D66 wil een constant rood In augustus weer WSE-tournooi met verrassingen Gouwemasters bij nationale strijd WADDINXVEEN - De zwemvereniging KT.C, uit Apeldoorn hield het afgelopen weekeinde voor de derde achtereenvolgende maal de drie-daagse open nationale kampioenschappen zwem- men voor masters in het mooie Kristalbad aldaar. Ook de verkeerslicht op Chopinlaan Waddinxveners bij opening gebedshuis in Pelhrimov SGP-jeugd over nieuwe wetgeving CDA over ouderen beleid Receptie voor titel Be Fair D66 heeft zorgen over lokale verkeersveiligheid Intentie verklaring Pelhrimov New Life Singers in koffiebar WADDINXVEEN - Kleurrijk Festival Waddinxveen Provincie Zuid-Holland publiceerde Nota van Beantwoording 7'J V WEEKBLAD-CARTOON VAN ELIAS THEO LAM 15 JAAR JONGERENWERK" Knop om F-pupillen BETER ilAAT DAN; Wens Constant rood _r Sponsor Brief Emir 1 1 agma I woensdag lojuni ivvj weekwad voor waaainxveen len zou zijn uit te voeren. Het vorige maand gerestaureerde gebedshuis van de Evangelische Kerk van de Boheemse Broe- Hier is de restaurantie van het gebedshuis van de Evangeli- het gemeentelijk derde op de 400m J dergemeente in het Tsjechische Pelhrimov. (Foto: Stichting Vriendshapsband Waddinxveen - Pelhrimov). tijd ken. Hier is de restaurantie van het gebedshuis van de Evangeli sche Kerk in Pelhrimov nog in volle gang. De foto is gemaakt in oktober 1992. (Foto: Stichting Vriendschapsband Waddinx veen - Pelhrimov). de jaren zestig afgeschafte nor men toch een bepaalde structuur aan de maatschappij geven en de elk geval op de Groensvoorde en wellicht elders verkeerslichten te plaatsen', licht D66-fractievoorzit- ter Wim de Wit, die deel uit maakt van de raadscommissie voor openbare werken en verkeer, zijn brief toe. ‘Het gaat niet om autootje-pesten, maar om de snelheid aan banden te leggen. We hebben het over drukbereden, doorgaande wegen waarover ook nog eens heel veel schoolkinderen fietsen'. Volgens D’66 nodigen vooral de punten: als het in de ochtend- en avondspits drukker is, zullen de verkeerslichten veelal ’op groen’ staan en ’overstekers’ zullen mis schien vaker een rood verkeers- Inmiddels ligt de Algemene Wet Gelijke Behandeling nog ter goed keuring bij de Eerste Kamer. De wet is gericht op arbeidsverhou ding en het aanbieden van goede ren en commerciële c.q. niet com merciële diensten. Er zijn echter voor kerken en het bijzonder onderwijs enkele uitzon deringen gemaakt. Echter, door en de Groensvoorde. Er wordt op beide doorgaande veel te hard gere- wensen. ‘Wij beseffen dat terdege', aldus Wim de Wit. ‘Het eerste is niet j erg, want als het drukker is rijdt men toch al rustiger. Het tweede kan wel een probleem zijn. Maar de techniek is vandaag-de-dag zo ver gevorderd, dat vast wel het beste moment van verspringen van het verkeerslicht is vast te stellen'. ‘Het aanbrengen van dit soort ver- keersregelaars op bijvoorbeeld de Chopinlaan en de Groensvoorde kan een experiment en een voor beeld zijn. Het bedrag van de au tomobilist ligt voor de hand: men komt van de Beijerincklaan, moet remmen, geeft flink gas op de Dreef, moet remmen bij de Sniepweg, geeft weer flink gas, enz., tot en met de Beethovenlaan en verderop de Wadde en de Sta- ringlaan. Dat is logisch en volko men natuurlijk'. 'Wat wij willen is dat bij de auto mobilist een knop om gaat. Hij komt van de rijksweg de Beije rincklaan op en bij de nieuwe ro- tonde bij de nieuwe zuidelijke rondweg weet hij: als ik vanaf hier harder dan 50 rijd, moet ik om de haverklap remmen. Dus moet ik heel rustig rijden om te kunnen doorrijden'. 'Die ’groene golf kan wat ons be treft worden uitgebreid tot de Dreef en de Zuidplaslaan en alle andere plaatsen in Waddinxveen die daarvoor in aanmerking ko men. I van I moeten worden gemaakt'. 