GEMEENTE WADDINXVEEN Ballonvaart van een 83-jarige Straattegel door winkelruit Passage Dufs mode dm Geslaagd morgana 98, 1 Het eind van de maand begint bij Morgana ROKKEN AFGEPRIJSD Burgemeester opent pand TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN 25% KORTING St.Victorparochie voor RTW-radio 01820-16066 010-4362244 Zaterdag 26 juni -• Tel. 01720*73818 op alle extra opties aan het eind van onze kastenmaand Kohnstamm-Mavo 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 VERGA DERINGEN AFSLUITING ZUIDELIJKE DWARSWEG COLLECTE VERG UNNING VAN DER LINDE HINDERWET BOUWVERGUNNINGEN Woensdag 23juni 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop én Ronald Geurts. De Gouwelanden RTW-RADIO VBO slaapkamers Zondag 27 juni 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu; ziek. WIJZIGING DA TUM INSPRAAK- A VOND BESTEMMINGSPLAN GROENSWAARD I EN II SPREEKUREN Vrijdag 25 juni Pagina 1 Woensdag 23 juni 1993 Weekblad voor Waddinxveen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Op de agenda o.a.: Milieudienst Midden-Holland, nr. 92-7798. Op de agenda o.a.: BOUWPERCEEL Woubrechterf 37 Milieudienst Midden-Holland, nr. 92-8144. Terinzagelegging beschikking Binnengekomen bouwaanvragen 1 'A Het verkeer dient rekening te houden met een verkeersstremming,/,. Spireaweide 9 Op de agenda o.a.: c. Verzoek om tijdelijke vrijstelling Kerkweg-Oost naast nr. 169 ziek. (t/m 30 juni a.s.) 8 De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage. De beschikking en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 24 juni tot 24 juli 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden ge durende drie uren. Een beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, ’s-Gravenhage. Een verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur. De beschikking wordt niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voor lopige voorziening is beslist. Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van: Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood voor het tijdelijk oprichten, voorshands voor een periode van vijf jaar, van een bankgebouw. Deze werkzaamheden zijn noodzakelijk in verband met de aanleg van de Zuidelijke Rondweg. Commissie voor Volkshuisvesting, Milieu en Energie op donderdag 24 juni 1993, aanvang 21.00 uur (gewijzigde aanvangstijd) in het gemeentehuis. Commissie voor Economische Zaken, Sport, Recreatie en Emanci- patiezaken op donderdag 24 juni 1993, aanvang 19.00 uur (gewij zigde aanvangstijd) in het gemeentehuis. Jaarverslag 1992 op grond van het Bijdragenbesluit openbare li chamen WABM. Stand van zaken composteringsinrichtingen Middelburgseweg en Henegouwerweg. Voorlichting afvalpreventie. Dotterweide, J. van Effenlaan, W. de Rijkelaan, Brederolaan, Alp- herwetering, Wilgenhorst, Von- dellaan en Apollolaan werd in de zelfde periode ook ingebroken in diverse auto’s. Bij een aantal auto’s werden rui ten uit raamrubbers gesneden. In enkele gevallen werd de radio-ap- paratuur uit de voertuigen ont vreemd. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot 8 juli 1993 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvragers en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Bakkerij Markus voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een stroopwafelbakkerij op het perceel Maarten Schoutenstraat 11. De ontwerp-beschikking, aslmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 24 juni tot 8 juli 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Be drijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende de drie uren. daan tot schorsing van de beschikking, danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening en een dergelijk verzoek wordt inge willigd. Tweede Bloksweg 28 Jan van Bijnenpad 5 t/m 291 (oneven nrs.) Noordkade 207 Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) het oprichten van een berging het gedeeltelijk veranderen en vernieuwen van een woongebouw het gedeeltelijk veranderen van een woonhuis het oprichten van een woonhuis. Van de 79 eindexamenkandidaten voor het MAVO-diploma slaag- een droomwens', sprak hij met zijn overtuigende doordringende stem. De bouw zal niet in overeenstemming zijn met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan: ’’Stationsstraat”. