Zuurstofakkers Baas start bij Waddinxveen Rioolwacht ÊUIT^S MOTORRIJLES? Immanuëlkerk Voorbereidings-- kosten fusie RTW-RADIO op RTW-radio TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN 12570 01820-16066 010-4362244 BOUWVERGUNNING FOCWJ GEDIPLOMEERD AUTOSCHADE KOIX/1T EOARANDEERD WEER GOED’ 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 Woensdag 21 juli 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. 24642 24700 24760 SPREEKUREN HEEFT U TROUWPLANNEN? VERGOEDING VOOR SOCIAAL- CULTURELE ACTIVITEITEN Activiteiten HINDERWET Vrijdag 23 juli VOORBEREIDINGSBESLUITEN ia I Ell 1(11 Maar dan wel bij een KNMV-instrukteur! Zaterdag 24 juli Zondag 25 juli fV Pagina 3 Woensdag 21 juli 1993 Weekblad voor Waddinxveen GEMEENTE WADDINXVEEN Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Milieudienst Midden-Holland, nr. 92-8144. Verzoek om vrijstelling AARD VAN HET BOUWPLAN: BOUWPERCEEL: nabij Middelburgseweg 7 1. Noordeinde 17 Kerkweg-Oost 169 Dorpstraat 55 Milieudienst Midden-Holland, nrs. 92-7796 en 93-1471. Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen AARD VAN HET BOUWPLAN: BOUWPERCEEL: Troelstrahoeve 66 het oprichten van een warenhuis Bloemendaalseweg 20 het geheel vernieuwen van een brug Bloemendaalseweg 20 Zuidkade 112 c. Bredeweg 23 Zuidplaslaan 414 het oprichten van een kiosk Roemer Visscherstraat 16 Zuidplaslaan 80 het oprichten van een tuinschuur Twaalfuurtje een van MOTORRIJINSTRUKTEUR RIJSCHOOL Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Bakkerij Markus voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een stroopwafelbakkerij op het perceel Maarten Schoutenstraat 11. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in om trent de definitieve besluitvorming. het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een opslagloods het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een opslagloods het oprichten van 12 geschakelde twee onder één kapwoningen het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning en het oprich ten van een garage het gedeeltelijk veranderen van een be drijfspand het oprichten van een onderheide par keerplaats en een hekwerk Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. het perceel, gelegen aan het Raadhuisplein tussen de percelen Zuidkade 8 (de voormalige muzielk school) en Raadhuisplein 1 (het gemeentehuis): het oprichten van een kantoorgebouw. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur. De directie van Van Wijk Beheer voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een herstelinrichting voor motor voertuigen op het perceel Bredeweg 23; De beschikking en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 22 juli tot 22 augustus 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werk dag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de beschikking, danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening en een dergelijk verzoek wordt inge willigd. Een beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, ’s-Gravenhage. Een verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de.voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur. De beschikking wordt niet van kracht voor dat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voorlo pige voorziening is beslist. het gedeeltelijk veranderen, vernieu wen en vergroten van een opslag-/stal- lingsruimte Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Gemeentelijke diensten Gemeentehuis Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. De sociale raadsvrouw is in verband met vakantie tot en met vrij dag 30 juli 1993 afwezig. En u wilt er schitterend uitzien? Niet /nFNy te duur en goed verzorgd? Met een keuze uit meer dan 150 japonnen? Maak dan vrijblijvend een afspraak met mw. Fioole, z 01727-18300. Bruidsboetiek ’Angela’, Zijde 204, Boskoop en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 6, van de Wo ningwet. Burgemeester en wethouders zijn voorinemens de gevraagde vrijstel ling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouwver gunningen te verlenen. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw-- en situatietekeningen, ter in zage met ingang van 22 juli 1993 gedurende één maand, tijdens werk dagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raad huisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schri I telijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethoudeirs van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van: Ook dit jaar kunt u bij de gemeente Waddinxveen een vergoeding aanvragen voor kosten die u in 1993 gemaakt heeft voor deelname aan sociale, culturele en sportieve activiteiten. Voorbeelden Zo vergoedt de gemeente aan u onder andere: - kosten van deelname aan sportclubs en hobbyclubs; - contributie van