'De automobilist zal rustig gelmatig rijdend Waddinxveen in en uit moeten kunnen komen. Aandrijvingen BV op het bedrij venpark Coenecoop zal ook dit jaar als hoofdsponsor optreden. Het Waddinxveense bedrijf levert aandrijvingen, componenten die nodig zijn om elke machine in be weging te krijgen, zoals elektro motoren, koppelingen en kettin gen. Naast een hoofdsponsor kent het evenement ook vele subsponsors. Als bedrijven geïnteresseerd zijn in financiële of materiële sponso- j ring, dan kunnen zij kontakt op nemen met WSE. Evenals voorgaande twee edities zal op de eerste toumooidag ge streden worden om de Axis-penal- ty-bokaal. Hieraan zal worden Gouwemasters waren daar. Het betrof in dit 50 meter-bassin alle afstanden en slagen van 200 tot 1500 meter. De masterinde- i ling is gewoonlijk in leeftijdsgroe pen vanaf 25 jaar, per vijf jaar op lopend. In Apeldoorn was er nu ook een groep ’pré masters’ van 20 totg en met 24 jaar toege- 1 voegd. Het Waddinxveense De Gouwe verscheen met de gevestigde mas ters Judith van Berkel, Nic Geers en Hans den Boer, alsmede met de jonkies van 20 jaar Erica Vlas- man en Wanda den Boer. Met z’n 1 vijven waren zij goed voor 23 starts. Ruim 90 verenigingen uit de hele wereld hadden zwemmers afge vaardigd, welke allen de goede or ganisatie en het tot 24 graden ver warmde water best wisten te i waarderen. Elk jaar neemt het aantal inschrijvingen dan ook toe. Erica Vlasman en Wanda den Boer hadden in hun jonge groep met sterke tegenstand te maken. Op de 200 meter wisselslag wer den zij respectievelijk vierde en vijfde en op de 200m vrij derde en zesde. Erica nam ook deel aan de langere trajecten en boekte vooral op de 800m vrij succes door hierop goud te halen in 11.26.03 waarmede zij meteen een record vestigde. Voorts werd zij heel sterk tweede op de 1500m en derde op de 400m vrijeslag. Judith van Berkel, groep 50 tot en met 54, heerste op al haar in- WADDINXVEEN - In Wad dinxveen zal op zaterdag 25 september het Kleurrijk Festi val 'Hallo Waddinxveen' wor den gehouden op het parkeer- terrin Beukenhof. Dat heeft de Kerngroep Ont wikkelingssamenwerking Wad dinxveen laten weten. De Kerngroep werkt voor dit fes tival samen met de Stichting Vluchtelingenwerk Waddinx veen en omstreken. Volgens de organisatoren was Waddinxveen vroeger een klein 'Nederlands dorp'. Nu is dat anders en wonen en wer ken er mensen uit allerlei lan den. Het festival moet laten zien dat in Waddinxveen veel nationaliteiten samen leven. Op het festival wordt aandacht besteed aan de culturen van India, Indonesië, Chili, Eritrea, Suriname, Turkije, Tsjechië, Burkina Faso, Bots wana, Marokko en Peru. Er is van alle te zien en te doen voor zowel volwassenen als voor kinderen. Bijna alle activiteiten zullen worden uitgevoerd door men sen die in Waddinxveen wo nen. Het belooft volgens de or ganisatoren een goede en ge zellige dag te worden. NOOIT politiek heeft de normen heront dekt. Door de Algemene Wet Gelijke Behandeling en het aangepaste Wetboek van Strafrecht worden echter de christelijke waarden en normen opzij gezet. Het recht op godsdienstvrijheid wordt de chris tenen ontnomen en dat zal juist de samenleving niet ten goede ko men. In de discussie na de inleiding kwam in de bijeeenkomst met de SGP-studievereniging ‘Jongeren Perspektief met name de hou ding van de christen tegenover de nieuwe wetgeving ter sprake. Sousek, de vieringen en de ope ning van het gerenoveerde ge bedshuis bijgewoond. Op zondagochtend was er een kerkdienst in Strmechy. De kerk waaronder het gebedshuis in Pel hrimov behoort. De gemeente telt zo’n tweehonderd leden. Drie jon geren deden in deze dienst belij denis van hun geloof. ’s Middags was er een feestelijke dienst in Pelhrimov in de St. Vi- tuskerk, een kerkgebouw dat voor speciale gelegenheden kan