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor de duur van genoemde periode vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan. Gemeentelijke diensten Gemeentehuis Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Poel. 16.00-18.00 uur: 1 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een formatief jeugdprogramma. Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften op woensdag 23 juni 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen Vanaf zaterdagavond 3 juli ca. 20.00 uur tot en met zondagmiddag 4 juli ca. 12.00 uur zullen door de N.S. werkzaamheden worden verricht aan de spoorwegovergang van de Zuidelijke Dwarsweg. In de week van 27 juni tot en met 3 juli 1993 zal er gecollecteerd worden door het Nationaal Epilepsie Fonds. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H.C. Uitterhoeve van de afdeling Weg en Werken van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, telefoonnummer 24744 of 32459. 24642 24700 24760 Dorpstraat 38, Waddinxveen, 01828 - 18090 's maandags gesloten - donderdag koopavond Zijde 3, Boskoop, 01727 - 12965 s maandags gesloten - vrijdag koopavond In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter in zage met ingang van 24 juni 1993, gedurende 14 dagen, tijdens werk dagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Concept-nota Economisch Beleidsplan. Aanvullend advies inzake subsidieverzoek van de Waddinxveense Schaakvereniging. Advies inzake jaarrekening 1992, begroting 1993 en meerjaren begroting 1994-1997 van het Recreatieschap Reeuwijkse Plassen e.o. Advies tot goedkeuring van de concept-intentieverklaring met de gemeente Pelhrimov. Advies tot verlening subsidie aan de Stichting Ontwikkelingssa menwerking Waddinxveen en de Stichting Vluchtelingenwerk Waddinxveen ten behoeve van het organiseren van een kleur rijk festival ’’Hallo Waddinxveen”. Advies inzake verlening subsidie aan de Waddinxveense scho len voor voortgezet onderwijs ten behoeve van theatervoorstel lingen in het kader van de mensenrechteneducatie. Advies inzake verlening subsidie aan de Stichting Gered Gereed schap, werkgroep Waddinxveen, over het jaar 1993. Terinzagelegging ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de onderstaande aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet positief te beschikken onder oplegging'van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving van: De heer J.C. van Vuurde voor het oprichten en in werking hebben van een tuinbouwbedrijf op het perceel Abr. Kroesweg 14. 12570 i 1 De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik ma ken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. gastheer: Jan Koorengevei. 21.00-23.00 uur: T" kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: T ziek. jarenlang gekoesterde grote wens van de tachtiger. Autobedrijf Van Leeuwen BV heeft die wens in vervulling laten gaan. Ondanks zijn hoge leeftijd zag de heer Van der Lans niet te gen de ballonvaart op. Hij had zelf ook al allerlei stappen on- dernmomen en mogelijkheden on derzocht voor zo’n tocht, maar het kwam er maar niet van. Toen directeur Rob den Boer van Van Leeuwen BV van de wens hoorde charterde hij de hetelucht ballon van Toyota. ‘Voor ons een stukje promotie en voor de heer Van der Lans sr. de realisatie van WADDINXVEEN - De 83-jarige vader van Van Leeuwen Trucks- eervice-werkplaatschef Van der Lans is maandagavond met de he teluchtballon van Toyota drie kwartier op pad in het luchtruim geweest. Aan boord bevonden zich naast de gezagvoerder ook zijn zoon en zijn zwager. