij deze uitslagen kon Florida 6 ook niet achterblijven. Van de zwakste in de poule, Shuttlewoude 4, werd met 8-0 af stand genomen. De mini’s speelden de volgende wedstrijden: Florida A-Deo 4-4; Deo B (Nootdorp)-Florida B 3-5. Deze competitie zijn er geen de gradaties en kampioenskansen voor diverse teams te melden. Komende zondagmiddag vanaf half één zijn de laatste competi tiewedstrijden. In de sporthal De Sniep wordt het erg spannend, want Florida 1 - 2 en 5 spelen te gen respectievelijk Eridos 2 - 3 en 8 uit Zoetermeer. In alle gevallen moeten de Flori- da-teams ruim winnen om nog een kans te hebben de Eridos-teams van het kampioenschap af te hou den. De schilderijen van Wim van de Goor (1943) zijn veelal twee bij drie meter groot. Met een derge lijk formaat kun je als kunstenaar en kijker nog net de vier hoeken Van het doek binnen je gezichts veld betrekken. Voor Wim van de Goor zijn met deze afmetingen de uiterste fysie ke grens bereikt die niet over schreden kan en mag worden. De vormen op het doek zijn krachtig en groot en volledig in overeen stemming met de maat van het doek. De enorme fascinatie die voor Van de Goor uitgaat van het wer ken met kleur op grote schaal, maakt zijn bewondering voor de eveneens grote formaten van de Amerikaanse schilder Barnett Ne wman heel begrijpelijk. Heel bewust kiest Van de Goor voor het werken met slechts vier kleuren: oranje, groen, magenta en grijs. Oranje is voor Van de Goor de meest autonome kleur: kleur en materie vallen in feite sa men. Groen contrasteert voor hem met al het mogelijke groen uit de na tuur en ervaart hij als een niet-na- tuurlijke, kunstmatige kleur. Ma genta is een gevoelsmatige kleur en heeft daardoor meer inhoud. Grijs tenslotte, ondersteunt als het ware de drie andere kleuren. Sinds 1989 is Van de Goor gefas cineerd door twee autonome vor men die op meer dan twintig doe ken de compositie domineren. Binnen zijn werk is sprake van een grote spanning, een gevecht tussen twee vormen in relatie tot meerdere kleuren. Ter gelegenheid van de tentoon stelling verschijnt een catalogus die tijdens de opening kan worden gekocht voor 29,50. Nadien be draagt de prijs 39,50. WADDINXVEEN - De competitie is voor Be Fair-tennis in het sportpark ‘de Sniep' nog in volle gang. De tegenstanders van Be Quick maakten het de Be Fair-damcs in de hoofdklasse niet makkelijk. Drie partijen lieten 3-setters zien. DD van Ellie v. Tol met Margriet v. Rijswijk had in de eerste set een tie-break nodig. De dag werd afgesloten met 4 gewonnen tegen 2 verloren partijen. Teams 2 speelde thuis en won met 3-2. Eugenie de Bruijn deed haar enkelspel in twee sets met de standen 6-4 6-2. Samen met Rita v.d. Maas won ze ook het dubbel spel in twee sets. Martje Barendsz en Adrie van Erk hadden een in teressante dubbel die ze wonnen met 7-5 7-5. Team 3 had het moeilijk op de uitwedstrijd tegen TSN 2. Ge wonnen werd DD van Jeanette v. Malenstein met Henny v.d. Neut na een spannende strijd met de standen 7-5 3-6 7-6. Ook won Henny v.d. Neut samen met Yvonne de Koekkoek een DD met 6-2 6-1. Maar daarbij bleef het: 2-3 is de totaaluitslag. Bij het enkelspel van Wil Hogen- elst was in team 4 in de eerste set geen sprake van tegenstand: 6-0 werd het. In de tweede set draai den de rollen om: 2-6. De derde set werd weer 6-0. Verder speelden nog Joke van Hooft, Jopie Boonstoppel en Sjani Vis. Eén partij ging naar Ad Astra. Vier waren voor Be Fair. Team 5 doet het niet gek dit sei zoen. Tegen TSN 5 werden drie partijen gewonnen en wel de DD’s van Gerrie van Dijk met Marion v. Yperen, Ria Gilhuis met Mari on en Lia Sekeris met Gerrie van Dijk. Hun enkelspelen gunden Lia en Ria aan TSN. Team 6 behaalde alweer winst, nu met 4-1 tegen TSN 6. Vooral het DD van Lenie Blanken met Maya v. Termey was een zware strijd. De eerste set ging naar de tegen standers, maar de volgende twee waren toch voor Lenie en Maya. Corrie Revet, de captain, won vlot haar single in twee sets. Jean ne Claessen met Maya DD werd ook snel binnen gehaald met 6-4 6-0. Maar in DE moest Jeanne in haar tegenspeelster toch de meer dere erkennen. Team 8 deed het minder goed te gen Barendrecht 2. De enige ge wonnen partij was DE van Ciska Baas. Het werd dus 1-4 verlies. Bij team 9 waren opnieuw captain Jos Huisman en haar teamgenoten blij met de winst. Nu 3-2 tegen Driebruggen. Fanny Kool won DE met 6-4/ 6-0. F. Kool met M. Schouten wonnen DD in drie sets en Nel v. Zanten met Jos Huis man deden DD in twee