worden gebruikt. Veel genodigden hiel den een toespraak, onder wie de voorzitter van de synode en de minister van cultuur (beiden uit Praag) en burgemeester Jan To- masek van Pelhrimov. Na afloop van de viering werd er veel gesproken, afgewisseld door samenzang of door het optreden van een jongerenkoor. Vier theo logische studenten uit Angola zongen prachtige Afrikaanse lie- I deren. Ook de Waddinxveense gasten kregen in de dienst de gelegen heid de kerkelijke gemeente te fe liciteren en te bemoedigen. Na af loop van de kerkdienst wandelde iedereen in optocht naar het prachtig gerestaureerde gebeds huis.' Na een korte ceremonie opende dr. Sousek, de voorganger van de gemeente, de deur en kon het ge- bouw bezichtigd worden. In het I oude gebedshuis, een paar hon derd meter verder, was een onge dwongen samenzijn voor alle ge nodigden. Er werd door gemeen teleden zelf gebakken lekkernijen uitgedeeld en volop koffie en thee geschonken. Allerlei mensen wisselden adres sen uit met elkaar, want naast al lerlei kerken uit de omgeving, was er ook een delegatie van kerken uit Dresden en uit Zwitserland aanwezig. Voor het Waddinxveense viertal was het een bijzondere ervaring alles mee te maken. Ze waren on der de indruk van de Tsjechische gastvrijheid. De Waddinxveners hopen voor de kerkelijke gemeen te dat voor hen, na zoveel jaren isolement en onderdrukking, een 1 van voorspoed is aangebro- WADDINXVEEN - De dit jaar 40 jaar bestaande christe lijke voetbalvereniging WBe Fair hield vrijdagavond 11 juni om acht uur een receptie ter gelegenheid van het behalen van het kampioenschap in de hoofdklasse van de KNVB-af- deling Gouda. Het volgend jaar in de vierde klasse spelende elftal wist aan het slot van dit seizoen 1992-1993 in een zinderende finale de titel te veroveren. De receptie begon om acht uur en werd gehouden in het sport complex in het Warnaarplant- soen. Spelers, trainers en technische leiding en bestuur heetten de receptiegangers van harte wel kom. zakelijke verkeersafwikkeling in dit Gouwedorp. 'Evenmin ligt het in de rede het gebruik van deze verkeersaders te ontmoedigen', stelt D66, die om snelle actie vraagt voor het terug dringen van de hoge snelheden waarmee gereden wordt. De verkeersveiligheid op door gaande wegen kan volgens de de mocraten worden beinvloed door verkeerslichten, al dan niet in sa menhang met voertgangersover- steekplaatsen. Groene verkeerslichten hebben naar de mening van de democra ten een snelheidsverhogend ef fect, omndat de weggebruiker wil voorkomen dat hij moet wachten voor oranje of rood licht. Daaren tegen werkt een rood licht snel- heidsverlagend. Zebra’s met voor de weggebrui ker op rood staande verkeerslich ten op de daarvoor in aanmerking komende wegen ziet D66 als dé oplossing. Bij nadering van de maximum toelaatbare snelheid dient de automobilist tijdig, maar niet te vroeg, naar groen te ver springen. Dat betekent dus dat bij een hogere snelheid afgeremd of gestopt moet worden. Het is de wens van de democraten dat de gemeentelijke dienst Open bare Werken en bedrijven op kor te termijn de verkeerslichten bij Vrijdag- -■j 1 is zanggroep ’The New Life Sing- i ers’ in de hervormde koffiebar De 1 Schaapskooi aan de Nesse. Deze muziekgroep, bestaande uit I drie mannen en één vrouw, zal j aan de hand van hun eigen erva ringen zingen en vertellen van Je zus Christus en welke betekenis Hij voor hun heeft. De toegang is gratis en de koffie bar is geopend vanaf kwart voor acht. Het was een gezellige receptie bij Be Fair-voetbal, dat het kampioenschap van de KNVB-afde- ling Gouda en de promotie naar de vierde klas vierde. Op de voorgrond de spelersvrouwen en op de achtergrond de leden van het eerste elftal. (Foto: Peter Veenstra). WADDINXVEEN - Het college van B. en W. is accoord gegaan met de concept-tekst van de aan de raad ter goedkeuring voor te leggen intentieverklaring met de Tsjechische gemeente Pelhrimov. Deze intentieverklaring zal de thans reeds bestaande vriend schapsband tussen de gemeente- i besturen en de inwoners van Pel hrimov en Waddinxveen officieel bekrachtigen. De ondertekening van de intentie verklaring door beide burgemees ters zal plaatsvinden tijdens de start van de Pelhrimovweek op za terdag 18 september om 10.00 uur in de trouwzaal van het ge meentehuis. - .