de bibliotheek; - kosten van abonnement op een dag- of weekblad en telefoon; - de vergoeding voor de levering van signalen aan de Centrale An tenne Installatie (C.A.I. - deelname aan activiteiten van Kreater en club- en buurthuiswerk. Wie kan een vergoeding aanvragen? Iedereen die: - in Waddinxveen woont; - 18 jaar of ouder is; - een uitkering heeft óf een inkomen heeft dat niet hoger is dan de bijstandsnorm. het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning Bij FOCWA garant lebedrqf GLASBEEK Noordkade 24 Telefoon (01828) 12588 Waddinxveen Nt Of ANOSf VfHfNIGING .AN )N()f HNf Mf HS IN Hf T I AHHOSSf Rif Rf OKI I' Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Binnengekomen bouwaanvragen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 maken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de volgende bouwaanvragen te hebben ontvangen: Tot 22 augustus 1993 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Af deling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren heb ben ingediend; d. andere belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. Standaard Montage is gestat! met een ingrijpende renovatie van. het telefoonnet in het winkelcen trum Babylon in Den Haag. Bagaco heeft opdracht gekregen het installatiewerk te verzorgen voor de in het stadsdeel Buiten- veldert in Amsterdam te bouwen nieuwe school voor praktische vormgeving ‘De Atlanf, welke school bestaat uit 16 klassen era een gymzaal. WADDINXVEEN - Met straks misschien een Bentwoud bij Waddinxveen naast de duur denken velen dat de bossen bij uit stek de plaats zijn om weer eens lekker frisse en zuurstofrijke lucht in te ademen. Dat is in werkelijkheid anders. Akkers zoals die nu tussen Waddinxveen en Zoetermeer zijn te vinden produ ceren meer zuurstof dan bossen, het zijn dus ware zuurstofak kers. Planten produceren zuurstof: dat is niets nieuws. Minder bekend is dat een landbouwperceel met maïs van één hectare veel meer zuurstof produceert dan een voor de zuurstofproduktie veel ge roemde bos met dezelfde opper vlakte. Een begroeide akker pro duceert niet alleen veel meer zuurstof, maar verbruikt ook aan zienlijk meer koolzuur. Het koolzuur, ook wel kooldioxide (CO:) genoemd, is de laatste tijd erg veel in het nieuws geweest in verband met het broeikaseffect. De verhoogde kooldioxideconcen- tratie in de lucht van de laatste decennia is namelijk één van de oorzaken van dit schadelijke ef fect. De Agrarische Commissie Bent woud, die een oerbos tussen Wad dinxveen en Zoetermeer op uitste kende akkerbouwgrond probeert te voorkomen, heeft enkele inte ressante meetgevens, voortgeko men uit wetenschappelijk onder zoek op een rijtje gezet. Een beukenbos produceert in de zomer bij zonnig weer per dag en per hectare ongeveer 95 m3 zuur stof. Een even groot maïsveld pro duceert per dag circa 470 m3 zuurstof; dat is maar liefst vijf maal zoveel! Per dag zet een hectare bos ge middeld ongeveer 7355 kg kooldi oxide om in 2700 m3 zuurstof. Een even groot bietenveld ’ver werkt’ gedurende het groeiseizoen circa 23.870 kg kooldioxide en zet dit om in 13.200 m3 zuurstof. Een maïsakker van één hectare verbruikt 23.230 kg kooldioxide en produceert 12.300 kg zuurstof. Voor een weiland ziet de balans er als volgt uit: verbruik: 11.025 kg kooldioxide, produktie: 5.600 m3 zuurstof. Een aardappelveld verbruikt 13.500 kg kooldioxide en er gaat 7.500 m3 zuurstof de lucht in. Een akker met wintertar we verbruikt 18.670 kg kooldioxi de en de opbrengst is 7.700 m3. Bagaco verzorgde de complete werktuigbouwkundige en elektro technische installaties van de nieuwbouw van CAM Implants Farmaceutische Industrie in het Leidse Biosijnspark. In Coevorden-Zuid, nabij de Duitse grens, heeft J. Baas Zwolle in opdracht van de nutsbedrijven RENDO (Gasfabriek Coevor- den), IJsselmij, Waterleiding Maatschappij Drenthe (WDM) en de PTT een groot combinatiepro- ject uitgevoerd. In de nieuwe wijk De Heegen, waar zo’n 200 wonin gen zullen worden gebouwd, heeft Baas Zwolle de hoofdleidingen en de jkabels ten behoeve van alle nutsvoorzieningen gelegd. WADDINXVEEN - De hervorm de Immanuëlkerkgemeente ver zorgt zondagmorgen 25 juli de wekelijkse radiouitzending van de lokale RTW-radio. Het programma kent de volgende onderdelen: geestelijke muzieke (9.00 uur), kerkdienst vanuit de Immanuëlkerk (Prinses Beatrix- laan) met de gereformeerde predi kant ds. J.C. de Moor (9.30 uur), geestelijke muziek (10.30 uur) en muziekprogramma, afgewisseld met gedichten (11.00-12.00 uur). komst problemen met hun riole ringssystemen kunnen worden verwacht. Baas Bedrijven heeft, zoals eerder bericht, de activiteiten uitgebreid door de overname van de produk tie van het staalconstructiebedrijf Gerben Nederland BV in Leer dam. Ook de