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt ge ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouxy, van de dienst Open bare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen wor den gevraagd. het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning Jan Willem Frisoweg 63 het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur Tot 24 juli 1993 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren heb ben ingediend; d. andere belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. Verleende bouwvergunningen AARD VAN HET BOUWPLAN: WADDINXVEEN - In de nacht van maandag 7 juni is ingebro ken in een winkel op de Passage. Door onbekenden werd een straattegel door de winkelruit gegooid waarna men door het ont stane gat naar binnen kon. Uit de kassa werd wisselgeld ont- Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving op 15 juni 1993 vergunning ingevolge de Hinderwet is verleend aan: I Via I (et Staalduinen. Uit Moordrecht: Bri gitte den Houter. Uit Waddinxveen: Merlin Appel, Debora van Beest, Chantal van den Berg, Anne-Marie Blonk, Ma riella Boon, Michelle Both, Re becca ter Heijden, Marianne Huurman, Wendy Jansen, Maris- ka de Jong, Hayat Kalai, Margari- tha de Lange, Nicole van Rijs wijk, Cynthia Rombouts, Cathy Steenland. Uit Zevenhuizen: Aranka van der Bie, Esther van Elswijk, Tamara van Wijngaar den. Aan de christelijke school voor basisvorming en voorbereidend beroepsonderwijs De Gouwelan- den in Gouda zijn uit Waddinx veen de volgende leerlingen ge slaagd voor het eindexamen. Bouwtechniek: Marcel Blonk, Ronny Boom, Ronald Geers, Bart Herbert. Consumptieve techniek: Marcel Buurman, Martijn Jans, Robert van Triet. Elektrotech niek: Pieter Baas, Stefan Ebing, Edwin Gründman, Alexander van Tol. Mechanische techniek: Gerrit Goossen, Robert Janmaat, Sander Verbree. Motorvoertuigentech niek: Wimco Hoogendoorn, Mar cel Koren, Bram de Peinder, Ro bert Westmaas. Administratie: Bi anca Laman. Verkoop: Arjan Spruijtenburg. Verzorging: Mi randa van den Hoek, Samuëla J.D. van de Meeberg, Monica Snoek, Wendelina van der Wolf. Bezwaarschrift tegen een aanschrijving ingevolge de artikelen 152 en 210 der gemeentewet juncto artikel 40 van de Woningwet, tot verwijdering van een aanbouw aan de rechterzijgevel van het pand c.q. de horeca-inrichting op het perceel Nesse 2. Bezwaarschrift tegen een tweetal aanschrijvingen ingevolge ar tikel 210 der gemeentewet juncto de artikelen 40 en 42 van de Woningwet, tot verwijdering van drie tuinhuisjes, een schuur, een caravan, alsmede erfverharding op het perceel Bloemendaal- seweg 8. Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. J Voor het VBO-diploma slaagden uit Boskoop: Erik van Klaveren. Uit Hazerswoude-Dorp: Jeroen de Gelder, Michiel Koolstra, Michiel Kroon. Uit Waddinxveen: Ramzi Abeidi, Raphaël Bal, Danny van Gils, Arjan Hoogerbrug, Sander Kleijwegt, Richard Oskam, Ed win Reijm, Ronald Roijers, Wilco Slagboom, Stanley Slagter, Ed ward T. Schroots, Marco van Zoomeren. Uit Zevenhuizen: Ste phan Jongeneel, Johnny Reijm, Johan Vis. Uit Boskoop: Khadya Azim, Leontien Bontekoe, Daniël- - le van den Bosch, Lianne Groen, Mirella Groenendijk, Angela Grootendorst, Minouk van Oijen, Tamara van Oort, Monique van zijn woning. Tijdens zijn afwezig- 1 heid in verband met vakantie had men twee gaatjes gemaakt in de ruit van de achterdeur. Er wordt I niets vermist. Ook in een flatwoning aan de He negouwerweg werd ingebroken. Het avontuur, dat omstreeks half negen bij een strak heldere lucht begon op het terrein van het