GEMEENTE WADDINXVEEN Paulusschool wil veiliger verkeer AL HET NIEUWS VOOR 12,50 Choral in jeugddienst Ger. Kerk Regels voor opslag gevaarlijk af val Naambordje Kabouterhof I I I I Opening van hondenbiathlon Posterboetiek ging van start Johnny Reijm wint eerste prijs NVOB TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN Rijn en Gouwe Tekort weggewerkt VERGADERINGEN NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES COLLECTE VERGUNNING AFVALSTOFFENHEFFING 1992/1993 KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING WONINGBOUW JAN VAN BIJNENPAD MINDER AFVAL HEB JE ZELF IN DE HAND POELIERSBEDRIJF ’TER AAR’ 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 Woensdag 16juni 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. Vrijdag 18 juni 24642 24700 24760 BOUWVERGUNNINGEN SPREEKUREN VOORBEREIDINGSBESL UIT K. Straver - Ter Aar s 01722-3133 INSPRAAKA VOND OVER HET ONTWERP-BESTEMMINGSPLAN GROENSWAARD I EN II Zaterdag 19 juni iedere zaterdag op de Boskoopse markt Gekoelde verkoopwagen vol kip, kipspecialiteiten, verse kalkoendelen en een groot assortiment voor de barbeque Onze uitsnijderij staat onder Rijks Veterinaire Keuring. Uw garantie voor kwaliteit, hygiëne en versheid. Suggesties Zondag 20 juni I Ja, ik wil graag geheel vrijblijvend een proefabon- nement van vier weken voor f 12,50. Ik ontvang dan I Rijn en Gouwe 's ochtends vóór zevenen in de bus. Ik wacht met betalen tot ik bericht heb ontvangen. Woensdag 16 juni 1993 Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) 12570 01820-16066 010-4362244 Mauritslaan 35 Molenring 21 Kastanjelaan 61a Kastanjelaan 61b Graanakker 31 en 33 Coenecoop 375 Het kinderdagverblijf De Boemel aan de Beukenhof is voorzien van een naambord. (Foto: De 30111). 710114 004000 8 De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. In de bijsluiter bij de afrekening van het Energiebedrijf Midden- Holland te Gouda is helaas een storende fout geslopen. De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteenlopende onderwerpen aanwezig. Een nieuwe uitgave is: Verkeer en vervoer in beweging; een publikatie van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur. De datum van inwerkingtreding van het besluit is bepaald op 17 ju ni 1993. Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende tekening ligt voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1. De tariefverhoging van de afvalstoffenheffing van 24,15 naar 29,45 is ingegaan op 1 juli 1992 in plaats van 1 januari 1993. Over de periode 1 juni 1992 tot en met 31 mei 1993 wordt derhalve in rekening gebracht 1 maand a 24,15 plus 11 maanden a 29,45 is totaal 348,10. De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 26 mei 1993 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het bestem-' mingsplan wordt voorbereid voor een perceel, gelegen aan het Jan van Bijnenpad, kadastraal bekend gemeente Waddinxveen, sectie B nrs. 6024 en 7094 (ged.). Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik ma ken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Op de agenda o.a.: - Advies inzake het onderzoek naar branden/statistiek der bran den 1991. - Advies inzake het rapport “Een onderzoek naar de plaatsbepa ling van HALT-bureaus”. - Advies inzake herziening Algemene Politieverordening. - Advies inzake de invulling en organisatie van de Open Gemeen- tedag op 25 september 1993. - Aanvullend advies inzake bestuurlijk coördinatiecentrum. Commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken op dinsdag 22 juni 1993, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis In verband met deze inspraakavond ligt het ontwerp-bestemmings- plan vanaf 17 juni a.s. gedurende twee weken ter inzage bij de af deling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrij ven (op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur). Ter inzage/bezwaren Het bouwplan ligt vanaf 17 juni 1993 gedurende twee weken ter in zage op de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven (van 09.00 tot 12.00 uur op werkdagen, danwel op andere tijden volgens