kantoren en de bijbeho- - rende bedrijfshal, inclusief het machinepark, zijn overgegaan naar de Baas’ werkmaatschappij Mitac Waddinxveen BV. Gerben Nederland produceerde gespecia liseerde geluidsisolerende produk- ten op maat, een welkome aanvul ling op de bestaande activiteiten van Mitac. Ander bedrijfsnieuws van Baas Bedrijven is: Baas Telecom heeft in de afge lopen periode een paar noviteiten ten behoeve van kabeltelevisienet- werken geheel in eigen huis ont wikkeld, zoals een machine die op economische wijze drie glasvezel kabels tegelijkertijd kan blazen. Op die manier wordt glasvezelka bel over afstanden van drie kilo meter in korte tijd geïnstalleerd. Dat bespaart materiaal- en aanleg- kosten. H. Baas Kabelwerken heeft in opdracht van het regionaal Kabel- bureau Rotterdam (NS) een nieuw onderstation bij Capelle aan den IJssel-Schollevaar beka- beld. Dit onderstation moest wor den aangelegd omdat het drukke treinverkeer in de spitsuren te veel stroom aan het net onttrekt. In opdracht van de NS heeft de Regionale Energiemaatschappij Utrecht (REMU) aannemingsbe drijf J. Baas voor het Leidseveer- tunnelproject een groot en lastig gasleidingkarwei uitgevoerd. Ook het waterleidingnet en de riole ring werden aangepast. Schoonderwoert Hei- en Bouw werken slaat de damwanden voor de uitbreiding van het huis- en af valverwerkingsbedrijf van ARN (Afvalverwerking Regio Nijme gen) in Nijmegen. Voor de toepassing in optische netwerken voor onder andere ka beltelevisie heeft Ingeniersbureu Coenecoop een verzwakker voor optische signalen ontwikkeld. Aanleiding tot deze ontwikkeling vormen de vele activiteiten die de wrkmaatschappij van Baas Bedrij ven samen met de zusterbedrijven J. Baas Telecom en Optical Wa veguide Systems verricht op het gebied van glasvezel-kabeltel- evisienetwerken. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere terza ke zijnde stukken liggen van 22 juli tot 5 augustus 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Dit verzoek kan slechts worden ingevvilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aangezien het bouwplan in strijd is met de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmi ngsplan: WADDINXVEEN - Aannemingsbedrijf J. Baas Waddinxveen BV (Wilhelminakade) heeft onder de naam Rioolwacht J. Baas BV een 24-uurs storingsdienst opgezet voor het verhelpen van verstoppingen of andere problemen die zich voordoen met pers riolering, vrij verval riolering en huisriolen. door middel van de camera wor den vastgelegd op videoband of foto. Alle afwijkingen die de camera registreert, worden ver meld in een inspectierapport dat aan de opdrachtgever ter beschik king wordt gesteld. De jarenlange ervaring op het ge bied van buisleidingen, gecombi neerd met technische kennis van Baas, dragen bij tot een advies op maat voor het oplossen van de ge signaleerde problemen. Daarbij is het lang niet altijd noodzakelijk tot vervanging van eeen (gedeelte van een) leiding over te gaan. Grondige reiniging van de buis onder hoge lucht- of waterdruk of het wegfrezen van wortelgroei is vaak al afdoende. De Rioolwacht komt doorgaans in actie bij storingen, maar ook voor preventief onderhoud van een lei- dingstelsel is de Rioolwacht inzet baar. Zowel gemeenten, woning bouwers, woningcoöperaties als particulieren kunnen gebruik ma ken van de Rioolwacht-diensten, bijvoorbeeld om te laten onder zoeken of er in de nabije toe- Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen tot 5 augustus 1993 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvragers en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Terinzagelegging beschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving op 13 juli 1993 vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten of in werking hebben is verleend aan: Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de onderstaande aanvragen om vergunningen ingevolge de Hinderwet positief te beschikken onder oplegging van voorschrif ten ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving van: De bijstandsnorm bedraagt vanaf 1 januari 1993 per maand: - voor echtparen maximaal ƒ1.760,- - voor één-oudergezinnen maximaal ƒ1.584,- - alleenstaanden ouder dan 23 jaar maximaal ƒ1.232,- Hoogte van de vergoeding Per persoon vergoedt de gemeente per kalenderjaar een maximum bedrag van: - ƒ150,- voor een alleenstaande - ƒ200,- voor een één-oudergezin met 1 kind - ƒ250,- voor een tweepersoons huishouden - 50,- voor iedere minderjarige die verder tot het huishouden behoort. Hoe vraagt u een vergoeding aan? Voor het aanvragen van een vergoeding kunt u bij de afdeling Soci ale Zaken van de gemeente Waddinxveen een aanvraagformulier op vragen. U kunt hiervoor dagelijks tussen 09.00 en 10.00 uur bellen met de heer J. Jansen (24569). Het ingevulde formulier dient u ui terlijk 31 december 1993 aan de afdeling Sociale Zaken terug te zenden. Meer informatie? Voor meert informatie kunt u dagelijks tussen 9.00 en 10.00 contact opnemen met de sectie Bijstandsmaatschappelijk werk van de afde ling Sociale Zaken. Desgewenst kunt u dan ook een afspraak ma ken (24569). 