Grote invloed van gemeente in nieuw ouderenplatform Gillian van den Berg bij EK in Leeds Waarom vrijwilligers bij SWOV weggingen II 11 II I h &UIT C ?72168 Vaartochten vanuit Gouda Nieuw pand Staringlaan voor Roos y MOTORRIJLES? Zondag weer koffie voor 55-plussers Hergebruik gietwater r Zijderhand naar NK-tennis Herhuisvesting archiefdienst Waddinxveners in vierdaagse Raadhuisplein levert voorzitter en secretaris I 1 I SPREEKUREN TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN i VERKEERSOMLEIDING JA LEUK!! Maar dan wel bij een KNMV-instrukteur! BOUWVERGUNNINGEN LEZERS SCHRIJVEN «él. ROOS GEDIPLOMEERD 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 24642 24700 24760 EK Leeds Fina World Cup Dansen Zaterdag 7 augustus 00.00-08.00 uur: Non-stop ziek. Zondag 8 augustus 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. RTW-RflDIO A Woensdag 4 augustus 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. Vrijdag 6 augustus 06.00-07.00 uur: Non-stop ziek 07.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk pizza smi j l i L TwE WADDINXVEEN 01828-19402 Pagina 3 Woensdag 4 augustus 1993 Weekblad voor Waddinxveen GEMEENTE WADDINXVEEN mu- Noordeinde 79: Piasweg 37a: Twaalfuurtje mu- mu- Aan de Zuidkade heeft zich gevestigd Pizza Spidi voor het gratis thuisbezorgen van pizza's, Aletta Jacobshoeve 4: ziek. mu- Gouwebad ”De Sniep” (informatie) 12570 01820-16066 mu- 010-4362244 van der Van de Zuidplaslaan is naar de Staringlaan verhuisd administratiekantoor Roos, dat wordt use MO 01J I geleid door M. Roos. Bij het kantoor werken drie vaste krachten. (Foto: Sjaak Noteboom). Gemeentelijke diensten Gemeentehuis Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 9.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak. Na een verbouwing van enkele weken ging Pizza Spidi van start in het pand waarin tot voor kort Brugslager Rik de Bas zijn werk zaamheden verrichtte. Deze on dernemer is nu als Keurslager in het winkelcentrum Zuidplas ac tief. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) het oprichten van twee scharrelkip- penstallen Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL: Zuringveld 2 WADDINXVEEN - De 77e vier daagse van Nijmegen is door meer dan 30.000 deelnemers tot een goed einde gebracht. Onder hen bevond zich ook de Waddinx- vener J.A. Ponsioen (Waddepad). Hij heeft al bijna 20 keer aan het jaarlijkse wandelfestijn rneegde- daan. Eerder berichtten we over de trouwe deelname van Thale Lesschen uit het Gouwedorp. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder f MOTORBIJ INSTRUKTEUR In verband met de aanleg van een rotonde op de Beijerincklaan (ter hoogte van de in aanleg zijnde Zuidelijke Rondweg) wordt het ver keer vanaf 17 augustus, gedurende één maand, over één rijstrook van een gedeelte van de Tweede Bloksweg geleid. Deze omleiding wordt geregeld met verkeerslichten. Het verkeer over de Beijerincklaan dient gedurende genoemde periode rekening te houden met filevorming. Ter plaatse van de omleiding wordt de Tweede Bloksweg onder broken zodat geen doorgaand gemotoriseerd verkeer meer over de ze weg mogelijk is. Bestemmingen langs de Tweede Bloksweg zijn dan slecht vanaf een van de twee zijden bereikbaar. Om deze reden zal de Beijerincklaan gedurende genoemde periode ook zijn open gesteld voor het langzame verkeer. Voor het fiets- en bromfietsverkeer blijft de Tweede Bloksweg wel een doorgaande weg. Hiervoor zullen openingen in de afzetting worden gehouden. Wel worden doorgaande fietsers en bromfiet sers aangeraden gebruik te maken van de IJsermanweg. sen zijn uitgenodigd deel te ne men aan het werk van het plat form, waarvan het in de bedoeling ligt dat de zes vergaderingen per jaar in het openbaar zullen wor den gehouden. Voor de ANBO-Waddinxveen, die dinsdag 24 augustus een dag tocht voor ouderen organiseert, wordt O.G. Hartman (Van Meck lenburg Schwerinlaan) lid van het platform. Hij vertegenwoordigde de ouderenbond ook in het be stuur van de op te heffen SWOW. Als zijn