afspraak, doorkiesnummer 24764). Gedurende deze twee weken bestaat de mogelijkheid tot het indie nen van een bezwaarschrift tegen het bouwplan bij burgemeester en wethouders. Vrijstelling bestemmingsplan Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van het geldende bestemmingsplan te verlenen voor de bouw van 49 wo ningen op het perceel Jan van Bijnenpad 4 (perceel voormalig school gebouw). Het betreft het bouwplan dat reeds is gepresenteerd op de informatie-avond op 22 maart 1993 in het gemeentehuis. Voordracht algemene decoratieverlening 1994 De algemene decoratieverlening ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Majesteit de Koningin zal in 1994 nog volgens het huidi ge decoratiestelsel plaatsvinden. De verjaardag van de Koningin wordt jaarlijks gevierd op 30 april. De uitreiking van de onder scheidingen zal volgens de tot nu toe gevolgde gedragslijn plaats vinden op vrijdag 29 april 1994. BOUWPERCEEL: Troelstrahoeve 52 zoals woningbouw aan het Jan van Bijnenpad zijn in het plan op genomen. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Gemeentelijke diensten Gemeentehuis Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen In de middaguren kunt alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. 20.00-21.00 uur: Da Capo, een klassiek getint programma, uw gastheer: Jan Koorengevel. 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop mu ziek. Voor de duidelijkheid wordt gesteld dat het bestemmingsplan geen uitspraak doet over het instellingen van 30/50 km-zones. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Kwijtschelding voor de afvalstoffenheffing kan worden aangevraagd bij de gemeente Waddinxveen, afdeling Financiën, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen, telefonisch via doorkiesnummer 24651 of 24650. Ontheffing Wet geluidhinder Voor de bouw van deze woningen moet door Gedeputeerde Staten ontheffing worden verleend van de wettelijke voorkeursgrenswaar de die volgens de Wet geluidhinder gelden voor de (maximale) ge luidsbelasting aan de gevel van de te bouwen woningen. Deze grenswaarde wordt bij de nieuwbouw als gevolg van de ligging ten opzichte van de spoorlijn met enkele decibellen overschreden. Het ontwerp-ontheffingsverzoek aan Gedeputeerde Staten ligt met bij behorende stukken tegelijkertijd met het bouwplan ter inzage (zie vorenstaande). Tijdens, de termijn van terinzagelegging kunnen schriftelijke opmerkingen worden ingebracht met betrekking tot dit verzoek. Daarnaast zal op dinsdag 22 juni 1993, om 16.30 uur een hoorzit ting worden gehouden in het gemeentehuis, zoals voorgeschreven in de Wet geluidhinder. Een ieder wordt daarbij in de gelegenheid gesteld mondeling opmerkingen te maken met betrekking tot het ontwerp-ontheffingsverzoek In de week van 20 juni 1993 tot en met 26 juni 1993 zal er gecollec teerd worden door Pr. Bernhardfonds. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waarop duidelijk de naam en/of het doel van dte collecterende in-, stelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van, een legitimatiebewijs. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeente bestuur worden gebracht. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b-g-g. Politie Ongevallen Fout in bijsluiter Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine, met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen, Ed Schuurman en Gerben van Kruistum. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt, met Paul Aalbers. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio, met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum, met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble, met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren, met Ron Menke. De herziening heeft betrekking op de gebieden Groenswaard I en II en wordt globaal begrensd door de Wadde in het noorden, de spoorlijn Alphen aan den Rijn in het oosten, de Kerkweg-West in het zuiden en het Noordeinde en het noordelijk deel van de Dorpstraat in het westen. Momenteel gelden er zo’n 10 bestem mingsplannen voor dit gebied die voor een deel zijn verouderd. Dit is de voornaamste reden geweest om deze bestemmingsplannen te actualiseren en er één plan van te maken. Bij deze herziening gaat het dan ook in hoofdzaak om het vastleg gen van de reeds bestaande situatie. Enkele nieuwe ontwikkelingen BOUWPERCEEL: Kleikade t.o. Onderweg nr. 24 Maarten Schoutenstr. 