auto bedrijf aan de Piasweg in Wad dinxveen, eindigde in de Alblas- serwaard. De ballonvaart beteken de het in vervulling gaan van een 4 .4 Hl I In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legi timatiebewijs. De opbrengt van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. WADDINXVEEN - Zondagmor gen 27 juni verzorgt de rooms-ka- tholieke St. Victor-parochie de wekelijkse kerkuitzending van de lokale RTW-radio. De uitzending begint om 9.00 uur met een muziekprogramma, waar na om 9.30 uur de kerkdienst uit de St. Victorkerk zal worden uit gezonden. Na de dienst wordt om ongeveei half elf weer muziek ten gehore gebracht, zoals onder andere van het Segakoor Noorus uit Estland. Dit koor heeft enkele jaren gele den in de Ontmoetingskerk ge zongen. tje de restanten aan van een groot aantal, deels genuttigde, snoep goederen. Het aldus gemaakt spoor leidde in de richting Bos koop doch niet naar de daders. Op maandag 14 juni is aangifte gedaan van diefstal van elektrisch gereedschap vanuit het oude ge meentehuis, dat thans gerestau reerd wordt. heden aan een schutting op de Tesselschadelaan een door hem gebruikt keukentrapje kwijt ge raakt. Toen de man zijn werk zaamheden even onderbrak bleef het trapje onbeheerd in de poort achter. Kort daarop kwam de man weer terug en constateerde dat onbe kenden er met het trapje vandoor gegaan waren. 09.00-12.00 uur: Religieus pro-! gramma door één der Waddinx-1 veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek, met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop mu ziek. 15.00-16.00 uur: De komische noot, met Gert-Frank van der RTW-S port café. Non ston miT-j in- J i -ii i ■JI^EUKENSu^ yyyy/ o.a. SieMatic Oudelandseweq 27 - Woerden ZZZZ Telefoon 03480 14484 den er bij de openbare Kohnst- mmschool voor openbaar MAVO aan de Mauritslaan in Waddinx veen 72. Zeven leerlingen hebben een herkansing nodig om het di ploma alsnog te behalen. De ge slaagden uit Waddinxveen zijn: Angelique Banis, Reshma Bhage- loe, Alain Bijl, Ivanka Bijlemeer, Maartje Boonstoppel, Arjan Bot, Majid Darrazi, Rick van Dijk, Martijn Doetjes, Linda den Edel, Marije Ferber, Rick van Haaren, Marchien Heerkens, Bernadet den Heyer, Hanneke Hornes, Joyce Hulst, Raymon Koenen, Li sette Kuypers, Wouter de Lange, Michiel v.d. Lans, Diane van Leeuwen, Richard Looijestein, Remko Lugthart, Marc van Luxemburg, Pascal Matze, Diana Mol, Ylona Oudijk, Esther Pen- nings, Alexander Pietjouw, Joyce Pommerel, Wendy de Ridder, Steven Roes, Marcel Roor, Candy Rowlay, Pirn Servaas, Marian van Steijn, Frits Troost, Ymke Troost, Liane Verboom, Wout Verhoe ven, Diederik Versluis, Alice van Vliet, Jorg de Vries Humèl, Mi chiel Vunderink, Lizette Weimar, Pascal van Wijk, Tamara v.d. Wolf, Amaud de Wolff. Uit Ze venhuizen: Jolanda v.d. Berg, Marcel v.d. Heiden, Iris de Koot- er, Linda Kouer, Thomas Laffrée, Marjolein Lekkerkerker, Alexan der Poot, Baukje Riel, Diederik Verbakel, Esmeralda de Vos, Su zan de Vries. Uit Boskoop: Sebas- tiaan Bouman, Ilse van Boven, Es ther Cats, Tineke Koelewijn, Maarten van Teeseling, Nico van Welzen. Uit Moerkapelle: Davic Kerste, Wouter de Niet, Inge Vis ser. Uit Reeuwijk: Stefan Koster, Ancella v.d. Pol. Uit Alphen aan den Rijn: Aafke Gratama v. An- del. Uit Moordrecht: Evelien Woud. WADDINXVEEN - Volgende week woensdagmiddag 30 juni om half vier zal burgemeester C.M. van der Linden de officiële ope ningshandeling verrichten voor het nieuwe kantoor van Van ’t Hof Makelaardij in het winkel centrum Zuidplas aan de Zuid- plaslaan. Op maandag 14 juni is aangifte 2" -r O J.W. Frisoweg geparkeerde auto. Het rechterportier werd op grove wijze opengebogen. de Brederolaan werden overigens Een bejaarde is bij verfwerkzaam- vreemd. Op vrijdag 11 juni werd ingebro- Op de Molenring, Jacob