plaatsvervanger fungeert J. Erkelens. Inmiddels zijn de taken van de Stichting Welzijn Ouderen Wad dinxveen overgenomen door ande re (zorg)instellingen, zoals De Vierstroom. De thuisbezorgde warme maaltijdvoorziening wordt nu geheel verzorgd en georgani seerd door Huize Souburgh. Een andere tak in het ouderen werk, het sociaal-cultureel werk, wordt door het gemeentebestuur nog gesproken met de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, dat het vervoersproject ‘de Belbus* al onder haar beheer heeft. De soci- aal-culturele ouderen-activiteiten worden hoofdzakelijk gehouden in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad). AARD VAN HET BOUWPLAN: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het achtergeyeldagvlak. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. Binnengekomen bouwaanvragen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Sniepweg 13d het gedeeltelijk vernieuwen en het vergroten van een zwembad met zwemsluis. WADDINXVEEN - De 14-jarige Waddinxveense tennisser Ralph Zijderhand neemt in het weekein de van zaterdag 7 en zondag 8 au gustus deel aan de Nederlandse kampioenschappen tennis voor ju nioren in de stad Groningen. Ralph Zijderhand, die belangrijke punten voor het Audi-circuit ver zamelt om bij de beste 32 te ein digen, zodat hij volgend seizoen kan uitkomen in het circuit tot en met 16 jaar, won in de afgelopen weken het K3-tournooi in het Zeeuwsvlaamse Terneuzen en een toumooi in het Limburgse Roer mond. In het Joop Meskertournooi in Den Haag werd hij verrassend door de nummer vier van Neder land uitgeschakeld in de eerste ronde. WADDINXVEEN - Komende zondagmorgen 8 augustus wordt in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) weer een koffie ochtend gehouden voor alle 55- plussers in Waddinxveen. Van elf tot één uur is er onder het genot van een kopje koffue of thee gelegenheid samen te praten en een spelletje te doen voor wie daar zin in heeft. moet zijn voorbehouden aan be roepskrachten, bij de vrijwilligers wordt neergelegd. 3. Dat hierdoor het werk van de vrijwilligers aanzienlijk wordt uit gebreid, de aard van het werk ver andert en een stuk ongewenste verantwoording bij de vrijwilliger komt te liggen. 4. Dat wij hebben geprobeerd hierover ruimschoots van te voren te praten maar dat er bij de be trokkenen van Huize Souburgh absoluut geen bereidheid bestond om naar onze argumenten te luis teren. Dat bij elkaar en nog wat minder belangrijke zaken zijn de werke lijke redenen waarom wij hebben gemeend te moeten bedanken. Naar mijn mening heeft een vrij williger het volste recht om te be danken als het werk, dat hij eens vrijwillig op zich heeft genomen, dusdanig verandert dat hem dat niet meer aanspreekt of hij er daardoor geen enkele voldoening meer van heeft. Ook denk ik dat men zo’n welo verwogen beslissing moet respec teren en niet moet trachten door verdraaing van de feiten de vrij williger in een kwaad daglicht te stellen. Dat is niet netjes en dat heeft de vrijwilliger zeker niet verdiend. C.J. SCHENKEVELD Jan Willem Frisoweg 64, Wad dinxveen. Bij het winkelcentrum Zuidplas is het eerder dit jaar door burge meester C.M. van der Linden ge opende Pizza Mia actief, een acti viteit van de pizzaria-ristorante La Tarantella aan de Zuidkade. Met de komst van Pizza Spidi ontwikkelt de Nesse-Zuidkade in Waddinxveen zich meer en meer als ‘eetboulevard* met diverse res taurants, een ijssalon en buiten landse eethuisjes. (Naschrift redactie: De in het Weekblad voor Waddinxveen ge plaatste oproep voor vrijwilligers met betrekking tot de maaltijd voorziening was gebaseerd op me dedelingen en informatie van de voorzitter van de Stichting Wel zijn Ouderen Waddinxveen (SWOW), de haar A. Both). WADDINXVEEN - Administra tiekantoor Roos in Waddinxveen heeft een nieuw kantoor betrok ken. Het bedrijf verhuisde van de Zuidplaslaan naar de Staringlaan 17b. Het is al de tweede maal sinds de oprichting in 1987 dat het admi nistratiekantoor door de toene mende hoeveelheid werk