sets af. Team 11 was zeer op dreef en won alle vijf partijen. Be Fair bij heren 35+ wist deze 1 enkel punt te behalen. ning nemen. Er zal in een tent met verwar- mingsaggregaat worden over nacht. Overlangs het parcours zullen de deelnemende ploegen hun tenten opslaan. Antilope wordt in dit geval op allerlei ma nieren gesponsord. Anders is het een dure opgave voor de leden om mee te kunnen doen. De volgende bedrijven hebben op diverse manieren hun bijdrage ge leverd: Vis BV Gasdepot uit Waddinxveen, Hawa Sports uit Gouda, Runnerworld uit Gouda, Garage Vrijenhoek uit Waddinx veen, Cartrac uit IJmuiden, Boe sen of een schommel', aldus de wijkbewoners. Volgens hen wordt er van het 'voorpleintje' veel ge bruik gemaakt door de kinderen uit de buurt. WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Waddinxveen-ten- nis ’Heren 2 Schuimend Geweld’ kan iedereen de komende maan den nog regelmatig tegenkomen. Alfa Romeo-dealer Rialto uit Al phen aan den Rijn sponsort dit spraakmakende team met het ter beschikking stellen van een Alfa Romeo Sports Wagon. Op de voorzijde van deze auto is het nieuwe logo van het team aange bracht. Bedrijfsleider Frank Spillenaar: ‘Alfa staat voor jong, sportief rij plezier en wat dat betreft past dit prima bij dit tennisteam. Daar de heren niet voor niets ’Schuimend Geweld’ heten en ’ieder glas een gevaar op de weg is’ worden ze el ke week gebracht en gehaald'. Speler Willem Frederiks, die sinds een aantal maanden in het bezit is van een rijbewijs, geeft aan reeds een paar roadtests ach ter de rug te hebben. ‘Het is een fantastische wagen, ligt goed op de weg en is geruisloos. Daarnaast is ie lekker ruim wat noodzakelijk is omdat we nogal wat hebben mee te nemen: onze mascotte Herman (een rups van 3,5 meter), een biervat (da dienst doet als koffer), een biermeter (in de vorm van een 2) en sinds kort een doos met cassettebandjes met daarop ’Het grote Heren 2-lied en andere successen’. Robert v.d. Draai vult aan: ‘De opbrengst gaat naar het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten, het goede doel waarvoor we al zo’n 65 tapes hebben verkocht. Daarnaast Directeur ing. S. van Houten van de gemeentelijke dienst Openbare Werken en bedrijven neemt de handtekeningen in ontvangst die de ouders van de kinderen aan de Jan Campertlaan hebben gezet voor meer speelmateriaal. (Foto: Sjaak Noteboom). dinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom). MOTOR; 2 Itr. benz. 55 kw/75pk 5000 rpm 14.7 aaNm 2500 rpm WADDINXVEEN - De strijdcommissie van de Waddinx veense sportclub Antilope heeft de tweede meerkamp in een reeks van drie op haar atletiekaccom- modatie aan de Alberdingk Thijmlaan gehouden. De sintelbaan was na een grondi ge en noodzakelijke onderhouds beurt door de Nederlandse Heide maatschappij weer voor wedstrij den beschikbaar. Lange tijd heb ben de atletes en atleten op een zeer slechte atletiekbaan moeten lopen. In twee dagenaitö heeft.de Hei demaatschappij de sintelbaan los- gehaald en van één nieuwe top laag voorzien. Veel leden van An tilope hebben bergen werk verzet door de toplaag van de sintelbaan te verwijderen, de kanten langs de baan van onkruid te schoneh en Oranielaan 21 Waddinxveen Tel 01828-12344 Showroom Juliana van Stoiberglaan Zijde 450 Boskoop Tel 01727-15111 Het bedrijf, waarin inmiddels al les is vernieuwd, is goed thuis in banden, uitlijnen, balanceren, uit laten, accu’s, remmen, schokdem pers en trekhaken. Het pand is kortgeleden verfraaid en aangepast aan de huidige eisen van een groeiende klantenkring. Er staan vier bruggen en er is een receptie om de wachttijd te be korten. Autosnelservice wil snel, voorde lig en kwalitatief autoreparaties verrichten. Ook de ANWB con cludeerde dit voorjaar: ‘Snel en voordelig naar de carfitter1. 2.5 Itr. dsl. 54 kw/75 pk 4250 rpm 14.9 aaNm 2250 rpm [AFMETINGEN INTERIEUR (inmm,). j Breedte opening achterdeur nvt nvt nvt nvt 5.5 De estafetteploeg van de sportclub Antilope poseert hier vol vertrouwen op een goede afloop tijdens de 24 uur-loop in Apel doorn. Staand van links naar rechts: Auke Leen (trainer), Yvonne v.d. Harst (masseuse), Rene v.d. Wal, Peter Wennekes en Cor Boon (verzorging), Erik Mookhoek, Pieter Blaauboer, Wim Los, Hein Kouwenhoven en Bert Kuiper. Hurkend van links naar rechts Tosca van Vliet (verzorging), Piet Graafland, Aad Schenk, Rob Meijer en Emmy Molhoek. De lopers Arie Stolwijk en 1 A SCANTILOPE

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 19