7 Op woensdag 7 juli 1993, om 19.30 uur, zal in de raadzaal van het gemeentehuis een inspraakavond worden gehouden over het ontwerp-bestemmingsplan voor Groenswaard I en II. Tijdens deze bijeenkomst wordt informatie gegeven over het ontwerp- bestemmingsplan en bestaat de gelegenheid daarover vragen te stellen en opmerkingen te maken. De formele mogelijkheid voor het in dienen van schriftelijke bezwaren volgt pas in een later stadium (eind 1993). WADDINXVEEN - Aan het Ko ningin Wilhelminaplein is ‘De Posterboetiek1, de nieuwe winkel van Hanneke van den Roovaart geopend. Ter gelegenheid van de opening kreeg de eerste klant een waardebon van honderd gulden. De Posterboetiek verkoopt wens kaarten en lijsten en verzorgt in- lijstwerk. Binnengekomen bouwaanvragen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van een garage/ berging het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis het oprichten van een woonhuis met praktijkruimte het oprichten van een woonhuis met praktijkruimte Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Plastic tasjes Plastic is mooi materiaal. Het is licht en je kunt het voor veel din gen gebruiken. Dat moet je dus zeker niet nalaten als het nodig is. Maar soms, of liever gezegd vaak, is het niet nodig. Neem nou de plastic tasjes. In een gemiddeld Nederlands huishouden komt er el ke dag, zon- en feestdagen meegerekend, één over de vloer! Tegen de vierhonderd stuks per jaar. Onze kasten zouden dus binnen de kortste keren uitpuilen als we ze niet onmiddellijk weggooiden. En dat is nou juist zo’n zonde. Want daarmee gooien we kostbare grondstoffen weg (in dit geval olie) en ook de energie die nodig was om die tasjes te maken. Van het plastic dat we jaarlijks in tasjes stoppen zouden we bijvoorbeeld 2,5 miljoen afvalcontainers kun nen maken! Als je daar even bij stilstaat, bedenk je ook snel wat je daar tegen kunt doen: gewoon je eigen boodschappentas meene men. Zoals je trouwens steeds meer ziet. WADDINXVEEN - De werk groep jeugddiensten (WGJ) van de Gereformeerde Kerk in Wad dinxveen heeft voor de kerkdienst van zondagmiddag 27 juni om vijf uur in de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) de muziektheater- groep Choral uitgenodigd. Choral, die de produktie Cyclus (met de blik op oneindig, gedach ten over het einde van de tijd) brengt, is bij de insiders bekend als een professioneel opererend theatergezelschap, dat behalve in kerken ook in theaters voorstellin gen verzorgt. RTW-RADIO I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 (ether). Staringlaan 2, postbus 330, 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. Als u de burgemeester wilt attenderen op de bijzondere verdiensten van (een) inwoner(s) van Waddinxveen, wordt u verzocht dit te doen vóór uiterlijk 10 september 1993. Over de Koninklijke onderscheiding is een brochure verkrijgbaar bij de sectie Bestuurszaken op de eerste verdieping van het gemeen tehuis. Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften op donderdag 17 juni 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Bezwaarschrift tegen een beschikking inzake een aanschrijving ingevolge de artikelen 152 en 210 van de gemeentewet juncto ar tikel 40 van de Woningwet, tot verwijdering van een aanbouw aan de rechterzijgevel van het pand op het perceel Nesse 2. WADDINXVEEN - Johnny Re ijm, leerling van de christelijke scholengemeenschap De Wadde voor MAVO en VBO (Sniepweg) in Waddinxveen, heeft vrijdag 11 juni beslag gelegd op de eerste prijs in de afstudeerwedstrijd tim meren 1993 van het Nederlands Verbond Ondernemers Bouwnij verheid (NVOB). Om de studeerrichting Bouwtech niek van het Voorbereidend Be roepsonderwijs, zowel kwantita tief als kwalitatief te