van een steeds grotere klantenkring uit zijn bestaande huisvesting groei de. Het kantoor van de heer M. Roos, destijds als eenmansbedrijf ge start op een zolderkamer, geeft thans werk aan drie vaste krach ten. Daarnaast ondersteunt een be drijfseconoom het kantoor op free-lance basis. Gezien de ruime opzet van de vestiging verwacht het bedrijf langere tijd op de nieuwe locatie in Waddinxveen- Noord vooruit te kunnen. GOUDA - De Stichting Streekar chiefdienst Midden-Holland, waarbij ook de gemeenten Wad dinxveen en Zevenhuizen-Moer- kapelle zijn aangesloten, werkt aan een nieuwe herhuisvesting. De opdrachtgever hiervan is de gemeente Gouda. De start van de herhuisvesting gebeurt maandag middag 16 augustus om vier uur in het stadhuis van Gouda in de vorm van de ondertekening van de overeenkomst voor de eerste fase. Hierbij is betrokken de Goudse wethouder J.G. Potharst (CDA), voorzitter van de Streekarchief dienst. De eerste fase van de herhuisves ting omvat de bouw van een de- potgebouw langs de Patersteeg in Gouda. Tijdens de bijeenkomst in Gouda zal ook het jaarverslag 1992 van de Streekarchiefdienst officieel worden gepresenteerd. een 6-tal gelijknamige pizza-zaken in Midden-Holland, is de tweede zaak voor het laten thuis bezorgen van Italiaanse gerechten in Wad dinxveen en omgeving. adres voor de foto’s is J. Erkelens, Nicolaas Beetslaan 216, Waddinx veen, tel. 01828 - 10054. Het publiek op de hobby-dag wordt gevraagd een keuze uit de tentoongestelde foto’s te maken voor de publieksprijs. Een jury bepaalt waar de andere prijzen naar toe zullen gaan. GOUDA - Waddinxveners blijken een aardige interesse aan de dag te leggen voor de boottochten die in deze vakantieperiode in en van uit Gouda worden gehouden. De Goudse VVV (Markt 27, Gouda, tel. 01820 - 13666) maakt van die vaartochten ook geregeld mel ding. Men kan varen over de Reeuwijkse Plassen, van Gouda naar vogelpark Avifauna in Al- phen aan den Rijn over de Gouwe en dus door Waddinxveen en Bos koop en van Gouda naar de histo rische geuzenstad Brielle. Dit zijn de drie ‘Goudse* vaartochten (heen en terug) op een rijtje: - Vaartocht over de Reeuwijkse Plassen. Vertrek om 10.45 en 14.00 uur vanaf de Bleekersingel. Duur: 3 uur. Prijzen: f 12,50 voor volwassenen, f 10,- voor Pas-65- houders en f. 7,50 voor kinderen tot 12 jaar (2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21 (alleen om 10.45 uur), 23, 24, 25 (alleen om 10.45 uur), 26, 27 augustus). - Boottocht Gouda-Avifauna. Ver trek vanaf Bolwerk om 9.10 uur. Deelnamekosten: f 17,50 voor vol wassenen en f 15,- voor kinderen en 65-plussers (2, 4, 9, 10, 11, 17, 18 augustus). - Boottocht Gouda-Brielle (via Hollandsche IJssel, wereldhaven Rotterdam, recreatiegebied Briel- se Maas) met luxe en splinter nieuw partyschip Fortuna. Ver trek vanaf de Veerstal om 9.00 uur. Deelnamekosten: f 35,- voor volwassenen en f 27,50 voor kin deren (3, 10, 24, 31 augustus, 7, 14 september). den Berg waren ook Ellen Bast van het Goudse GZC en Carla Quint (Polar Bears) voor het eerst geselecteerd, versloeg in de halve finale Europees kampioen Honga rije met liefst 13-5. In de finale moesten de speelsters van gastland Italië met 9-7 de meerdere erkennen in het gedisci plineerd spelende Oranje. Bonds coach Kees van Hardeveld was na afloop vol lof over zijn ploeg en meer dan tevreden - ’alsof zij al jaren op dit niveau speelden’ - over met name debutanten Gillian van den Berg en Ellen Bast. Tijdens de Europese kampioen schappen, die tot en met zaterdag 7 augustus in het Englese Leeds worden gehouden, neemt Neder land het in poule B achtereenvol gens moeten op tegen Slowakije, Griekenland, Duitsland, Spanje en Italië. In poule A zijn Zwitersland, Hon garije, Frankrijk, Tsjechië, Groot- Brittannië en Rusland ingedeeld. Kenners voorspellen halve finales tussen Nederland en Rusland en Italië en Hongarije. Indien Oranje in de finale komt zou het aardig zijn, dat dit tegen Hongarije (de ting en de ouderenbonden ANBO huidige Europese