- door de Provinciale Staten geschreven afstanden en werd eer ste op de 200 meter rugslag en 200 meter, 400 meter, 800 meter en 1500 meter vrijeslag. Nic Geers, groep 55 tot en met 59, deed daar een schepje boven op. Hij was op maar liefst zeven onderdelen van de partij en be haalde eveneens goud op alle nummers met als klapstuk een glanzend nieuw Europees Record 1 op de 800m vrij in een 50m bad: 10.56.53. Zijn laatste twee nummers, de 1500 meter vrij en de 200 meter vlinder, vonden vrij kort na elkaar plaats en halverwege de 200 me ter vlinder was hij zo opgebrand dat hij de neiging kreeg de kant op te zoeken. Dit was echter zijn eer te na en moeizaam wist hij dit zware nummer toch te volbren gen. Hans den Boer tenslotte, groep 60 tot en met 64 jaar, bleek goed in vorm te zijn want hij verbeterde op zijn vier onderdelen - 200 me ter schoolslag en 200 meter, 400 meter en 800 meter vrij - zijn ei gen nationale records. Op de vrijeslag nummers werd hij echter geen eerste. Evenals vorig jaar was de zwaargebouwde Duit ser Wolfgang Jontza hem voor. Diens flinke buik geeft hem ken nelijk een goede stroomlijn. Het tournooi stond extra in de be langstelling door het 1200-jarig bestaan van Apeldoorn. Voor de inwoners van Apeldoorn waren een prestatietocht en een wed- strijd over 1200 meter ingelast. doorgaande wegen uit tot een flin ke duw op het gaspedaal. Wim de Wit: 'Dan moet men afremmen!' Waarna op de Esdoornlaan weer flink gas kan worden gegeven. ‘We moeten er dus voor zorgen, dat de snelheid wórdt afgeremd. Niet alleen van de auto of motor, ook van de bromfiets. Want de bromfietsers kunnen er ook wat van! Soms scheuren ze je voorbij en dan heel wat harder dan de wettelijke dertig kilometer per uur'. Wim de Wit: 'Verkeerslichten die constant op rood staan, zouden soelaas kunnen bieden. Als de weggebruiker met een normale snelheid van 50 komt aanrijden, springt het licht tijdig op groen'. ‘En dat mag voor mijn part ook 43, 45 of 48 kilometer zijn, maar j aljeblieft géén 30 kilometer, want dat kan niemand opbrengen. Het j is dus het tegenovergestelde van i wat nu op de Chopinlaan gebeurt. Dat licht staat op groen, tenzij mensen willen oversteken'. ‘Wij pleiten ervoor dat om te tenzij men met een veilige snel- Eerste Pinksterdag (zondag 30 heid komt aanrijden en er tegelij kertijd geen mensen willen over- j steken'. WADDINXVEEN - De afdeling Waddinxveen van het CDA houdt vanavond (woensdagavond 16 ju ni) om kwart over acht in het Vrouwenraadhuis de Vlieger (Sta- ringlaan) een algemene ledenver gadering. Op de agenda van deze vergade ring staat een bestuursverkiezing (benoeming mevrouw B.J.A. Le- ferink), de criteria voor de kandi daatstelling gemeenteraad 1994-1998 en ouderenbeleid. De vragen die de CDA-leden wil len beantwoorden zijn waar de ac centen moeten worden gelegd als het gaat om het ouderenbeleid in Waddinxveen, hoe de voornemens in het komende verkiezingspro gramma vertaald kunnen worden en hoe de programcommissie en de gemeenteraadsfractie tegen dit onderwerp aankijken. borden wel goed duidelijk An u/nr^An rrAmnokt' en re- PELHRIMOV WAD DINXVEEN - Vier Waddinx veense leden van de Stichting v..w. Vriendschapsband Waddinx- draaien: het licht staat op rood, veen - Pelhrimov hebben op x1-x -1 - _1 C F z» Dl Izc zi zl r» r» "2 mei) in de Tsjechische stad een bijzondere dag meege- I maakt met de lidmaten van de D’66 ziet twee mogelijke knel- Evangelische Kerk van de Bo- heemse Broedergemeente in Pelhrimov. Er werd een nieuw gerestaureerd gebedshuis in gebruik genomen. Al vlug na de omwenteling in i 1989 moesten de gemeenteleden naar een ander gebedshuis om zien. Het bestaande complex werd teruggeëist door de eigenaar die jaren daarvoor naar West- Duitsland uitgeweken was. Het bracht de gemeente veel pro blemen, ook financieel. De evan gelische kerk is één van de klein ste en oudste Godshuizen in Tsje chië. De reformatie gaat zelfs te rug naar de tijd van Johannes Hus. Al in 1412 heeft Hus gepro testeerd tegen de algemene cor ruptie in de toenmalige kerk. Vanaf 1990 zijn er vanuit Wad dinxveen al contacten met de ge meente Pelhrimov. In oktober 1992 was een groepje leden van de Stichting Vriendschapsband Waddinxveen - Pelhrimov op be zoek. Het te restaureren nieuwe ge bouw stond toen nog in de stei gers. Het was toen al bekend dat Eerste Pinksterdag het gebouw geopend zou worden. Er is dus keihard gewerkt en de streefda tum is gehaald. Met een groepje van vier mensen hebben de Waddinxveners op uit nodiging van de predikant, dr. het toedoen van minister drs. C.I. Dales zijn deze uitzonderingen WADDINXVEEN - De voetbalvereniging WSE houdt in het weekeinde van zaterdag 28 en zondag 29 augustus in de Oranje- wijk voor de zesde maal het internationale Axis-voetbal tournooi voor jeugdteams tot 18 jaar. In het verleden kende het evene ment deelnemers als Ajax, PSV, Fortuna Dusseldorf, Fortuna Sit- tard, Arhus GF, Schalke’04, Sparta, KV Mechelen, FC Utrecht, Borussia Monchenglad- bach, Volendam, ADO Den Haag en Feijenoord. Laatstgenoemde ploeg schreef de eerste aflevering in 1988 op haar naam. Fortuna Sittard nam de volgende winnende bokaal mee naar huis. Het Deense Arhus GF werd winnaar in 1990 en 1991 en vorig jaar won verrassend FC Utrecht het Axis WSE’92 tour nooi. Dit jaar denkt het organisatieco mité wederom een sterke bezet ting te hebben vastgelegd. Arhus GF zal opnieuw verschijnen en de andere internationale deelnemer is het Zweedse Helsingborgs IF. Dit team is de huidige jeugdkampioen van Zweden en herbergt maar liefst vier jeugdintemationals. Na een afwezigheid van twee jaar zal ook weer het Rotterdamse Sparta van de partij zijn. De nieuwkomers van vorig jaar, FC Volendam en ADO Den Haag, zijn door hun goede prestaties in 1992 ook vastgelegd. Ajax, Feijenoord en WSE, de ver trouwde gezichten op het Axis WSE-tournooi in de afgelopen ja ren, completeren het deelnemers veld. Het Waddinxveense bedrijf Axis WADDINXVEEN - Mr. I. Bak ker is bij Waddinxveense SGP- I studievereniging Jongeren Per spektief wezen discussiëren over anti-discriminatiewetgeving, waar over de Eerste Kamer nog moet besluiten. In het begin van de jaren zeventig is mede onder invloed van de ac tie van de Evangelische Omroep en de Evangelische Alliantie het voorontwerp van het kabinet-Van Agt I ingetrokken. Tot en met hcht tegenkomen dan zij zouden september 1989 zijn er nog ver- 1 schillende pogingen gedaan om artikel 1 van de grondwet verder uit te werken. niet meer dan een lege huls, aldus mr. Bakker. De wet is in vergelijking met an dere wetten onduidelijk en tekent alleen de grove lijn. De verder i uitwerking is voor de rechter, liet hij de Waddinxveense SGP-jonge- ren weten. In februari 1992 is nog een ander stuk anti-discriminatie wetgeving in werking getreden. Artikel 137 e.v. van het Wetboek van Straf recht met betrekking tot discrimi natie zijn aanmerkelijk aange scherpt. Concreet houdt de verandering in dat iedereen op zijn woorden moet letten. Alleen mag het niet inhouden dat de bijbel doodge zwegen moet worden. ‘We moe ten onze naaste als medezondaar benaderen en de zonde, de zonde blijven noemen', vindt mr. Bak ker. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland publi ceerde vrijdag 11 juni de Nota van Beantwoording van het te her ziene streekplan Zuid-Holland- Oost. In het herziene streekplan zal worden aangegeven waar in de - Goudse streek huizen en bedrij ven mogen worden neergezet. De Nota van Beantwoording is een onderdeel van het streekplanher- ziening. In het najaar van 1992 hebben GS de Nota Beslispunten, de eer ste fase van de herziening, vastge steld. Hierna is er inspraak gehou den. De Nota van Beantwoording is de GS-reactie op de inspraak en be vat richtinggevende uitspraken voor het ontwerp-streekplan. Voor de pers werd vrijdagmiddag in het Haagse Procinciehuis een persconferentie gehouden, waar verantwoordelijk gedeputeerde Ted Jansen (VVD) inging op de belangrijkste elementen uit de Nota van Beantwoording. Na de Nota van Beantwoording komt er van provinciewege een Ontwerp-herziening (februari 1994), een ter visielegging en be zwarenprocedure (juni 1994) en de Vaststelling (oktober 1994) - --i van Zuid-Holland. WADDINXVEEN - Bestuur en fractie van D’66 in Waddinxveen ma- de oversteekplaats halverwege de ken zich zorgen over de verkeersveiligheid op met name de Chopinlaan Chopinlaan gaat wijzigen. Het 2. Z1.. Z. -Zou hier moeten gaan om een den. Ook omwonenden hebben geconstateerd dat de maximum-sneïheid proef, welke met beperkte midde- van 50 kilometer per uur dikwijls ruimschoots wordt overschreden. Een len zou zijn uit te voeren. constant rood verkeerslicht moet volgens de democraten de snelheids- ‘Onze fractie gaat voorstellen in duivels tot bedaren gaan brengen. D’66 vindt dat dringende maatre gelen nodig zijn om de snelheid op deze beide wegen in Groens- waard 1 en 2 drastisch te beper ken. Volgens de democraten kan dat het best gebeuren door het plaatsen van verkeerslichten. Die zouden steeds ’op rood’ moe ten staan, tenzij een auto of motor met een snelheid tot 50 km per uur komt aanrijden. Een ’groene golfdus, zoals diverse steden die al kennen. Over de verkeersveiligheid in Waddinxveen, waarover D66 zich al geruime tijd zorgen zegt te ma ken, hebben fractievoorzitter Wim de Wit en gemeenteraadslid Sylvia Barth-van den Hondel maandag een brief gestuurd aan het college van Burgemeester en Wethouders. In die brief wordt gesteld dat de inwoners van Waddinxveen in toe nemende mate om maatregelen op het gebied van de verkeersveilig heid vragen. De democraten me nen dat vooral de toegestane snel heden op doorgaande wegen als Chopinlaan, Groensvoorde en Dreef de pan uitstijgen. Maar dat geldt ook voor het Ko ningin Wilhelminaplein, menen de democraten die 30 km-zones niet de meest effectieve en wette lijke aanpak vinden van een nood- I De politiek heeft ontdekt dat in i J- mvi culil z.ai wuiucil deelgenomen door D- en C-spelers van de voetbalverenigingen Moer- x -- kapelle, Groeneweg, Floreant, samenleving ten goede komen. De RVC, Waddinxveen, Be Fair en WSE. Het organisatiecomité is nog druk bezig om hiervoor een aansprekende keeper aan te trek ken uit het betaalde voetbal. Een nieuwe activiteit die op het Axis WSE’93 tournooi zal worden geïntroduceerd is het houden van een tournooi van F-pupillen. Deze pupillen zullen onder grote be langstelling om de Axis WSE’93 Mini-bokaal strijden in de tussen pauzes van de wedstrijden op de eerste tournooidag. De hieraan deelnemende teams zullen op kor te termijn bekend worden ge maakt. i drie Voor het milieu is het ook beter: degene die met een constante snelheid rijdt, verstookt minder brandstof dan het opgewonden standje dat steeds meer weer flink gas geeft en hard remt'. k» I

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 27