stimuleren, hebben de afdelingen van het NVOB in de regio Gouwe-Rijn- streek - ingaande 1991 - voor de richtingen timmeren en metselen de prijs ingesteld. Het zijn de participerende werk geversverenigingen van aanne- mings- en bouwbedrijven die de wedstrijd hebben georganiseerd en begeleid in de opleidingswerk- plaats van het samenwerkingsver band Gouwe en Rijnstreek aan de Maarten Schoutenstraat in Wad dinxveen. Uit de genomineerden van de ze ven scholen in deze streek heeft de 16-jarige Johnny Reijm, uit de examenklas Bouwtechniek, de hoofdprijs van 500 gulden in de wacht gesleept. ‘De opdracht, het maken van een kozijn, onderdeel van een tuin huisje, was behoorlijk moeilijk, zeker in de toegemeten tijd van drie dagen1, vertelde de VBO- leerling, die erg ingenomen is met zijn prijs en de daarbij behorende oorkonde van het NVOB, waarop in schoonschrift zijn naam prijkt. Ook de heer Bunt, docent Bouw kunde aan de Wadde, was in zijn schik met zijn bekroonde leerling. ‘Ik ben trots op hem, hij was de beste, maar het leukste was dat iedereen - ook de andere deelne mers - dat vond'. de route Kanaalstraat (vanaf Jan Dorrekenskade-Öost) - Juliana van f Op deze route doen zich volgens P.J. Verhoef van de oudervereni ging regelmatig gevaarlijke situa ties voor die al dan niet leiden tot (ernstige) ongelukken. De ouders van schoolgaande jeugd zeggen ook en vooral te worden gecon fronteerd met de onveilige situa tie op het kruispunt van de Ko ningin Wilhelminasingel-Bredero- laan met de Vondellaan-Jacob Catslaan. Onlangs werd op dat klruispunt een meisje van 6 jaar slachtoffer in het verkeer, terwijl zij vanaf het trottoir van de Vondellaan de Stolberglaan - Koningin Wilhelminasingel - Brederolaan. zebra op de rijbaan van de Konin gin Wilhelminasingel overstak. De oorzaak van de vele ongeluk ken moet volgens de oudervereni ging met name worden gezocht in de hoge snelheden en de onover zichtelijke situatie ter plaatse, die aanleiding geven tot een verhoogd risico in het verkeer. In verband met die onveiligheid doet de oudervereniging wethou der Joop Neele een aantal sugges ties en aanbevelingen, die de ver keersveiligheid ter plaatse zouden kunnen bevorderen. De suggesties en aanbevelingen van de oudervereniging zijn: 1. De brievenbus op de KW-sin-, gel nabij de zebra verwijderen. 2. De zebra twee meter verder van het kruispunt verplaatsen en daarbij tevens de afrit van het trottoir. 3. Een zebra op de Vondellaan bij het kruispunt met de Brederolaan. 4. Trottoir KW-singel - Vondel laan aan de binnenzijde breder maken. 5. Voor een gedeelte van Vondel laan, voor de kruising met de KW-singel, een stopverbod instel len. 6. Een maximum-snelheid van 30 km per uur instellen. 7. Een hekwerk op de hoek KW- singel - Vondellaan en KW-singel - Jacob Catslaan. 8. Fietspad vanaf de Staringlaan tot aan de Passage. 9. Leveranciers van Luifelbaan- winkels verplichten tot bevoorra ding via de achterzijde. 10. Het verkeer vanaf de Vondel laan attenderen op de zebra van de KW-singel. 11Extra aandacht vestigen op de zebra van de KW-singel - Brede rolaan door knipperbollen aan weerszijden van de zebra te plaat sen. 12. Lantaarnpalen naar achteren plaatsen, omdat deze het uitzicht belemmeren. De oudervereniging van de St. Paulusschool verzoekt verkeers wethouder Joop Neele haar sug gesties en aanbevelingen mee te nemen in verkeersveiligheidsbe- leid in Waddinxveen. De ouders zijn gaarne bereid hun punten in een gesprek te komen toelichten. WADDINXVEEN - Het tekort van 135.000 gulden in het huis houdboekje van de Stichting Wel zijn Ouderen Waddinxveen zal worden aangevuld door net ge meentebestuur. Wel wordt nage gaan hoe dergelijke verliezen in de toekomst voorkomen kunnen worden. WADDINXVEEN - De oudervereniging van de rooms-katholie- ke St. Paulusschool (Jacob Catslaan) heeft vorige week vrijdag in een brief aan verkeerswethouder J. Neele (PCW) aandacht gevraagd Waddinxveen voor de verkeerssituatie op de doorgaan- WADDINXVEEN - Burgemees ter C.M. van der Linden heeft za terdag 12 maart op het terrein van