kampioen) zal (algemeen), PCOB (protestants- Zijn. -•--•---■••i.x rzr»z-, 1 Inmiddels zijn de wedstrijden te gen Slowakije en Griekenland ge speeld. Nederland won van Slowa kije met 24-1 en van Griekenland met 15-8. Gillian van den Berg scoorde tot nu toe tweemaal. WADDINXVEEN - Van de Waddinxveense zwem- en poloclub De Gouwe spelen op dit moment vijf waterpolosters bij de diverse nationa le selecties. Naast de Nederland B-speelsters Wendy de Frankrijker, Mirjam Overdam, Sandra Berckenkamp en Marion van Hooft heeft De Gouwe in Gillian van den Berg voor het eerst ook een waterpolospeel- ster in het A-team. Via het enerverende selectietour- nooi in het Hongaarse Szentes werd Gillian van den Berg defini tief voor de A-selectie van Oranje geselecteerd voor deelname aan het Fina World Cup-tournooi in Catania op Sicilië en de Europese kampioenschappen in Leeds. In Hongarije werd het waterpolo- tournooi winnend afgesloten. Maar een grote verrassing was toch het winnen van de Fina World Cup in Italië. Het sterk verjongde team, naast Gillian van De rederij verzorgt zeer geregel de vaartochten op de Reeuwijkse Plassen en op de Hollandsche IJs sel. Aan boord bevonden zich ook eens de leden van de Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Waddinxveen, waarvan Boudewijn Ligterink in zijn Waddinxveense tijd lid is geweest. De oud-Waddinxvener gaat in Middelharnis wonen, waar hij de opbrengst van zijn verkochte re derij en rondvaartboot heeft ge stoken in een jachtwerf van een vriend. De nieuwe eigenaren van zijn rederij zal hij met zijn dienst verlening nog een seizoen terzijde blijven staan. WADDINXVEEN - Tuinders in deze streek gebruiken gietwater steeds opnieuw. Dat blijkt uit een speciale folder over dit onderwerp van de provincie Zuid-Holland en de hoogheemraadschappen van Schieland en van Delfland. Her gebruik van gietwater bespaart veel kostbare meststoffen en ook water, het is goedkoper en biedt bovendien een oplossing voor tuinders, die met watertekort kampen. Hergebruik van gietwa ter gaat bovendien de verzilting tegen. Onder het kopje ‘Vrijwilligers ge zocht voor maaltijdenbbezorging* stond in het Weekblad voor Wad dinxveen van woensdag 14 juli een berichtje betreffende de op handen zijnde overgang van de maaltijdenvoorziening van de Stichting Welzijn Ouderen Wad dinxveen in de opgeheven keuken in het Anne Frank-centrum naar Huize Souburgh. Hierin werd meegedeeld dat ‘en kele vrijwilligers hadden gemeend zich vanwege deze overgang te moeten terugtrekken*. Alhoewel ik bij het lezen van dit stukje tekst een beetje nare smaak in de mond kreeg, had ik desondanks weinig zin om hier nog tijd en energie aan te besteden. Daar ik echter sindsdien vele re acties heb gehoord waaruit blijkt dat dergelijke berichtjes toch wel grondig worden gelezen en dat men door deze wat tendentieuze tekst weinig begrijpt van de hou ding en de beslissing van deze vrijwilligers wil ik, al is het wat laat, toch nog even een reactie ge ven. De ‘enkele vrijwilligers* zijn er vijf van de toen in totaal negen vaste bezorgers, dus meer dan de helft. Deze hebben niet, zoals stond vermeld, bedankt omdat de maaltijdenvoorziening van het Anne Frank-centrum is overge gaan naar Huize Souburgh, maar om totaal andere redenen. Die echte redenen zijn, kort sa mengevat, dat men in Huize Sou burgh een andere werkwijze ging toepassen waardoor: 1. Werkzaamheden uit de keuken naar de vrijwilligers worden ver legd. 2. Een stuk verantwoordelijkheid, wat direct te maken heeft met de gezondheid van de maaltijdge- bruikers en dus naar onze mening pasta's en vleesgerechten. (Foto: Sjaak Noteboomj. Het dansen voor ouderen gaat woensdagmiddag 22 september om twee uur weer van start in de dansschool Van der Lubbe aan de Sniepweg. Dit project gaat het vijfde seizoen in. Er is elke woensdagmiddag dan sen. De cursus stijldansen staat onder leiding van het Waddinx veense dansechtpaar Guus en Re nee van der Lubbe. Ongeveer 50 ouderen tussen de 50 en 70 jaar kunnen jaarlijks aan