Catslaan, ken in een winkel aan de Eiken laan. Door een opstaand boven licht wist men in het pand te ko men. Er werd geld ontvreemd. Ook een bakkerswinkel aan de Brederolaan kreeg de afgelopen week ongewenst bezoek. Hier werd op donderdag 17 juni een ruit vernield waarna men de kas salade leeghaalde. Een nabij gelegen ander winkel pand werd ook door de daders o J aangedaan. Hier werden glaslatten gedaan van Inbraak in een op de uit de sponning verwijderd maar verder dan dat wist men niet te komen. De daders van deze inbraken aan WADDINXVEEN - Aan de christelijke scholengemeenschap voor MAVO en VBO De Wadde in Waddinxveen (Sniepweg) zijn de volgende leerlingen geslaagd voor het MAVO-diploma: Uit Boskoop: Timo van Eijk, Wil ma van den Ent, Monique Steen kamer. Uit Reeuwijk: Pieter Lingsma. Uit Waddinxveen: Sjirk Attema, Daniël Barnas, Rudy Biesheuvel, Amy Brassinga, Doi- rean Broer, Leon Collignon, Ro bert den Haan, Claudia Hoffius, Joska Hogendoorn, Karin Klei weg, Norbert Kool, Margriet Koolmees, Sandy Koolwijk, Mar go van der Lans, Dennis Mas- selink, Dirkjan Mechielsen, Egon ter Morshuizen, Ingrid Naves, Pa tricia Overdam, Thijs Scholtes, Tamara Spoel, Daniëlle Storre, Martijn Valk, Wendy Vermeulen, Leonie Vletter, Carolina Weij- mer, Chenka Willems, Ravi Zaal, Sander van der Zijden. Uit Ze venhuizen: Willy Eikelenboom, Dick Schmidt. Tussen zaterdag 12 en maandag 14 juni werd ingebroken in het clubhuis van de tafeltennisclub Kwiek aan de J.W. Frisoweg. Via een wc-raampje wist men binnen te komen. Diverse ruimten en kasten werden opengebroken en doorzocht. De dieven gingen er met muntgeld vandoor. In verband met de vakantieperiode is de op 7 juli 1993 geplande inspraakavond over het ontwerp-bestemmingsplan Groenswaard 1 en II verschoven naar DINSDAG 29 JUNI 1993. Plaats: raadzaal van het gemeentehuis. Aanvang: 19.30 uur. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. In de nacht van zondag 13 juni is ingebroken in een kantine van een sportvereniging aan de Al- berdingk Thijmlaan. Er werd voor ongeveer ƒ500,- aan snoepgoed - ontvreemd. Deze inbraak werd op zaterdag 12 De politie trof op het Wilgenlaan- juni ontdekt door een sleutelhou- der, die de voordeur van de wo ning zwaar ontzet aantrof. Men had met grof geweld het slot van de deur vernield. Ook in de woning was behoorlijke wanorde aangericht. Het was nog niet be kend of er iets uit het huis was I ontvreemd. In de nacht van donderdag 10 ju ni zijn twee op de Passage gepar keerde voertuigen vernield. Van een Seat-personenauto werd een zijruitje uitgenomen en wegge maakt en van een Subaru werd de complete voorruit uit het rubber gesneden. In beide gevallen werd niets uit de auto’s ontvreemd. Het is on duidelijk of het hier om pure ver nielingen gaat dan wel pogingen tot inbraak. 20.00-21.00 uur: Da Capo, een klassiek getint programma, uw 1- rengevel. Nieuwscafé, lo- nformatie. Non-stop mu- i 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine, met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen, Ed Schuurman en Gerbem van Kruistum. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt, met Paul Aalbers. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio,’ met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum, met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble, met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren, met Ron Menke. diezelfde nacht, na een korte ach tervolging, te Schiedam aange houden. Zij bleken te rijden in een te Boskoop ontvreemde auto. De politie Schiedam handelt de Waddinxveense zaken in het ver hoor verder af. Een bewoner van de Peuleyen heeft op woensdag 9 juni aangifte gedaan van poging tot inbraak in heid in verband met vakantie had

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3