de 10-jarige hondensportvere niging Waddinxveen (HSVW) een mini-hondenbiathlon officieel geopend. Aan de wedstrijden na men 50 personen met hun honden deel. Het 6 km lange parcours tel de 25 hindernissen. Ook moest er met een geweer en een pistool ge schoten worden. De nieuwe verordening regelt te vens de instelling van een advies commissie voor het provinciale milieu- en waterbeleid. Tot slot bevat de verordening een regeling over de inspraak op provinciale milieubeleidsplannen. j Boemel). WADDINXVEEN - Aan het voormalige pand van De Bonke- laar aan de Beukenhof, waarin het Humanitas-kinderdagverblijf De Boemel is gevestigd, is vorige week aan de voorgevel nu ook het naambordje van peuterspeelzaal Kabouterhof geplaatst. Bij het aanbrengen van het naam bordje, met daarop een door de leidsters Marion en Liza onthulde vrolijke kabouter, waren alle peu ters aanwezig. De feestelijke ge beurtenis werd onderstreept met een traktatie. Kabouterhof is nu bijna een jaar aan de Beukenhof gevestigd. Er is nog plaats voor de opvang van I peuters van 2,5 jaar (tel. 01828 - DEN HAAG/WADDINXVEEN - De procincies Noord-Holland en Zuid-Holland hebben een ontwerp van een eerste deel van de Provin ciale Milieuverordening vastge steld. De tekst hiervan wordt ter inzage gelegd. De verordening vloeit voort uit de Wet Milieubeheer die op 1 maart 1993 in werking is getreden. Op grond van deze wet zijn alle pro vincies verplicht bestaande veror deningen die betrekking hebben op het milieu te vervangen door één Provinciale Milieuverorde ning. Hiervoor hebben de provin cies tot 1 maart 1995 de tijd. Op 1 januari 1994 moet echter al een regeling gereed zijn voor de inzameling van gevaarlijk afval en de omgang met gevaarlijke afval stoffen, dit op grond van het hoofdstuk afvalstoffen in de Wet Milieubeheer. Op dezelfde wijze vraagt de Wet Bodemsanering, waarin per 1 ja nuari 1994 de Interimwet bodem sanering wordt opgenomen, om regels voor de inspraak op de be oordeling van bodemsanerings- plannen. De drie Randstadprovincies Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht hebben daarom besloten een deel van de verordening reeds op 1 januari 1994 in te voeren. Verleende bouwvergunningen AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van een fietsbrug (in pro vinciaal fietspad F 97) het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een bedrijfspand (vriescel) het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van twee woonhuizen het oprichten van een fietsenberging en een reclamezuil Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx- veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek, met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop mu ziek. 15.00-16.00 uur: De komische noot, met Gert-Frank van der Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra, met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren, met Ron Menke. De provincies Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht willen een op hoofdlijnen gezamnelijke tekst van de verordening vaststel len. In Noord-Holland en Zuid- Holland ligt de ontwerp-verorde- ning in alle gemeentehuizen en de beide provinciehuizen ter visie ge durende zeven weken, van tot en met maandag 2 augustus. Onderlinge verschillen tussen de Noordhollandse en Zuidhollandse ontwerp-verordening zijn daarin aangegeven. In Utrecht zal deze televisielegging na de zomerva kantie plaatsvinden. Binnen deze periodes zal in de Noordhollandse en Zuidhollandse provinciehuizen een openbare zit ting worden gehouden. Op deze hoorzitting kan een ieder monde ling bezwaren inbrengen. In Zuid-Holland vindt de hoorzit ting plaats op maandagavond 28 juni 1993 om half acht in de Sta tenzaal van het Provinciehuis aan de Koningskade 1 in Den Haag. Naam: Adres: I Postcode/woonplaats: Telefoon (voor controle op bezorging) ‘doorhalen wat niet van toepassing is. Bon in open envelop, I zonder postzegel. zenden naar: Rijn en Gouwe, I Antwoordnummer 10008 2400 VB Alphen aan den Rijn MA/’ I Zl VP3

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3