deze cursus meedoen. Ze vormen een gezelli ge groep en zijn vaak dolenthousi ast. Er is nog ruimte voor enkele deel nemers. Voorwaarde is wel dat men zich aan het dansniveau van de groep kan en wil aanpassen. Ook moet men zelf voor een dans partner zorgen. De cursuskosten bedragen f 55,- pef persoon voor de eerste 14 les uren. Voor inschrijvingen: J. Kunz, tel. 01828 - 12689. Pizza Spidi van start WADDINXVEEN - Aan de Zuidkade 21 in Waddinxveen heeft zich pal naast restaurant ‘de Gouwe Dis* gevestigd Pizza Spidi (tel. 01828 - 11199) voor het gra tis thuis bezorgen van pizza’s, pasta’s en vleesgerechten, die worden geserveerd met rijst, ge bakken aardappelen of spaghetti. Pizza Spidi opende de zaak op donderdag 22 juli en is dagelijks geopend van 16.00-22.00 uur. De 53 gerechten omvattende menu kaart omvat 26 pizza’s, 16 pasta’s en 11 vleesgerechten. Verder kun nen er slaschotels, stokbrood met kruidenboter en limonades wor den besteld. Boven de nieuwe zaak woont eige naar F. Novello. In het afhaalres taurant werken drie mensen. De in Italië geboren Waddinxvener kan gebruik maken voor het thuis bezorgen in Waddinxveen en Bos koop van 25 tot 30 op bromfiet sen rijdendee pizzakoeriers. Pizza Spidi, een kleine keten van 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen met Ron Menke. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt met Paul Aalbers. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren met Ron Menke. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop ziek. 15.00-16.00 uur: De komische noot met Gert-Frank Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren summerballads met Ron Menke. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. J 09.00-12.00 uur: Non-stop mu ziek 12.00-13.00 uur: met Martin Schlink 13.00-15.00 uur: Non-stop ziek 15.00-17.00 uur: Ron Soul 17.00-18.00 uur: Naar Huis met Diederick Huizinga 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-20.00 uur: Non-stop ziek 20.00-21.00 uur: Da Capo, een klassiek getint programma 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop mu- digden van instellingen zitting ne- Hobbydag Voor de ouderen wordt door de drie Waddinxveense ouderenbon den als sluitstuk van het Jaar voor de Ouderen 1993 zaterdag 20 no vember in het Anne Frank-cen- christelijk) en KBO (róoms-katho- trum een hobby-dag gehouden, liek). Iedere Waddinxveense oudere Ook de Waddinxveense huisart- krijgt die dag de gelegenheid zijn of haar hobby en vrijetijdsbeste ding te laten zien. Alle ruimten in het AF-centrum zullen hiervoor worden gebruikt. Tijdens de hobby-dag is er verder een sjoelwedstrijd voor bezoekers, waarmee in drie categorieën prij zen zijn te winnen (dames vanaf 55 jaar, heren vanaf 55 jaar en ie dereen tot 55 jaar). Voorts is er een fotowedstrijd met als motto ‘Ouderen in Waddinx veen*. De fotos, die niet persé ou deren in beeld hoeven te brengen, moeten aan enkele voorwaarden voldoen (formaat 13x15, 55-jari- gen en ouder, inzending van maxi maal twee foto’s). Het inlever- Oud-Waddinxvener Boudewijn Ligterink (55) heeft zijn inmid dels florerende rederij en rond vaartboot ’t Groene Hart verkocht aan het gezin Bea en Cees Heben- aar en hun zoon Jeroen en schoon dochter Arienne. De rederij verzorgt WADDINXVEEN - In het nieuwe ouderenplatform, dat een deel van de taken van de problematische Stichting Welzijn Ou deren Waddinxveen (SWOW) gaat overnemen, krijgt het ge meentebestuur een grote invloed. Het voorzitterschap en het se cretariaat van het platform worden beide gevoerd door de ge meente, zo laat de afdeling Waddinxveen van de ANBO (Alge mene Nederlandse Bond voor Ouderen) in het augustusnummer van het mededelingenblad ‘Gouwenieuws* weten. In het platform zullen afgevaar- men, die werkzaam zijn op het gebied van ouderenzorg, zoals De Vierstroom, Souburgh, Stichting Waddinxveense Bejaardenhuisves- Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. te k t’. A i ADMINISTRATIEKANTOOR ij

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3