06.00-07.00 uur: Non-stop mu ziek 07.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00-12.00 uur: Non-stop mu ziek 12.00-13.00 uur: met Martin Schlink 13.00-15.00 uur: Non-stop mu ziek 15.00-17.00 uur: Ron Soul 17.00-18.00 uur: Naar Huis met Diederick Huizinga 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-20.00 uur: Non-stop mu ziek 20.00-21.00 uur: Da Capo, klassiek getint programma De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de raad dier gemeente in ?:ijn vergadering van 1 juli 1993 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het bestem mingsplan wordt voorbereid voor een perceel, gelegen nabij Coene coop 55, alhier, (kadastraal bekend gemeente Waddinxveen, sectie E, nr. 491 (ged.)). De datum van de inwerkingtreding van het besluit is bepaald op 22 juli 1993. Het voorbereidingsbesluif met bijbehorende tekening ligt voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en Bouw vani de dienst Openbare Werken en Bedrijven; Raadhuisplein 1. WADDINXVEEN - Ter voorbe reiding van de fusie in het voord gezet onderwijs heeft de gemeen teraad 40.000 gulden beschikbaar gesteld. Van dit bedrag heeft de gemeen te Boskoop 10 mille beschikbaar ge steld. De drie overige school be sturen hebben elk 10 mille op 'ta fel gelegd. Bij de fusie zijn betrokken de sa menwerkingsschool voor HAVO- Atheneum, de Prof. Kohnstamm- school voor openbaar MAVO, de christelijke scholengemeenschap De Wadde en de Boskoopse Eton Bosco-MAVO. De oorzaak voor dit fenomeen ligt in het feit dat landbouwgewassen veel meer bladmassa produceren en sneller groeien. Met name maïs - een oorspronkelijk tropi sche plant - is in staat driemaal zoveel licht te absorberen en bij de fotosynthese te gebruiken dan een inheemse plant. Bij de fotosynthese worden kool dioxide en water met behulp van het zonlicht omgezet in ingewik kelde organische verbindingen. Tijdens dit proces komt er zuur stof vrij. De cijfers die worden genoemd zijn alle gemiddelden. Dat bete kent dat ook de perioden waarin het slecht weer is en de fotosyn- these-activiteit sterk terugloopt zijn meegerekend. Ook in perioden van extreme droogte daalt de activiteit van de fotosynthese, omdat er immers veel minder water voor de foto synthese aanwezig is. De cijfers laten duidelijk zien dat de landbouwgewassen niet alleen belangrijk zijn voor de voedsel voorziening, maar ook voor de produktie van de levensnoodzake- lijke zuurstof. Loonbedrijf Uitbeijerse voor het oprichten en in werking hebben van een loonbedrijf op het perceel Henegouwerweg 113A. Thorbeckehoeve 32 t/m 54 (even) Voor een adequete opsporing en inspectie van de leidingen be schikt de rioolwacht over modern materieel. Voor het snel lokalise ren van storingen, breuken in lei dingen en losse koppelingen be schikt Baas sinds kort over een snel inzetbaar, specialistisch camera-inspectiesysteem. Dit systeem, opgebouwd rondom een Riezler-camera, maakt het mogelijk inspecties uit te voeren in buisleidingen met een diameter vanaf 58 mm tot circa 300 mm. De camerakop, voortbewogen door een glasfiberpees, is zo flexi- vel dat nagenoeg elke bocht pro bleemloos te nemen is. De auto matische scherpstelling, gecombi neerd met een infra-rode belich ting, staat garant voor een opti maal beeld. Op deze wijze kan de Rioolwacht met grote nauwkeu righeid bepalen weer een eventue le storing zich bevindt, zodat er gerichter aan een oplossing kan worden gewerkt. Dit gaat niet al leen sneller, maar werkt boven dien kostenbesparend. De toestand van een leiding kan Dit voorjaar bracht de WD-fractievoorzitter in de Eerste Kamer ir. D. Luteijn (rechts op de de Baas Bedrijven in Waddinxveen. Links president-directeur J. Baas en zijn zoon, directeur N. Baas. (Foto: Archief - Martijn Smit). Dit voorjaar bi- foto) een bezoek aan 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop mu ziek. 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen met Ron Menke. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt met Paul Aalbers. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren met Ron Menke. 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx- veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop mu ziek. 15.00-16.00 uur: De komische noot met Gert-Frank van der Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren summerballads met Ron Menke. 1. Brugcentrum 1982,

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3